XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:30 Sloboda D.B - GFK Dubočica 4:1
2 30.08.2015 16:30 Kumarevo - GFK Dubočica 1:1
3 05.09.2015 16:30 GFK Dubočica - Jedinstvo GS 3:0
4 09.09.2015 16:30 Mladi Borac - GFK Dubočica 3:1
5 12.09.2015 16:00 GFK Dubočica - Progres 2:1
6 20.09.2015 16:00 Mladost V - GFK Dubočica 2:1
7 26.09.2015 15:30 GFK Dubočica - Železničar 3:0
8 30.09.2015 15:30 Brza - GFK Dubočica 2:2
9 03.10.2015 15:00 GFK Dubočica - Omladinac 3:2
10 11.10.2015 15:00 Plantaža - GFK Dubočica 1:0
11 17.10.2015 14:00 GFK Dubočica - Šumadija 5:0
12 25.10.2015 14:00 Vučje - GFK Dubočica 2:3
13 31.10.2015 13:30 GFK Dubočica - Radnički (P) 3:0
14 08.11.2015 13:30 Čekmin - GFK Dubočica 2:1
15 18.11.2015 13:00 GFK Dubočica - Umac 0:1
16 22.11.2015 13:00 Sloga (L) - GFK Dubočica 0:1
17 28.11.2015 13:00 GFK Dubočica - Zloćudovo 4:1
18 06.04.2016 15:30 GFK Dubočica - Sloboda D.B 3:1
19 19.03.2016 14:30 GFK Dubočica - Kumarevo 4:2
20 27.03.2016 14:30 Jedinstvo GS - GFK Dubočica 1:3
21 02.04.2016 15:00 GFK Dubočica - Mladi Borac 3:0
22 10.04.2016 15:30 Progres - GFK Dubočica 0:2
23 16.04.2016 16:00 GFK Dubočica - Mladost V 7:0
24 24.04.2016 16:00 Železničar - GFK Dubočica 2:3
25 30.04.2016 16:30 GFK Dubočica - Brza 2:0
26 08.05.2016 16:30 Omladinac - GFK Dubočica 2:7
27 14.05.2016 17:00 GFK Dubočica - Plantaža 7:1
28 22.05.2016 17:00 Šumadija - GFK Dubočica 1:2
29 28.05.2016 17:00 GFK Dubočica - Vučje 6:1
30 01.06.2016 17:00 Radnički (P) - GFK Dubočica 2:1
31 04.06.2016 17:00 GFK Dubočica - Čekmin 5:0
32 12.06.2016 17:00 Umac - GFK Dubočica 2:1
33 15.06.2016 17:30 GFK Dubočica - Sloga (L) 2:1
34 19.06.2016 17:30 Zloćudovo - GFK Dubočica 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Jug" GFK Dubočica 34 23 2 9 71
2 Čekmin 34 19 8 7 65
3 Sloga (L) 34 18 8 8 62
4 Radnički (P) 34 17 2 15 53
5 Zloćudovo 34 16 5 13 53
6 Jedinstvo GS (-1) 34 16 4 14 51
7 Umac 34 14 6 14 48
8 Omladinac 34 13 7 14 46
9 Vučje 34 13 6 15 45
10 Kumarevo 34 12 8 14 44
11 Mladi Borac 34 12 8 14 44
12 Brza 34 12 8 14 44
13 Plantaža (-1) 34 13 5 16 43
14 Progres 34 13 4 17 43
15 Železničar 34 12 7 15 43
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Medjuopštinska jablanička liga Šumadija 34 13 3 18 42
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Medjuopštinska jablanička liga Sloboda D.B 34 11 6 17 39
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Medjuopštinska jablanička liga Mladost V (-1) 34 8 5 21 28
MihajloMiX i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MihajloMiX i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
MihajloMiX i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MihajloMiX i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
MihajloMiX i još 2 korisnika su tipovali utakmicu