17.11
13:00
Cement
Borac
2
2
|
17.11.2018 13:00 | Cement | 2 : 2 | Borac | |||||
17.11
13:00
Omladinac
Dunav
1
0
|
17.11.2018 13:00 | Omladinac | 1 : 0 | Dunav | |||||
17.11
13:00
Radnički (ZR)
Hajduk 1912
0
1
|
17.11.2018 13:00 | Radnički (ZR) | 0 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
17.11
13:00
OFK Vršac
Bratstvo 1946
0
0
|
17.11.2018 13:00 | OFK Vršac | 0 : 0 | Bratstvo 1946 | |||||
17.11
13:00
Mladost
Radnički (NP)
0
0
|
17.11.2018 13:00 | Mladost | 0 : 0 | Radnički (NP) | |||||
17.11
13:00
ČSK Pivara
Dinamo 1945
1
2
|
17.11.2018 13:00 | ČSK Pivara | 1 : 2 | Dinamo 1945 |
17.11
11:00
Radnički (NB)
BASK
1
0
|
17.11.2018 11:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | BASK | |||||
17.11
11:00
Radnički (O)
Zvezdara
0
0
|
17.11.2018 11:00 | Radnički (O) | 0 : 0 | Zvezdara | |||||
17.11
11:00
BSK Borča
Crvena Zvezda
2
4
|
17.11.2018 11:00 | BSK Borča | 2 : 4 | Crvena Zvezda |
17.11
13:00
Krajina
Begej
0
1
|
17.11.2018 13:00 | Krajina | 0 : 1 | Begej | |||||
17.11
13:00
Budućnost
Jedinstvo (NB)
3
3
|
17.11.2018 13:00 | Budućnost | 3 : 3 | Jedinstvo (NB) | |||||
17.11
13:00
Kikinda 1909
Kozara
0
2
|
17.11.2018 13:00 | Kikinda 1909 | 0 : 2 | Kozara | |||||
17.11
13:00
Radnički (K)
BAK
1
0
|
17.11.2018 13:00 | Radnički (K) | 1 : 0 | BAK | |||||
17.11
13:00
Sloboda
OFK Proleter
8
0
|
17.11.2018 13:00 | Sloboda | 8 : 0 | OFK Proleter | |||||
17.11
13:00
Jedinstvo (BK)
Radnički (S)
3
2
|
17.11.2018 13:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 2 | Radnički (S) |
17.11
13:00
Sloga (E)
Jugović
2
2
|
17.11.2018 13:00 | Sloga (E) | 2 : 2 | Jugović | |||||
17.11
13:00
Podrinje
Tatra
0
0
|
17.11.2018 13:00 | Podrinje | 0 : 0 | Tatra | |||||
17.11
13:00
Sloga (T)
Sremac Vojka
3
2
|
17.11.2018 13:00 | Sloga (T) | 3 : 2 | Sremac Vojka |
17.11
13:00
OFK Vrbas
Mladost APA
1
0
|
17.11.2018 13:00 | OFK Vrbas | 1 : 0 | Mladost APA | |||||
17.11
13:00
Polet (K)
Budućnost
3
1
|
17.11.2018 13:00 | Polet (K) | 3 : 1 | Budućnost |
17.11
13:00
Sopot
Sremčica
1
3
|
17.11.2018 13:00 | Sopot | 1 : 3 | Sremčica | |||||
17.11
11:00
Studenski Grad
Milutinac
1
0
|
17.11.2018 11:00 | Studenski Grad | 1 : 0 | Milutinac |
17.11
13:00
Delija
Naftagas
0
0
|
17.11.2018 13:00 | Delija | 0 : 0 | Naftagas | |||||
17.11
13:00
Proleter 2006
Radnički 1911
2
7
|
17.11.2018 13:00 | Proleter 2006 | 2 : 7 | Radnički 1911 |
17.11
13:00
ŽAK
Budućnost (P)
3
0
|
17.11.2018 13:00 | ŽAK | 3 : 0 | Budućnost (P) | |||||
17.11
13:00
Vojvodina (T)
Rusin
1
1
|
17.11.2018 13:00 | Vojvodina (T) | 1 : 1 | Rusin |
17.11
13:00
Sloven
Budućnost
0
8
|
17.11.2018 13:00 | Sloven | 0 : 8 | Budućnost | |||||
17.11
13:00
Partizan
Železničar
2
1
|
17.11.2018 13:00 | Partizan | 2 : 1 | Železničar |
17.11
13:00
Sloga Bat 1924
ŽSK
1
2
|
17.11.2018 13:00 | Sloga Bat 1924 | 1 : 2 | ŽSK |
17.11
13:00
Omladinac
Fruškogorski partizan
5
8
|
17.11.2018 13:00 | Omladinac | 5 : 8 | Fruškogorski partizan | |||||
17.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Šajkaš 1908
2
2
|
17.11.2018 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
17.11
13:00
Slavija
Fruškogorac
1
0
|
17.11.2018 13:00 | Slavija | 1 : 0 | Fruškogorac |
17.11
13:00
Napredak
Panonija IM Topola
0
0
|
17.11.2018 13:00 | Napredak | 0 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
17.11
13:00
Radnički 1905
Đurđin
4
1
|
17.11.2018 13:00 | Radnički 1905 | 4 : 1 | Đurđin | |||||
17.11
13:00
Proleter (RS)
Vinogradar
3
2
|
17.11.2018 13:00 | Proleter (RS) | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
17.11
13:00
Obilić
Preporod
4
0
|
17.11.2018 13:00 | Obilić | 4 : 0 | Preporod |
17.11
11:00
Balkan Mirijevo
Srem
2
0
|
17.11.2018 11:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 0 | Srem | |||||
17.11
13:00
Institut
Dunav
2
2
|
17.11.2018 13:00 | Institut | 2 : 2 | Dunav | |||||
17.11
11:00
Rakovica
Atakante
1
0
|
17.11.2018 11:00 | Rakovica | 1 : 0 | Atakante |
17.11
13:00
Zvezda
Mladost (B)
0
0
|
17.11.2018 13:00 | Zvezda | 0 : 0 | Mladost (B) |
17.11
14:00
Ovčar
Rudar
2
0
|
17.11.2018 14:00 | Ovčar | 2 : 0 | Rudar | |||||
17.11
14:00
Slatina
Mladost
2
1
|
17.11.2018 14:00 | Slatina | 2 : 1 | Mladost | |||||
17.11
14:00
Parmenac
Jedinstvo (P)
1
0
|
17.11.2018 14:00 | Parmenac | 1 : 0 | Jedinstvo (P) |
17.11
13:00
Jedinstvo 1936
Ribnik
3
2
|
17.11.2018 13:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 2 | Ribnik | |||||
17.11
13:00
Čitluk
Šanac
5
2
|
17.11.2018 13:00 | Čitluk | 5 : 2 | Šanac |
17.11
13:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Jedinstvo (ŠT)
2
4
|
17.11.2018 13:00 | Jedinstvo 1945 (VL) | 2 : 4 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
17.11
13:00
Dušan Silni
Karađorđe
4
1
|
17.11.2018 13:00 | Dušan Silni | 4 : 1 | Karađorđe |
17.11
13:00
Dunav
Jugoslavija
3
1
|
17.11.2018 13:00 | Dunav | 3 : 1 | Jugoslavija |
17.11
13:00
Jedinstvo (Lj)
Rudar 2001
3
2
|
17.11.2018 13:00 | Jedinstvo (Lj) | 3 : 2 | Rudar 2001 | |||||
17.11
13:00
Đerdap
Mlava (ML)
2
3
|
17.11.2018 13:00 | Đerdap | 2 : 3 | Mlava (ML) | |||||
