XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 373 utakmica za dan
Subota, 24 Novembar 2018

Fudbal

24.11.2018 Partizan : Dinamo
24.11.2018 Radnik : Mladost
24.11.2018 Vojvodina : Zemun
24.11.2018 Čukarički : Rad
24.11.2018 Napredak : Mačva
24.11.2018 Spartak ŽK : OFK Bačka
24.11.2018 Voždovac : Proleter
24.11.2018 Radnički (N) : Crvena zvezda
24.11.2018 OFK Žarkovo : Inđija
24.11.2018 Metalac : TSC
24.11.2018 Javor Matis : Bečej 1918
24.11.2018 Zlatibor : Trajal
24.11.2018 Sinđelić : Teleoptik
24.11.2018 Budućnost : Sloboda
24.11.2018 Bežanija : Borac
24.11.2018 Novi Pazar : Radnički 1923
24.11.2018 17:00 Čelik : Mladost
24.11.2018 13:00 Krupa : Željezničar
24.11.2018 13:00 Tuzla City : Zrinjski
24.11.2018 17:00 Iskra : Lovćen
24.11.2018 17:00 Grbalj : OFK Petrovac
24.11.2018 17:00 Budućnost : Rudar
24.11.2018 17:00 Zeta : Sutjeska
24.11.2018 17:00 OFK Titograd : Mornar
24.11.2018 13:00 Dinamo 1945 : Cement
24.11.2018 13:00 Radnički (NP) : ČSK Pivara
24.11.2018 13:00 Radnički (SM) : Mladost
24.11.2018 13:00 Bratstvo 1946 : Srbobran
24.11.2018 13:00 Hajduk 1912 : OFK Vršac
24.11.2018 13:00 Bačka 1901 : Radnički (ZR)
24.11.2018 13:00 Crvena zvezda : Železničar
24.11.2018 13:00 Loznica : Provo
24.11.2018 13:00 Jošanica : FAP
24.11.2018 13:00 Tutin : Smederevo 1924
24.11.2018 13:00 Budućnost Krušik 2014 : Šumadija (A)
24.11.2018 13:00 Sloga (PŽ) : Sloga 33
24.11.2018 13:00 Radnički (S) : Pukovac
24.11.2018 13:00 Jedinstvo (B) : Jedinstvo (P)
24.11.2018 13:00 OFK Sinđelić : Radnički (P)
24.11.2018 13:00 Trstenik PPT : Moravac Orion
24.11.2018 13:00 Rtanj : Dunav
24.11.2018 13:00 Jagodina Tabane : Temnić 1924
24.11.2018 13:00 Brodarac : Radnički (NB)
24.11.2018 11:00 GSP Polet Dorćol : Radnički (O)
24.11.2018 13:00 Lokomotiva : Grafičar
24.11.2018 10:00 BASK : OFK Beograd
24.11.2018 13:00 Radnički (S) : Krajina
24.11.2018 13:00 OFK Proleter : Vojvodina 1928
24.11.2018 13:00 BAK : Sloboda
24.11.2018 13:00 Sloga : Radnički (K)
24.11.2018 13:00 Kozara : Mladost (O)
24.11.2018 13:00 Jedinstvo (NB) : Kikinda 1909
24.11.2018 13:00 Begej : Budućnost
24.11.2018 13:00 Radnički (Š) : Sloga (E)
24.11.2018 13:00 Sremac Vojka : Hajduk (B)
24.11.2018 13:00 1. Maj Ruma : Sloga (T)
24.11.2018 13:00 OFK Mladost APA : Mladost (BP)
24.11.2018 13:00 Radnički (S) : Radnički 1912
24.11.2018 13:00 Crvenka : Bačka
24.11.2018 13:00 Sloga (Č) : Tavankut
24.11.2018 13:00 Budućnost : OFK Brzi Brod
24.11.2018 13:00 Sloga : Vlasina
