Zdravlje Leskovac
Zlatibor
Niš
"Trojka" presudila u Užicu
U okviru 6. kola Druge lige Srbije Proleter je poražen u Užicu rezultatom 82:71. Zrenjaninci su dobro igrali na startu, poveli sa 7:2 da bi u domaći u 8. minutu poravnali na 12:12, a potom i u 18. minutu prvi put poveli (18:16). U nastavku se prednost Užičana postepeno uvećavala. U 33. minutu tim trenera Bajina ponovo stiže do izjednačenja 58:58. Atanacković pogađa za tri poena i za novo vođstvo. Usledila je rezultatska klackalica da bi u 39. minutu Sloboda povela 74: 68.

kosarka--720x340

Nesigurnost se uvlači u redove Proletera. Atanacković i Subotić pokušavaju trojkama da reše susret, ali im to ne polazi za rukom. Na drugoj strani raspoloženi Jovanović je “trojkom” zapečatio sudbinu “crveno – belih”.

PerSu marketi

Sloboda – Proleter 82 :71 (14:16, 28:18, 14:19, 26;18).

Sportska dvorana: Veliki park. Gledalaca; 500. Sudije: Đorđević, Petković, Ljubić.

SLOBODA: Đurić 18, Jovanović 10, Anđić 6, Žunić 3, Arnautović 13, Nikolić 26, Temelkovski, Knežević 2, Đokić 4, Simović.

PROLETER: Atanacković 18, Dudaš, Subotić 11, Blanuša 3, Vico, Mihajlović, Vukanović, Martinović 2, Nikolić 22, Vukosavljević 10, Božović 5.