Jedinstvo (M)
Župa
Orlovi
Važna pobeda trsteničana u gostima za vrh tabele

Teško gostovanje ali veoma važna pobeda fudbalera Trstenika PPT u Jasenovu protiv domaće ekipe Orlovi 0:3, u okviru 6. kola Zone  "Zapad". Zadovoljan je i trener trsteničana Milan Milić ali su i objektivni gledaoci u Jasenovu sa stadiona aplauzom ispratili pobednike.

Domaći su bili gostoprimljivi, fer i korektni. Ovaj susret vodio je glavni sudija Miloš Milenković iz Niša, a pomagali su mu sa strana kruševljani David Veljković i Miloš Milenković. Delegat i kontrolor je bio Saša Jevtić iz Kruševca.

Ovom pobedom Trstenik PPT nalazi se na drugom mestu tabele sa 14 bodova a u narednom 7. kolu trsteničani na svom stadionu kraj Morave dočekuju devetoplasirani Blagotin iz Poljne. Pogodke na susretu u Jasenovu za gostujuću ekipu Trstenik PPT postigli su Stefan Đonić u 42. minutu, Nikola Pantić u 51. i Nikola Miljković u 58. minutu utakmice.