17.11
13:00
Makce
Borac (Ž)
0
1
|
17.11.2018 13:00 | Makce | 0 : 1 | Borac (Ž) | |||||
17.11
13:00
Polet (SD)
Omladinac (Š)
3
2
|
17.11.2018 13:00 | Polet (SD) | 3 : 2 | Omladinac (Š) |
17.11
13:00
Napredak 2012
Moravac
2
1
|
17.11.2018 13:00 | Napredak 2012 | 2 : 1 | Moravac |
17.11
13:00
Brestovac
Poreč
4
0
|
17.11.2018 13:00 | Brestovac | 4 : 0 | Poreč | |||||
17.11
13:00
BSK
Nemetali
3
2
|
17.11.2018 13:00 | BSK | 3 : 2 | Nemetali | |||||
17.11
13:00
Bor 1919
Šarbanovac
3
0
|
17.11.2018 13:00 | Bor 1919 | 3 : 0 | Šarbanovac |
17.11
13:00
Pepeljevac
Mladost
4
3
|
17.11.2018 13:00 | Pepeljevac | 4 : 3 | Mladost | |||||
17.11
13:00
OFK Brđanac
Radnik
3
1
|
17.11.2018 13:00 | OFK Brđanac | 3 : 1 | Radnik |
17.11
13:00
Sloga (D)
Borac (D)
3
0
|
17.11.2018 13:00 | Sloga (D) | 3 : 0 | Borac (D) | |||||
17.11
13:00
Šumadinac (KG)
Jadran
2
0
|
17.11.2018 13:00 | Šumadinac (KG) | 2 : 0 | Jadran |
17.11
13:30
Rudar Vrška Čuka
OFK Rtanj
2
1
|
17.11.2018 13:30 | Rudar Vrška Čuka | 2 : 1 | OFK Rtanj | |||||
17.11
13:30
Ozren
Radnički 1946
1
4
|
17.11.2018 13:30 | Ozren | 1 : 4 | Radnički 1946 | |||||
17.11
13:30
Midžor (K)
Omladinac
1
0
|
17.11.2018 13:30 | Midžor (K) | 1 : 0 | Omladinac |
17.11
13:00
Omladinac (GK)
Stevan Nešticki
0
4
|
17.11.2018 13:00 | Omladinac (GK) | 0 : 4 | Stevan Nešticki |
17.11
13:00
Glama
Kusce
2
0
|
17.11.2018 13:00 | Glama | 2 : 0 | Kusce |
17.11
13:30
Kalenić
Dimitrije Tucović
2
2
|
17.11.2018 13:30 | Kalenić | 2 : 2 | Dimitrije Tucović |
17.11
13:00
Veternik
Hajduk
7
1
|
17.11.2018 13:00 | Veternik | 7 : 1 | Hajduk | |||||
17.11
13:00
OFK Futog
Čenej
5
1
|
17.11.2018 13:00 | OFK Futog | 5 : 1 | Čenej |
17.11
13:00
Vojvodina (CC)
Borac (VG)
3
2
|
17.11.2018 13:00 | Vojvodina (CC) | 3 : 2 | Borac (VG) |
17.11
13:00
Garevina
Velika Drenova
2
2
|
17.11.2018 13:00 | Garevina | 2 : 2 | Velika Drenova | |||||
17.11
13:00
Kamenorezac 76
Trudbenik
3
1
|
17.11.2018 13:00 | Kamenorezac 76 | 3 : 1 | Trudbenik | |||||
17.11
13:00
Sloga (D)
Rubin
5
2
|
17.11.2018 13:00 | Sloga (D) | 5 : 2 | Rubin | |||||
17.11
13:00
Stari Trstenik
Mladost
3
2
|
17.11.2018 13:00 | Stari Trstenik | 3 : 2 | Mladost |
17.11
13:30
Sloga
Blagotin
2
2
|
17.11.2018 13:30 | Sloga | 2 : 2 | Blagotin | |||||
17.11
13:30
Partizan
Sinđelić 1934
1
1
|
17.11.2018 13:30 | Partizan | 1 : 1 | Sinđelić 1934 | |||||
17.11
13:30
Morava
Mladost (T)
3
2
|
17.11.2018 13:30 | Morava | 3 : 2 | Mladost (T) |
17.11
13:30
Istok 63
Beljanica
3
1
|
17.11.2018 13:30 | Istok 63 | 3 : 1 | Beljanica | |||||
17.11
13:30
Mladost (J)
Budućnost
5
0
|
17.11.2018 13:30 | Mladost (J) | 5 : 0 | Budućnost |
17.11
13:30
Bogutovačka Banja
Partizan
8
1
|
17.11.2018 13:30 | Bogutovačka Banja | 8 : 1 | Partizan | |||||
17.11
13:30
Mladost
Lazac
3
0
|
17.11.2018 13:30 | Mladost | 3 : 0 | Lazac |
17.11
13:00
Borac
Jadar 1961 (GD)
1
0
|
17.11.2018 13:00 | Borac | 1 : 0 | Jadar 1961 (GD) |
17.11
13:00
Kralj Petar I
Ranilović
3
0
|
17.11.2018 13:00 | Kralj Petar I | 3 : 0 | Ranilović |
17.11
13:00
Radnički
Jedinstvo (Š)
4
1
|
17.11.2018 13:00 | Radnički | 4 : 1 | Jedinstvo (Š) |
17.11
13:00
OFK Šabac
Milicionar
1
2
|
17.11.2018 13:00 | OFK Šabac | 1 : 2 | Milicionar |
17.11
13:00
Tornjoš
Potisje
7
3
|
17.11.2018 13:00 | Tornjoš | 7 : 3 | Potisje |
17.11
13:00
Bačka 1945
Naša Zvezda
1
3
|
17.11.2018 13:00 | Bačka 1945 | 1 : 3 | Naša Zvezda |
17.11
13:00
Žitkovica 2017
Mladost (B)
2
1
|
17.11.2018 13:00 | Žitkovica 2017 | 2 : 1 | Mladost (B) |
17.11
13:00
Jasenovac
Sloga 1952
2
1
|
17.11.2018 13:00 | Jasenovac | 2 : 1 | Sloga 1952 |
17.11
13:00
Badljevica
Landol
0
0
|
17.11.2018 13:00 | Badljevica | 0 : 0 | Landol |
17.11
13:00
Pobeda
Rongo Siti
3
1
|
17.11.2018 13:00 | Pobeda | 3 : 1 | Rongo Siti | |||||
17.11
13:00
Zvezda
Sloboda
7
2
|
17.11.2018 13:00 | Zvezda | 7 : 2 | Sloboda |
17.11
13:30
Kapidžija
Globoder
2
0
|
17.11.2018 13:30 | Kapidžija | 2 : 0 | Globoder |
17.11
13:00
Veternica
Gornje Sinkovce
1
0
|
17.11.2018 13:00 | Veternica | 1 : 0 | Gornje Sinkovce | |||||
17.11
13:00
Navalin
Turekovac
4
2
|
17.11.2018 13:00 | Navalin | 4 : 2 | Turekovac | |||||
17.11
13:00
Atletiko
Badince
0
1
|
17.11.2018 13:00 | Atletiko | 0 : 1 | Badince |
17.11
13:00
Bojić
Zablaće
0
1
|
17.11.2018 13:00 | Bojić | 0 : 1 | Zablaće | |||||
17.11
13:00
Rudar
Korman
2
1
|
17.11.2018 13:00 | Rudar | 2 : 1 | Korman |
17.11
13:00
OFK Letnjikovac 1983
POFK Letnjikovac
6
0
|
17.11.2018 13:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 6 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
17.11
13:00
Metaloplastika
Borac
1
5
|
17.11.2018 13:00 | Metaloplastika | 1 : 5 | Borac | |||||
17.11
13:00
Dumača
Partizan
4
2
|
17.11.2018 13:00 | Dumača | 4 : 2 | Partizan | |||||
17.11
13:00
Petlovača
Lipolist
0
0
|
17.11.2018 13:00 | Petlovača | 0 : 0 | Lipolist |
17.11
13:00
Kruševica 1980
Kotlenik (L)
2
1
|
17.11.2018 13:00 | Kruševica 1980 | 2 : 1 | Kotlenik (L) | |||||
17.11
13:00
Polet
Beli Orlovi
1
3
|
17.11.2018 13:00 | Polet | 1 : 3 | Beli Orlovi | |||||
17.11
13:00
Čestin
Bečevica
1
4
|
17.11.2018 13:00 | Čestin | 1 : 4 | Bečevica | |||||
17.11
13:00
Kotlenik (G)
Borac
2
2
|
17.11.2018 13:00 | Kotlenik (G) | 2 : 2 | Borac | |||||
17.11
13:00
Jedinstvo
Grivac
5
0
|
17.11.2018 13:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Grivac |
17.11
13:00
Zmajevac
Lomnica
|
17.11.2018 13:00 | Zmajevac | : | Lomnica |
17.11
13:00
Sloga
Željezničar Sport Team
4
0
|
17.11.2018 13:00 | Sloga | 4 : 0 | Željezničar Sport Team | |||||
17.11
13:00
Sloboda
Drina
1
3
|
17.11.2018 13:00 | Sloboda | 1 : 3 | Drina | |||||
17.11
13:00
Slavija
Sutjeska
2
1
|
17.11.2018 13:00 | Slavija | 2 : 1 | Sutjeska | |||||
17.11
13:00
Alfa
Kozara
0
0
|
17.11.2018 13:00 | Alfa | 0 : 0 | Kozara | |||||
17.11
13:00
Rudar Prijedor
Borac
1
0
|
17.11.2018 13:00 | Rudar Prijedor | 1 : 0 | Borac | |||||
17.11
13:00
Podrinje
Tekstilac
5
0
|
17.11.2018 13:00 | Podrinje | 5 : 0 | Tekstilac |
17.11
13:00
Ribnica
Gorštak
4
0
|
17.11.2018 13:00 | Ribnica | 4 : 0 | Gorštak |
17.11
13:00
Borac
Budućnost Krušik 2014
6
0
|
17.11.2018 13:00 | Borac | 6 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
17.11
13:00
Sloboda (U)
Javor Matis
2
0
|
17.11.2018 13:00 | Sloboda (U) | 2 : 0 | Javor Matis |
17.11
10:00
Železničar
TSC
0
3
|
17.11.2018 10:00 | Železničar | 0 : 3 | TSC |
17.11
13:00
Jedinstvo Stević
Index
1
1
|
17.11.2018 13:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 1 | Index |
17.11
IMT
Brodarac
1
0
|
17.11.2018 | IMT | 1 : 0 | Brodarac | |||||
17.11
OFK Beograd
Sinđelić
0
1
|
17.11.2018 | OFK Beograd | 0 : 1 | Sinđelić | |||||
17.11
Voždovac
Lokomotiva
3
1
|
17.11.2018 | Voždovac | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
17.11
Crvena zvezda
Rad
3
0
|
17.11.2018 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Rad | |||||
17.11
Zemun
Partizan
1
1
|
17.11.2018 | Zemun | 1 : 1 | Partizan | |||||
17.11
Grafičar
Internacional
3
3
|
17.11.2018 | Grafičar | 3 : 3 | Internacional | |||||
17.11
BSK Borča
Radnički
2
3
|
17.11.2018 | BSK Borča | 2 : 3 | Radnički |
17.11
Zvezdara
Sremčica
1
0
|
17.11.2018 | Zvezdara | 1 : 0 | Sremčica | |||||
17.11
Sinđelić 2
Leštane
4
1
|
17.11.2018 | Sinđelić 2 | 4 : 1 | Leštane | |||||
17.11
OFK Zabrežje
Rad 2
|
17.11.2018 | OFK Zabrežje | : | Rad 2 | |||||
17.11
Bežanija
Komgrap
|
17.11.2018 | Bežanija | : | Komgrap | |||||
17.11
OFK Beograd 2
Lokomotiva 2
5
4
|
17.11.2018 | OFK Beograd 2 | 5 : 4 | Lokomotiva 2 | |||||
17.11
DIF
Zmaj 1953
8
0
|
17.11.2018 | DIF | 8 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
17.11
Stepojevac Vaga
OFK Žarkovo
0
4
|
17.11.2018 | Stepojevac Vaga | 0 : 4 | OFK Žarkovo |
17.11
11:00
Borac
Budućnost Krušik 2014
3
2
|
17.11.2018 11:00 | Borac | 3 : 2 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
17.11
11:00
Jedinstvo (Ub)
Sloga (P)
1
5
|
17.11.2018 11:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 5 | Sloga (P) |
17.11
12:00
Spartak
Petar Puača
3
1
|
17.11.2018 12:00 | Spartak | 3 : 1 | Petar Puača | |||||
17.11
12:00
Bečkerek 023
OFK Vršac
1
2
|
17.11.2018 12:00 | Bečkerek 023 | 1 : 2 | OFK Vršac |
17.11
Napredak
Lider MGM
7
0
|
17.11.2018 | Napredak | 7 : 0 | Lider MGM | |||||
17.11
Radnički (P)
Radnik
4
1
|
17.11.2018 | Radnički (P) | 4 : 1 | Radnik |
17.11
BSK 1925
Grafičar
0
2
|
17.11.2018 | BSK 1925 | 0 : 2 | Grafičar | |||||
17.11
Kolubara
Sinđelić
2
1
|
17.11.2018 | Kolubara | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
17.11
Radnički (NB)
BSK Borča
1
2
|
17.11.2018 | Radnički (NB) | 1 : 2 | BSK Borča | |||||
17.11
Bežanija
Studenski grad
2
0
|
17.11.2018 | Bežanija | 2 : 0 | Studenski grad | |||||
17.11
011
DIF
3
0
|
17.11.2018 | 011 | 3 : 0 | DIF | |||||
17.11
Teleoptik
IMT
5
1
|
17.11.2018 | Teleoptik | 5 : 1 | IMT | |||||
17.11
Lokomotiva
Internacional
2
0
|
17.11.2018 | Lokomotiva | 2 : 0 | Internacional |
17.11
Beograd 1929
Palilulac
1
3
|
17.11.2018 | Beograd 1929 | 1 : 3 | Palilulac | |||||
17.11
OLE
Rakovica
0
0
|
17.11.2018 | OLE | 0 : 0 | Rakovica | |||||
17.11
Postar 1930
Jedinstvo
1
1
|
17.11.2018 | Postar 1930 | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.11
Novi Beograd
Budućnost
6
1
|
17.11.2018 | Novi Beograd | 6 : 1 | Budućnost | |||||
17.11
Omladinac
Radnički
0
2
|
17.11.2018 | Omladinac | 0 : 2 | Radnički |
17.11
Homoljac
VGSK
3
2
|
17.11.2018 | Homoljac | 3 : 2 | VGSK | |||||
17.11
Sloga 33
Partizan 1945
3
2
|
17.11.2018 | Sloga 33 | 3 : 2 | Partizan 1945 |
17.11
10:00
Voždovac MK
O11 MK
4
0
|
17.11.2018 10:00 | Voždovac MK | 4 : 0 | O11 MK | |||||
17.11
11:00
Zemun MK
Crvena zvezda MK
3
1
|
17.11.2018 11:00 | Zemun MK | 3 : 1 | Crvena zvezda MK | |||||
17.11
13:00
Brodarac MK
OFK Beograd MK
0
3
|
17.11.2018 13:00 | Brodarac MK | 0 : 3 | OFK Beograd MK |
17.11
DIF MK
Grafičar MK
4
0
|
17.11.2018 | DIF MK | 4 : 0 | Grafičar MK | |||||
17.11
Dunavac
Kolubara MK
2
1
|
17.11.2018 | Dunavac | 2 : 1 | Kolubara MK | |||||
17.11
011 B MK
Radnički (NB) MK
0
1
|
17.11.2018 | 011 B MK | 0 : 1 | Radnički (NB) MK | |||||
17.11
OFK Beograd MK
Voždovac MK
2
0
|
17.11.2018 | OFK Beograd MK | 2 : 0 | Voždovac MK | |||||
17.11
IMT
Brodarac MK
2
3
|
17.11.2018 | IMT | 2 : 3 | Brodarac MK | |||||
17.11
Obrenovac 1905 MK
Napredak
2
2
|
17.11.2018 | Obrenovac 1905 MK | 2 : 2 | Napredak | |||||
17.11
Zemun MK
Rad MK
1
1
|
17.11.2018 | Zemun MK | 1 : 1 | Rad MK |
17.11
Rad MK
Rakovica MK
3
2
|
17.11.2018 | Rad MK | 3 : 2 | Rakovica MK | |||||
17.11
Sinđelić 2012
Sopot MK
3
0
|
17.11.2018 | Sinđelić 2012 | 3 : 0 | Sopot MK | |||||
17.11
Prva Iskra MK
Zemun MK-V
|
17.11.2018 | Prva Iskra MK | : | Zemun MK-V | |||||
17.11
Crvena Zvezda MML MK
Borac MK
7
1
|
17.11.2018 | Crvena Zvezda MML MK | 7 : 1 | Borac MK | |||||
17.11
Vinča MK
Srem MK
3
1
|
17.11.2018 | Vinča MK | 3 : 1 | Srem MK | |||||
17.11
OFK Beograd MK
Boleč MK
0
2
|
17.11.2018 | OFK Beograd MK | 0 : 2 | Boleč MK | |||||
17.11
Brodarac MK
Radnički PDM MK
1
1
|
17.11.2018 | Brodarac MK | 1 : 1 | Radnički PDM MK |
17.11
11:00
Šumadija 1903
Apolon 4
0
0
|
17.11.2018 11:00 | Šumadija 1903 | 0 : 0 | Apolon 4 | |||||
17.11
11:00
Bubamara
Pazar Juniors
3
2
|
17.11.2018 11:00 | Bubamara | 3 : 2 | Pazar Juniors | |||||
17.11
11:00
Mokra Gora
Radnički 1923
3
2
|
17.11.2018 11:00 | Mokra Gora | 3 : 2 | Radnički 1923 | |||||
17.11
11:00
Apolon
Novi Pazar
4
0
|
17.11.2018 11:00 | Apolon | 4 : 0 | Novi Pazar | |||||
17.11
11:00
Bane
Kiker
0
4
|
17.11.2018 11:00 | Bane | 0 : 4 | Kiker | |||||
17.11
11:00
Kosmet
OFK AS 2003
4
1
|
17.11.2018 11:00 | Kosmet | 4 : 1 | OFK AS 2003 | |||||
17.11
11:00
Sport Klub 99
Jošanica
4
0
|
17.11.2018 11:00 | Sport Klub 99 | 4 : 0 | Jošanica | |||||
17.11
Apolon 4
Jošanica
2
0
|
17.11.2018 | Apolon 4 | 2 : 0 | Jošanica | |||||
17.11
Sport Klub 99
OFK AS 2003
0
3
|
17.11.2018 | Sport Klub 99 | 0 : 3 | OFK AS 2003 | |||||
17.11
Bane
Novi Pazar
2
2
|
17.11.2018 | Bane | 2 : 2 | Novi Pazar | |||||
17.11
Apolon
Radnički 1923
2
1
|
17.11.2018 | Apolon | 2 : 1 | Radnički 1923 | |||||
17.11
Mokra Gora
Pazar Juniors
1
3
|
17.11.2018 | Mokra Gora | 1 : 3 | Pazar Juniors | |||||
17.11
Bubamara
Šumadija 1903
1
0
|
17.11.2018 | Bubamara | 1 : 0 | Šumadija 1903 |
17.11
Teleoptik
Brodarac
3
1
|
17.11.2018 | Teleoptik | 3 : 1 | Brodarac | |||||
17.11
011
BSK
0
1
|
17.11.2018 | 011 | 0 : 1 | BSK | |||||
17.11
Crvena zvezda
Rad
3
1
|
17.11.2018 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Rad | |||||
17.11
Vozdovac
Zemun
0
3
|
17.11.2018 | Vozdovac | 0 : 3 | Zemun | |||||
17.11
OFK Beograd
Čukarički
0
1
|
17.11.2018 | OFK Beograd | 0 : 1 | Čukarički | |||||
17.11
Internacional
Partizan
0
10
|
17.11.2018 | Internacional | 0 : 10 | Partizan |
17.11
11:30
Kolubara
Radnički
2
7
|
17.11.2018 11:30 | Kolubara | 2 : 7 | Radnički | |||||
17.11
09:00
Lokomotiva
OLE
2
1
|
17.11.2018 09:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | OLE | |||||
17.11
09:00
BASK
DIF
2
4
|
17.11.2018 09:00 | BASK | 2 : 4 | DIF |
17.11
Vrcin
Mladenovac
2
1
|
17.11.2018 | Vrcin | 2 : 1 | Mladenovac | |||||
17.11
Hajduk
Vinca
9
0
|
17.11.2018 | Hajduk | 9 : 0 | Vinca | |||||
17.11
Banja
GSP Polet
2
13
|
17.11.2018 | Banja | 2 : 13 | GSP Polet | |||||
17.11
Postar 1930
Palilulac
0
3
|
17.11.2018 | Postar 1930 | 0 : 3 | Palilulac |
17.11
Sloboda (Č)
Sloga (P)
0
3
|
17.11.2018 | Sloboda (Č) | 0 : 3 | Sloga (P) |
17.11
Duel Juniors
Timočanin
0
0
|
17.11.2018 | Duel Juniors | 0 : 0 | Timočanin | |||||
17.11
Nacional
Jagodina
3
2
|
17.11.2018 | Nacional | 3 : 2 | Jagodina | |||||
17.11
Lider MGM
Radnički (N)
3
1
|
17.11.2018 | Lider MGM | 3 : 1 | Radnički (N) | |||||
17.11
Dinamo
SFS Borac
2
5
|
17.11.2018 | Dinamo | 2 : 5 | SFS Borac | |||||
17.11
Real
Timok
7
0
|
17.11.2018 | Real | 7 : 0 | Timok | |||||
17.11
Trajal
OFK Radnički
1
0
|
17.11.2018 | Trajal | 1 : 0 | OFK Radnički | |||||
17.11
Radnički (P)
Trstenik PTT
1
5
|
17.11.2018 | Radnički (P) | 1 : 5 | Trstenik PTT | |||||
17.11
Kopernikus Železničar
Napredak
1
0
|
17.11.2018 | Kopernikus Železničar | 1 : 0 | Napredak |
17.11
Prosoker
Radnički
3
1
|
17.11.2018 | Prosoker | 3 : 1 | Radnički | |||||
17.11
Jedinstvo
Župa
|
17.11.2018 | Jedinstvo | : | Župa | |||||
17.11
Junior
Car Lazar
1
3
|
17.11.2018 | Junior | 1 : 3 | Car Lazar | |||||
17.11
Kopaonik
Bor
3
0
|
17.11.2018 | Kopaonik | 3 : 0 | Bor | |||||
17.11
Kruševac
Hajduk Veljko
2
2
|
17.11.2018 | Kruševac | 2 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
17.11
Dunav
Temnić 1924
2
1
|
17.11.2018 | Dunav | 2 : 1 | Temnić 1924 | |||||
17.11
Morava
OFK Napredak
1
5
|
17.11.2018 | Morava | 1 : 5 | OFK Napredak | |||||
17.11
Mali Bor
Djerdap
2
1
|
17.11.2018 | Mali Bor | 2 : 1 | Djerdap |
17.11
Kosanica
Mladi Borac
0
2
|
17.11.2018 | Kosanica | 0 : 2 | Mladi Borac | |||||
17.11
Radnik
Vlasina
2
1
|
17.11.2018 | Radnik | 2 : 1 | Vlasina | |||||
17.11
Topličanin
Real
0
3
|
17.11.2018 | Topličanin | 0 : 3 | Real | |||||
17.11
Dubočica
Ternoci
3
0
|
17.11.2018 | Dubočica | 3 : 0 | Ternoci | |||||
17.11
Lugina
Sinđelić
3
0
|
17.11.2018 | Lugina | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
17.11
Šampion
Sloga
1
0
|
17.11.2018 | Šampion | 1 : 0 | Sloga |
17.11
OFK Beograd
Sinđelić
3
0
|
17.11.2018 | OFK Beograd | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
17.11
Zemun
Partizan
0
2
|
17.11.2018 | Zemun | 0 : 2 | Partizan | |||||
17.11
Čukarički
Crvena zvezda
0
3
|
17.11.2018 | Čukarički | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
17.11
Radnički (O)
Internacional
3
1
|
17.11.2018 | Radnički (O) | 3 : 1 | Internacional | |||||
17.11
BSK Borča
Voždovac
0
1
|
17.11.2018 | BSK Borča | 0 : 1 | Voždovac | |||||
17.11
011
Rad
3
2
|
17.11.2018 | 011 | 3 : 2 | Rad | |||||
17.11
Radnički (NB)
Brodarac
1
0
|
17.11.2018 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Brodarac |
17.11
Rad
Radnički PDM
2
3
|
17.11.2018 | Rad | 2 : 3 | Radnički PDM | |||||
17.11
Teleoptik
Lokomotiva
7
0
|
17.11.2018 | Teleoptik | 7 : 0 | Lokomotiva | |||||
17.11
DIF
Ada
0
4
|
17.11.2018 | DIF | 0 : 4 | Ada | |||||
17.11
Olimpik
Obrenovac 1905
3
0
|
17.11.2018 | Olimpik | 3 : 0 | Obrenovac 1905 | |||||
17.11
OFK Beograd
BSK 1925
0
1
|
17.11.2018 | OFK Beograd | 0 : 1 | BSK 1925 | |||||
17.11
Zemun
Kolubara
1
3
|
17.11.2018 | Zemun | 1 : 3 | Kolubara |
17.11
Jedinstvo 2014
Majdanpek
11
0
|
17.11.2018 | Jedinstvo 2014 | 11 : 0 | Majdanpek | |||||
17.11
Levač
Jagodina
0
1
|
17.11.2018 | Levač | 0 : 1 | Jagodina | |||||
17.11
Morava
Lavice Dubočica
1
1
|
17.11.2018 | Morava | 1 : 1 | Lavice Dubočica | |||||
17.11
Rosulja 2014
Napredak junior 2018
1
0
|
17.11.2018 | Rosulja 2014 | 1 : 0 | Napredak junior 2018 | |||||
17.11
Preševo
Mašinac
2
4
|
17.11.2018 | Preševo | 2 : 4 | Mašinac | |||||
17.11
Vučice
Kolibri
2
2
|
17.11.2018 | Vučice | 2 : 2 | Kolibri |
17.11
Banat
Nova Kolonija
2
2
|
17.11.2018 | Banat | 2 : 2 | Nova Kolonija | |||||
17.11
11:00
Polet
Bačka
0
4
|
17.11.2018 11:00 | Polet | 0 : 4 | Bačka | |||||
17.11
Voja Gačić
Mladost
|
17.11.2018 | Voja Gačić | : | Mladost | |||||
17.11
13:00
Vojvodina
Spartak
2
6
|
17.11.2018 13:00 | Vojvodina | 2 : 6 | Spartak |
17.11
ŽFK Rad
ŽFK Kolubara
5
0
|
17.11.2018 | ŽFK Rad | 5 : 0 | ŽFK Kolubara |
17.11
11:00
Sloga (L)
Stari Grad
|
17.11.2018 11:00 | Sloga (L) | : | Stari Grad | |||||
17.11
11:00
Jasenica 1911
Lider 2017
|
17.11.2018 11:00 | Jasenica 1911 | : | Lider 2017 | |||||
17.11
11:00
Presing
Soko 2015
|
17.11.2018 11:00 | Presing | : | Soko 2015 | |||||
17.11
11:00
VGSK
Železničar
|
17.11.2018 11:00 | VGSK | : | Železničar |
17.11
Lokomotiva
Zemun
0
7
|
17.11.2018 | Lokomotiva | 0 : 7 | Zemun | |||||
17.11
Kolubara
Crvena Zvezda
0
8
|
17.11.2018 | Kolubara | 0 : 8 | Crvena Zvezda | |||||
17.11
Radnicki
BSK Borča
7
0
|
17.11.2018 | Radnicki | 7 : 0 | BSK Borča | |||||
17.11
Rad
Radnički
6
0
|
17.11.2018 | Rad | 6 : 0 | Radnički | |||||
17.11
Brodarac 1947
Teleoptik
0
4
|
17.11.2018 | Brodarac 1947 | 0 : 4 | Teleoptik | |||||
17.11
OLE
BSK 1925
6
0
|
17.11.2018 | OLE | 6 : 0 | BSK 1925 | |||||
17.11
Partizan
Cukaricki
2
1
|
17.11.2018 | Partizan | 2 : 1 | Cukaricki | |||||
17.11
OFK Beograd
Vozdovac
3
1
|
17.11.2018 | OFK Beograd | 3 : 1 | Vozdovac |
17.11
Sloga
Jedinstvo
0
3
|
17.11.2018 | Sloga | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
17.11
Loznica 2
Loznica
|
17.11.2018 | Loznica 2 | : | Loznica | |||||
17.11
Jadar 07
Podrinje
2
6
|
17.11.2018 | Jadar 07 | 2 : 6 | Podrinje | |||||
17.11
Gučevo 1929
Radnički Stobeks
2
10
|
17.11.2018 | Gučevo 1929 | 2 : 10 | Radnički Stobeks |
17.11
17:00
Nova Pazova
Sveti Đorđe
66
82
|
17.11.2018 17:00 | Nova Pazova | 66 : 82 | Sveti Đorđe | |||||
17.11
18:30
Topola
Futog Tupanjac MD
57
56
|
17.11.2018 18:30 | Topola | 57 : 56 | Futog Tupanjac MD | |||||
17.11
16:00
Sloven
Železničar
85
72
|
17.11.2018 16:00 | Sloven | 85 : 72 | Železničar | |||||
17.11
20:00
Srem
Jedinstvo
89
80
|
17.11.2018 20:00 | Srem | 89 : 80 | Jedinstvo | |||||
17.11
18:00
Kris Kros
Hajduk
88
74
|
17.11.2018 18:00 | Kris Kros | 88 : 74 | Hajduk |
17.11
13:00
Radnik
Bor RTB
88
74
|
17.11.2018 13:00 | Radnik | 88 : 74 | Bor RTB | |||||
17.11
20:30
Fair Play
Niš
96
60
|
17.11.2018 20:30 | Fair Play | 96 : 60 | Niš | |||||
17.11
15:30
Jastrebac
OKK Junior
70
89
|
17.11.2018 15:30 | Jastrebac | 70 : 89 | OKK Junior | |||||
17.11
17:00
Jugbasket
Prokuplje
|
17.11.2018 17:00 | Jugbasket | : | Prokuplje |
17.11
19:30
Napredak Junior
Radnički 1950
67
63
|
17.11.2018 19:30 | Napredak Junior | 67 : 63 | Radnički 1950 |
17.11
18:00
Priboj
Crnokosa
117
96
|
17.11.2018 18:00 | Priboj | 117 : 96 | Crnokosa | |||||
17.11
16:30
Čačak 94
Klik
67
74
|
17.11.2018 16:30 | Čačak 94 | 67 : 74 | Klik | |||||
17.11
20:00
Radnički VA
Zlatar
75
89
|
17.11.2018 20:00 | Radnički VA | 75 : 89 | Zlatar |
17.11
17:00
BKK Radnički
Barajevo
87
72
|
17.11.2018 17:00 | BKK Radnički | 87 : 72 | Barajevo | |||||
17.11
15:20
Borča
Žitko Basket
81
60
|
17.11.2018 15:20 | Borča | 81 : 60 | Žitko Basket |
17.11
18:00
Šabac
Rađevac
105
53
|
17.11.2018 18:00 | Šabac | 105 : 53 | Rađevac |
17.11
16:00
Play off
Morava
86
80
|
17.11.2018 16:00 | Play off | 86 : 80 | Morava |
17.11
15:30
Barajevo Bambi
Sava
55
70
|
17.11.2018 15:30 | Barajevo Bambi | 55 : 70 | Sava | |||||
17.11
17:25
Borča 2
Veba Basket
90
60
|
17.11.2018 17:25 | Borča 2 | 90 : 60 | Veba Basket |
17.11
18:20
Zvezdara
Cerak
49
60
|
17.11.2018 18:20 | Zvezdara | 49 : 60 | Cerak |
17.11
18:20
Zvezdara
Cerak
49
60
|
17.11.2018 18:20 | Zvezdara | 49 : 60 | Cerak | |||||
17.11
15:30
Barajevo Bambi
Sava
55
70
|
17.11.2018 15:30 | Barajevo Bambi | 55 : 70 | Sava |
17.11
19:00
Crvena zvezda MTS
Mornar
104
71
|
17.11.2018 19:00 | Crvena zvezda MTS | 104 : 71 | Mornar | |||||
17.11
17:00
FMP
Cedevita
81
95
|
17.11.2018 17:00 | FMP | 81 : 95 | Cedevita |
17.11
18:00
Zlatibor
Beovuk 72
74
66
|
17.11.2018 18:00 | Zlatibor | 74 : 66 | Beovuk 72 | |||||
17.11
18:00
Vršac
Dynamic VIP PAY
79
96
|
17.11.2018 18:00 | Vršac | 79 : 96 | Dynamic VIP PAY | |||||
17.11
19:00
Tamiš
Vojvodina
97
80
|
17.11.2018 19:00 | Tamiš | 97 : 80 | Vojvodina | |||||
17.11
19:00
Sloboda
Dunav
105
79
|
17.11.2018 19:00 | Sloboda | 105 : 79 | Dunav | |||||
17.11
19:00
Borac
Metalac
88
71
|
17.11.2018 19:00 | Borac | 88 : 71 | Metalac | |||||
17.11
19:30
Spartak
OKK Novi Pazar
73
75
|
17.11.2018 19:30 | Spartak | 73 : 75 | OKK Novi Pazar |
17.11
19:30
Pirot
Mladost (SP)
99
103
|
17.11.2018 19:30 | Pirot | 99 : 103 | Mladost (SP) | |||||
17.11
18:30
Konstantin
KKK Radnički
84
85
|
17.11.2018 18:30 | Konstantin | 84 : 85 | KKK Radnički | |||||
17.11
19:30
Kolubara LA 2003
Plana
106
75
|
17.11.2018 19:30 | Kolubara LA 2003 | 106 : 75 | Plana | |||||
17.11
19:00
Rtanj
Zdravlje Leskovac
76
78
|
17.11.2018 19:00 | Rtanj | 76 : 78 | Zdravlje Leskovac | |||||
17.11
19:30
Sloga
Zemun Fitofarmacija
66
53
|
17.11.2018 19:30 | Sloga | 66 : 53 | Zemun Fitofarmacija | |||||
17.11
19:00
Napredak Bosphorus
Žarkovo
99
85
|
17.11.2018 19:00 | Napredak Bosphorus | 99 : 85 | Žarkovo |
17.11
18:00
Stara Pazova
Topolčanka
78
61
|
17.11.2018 18:00 | Stara Pazova | 78 : 61 | Topolčanka |
17.11
16:30
Sloga
ČA basket
62
57
|
17.11.2018 16:30 | Sloga | 62 : 57 | ČA basket | |||||
17.11
13:00
Lim
Mileševka
40
89
|
17.11.2018 13:00 | Lim | 40 : 89 | Mileševka |
17.11
19:00
Ljubovija
Proleter 023
57
65
|
17.11.2018 19:00 | Ljubovija | 57 : 65 | Proleter 023 | |||||
17.11
14:30
Radnički (Kg)
Karaburma
100
65
|
17.11.2018 14:30 | Radnički (Kg) | 100 : 65 | Karaburma |
17.11
20:00
Hercegovina
Vrbas
2
3
|
17.11.2018 20:00 | Hercegovina | 2 : 3 | Vrbas | |||||
17.11
20:00
Proleter
Bečej
3
0
|
17.11.2018 20:00 | Proleter | 3 : 0 | Bečej |
17.11
20:00
Vranje
Hajduk Veljko
3
0
|
17.11.2018 20:00 | Vranje | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
17.11
14:00
Pirot
Niš 2
3
0
|
17.11.2018 14:00 | Pirot | 3 : 0 | Niš 2 |
17.11
19:00
Karađorđe
Blok Aut
3
0
|
17.11.2018 19:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Blok Aut | |||||
17.11
16:00
Rudar
Crnjanski
3
0
|
17.11.2018 16:00 | Rudar | 3 : 0 | Crnjanski | |||||
17.11
18:15
As Beograd
Sloga 2015
3
0
|
17.11.2018 18:15 | As Beograd | 3 : 0 | Sloga 2015 |
17.11
15:30
Vest
Srem Eaton 2
3
1
|
17.11.2018 15:30 | Vest | 3 : 1 | Srem Eaton 2 |
17.11
16:00
Stražilovo
Inđija
3
0
|
17.11.2018 16:00 | Stražilovo | 3 : 0 | Inđija |
17.11
13:00
Mladost
Junior
3
0
|
17.11.2018 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Junior |
17.11
Novi Pazar
Jedinstvo (SP)
0
3
|
17.11.2018 | Novi Pazar | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
17.11
Mladi radnik
Partizan
3
1
|
17.11.2018 | Mladi radnik | 3 : 1 | Partizan |
17.11
VGSK
Mladenovac
1
3
|
17.11.2018 | VGSK | 1 : 3 | Mladenovac | |||||
17.11
Napredak 037
Kosovska Mitrovica
3
1
|
17.11.2018 | Napredak 037 | 3 : 1 | Kosovska Mitrovica | |||||
17.11
Železničar (Bg)
Futog
0
3
|
17.11.2018 | Železničar (Bg) | 0 : 3 | Futog | |||||
17.11
Novi Sad
Smederevo Carina
0
3
|
17.11.2018 | Novi Sad | 0 : 3 | Smederevo Carina | |||||
17.11
Niš
Borac (St)
3
0
|
17.11.2018 | Niš | 3 : 0 | Borac (St) |
17.11
14:30
Mladost
Dubočica
0
3
|
17.11.2018 14:30 | Mladost | 0 : 3 | Dubočica | |||||
17.11
19:00
Klek Srbijašume
Bavanište
3
0
|
17.11.2018 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Bavanište |
17.11
18:00
Majdanpek FBC
Knjaževac
2
3
|
17.11.2018 18:00 | Majdanpek FBC | 2 : 3 | Knjaževac | |||||
17.11
17:00
Panda
Bor
3
0
|
17.11.2018 17:00 | Panda | 3 : 0 | Bor | |||||
17.11
12:00
Student
Jagodina
2
3
|
17.11.2018 12:00 | Student | 2 : 3 | Jagodina |
17.11
20:00
Mladost (NP)
Panonija
3
2
|
17.11.2018 20:00 | Mladost (NP) | 3 : 2 | Panonija | |||||
17.11
19:00
Partizan
Futog Vest
2
3
|
17.11.2018 19:00 | Partizan | 2 : 3 | Futog Vest | |||||
17.11
13:00
Novi Sad
Elan Volej
3
0
|
17.11.2018 13:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Elan Volej |
17.11
12:30
Novi Pazar
Tutin
3
0
|
17.11.2018 12:30 | Novi Pazar | 3 : 0 | Tutin | |||||
17.11
19:00
Tehničar
Bambi volej
3
0
|
17.11.2018 19:00 | Tehničar | 3 : 0 | Bambi volej |
17.11
16:00
Mladi Radnik
Tehničar (Sd)
3
2
|
17.11.2018 16:00 | Mladi Radnik | 3 : 2 | Tehničar (Sd) | |||||
17.11
14:00
Red Fox-Smeč 5
Lazarevac
1
3
|
17.11.2018 14:00 | Red Fox-Smeč 5 | 1 : 3 | Lazarevac | |||||
17.11
14:45
Imlek
Fortuna Plus
3
0
|
17.11.2018 14:45 | Imlek | 3 : 0 | Fortuna Plus | |||||
17.11
17:40
Lucky Star
Šumadija
2
3
|
17.11.2018 17:40 | Lucky Star | 2 : 3 | Šumadija |
17.11
12:00
Akademija Singidunum
AS
0
3
|
17.11.2018 12:00 | Akademija Singidunum | 0 : 3 | AS | |||||
17.11
18:15
Dunav
Obilić
0
3
|
17.11.2018 18:15 | Dunav | 0 : 3 | Obilić |
17.11
10:00
Radnički 2
Pionir
3
0
|
17.11.2018 10:00 | Radnički 2 | 3 : 0 | Pionir |
17.11
14:00
21. maj
Obrenovac
0
3
|
17.11.2018 14:00 | 21. maj | 0 : 3 | Obrenovac | |||||
17.11
15:00
Vizurine Ajkulice
Spas
3
1
|
17.11.2018 15:00 | Vizurine Ajkulice | 3 : 1 | Spas |
17.11
14:00
Banat
Hercegovina
3
0
|
17.11.2018 14:00 | Banat | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
17.11
15:00
Kikinda
Krajišnik
3
1
|
17.11.2018 15:00 | Kikinda | 3 : 1 | Krajišnik | |||||
17.11
14:00
Proleter
Žitište
3
1
|
17.11.2018 14:00 | Proleter | 3 : 1 | Žitište |
17.11
14:00
Libero
Vrbas
1
3
|
17.11.2018 14:00 | Libero | 1 : 3 | Vrbas | |||||
17.11
16:30
Apatin
Sutjeska
3
0
|
17.11.2018 16:30 | Apatin | 3 : 0 | Sutjeska |
17.11
20:30
Jadran
Srem 2
0
3
|
17.11.2018 20:30 | Jadran | 0 : 3 | Srem 2 | |||||
17.11
12:00
NS Tim
Dunav
3
0
|
17.11.2018 12:00 | NS Tim | 3 : 0 | Dunav |
17.11
17:00
Grbić
Mladost
3
2
|
17.11.2018 17:00 | Grbić | 3 : 2 | Mladost | |||||
17.11
14:00
Blok Aut
Beočin
1
3
|
17.11.2018 14:00 | Blok Aut | 1 : 3 | Beočin | |||||
17.11
18:00
Bečej
Bagljaš 023
0
3
|
17.11.2018 18:00 | Bečej | 0 : 3 | Bagljaš 023 |
17.11
16:00
Timok
Hajduk Veljko
2
3
|
17.11.2018 16:00 | Timok | 2 : 3 | Hajduk Veljko |
17.11
18:00
Pusta Reka
ŽOK Topličanin
3
0
|
17.11.2018 18:00 | Pusta Reka | 3 : 0 | ŽOK Topličanin |
17.11
Ub
Dinamo
3
2
|
17.11.2018 | Ub | 3 : 2 | Dinamo |
17.11
Roda
Beograd
3
0
|
17.11.2018 | Roda | 3 : 0 | Beograd | |||||
17.11
FOK
Smederevo
0
3
|
17.11.2018 | FOK | 0 : 3 | Smederevo |
17.11
19:00
Borac (Ča)
Ivanjica
1
3
|
17.11.2018 19:00 | Borac (Ča) | 1 : 3 | Ivanjica | |||||
17.11
18:30
Inđija
Kralj
3
2
|
17.11.2018 18:30 | Inđija | 3 : 2 | Kralj | |||||
17.11
15:00
Milenijum
Gimnazijalac
1
3
|
17.11.2018 15:00 | Milenijum | 1 : 3 | Gimnazijalac |
17.11
10:45
Spas
Mladenovac
2
3
|
17.11.2018 10:45 | Spas | 2 : 3 | Mladenovac | |||||
17.11
09:00
AS
Lucky Star
3
0
|
17.11.2018 09:00 | AS | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
17.11
09:00
Blok Aut
Obrenovac
1
3
|
17.11.2018 09:00 | Blok Aut | 1 : 3 | Obrenovac | |||||
17.11
12:30
Roda
Crnjanski
3
2
|
17.11.2018 12:30 | Roda | 3 : 2 | Crnjanski | |||||
17.11
10:45
Crvena zvezda
Partizan
3
2
|
17.11.2018 10:45 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Partizan |
17.11
Železnik 2012
Imlek
3
2
|
17.11.2018 | Železnik 2012 | 3 : 2 | Imlek | |||||
17.11
Partizan
Roda
3
1
|
17.11.2018 | Partizan | 3 : 1 | Roda | |||||
17.11
Lucky Star
AS
0
3
|
17.11.2018 | Lucky Star | 0 : 3 | AS | |||||
17.11
Kolubara
Blok Aut
2
3
|
17.11.2018 | Kolubara | 2 : 3 | Blok Aut | |||||
17.11
Mladenovac
TENT
0
3
|
17.11.2018 | Mladenovac | 0 : 3 | TENT | |||||
17.11
Lazarevac
Sterija
3
0
|
17.11.2018 | Lazarevac | 3 : 0 | Sterija | |||||
17.11
AS Batajnica
Crvena zvezda
3
0
|
17.11.2018 | AS Batajnica | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
17.11
Beograd
Vizurine Ajkulice
3
1
|
17.11.2018 | Beograd | 3 : 1 | Vizurine Ajkulice |
17.11
20:00
Sivac 69
Jabuka
26
19
|
17.11.2018 20:00 | Sivac 69 | 26 : 19 | Jabuka | |||||
17.11
19:00
Hercegovina
Mladost
31
26
|
17.11.2018 19:00 | Hercegovina | 31 : 26 | Mladost | |||||
17.11
18:00
Crvena Zvezda
Radnički 1958
27
21
|
17.11.2018 18:00 | Crvena Zvezda | 27 : 21 | Radnički 1958 |
17.11
17:00
Partizan 2
Novi Beograd
29
33
|
17.11.2018 17:00 | Partizan 2 | 29 : 33 | Novi Beograd | |||||
17.11
17:00
Sindjelić
PKB
20
25
|
17.11.2018 17:00 | Sindjelić | 20 : 25 | PKB |
17.11
18:30
Šamot 65 2
Goč Merkur
27
28
|
17.11.2018 18:30 | Šamot 65 2 | 27 : 28 | Goč Merkur |
17.11
19:30
Heba
Vlasotince
21
32
|
17.11.2018 19:30 | Heba | 21 : 32 | Vlasotince | |||||
17.11
19:00
Zaječar 1949
Aleksinac
42
27
|
17.11.2018 19:00 | Zaječar 1949 | 42 : 27 | Aleksinac | |||||
17.11
20:00
ORK Bor
Paraćin
44
20
|
17.11.2018 20:00 | ORK Bor | 44 : 20 | Paraćin |
17.11
18:00
Budućnost
Pančevo
31
27
|
17.11.2018 18:00 | Budućnost | 31 : 27 | Pančevo | |||||
17.11
15:30
Metalac
PIK Prigrevica
33
29
|
17.11.2018 15:30 | Metalac | 33 : 29 | PIK Prigrevica |
17.11
19:00
Rembas
Borsko jezero
46
19
|
17.11.2018 19:00 | Rembas | 46 : 19 | Borsko jezero |
17.11
13:30
Sloga KV 2
Arilje
23
34
|
17.11.2018 13:30 | Sloga KV 2 | 23 : 34 | Arilje |
17.11
16:30
Novi Pazar
Dinamo
30
33
|
17.11.2018 16:30 | Novi Pazar | 30 : 33 | Dinamo | |||||
17.11
18:30
Metaloplastika
Spartak Vojput
32
24
|
17.11.2018 18:30 | Metaloplastika | 32 : 24 | Spartak Vojput | |||||
17.11
19:00
Mokra Gora
Kikinda
27
24
|
17.11.2018 19:00 | Mokra Gora | 27 : 24 | Kikinda | |||||
17.11
19:00
Rudar
Sloga
32
19
|
17.11.2018 19:00 | Rudar | 32 : 19 | Sloga | |||||
