XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
29/30.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
29.09.2018 15:30 Cement 0 : 2 Hajduk 1912
29.09.2018 15:30 Bačka 1901 1 : 3 Bratstvo 1946
29.09.2018 15:30 Crvena zvezda 1 : 1 Radnički (SM)
30.09.2018 15:30 Dunav 0 : 0 Radnički (NP)
10.10.2018 15:30 Borac 2 : 1 Dinamo 1945
29.09.2018 15:30 Omladinac 1 : 0 ČSK Pivara
30.09.2018 10:00 Kabel 5 : 0 Mladost
10.10.2018 15:30 Radnički (ZR) 0 : 0 OFK Vršac
U ovom kolu slobodan je tim: Železničar
10.10.2018 17:21 (fsovršac)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Hajduk 1912 7 7 0 0 21
2 Omladinac 7 5 1 1 16
3 Bratstvo 1946 8 5 1 2 16
4 Kabel 7 4 2 1 14
5 Radnički (ZR) 8 3 5 0 14
6 Dinamo 1945 8 4 2 2 14
7 Železničar 7 4 2 1 14
8 Crvena zvezda 7 3 1 3 10
9 OFK Vršac 8 3 1 4 10
10 Radnički (SM) 8 2 3 3 9
11 Dunav 7 2 3 2 9
12 Mladost 8 3 0 5 9
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Borac 7 2 1 4 7
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Cement 8 1 2 5 5
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" ČSK Pivara 8 1 1 6 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Bačka 1901 7 1 1 5 4
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (NP) 8 0 2 6 2
9.kolo
Sledeće kolo
06/07.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.10.2018 15:30 OFK Vršac 2 : 0 Cement
06.10.2018 15:30 Mladost 2 : 0 Železničar
06.10.2018 15:30 ČSK Pivara 0 : 5 Kabel
06.10.2018 15:30 Dinamo 1945 0 : 1 Omladinac
06.10.2018 15:30 Radnički (NP) 0 : 0 Borac
06.10.2018 15:30 Radnički (SM) 4 : 1 Dunav
06.10.2018 15:30 Bratstvo 1946 4 : 2 Crvena zvezda
06.10.2018 15:30 Hajduk 1912 2 : 0 Bačka 1901
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički (ZR)

Takmičenje je napustio tim: Srbobran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

fsovršac
Kreator takmičenja

2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu