XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
28/29.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (S)
Svilajnac
29.05.2022
17:30
Meševo
Meševo
29.05.2022 17:30
Radnički (S)
:
Meševo
Hajduk Veljko
Negotin
29.05.2022
17:30
Trayal
Kruševac
29.05.2022 17:30
Hajduk Veljko
:
Trayal
Radnički (P)
Pirot
29.05.2022
17:30
Pčinja
Trgovište
29.05.2022 17:30
Radnički (P)
:
Pčinja
Sloga (L)
Leskovac
29.05.2022
17:30
Budućnost (P)
Popovac
29.05.2022 17:30
Sloga (L)
:
Budućnost (P)
Vlasina
Vlasotince
29.05.2022
17:30
GFK Dubočica
Leskovac
29.05.2022 17:30
Vlasina
:
GFK Dubočica
Jedinstvo (P)
Paraćin
29.05.2022
17:30
GFK Jagodina
Jagodina
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (P)
:
GFK Jagodina
Timočanin
Knjaževac
29.05.2022
17:30
Rembas
Resavica
29.05.2022 17:30
Timočanin
:
Rembas
U ovom kolu slobodan je tim: OFK Brzi Brod
25.05.2022 12:22 (Miroslav Đorđević)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 26 19 7 0 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 26 14 6 6 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 26 14 6 6 48
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 26 13 5 8 44
5 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 27 12 3 12 39
6 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 26 10 8 8 38
7 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 26 11 5 10 38
8 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 26 10 7 9 37
9 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 26 10 6 10 36
10 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 26 8 10 8 34
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 27 9 5 13 32
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk Veljko 26 9 3 14 30
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Meševo 26 8 4 14 28
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Rembas 26 6 6 14 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (L) 26 1 3 22 6

30.kolo
Sledeće kolo
04/05.06.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
05.06.2022
17:30
Timočanin
Knjaževac
05.06.2022 17:30
Meševo
:
Timočanin
Rembas
Resavica
05.06.2022
17:30
Jedinstvo (P)
Paraćin
05.06.2022 17:30
Rembas
:
Jedinstvo (P)
GFK Jagodina
Jagodina
05.06.2022
17:30
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
05.06.2022 17:30
GFK Jagodina
:
OFK Brzi Brod
GFK Dubočica
Leskovac
05.06.2022
17:30
Sloga (L)
Leskovac
05.06.2022 17:30
GFK Dubočica
:
Sloga (L)
Budućnost (P)
Popovac
05.06.2022
17:30
Radnički (P)
Pirot
05.06.2022 17:30
Budućnost (P)
:
Radnički (P)
Pčinja
Trgovište
05.06.2022
17:30
Hajduk Veljko
Negotin
05.06.2022 17:30
Pčinja
:
Hajduk Veljko
Trayal
Kruševac
05.06.2022
17:30
Radnički (S)
Svilajnac
05.06.2022 17:30
Trayal
:
Radnički (S)
U ovom kolu slobodan je tim: Vlasina

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 25 korisnika
Takmičenje prati 163 korisnika
Nikolanaca i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Gagim87 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Acafizio93 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
VELIBOR i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
zemunac0708 i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
blackjoker i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
bunibrod1976ib i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolajovicc i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
NemanjaKZ i još 10 korisnika su tipovali utakmicu