XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 610 utakmica za dan
Nedelja, 18 Novembar 2018

Fudbal

1.pol 42' Metalac 1 : 2 Inđija
1.pol 42' Javor Matis 4 : 0 OFK Žarkovo
1.pol 41' Zlatibor 0 : 2 TSC
1.pol 41' Sinđelić 0 : 0 Bečej 1918
1.pol 41' Budućnost 0 : 0 Trajal
1.pol 41' Bežanija 1 : 0 Teleoptik
1.pol 39' Novi Pazar 0 : 0 Sloboda
1.pol 43' Radnički 1923 1 : 0 Borac
18.11.2018 13:00 Arsenal : Bokelj
18.11.2018 13:00 Dečić : Jedinstvo
18.11.2018 13:00 Jezero : Berane
18.11.2018 13:00 Kom : Igalo
18.11.2018 13:00 Otrant : OFK Mladost Lješkopolje 1970
18.11.2018 10:00 Kabel 2 : 0 Crvena zvezda
39' Železničar 1 : 0 Bačka 1901
18.11.2018 13:00 Provo : Sloga (PŽ)
18.11.2018 13:00 Sloga 33 : Budućnost Krušik 2014
18.11.2018 13:00 Šumadija (A) : Drina
18.11.2018 13:00 Mladi radnik 1926 : Polet (LJ)
18.11.2018 13:00 Jedinstvo (Ub) : Tutin
18.11.2018 13:00 Smederevo 1924 : Proleter Mihajlovac
18.11.2018 13:00 Mokra Gora : Jošanica
18.11.2018 13:00 FAP : Loznica
18.11.2018 11:00 SFS Borac : Jagodina Tabane
18.11.2018 13:00 Temnić 1924 : Rtanj
18.11.2018 13:00 Dunav : Trstenik PPT
18.11.2018 13:00 Moravac Orion : OFK Sinđelić
18.11.2018 13:00 Radnički (P) : Radan
18.11.2018 13:00 Budućnost : Jedinstvo (B)
18.11.2018 13:00 Jedinstvo (P) : Radnički (S)
18.11.2018 13:00 Pukovac : Car Konstantin
18.11.2018 13:00 GFK Dubočica : Zaplanjac
18.11.2018 11:00 OFK Beograd : Stepojevac Vaga
18.11.2018 13:00 Jedinstvo : Prva Iskra
40' IMT 1 : 0 Lokomotiva
18.11.2018 10:00 Grafičar 6 : 1 GSP Polet Dorćol
37' Kolubara 1 : 0 Brodarac
18.11.2018 13:00 Mladost (O) : Sloga
18.11.2018 13:00 Vojvodina 1928 : ŽAK
18.11.2018 13:00 Borac (Š) : Hajduk (Č)
18.11.2018 13:00 LSK Laćarak : Jedinstvo (SP)
18.11.2018 13:00 Hajduk (D) : 1. Maj Ruma
18.11.2018 13:00 Hajduk (B) : Radnički (Š)
18.11.2018 13:00 Mladost (T) : Sloga (Č)
18.11.2018 13:00 Tavankut : Crvenka
18.11.2018 13:00 Bačka : Tekstilac
18.11.2018 13:00 Bajša : Radnički (S)
18.11.2018 13:00 Radnički 1912 : BSK
18.11.2018 13:00 Mladost (BP) : Tisa
18.11.2018 13:00 Šumadija 1903 : Gruža
18.11.2018 13:00 Apolon 2018 : Sloga
18.11.2018 13:00 Šumadija (T) : Sušica
18.11.2018 13:00 Karađorđe : Vodojaža
18.11.2018 13:00 Bane 1931 : Polet
18.11.2018 13:00 Novi Pazar 1928 : Real
18.11.2018 13:00 Goč : Trepča
18.11.2018 13:00 Karađorđe : OFK Napredak
18.11.2018 13:00 Morava : Rudar
18.11.2018 13:00 OFK Aranđelovac 1979 : RSK
18.11.2018 13:00 VGSK : Borac 1932
18.11.2018 13:00 Mladi borac : Partizan 1945
18.11.2018 13:00 Petar Dobrnjac : Udarnik
18.11.2018 13:00 Homoljac : Zvižd
41' Zadrugar 0 : 0 Železničar
1.pol Mačva 2005 2 : 0 Radnički Šabački
18.11.2018 13:00 OFK Divci : Radnički Gorenje (V)
18.11.2018 13:00 Radjevac : Spartak 1924
18.11.2018 13:00 Radnički Stobeks : Ribnica
18.11.2018 13:00 Borac : Brezovica
18.11.2018 13:00 Vrelo Sport : OFK Osečina
18.11.2018 13:00 LFK Mladost : Sloboda
18.11.2018 13:00 Sevojno : Polet (T)
18.11.2018 13:00 Dragačevo : Takovo
18.11.2018 13:00 Prijevor : Orlovac
