XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 03.08.2019 10:00 Crvena zvezda - Partizan 1:1
2 10.08.2019 10:00 Partizan - Grafičar 2:1
3 14.08.2019 18:00 Spartak ŽK - Partizan 0:3
4 18.08.2019 18:00 Partizan - Rad 3:2
5 24.08.2019 11:00 TSC - Partizan 0:2
6 31.08.2019 17:30 Partizan - Voždovac 1:3
7 15.09.2019 11:00 Vojvodina - Partizan 0:1
8 21.09.2019 10:00 Partizan - Brodarac 2:2
9 28.09.2019 16:00 Čukarički - Partizan 0:3
10 02.10.2019 11:00 Partizan - Internacional 3:4
11 20.10.2019 13:00 Napredak - Partizan
12 26.10.2019 00:10 Partizan - Trajal
13 02.11.2019 00:10 Radnički (N) - Partizan
14 09.11.2019 00:10 Partizan - OFK Beograd
15 16.11.2019 00:10 Mladost (L) - Partizan
16 23.11.2019 00:10 Partizan - Crvena zvezda
17 30.11.2019 00:10 Grafičar - Partizan
18 07.03.2020 00:03 Partizan - Spartak ŽK
19 14.03.2020 00:03 Rad - Partizan
20 18.03.2020 00:03 Partizan - TSC
21 04.04.2020 00:04 Voždovac - Partizan
22 08.04.2020 00:04 Partizan - Vojvodina
23 11.04.2020 00:04 Brodarac - Partizan
24 18.04.2020 00:04 Partizan - Čukarički
25 25.04.2020 00:04 Internacional - Partizan
26 02.05.2020 00:04 Partizan - Napredak
27 09.05.2020 00:04 Trajal - Partizan
28 16.05.2020 00:04 Partizan - Radnički (N)
29 23.05.2020 00:04 OFK Beograd - Partizan
30 30.05.2020 00:04 Partizan - Mladost (L)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Brodarac 11 9 2 0 29
2 Crvena zvezda 11 8 3 0 27
3 Partizan 10 6 2 2 20
4 Internacional 10 6 1 3 19
5 Spartak ŽK 10 6 1 3 19
6 Voždovac 11 5 2 4 17
7 Čukarički 10 5 1 4 16
8 Napredak 10 5 1 4 16
9 Grafičar 10 4 1 5 13
10 Vojvodina 10 4 1 5 13
11 OFK Beograd 11 3 3 5 12
12 Rad 10 2 3 5 9
13 TSC 10 2 3 5 9
14 Mladost (L) 10 1 2 7 5
15 Radnički (N) 10 1 2 7 5
16 Trajal 10 0 2 8 2
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu