XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
28/29.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 2
OFK Bečej 1918
Bečej
28.05.2022 17:30
OFK Stari Grad
3 : 2
OFK Bečej 1918
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
28.05.2022 17:30
Dinamo 1945
3 : 0
Borac (Š)
Tisa
Adorjan
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
28.05.2022 17:30
Tisa
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Borac (S)
Sakule
28.05.2022 17:30
Radnički (Zr)
2 : 1
Borac (S)
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
28.05.2022 17:30
OFK Vršac
2 : 0
OFK Kikinda
Feniks 1995
Stara Pazova
1 : 3
Hajduk 1912
Kula
28.05.2022 17:30
Feniks 1995
1 : 3
Hajduk 1912
Tekstilac
Odžaci
2 : 4
Omladinac
Novi Banovci
27.05.2022 17:30
Tekstilac
2 : 4
Omladinac
Radnički 1912
Sombor
3 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
28.05.2022 17:30
Radnički 1912
3 : 2
1. Maj Ruma
28.05.2022 19:38 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 29 19 5 5 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 29 14 6 9 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 29 13 7 9 46
4 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 29 13 6 10 45
5 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 29 14 3 12 45
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 29 13 5 11 44
7 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 29 13 5 11 44
8 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 29 12 6 11 42
9 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 29 11 8 10 41
10 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 29 12 5 12 41
11 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 29 12 4 13 40
12 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (Zr) 29 11 4 14 37
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Hajduk 1912 29 11 3 15 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jedinstvo (SP) 29 9 4 16 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Stari Grad 29 9 3 17 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Kikinda 29 8 2 19 26

30.kolo
Sledeće kolo
04/05.06.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
04.06.2022
17:30
Radnički 1912
Sombor
04.06.2022 17:30
OFK Bečej 1918
:
Radnički 1912
1. Maj Ruma
Ruma
04.06.2022
17:30
Tekstilac
Odžaci
04.06.2022 17:30
1. Maj Ruma
:
Tekstilac
Omladinac
Novi Banovci
04.06.2022
17:30
Feniks 1995
Stara Pazova
04.06.2022 17:30
Omladinac
:
Feniks 1995
Hajduk 1912
Kula
04.06.2022
17:30
OFK Vršac
Vršac
04.06.2022 17:30
Hajduk 1912
:
OFK Vršac
OFK Kikinda
Kikinda
04.06.2022
17:30
Radnički (Zr)
Zrenjanin
04.06.2022 17:30
OFK Kikinda
:
Radnički (Zr)
Borac (S)
Sakule
04.06.2022
17:30
Tisa
Adorjan
04.06.2022 17:30
Borac (S)
:
Tisa
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
04.06.2022
17:30
Dinamo 1945
Pančevo
04.06.2022 17:30
Jedinstvo (SP)
:
Dinamo 1945
Borac (Š)
Šajkaš
04.06.2022
17:30
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
04.06.2022 17:30
Borac (Š)
:
OFK Stari Grad
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Predrag14
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 26 korisnika
Takmičenje prati 199 korisnika
GogiMix1 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
RaleR i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
JovanRadojevic i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
zemunac0708 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
AdminLazarevac i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
Sima i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 13 korisnika su tipovali utakmicu
nikolajovicc i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
Vova i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
BedranaIlic i još 13 korisnika su tipovali utakmicu