18.11.2018 13:00 Polimlje : Budućnost
18.11.2018 13:00 Sloga (BB) : Sloga (S)
18.11.2018 11:00 Jedinstvo Putevi : Zlatar
18.11.2018 13:00 Jedinstvo (GS) : Morava
18.11.2018 11:00 Jedinstvo (P) : Sloga
18.11.2018 13:00 Vlasina : Mladost (M)
18.11.2018 13:00 Pusta Reka : Vranjska Banja
18.11.2018 13:00 Pčinja : OFK Niš
18.11.2018 13:00 Balkanski : Budućnost
18.11.2018 13:00 OFK Brzi Brod : Tanasko Rajić
18.11.2018 13:00 Jablanica : Mladost (B)
18.11.2018 13:00 Sloga : Levač
18.11.2018 13:00 OFK Lugomir : Jedinstvo (M)
18.11.2018 13:00 Rembas : Napredak (D)
18.11.2018 13:00 Župa : Žitorađa
18.11.2018 13:00 OFK Kosanica : Juhor
18.11.2018 13:00 Dragocvet : OFK Topličanin
18.11.2018 13:00 Morava 1918 : Jastrebac (B)
18.11.2018 13:00 Jastrebac (VŠ) : Bošnjane
18.11.2018 13:00 Majdanpek : Malošište
18.11.2018 13:00 Moravica : Naša krila 1936
18.11.2018 13:00 Đerdap : Svrljig
18.11.2018 13:00 Timok 1919 : Timočanin
18.11.2018 13:00 Bukovik : Rudar Alpos
18.11.2018 13:00 OFK Slatina : Brodoremont
18.11.2018 13:00 Kablovi : Hajduk Veljko
18.11.2018 13:00 Orljane : BSK
18.11.2018 10:00 Torlak 3 : 0 Turbina
18.11.2018 13:00 BSK Batajnica : Borac
1.pol Leštane 3 : 2 Mladenovac
18.11.2018 11:00 Hajduk : Budućnost
18.11.2018 13:00 Komgrap : BSK Baćevac
18.11.2018 13:00 Vojvodina : Lehel
1.pol Rusanda 1 : 0 Omladinac FAM
18.11.2018 13:00 Banat : Polet
18.11.2018 13:00 2. Oktobar : Borac
18.11.2018 13:00 Mladost (BD) : Mladost (L)
18.11.2018 13:00 Crvena zvezda (VS) : Crvena Zvezda (RS)
18.11.2018 13:00 Hercegovac : Borac 46
18.11.2018 13:00 Stari Grad : Slavija
18.11.2018 13:00 OFK Odžaci : Tvrđava
18.11.2018 13:00 Kula : Lipar
18.11.2018 13:00 Polet (S) : Radnički 1918
18.11.2018 13:00 Kulpin : Krila Krajine
18.11.2018 13:00 Borac (M) : Napredak
18.11.2018 13:00 Ljukovo : Borac (K)
18.11.2018 13:00 Sloboda (DT) : Jadran
18.11.2018 13:00 PSK Putinci : Polet (NK)
18.11.2018 13:00 Graničar 1924 : Kupinovo
18.11.2018 13:00 Donji Petrovci : Rudar
18.11.2018 13:00 Prvi srpski ustanak : Lokomotiva
18.11.2018 13:00 Plaskovac : Mladi rudar 1954
18.11.2018 13:00 Vinča : Šumadinac (N)
18.11.2018 13:00 Trnava : Junkovac
18.11.2018 13:00 Borac : BSK
18.11.2018 13:00 Banja : Omladinac
18.11.2018 13:00 Bačka : Miletić
18.11.2018 13:00 Jedinstvo : ŽSK
18.11.2018 13:00 OFK Sirig : Petrovaradin
18.11.2018 13:00 TSK : Mladost
18.11.2018 13:00 Jadran : Proleter (Nj)
18.11.2018 13:00 Senta : Sloga
18.11.2018 13:00 Sutjeska : Vojvodina
18.11.2018 13:00 Iskra : Njegoš
18.11.2018 13:30 Javor : Mladost (S)
18.11.2018 13:30 Resavac : Bratstvo
18.11.2018 13:30 OFK Batinac : OFK Bratstvo
18.11.2018 10:00 Omladinac 0 : 0 Partizan
18.11.2018 13:30 Napredak : Juhor
18.11.2018 13:30 Kušiljevo : Mladost (D)
18.11.2018 13:30 Hajduk : Mladost (K)
18.11.2018 13:30 Mladi radnik : Kolare
18.11.2018 13:00 Zmaj : Borac (P)
18.11.2018 13:00 Borac (O) : Poštar Zvezdara
18.11.2018 13:00 Crvenka : PKB Kovilovo
1.pol Šumadinac 3 : 0 Sinđelić
18.11.2018 13:00 Duboko : Rušanj
18.11.2018 13:00 Zabrežje : Šumadija
