Kadeti Zvezde nastavili "teror", ovaj put žrtva je bio kraljevački Kiker

Kadeti Crvene zvezde su već posle dva odigrana kola zaseli na vrh tabele, a danas su im u goste stigli rivali iz kraljevačke škole fudbala Kiker. Gosti su krenuli u otvorenu bitku, spremni za nadigravanje, ali do gola ipak prva dolazi Crvena zvezda. Strelac vodećeg gola za Beograđane bio je Kostov, glavom sa 7-8 metara, u 13. minutu.

Na drugi gol se čekalo do 21. minuta, najspretniji u gužvi posle udarca iz ugla koji je izveo Kostov bio je Stojanović. U nastavku su gosti dobro zatvorili sve prilaze svom golu tako da je na poluvremenu ostao na snazi rezultat postignut u prvih dvadesetak minuta utakmice.

Crveno-beli su i treći pogodak postigli iz prekida u 49. minutu, Kostov je izveo korner, a Marinković bio najviši u skoku i sa 6 metara zakucao loptu u mrežu. Ređaju se napadi domaćih, rezervista Damjanović je u 58. minutu sa 12 metara uzdrmao prečku, mnogo precizniji je bio minut kasnije Stolić, domaći su poveli sa 4:0.

Požrtvovana i borbena igra Kraljevčana nije bila dovoljna da se osujete raspoloženi napadači domaćeg tima, jer su peti gol primili u 86. minutu, strelac je bio Bubanja sa nekih 15-16 metara udaljenosti. Kadeti Crvene zvezde su tako nastavili da "terorišu" svoje protivnike, posle tri odigrana kola imaju maksimalnih 9 bodova uz gol razliku 15:1.

Prvenstvo se nastavlja za vikend kada će Crvena zvezda biti gost Mladosti u Lučanima, dok Kiker dočekuje OLE iz Borče.

CRVENA ZVEZDA - KIKER 5:0 (2:0)

STADION: Rajko Mitić - jug veštačka trava. GLEDALACA: 150. GL.SUDIJA: Božović Nikola. POM.SUDIJE: Božović Goran i Radisavljević Ilija. STRELCI: Kostov 13, Stojanović 21, Marinković 49, Stolić 59. i Bubanja 86.min (C.Zvezda).

CRVENA ZVEZDA: Bekonja (Borović), Stojanović (Roganović), Manojlović, Mladenovski (Damjanović), Kostov (Tošić), Ljujić, Štulić (Bubanja), Marinković, Ivanović, Stojković, Stolić.

KIKER: Barlov, Čolović (Nikolić), Erdoglija, Šehović (Ivanović), Vujović, Milić (Davidović), Ratković (Pantović), Dimitrijević (Vuković), Vesković, Jerinić, Pribojac.