Rad
Karađorđe
Sloga (P)
Subotički "golubovi" prejaki za Kragujevčane

I u četvrtoj uzastopnoj utakmici na startu Omladinske ligi Srbije "đavolčići" nisu uspeli da izbegnu poraz. Učenici Dejana Joksimovića danas su kapitulirali na gostovanju veoma kvalitetnoj ekipi Spartaka u Subotici, koja je slavila sa 2:0 (2:0).

Već nakon prvih 45 minuta utakmice bilo je jasno da će bodovi pripasti domaćinu, koji je do vođstva došao u 23. minutu, kada je posle udarca iz ugla Luka Jančić nadvisio svoje čuvare i glavom poslao loptu u nebranjeni deo mreže.

Subotičani su do drugog pogotka došli sa bele tačke. Posle prekršaja nad Kilibardom, sudija Pančić je pokazao na kreč, a siguran realizator najstrože kazne bio je Ognjen Mažić.

Imali su i Kragujevčani nekoliko zrelih prilika da dođu do gola i učine utakmicu neizvesnijom, ali su zatajili u završnici.

Priliku da prekinu ovaj negativan rezultata “đavolčići” će imati narednog vikenda, kada na “Čika Daču” stiže beogradski Grafičar.

SPARTAK ŽK - RADNIČKI 1923 2:0 (2:0)

Pomoćni teren FK Spartaka. Gledalaca:
/. Sudija: Dušan Pančić (Karavukovo). Strelci: Jančić u 23. i Mažić (iz jedanaesterca) u 36. minutu za Spartak. Žuti kartoni: Jančić (Spartak), Gvozdenović, M. Radosavljević, Arsenijević (Radnički 1923).

SPARTAK: Dabić, Mažić, Miodragović (od 54. Dimković), Jančić, Vidović (od 46. Vrbljanac), Đurasović, Stanisavljević (od 71. V. Popović), Erdelj, Kilibarda, Vukan Popović (od 83. Andrić ), Hrstić (od 63. Rosić).
RADNIČKI 1923: Spasojević, Pavlović (od 77. Dimić), Dimitrijević, Gvozdenović, M. Radosavljević, Lakićević, Jovanović (od 53. Milojević), Arsenijević, Simović (od 88. Dramićanin), Vasić (od 65. Janićijević), Đorđević (od 60. Milošević).