18.09
17:00
Crvena zvezda
Napredak
1
0
|
18.09.2022 17:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Napredak | |||||
18.09
19:00
Radnik
Partizan
0
2
|
18.09.2022 19:00 | Radnik | 0 : 2 | Partizan | |||||
18.09
17:00
Vojvodina
Javor Matis
2
0
|
18.09.2022 17:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Javor Matis | |||||
18.09
13:00
Voždovac
Čukarički
0
3
|
18.09.2022 13:00 | Voždovac | 0 : 3 | Čukarički |
18.09
16:00
IMT
Radnički (SM)
2
0
|
18.09.2022 16:00 | IMT | 2 : 0 | Radnički (SM) | |||||
18.09
16:00
Železničar
Metalac
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Železničar | 4 : 1 | Metalac | |||||
18.09
16:00
Zlatibor
Inđija Toyo Tires
2
3
|
18.09.2022 16:00 | Zlatibor | 2 : 3 | Inđija Toyo Tires | |||||
18.09
14:00
RFK Novi Sad 1921
Radnički (NB)
1
0
|
18.09.2022 14:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Radnički (NB) |
18.09
16:00
Podunavac
1. Maj Ruma
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Podunavac | 0 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
18.09
16:00
Borac (Š)
Dinamo 1945
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Borac (Š) | 4 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
18.09
10:00
Kabel
OFK Bačka
1
0
|
18.09.2022 10:00 | Kabel | 1 : 0 | OFK Bačka | |||||
18.09
16:00
Tisa
Jedinstvo
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Tisa | 1 : 2 | Jedinstvo |
18.09
16:00
Zemun
Torlak
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Zemun | 0 : 1 | Torlak | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Brodarac
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Brodarac | |||||
18.09
16:00
OFK Beograd
Teleoptik
2
1
|
18.09.2022 16:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Teleoptik |
18.09
11:00
Polet (Lj)
Takovo
5
1
|
18.09.2022 11:00 | Polet (Lj) | 5 : 1 | Takovo | |||||
18.09
16:00
OFK Mihajlovac
Sloga (P)
0
3
|
18.09.2022 16:00 | OFK Mihajlovac | 0 : 3 | Sloga (P) | |||||
18.09
16:00
Rađevac
Sloga (BB)
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Rađevac | 1 : 1 | Sloga (BB) |
18.09
16:00
Radnički (P)
SFS Borac
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Radnički (P) | 1 : 0 | SFS Borac | |||||
18.09
16:00
Budućnost (P)
Timočanin
2
2
|
18.09.2022 16:00 | Budućnost (P) | 2 : 2 | Timočanin | |||||
18.09
16:00
Vlasina
Jedinstvo (P)
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Vlasina | 0 : 0 | Jedinstvo (P) |
18.09
16:00
Vojvodina
Krila Krajine
5
1
|
18.09.2022 16:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Krila Krajine | |||||
18.09
16:00
Obilić
Mladost (T)
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Obilić | 0 : 1 | Mladost (T) |
18.09
10:00
Slavija
Radnički (Š)
2
0
|
18.09.2022 10:00 | Slavija | 2 : 0 | Radnički (Š) | |||||
18.09
16:00
Donji Srem 2015
Železničar
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Donji Srem 2015 | 1 : 3 | Železničar | |||||
18.09
16:00
Hajduk
Dunav
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Hajduk | 2 : 0 | Dunav |
18.09
16:00
ŽAK
Radnički
4
2
|
18.09.2022 16:00 | ŽAK | 4 : 2 | Radnički | |||||
18.09
16:00
Borac
Jedinstvo (V)
6
0
|
18.09.2022 16:00 | Borac | 6 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
18.09
16:00
Omladinac FAM
OFK Kikinda
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac FAM | 0 : 0 | OFK Kikinda | |||||
18.09
16:00
Polet
Proleter
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 4 : 1 | Proleter |
18.09
16:00
Sremčica
Kosmaj
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Sremčica | 1 : 2 | Kosmaj | |||||
18.09
16:00
Komgrap
Barajevo
3
3
|
18.09.2022 16:00 | Komgrap | 3 : 3 | Barajevo | |||||
18.09
16:00
Boleč
GSP Polet Dorćol
3
4
|
18.09.2022 16:00 | Boleč | 3 : 4 | GSP Polet Dorćol | |||||
18.09
11:00
Hajduk
PKB
0
4
|
18.09.2022 11:00 | Hajduk | 0 : 4 | PKB |
18.09
16:00
Svetlost
Žitorađa
0
7
|
18.09.2022 16:00 | Svetlost | 0 : 7 | Žitorađa | |||||
18.09
16:00
Jablanica
OFK Kosanica
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Jablanica | 2 : 0 | OFK Kosanica | |||||
18.09
16:00
Mladost 1959
OFK Alakince
5
1
|
18.09.2022 16:00 | Mladost 1959 | 5 : 1 | OFK Alakince | |||||
18.09
16:00
Sloga
Radan
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Radan |
18.09
16:00
Jedinstvo
Morava
3
3
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Morava | |||||
18.09
16:00
Delijski Vis
Malošište
5
0
|
18.09.2022 16:00 | Delijski Vis | 5 : 0 | Malošište | |||||
18.09
16:00
Rudar
Svrljig
5
6
|
18.09.2022 16:00 | Rudar | 5 : 6 | Svrljig | |||||
18.09
16:00
Palilulac
Pukovac
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Palilulac | 0 : 3 | Pukovac | |||||
18.09
16:00
Bukovik
Mladost (M)
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Bukovik | 3 : 0 | Mladost (M) | |||||
18.09
16:00
OFK Napredak 1929
Mladost (B)
4
0
|
18.09.2022 16:00 | OFK Napredak 1929 | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
18.09
16:00
Naša krila 1936
Orljane
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Naša krila 1936 | 4 : 0 | Orljane |
18.09
16:00
OFK Lugomir
Rembas
0
2
|
18.09.2022 16:00 | OFK Lugomir | 0 : 2 | Rembas | |||||
18.09
16:00
Vinogradar
Majdevo-Kupci
2
2
|
18.09.2022 16:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Majdevo-Kupci | |||||
18.09
16:00
Župa
Morava 1918
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Župa | 1 : 1 | Morava 1918 | |||||
18.09
16:00
Kušiljevo
Levač
2
3
|
18.09.2022 16:00 | Kušiljevo | 2 : 3 | Levač | |||||
18.09
16:00
Orlovi
Trstenik PPT
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Orlovi | 0 : 3 | Trstenik PPT |
18.09
16:00
Radnički 1946
OFK Zlot
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Radnički 1946 | 1 : 3 | OFK Zlot | |||||
18.09
16:00
Bor 1919
Balkanski
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Bor 1919 | 0 : 0 | Balkanski | |||||
18.09
16:00
Rajko Mitić
Đerdap
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Rajko Mitić | 1 : 1 | Đerdap |
18.09
16:00
Gruža
Jošanica
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Gruža | 1 : 2 | Jošanica | |||||
18.09
16:00
Korićani
Bane 1931
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Korićani | 0 : 1 | Bane 1931 | |||||
18.09
16:00
Budućnost (R)
Polet (R)
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Budućnost (R) | 0 : 2 | Polet (R) | |||||
18.09
16:00
Srbija
Trepča
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Srbija | 1 : 1 | Trepča | |||||
18.09
16:00
OFK Ras
Goč
0
1
|
18.09.2022 16:00 | OFK Ras | 0 : 1 | Goč |
18.09
16:00
Jasen
Kej
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Jasen | 3 : 1 | Kej | |||||
18.09
16:00
Omladinac (Z)
Jedinstvo Putevi
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac (Z) | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo (K)
Savinac 1933
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 1 | Savinac 1933 | |||||
18.09
16:00
Sloboda (Č)
Polet (T)
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Sloboda (Č) | 0 : 0 | Polet (T) |
18.09
16:00
Pomoravlje 1946
Morava (VP)
2
2
|
18.09.2022 16:00 | Pomoravlje 1946 | 2 : 2 | Morava (VP) | |||||
18.09
16:00
OFK Aranđelovac 1979
Đerdap
0
0
|
18.09.2022 16:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 0 : 0 | Đerdap | |||||
18.09
16:00
Borac 1932
Sloga 1924
5
3
|
18.09.2022 16:00 | Borac 1932 | 5 : 3 | Sloga 1924 | |||||
18.09
16:00
Rudar
Omladinac
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Rudar | 2 : 1 | Omladinac |
18.09
11:00
Kačer
Borac
0
3
|
18.09.2022 11:00 | Kačer | 0 : 3 | Borac | |||||
18.09
16:00
Železničar
Radnički (K)
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Železničar | 0 : 0 | Radnički (K) | |||||
18.09
16:00
Mladost
OFK Divci
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Mladost | 2 : 1 | OFK Divci | |||||
18.09
16:00
OFK Osečina
Vrelo Sport
1
2
|
18.09.2022 16:00 | OFK Osečina | 1 : 2 | Vrelo Sport |
18.09
16:00
Sloga (BNS)
Partizan (G)
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Partizan (G) | |||||
18.09
16:00
Spartak 1911
Crvena zvezda
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Spartak 1911 | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
18.09
16:00
Budućnost (A)
Karaš (J)
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Budućnost (A) | 3 : 0 | Karaš (J) | |||||
18.09
16:00
Dolovo
Sloga (P)
2
3
|
18.09.2022 16:00 | Dolovo | 2 : 3 | Sloga (P) | |||||
18.09
16:00
Unirea
Dolina
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Unirea | 1 : 3 | Dolina | |||||
18.09
16:00
Potporanj
Vulturul
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Potporanj | 1 : 4 | Vulturul |
18.09
16:00
Budućnost
Njegoš
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Budućnost | 1 : 3 | Njegoš | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo | |||||
18.09
16:00
Iskra
Tavankut
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Iskra | 2 : 0 | Tavankut |
18.09
16:00
Budućnost (G)
Borac 46
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Budućnost (G) | 4 : 1 | Borac 46 | |||||
18.09
16:00
Budućnost (P)
Hajduk
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Budućnost (P) | 1 : 1 | Hajduk | |||||
18.09
16:00
Rusin
ČSK Pivara
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Rusin | 2 : 0 | ČSK Pivara | |||||
18.09
16:00
Budućnost (M)
Kordun
5
0
|
18.09.2022 16:00 | Budućnost (M) | 5 : 0 | Kordun |
18.09
15:30
Radnički 1911
Crvena zvezda
1
0
|
18.09.2022 15:30 | Radnički 1911 | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
18.09
15:30
ŽFK Banat
OFK Stajićevo
0
1
|
18.09.2022 15:30 | ŽFK Banat | 0 : 1 | OFK Stajićevo | |||||
18.09
15:30
Banat
MSK
1
0
|
18.09.2022 15:30 | Banat | 1 : 0 | MSK | |||||
18.09
15:30
Mladost
Krajina
8
0
|
18.09.2022 15:30 | Mladost | 8 : 0 | Krajina | |||||
18.09
15:30
Vojvodina
2. Oktobar
2
1
|
18.09.2022 15:30 | Vojvodina | 2 : 1 | 2. Oktobar | |||||
18.09
15:30
Napredak
ASK
5
1
|
18.09.2022 15:30 | Napredak | 5 : 1 | ASK | |||||
18.09
15:30
Polet
Rusanda
4
1
|
18.09.2022 15:30 | Polet | 4 : 1 | Rusanda |
18.09
16:00
Sremac (D)
Budućnost
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Sremac (D) | 2 : 1 | Budućnost | |||||
18.09
16:00
Šumar
Srem
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Šumar | 3 : 1 | Srem | |||||
18.09
16:00
Jadran
Hajduk (V)
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Jadran | 3 : 0 | Hajduk (V) | |||||
18.09
16:00
Borac 1925
Graničar (K)
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Borac 1925 | 0 : 3 | Graničar (K) | |||||
18.09
16:00
Radnički
Napredak Meridian
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Radnički | 0 : 1 | Napredak Meridian | |||||
18.09
16:00
Sloga
Fruškogorac
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Sloga | 4 : 1 | Fruškogorac |
18.09
16:30
ŽSK
Bačka (B)
5
2
|
18.09.2022 16:30 | ŽSK | 5 : 2 | Bačka (B) | |||||
18.09
16:30
Jedinstvo
OFK Sirig
2
0
|
18.09.2022 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | OFK Sirig | |||||
18.09
16:30
Dinamo
Tatra
0
0
|
18.09.2022 16:30 | Dinamo | 0 : 0 | Tatra | |||||
18.09
16:30
Petrovaradin
Crvena zvezda
0
0
|
18.09.2022 16:30 | Petrovaradin | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
18.09
16:30
Jugović
Bačka 1923
2
0
|
18.09.2022 16:30 | Jugović | 2 : 0 | Bačka 1923 |
18.09
16:00
Poštar Zvezdara
Heroj Polet
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Poštar Zvezdara | 0 : 2 | Heroj Polet | |||||
18.09
16:00
KFK Ravna gora
Umka
1
4
|
18.09.2022 16:00 | KFK Ravna gora | 1 : 4 | Umka | |||||
18.09
16:00
BSK 1925
Beograd Karaburma
4
1
|
18.09.2022 16:00 | BSK 1925 | 4 : 1 | Beograd Karaburma | |||||
18.09
16:00
Posavac Tišma
Siti Sport Klub
2
4
|
18.09.2022 16:00 | Posavac Tišma | 2 : 4 | Siti Sport Klub | |||||
18.09
16:00
Busije
Bratstvo
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Busije | 1 : 1 | Bratstvo |
18.09
16:00
Krtinska
Šumadija
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Krtinska | 3 : 0 | Šumadija | |||||
18.09
16:00
Turbina
Rušanj
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Turbina | 0 : 2 | Rušanj | |||||
18.09
16:00
Lisović 1977
Radnički
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Lisović 1977 | 2 : 1 | Radnički | |||||
18.09
16:00
OFK Budućnost
OFK Zabrežje
2
0
|
18.09.2022 16:00 | OFK Budućnost | 2 : 0 | OFK Zabrežje | |||||
18.09
16:00
Vranić
Omladinac
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Vranić | 4 : 0 | Omladinac | |||||
18.09
16:00
Rojkovac
Strelac
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Rojkovac | 1 : 4 | Strelac |
18.09
16:00
Zaklopača
Vis
6
0
|
18.09.2022 16:00 | Zaklopača | 6 : 0 | Vis | |||||
18.09
16:00
Dunavac
Vinča
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Dunavac | 0 : 0 | Vinča | |||||
18.09
16:00
Hajduk
Pudarci
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Hajduk | 1 : 1 | Pudarci | |||||
18.09
16:00
Kovačevac 1956
Vrčin
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Kovačevac 1956 | 2 : 0 | Vrčin | |||||
18.09
16:00
Gročanski fudbalski klub
Kaluđerica 1969
0
8
|
18.09.2022 16:00 | Gročanski fudbalski klub | 0 : 8 | Kaluđerica 1969 | |||||
18.09
13:00
Rabrovac
Velika Krsna
2
2
|
18.09.2022 13:00 | Rabrovac | 2 : 2 | Velika Krsna |
18.09
16:00
Sloga (L)
Bošnjane
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Sloga (L) | 4 : 2 | Bošnjane | |||||
18.09
16:00
Rubin
Polet 57
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Rubin | 4 : 0 | Polet 57 | |||||
18.09
16:00
FUD
Jastrebac
2
1
|
18.09.2022 16:00 | FUD | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
18.09
16:00
Trudbenik
Sloga (D)
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Trudbenik | 1 : 1 | Sloga (D) | |||||
18.09
16:00
Parunovac
13. April
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Parunovac | 4 : 1 | 13. April | |||||
18.09
16:00
Mačkovac
Gradina
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Mačkovac | 1 : 2 | Gradina | |||||
18.09
16:00
Čitluk
Gornji Stepoš
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Čitluk | 2 : 1 | Gornji Stepoš |
18.09
16:00
Rajac
Trlić
2
2
|
18.09.2022 16:00 | Rajac | 2 : 2 | Trlić | |||||
18.09
16:00
Dimitrije Tucović
OFK Senjak
5
4
|
18.09.2022 16:00 | Dimitrije Tucović | 5 : 4 | OFK Senjak | |||||
18.09
16:00
Banjani
Mladost
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Banjani | 1 : 0 | Mladost | |||||
18.09
16:00
Čučuge
Radnik
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Čučuge | 2 : 1 | Radnik | |||||
18.09
16:00
OFK Brđanac
OFK Jabučje
0
0
|
18.09.2022 16:00 | OFK Brđanac | 0 : 0 | OFK Jabučje | |||||
18.09
16:00
Toplica
Iskra
5
0
|
18.09.2022 16:00 | Toplica | 5 : 0 | Iskra |
18.09
16:30
Banja
Lokomotiva
1
4
|
18.09.2022 16:30 | Banja | 1 : 4 | Lokomotiva | |||||
18.09
16:30
Vinča
Prvi srpski ustanak
0
0
|
18.09.2022 16:30 | Vinča | 0 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
18.09
16:30
ŽSK
Sloga
6
1
|
18.09.2022 16:30 | ŽSK | 6 : 1 | Sloga | |||||
18.09
16:30
BSK (Be)
Šumadija
2
1
|
18.09.2022 16:30 | BSK (Be) | 2 : 1 | Šumadija | |||||
18.09
16:30
Marjan
Šumadinac (S)
3
0
|
18.09.2022 16:30 | Marjan | 3 : 0 | Šumadinac (S) | |||||
18.09
16:30
BSK (Bo)
Šumadinac (N)
0
3
|
18.09.2022 16:30 | BSK (Bo) | 0 : 3 | Šumadinac (N) | |||||
18.09
16:30
Mladi rudar
Plaskovac
2
0
|
18.09.2022 16:30 | Mladi rudar | 2 : 0 | Plaskovac |
18.09
16:00
Toplica
Jastrebac
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Toplica | 1 : 4 | Jastrebac | |||||
18.09
16:00
Sloga (K)
Radnički 1924
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | Radnički 1924 | |||||
18.09
16:00
Rad
Sloga 1980
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Rad | 4 : 1 | Sloga 1980 | |||||
18.09
16:00
Moravac (ZT)
Naisus 1977
2
3
|
18.09.2022 16:00 | Moravac (ZT) | 2 : 3 | Naisus 1977 | |||||
18.09
16:00
Borac
Zemljoradnik
2
5
|
18.09.2022 16:00 | Borac | 2 : 5 | Zemljoradnik |
18.09
16:00
BSK
Donja Lomnica
2
4
|
18.09.2022 16:00 | BSK | 2 : 4 | Donja Lomnica | |||||
18.09
11:00
Lemind 1953
Zloćudovo
1
3
|
18.09.2022 11:00 | Lemind 1953 | 1 : 3 | Zloćudovo | |||||
18.09
16:00
Vučje
Mladost
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Vučje | 3 : 1 | Mladost | |||||
18.09
16:00
Čekmin
Budućnost
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Čekmin | 3 : 2 | Budućnost | |||||
18.09
16:00
Milanovo
Sloga
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Milanovo | 1 : 2 | Sloga | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo (B)
OFK Morava
5
2
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo (B) | 5 : 2 | OFK Morava | |||||
18.09
16:00
Železničar
Jedinstvo (G)
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Železničar | 0 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
18.09
16:00
Polet
Moravac Orion
8
0
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 8 : 0 | Moravac Orion |
18.09
16:00
Mladost (NS)
Mladi radnik 1940
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Mladost (NS) | 2 : 1 | Mladi radnik 1940 | |||||
18.09
16:00
Polet
Crvena zvezda
4
3
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 4 : 3 | Crvena zvezda | |||||
18.09
16:00
Radnik
Podunavac
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Radnik | 4 : 1 | Podunavac | |||||
18.09
16:00
Železničar Kusadak
Jasenica 2017
5
3
|
18.09.2022 16:00 | Železničar Kusadak | 5 : 3 | Jasenica 2017 | |||||
18.09
16:00
Proleter 1947
SASK
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Proleter 1947 | 3 : 1 | SASK | |||||
18.09
16:00
Sloga
Pobeda
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Pobeda |
18.09
11:00
Mala Vrbica
Miloševo
2
0
|
18.09.2022 11:00 | Mala Vrbica | 2 : 0 | Miloševo | |||||
18.09
16:00
Nemetali
Branik
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Nemetali | 1 : 2 | Branik | |||||
18.09
16:00
Radnički (K)
Šarbanovac
3
5
|
18.09.2022 16:00 | Radnički (K) | 3 : 5 | Šarbanovac | |||||
18.09
16:00
Urovica
Blizna
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Urovica | 3 : 2 | Blizna | |||||
18.09
16:00
Brestovac
Ključ
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Brestovac | 2 : 1 | Ključ |
18.09
16:00
Obilić
Krilaš
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Obilić | 1 : 1 | Krilaš | |||||
18.09
16:00
Železničar
Budućnost (V)
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Železničar | 1 : 0 | Budućnost (V) | |||||
18.09
16:00
Sloga 1945
Rudar 2001
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Sloga 1945 | 0 : 2 | Rudar 2001 | |||||
18.09
16:00
BSK 1931
Sirakovo
1
3
|
18.09.2022 16:00 | BSK 1931 | 1 : 3 | Sirakovo | |||||
18.09
16:00
Vihor
Borac (K)
1
5
|
18.09.2022 16:00 | Vihor | 1 : 5 | Borac (K) | |||||
18.09
16:00
Rudar (Kr)
Batovac
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Rudar (Kr) | 3 : 2 | Batovac |
18.09
16:30
Budućnost
Mladost
1
1
|
18.09.2022 16:30 | Budućnost | 1 : 1 | Mladost | |||||
18.09
16:30
Koštampolje
Jedinstvo 2017
2
2
|
18.09.2022 16:30 | Koštampolje | 2 : 2 | Jedinstvo 2017 | |||||
18.09
11:00
Miločajac
Borac (V)
0
4
|
18.09.2022 11:00 | Miločajac | 0 : 4 | Borac (V) | |||||
18.09
16:30
Ribnica
Rudar
0
3
|
18.09.2022 16:30 | Ribnica | 0 : 3 | Rudar | |||||
18.09
16:30
Radnik
Omladinac
2
0
|
18.09.2022 16:30 | Radnik | 2 : 0 | Omladinac | |||||
18.09
16:30
Tavnik
Ibar
0
2
|
18.09.2022 16:30 | Tavnik | 0 : 2 | Ibar | |||||
18.09
11:00
Proleter
OFK Progorelica
1
1
|
18.09.2022 11:00 | Proleter | 1 : 1 | OFK Progorelica |
18.09
15:30
Mladost (J)
Osaonica
3
1
|
18.09.2022 15:30 | Mladost (J) | 3 : 1 | Osaonica | |||||
18.09
15:30
Rudar (St)
Budućnost (Đ)
3
3
|
18.09.2022 15:30 | Rudar (St) | 3 : 3 | Budućnost (Đ) | |||||
18.09
15:30
Mladost (T)
Rudar (SR)
2
1
|
18.09.2022 15:30 | Mladost (T) | 2 : 1 | Rudar (SR) | |||||
18.09
15:30
Juhor
Partizan
1
2
|
18.09.2022 15:30 | Juhor | 1 : 2 | Partizan | |||||
18.09
15:30
Dragocvet
GFK Tabane
4
3
|
18.09.2022 15:30 | Dragocvet | 4 : 3 | GFK Tabane | |||||
18.09
15:30
Budućnost (M)
Borac 1950
4
1
|
18.09.2022 15:30 | Budućnost (M) | 4 : 1 | Borac 1950 | |||||
18.09
15:30
Donja Mutnica
Moravac 2015
2
6
|
18.09.2022 15:30 | Donja Mutnica | 2 : 6 | Moravac 2015 | |||||
18.09
15:30
Sloga
Napredak
2
0
|
18.09.2022 15:30 | Sloga | 2 : 0 | Napredak |
18.09
11:00
Vidojevica
Jedinstvo (MZ)
3
0
|
18.09.2022 11:00 | Vidojevica | 3 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
18.09
15:30
Podrinje
Drina (Lj)
1
0
|
18.09.2022 15:30 | Podrinje | 1 : 0 | Drina (Lj) | |||||
18.09
15:30
Jedinstvo (Š)
Hajduk Stanko
0
0
|
18.09.2022 15:30 | Jedinstvo (Š) | 0 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
18.09
15:30
Sloga
Karađorđe
3
0
|
18.09.2022 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
18.09
15:30
Antimon
Mladi borac
1
1
|
18.09.2022 15:30 | Antimon | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
18.09
15:30
Majur
Gučevo 1929
3
1
|
18.09.2022 15:30 | Majur | 3 : 1 | Gučevo 1929 |
18.09
16:00
Spartak
Zadrugar
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Spartak | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
18.09
16:00
Pobeda
Zvezda
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Pobeda | 2 : 1 | Zvezda |
18.09
16:00
Slavija
Pobeda 1926
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Slavija | 0 : 2 | Pobeda 1926 | |||||
18.09
16:00
Sloboda (G)
Divostin
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Sloboda (G) | 3 : 2 | Divostin | |||||
18.09
16:00
Zastava 1973
Jedinstvo
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Zastava 1973 | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.09
16:00
Kutlovo
Maršić
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Kutlovo | 0 : 0 | Maršić |
18.09
16:00
Polet
Perućac
5
0
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 5 : 0 | Perućac | |||||
18.09
11:00
Čajetina
Omladinac
3
1
|
18.09.2022 11:00 | Čajetina | 3 : 1 | Omladinac | |||||
18.09
16:00
Bakionica
Avijatičar Vranjani
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Bakionica | 2 : 0 | Avijatičar Vranjani | |||||
18.09
16:00
Sečica
Rampa
0
4
|
18.09.2022 16:00 | Sečica | 0 : 4 | Rampa | |||||
18.09
11:00
Prvi partizan
Gorobilje
2
0
|
18.09.2022 11:00 | Prvi partizan | 2 : 0 | Gorobilje | |||||
18.09
16:00
Tara
Ježevica
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Tara | 1 : 0 | Ježevica | |||||
18.09
16:00
Višesava
Kotroman
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Višesava | 0 : 1 | Kotroman |
18.09
16:30
Jedinstvo
Orlovac 1932
2
1
|
18.09.2022 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Orlovac 1932 | |||||
18.09
16:30
Zadrugar
Rudar
3
2
|
18.09.2022 16:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Rudar | |||||
18.09
16:30
Ozrem PMH
Prijevor
2
2
|
18.09.2022 16:30 | Ozrem PMH | 2 : 2 | Prijevor | |||||
18.09
16:30
Velereč 94
Mladost
1
3
|
18.09.2022 16:30 | Velereč 94 | 1 : 3 | Mladost |
18.09
16:30
Jedinstvo
Dragačevo
3
1
|
18.09.2022 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Dragačevo | |||||
18.09
16:30
Prilike
Ovčar
3
3
|
18.09.2022 16:30 | Prilike | 3 : 3 | Ovčar |
18.09
16:00
BSK
Mladost
3
0
|
18.09.2022 16:00 | BSK | 3 : 0 | Mladost | |||||
18.09
16:00
OFK Odžaci
Polet (S)
1
2
|
18.09.2022 16:00 | OFK Odžaci | 1 : 2 | Polet (S) | |||||
18.09
16:00
Omladinac (D)
Terekveš
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac (D) | 0 : 0 | Terekveš | |||||
18.09
16:00
Omladinac (B)
Zadrugar
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac (B) | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
18.09
16:00
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Aleksa Šantić | 3 : 2 | Dinamo 1923 | |||||
18.09
16:00
Telečka
Radnički (S)
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Telečka | 1 : 3 | Radnički (S) | |||||
18.09
16:00
Polet (R)
Kula
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Polet (R) | 1 : 2 | Kula |
18.09
16:00
Kamenorezac 76
Poljoprivrednik
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Kamenorezac 76 | 3 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
18.09
16:00
Donji Kopaonik
Vinogradar
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Donji Kopaonik | 4 : 2 | Vinogradar | |||||
18.09
13:00
Ribnik
Mladost (T)
2
6
|
18.09.2022 13:00 | Ribnik | 2 : 6 | Mladost (T) | |||||
18.09
16:00
Borac
Omladinac
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Borac | 0 : 2 | Omladinac |
18.09
16:00
Jugoslavija
Radnički
3
3
|
18.09.2022 16:00 | Jugoslavija | 3 : 3 | Radnički | |||||
18.09
16:00
Omladinac (O)
Mladost
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac (O) | 3 : 1 | Mladost | |||||
18.09
16:00
Budućnost
BSK Bavanište
2
4
|
18.09.2022 16:00 | Budućnost | 2 : 4 | BSK Bavanište | |||||
18.09
16:00
Stari Tamiš
Proleter
2
2
|
18.09.2022 16:00 | Stari Tamiš | 2 : 2 | Proleter | |||||
18.09
16:00
Omladinac (D)
Mundial
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac (D) | 3 : 2 | Mundial |
18.09
16:00
Šarbane
Pambukovica
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Šarbane | 2 : 1 | Pambukovica | |||||
18.09
16:00
Pepeljevac
OFK Stublenica
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Pepeljevac | 4 : 2 | OFK Stublenica | |||||
18.09
16:00
Tulari
Crvena Jabuka
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Tulari | 2 : 1 | Crvena Jabuka | |||||
18.09
16:00
Polet (T)
Omladinac (K)
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Polet (T) | 3 : 2 | Omladinac (K) | |||||
18.09
16:00
Ratkovac
Polet (DL)
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Ratkovac | 0 : 0 | Polet (DL) | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo (M)
Sovljak
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 0 | Sovljak | |||||
18.09
16:00
Joševa
OFK Paljuvi
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Joševa | 3 : 2 | OFK Paljuvi |
18.09
11:00
Mali korak
ZSK
3
1
|
18.09.2022 11:00 | Mali korak | 3 : 1 | ZSK | |||||
18.09
11:00
Popadić
Tešnjar
1
4
|
18.09.2022 11:00 | Popadić | 1 : 4 | Tešnjar | |||||
18.09
11:00
Kotešica
Junior Novo Naselje
1
3
|
18.09.2022 11:00 | Kotešica | 1 : 3 | Junior Novo Naselje | |||||
18.09
11:00
Rakac Stave
Polet
0
0
|
18.09.2022 11:00 | Rakac Stave | 0 : 0 | Polet | |||||
18.09
11:00
Kolubara 2
Napredak
1
2
|
18.09.2022 11:00 | Kolubara 2 | 1 : 2 | Napredak | |||||
18.09
11:00
Ribnikar
Jadar 2013
1
2
|
18.09.2022 11:00 | Ribnikar | 1 : 2 | Jadar 2013 | |||||
18.09
11:00
Stari drugari
Milenko Pavlović
4
0
|
18.09.2022 11:00 | Stari drugari | 4 : 0 | Milenko Pavlović |
18.09
16:00
Omladinac
Borac (VS)
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Borac (VS) | |||||
18.09
16:00
Karaš (K)
Banatul
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Karaš (K) | 2 : 0 | Banatul | |||||
18.09
16:00
Dunav
Partizan
6
0
|
18.09.2022 16:00 | Dunav | 6 : 0 | Partizan | |||||
18.09
16:00
Ratar
Vinogradar
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Ratar | 4 : 0 | Vinogradar | |||||
18.09
16:00
Banat (D)
Vladimirovac
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Banat (D) | 2 : 1 | Vladimirovac | |||||
18.09
16:00
Polet
Ševac
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 1 : 1 | Ševac |
18.09
16:00
Mladost
Ljukovo
7
1
|
18.09.2022 16:00 | Mladost | 7 : 1 | Ljukovo | |||||
18.09
16:00
ČSK Čortanovci
Fruškogorac
1
0
|
18.09.2022 16:00 | ČSK Čortanovci | 1 : 0 | Fruškogorac | |||||
18.09
16:00
Napredak
Hajduk 1932
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Hajduk 1932 | |||||
18.09
16:00
Polet (N)
Rudar
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Polet (N) | 4 : 0 | Rudar | |||||
18.09
16:00
Graničar
Kameni
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Graničar | 1 : 3 | Kameni | |||||
18.09
16:00
Krušedol
Polet (NK)
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Krušedol | 1 : 1 | Polet (NK) | |||||
18.09
16:00
Car Uroš
Sremac
7
1
|
18.09.2022 16:00 | Car Uroš | 7 : 1 | Sremac |
18.09
16:30
Borac (NS)
Železničar NS
3
0
|
18.09.2022 16:30 | Borac (NS) | 3 : 0 | Železničar NS | |||||
18.09
16:30
Vinogradar
Susek
1
1
|
18.09.2022 16:30 | Vinogradar | 1 : 1 | Susek | |||||
18.09
16:30
Čenej
