XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2011 17:00 Omladinac (NB) - Sloga (E) 3:0
2 28.08.2011 17:00 Mladost (BP) - Omladinac (NB) 2:2
3 03.09.2011 16:30 Omladinac (NB) - Jugović 1:1
4 10.09.2011 16:30 Crvena Zvezda - Omladinac (NB) 3:0
5 17.09.2011 16:00 Omladinac (NB) - Borac (NS) 1:1
6 24.09.2011 16:00 Bačka (BP) - Omladinac (NB) 2:0
7 01.10.2011 15:30 Omladinac (NB) - 1. Maj 1:0
8 08.10.2011 15:30 Radnički (SM) - Omladinac (NB) 2:0
9 15.10.2011 15:00 Omladinac (NB) - Mladost (T) 2:1
10 22.10.2011 15:00 Obilić - Omladinac (NB) 0:0
11 29.10.2011 14:30 Omladinac (NB) - Budućnost (M) 0:0
12 05.11.2011 14:00 Omladinac (NB) - Stanišić 3:0
13 12.11.2011 13:30 Polet (S) - Omladinac (NB) 0:1
14 19.11.2011 13:00 Omladinac (NB) - Index 2:1
15 27.11.2011 13:00 Jedinstvo (SP) - Omladinac (NB) 0:1
16 10.03.2012 14:30 Sloga (E) - Omladinac (NB) 0:0
17 17.03.2012 14:30 Omladinac (NB) - Mladost (BP) 1:0
18 24.03.2012 15:00 Jugović - Omladinac (NB) 2:1
19 31.03.2012 15:30 Omladinac (NB) - Crvena Zvezda 0:0
20 07.04.2012 15:30 Borac (NS) - Omladinac (NB) 2:0
21 14.04.2012 16:00 Omladinac (NB) - Bačka (BP) 4:0
22 18.04.2012 16:00 1. Maj - Omladinac (NB) 1:0
23 21.04.2012 16:00 Omladinac (NB) - Radnički (SM) 1:1
24 29.04.2012 16:00 Mladost (T) - Omladinac (NB) 3:3
25 05.05.2012 16:30 Omladinac (NB) - Obilić 2:0
26 13.05.2012 16:30 Budućnost (M) - Omladinac (NB) 1:2
27 19.05.2012 16:30 Stanišić - Omladinac (NB) 2:1
28 26.05.2012 17:00 Omladinac (NB) - Polet (S) 1:0
29 02.06.2012 17:00 Index - Omladinac (NB) 2:1
30 06.06.2012 17:00 Omladinac (NB) - Jedinstvo (SP) 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Radnički (SM) 30 17 7 6 58
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Vojvodina"Ostvaren plasman u viši rang u dvomeču sa Proleterom iz Banatskog Karlovca! Jedinstvo (SP) 30 16 9 5 57
3 Sloga (E) 30 16 5 9 53
4 Index 30 14 10 6 52
5 Crvena Zvezda 30 15 4 11 49
6 Mladost (BP) 30 12 9 9 45
7 Omladinac (NB) 30 12 9 9 45
8 Stanišić 30 12 7 11 43
9 Borac (NS) 30 11 7 12 40
10 Budućnost (M) 30 11 6 13 39
11 Mladost (T) 30 10 9 11 39
12 Polet (S) 30 9 8 13 35
13 1. Maj 30 10 4 16 34
14 Jugović 30 7 12 11 33
15 Bačka (BP) 30 5 8 17 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Novi Sad Obilić (-1) 30 3 6 21 14
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu