XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 11.08.2023 17:00 BASK TEK - Prva iskra 0:0
2 19.08.2023 11:00 Prva iskra - PKB 2:0
3 26.08.2023 17:00 Zemun - Prva iskra 3:1
4 02.09.2023 11:00 Prva iskra - Radnički 1:2
5 08.09.2023 16:00 Studentski grad - Prva iskra 3:1
6 16.09.2023 11:00 Prva iskra - Sinđelić 2:1
7 23.09.2023 11:00 Teleoptik - Prva iskra 4:2
8 30.09.2023 11:00 Prva iskra - GSP Polet Dorćol 2:0
9 06.10.2023 15:00 Brodarac - Prva iskra 1:2
10 14.10.2023 11:00 Prva iskra - Rad 1:1
11 22.10.2023 15:00 Zvezdara - Prva iskra 1:0
12 28.10.2023 11:00 Prva iskra - Torlak 1:0
13 04.11.2023 13:30 Budućnost - Prva iskra 1:2
14 12.11.2023 13:30 Jedinstvo - Prva iskra 1:2
15 18.11.2023 11:00 Prva iskra - UŔće Novi Beograd 2:2
16 02.03.2024 11:00 Prva iskra - BASK TEK 0:3
17 10.03.2024 14:30 PKB - Prva iskra 1:0
18 16.03.2024 11:00 Prva iskra - Zemun 1:3
19 23.03.2024 15:30 Radnički - Prva iskra 1:1
20 30.03.2024 11:00 Prva iskra - Studentski grad 3:2
21 06.04.2024 10:00 Sinđelić - Prva iskra 0:3
22 13.04.2024 11:00 Prva iskra - Teleoptik 0:3
23 17.04.2024 16:30 GSP Polet Dorćol - Prva iskra 1:1
24 20.04.2024 11:00 Prva iskra - Brodarac 1:1
25 27.04.2024 16:30 Rad - Prva iskra 1:3
26 04.05.2024 11:00 Prva iskra - Zvezdara 3:1
27 10.05.2024 13:00 Torlak - Prva iskra 2:3
28 18.05.2024 11:00 Prva iskra - Budućnost 2:0
29 25.05.2024 17:00 Prva iskra - Jedinstvo
30 01.06.2024 17:00 UŔće Novi Beograd - Prva iskra
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu viŔeg ranga Zemun 28 20 5 3 65
2 Teleoptik 28 19 3 6 60
3 Zvezdara 28 13 7 8 46
4 Radnički 28 12 6 10 42
5 UŔće Novi Beograd 28 11 7 10 40
6 Studentski grad 28 11 6 11 39
7 Brodarac 28 10 7 11 37
8 Jedinstvo (-2) 28 10 9 9 37
9 Budućnost 28 9 9 10 36
10 BASK TEK (-3) 28 8 13 7 34
11 GSP Polet Dorćol 28 9 7 12 34
12 Play Out Prva iskra (-12) 28 13 6 9 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga PKB 28 9 6 13 33
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Sinđelić 28 8 7 13 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Torlak 28 4 6 18 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Rad (-6) 28 4 4 20 10