Proleter 1951
3
6
|
18.09.2022 16:30 | Čenej | 3 : 6 | Proleter 1951 | |||||
18.09
16:30
Sloga
Borac (R)
1
4
|
18.09.2022 16:30 | Sloga | 1 : 4 | Borac (R) | |||||
18.09
16:30
Hajduk (Č)
Hajduk (G)
2
2
|
18.09.2022 16:30 | Hajduk (Č) | 2 : 2 | Hajduk (G) | |||||
18.09
16:30
Obilić
Miletić
0
3
|
18.09.2022 16:30 | Obilić | 0 : 3 | Miletić |
18.09
11:00
Vukašinovac
Rudar 2016
1
0
|
18.09.2022 11:00 | Vukašinovac | 1 : 0 | Rudar 2016 | |||||
18.09
11:00
Polet
Jedinstvo
2
0
|
18.09.2022 11:00 | Polet | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.09
11:00
Borac
Škriljac
0
1
|
18.09.2022 11:00 | Borac | 0 : 1 | Škriljac | |||||
18.09
16:00
Crvena zvezda
Rutevac
5
1
|
18.09.2022 16:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Rutevac | |||||
18.09
11:00
OFK Sloga
Mladost 1955
4
1
|
18.09.2022 11:00 | OFK Sloga | 4 : 1 | Mladost 1955 |
18.09
15:30
Kolonija
Rudar
2
3
|
18.09.2022 15:30 | Kolonija | 2 : 3 | Rudar | |||||
18.09
15:30
Šumadija
Resavski Despoti
4
0
|
18.09.2022 15:30 | Šumadija | 4 : 0 | Resavski Despoti | |||||
18.09
15:30
Napredak
Sinđelić
2
0
|
18.09.2022 15:30 | Napredak | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
18.09
15:30
OFK Batinac
15. Avgust 1950
3
0
|
18.09.2022 15:30 | OFK Batinac | 3 : 0 | 15. Avgust 1950 | |||||
18.09
15:30
Radnički
Istok 63
2
0
|
18.09.2022 15:30 | Radnički | 2 : 0 | Istok 63 |
18.09
15:30
Sloboda
Ursule
0
3
|
18.09.2022 15:30 | Sloboda | 0 : 3 | Ursule | |||||
18.09
15:30
Jedinstvo
Morava (R)
3
3
|
18.09.2022 15:30 | Jedinstvo | 3 : 3 | Morava (R) | |||||
18.09
15:30
Partizan
Šantarovac
4
0
|
18.09.2022 15:30 | Partizan | 4 : 0 | Šantarovac | |||||
18.09
15:30
Mladost (K)
Vinorača
1
2
|
18.09.2022 15:30 | Mladost (K) | 1 : 2 | Vinorača |
18.09
16:30
Omladinac
Mataruge
3
2
|
18.09.2022 16:30 | Omladinac | 3 : 2 | Mataruge | |||||
18.09
16:30
Apolon 2018
Jovo Kursula
2
2
|
18.09.2022 16:30 | Apolon 2018 | 2 : 2 | Jovo Kursula | |||||
18.09
16:30
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (G)
0
2
|
18.09.2022 16:30 | Jedinstvo (D) | 0 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
18.09
16:30
Magnohrom
Zvezda
1
3
|
18.09.2022 16:30 | Magnohrom | 1 : 3 | Zvezda | |||||
18.09
16:30
Lazac
Mineral 2015
3
3
|
18.09.2022 16:30 | Lazac | 3 : 3 | Mineral 2015 | |||||
18.09
16:30
Gruža
Mlada krila
3
2
|
18.09.2022 16:30 | Gruža | 3 : 2 | Mlada krila |
18.09
16:00
BSK
Napredak
5
0
|
18.09.2022 16:00 | BSK | 5 : 0 | Napredak | |||||
18.09
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Zmaj
6
0
|
18.09.2022 16:00 | OFK Zeka Buljubaša | 6 : 0 | Zmaj | |||||
18.09
16:00
Erdevik 2017
OFK Bikić
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Erdevik 2017 | 0 : 2 | OFK Bikić | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Fruška Gora
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Fruška Gora | |||||
18.09
16:00
Graničar
Borac (VR)
6
1
|
18.09.2022 16:00 | Graničar | 6 : 1 | Borac (VR) | |||||
18.09
16:00
LSK
Srem
2
1
|
18.09.2022 16:00 | LSK | 2 : 1 | Srem | |||||
18.09
16:00
Borac (R)
Obilić 1993
0
5
|
18.09.2022 16:00 | Borac (R) | 0 : 5 | Obilić 1993 |
18.09
16:00
Jedinstvo (S)
Mlava (ML)
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo (S) | 3 : 1 | Mlava (ML) | |||||
18.09
16:00
Pobeda 1953
Polet (SD)
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Pobeda 1953 | 4 : 0 | Polet (SD) | |||||
18.09
16:00
Rade Milošević
Bata Bulić
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Rade Milošević | 3 : 1 | Bata Bulić | |||||
18.09
16:00
BSK 1924
Jasenovac
4
1
|
18.09.2022 16:00 | BSK 1924 | 4 : 1 | Jasenovac | |||||
18.09
16:00
Mladost (K)
Zabrđe 1936
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Mladost (K) | 3 : 0 | Zabrđe 1936 | |||||
18.09
16:00
Zadrugar 1947
Borac (V)
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Zadrugar 1947 | 4 : 0 | Borac (V) | |||||
18.09
11:00
Trgovački
Integral
1
4
|
18.09.2022 11:00 | Trgovački | 1 : 4 | Integral |
18.09
16:00
Beli Orao
Mlava (B)
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Beli Orao | 1 : 2 | Mlava (B) | |||||
18.09
16:00
OFK Braničevo
Žitkovica 2017
1
2
|
18.09.2022 16:00 | OFK Braničevo | 1 : 2 | Žitkovica 2017 | |||||
18.09
16:00
Mladi Borac
Dizel
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Mladi Borac | 3 : 1 | Dizel | |||||
18.09
16:00
Kumane
Sloga (L)
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Kumane | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
18.09
16:00
Vojvoda Milenko
Barič
8
0
|
18.09.2022 16:00 | Vojvoda Milenko | 8 : 0 | Barič | |||||
18.09
16:00
Napredak 1934
Polet (V)
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Napredak 1934 | 3 : 2 | Polet (V) | |||||
18.09
16:00
Napredak (P)
Napredak (B)
0
5
|
18.09.2022 16:00 | Napredak (P) | 0 : 5 | Napredak (B) |
18.09
16:00
Neštin
Kulpin
0
4
|
18.09.2022 16:00 | Neštin | 0 : 4 | Kulpin | |||||
18.09
16:00
OFK Stari Grad
Vojvodina
0
2
|
18.09.2022 16:00 | OFK Stari Grad | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
18.09
16:00
Labudnjača
Mladost
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Labudnjača | 1 : 1 | Mladost | |||||
18.09
16:00
Slavija (P)
Borac
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Slavija (P) | 3 : 0 | Borac | |||||
18.09
16:00
Bački Hajduk
Krivanj
3
6
|
18.09.2022 16:00 | Bački Hajduk | 3 : 6 | Krivanj |
18.09
15:30
Omladinac
Sloboda
2
1
|
18.09.2022 15:30 | Omladinac | 2 : 1 | Sloboda | |||||
18.09
15:30
Budućnost (PD)
Budućnost (Z)
6
0
|
18.09.2022 15:30 | Budućnost (PD) | 6 : 0 | Budućnost (Z) | |||||
18.09
15:30
Zadrugar
Milicionar
3
0
|
18.09.2022 15:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Milicionar | |||||
18.09
15:30
Petlovača
Duško
4
2
|
18.09.2022 15:30 | Petlovača | 4 : 2 | Duško | |||||
18.09
15:30
Napredak
Bair
2
0
|
18.09.2022 15:30 | Napredak | 2 : 0 | Bair | |||||
18.09
15:30
Sloga
Torpedo
5
2
|
18.09.2022 15:30 | Sloga | 5 : 2 | Torpedo | |||||
18.09
15:30
Mladost (MM)
Stojan Lazarac
0
2
|
18.09.2022 15:30 | Mladost (MM) | 0 : 2 | Stojan Lazarac |
18.09
16:00
Gradac
Radnički
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Gradac | 4 : 2 | Radnički | |||||
18.09
16:00
Bratstvo
Real
6
1
|
18.09.2022 16:00 | Bratstvo | 6 : 1 | Real | |||||
18.09
16:00
Umac
Progres
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Umac | 0 : 3 | Progres | |||||
18.09
16:00
Šumadija
OFK Brza
6
0
|
18.09.2022 16:00 | Šumadija | 6 : 0 | OFK Brza | |||||
18.09
16:00
Moravac (P)
Sloboda
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Moravac (P) | 1 : 1 | Sloboda | |||||
18.09
16:00
Bobište
Veliko Trnjane
4
3
|
18.09.2022 16:00 | Bobište | 4 : 3 | Veliko Trnjane | |||||
18.09
16:00
Mladi borac
Moravac (G)
7
1
|
18.09.2022 16:00 | Mladi borac | 7 : 1 | Moravac (G) |
18.09
15:30
Radnički (K)
Sloga (K)
3
1
|
18.09.2022 15:30 | Radnički (K) | 3 : 1 | Sloga (K) | |||||
18.09
15:30
Trešnjevka
Mladost (PP)
2
0
|
18.09.2022 15:30 | Trešnjevka | 2 : 0 | Mladost (PP) | |||||
18.09
15:30
Mrovska
Šipurske Livade
1
2
|
18.09.2022 15:30 | Mrovska | 1 : 2 | Šipurske Livade | |||||
18.09
15:30
OFK Letnjikovac 1983
Vojvoda Stepa Stepanović
2
3
|
18.09.2022 15:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 2 : 3 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
18.09
15:30
Pričinović
Bobovik
1
2
|
18.09.2022 15:30 | Pričinović | 1 : 2 | Bobovik |
18.09
15:30
Jedinstvo
Cer
3
0
|
18.09.2022 15:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Cer | |||||
18.09
15:30
Studenac
Jelav
3
0
|
18.09.2022 15:30 | Studenac | 3 : 0 | Jelav | |||||
18.09
15:30
Sloga
Milan Orlić
0
2
|
18.09.2022 15:30 | Sloga | 0 : 2 | Milan Orlić | |||||
18.09
15:30
Prva Iskra
Hajduk
2
2
|
18.09.2022 15:30 | Prva Iskra | 2 : 2 | Hajduk | |||||
18.09
15:30
Jadar 1961
7. Juli
3
0
|
18.09.2022 15:30 | Jadar 1961 | 3 : 0 | 7. Juli | |||||
18.09
15:30
Velika Reka
Luk
1
1
|
18.09.2022 15:30 | Velika Reka | 1 : 1 | Luk |
18.09
11:00
Bukovica
Mudrakovac
2
1
|
18.09.2022 11:00 | Bukovica | 2 : 1 | Mudrakovac | |||||
18.09
11:00
Polet
BSK
0
3
|
18.09.2022 11:00 | Polet | 0 : 3 | BSK | |||||
18.09
16:00
Rasina
Padež
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Rasina | 2 : 1 | Padež | |||||
18.09
16:00
Kapidžija
Pepeljevac 1947
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Kapidžija | 0 : 0 | Pepeljevac 1947 | |||||
18.09
16:00
Kaonik
Borac
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Kaonik | 1 : 1 | Borac | |||||
18.09
16:00
Naupare
Konjuh
5
0
|
18.09.2022 16:00 | Naupare | 5 : 0 | Konjuh | |||||
18.09
16:00
Žabare
Modrica
4
4
|
18.09.2022 16:00 | Žabare | 4 : 4 | Modrica |
18.09
10:00
Dedinje
Šumadinac
1
8
|
18.09.2022 10:00 | Dedinje | 1 : 8 | Šumadinac | |||||
18.09
16:00
Velika Moštanica
Železnik 1930
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Velika Moštanica | 1 : 1 | Železnik 1930 | |||||
18.09
12:00
Rekreativo 011
Sinđelić 2012
5
3
|
18.09.2022 12:00 | Rekreativo 011 | 5 : 3 | Sinđelić 2012 | |||||
18.09
16:00
Novi Beograd
13. maj
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Novi Beograd | 0 : 0 | 13. maj |
18.09
16:00
Avala 1939
Palilulac
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Avala 1939 | 2 : 1 | Palilulac | |||||
18.09
16:00
PKB Kovilovo
OFK Lug 2020
5
0
|
18.09.2022 16:00 | PKB Kovilovo | 5 : 0 | OFK Lug 2020 |
18.09
16:00
Budućnost 1948
Bačinac
0
5
|