18.11.2018 13:00 Borac : Omladinac
18.11.2018 13:00 Budućnost : Lisović
18.11.2018 13:00 Mladost (C) : Radnički
18.11.2018 10:00 Selo Mladenovac : Kosmaj
18.11.2018 13:00 Boleč : Pudarci
18.11.2018 13:00 Kosmajac : Dunavac
18.11.2018 13:00 Kovačevac : Šumadija
18.11.2018 13:00 Velika Krsna : Vrčin
18.11.2018 13:00 Rabrovac : Ropočevo
18.11.2018 14:00 Backovac Junajted : Lunjevica
18.11.2018 14:00 Jedinstvo (K) : Spartak
18.11.2018 14:00 Jedinstvo (GG) : Rakova
18.11.2018 14:00 Omladinac : Zadrugar
18.11.2018 14:00 Napredak : Ozrem
18.11.2018 13:30 Lasta : Radnik
18.11.2018 13:30 Gruža : Napredak
18.11.2018 13:30 Kraljevo Hajduk : Omladinac
18.11.2018 13:30 Rudar : Popovići Vrnjci
18.11.2018 13:30 Mataruge : Granit
18.11.2018 13:30 Budućnost : Ribnica
18.11.2018 13:30 OFK Ras : Stubal
18.11.2018 13:30 Ibar : Proleter
18.11.2018 13:00 Sloga (Ć) : FUD
18.11.2018 13:00 Meševo : Vinogradar
18.11.2018 13:00 Mačkovac : Donji Kopaonik
18.11.2018 13:00 Kupci : Varvarin
18.11.2018 13:00 Mladost (DK) : Sloga (M)
18.11.2018 13:00 Poljoprivrednik : 13. April
18.11.2018 13:00 Mladi Borac : Jevremovac
18.11.2018 13:00 Mladost (DD) : Jedinstvo (MZ)
18.11.2018 13:00 Duško : Sindjelić
18.11.2018 13:00 Mladost (PR) : Hajduk Stanko
18.11.2018 13:00 Podrinje : Cer
18.11.2018 13:00 Sloga (LŠ) : Sloga (BO)
18.11.2018 13:00 Partizan (U) : Jedinstvo (V)
18.11.2018 13:00 Radnički (B) : Jedinstvo Stević
18.11.2018 13:00 Strela : Borac (St)
18.11.2018 13:00 Vojvodina (C) : Partizan (G)
18.11.2018 13:00 Vulturul : Potporanj
18.11.2018 13:00 Dolina : Spartak 1911
18.11.2018 13:00 Vojvodina (S) : Sloga (BNS)
18.11.2018 13:00 Crvena zvezda : Polet
18.11.2018 13:00 Sloga (B) : Obilić
18.11.2018 13:00 Železničar : Borac (K)
18.11.2018 13:00 Budućnost : Trgovački
18.11.2018 13:00 Rudar (K) : Pomoravlje
18.11.2018 13:00 Palilula : Sloga
18.11.2018 13:00 Crvena zvezda : Naisus 1977
18.11.2018 13:00 Mladost (B) : Rasovača
18.11.2018 13:00 Zemljoradnik : OFK Napredak 1929
18.11.2018 13:00 Elid : Morava (Ž)
18.11.2018 13:00 Moravac : Doljevac
18.11.2018 13:00 Padina : Radnički 1947
18.11.2018 13:00 Osipaonica : Polet
18.11.2018 13:00 Bresje Superior : Mladi radnik
18.11.2018 13:00 Crvena zvezda : Podunavac
18.11.2018 13:00 Sloboda : Šumadija
18.11.2018 13:00 Cerovac : Plana
18.11.2018 13:00 SASK : Proleter 1947
18.11.2018 13:00 Sloga (M) : Sloga (L)
18.11.2018 13:00 Pobeda : Železničar Kusadak
18.11.2018 13:00 Blizna : Krivelj
18.11.2018 11:00 Ključ 0 : 2 Polom
18.11.2018 13:00 Radnički (K) : Zlot
18.11.2018 13:00 Deli Jovan : Rudna Glava
18.11.2018 13:00 Branik : Sloga
18.11.2018 13:00 Kolubara 2 : ZSK
18.11.2018 13:00 Tešnjar : Rubribreza
18.11.2018 13:00 Tulari : Ribnikar
18.11.2018 13:00 Tvrdojevac : Banjani
18.11.2018 13:00 Sovljak : OFK Jabučje
18.11.2018 13:00 Iskra : Trlić
18.11.2018 13:00 OFK Bagremar : Erdoglija 1931
18.11.2018 13:00 Šumadija 1934 : Srbija
18.11.2018 13:00 21. oktobar : Budućnost
18.11.2018 13:00 Kutlovo : Slavija
18.11.2018 13:00 Jedinstvo : Sloboda
18.11.2018 13:00 Pobeda 1926 : Korićani
18.11.2018 13:00 Višesava : Čajetina
18.11.2018 13:00 Jasen : Perućac
18.11.2018 13:00 Polet : Jedinstvo
18.11.2018 13:00 Omladinac : Crnokosa
18.11.2018 11:00 Ariljska rampa : Sečica
18.11.2018 13:00 Lazarica : Ježevica
18.11.2018 13:00 Lauš : Prvi partizan
18.11.2018 13:00 Jedinstvo (G) : Železničar
18.11.2018 13:00 Šumadija : Sloga
18.11.2018 13:00 Vučje : Mladi borac
18.11.2018 13:00 Polet : Zloćudovo
18.11.2018 13:00 OFK Morava : Mladost 1959
18.11.2018 13:00 Kumarevo 65 : OFK Brza
18.11.2018 13:00 Umac : Progres
18.11.2018 13:00 Bobište : Čekmin
18.11.2018 13:30 Osnić : Kosovo
18.11.2018 13:30 Graničar : Trebič
18.11.2018 13:30 OFK 019 : Velika Jasikova
18.11.2018 13:30 OFK Knjaz : slobodno kolo
18.11.2018 13:30 Sloga (M) : Malinik
18.11.2018 13:00 Jedinstvo (GM) : Sečanica
18.11.2018 13:00 Sloboda : Vulkan 1963
18.11.2018 13:00 Mladost (DK) : Proleter
18.11.2018 13:00 Crvena zastava : Budućnost
18.11.2018 13:00 Palilulac : Rudar
18.11.2018 13:00 Mladost (L) : Morava
18.11.2018 13:00 Vrtište : Čegar 2013
18.11.2018 14:00 Ropotovo : Oskar
18.11.2018 12:00 Rudar : Mineralac
18.11.2018 13:30 Pambukovica : Joševa
18.11.2018 13:30 Gunjevac : Mladost
18.11.2018 13:30 Vrelo : Crvena Jabuka
18.11.2018 13:30 Polet (DL) : Rudar
18.11.2018 13:30 Čučuge : OFK Paljuvi
18.11.2018 13:30 Šarbane : Polet (T)
18.11.2018 13:00 Titel : Jedinstvo
18.11.2018 13:00 Vinogradar : Borac
18.11.2018 13:00 Susek : Obilić
18.11.2018 13:00 Dinamo : Bačka
18.11.2018 13:00 Dobrica : Janošik
18.11.2018 13:00 Partizan (K) : Borac (VS)
18.11.2018 13:00 Karaš (J) 3 : 0 Vinogradar
18.11.2018 13:00 Ševac : Ratar
18.11.2018 13:00 Sloga (M) : Budućnost (A)
18.11.2018 13:00 Karaš (K) : Hajdučica
18.11.2018 13:00 Sloga (L) : Borac
18.11.2018 13:00 Gradina : Beli Orlovi
18.11.2018 13:00 14. Oktobar : Polet 57
18.11.2018 13:00 Ušće : Omladinac
18.11.2018 13:30 Vinorača : Morava
18.11.2018 13:30 Mladost (G) : Osaonica
18.11.2018 13:30 Ursule : Vinogradar
18.11.2018 13:30 Jedinstvo (D) : Kupinovac
18.11.2018 13:30 Šumadinac : Šantarovac
18.11.2018 13:30 Mladost (GM) : Napredak
18.11.2018 13:30 15. Avgust 1950 : Moravac 2015
18.11.2018 13:30 Borac 1805 : Radnički
18.11.2018 13:30 Omladinski : Rudar (St)
18.11.2018 13:30 Orlovi : Pomoravlje
18.11.2018 13:30 Rakac Stave : Žabari
18.11.2018 13:30 Komanice : Rajac
18.11.2018 13:30 Milenko Pavlović : Junior Novo Naselje
18.11.2018 11:00 Jadar 2013 : Lukavac
18.11.2018 13:30 Mladost (VK) : Borac
18.11.2018 13:30 Polet : Mladost (L)
18.11.2018 13:30 Stari drugari : Popadić
18.11.2018 12:00 Rekreativo 011 : 13. Maj
18.11.2018 13:00 Busije : Sparta Železnik
18.11.2018 11:00 Mladi Proleter : Penjarol
18.11.2018 13:00 Novi Beograd : Umka
18.11.2018 13:00 BUSK : Dedinje
18.11.2018 10:00 Šećeranac Ada : 011
18.11.2018 13:00 Mladost : Fruškogorac
18.11.2018 13:00 OFK Zeka Buljubaša : Mitros
18.11.2018 13:00 Graničar : Obilić 1993
18.11.2018 13:00 Sloga (V) : Šumar
18.11.2018 13:00 Donji Srem 2015 : Fruška Gora
18.11.2018 13:00 Sloga (Č) : OFK Bikić
18.11.2018 13:00 BSK : Krušedol
18.11.2018 13:00 Napredak : Hajduk
18.11.2018 13:30 Jovo Kursula : Mlada krila
18.11.2018 13:30 Zvezda : Jedinstvo (D)
18.11.2018 13:30 Borac (V) : Borac (A)
18.11.2018 13:30 Progorelica : Jedinstvo (G)
18.11.2018 13:30 Mineral 2015 : Grdica
18.11.2018 13:30 Metalac 2 : 2 Tavnik
18.11.2018 13:00 BSK : Pobeda (Đ)
18.11.2018 13:00 Karađorđe 2013 (Viš) : Omladinac-Šumadinac
18.11.2018 11:00 Karađorđe (V) : Sloga (Z)
18.11.2018 13:00 Mladost (R) : Mladi radnik
18.11.2018 13:00 Partizan : Sloga (M)
18.11.2018 13:00 Badnjevac : Udarnik Trska 1947
18.11.2018 13:00 Antimon : Velika Reka
18.11.2018 13:00 Jadar (ST) : Sloga
18.11.2018 13:00 Milan Orlić : Vidojevica
18.11.2018 13:00 7. Juli : Rudar
18.11.2018 13:00 Prva Iskra : Jedinstvo
18.11.2018 13:00 Mladost : Azbukovica
18.11.2018 10:00 B 2000 3 : 0 Kopljari
18.11.2018 13:00 Radoje Domanović : Šamot
18.11.2018 13:00 Mladost (J) : Borac
18.11.2018 13:00 Sloga : Šumadinac (S)
18.11.2018 10:00 Jasenica 8 : 3 Vrbica
18.11.2018 13:00 Trešnjevica : Brezovac
18.11.2018 13:00 Gradac : Lemind 1953
18.11.2018 13:00 Plantaža : Marjan MB
18.11.2018 13:00 Milanovo : Mladost (B)
18.11.2018 13:00 Radnik Sušica : BSK
18.11.2018 10:00 Veliko Trnjane : Bratstvo
18.11.2018 13:00 Sloboda : Todorovce
18.11.2018 13:00 Real : Moravac
18.11.2018 13:00 Cer : Budućnost (PD)
18.11.2018 13:00 Drina : Torpedo 1924
18.11.2018 13:00 Napredak : Gorki
18.11.2018 13:00 Majur : Zadrugar
18.11.2018 13:00 Sloboda : Premijer
18.11.2018 13:00 Pričinović : Mladost
18.11.2018 13:00 Vlašić : Sloga (KR)
18.11.2018 13:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Sloga (MA)
18.11.2018 13:00 Dobrava : Radnički
18.11.2018 13:00 Rankovac : Miloš Pocerac 2013
18.11.2018 13:00 Trešnjevka : Sava
18.11.2018 13:00 Šipurske livade : Provo 2015
18.11.2018 13:00 Hajduk : Tisa
18.11.2018 13:00 Šampion : Slavija
18.11.2018 13:00 AFK : Bačka
18.11.2018 13:00 Graničar : Jedinstvo (M)
18.11.2018 13:00 Horgoš 1911 : Tromedja
18.11.2018 13:00 Jadran : Čoka
18.11.2018 13:00 Maglić : Budućnost
18.11.2018 13:00 Borac : Krivanj
18.11.2018 13:00 Bačka (D) : Neštin
18.11.2018 13:00 Bački Hajduk : Proleter
18.11.2018 13:00 Slavija : Mladost
18.11.2018 13:00 Sirakovo : Polet (V)
18.11.2018 13:00 Napredak (P) : Vihor
18.11.2018 13:00 Napredak 1934 : Stig 1955
18.11.2018 13:00 Dizel : Polet (B)
18.11.2018 13:00 Sloga (L) : Sloga (M)
18.11.2018 13:00 Desine : Žika Marković Uča
18.11.2018 13:00 Manastirica : Rade Milošević
18.11.2018 13:00 Napredak 1936 : Napredak (S)
18.11.2018 13:00 Radnički (K) : Omladinac (B)
18.11.2018 13:00 Zadrugar (T) : Integral
18.11.2018 13:00 Bata Bulić : Jedinstvo (K)
18.11.2018 13:00 Dunavac : Pontes
18.11.2018 13:00 Egeta : Milutinovac
18.11.2018 13:00 Lokomotiva : Napredak
18.11.2018 13:00 Koča Andjelković : Kladušnica
18.11.2018 13:00 Mala Vrbica : Rtkovo
18.11.2018 13:30 Budućnost : Morava (K)
18.11.2018 13:30 Čačak 94 : BIP
