Bez pobednika u Bariču
05.09.2021 OFK Beograd

Nakon tri pobede u uvodnim kolima novog Ŕampionata, Romantičati su zabeležili i prvi remi. U jutarnjem terminu u Bariču, nakon devedeset odigranih minuta, oba tima su postigla po gol - FK Prva Iskra - OFK Beograd 1-1 (1-1).

Oba pogotka su postignuta na samom početku utakmice. Prvi do vođstva doÅ”li su Romantičari kada je Mikan doneo radost u 5. minutu. Rezultat je poravnao Vasović 6 minuta kasnije.

Ofkovci su imali viÅ”e od igre i bili konkretniji. Sudija Anđelić u delovima utakmice nije držao baÅ” sve "konce utakmice u svojim rukama" i izazvao je često negodovanje igrača i publike. Ofkovci u prvom periodu igre imaju dobre pokuÅ”aje preko Ugrice i Božića, a u jednoj situaciji arbitar je signalizirao ofsajd nakon postignutog pogotka Ugrice.

U nastavku igre viđamo joÅ” jedan odličan pokuÅ”aj sa distance Ugrice, ali je lopta otiÅ”la tek neÅ”to pored stative u gol-aut. Kilibarda ulazi u igru umesto Ratkovića i ubrzo se nalazi u Å”ansi, ali promene rezultata nije bilo. Beležimo i pokuÅ”aje Zlatkoviča i Jovanovića.

U narednom meču, sledeće subote u 16h, dočekujemo ekipu Teleoptika.