18.09.2022 16:00 | Budućnost 1948 | 0 : 5 | Bačinac | |||||
18.09
16:00
Bukovac
Proleter
2
2
|
18.09.2022 16:00 | Bukovac | 2 : 2 | Proleter | |||||
18.09
16:00
Selevac 1919
Udarnik
6
1
|
18.09.2022 16:00 | Selevac 1919 | 6 : 1 | Udarnik | |||||
18.09
16:00
Beli Orlovi
Cerovac 2013
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Beli Orlovi | 0 : 0 | Cerovac 2013 | |||||
18.09
16:00
Glavaš
Novi Mladi borac
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Glavaš | 3 : 2 | Novi Mladi borac |
18.09
16:00
Jadran
Vodojaža
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Jadran | 4 : 2 | Vodojaža | |||||
18.09
16:00
OFK Žeželj
Hajduk Jovanovac
0
4
|
18.09.2022 16:00 | OFK Žeželj | 0 : 4 | Hajduk Jovanovac | |||||
18.09
16:00
Borac (D)
Azbest 1927
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Borac (D) | 0 : 3 | Azbest 1927 | |||||
18.09
16:00
Ćava
Kragujevac
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Ćava | 0 : 0 | Kragujevac | |||||
18.09
16:00
Šumadinac KG
Mladost (P)
2
4
|
18.09.2022 16:00 | Šumadinac KG | 2 : 4 | Mladost (P) |
18.09
10:00
Pinosava
Minel
3
6
|
18.09.2022 10:00 | Pinosava | 3 : 6 | Minel | |||||
18.09
12:00
Beljina
OFK Borac
2
0
|
18.09.2022 12:00 | Beljina | 2 : 0 | OFK Borac |
18.09
16:00
Jasenovik 2018
Vrtište
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Jasenovik 2018 | 3 : 1 | Vrtište | |||||
18.09
16:00
Moravac 1948
Supovac
0
6
|
18.09.2022 16:00 | Moravac 1948 | 0 : 6 | Supovac | |||||
18.09
16:00
Mezgraja
Sloga 1948
0
5
|
18.09.2022 16:00 | Mezgraja | 0 : 5 | Sloga 1948 | |||||
18.09
11:00
OFK Budućnost 2020
Mladost
2
0
|
18.09.2022 11:00 | OFK Budućnost 2020 | 2 : 0 | Mladost |
18.09
16:00
Napredak
Roham
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Roham | |||||
18.09
16:00
1. Oktobar
Terekveš
1
0
|
18.09.2022 16:00 | 1. Oktobar | 1 : 0 | Terekveš | |||||
18.09
16:00
SU Podgrmeč
Borac
2
3
|
18.09.2022 16:00 | SU Podgrmeč | 2 : 3 | Borac |
18.09
16:00
Tisa
Slavija
2
2
|
18.09.2022 16:00 | Tisa | 2 : 2 | Slavija | |||||
18.09
16:00
Čoka
Graničar
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Čoka | 2 : 1 | Graničar | |||||
18.09
16:00
Tromeđa
Hajduk
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Tromeđa | 1 : 3 | Hajduk | |||||
18.09
16:00
Bačka
Obilić
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Bačka | 3 : 0 | Obilić |
18.09
16:30
Bare
Jedinstvo
3
0
|
18.09.2022 16:30 | Bare | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.09
16:30
Borac
Partizan
2
1
|
18.09.2022 16:30 | Borac | 2 : 1 | Partizan | |||||
18.09
16:30
Omladinac
Mladost (R)
3
1
|
18.09.2022 16:30 | Omladinac | 3 : 1 | Mladost (R) | |||||
18.09
11:00
Karađorđe
Mladi radnik
7
1
|
18.09.2022 11:00 | Karađorđe | 7 : 1 | Mladi radnik |
18.09
16:30
Jasenica
Kalipolje
3
2
|
18.09.2022 16:30 | Jasenica | 3 : 2 | Kalipolje | |||||
18.09
16:30
Tulež
Kopljari
0
2
|
18.09.2022 16:30 | Tulež | 0 : 2 | Kopljari | |||||
18.09
16:30
Borac
Partizan 1945
2
3
|
18.09.2022 16:30 | Borac | 2 : 3 | Partizan 1945 | |||||
18.09
11:00
Gorski Car
Gornja Trnava 1938
3
4
|
18.09.2022 11:00 | Gorski Car | 3 : 4 | Gornja Trnava 1938 | |||||
18.09
16:30
Trešnjevica
Venčani
2
3
|
18.09.2022 16:30 | Trešnjevica | 2 : 3 | Venčani | |||||
18.09
11:00
B 2000
Mladost
1
3
|
18.09.2022 11:00 | B 2000 | 1 : 3 | Mladost |
18.09
16:00
Veliki Suvodol
Budućnost
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Veliki Suvodol | 1 : 0 | Budućnost | |||||
18.09
11:00
Ponor SU
Sloga
1
6
|
18.09.2022 11:00 | Ponor SU | 1 : 6 | Sloga | |||||
18.09
16:00
Temac
Gnjilan
3
5
|
18.09.2022 16:00 | Temac | 3 : 5 | Gnjilan |
18.09
16:00
Dobrič 1974
Arbanasce
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Dobrič 1974 | 0 : 2 | Arbanasce | |||||
18.09
10:00
SU Gradište
SU Balajnac
2
5
|
18.09.2022 10:00 | SU Gradište | 2 : 5 | SU Balajnac | |||||
18.09
10:00
Omladinac
Jugovići 1976
2
4
|
18.09.2022 10:00 | Omladinac | 2 : 4 | Jugovići 1976 |
18.09
16:30
Popović
Mali Požarevac
2
4
|
18.09.2022 16:30 | Popović | 2 : 4 | Mali Požarevac | |||||
18.09
16:30
OFK Slatina
OFK Rogača
2
2
|
18.09.2022 16:30 | OFK Slatina | 2 : 2 | OFK Rogača | |||||
18.09
16:30
Nemenikuće
Mladost (MI)
2
3
|
18.09.2022 16:30 | Nemenikuće | 2 : 3 | Mladost (MI) | |||||
18.09
16:30
Vojvoda
Stojnik
4
2
|
18.09.2022 16:30 | Vojvoda | 4 : 2 | Stojnik |
18.09
11:00
Duboko
Zvezda
3
6
|
18.09.2022 11:00 | Duboko | 3 : 6 | Zvezda | |||||
18.09
11:00
Torpedo
Munja
5
0
|
18.09.2022 11:00 | Torpedo | 5 : 0 | Munja |
18.09
15:30
Skela
OFK Urovci
1
1
|
18.09.2022 15:30 | Skela | 1 : 1 | OFK Urovci | |||||
18.09
15:30
Sloga
Polet
2
4
|
18.09.2022 15:30 | Sloga | 2 : 4 | Polet |
18.09
16:30
Omladinac
Brezak
0
6
|
18.09.2022 16:30 | Omladinac | 0 : 6 | Brezak | |||||
18.09
16:30
Majdan
Šumadija
0
4
|
18.09.2022 16:30 | Majdan | 0 : 4 | Šumadija | |||||
18.09
16:30
Backovac Junajted
Jablanica
2
6
|
18.09.2022 16:30 | Backovac Junajted | 2 : 6 | Jablanica | |||||
18.09
16:30
Takovski Ustanak
Ozremica
0
5
|
18.09.2022 16:30 | Takovski Ustanak | 0 : 5 | Ozremica |
18.09
16:00
Vožd 2020
Godomin
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Vožd 2020 | 0 : 1 | Godomin | |||||
18.09
16:00
Ravni Gaj
Osipaonica
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Ravni Gaj | 1 : 4 | Osipaonica | |||||
18.09
16:00
Budućnost
Železničar 1930
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Železničar 1930 | |||||
18.09
16:00
Lunjevac
Landol
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Lunjevac | 4 : 2 | Landol | |||||
18.09
16:00
Stari Hrast 2018
Badljevica
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Stari Hrast 2018 | 1 : 3 | Badljevica |
18.09
16:30
Elektrovojvodina
Žednik
1
1
|
18.09.2022 16:30 | Elektrovojvodina | 1 : 1 | Žednik | |||||
18.09
16:30
Bikovo
Palić
3
1
|
18.09.2022 16:30 | Bikovo | 3 : 1 | Palić | |||||
18.09
16:30
Hajduk 1950
OFK Mala Bosna 2015
5
1
|
18.09.2022 16:30 | Hajduk 1950 | 5 : 1 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
18.09
16:30
Lokomotiva
Solid
4
0
|
18.09.2022 16:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | Solid | |||||
18.09
16:30
SFU Graničar 024
Čantavir
1
1
|
18.09.2022 16:30 | SFU Graničar 024 | 1 : 1 | Čantavir |
18.09
16:00
Bresje Superior
Sloga
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Bresje Superior | 3 : 2 | Sloga | |||||
18.09
16:00
Udarnik
Karadjordje
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Udarnik | 0 : 0 | Karadjordje | |||||
18.09
16:00
Obilić
Jedinstvo
|
18.09.2022 16:00 | Obilić | : | Jedinstvo |
18.09
16:30
Voćar
Brezova
6
0
|
18.09.2022 16:30 | Voćar | 6 : 0 | Brezova | |||||
18.09
16:30
Devići
Gradina
3
0
|
18.09.2022 16:30 | Devići | 3 : 0 | Gradina | |||||
18.09
16:30
Jelica
Radnički
1
0
|
18.09.2022 16:30 | Jelica | 1 : 0 | Radnički |
18.09
16:30
Remont
Vujan
3
0
|
18.09.2022 16:30 | Remont | 3 : 0 | Vujan | |||||
18.09
16:30
Lugovi
Mršinci
1
1
|
18.09.2022 16:30 | Lugovi | 1 : 1 | Mršinci | |||||
18.09
16:30
Malba
Budućnost
4
1
|
18.09.2022 16:30 | Malba | 4 : 1 | Budućnost | |||||
18.09
16:30
Planinac
Morava
5
2
|
18.09.2022 16:30 | Planinac | 5 : 2 | Morava |
18.09
13:30
Pobeda
Dobrinjac
4
1
|
18.09.2022 13:30 | Pobeda | 4 : 1 | Dobrinjac | |||||
18.09
13:30
Glumač
Napredak
5
0
|
18.09.2022 13:30 | Glumač | 5 : 0 | Napredak | |||||
18.09
16:30
Plavi Tok
Knjaz
5
2
|
18.09.2022 16:30 | Plavi Tok | 5 : 2 | Knjaz | |||||
18.09
16:30
Trešnjica
Duškovci
1
4
|
18.09.2022 16:30 | Trešnjica | 1 : 4 | Duškovci |
18.09
16:00
PIK
Jedinstvo
6
1
|
18.09.2022 16:00 | PIK | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo Lemeš
Graničar
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo Lemeš | 1 : 3 | Graničar |
18.09
11:00
Omladinac
Stara Čaršija
4
2
|
18.09.2022 11:00 | Omladinac | 4 : 2 | Stara Čaršija | |||||
18.09
13:00
Gradac
OFK Orašje 1960
1
3
|
18.09.2022 13:00 | Gradac | 1 : 3 | OFK Orašje 1960 |
18.09
16:00
Zlatica
Radnički
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Zlatica | 4 : 0 | Radnički | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo 2014
Proleter 2006
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 1 | Proleter 2006 | |||||
18.09
16:00
KSK Konak 1926
Sloga
2
1
|
18.09.2022 16:00 | KSK Konak 1926 | 2 : 1 | Sloga |
18.09
Jadar (S)
14. oktobar
1
4
|
18.09.2022 | Jadar (S) | 1 : 4 | 14. oktobar | |||||
18.09
Mladost (L)
Respekt
0
2
|
18.09.2022 | Mladost (L) | 0 : 2 | Respekt | |||||
18.09
Jadar 07
Mladost (B)
0
1
|
18.09.2022 | Jadar 07 | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
18.09
Krajišnici
Vuk
3
0
|
18.09.2022 | Krajišnici | 3 : 0 | Vuk | |||||
18.09
Sloga
Paskovac
1
2
|
18.09.2022 | Sloga | 1 : 2 | Paskovac | |||||
18.09
Mladost (DD)
Gradilište (L)
8
0
|
18.09.2022 | Mladost (DD) | 8 : 0 | Gradilište (L) | |||||
18.09
11:00
Sinđelić
Granit
4
0
|
18.09.2022 11:00 | Sinđelić | 4 : 0 | Granit |
18.09
11:00
Verko
Polet
1
3
|
18.09.2022 11:00 | Verko | 1 : 3 | Polet | |||||
18.09
16:00
Petrovac 74
Hajduk
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Petrovac 74 | 2 : 1 | Hajduk | |||||
18.09
16:00
Torpedo
Jedinstvo 2014
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Torpedo | 0 : 2 | Jedinstvo 2014 |
18.09
11:00
Budućnost 1995
Vukona
3
0
|
18.09.2022 11:00 | Budućnost 1995 | 3 : 0 | Vukona | |||||
18.09
11:00
Vrelo
Strelac 001
4
2
|
18.09.2022 11:00 | Vrelo | 4 : 2 | Strelac 001 | |||||
18.09
11:00
Dokmir
Brezovica
0
0
|
18.09.2022 11:00 | Dokmir | 0 : 0 | Brezovica |
18.09
11:00
Kolubara
Kalenić
2
4
|
18.09.2022 11:00 | Kolubara | 2 : 4 | Kalenić | |||||
18.09
11:00
Murgaš
Tamnava
1
0
|
18.09.2022 11:00 | Murgaš | 1 : 0 | Tamnava | |||||
18.09
11:00
Sloga
Rudar
1
3
|
18.09.2022 11:00 | Sloga | 1 : 3 | Rudar | |||||
18.09
11:00
Brgule
Trnjaci 2021
0
1
|
18.09.2022 11:00 | Brgule | 0 : 1 | Trnjaci 2021 |
18.09
15:30
Mladi radnik
Omladinac
3
3
|
18.09.2022 15:30 | Mladi radnik | 3 : 3 | Omladinac | |||||
18.09
15:30
Napredak
Dražmirovac
2
3
|
18.09.2022 15:30 | Napredak | 2 : 3 | Dražmirovac | |||||
18.09
15:30
Morava
SFK Glogovac
4
0
|
18.09.2022 15:30 | Morava | 4 : 0 | SFK Glogovac |
18.09
16:00
Jedinstvo
Borac (S)
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Borac (S) | |||||
18.09
16:00
Borac (P)
Pobeda
10
0
|
18.09.2022 16:00 | Borac (P) | 10 : 0 | Pobeda | |||||
18.09
16:00
Vojvodina
Slavia
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Slavia | |||||
18.09
16:00
Tempo
Kolonija
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Tempo | 3 : 1 | Kolonija |
18.09
11:00
Jelen
Proleter
2
2
|
18.09.2022 11:00 | Jelen | 2 : 2 | Proleter | |||||
18.09
12:00
Savacium
Partizan
4
1
|
18.09.2022 12:00 | Savacium | 4 : 1 | Partizan | |||||
18.09
11:00
Culjković
Roma - Odžino selo
3
0
|
18.09.2022 11:00 | Culjković | 3 : 0 | Roma - Odžino selo |
18.09
11:00
Rudar
Galeb
2
0
|
18.09.2022 11:00 | Rudar | 2 : 0 | Galeb | |||||
18.09
11:00
Mladost (Sl)
Zablaće
1
1
|
18.09.2022 11:00 | Mladost (Sl) | 1 : 1 | Zablaće | |||||
18.09
11:00
Rankovac
Borac BTG
6
1
|
18.09.2022 11:00 | Rankovac | 6 : 1 | Borac BTG | |||||
18.09
11:00
Korman
Mladost (Sv)
3
1
|
18.09.2022 11:00 | Korman | 3 : 1 | Mladost (Sv) |
18.09
10:00
ZT Gorovič
Maskar
2
3
|
18.09.2022 10:00 | ZT Gorovič | 2 : 3 | Maskar | |||||
18.09
10:00
Budućnost MI
Šumadinac
1
1
|
18.09.2022 10:00 | Budućnost MI | 1 : 1 | Šumadinac | |||||
18.09
10:00
Budućnost (B)
Krćevac 04
5
1
|
18.09.2022 10:00 | Budućnost (B) | 5 : 1 | Krćevac 04 |
18.09
16:00
Napredak
Omladinac
2
5
|
18.09.2022 16:00 | Napredak | 2 : 5 | Omladinac | |||||
18.09
16:00
Ivanča
Vlaška
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Ivanča | 1 : 3 | Vlaška | |||||
18.09
16:00
Selo Mladenovac
Kosmajac
0
5
|
18.09.2022 16:00 | Selo Mladenovac | 0 : 5 | Kosmajac | |||||
18.09
16:00
Borac
Markovac
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Borac | 4 : 1 | Markovac |
18.09
11:00
Rudar 1973
Mladost (DB)
2
2
|
18.09.2022 11:00 | Rudar 1973 | 2 : 2 | Mladost (DB) | |||||
18.09
11:00
Jašunja
Todorovce
1
2
|
18.09.2022 11:00 | Jašunja | 1 : 2 | Todorovce | |||||
18.09
11:00
Napredak
Gornje Sinkovce
3
2
|
18.09.2022 11:00 | Napredak | 3 : 2 | Gornje Sinkovce | |||||
18.09
11:00
Badince
Turekovac
0
3
|
18.09.2022 11:00 | Badince | 0 : 3 | Turekovac | |||||
18.09
11:00
Morava
Atletiko
3
0
|
18.09.2022 11:00 | Morava | 3 : 0 | Atletiko |
18.09
16:00
Dunav
Sloga (K)
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Dunav | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
18.09
16:00
Vojvodina
Planinac
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Vojvodina | 1 : 3 | Planinac | |||||
18.09
16:00
27. Oktobar
Sloga (M)
4
0
|
18.09.2022 16:00 | 27. Oktobar | 4 : 0 | Sloga (M) |
18.09
15:30
Jedinstvo (P)
Fruškogorac
4
0
|
18.09.2022 15:30 | Jedinstvo (P) | 4 : 0 | Fruškogorac | |||||
18.09
15:30
Donji Petrovci
Hrtkovci
3
1
|
18.09.2022 15:30 | Donji Petrovci | 3 : 1 | Hrtkovci | |||||
18.09
15:30
Jedinstvo (K)
Graničar
2
1
|
18.09.2022 15:30 | Jedinstvo (K) | 2 : 1 | Graničar |
18.09
11:00
Dvorane
Doljane Meševo
3
2
|
18.09.2022 11:00 | Dvorane | 3 : 2 | Doljane Meševo | |||||
18.09
16:00
Polet
Mladost VPD
6
0
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 6 : 0 | Mladost VPD | |||||
18.09
16:00
Grkljane
Drugari
9
0
|
18.09.2022 16:00 | Grkljane | 9 : 0 | Drugari | |||||
18.09
16:00
Šanac
Kruševica
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Šanac | 1 : 0 | Kruševica |
18.09
11:00
Budućnost
Stara Čaršija
0
2
|
18.09.2022 11:00 | Budućnost | 0 : 2 | Stara Čaršija | |||||
18.09
16:30
Granit
Mladi radnik 1925
2
2
|
18.09.2022 16:30 | Granit | 2 : 2 | Mladi radnik 1925 | |||||
18.09
16:30
Partizan
Biljanovac
2
4
|
18.09.2022 16:30 | Partizan | 2 : 4 | Biljanovac |
18.09
16:30
Morava
Sloga Obrva
1
2
|
18.09.2022 16:30 | Morava | 1 : 2 | Sloga Obrva | |||||
18.09
16:30
Mladost 1981
Vrnjačka Banja
2
1
|
18.09.2022 16:30 | Mladost 1981 | 2 : 1 | Vrnjačka Banja | |||||
18.09
16:30
Šumadija
Stubal
3
4
|
18.09.2022 16:30 | Šumadija | 3 : 4 | Stubal | |||||
18.09
16:30
Zgodačica
Mladost 1925
0
5
|
18.09.2022 16:30 | Zgodačica | 0 : 5 | Mladost 1925 |
18.09
16:00
Petrijevac
Kolarac
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Petrijevac | 1 : 3 | Kolarac | |||||
18.09
16:00
Omladinac Seone
Drugovac
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac Seone | 0 : 1 | Drugovac | |||||
18.09
16:00
Šumadinac
Vrbovac
0
6
|
18.09.2022 16:00 | Šumadinac | 0 : 6 | Vrbovac |
18.09
16:00
Sloven
Lovac
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Sloven | 1 : 4 | Lovac | |||||
18.09
16:00
Vitez
OFK Brestač
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Vitez | 1 : 4 | OFK Brestač |
18.09
10:00
Razvitak
Potočac
2
0
|
18.09.2022 10:00 | Razvitak | 2 : 0 | Potočac | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Popovac
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Popovac | |||||
18.09
16:00
Budućnost
Moravac
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Budućnost | 0 : 3 | Moravac | |||||
18.09
16:00
ISK Izvor
Heroj
3
0
|
18.09.2022 16:00 | ISK Izvor | 3 : 0 | Heroj | |||||
18.09
16:00
BSK
Mladost (GM)
3
5
|
18.09.2022 16:00 | BSK | 3 : 5 | Mladost (GM) |
18.09
16:00
Sremac
OFK Bingula
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Sremac | 0 : 3 | OFK Bingula | |||||
18.09
16:00
Graničar
Bratstvo
10
0
|
18.09.2022 16:00 | Graničar | 10 : 0 | Bratstvo | |||||
18.09
16:00
Borac
Omladinac
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Borac | 1 : 1 | Omladinac | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Jednota
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Jednota |
18.09
16:00
Arsenal 1930
Dobrača
5
0
|
18.09.2022 16:00 | Arsenal 1930 | 5 : 0 | Dobrača | |||||
18.09
16:00
Napredak Mainić
Seljak
5
2
|
18.09.2022 16:00 | Napredak Mainić | 5 : 2 | Seljak | |||||
18.09
16:00
Bukorovac
Apolon 4
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Bukorovac | 1 : 2 | Apolon 4 | |||||
18.09
16:00
Kremenac
OFK Bagremar
3
3
|
18.09.2022 16:00 | Kremenac | 3 : 3 | OFK Bagremar |
18.09
16:00
Srem
Sremac
6
2
|
18.09.2022 16:00 | Srem | 6 : 2 | Sremac | |||||
18.09
16:00
Mitros
OFK Bosut
4
3
|
18.09.2022 16:00 | Mitros | 4 : 3 | OFK Bosut | |||||
18.09
16:00
Napredak 2021
Sloga (Z)
1
5
|
18.09.2022 16:00 | Napredak 2021 | 1 : 5 | Sloga (Z) | |||||
18.09
16:00
OFK Sparta
Sloga (Č)
1
3
|
18.09.2022 16:00 | OFK Sparta | 1 : 3 | Sloga (Č) | |||||
18.09
16:00
Sloboda
Trgovački
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Trgovački |
18.09
Bujačić
Braća Nedić 1804
|
18.09.2022 | Bujačić | : | Braća Nedić 1804 | |||||
18.09
00:00
Dračić 2018
Mladost
1
0
|
18.09.2022 00:00 | Dračić 2018 | 1 : 0 | Mladost | |||||
18.09
OFK Povlen
Sloga
2
0
|
18.09.2022 | OFK Povlen | 2 : 0 | Sloga | |||||
18.09
Lukavac
Zadrugar
9
0
|
18.09.2022 | Lukavac | 9 : 0 | Zadrugar |
18.09
16:00
Baštovan 2015
Žika Marković Uča
4
5
|
18.09.2022 16:00 | Baštovan 2015 | 4 : 5 | Žika Marković Uča | |||||
18.09
16:00
Radnički
Sloga TOP
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Radnički | 1 : 4 | Sloga TOP | |||||
18.09
16:00
Usije
Borac 2016
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Usije | 3 : 2 | Borac 2016 | |||||
18.09
16:00
Polet
Ram
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 4 : 1 | Ram |
18.09
11:00
Mladost
Gorki
0
1
|
18.09.2022 11:00 | Mladost | 0 : 1 | Gorki | |||||
18.09
11:00
OFK Napredak 1933
Radnik
2
0
|
18.09.2022 11:00 | OFK Napredak 1933 | 2 : 0 | Radnik | |||||
18.09
11:00
Napredak
Omladinac
2
2
|
18.09.2022 11:00 | Napredak | 2 : 2 | Omladinac |
18.09
20:30
Banat
Pobeda
3
1
|
18.09.2022 20:30 | Banat | 3 : 1 | Pobeda | |||||
18.09
16:00
Borac
Vojvodina
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Borac | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
18.09
16:00
Vitorul
Hajduk
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Vitorul | 1 : 4 | Hajduk |
18.09
16:00
Mip Majdan
Sloga 1932
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Mip Majdan | 3 : 0 | Sloga 1932 | |||||
18.09
16:00
Dunavac
Moravac 1933
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Dunavac | 0 : 2 | Moravac 1933 | |||||
18.09
16:00
Morava 1932
Sopot
8
2
|
18.09.2022 16:00 | Morava 1932 | 8 : 2 | Sopot |
18.09
16:00
Metalac
Sloga (D)
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Metalac | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
18.09
16:00
Stig
Sloga Vitez
1
5
|
18.09.2022 16:00 | Stig | 1 : 5 | Sloga Vitez | |||||
18.09
16:00
Pobeda
Proleter
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Pobeda | 4 : 0 | Proleter |
18.09
16:30
Pobeda 1938
Napredak
1
2
|
18.09.2022 16:30 | Pobeda 1938 | 1 : 2 | Napredak | |||||
18.09
11:00
Grizli doo
Crvena zvezda
2
1
|
18.09.2022 11:00 | Grizli doo | 2 : 1 | Crvena zvezda |
18.09
11:00
Sloga 1952
BSK
5
1
|
18.09.2022 11:00 | Sloga 1952 | 5 : 1 | BSK |
18.09
11:00
Udarnik 2015
Rudar 1947
2
1
|
18.09.2022 11:00 | Udarnik 2015 | 2 : 1 | Rudar 1947 | |||||
18.09
11:00
Omladinac
Borac
1
1
|
18.09.2022 11:00 | Omladinac | 1 : 1 | Borac |
18.09
15:30
Polet
Napredak
0
1
|
18.09.2022 15:30 | Polet | 0 : 1 | Napredak | |||||
18.09
15:30
Omladinski
Hajduk
1
1
|
18.09.2022 15:30 | Omladinski | 1 : 1 | Hajduk |
18.09
19:00
Željezničar
Sloga Meridian
1
0
|
18.09.2022 19:00 | Željezničar | 1 : 0 | Sloga Meridian | |||||
18.09
16:00
Leotar
Sloboda
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Leotar | 0 : 0 | Sloboda | |||||
18.09
17:00
Zrinjski
Igman
4
0
|
18.09.2022 17:00 | Zrinjski | 4 : 0 | Igman | |||||
18.09
19:05
Široki Brijeg
Posušje
1
0
|
18.09.2022 19:05 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Posušje |
18.09
16:00
Sloboda (MG)
Ljubić
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Sloboda (MG) | 2 : 1 | Ljubić | |||||
18.09
16:00
Omarska
Laktaši
4
8
|
18.09.2022 16:00 | Omarska | 4 : 8 | Laktaši |
18.09
16:00
Otrant Olympic
Igalo
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Otrant Olympic | 1 : 1 | Igalo |
18.09
00:00
OFK Borac
Komovi
4
2
|
18.09.2022 00:00 | OFK Borac | 4 : 2 | Komovi | |||||
18.09
00:00
Polimlje
Gusinje
2
3
|
18.09.2022 00:00 | Polimlje | 2 : 3 | Gusinje | |||||
18.09
00:00
Pljevlja 97
Ibar
1
0
|
18.09.2022 00:00 | Pljevlja 97 | 1 : 0 | Ibar | |||||
18.09
00:00
Petnjica
Brskovo
3
0
|
18.09.2022 00:00 | Petnjica | 3 : 0 | Brskovo |
18.09
15:15
Everton
West Ham United
1
0
|
18.09.2022 15:15 | Everton | 1 : 0 | West Ham United | |||||
18.09
13:00
Brentford
Arsenal
0
3
|
18.09.2022 13:00 | Brentford | 0 : 3 | Arsenal |
18.09
15:30
1. FC Union Berlin
VfL Wolfsburg
2
0
|
18.09.2022 15:30 | 1. FC Union Berlin | 2 : 0 | VfL Wolfsburg | |||||
18.09
17:30
VfL Bochum
1. FC Köln
1
1
|
18.09.2022 17:30 | VfL Bochum | 1 : 1 | 1. FC Köln | |||||
18.09
19:30
1899 Hoffenheim
SC Freiburg
0
0
|
18.09.2022 19:30 | 1899 Hoffenheim | 0 : 0 | SC Freiburg |
18.09
15:00
Clermont Foot 63
Troyes
1
3
|
18.09.2022 15:00 | Clermont Foot 63 | 1 : 3 | Troyes | |||||
18.09
17:05
FC Nantes
RC Lens
0
0
|
18.09.2022 17:05 | FC Nantes | 0 : 0 | RC Lens | |||||
18.09
15:00
OGC Nice
Angers
0
1
|
18.09.2022 15:00 | OGC Nice | 0 : 1 | Angers | |||||
18.09
15:00
Olympique de Marseille
Stade Rennais
1
1
|
18.09.2022 15:00 | Olympique de Marseille | 1 : 1 | Stade Rennais | |||||
18.09
20:45
Olympique Lyonnais
Paris Saint-Germain
0
1
|
18.09.2022 20:45 | Olympique Lyonnais | 0 : 1 | Paris Saint-Germain | |||||
18.09
15:00
Stade Brestois 29
AC Ajaccio
0
1
|
18.09.2022 15:00 | Stade Brestois 29 | 0 : 1 | AC Ajaccio | |||||
18.09
13:00
Stade de Reims
AS Monaco
0
3
|
18.09.2022 13:00 | Stade de Reims | 0 : 3 | AS Monaco |
18.09
15:00
Cremonese
Lazio
0
4
|
18.09.2022 15:00 | Cremonese | 0 : 4 | Lazio | |||||
18.09
15:00
Fiorentina
Hellas Verona
2
0
|
18.09.2022 15:00 | Fiorentina | 2 : 0 | Hellas Verona | |||||
18.09
20:45
Milan
Napoli
1
2
|
18.09.2022 20:45 | Milan | 1 : 2 | Napoli | |||||
18.09
15:00
Monza
Juventus
1
0
|
18.09.2022 15:00 | Monza | 1 : 0 | Juventus | |||||
18.09
18:00
Roma
Atalanta
0
1
|
18.09.2022 18:00 | Roma | 0 : 1 | Atalanta | |||||
18.09
12:30
Udinese
Inter
3
1
|
18.09.2022 12:30 | Udinese | 3 : 1 | Inter |
18.09
21:00
Atlético Madrid
Real Madrid
1
2
|
18.09.2022 21:00 | Atlético Madrid | 1 : 2 | Real Madrid | |||||
18.09
14:00
Osasuna
Getafe
0
2
|
18.09.2022 14:00 | Osasuna | 0 : 2 | Getafe | |||||
18.09
18:30
Real Betis Balompié
Girona FC
2
1
|
18.09.2022 18:30 | Real Betis Balompié | 2 : 1 | Girona FC | |||||
18.09
18:30
Real Sociedad
Espanyol
2
1
|
18.09.2022 18:30 | Real Sociedad | 2 : 1 | Espanyol | |||||
18.09
16:15
Villarreal
Sevilla
1
1
|
18.09.2022 16:15 | Villarreal | 1 : 1 | Sevilla |
18.09
13:00
ŽFU Zvezda B 2018
Mašinac
2
0
|
18.09.2022 13:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 2 : 0 | Mašinac | |||||
18.09
16:30
Vojvodina
Spartak
0
9
|
18.09.2022 16:30 | Vojvodina | 0 : 9 | Spartak | |||||
18.09
11:00
TSC
Sloga
2
0
|
18.09.2022 11:00 | TSC | 2 : 0 | Sloga | |||||
18.09
15:00
Spartak DOO
Crvena zvezda
0
3
|
18.09.2022 15:00 | Spartak DOO | 0 : 3 | Crvena zvezda |
18.09
16:30
ŽGFK Borac
ŽGFK Lavice Dubočica
4
0
|
18.09.2022 16:30 | ŽGFK Borac | 4 : 0 | ŽGFK Lavice Dubočica | |||||
18.09
16:30
Moskva
Kolubara
1
5
|
18.09.2022 16:30 | Moskva | 1 : 5 | Kolubara | |||||
18.09
16:00
Požarevac
Zemun
1
15
|
18.09.2022 16:00 | Požarevac | 1 : 15 | Zemun |
18.09
11:00
Radnički 2014
Kolibri
3
2
|
18.09.2022 11:00 | Radnički 2014 | 3 : 2 | Kolibri |
18.09
11:00
Loznica
Mačva
6
1
|
18.09.2022 11:00 | Loznica | 6 : 1 | Mačva | |||||
18.09
10:45
Karađorđe
Jedinstvo Putevi
15
0
|
18.09.2022 10:45 | Karađorđe | 15 : 0 | Jedinstvo Putevi |
18.09
16:30
Heroj
Miljakovac
8
0
|
18.09.2022 16:30 | Heroj | 8 : 0 | Miljakovac | |||||
18.09
12:00
Banat
Proleter
0
1
|
18.09.2022 12:00 | Banat | 0 : 1 | Proleter |
18.09
09:00
GFK Sloven
Dinamo 1945
1
2
|
18.09.2022 09:00 | GFK Sloven | 1 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
18.09
14:30
Kabel
Petar Puača
2
0
|
18.09.2022 14:30 | Kabel | 2 : 0 | Petar Puača |
18.09
16:00
Radnički (V)
Budućnost Krušik 2014
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Radnički (V) | 3 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
18.09
14:00
Jedinstvo
Loznica
3
1
|
18.09.2022 14:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Loznica | |||||
18.09
11:00
Sloga (K)
Šumadija 1903
2
0
|
18.09.2022 11:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
18.09
13:30
Novi Pazar
Javor Matis
3
0
|
18.09.2022 13:30 | Novi Pazar | 3 : 0 | Javor Matis | |||||
18.09
13:30
Borac 1926
Zlatibor
2
0
|
18.09.2022 13:30 | Borac 1926 | 2 : 0 | Zlatibor |
18.09
09:30
Bežanija
Kolubara
1
2
|
18.09.2022 09:30 | Bežanija | 1 : 2 | Kolubara | |||||
18.09
12:00
Radnički
BASK TEK
0
2
|
18.09.2022 12:00 | Radnički | 0 : 2 | BASK TEK | |||||
18.09
09:00
Sinđelić
OFK Beograd
1
3
|
18.09.2022 09:00 | Sinđelić | 1 : 3 | OFK Beograd |
18.09
11:00
Hajduk Veljko
Meševo
0
2
|
18.09.2022 11:00 | Hajduk Veljko | 0 : 2 | Meševo |
18.09
14:30
Karađorđe
Takovo
0
3
|
18.09.2022 14:30 | Karađorđe | 0 : 3 | Takovo | |||||
18.09
11:00
Budućnost (A)
Polet (Lj)
3
2
|
18.09.2022 11:00 | Budućnost (A) | 3 : 2 | Polet (Lj) | |||||
18.09
12:00
Mačva 1929
Sloga (BB)
5
0
|
18.09.2022 12:00 | Mačva 1929 | 5 : 0 | Sloga (BB) |
18.09
16:00
Karađorđe
Mladi radnik 1926
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
18.09
10:00
Šumadija (A)
Šumadija (T)
3
1
|
18.09.2022 10:00 | Šumadija (A) | 3 : 1 | Šumadija (T) | |||||
18.09
10:00
Smederevo 1924
Sloga 1924
1
0
|
18.09.2022 10:00 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | Sloga 1924 |
18.09
10:00
Cement
Jedinstvo (SP)
5
4
|
18.09.2022 10:00 | Cement | 5 : 4 | Jedinstvo (SP) | |||||
18.09
10:00
Radnički (NP)
Radnički (ZR)
1
2
|
18.09.2022 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 2 | Radnički (ZR) | |||||
18.09
10:00
Podrinje
Brestač
9
1
|
18.09.2022 10:00 | Podrinje | 9 : 1 | Brestač |
18.09
10:00
Bačka 1901
Sporto 023
2
1
|
18.09.2022 10:00 | Bačka 1901 | 2 : 1 | Sporto 023 |
18.09
12:00
OFK Bačka
ŽAK
0
2
|
18.09.2022 12:00 | OFK Bačka | 0 : 2 | ŽAK |
18.09
12:00
Radnički 1923
Partizan
3
2
|
18.09.2022 12:00 | Radnički 1923 | 3 : 2 | Partizan | |||||
18.09
11:00
Crvena zvezda
Čukarički
2
2
|
18.09.2022 11:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Čukarički | |||||
18.09
13:00
Mladost (L)
Brodarac
3
1
|
18.09.2022 13:00 | Mladost (L) | 3 : 1 | Brodarac | |||||
18.09
16:00
OFK Vršac
IMT
0
2
|
18.09.2022 16:00 | OFK Vršac | 0 : 2 | IMT |
18.09
10:00
Vojvodina
ODR
2
1
|
18.09.2022 10:00 | Vojvodina | 2 : 1 | ODR |
18.09
11:00
Apolon 4
Budućnost
5
0
|
18.09.2022 11:00 | Apolon 4 | 5 : 0 | Budućnost | |||||
18.09
11:00
Jedinstvo
Apolon 2018
2
0
|
18.09.2022 11:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Apolon 2018 | |||||
18.09
11:00
Novi Pazar
Javor Matis
4
1
|
18.09.2022 11:00 | Novi Pazar | 4 : 1 | Javor Matis | |||||
18.09
11:00
Borac 1926
Jedinstvo Putevi
5
0
|
18.09.2022 11:00 | Borac 1926 | 5 : 0 | Jedinstvo Putevi |
18.09
14:30
Radnički 1923
Sloga 1924
16
0
|
18.09.2022 14:30 | Radnički 1923 | 16 : 0 | Sloga 1924 | |||||
18.09
13:00
Sušica
Šumadija 1934
5
0
|
18.09.2022 13:00 | Sušica | 5 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
18.09
13:00
Šumadija (A)
AF Duljaj
1
2
|
18.09.2022 13:00 | Šumadija (A) | 1 : 2 | AF Duljaj | |||||
18.09
12:30
Sloga 33
Jasenica 2017
3
3
|
18.09.2022 12:30 | Sloga 33 | 3 : 3 | Jasenica 2017 |
18.09
16:00
Jošanica
Kiker
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Jošanica | 1 : 2 | Kiker |
18.09
10:00
Mačva 1929
Sunrise Šabac
1
2
|
18.09.2022 10:00 | Mačva 1929 | 1 : 2 | Sunrise Šabac | |||||
18.09
10:00
Radnički (V)
OFK Senjak
3
0
|
18.09.2022 10:00 | Radnički (V) | 3 : 0 | OFK Senjak |
18.09
Radnik
Mineralac
0
6
|
18.09.2022 | Radnik | 0 : 6 | Mineralac | |||||
18.09
Kopernikus Želežničar
OFK Radnički
2
7
|
18.09.2022 | Kopernikus Želežničar | 2 : 7 | OFK Radnički |
18.09
12:00
Podrinje
Armija SK
3
1
|
18.09.2022 12:00 | Podrinje | 3 : 1 | Armija SK | |||||
18.09
10:00
Radnički (SM)
Petar Puača
4
1
|
18.09.2022 10:00 | Radnički (SM) | 4 : 1 | Petar Puača |
18.09
10:00
Sloga (BB)
Polimlje
0
3
|
18.09.2022 10:00 | Sloga (BB) | 0 : 3 | Polimlje |
18.09
18:00
Ada
IMT
3
0
|
18.09.2022 18:00 | Ada | 3 : 0 | IMT | |||||
18.09
15:30
Rakovica
OFK Beograd
2
8
|
18.09.2022 15:30 | Rakovica | 2 : 8 | OFK Beograd | |||||
18.09
14:00
011
BSK Borča
6
0
|
18.09.2022 14:00 | 011 | 6 : 0 | BSK Borča |
18.09
10:00
OFK Mladenovac
Železnik 1930
1
2
|
18.09.2022 10:00 | OFK Mladenovac | 1 : 2 | Železnik 1930 | |||||
18.09
11:30
Žarkovo 2000
Lokomotiva
0
4
|
18.09.2022 11:30 | Žarkovo 2000 | 0 : 4 | Lokomotiva |
18.09
13:00
GFK Jagodina
Partizan
1
2
|
18.09.2022 13:00 | GFK Jagodina | 1 : 2 | Partizan | |||||
18.09
15:30
Mladost (L)
Brodarac
4
1
|
18.09.2022 15:30 | Mladost (L) | 4 : 1 | Brodarac |
18.09
10:00
Preporod
Obilić
0
2
|
18.09.2022 10:00 | Preporod | 0 : 2 | Obilić | |||||
18.09
10:00
Tekstilac
Radnički 1905
5
2
|
18.09.2022 10:00 | Tekstilac | 5 : 2 | Radnički 1905 | |||||
18.09
10:00
ŽAK
Sloga
3
2
|
18.09.2022 10:00 | ŽAK | 3 : 2 | Sloga |
18.09
12:00
Jasen
Sloga
1
1
|
18.09.2022 12:00 | Jasen | 1 : 1 | Sloga |
18.09
10:00
Tornjoš
Vinogradar
1
2
|
18.09.2022 10:00 | Tornjoš | 1 : 2 | Vinogradar |
18.09
10:00
Jedinstvo (SP)
OFK Vršac
1
0
|
18.09.2022 10:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 0 | OFK Vršac | |||||
18.09
10:00
Radnički (Š)
1. maj
4
0
|
18.09.2022 10:00 | Radnički (Š) | 4 : 0 | 1. maj | |||||
18.09
10:00
Železničar
Voja Gačić
2
0
|
18.09.2022 10:00 | Železničar | 2 : 0 | Voja Gačić | |||||
18.09
11:00
GFK Sloven
Petrika
2
5
|
18.09.2022 11:00 | GFK Sloven | 2 : 5 | Petrika |
18.09
13:30
Vojvodina
OFK Kikinda
2
1
|
18.09.2022 13:30 | Vojvodina | 2 : 1 | OFK Kikinda | |||||
18.09
15:00
Kabel
Derby 2015
0
5
|
18.09.2022 15:00 | Kabel | 0 : 5 | Derby 2015 |
18.09
13:00
Apolon 4
AS Novi Pazar
1
0
|
18.09.2022 13:00 | Apolon 4 | 1 : 0 | AS Novi Pazar | |||||
18.09
10:00
Kiker
Pazar Juniors
1
1
|
18.09.2022 10:00 | Kiker | 1 : 1 | Pazar Juniors | |||||
18.09
11:00
IFA Titan
Sušica
2
1
|
18.09.2022 11:00 | IFA Titan | 2 : 1 | Sušica |
18.09
10:00
Jedinstvo Putevi
FAP
7
1
|
18.09.2022 10:00 | Jedinstvo Putevi | 7 : 1 | FAP | |||||
18.09
16:00
GFK Sloboda
Mladost (L)
7
0
|
18.09.2022 16:00 | GFK Sloboda | 7 : 0 | Mladost (L) |
18.09
10:00
Petlić SD 2006
RSK
0
0
|
18.09.2022 10:00 | Petlić SD 2006 | 0 : 0 | RSK | |||||
18.09
11:00
Soko 2015
AF Duljaj
1
4
|
18.09.2022 11:00 | Soko 2015 | 1 : 4 | AF Duljaj | |||||
18.09
10:00
Šumadija (A)
Mladi radnik 1926
6
0
|
18.09.2022 10:00 | Šumadija (A) | 6 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
18.09
10:00
Sloga 33
OPK Rudar 1933
3
2
|
18.09.2022 10:00 | Sloga 33 | 3 : 2 | OPK Rudar 1933 |
18.09
10:00
OFK Osečina
Respekt
0
7
|
18.09.2022 10:00 | OFK Osečina | 0 : 7 | Respekt | |||||
18.09
10:00
Drina
Mačva
1
7
|
18.09.2022 10:00 | Drina | 1 : 7 | Mačva | |||||
18.09
11:00
Ribnica
Radnički (K)
0
1
|
18.09.2022 11:00 | Ribnica | 0 : 1 | Radnički (K) |
18.09
10:00
Partizan
OLE
7
2
|
18.09.2022 10:00 | Partizan | 7 : 2 | OLE |
18.09
Napredak
Timočanin
9
1
|
18.09.2022 | Napredak | 9 : 1 | Timočanin | |||||
18.09
Budućnost
SFS Borac
13
0
|
18.09.2022 | Budućnost | 13 : 0 | SFS Borac | |||||
18.09
Radnički (N)
Radnički (P)
6
1
|
18.09.2022 | Radnički (N) | 6 : 1 | Radnički (P) | |||||
18.09
Timok 1919
Real
0
2
|
18.09.2022 | Timok 1919 | 0 : 2 | Real |
18.09
10:00
Zabrežje
Posavina
0
3
|
18.09.2022 10:00 | Zabrežje | 0 : 3 | Posavina |
18.09
12:00
Mačva
Tika-taka
11
0
|
18.09.2022 12:00 | Mačva | 11 : 0 | Tika-taka |
18.09
10:00
Pomoravlje 1946
Zvižd
0
11
|
18.09.2022 10:00 | Pomoravlje 1946 | 0 : 11 | Zvižd | |||||
18.09
11:00
Đerdap
VGSK
2
11
|
18.09.2022 11:00 | Đerdap | 2 : 11 | VGSK |
18.09
Tisa Njerš
Bajša
3
2
|
18.09.2022 | Tisa Njerš | 3 : 2 | Bajša | |||||
18.09
TSC
Crvenka
1
0
|
18.09.2022 | TSC | 1 : 0 | Crvenka |
18.09
11:00
Crnokosa
ŽFK Jedinstvo Putevi
9
0
|
18.09.2022 11:00 | Crnokosa | 9 : 0 | ŽFK Jedinstvo Putevi |
18.09
12:30
Zmaj Novi Grad
Komgrap
6
0
|
18.09.2022 12:30 | Zmaj Novi Grad | 6 : 0 | Komgrap | |||||
18.09
10:00
AF Pobeda
Lokomotiva
0
8
|
18.09.2022 10:00 | AF Pobeda | 0 : 8 | Lokomotiva |
18.09
12:00
Kraljica Marija
Radnički 1923
0
2
|
18.09.2022 12:00 | Kraljica Marija | 0 : 2 | Radnički 1923 | |||||
18.09
12:00
Požarevac
Jedinstvo
2
2
|
18.09.2022 12:00 | Požarevac | 2 : 2 | Jedinstvo |
18.09
Radnički 2014
Dinamo
3
2
|
18.09.2022 | Radnički 2014 | 3 : 2 | Dinamo | |||||
18.09
Lavice Dubočica
Rosulja 2014
11
0
|
18.09.2022 | Lavice Dubočica | 11 : 0 | Rosulja 2014 | |||||
18.09
Majdanpek
Mašinac
0
7
|
18.09.2022 | Majdanpek | 0 : 7 | Mašinac | |||||
18.09
Radnički 2012
Vučice
4
0
|
18.09.2022 | Radnički 2012 | 4 : 0 | Vučice | |||||
18.09
Kolibri
Napredak junior 2018
2
2
|
18.09.2022 | Kolibri | 2 : 2 | Napredak junior 2018 | |||||
18.09
Jagodina
PB 2022
2
0
|
18.09.2022 | Jagodina | 2 : 0 | PB 2022 | |||||
18.09
Ozren
Levač
1
4
|
18.09.2022 | Ozren | 1 : 4 | Levač |
18.09
10:00
Zvezda B 2018
Crvena zvezda
4
0
|
18.09.2022 10:00 | Zvezda B 2018 | 4 : 0 | Crvena zvezda |
18.09
15:30
Vojvodina
Banat
5
0
|
18.09.2022 15:30 | Vojvodina | 5 : 0 | Banat | |||||
18.09
15:00
Prave Dame
Lehel 2019
1
2
|
18.09.2022 15:00 | Prave Dame | 1 : 2 | Lehel 2019 | |||||
18.09
11:00
Moskva
Ruma
4
0
|
18.09.2022 11:00 | Moskva | 4 : 0 | Ruma |
18.09
Napredak
Timočanin
1
1
|
18.09.2022 | Napredak | 1 : 1 | Timočanin | |||||
18.09
Budućnost
OFK Paraćin
5
2
|
18.09.2022 | Budućnost | 5 : 2 | OFK Paraćin | |||||
18.09
Radnički (N)
Radnički (P)
0
0
|
18.09.2022 | Radnički (N) | 0 : 0 | Radnički (P) | |||||
18.09
Timok 1919
Real Niš
1
4
|
18.09.2022 | Timok 1919 | 1 : 4 | Real Niš |
18.09
Radnički (V)
Jedinstvo (Ub)
2
1
|
18.09.2022 | Radnički (V) | 2 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
18.09
00:00
Zadrugar
OFK Osečina
3
0
|
18.09.2022 00:00 | Zadrugar | 3 : 0 | OFK Osečina | |||||
18.09
OFK Divci
OFK Senjak
0
7
|
18.09.2022 | OFK Divci | 0 : 7 | OFK Senjak | |||||
18.09
09:00
Budućnost Krušik 014
Omladinac 2014
2
1
|
18.09.2022 09:00 | Budućnost Krušik 014 | 2 : 1 | Omladinac 2014 |
18.09
13:00
Srem
Bežanija
0
14
|
18.09.2022 13:00 | Srem | 0 : 14 | Bežanija | |||||
18.09
12:30
Budućnost
Sinđelić 2012
0
4
|
18.09.2022 12:30 | Budućnost | 0 : 4 | Sinđelić 2012 |
18.09
10:00
Skela
Rvati
1
6
|
18.09.2022 10:00 | Skela | 1 : 6 | Rvati | |||||
18.09
10:00
Zvezda
Obrenovac 1905
2
1
|
18.09.2022 10:00 | Zvezda | 2 : 1 | Obrenovac 1905 | |||||
18.09
09:00
Pobednik
Budućnost
0
4
|
18.09.2022 09:00 | Pobednik | 0 : 4 | Budućnost |
18.09
10:00
Mačva
Mačva 1929
8
0
|
18.09.2022 10:00 | Mačva | 8 : 0 | Mačva 1929 |
18.09
12:00
Zlatibor
Crnokosa
0
5
|
18.09.2022 12:00 | Zlatibor | 0 : 5 | Crnokosa | |||||
18.09
14:00
Jedinstvo Putevi
Crnokosa
2
2
|
18.09.2022 14:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 2 | Crnokosa | |||||
18.09
12:00
Sloga (BB)
Polimlje
4
0
|
18.09.2022 12:00 | Sloga (BB) | 4 : 0 | Polimlje |
18.09
TSC '10
SU Team Akademija
8
0
|
18.09.2022 | TSC '10 | 8 : 0 | SU Team Akademija | |||||
18.09
TSC 11
Bajša
2
0
|
18.09.2022 | TSC 11 | 2 : 0 | Bajša | |||||
18.09
Subotica 10
Arena SU
1
2
|
18.09.2022 | Subotica 10 | 1 : 2 | Arena SU | |||||
18.09
Radnički 1905
Subotica 11
1
3
|
18.09.2022 | Radnički 1905 | 1 : 3 | Subotica 11 |
18.09
12:00
Rudar (B)
FA Sparks
0
6
|
18.09.2022 12:00 | Rudar (B) | 0 : 6 | FA Sparks | |||||
18.09
15:30
OFK Dif
Pazar Juniors
6
0
|
18.09.2022 15:30 | OFK Dif | 6 : 0 | Pazar Juniors |
18.09
18:30
Sinđelić
Sivac 69
33
31
|
18.09.2022 18:30 | Sinđelić | 33 : 31 | Sivac 69 | |||||
18.09
19:00
Ub
Kolubara
25
23
|
18.09.2022 19:00 | Ub | 25 : 23 | Kolubara |
18.09
19:00
Metalac
Priboj
34
22
|
18.09.2022 19:00 | Metalac | 34 : 22 | Priboj | |||||
18.09
18:00
Mokra Gora
Bela Palanka
32
36
|
18.09.2022 18:00 | Mokra Gora | 32 : 36 | Bela Palanka | |||||
18.09
18:00
Loznica
Goč Merkur
26
32
|
18.09.2022 18:00 | Loznica | 26 : 32 | Goč Merkur | |||||
18.09
18:00
Hajduk Veljko
Kuršumlija
27
25
|
18.09.2022 18:00 | Hajduk Veljko | 27 : 25 | Kuršumlija |
18.09
16:00
Vojvoda Stepa
Jedinstvo
31
30
|
18.09.2022 16:00 | Vojvoda Stepa | 31 : 30 | Jedinstvo | |||||
18.09
19:00
Radnički 1958
Hercegovina
28
33
|
18.09.2022 19:00 | Radnički 1958 | 28 : 33 | Hercegovina | |||||
18.09
19:00
Potisje Pleteks
Nova Pazova 1957
24
14
|
18.09.2022 19:00 | Potisje Pleteks | 24 : 14 | Nova Pazova 1957 |
18.09
18:00
Radnički
Crvena zvezda 2
32
23
|
18.09.2022 18:00 | Radnički | 32 : 23 | Crvena zvezda 2 | |||||
18.09
16:30
BASK Soko
Lazarevac
26
20
|
18.09.2022 16:30 | BASK Soko | 26 : 20 | Lazarevac |
18.09
18:00
SPD Radnički
Bor Zijin Copper
30
28
|
18.09.2022 18:00 | SPD Radnički | 30 : 28 | Bor Zijin Copper | |||||
18.09
18:00
Pančevo
Naisa
26
26
|
18.09.2022 18:00 | Pančevo | 26 : 26 | Naisa |
18.09
18:00
Crvena zvezda
Halas Jožef
40
20
|
18.09.2022 18:00 | Crvena zvezda | 40 : 20 | Halas Jožef |
18.09
16:15
Ekonomist
Požarevac
6
7
|
18.09.2022 16:15 | Ekonomist | 6 : 7 | Požarevac |
18.09
16:30
Triglav
Maribor
5
3
|
18.09.2022 16:30 | Triglav | 5 : 3 | Maribor | |||||
18.09
16:30
Sij Acroni Jesenice
Slavija Junior
2
1
|
18.09.2022 16:30 | Sij Acroni Jesenice | 2 : 1 | Slavija Junior | |||||
18.09
18:00
SŽ Olimpija
LedX Celje
5
1
|
18.09.2022 18:00 | SŽ Olimpija | 5 : 1 | LedX Celje |