18.11.2018 13:30 Planinac : Prijatelji
18.11.2018 13:30 Lugovi : Malba
18.11.2018 13:30 Mladost (A) : Mršinci
18.11.2018 13:00 Petrijevac : Drugovac
18.11.2018 13:00 Omladinac : 7. Juli
18.11.2018 13:00 Vrbovac : Jezava
18.11.2018 13:00 OFK Slavija : Skobalj
18.11.2018 13:00 Hajduk Veljko 1934 : Vučak
18.11.2018 13:00 Stari Hrast 2018 : Zeppelin 026
18.11.2018 13:00 Lokomotiva : Mladost
18.11.2018 13:00 Jerma : Napredak
18.11.2018 13:00 Temac : Nišavac
18.11.2018 13:00 Veliki Suvodol : Željuša
18.11.2018 13:30 Zdravinje : Konjuh
18.11.2018 13:30 Bukovica : Rasina
18.11.2018 13:30 Čarapan : Gornji Stepoš
18.11.2018 13:30 Naupare : Sebečevac
18.11.2018 13:30 Mladost VPD : Mudrakovac
18.11.2018 13:30 Borac : Modrica
18.11.2018 13:30 Parunovac : Žabare
18.11.2018 13:00 Maršić : Divostin
18.11.2018 13:00 Seljak : Košutnjak
18.11.2018 13:00 Sloga Lužnice 2016 : Kolonija
18.11.2018 13:00 OFK Žeželj : Bratstvo 1975
18.11.2018 13:00 Vinogradi DB : Ćava
18.11.2018 14:00 Mladost : Polet
18.11.2018 14:00 OFK Tamnič : Šarkamen
18.11.2018 14:00 Rečka : OFK Sikole
18.11.2018 14:00 Urovica : Slatina
18.11.2018 13:00 Kaluđerica 1969 : Zaklopača
18.11.2018 13:00 Podunavac : Hajduk
18.11.2018 13:30 Donja Mutnica : Popovac
18.11.2018 13:30 ISK Izvor : Šumadija
18.11.2018 13:30 Heroj : OFK Juhor 2016
18.11.2018 13:30 Radnik : Razvitak
18.11.2018 13:30 Jedinstvo : Budućnost
18.11.2018 13:30 Napredak : Polet
18.11.2018 11:00 Rudar 1973 : Mladost (K)
18.11.2018 11:00 SU Donja Lomnica : Jašunja
18.11.2018 10:00 Napredak : Gornje Krajince
18.11.2018 11:00 Moravac : Mladost (DL)
18.11.2018 13:00 FSU Borac 2018 : ŠFU Derbi 2016
18.11.2018 11:00 Žabar : OFK Jelen
18.11.2018 11:00 Mladost Svileuva 2 : 3 Volujac
18.11.2018 11:00 Galeb : Borac BTG
18.11.2018 11:00 Mladost Slatina 0 : 0 OFK Varna
18.11.2018 11:00 Jedinstvo : Cerić
18.11.2018 13:00 Pocerina : Sloga
18.11.2018 11:00 Culjković : Napredak
18.11.2018 11:00 Maovi MH 0 : 3 Omladinac
18.11.2018 11:00 Brgule : Zvizdar
18.11.2018 11:00 Kolubara : Sloga
18.11.2018 11:00 Murgaš : Vukona
18.11.2018 11:00 OFK Stublenica : Jedinstvo
18.11.2018 11:00 Budućnost 1995 : Dokmir
18.11.2018 13:00 Dvorane : Grkljane
18.11.2018 13:00 Štitari : Polet (K)
18.11.2018 11:00 Mladost 2015 : Vratare
18.11.2018 13:00 Makrešane : Kruševica
18.11.2018 13:00 Gaglovo : Polet (Š)
18.11.2018 11:00 Napredak 1927 : Sloga 1945
18.11.2018 11:00 Jedinstvo (S) : BSK 1924
18.11.2018 11:00 Stig (C) : Stig (MC)
18.11.2018 13:00 Bukorovac : Azbest
18.11.2018 13:00 Dobrača : Hajduk
18.11.2018 13:00 Karađorđe 2 : 0 Sloga (P)
18.11.2018 13:00 Loznica : Šumadija (A)
18.11.2018 13:00 Mladost 6 : 0 Novi Pazar
18.11.2018 13:00 Sloga (K) 0 : 2 Metalac
18.11.2018 13:00 Smederevo 1924 : Radnički 1923
18.11.2018 13:00 Mačva : Mladi radnik 1926
18.11.2018 10:00 Dinamo 1945 : OFK Bačka (BP)
18.11.2018 10:00 Radnički (SM) : Petar Puača
18.11.2018 10:00 Radnički (Z) 3 : 0 Omladinac
18.11.2018 10:00 Radnički (S) : RFK N.S. 1921
18.11.2018 10:00 Proleter (NS) 3 : 1 OFK Vršac
