Zufo
Pčinja
Bukuroca
Pčinjska okružna liga: Polet - Hajduk (P) 1:1

U 6.kolu pčinjske okružne lige sastali su se Polet i Hajduk iz Preševa, rezultat na kraju je bio 1:1 (1:0). Domaćin je angažovanije počeo utakmicu i već u 3.minutu poveo nakon kaznenog udarca, koji je iskoristio najbolji igrač domaćih Stojković. Nakon primljenog gola gostujući igrači su krenuli ofanzivnije i počeli su da stvaraju šanse koje nisu uspeli da  iskoriste. U 20. minutu isključen je Djordjević igrač Poleta zbog drugog žutog kartona. Do poluvremena su gosti preuzeli inicijativu na terenu i bili bolji rival, ali nisu imali ni sreće da izjednače rezultat.
U drugom poluvremenu gostujuća ekipa je nastavila u istom ritmu, stvarala šanse i iz jedne prilike uspela da poravna rezultat. Do izjednačujućeg pogotka ekipa hajduka je stigla iz prekida, kada je kapiten Ibisi nakon kornera glavom loptu sproveo u mrežu domaćeg golmana.

Stadion: Karpina. Gledalaca: 50.  Sudije: Aleksandar Protić (Bujanovac), Nikola Veljković (Bujanovac) i Miloš Marković (Vranje).