SAS slavio protiv Novosađana

U zaostalom meču 17. kola Druge futsal lige, futsaleri SAS-a, pred domaćom publikom u Kristalnoj dvorani, ugostili su drugoplasiranu ekipu "Novi Sad" i prikazanom igrom zasluženo slavili rezultatom 6:3.

Poveli je ekipa SAS-a golom Novkovića u 4. minutu da bi gosti dva minuta kasnije izjednačili preko Jevtića. Radenković opet dovodi SAS u vođstvo, u 11. minutu, a minut kasnije prednost udvostručuje  Živanov. Igrač gostiju Savković nedugo zatim postiže auto gol za 4:1, prednost domaćih smanjuje Papović golom u 17. minutu za ispostaviće se 4:2 na poluvremenu.

U 32. minutu gosti preko Aleksića stižu do trećeg pogotka i 4:3, da bi golovima Aranitovića i golmana Rodića u poslednjem minutu SAS slavio konačnim  rezultatom 6:3.

KMF SAS: Rodić, Lojpur, Aranitović, Radenković, Novković, Popović, Živanov, Škorić, Milićev, Rakas, Panćin.

KMF Novi Sad: Buzadžija, Aleksić, Papović, Popović, Savković, Latinović, Antonić, Jevtić, Ilić, Klaić, Kostić, Celin, Pajić.

Jastrebac 5 : 2 Leskovac
SAS 6 : 3 Novi Sad
Palež 8 : 5 Student
Gvozdeni puk 5 : 5 Ekonomac
Nova Pazova 5 : 6 Smederevo