18.11.2018 10:00 Hajduk 1912 : Vojvodina
18.11.2018 10:00 Bačka 1901 : Borac (NS)
18.11.2018 11:00 Loznica : Šumadija (A)
18.11.2018 11:00 Mladost (L) 0 : 3 Novi Pazar
18.11.2018 11:00 Šumadija 1903 : Javor Matis
18.11.2018 11:00 Sloga (K) 0 : 2 Metalac (GM)
18.11.2018 11:00 Smederevo 1924 : Radnički 1923
18.11.2018 11:00 Mačva : Mladi radnik 1926
18.11.2018 12:00 Dinamo 1945 : OFK Bačka (BP)
18.11.2018 10:00 Proleter 2006 4 : 0 Inđija
18.11.2018 10:00 Radnički (S) : RFK N.S. 1921
18.11.2018 12:00 Železničar 2 : 3 TSC
18.11.2018 12:00 Hajduk 1912 : Vojvodina
18.11.2018 12:00 Bačka 1901 : Borac (NS)
18.11.2018 Vodojaža 9 : 0 Napredak
18.11.2018 Jasenica 2017 : OFK Aranđelovac 1979
18.11.2018 Karađorđe : RSK
18.11.2018 Radnički (N) : Trajal
18.11.2018 Real 2 : Sinđelić
18.11.2018 Jagodina Tabane : Jedinstvo
18.11.2018 Timok : Nacional
18.11.2018 11:30 Čukarički : Studentski Grad
18.11.2018 10:00 Kosmet 0 : 1 Kiker
18.11.2018 11:00 VGSK 3 : 0 Napredak (P)
18.11.2018 11:00 Obilić 2 : 3 Rudar 2001
18.11.2018 11:00 Železničar 4 : 1 Homoljac
18.11.2018 Respekt 3 : 1 Pčelinjo 2

Košarka

18.11.2018 17:00 Krka : Mega Bemax
18.11.2018 19:00 Budućnost VOLI : Partizan NIS
18.11.2018 20:00 Proleter Naftagas : Vrbas
18.11.2018 12:15 Omladinac : Star
18.11.2018 17:30 Mladost Veternik : Akademik
18.11.2018 18:00 Morava : Actavis Academy
18.11.2018 20:00 Sokobanja : Jablanica
18.11.2018 18:00 Student : Železničar
18.11.2018 13:30 Slodes : Torlak
18.11.2018 20:30 Radnički (Bg) : Duga
18.11.2018 18:00 Radnički 2016 : Vršac d.o.o.
18.11.2018 17:30 Jedinstvo : Delfin
18.11.2018 13:00 Sivac : Girl Basket
18.11.2018 14:00 Užice : Zvečan

Odbojka

18.11.2018 17:00 Loznica : Ribnica
18.11.2018 13:00 Jagodina : Užice
18.11.2018 18:00 Srem Eaton : Timok
18.11.2018 18:00 Toplički Vitezovi : Banat
18.11.2018 15:00 Gračanica : FAP Livnica
18.11.2018 13:00 Partizan : Gračac
18.11.2018 18:00 Sombor : Partizan
18.11.2018 18:00 Mladost (T) : Vojvodina NS Seme 2
18.11.2018 20:00 Kulpin : Dunav Volley
18.11.2018 17:00 Topličanin 97 : Radan
18.11.2018 16:00 Desetka : Topličanin
18.11.2018 19:00 Šumadija : Lucky Star
18.11.2018 19:45 Vojvodina NS Seme 3 : Mladost
18.11.2018 16:00 Kikinda : Botafogo
18.11.2018 19:00 Mladost 1973 : Klek Srbijašume 2
18.11.2018 14:30 Flaka : Morava
18.11.2018 16:00 Pin : Hajduk Veljko 2
18.11.2018 17:00 Ozren : Knjaževac
18.11.2018 17:00 Dunav Stars : Viner
18.11.2018 17:00 Jedinstvo (SP) : Partizan
18.11.2018 19:00 Železničar : Klek-MD Zrenjanin
18.11.2018 19:00 Jedinstvo (Ue) : Takovo Zvezda Helios
18.11.2018 17:00 Valjevo : Srbijanka 014
18.11.2018 17:00 Leskovac-98 : Zlatibor
18.11.2018 15:00 Radnički (Bg) : Sterija
18.11.2018 16:00 Zaječar : Kuršumlija
18.11.2018 12:00 Stampedo : Pirot
18.11.2018 14:00 Desetka : Dubočica
18.11.2018 20:00 Slavija : Odbojka 013
18.11.2018 15:00 Volejstars : Lavice 07
18.11.2018 17:00 Mokra Gora : Sloboda S
18.11.2018 13:00 Crnokosa Artos : Leposavić
18.11.2018 14:30 Kosovska Mitrovica : Tara
18.11.2018 14:00 Sloga 031 : Stopanja
18.11.2018 17:00 Karadjordje : Partizan 2
18.11.2018 16:00 Ribnica : AS Batajnica
18.11.2018 18:30 Blok Aut : Volleyland
18.11.2018 13:00 Crnjanski : Avala
18.11.2018 19:45 Železničar : Fenix Čukarički
18.11.2018 13:15 Mladenovac : Železnik 2012
18.11.2018 12:00 KI 0230 : Vršac
18.11.2018 16:00 Goks IN : Merkur
18.11.2018 14:00 Star : Štrand Volej
18.11.2018 17:00 Maks : Dunav Volej
18.11.2018 16:30 Novi Sad 2 : NS Volej tim
18.11.2018 12:00 Ozren : Knjaževac 2
18.11.2018 15:00 Đerdap : Viner
18.11.2018 TENT : Radnicki
18.11.2018 Lucky Star : Partizan
18.11.2018 Roda : Crvena zvezda
18.11.2018 Klub 8 : Lazarevac
18.11.2018 AS Batajnica : AS
18.11.2018 Beograd : Sterija
18.11.2018 Kralj : Blok Aut

Rukomet

18.11.2018 20:00 Topličanin : Dubočica 54
18.11.2018 18:00 Požarevac : Kolubara
18.11.2018 17:30 Proleter : Loznica
18.11.2018 19:00 Mačva : Jedinstvo
18.11.2018 17:00 Nova Pazova 1957 : Banatski Karlovac
18.11.2018 19:00 Inđija : Dolovo
18.11.2018 18:00 Metalac Gorenje : Rakovica
18.11.2018 16:00 Rekreativo : Sloga
18.11.2018 16:00 Smederevo : Metaloplastika 2
18.11.2018 14:00 Župa : Bane
18.11.2018 18:30 Sloga : Prva Petoletka
18.11.2018 17:00 Karađorđe : Metalac
18.11.2018 18:00 Pirot : Radnički
18.11.2018 18:00 Jastrebac : Rtanj
18.11.2018 14:30 Naftagas : Vojvoda Stepa
18.11.2018 19:00 Radnički : Crepaja
18.11.2018 17:00 Slavija : Dalmatinac
18.11.2018 19:00 Arif Knjaz 1957 : Majdanpek
18.11.2018 18:00 Novi Pazar 2 : Užice
18.11.2018 17:30 Beli andjeo : Mokra Gora 2
18.11.2018 19:00 Krusevac : Radnicki 1964 2
18.11.2018 18:00 Radan : Topličanin 2
18.11.2018 15:00 Morava 84 : Vranje 1957 - 2
18.11.2018 15:30 Železničar 1949 - 2 : Progres
18.11.2018 18:00 Grafičar : Borac
18.11.2018 12:00 Sivac 69/2 : Graničar
18.11.2018 16:00 Junior : Voždovac 1955
18.11.2018 17:00 Medicinar : Mladost
18.11.2018 18:00 Bor RTB : Vojvodina
18.11.2018 18:00 ORK Beograd : Požarevac
18.11.2018 17:30 Laki : Jadran
18.11.2018 19:00 Spartak : Halas Jožef
18.11.2018 19:00 Mokrin : Proleter (Ž)
18.11.2018 18:00 Mladost : Dolovo (Ž)
18.11.2018 18:30 Košutnjak : Atenica
18.11.2018 12:00 Rudar : Mladi radnik
18.11.2018 21:00 Beograd : Medicinar 2
18.11.2018 19:00 Rtanj : Vlasotince
18.11.2018 15:00 Radan : Bor - RTB 2

Vaterpolo

18.11.2018 18:30 Dunav : Taš
18.11.2018 17:30 Stari Grad : Bečej
18.11.2018 18:45 Dorćol : Singidunum
18.11.2018 Taš 2000 : Crvena zvezda
18.11.2018 Vojvodina : Palilula

Futsal

18.11.2018 18:00 Novi Pazar : Nova Pazova
18.11.2018 20:00 Banjica : Pirot
18.11.2018 18:30 Radnički 2010 : Miners
18.11.2018 20:30 Akademac : Bele crkve
18.11.2018 19:30 BSK : Bor
18.11.2018 20:00 Kikinda : Viking
18.11.2018 16:30 Aranđelovac : 92
18.11.2018 20:30 Šljivici : Bezbednost 192
18.11.2018 20:00 Pirgos : Niš 92
18.11.2018 15:30 Lindoret : Radnik
18.11.2018 17:00 As : Rosulja

Ragbi 15

18.11.2018 Loznica : Vojvodina
18.11.2018 Dinamo 1954 : GRK Vršac
Tekstualni prenos utakmice
1:0
38 Gol (Rusanda)
Šargin 23m