16.11.2022 Stevan Davidović

Peta pobeda za treće mesto

Detalj sa utakmice - foto: Stevan Davidović

Na oproštaju od svojih navijača ekipa novobečejske Tise zabeležila je petu prvenstvenu pobedu u Vojvođanskoj futsal ligi, protiv SU Omladinca iz Novih Banovaca 4:2, kojom je zauzela treću poziciju na tabeli. Međutim Novobečejci sudo pobede došli teže nego što se to očekivalo. Ni brzo vođstvo Tise (gol Nebojše Đukića u 4 minutu) nije zbunilo borbeni sastav iz Novih Banovaca, u ovom susretu raspoloženi Uroš Milešević izjednačio je na 1:1 u 9 minutu, što je bio rezultat u poluvremenu.

U nastavku potpuna dominacija domaćih igrača, koji su sa dva gola Igora Dražića u 23. i 32. minutu nagovestili ubedljiviju pobedu, međutim gosti se nisu predavali, da bi svojim drugim golom Uroš Milešević u 35. minutu uveo utakmicu u neizvesnu završnicu. Međutim sve dileme u 37. minuturazrešio je Lazar Letić za konačnih 4:2.

U 9 kolu Tisa igra u Somboru protiv ekipe ŽAK Junior, dok je ekipa Omladinca slobodna.

TISA – OMLADINAC 4:2 (1:1)

Sportska hala Jedinstvo, gledalaca 70. Sudije: Nemanja Kuzmanović (Kula), Nemanja Malbašić (Sombor), Aleksandar Marjanov (Srbobran).

Strelci: 1:0 Đukić (4 minut), 1:1 Milešević (9), 2:1 Dražić (23), 3:1 Dražić (32), 3:2 Milešević (35), 4:2 Letić (37).Žuti kartoni: Stojnić, Bajić, Vujičić (Omladinac).

TISA: RADOSAVLJEV, LETIĆ, IKRAŠEV, MESAROŠ, ĐUKIĆ, Ćurčić, Džin, Kovačević, Pelengić, Stojanov, Hajdu, Dražić.

OMLADINAC:STOJNIĆ, DENIĆ, BAJIĆ, TURČINOVIĆ, MILEŠEVIĆ, A. Drča, Vujičić, M. Drča, Sretenović

Piše: Stevan Davidović

Tisa 4 : 2 Omladinac
Forum 10 : 3 Full Feel