24.11.2018 13:00 Morava : Jedinstvo (P)
24.11.2018 13:00 BSK : Majdanpek
24.11.2018 13:00 Brodoremont : Kablovi
24.11.2018 13:00 Svrljig : Timok 1919
24.11.2018 13:00 Milutinac : Komgrap
24.11.2018 13:00 Mladenovac : Hajduk
24.11.2018 13:00 Napredak : Leštane
24.11.2018 13:00 Mladost (L) : Crvena zvezda (VS)
24.11.2018 13:00 Polet : Proleter 2006
24.11.2018 13:00 Krila Krajine : Vojvodina (T)
24.11.2018 13:00 Tvrđava : ŽAK
24.11.2018 Rudar : Partizan
24.11.2018 13:00 Njegoš : Radnički 1905
24.11.2018 13:00 Panonija IM Topola : Iskra
24.11.2018 13:00 Sloga : Sutjeska
24.11.2018 13:00 Varvarin : Blagotin
24.11.2018 13:00 Ribnik : Kupci
24.11.2018 13:00 Sindjelić : Dušan Silni
24.11.2018 13:00 Jevremovac : Mladost (DD)
24.11.2018 13:00 Jedinstvo Stević : Strela
24.11.2018 13:00 Morava (Ž) : Moravac
24.11.2018 13:00 OFK Napredak 1929 : Elid
24.11.2018 13:00 Plana : SASK
24.11.2018 13:00 Mladi radnik : Crvena zvezda
24.11.2018 13:00 Rudna Glava : Branik
24.11.2018 13:00 Zlot : Deli Jovan
24.11.2018 13:00 Polom : Radnički (K)
24.11.2018 13:00 Šarbanovac : Ključ
24.11.2018 13:00 Poreč : Blizna
24.11.2018 13:00 Slavija : Jedinstvo
24.11.2018 13:00 Velika Jasikova : OFK Knjaz
24.11.2018 13:00 Rudar Vrška Čuka : Osnić
24.11.2018 13:00 Mladost : Garevina
24.11.2018 13:00 Omladinac : Stari Trstenik
24.11.2018 13:00 Polet 57 : Ušće
24.11.2018 13:00 Beli Orlovi : 14. Oktobar
24.11.2018 13:00 Rubin : Gradina
24.11.2018 13:00 Borac : Sloga (D)
24.11.2018 13:00 Trudbenik : Sloga (L)
24.11.2018 13:00 Velika Drenova : Kamenorezac 76
24.11.2018 13:00 Kupinovac : Šumadinac
24.11.2018 13:00 Vinogradar : Jedinstvo (D)
24.11.2018 13:00 Osaonica : Ursule
24.11.2018 13:00 Radnički : Omladinski
24.11.2018 13:00 Beljanica : 15. Avgust 1950
24.11.2018 13:00 Mladost (B) : Radnik Sušica
24.11.2018 13:00 Jedinstvo (Š) : Gradac
24.11.2018 13:00 Badljevica : Petrijevac
24.11.2018 13:00 Landol : Omladinac
24.11.2018 13:00 Mladost (DL) : FSU Borac 2018
24.11.2018 13:00 Gornje Krajince : Moravac
24.11.2018 13:00 Turekovac : Atletiko
24.11.2018 13:00 Gornje Sinkovce : SU Donja Lomnica
24.11.2018 16:00 Brighton : Leicester
24.11.2018 16:00 Everton : Cardiff City
24.11.2018 16:00 Fulham : Southampton
24.11.2018 16:00 Manchester United : Crystal Palace
24.11.2018 18:30 Tottenham Hotspur : Chelsea
24.11.2018 16:00 Watford : Liverpool
24.11.2018 16:00 West Ham United : Manchester City
24.11.2018 20:45 Atlético Madrid : Barcelona
24.11.2018 13:00 Eibar : Real Madrid
24.11.2018 18:30 Huesca : Levante
24.11.2018 16:15 Valencia : Rayo Vallecano
24.11.2018 15:30 Bayern : Fortuna
24.11.2018 18:30 Schalke 04 : Nürnberg
24.11.2018 15:30 Hertha BSC : Hoffenheim
24.11.2018 15:30 Augsburg : Eintracht
24.11.2018 15:30 Mainz 05 : Borussia Dortmund
24.11.2018 15:30 Wolfsburg : RB Leipzig
24.11.2018 20:30 Internazionale : Frosinone
24.11.2018 18:00 Juventus : SPAL
24.11.2018 15:00 Udinese : Roma
24.11.2018 20:00 Caen : Monaco
24.11.2018 20:00 Dijon : Bordeaux
24.11.2018 20:00 Nantes : Angers
24.11.2018 17:00 PSG : Toulouse
24.11.2018 20:00 Reims : Guingamp
24.11.2018 20:00 Strasbourg : Nîmes
24.11.2018 Voždovac : Partizan
24.11.2018 Spartak ŽK : Trajal
24.11.2018 Rad : Crvena Zvezda
24.11.2018 Internacional : Inđija
24.11.2018 Jedinstvo : Brodarac
24.11.2018 BASK : Čukarički
24.11.2018 Vojvodina : Radnički (N)
24.11.2018 OFK Beograd : Dinamo (P)
24.11.2018 OFK Bačka (BP) : Borac (NS)
24.11.2018 Bačka 1901 : Vojvodina
24.11.2018 Hajduk 1912 : TSC
24.11.2018 Železničar : OFK Vršac
24.11.2018 Proleter (NS) : RFK N.S. 1921
24.11.2018 Radnički (S) : Omladinac
24.11.2018 Radnički (Z) : Petar Puača
24.11.2018 Radnički (SM) : Dinamo 1945
24.11.2018 OFK Bačka (BP) : Borac (NS)
24.11.2018 Bačka 1901 : Vojvodina
24.11.2018 Hajduk 1912 : TSC
24.11.2018 Železničar : OFK Vršac
24.11.2018 Bečkerek 023 : RFK N.S. 1921
24.11.2018 Radnički (S) : Inđija
24.11.2018 Proleter 2006 : Petar Puača
24.11.2018 Spartak : Dinamo 1945
24.11.2018 Napredak : Duel Juniors
24.11.2018 Trstenik PTT : Kopernikus Železničar
24.11.2018 OFK Radnički : Radnički (P)
24.11.2018 Timok : Trajal
24.11.2018 SFS Borac : Real
24.11.2018 Radnički (N) : Dinamo
24.11.2018 Jagodina : Lider MGM
24.11.2018 Timočanin : Nacional
24.11.2018 OFK Napredak : Prosoker
24.11.2018 Djerdap : Morava
24.11.2018 Temnić 1924 : Mali Bor
24.11.2018 Hajduk Veljko : Dunav
24.11.2018 Bor : Kruševac
24.11.2018 Car Lazar : Kopaonik
24.11.2018 Župa : Junior
24.11.2018 Radnički : Jedinstvo
24.11.2018 Mladi Borac : Sinđelić
24.11.2018 Dubočica : Real
24.11.2018 Lugina : Sloga
24.11.2018 Šampion : Ternoci
24.11.2018 Topličanin : Vlasina
24.11.2018 Radnik : OFK Radnički
24.11.2018 ŽFK Stajićevo : Kanjiža
24.11.2018 Indjija : ŽFK Sremice
24.11.2018 Mladost : Budućnost
24.11.2018 ŽFK Spartak : Železnicar
24.11.2018 Bačka : ŽFK Vojvodina
24.11.2018 Nova Kolonija : ŽFK Polet
24.11.2018 Jedinstvo : ŽFK Banat

Košarka

24.11.2018 17:00 Petrol Olimpija : FMP
24.11.2018 19:00 Partizan NIS : Crvena zvezda MTS
24.11.2018 Vojvodina : Metalac
24.11.2018 OKK Beograd : Borac
24.11.2018 Dynamic VIP PAY : Mladost
24.11.2018 OKK Novi Pazar : Vršac
24.11.2018 Beovuk 72 : Spartak
24.11.2018 Dunav : Zlatibor
24.11.2018 Tamiš : Sloboda
24.11.2018 17:00 Žarkovo : Pirot
24.11.2018 18:30 Zemun Fitofarmacija : Napredak Bosphorus
24.11.2018 17:00 Zdravlje Leskovac : Sloga
24.11.2018 17:00 Plana : Rtanj
24.11.2018 19:30 KKK Radnički : Proleter Naftagas
24.11.2018 19:00 Mladost (SP) : Konstantin
24.11.2018 17:00 Hajduk : Omladinac
24.11.2018 17:00 Jedinstvo : Kris Kros
24.11.2018 17:00 Akademik : Srem
24.11.2018 17:00 Železničar : Mladost Veternik
24.11.2018 17:00 Futog Tupanjac MD : Sloven
24.11.2018 17:00 Sveti Đorđe : Topola
24.11.2018 17:00 Star : Nova Pazova
24.11.2018 17:00 Jablanica : Radnik
24.11.2018 17:00 Actavis Academy : Sokobanja
24.11.2018 17:00 Mladost Vesna : Morava
24.11.2018 17:00 Prokuplje : Dimitrovgrad
24.11.2018 17:00 OKK Junior : Jugbasket
24.11.2018 17:00 Niš : Jastrebac
24.11.2018 17:00 Bor RTB : Fair Play
24.11.2018 17:00 Zekas 75 : Jagodina
24.11.2018 17:00 Smederevo 1953 : Paraćin
24.11.2018 17:00 Prva Petoletka : Radnički 1950
24.11.2018 17:00 Napredak Junior : Požarevac
24.11.2018 17:00 Crnokosa : Železničar
24.11.2018 17:00 Student : Zlatar
24.11.2018 17:00 Radnički VA : Klik
24.11.2018 17:00 Čačak 94 : Priboj
24.11.2018 17:00 Torlak : Radnički
24.11.2018 17:00 Žitko Basket : Slodes
24.11.2018 17:00 Barajevo : Borča
24.11.2018 17:00 Astra : BKK Radnički
24.11.2018 17:00 Borac Zemun : Beko
24.11.2018 17:00 Bor : Spartak
24.11.2018 17:00 Šabac : Partizan 1953
24.11.2018 16:30 Vrbas Medela : Radivoj Korać
24.11.2018 17:00 Loznica : 021
24.11.2018 17:00 Crvena zvezda : Student
24.11.2018 16:00 Novosadska ŽKA : Kraljevo
24.11.2018 17:00 Srbobran : Ljubovija
24.11.2018 17:00 Duga : Radnički 2016
24.11.2018 17:00 Karaburma : Radnički (Bg)
24.11.2018 17:00 Proleter 023 : Radnički (Kg)
24.11.2018 17:00 Delfin : Topolčanka
24.11.2018 17:00 Ruma 92 : Girl Basket
24.11.2018 17:00 Sivac : Jedinstvo
24.11.2018 17:00 Proleter : Njegoš
24.11.2018 17:00 Bežanija : Karađorđevo
24.11.2018 17:00 Play Off : Mileševka
24.11.2018 17:00 ČA basket : Lim
24.11.2018 17:00 Zvečan : Sloga
24.11.2018 17:00 Železničar : Užice
24.11.2018 17:00 Rtanj : Paraćin
24.11.2018 17:00 Svrljig : Zicer
24.11.2018 17:00 Gimnazijalac : Sistem 2000
24.11.2018 17:00 Bagdala : Trstenik

Odbojka

24.11.2018 Putevi : Gračanica
24.11.2018 Tehničar : Lotus
24.11.2018 Ribnica 2 : Partizan
24.11.2018 FAP Livnica : Antena
24.11.2018 Srem Eaton 2 : Sloven
24.11.2018 Mladost : Dunav Voley 2
24.11.2018 Vest : Vojvodina NS Seme 3
24.11.2018 Knjaževac : Dunav Stars
24.11.2018 Hajduk Veljko 2 : Ozren
24.11.2018 AS : Obilić
24.11.2018 Avala : Dunav
24.11.2018 Volleyland : Crnjanski
24.11.2018 Akademija Singidunum : Blok Aut
24.11.2018 Hercegovina : Žitište
24.11.2018 Krajišnik : Proleter
24.11.2018 Vršac : Kikinda
24.11.2018 Banat : KI 0230
24.11.2018 Vrbas : Sutjeska
24.11.2018 CVS : Apatin
24.11.2018 Merkur : Spartak 2
24.11.2018 Libero : Goks IN
24.11.2018 Štrand Volej : Dunav Volej
24.11.2018 Dunav : Maks
24.11.2018 Srem 2 : NS Tim
24.11.2018 Star : Jadran
24.11.2018 Mladost : Bagljaš 023
24.11.2018 Beočin : Bečej
24.11.2018 NS Volej tim : Blok Aut
24.11.2018 Grbić : Novi Sad 2
24.11.2018 Knjaževac 2 : Đerdap
24.11.2018 Hajduk Veljko : Ozren
24.11.2018 Bor 2 : Timok
24.11.2018 Vizurine Ajkulice : Železnik 2012
24.11.2018 Crvena zvezda : Beograd
24.11.2018 Sterija : AS Batajnica
24.11.2018 TENT : Lazarevac
24.11.2018 Blok Aut : Mladenovac
24.11.2018 AS : Kolubara
24.11.2018 Roda : Lucky Star
24.11.2018 Imlek : Partizan
24.11.2018 Klub 10 : Feniks Čukarički
24.11.2018 Novi Beograd : Radnički
24.11.2018 Obrenovac : Dunav
24.11.2018 Volleyland : Pionir
24.11.2018 Crnjanski : Akademija Singidunum

Rukomet

24.11.2018 Crvena zvezda : Novi Pazar
24.11.2018 Sloga : Obilić
24.11.2018 Šamot 65 : Rudar
24.11.2018 Kikinda : Partizan
24.11.2018 Spartak Vojput : Mokra Gora
24.11.2018 Dinamo : Metaloplastika
24.11.2018 Lokomotiva : Radnički 1964
24.11.2018 Bela Palanka : Zlatar
24.11.2018 Žitorađa : Planinka Prolom voda
24.11.2018 Dubočica 54 : Hajduk Veljko
24.11.2018 Pobednik : Topličanin
24.11.2018 Priboj : Vranje 1957
24.11.2018 SC Voždovac 2012 : Požarevac
24.11.2018 Jedinstvo : Jugović
24.11.2018 Loznica : Mačva
24.11.2018 Lavovi BP : Proleter
24.11.2018 Vrbas Petrol : Crvenka
24.11.2018 Kolubara : Morava
24.11.2018 Šamot 65 2 : Bane
24.11.2018 Karađorđe : Prva Petoletka
24.11.2018 Župa : Trepča
24.11.2018 Mladost : Omladinac
24.11.2018 Goč Merkur : Metalac
24.11.2018 Aleksinac : ORK Bor
24.11.2018 Rtanj : Zaječar
24.11.2018 Radnički : Jastrebac
24.11.2018 Vlasotince : Pirot
24.11.2018 Jagodina : Heba
24.11.2018 Radnicki 1964 2 : Novi Pazar 2
24.11.2018 Arilje : Krusevac
24.11.2018 Mokra Gora 2 : Sloga KV 2
24.11.2018 Užice : Beli andjeo
24.11.2018 Vranje : Radan
24.11.2018 Vlasotince : Radnički
24.11.2018 Đerdap : Rtanj
24.11.2018 Naisa 2 : Hajduk Veljko
24.11.2018 Bor - RTB 2 : Jagodina 2
24.11.2018 Žitorađa : Dubočica

Vaterpolo

24.11.2018 KVK Radnički : Valjevo
24.11.2018 Primorje EB : Medveščak
24.11.2018 Vojvodina : Nais
24.11.2018 Koper 1958 : Zadar 1952
24.11.2018 Galeb : VA Cattaro
24.11.2018 Budva : Solaris
24.11.2018 BVK Crvena zvezda : OVK POŠK
24.11.2018 Šabac : Primorac
24.11.2018 Jug CO : Partizan
24.11.2018 Jadran HN : Jadran ST
24.11.2018 HAVK Mladost : Mornar BS
24.11.2018 Banjica : Beograd
24.11.2018 Bečej : Zemun
24.11.2018 Taš : Stari Grad
24.11.2018 TENT : Dunav
24.11.2018 Singidunum : ŽAK
24.11.2018 Rasina : Spartak Prozivka
24.11.2018 Palilula : Valis
24.11.2018 VK Partizan NBG 011 Vukovi : Banja Luka
24.11.2018 Palilula : Taš 2000
24.11.2018 Crvena zvezda : Vojvodina

Futsal

24.11.2018 Borac : Kragujevac Wild Boars
24.11.2018 Partenon : Raška
24.11.2018 Župski rubin : Kosjerić
24.11.2018 Metalac Kolorado : Oplenac
24.11.2018 Olimp : Zlatar 33
24.11.2018 Bezbednost 192 : Aranđelovac
24.11.2018 PP 192 : Šljivici
24.11.2018 Loznica Grad 2018 : Karanovac
24.11.2018 Karađorđe 2015 : SFU Leposavić
24.11.2018 92 : Fleš
Tekstualni prenos utakmice
1:0
2:4
FKSD1924 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
surba i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu