Radnički
Zemun
PKB
Goleada u "Zemunelu" pripala "optičarima"

Teleoptik je danas ugostio Prvu iskru iz Bariča koja od početka sezone varira sa formom. Igra koju su akteri prikazali u prvom poluvremenu nije plenila lepotom. Igrači su delovali uspavano, kao da im jutarnji termin nije odgovarao. Monotoniju su razbili Lekić kao asistent i strelac Knežević. Posle lepih akcija u kojima su u zavrÅ”nici njih dvojica učestvovali, desetka domaćih je u 42. i 44. minutu bio uspeÅ”an realizator, pa je njegova ekipa sa lepom zalihom otiÅ”la na odmor.Ā

PokuÅ”ao je trener gostiju Malići sa tri izmene na poluvremenu da probudi svoju ekipu. Gosti su agilniji, a u 57. minutu smanjuju zaostatak sa bele tačke preko Ahmetovića, koga je prethodno Đorđević oborio u Å”esnaestercu. Nije proÅ”ao ni minut, a stvari su vraćene na prethodno stanje, Đorđe Petrović je posle solo prodora postigao treći pogodak za "optičare".

Gosti su nastavili sa ofanzivnom igrom, a iskusni Veličković u 67. minutu propuÅ”ta lepu priliku da zatrese mrežu golmana domaćih. Baričani su ipak postigli drugi gol u 82. minutu i ponovo iz penala. Đorđević je skrivio i ovaj jedanaesterac, jer je igrao rukom, a Ahmetović i ovaj put bio siguran izvođač. Kratko je tinjala nada gostiju da mogu doći do boda, posle prodora i centarÅ”uta UroÅ”a Petrovića, lepo je otvorio stopalo Isailović i postavio konačnih 4:2. Poslednja prilika na ovom veoma zanimljivom meču viđena je u 5. minutu nadoknade kada je gostujući igrač Marković Å”utem sa 14 metara pogodio prečku.Ā

Narednog vikenda Teleoptik ima priliku da nastavi pobedonosnu seriju na stadionu IMT-a protiv UŔća, dok će Baričani bodove nade potražiti protiv "saobraćajaca" sa Dorćola.

TELEOPTIK - PRVA ISKRA 4:2 (2:0)

STADION: FK Teleoptik. GLEDALACA: 100. GL.SUDIJA: Lakićević Nenad. POM.SUDIJE: Jeremić Milan i Ljubojević Bogdan. STRELCI: Knežević 42. i 44, Đ.Petrović 58. i Isailović 88.min (Teleoptik), Ahmetović 57. i 82.min (oba iz k.u.) (P.iskra). ŽUTI KARTONI: Isailović i Mihajlović (Teleoptik), Milivojević, Ahmetović, Veličković i Adamović (P.iskra).Ā

TELEOPTIK: Mihajlović, Đorđević, Radojević, Borović, Ćalić (Čermelj), Lekić (DelibaÅ”ić), Knežević (Đ.Petrović), Miladinović (Isailović), Cvetojević, U.Petrović, Stanković (Bogosavljević).Ā

PRVA ISKRA: Čukuranović, Nikolić (Marković), Ristovski (Ristić), Milivojević, Ahmetović, Proković (Dragić), Veličković, Mitrović, Savić (Adamović), Stajić (Garić), Aleksić.