17.11
21:00
Obilić
Crvena zvezda
31
31
|
17.11.2018 21:00 | Obilić | 31 : 31 | Crvena zvezda |
17.11
18:00
Radnički 1964
Priboj
24
17
|
17.11.2018 18:00 | Radnički 1964 | 24 : 17 | Priboj | |||||
17.11
19:00
Vranje 1957
Pobednik
30
23
|
17.11.2018 19:00 | Vranje 1957 | 30 : 23 | Pobednik | |||||
17.11
19:00
Hajduk Veljko
Žitorađa
32
29
|
17.11.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 32 : 29 | Žitorađa | |||||
17.11
19:00
Kuršumlija
Bela Palanka
19
22
|
17.11.2018 19:00 | Kuršumlija | 19 : 22 | Bela Palanka | |||||
17.11
19:00
Zlatar
Lokomotiva
36
25
|
17.11.2018 19:00 | Zlatar | 36 : 25 | Lokomotiva |
17.11
19:00
Morava
Vrbas Petrol
34
32
|
17.11.2018 19:00 | Morava | 34 : 32 | Vrbas Petrol | |||||
17.11
18:00
Crvenka
Lavovi BP
24
21
|
17.11.2018 18:00 | Crvenka | 24 : 21 | Lavovi BP | |||||
17.11
19:00
Jugović
SC Voždovac 2012
23
23
|
17.11.2018 19:00 | Jugović | 23 : 23 | SC Voždovac 2012 |
17.11
18:00
Kikinda
Ravangrad
29
18
|
17.11.2018 18:00 | Kikinda | 29 : 18 | Ravangrad |
17.11
17:00
Metalac AD
Prijepolje
24
28
|
17.11.2018 17:00 | Metalac AD | 24 : 28 | Prijepolje | |||||
17.11
16:00
Metalac
Bekament Bukovička Banja 2
19
37
|
17.11.2018 16:00 | Metalac | 19 : 37 | Bekament Bukovička Banja 2 |
17.11
17:00
Loznica grad
Radnički
29
30
|
17.11.2018 17:00 | Loznica grad | 29 : 30 | Radnički | |||||
17.11
19:30
ORK Loznica
Metalac 2015
24
40
|
17.11.2018 19:30 | ORK Loznica | 24 : 40 | Metalac 2015 |
17.11
19:00
Radnički
Vranje
21
26
|
17.11.2018 19:00 | Radnički | 21 : 26 | Vranje | |||||
17.11
17:00
Hajduk Veljko
Đerdap
21
27
|
17.11.2018 17:00 | Hajduk Veljko | 21 : 27 | Đerdap | |||||
17.11
16:30
Naisa 2
Žitorađa
13
25
|
17.11.2018 16:30 | Naisa 2 | 13 : 25 | Žitorađa | |||||
17.11
16:00
Jagodina 2
Dubočica
32
11
|
17.11.2018 16:00 | Jagodina 2 | 32 : 11 | Dubočica |
17.11
18:30
Naisa
Bekament BB
27
34
|
17.11.2018 18:30 | Naisa | 27 : 34 | Bekament BB |
17.11
18:30
Kučevo
Pančevo
20
33
|
17.11.2018 18:30 | Kučevo | 20 : 33 | Pančevo | |||||
17.11
18:00
Sloven
Topličanin
27
31
|
17.11.2018 18:00 | Sloven | 27 : 31 | Topličanin | |||||
17.11
17:00
Pirot
Radnički 1964
25
24
|
17.11.2018 17:00 | Pirot | 25 : 24 | Radnički 1964 | |||||
17.11
20:00
Vrbas
Železničar
19
15
|
17.11.2018 20:00 | Vrbas | 19 : 15 | Železničar |
17.11
19:00
Jadran HN
Šabac
13
6
|
17.11.2018 19:00 | Jadran HN | 13 : 6 | Šabac | |||||
17.11
18:00
OVK POŠK
Primorac
11
20
|
17.11.2018 18:00 | OVK POŠK | 11 : 20 | Primorac | |||||
17.11
19:30
Mornar BS
Jug CO
8
12
|
17.11.2018 19:30 | Mornar BS | 8 : 12 | Jug CO |
17.11
20:00
Solaris
KVK Radnički
5
3
|
17.11.2018 20:00 | Solaris | 5 : 3 | KVK Radnički | |||||
17.11
19:00
Valjevo
Galeb
15
5
|
17.11.2018 19:00 | Valjevo | 15 : 5 | Galeb | |||||
17.11
18:00
VA Cattaro
Zadar 1952
9
9
|
17.11.2018 18:00 | VA Cattaro | 9 : 9 | Zadar 1952 | |||||
17.11
19:00
Vojvodina
Koper 1958
12
4
|
17.11.2018 19:00 | Vojvodina | 12 : 4 | Koper 1958 | |||||
17.11
19:45
Medveščak
Budva
5
18
|
17.11.2018 19:45 | Medveščak | 5 : 18 | Budva | |||||
17.11
20:45
Nais
Primorje EB
6
4
|
17.11.2018 20:45 | Nais | 6 : 4 | Primorje EB |
17.11
21:00
TENT
Banjica
9
9
|
17.11.2018 21:00 | TENT | 9 : 9 | Banjica | |||||
17.11
17:45
Zemun
Beograd
14
5
|
17.11.2018 17:45 | Zemun | 14 : 5 | Beograd |
17.11
20:00
Banja Luka
Palilula
12
12
|
17.11.2018 20:00 | Banja Luka | 12 : 12 | Palilula | |||||
17.11
16:00
Valis
Rasina
7
8
|
17.11.2018 16:00 | Valis | 7 : 8 | Rasina | |||||
17.11
19:00
Spartak Prozivka
ŽAK
17
12
|
17.11.2018 19:00 | Spartak Prozivka | 17 : 12 | ŽAK |
17.11
Vojvodina
Taš 2000
16
4
|
17.11.2018 | Vojvodina | 16 : 4 | Taš 2000 | |||||
17.11
Palilula
Crvena zvezda
11
12
|
17.11.2018 | Palilula | 11 : 12 | Crvena zvezda |
17.11
16:30
Vranje
RB
3
4
|
17.11.2018 16:30 | Vranje | 3 : 4 | RB | |||||
17.11
20:30
Vinter sport
Ivanjica
4
3
|
17.11.2018 20:30 | Vinter sport | 4 : 3 | Ivanjica |
17.11
17:30
Zufo
Ekonomac 2
4
1
|
17.11.2018 17:30 | Zufo | 4 : 1 | Ekonomac 2 |
17.11
19:00
Kosjerić
Partenon
7
4
|
17.11.2018 19:00 | Kosjerić | 7 : 4 | Partenon | |||||
17.11
17:00
Raška
Kragujevac Wild Boars
2
6
|
17.11.2018 17:00 | Raška | 2 : 6 | Kragujevac Wild Boars |
17.11
17:30
Futsal Trebinje
Oftal -C
7
1
|
17.11.2018 17:30 | Futsal Trebinje | 7 : 1 | Oftal -C | |||||
17.11
21:15
Konjarnik
Intelektualac
6
3
|
17.11.2018 21:15 | Konjarnik | 6 : 3 | Intelektualac |
17.11
18:00
Hajduk
Leteći Holandjanin
1
7
|
17.11.2018 18:00 | Hajduk | 1 : 7 | Leteći Holandjanin | |||||
17.11
16:00
Leteći Bajmočani
Mićko trend
3
4
|
17.11.2018 16:00 | Leteći Bajmočani | 3 : 4 | Mićko trend | |||||
17.11
19:00
Apa Futsal
Novi Sad
7
1
|
17.11.2018 19:00 | Apa Futsal | 7 : 1 | Novi Sad |
17.11
20:30
Forum
Indians 2013
10
1
|
17.11.2018 20:30 | Forum | 10 : 1 | Indians 2013 |
17.11
16:30
Fleš
Karađorđe 2015
4
6
|
17.11.2018 16:30 | Fleš | 4 : 6 | Karađorđe 2015 |
17.11
20:00
Gvozdeni puk
Napredak 1389
2
3
|
17.11.2018 20:00 | Gvozdeni puk | 2 : 3 | Napredak 1389 | |||||
17.11
19:15
Gurgusovac
Ozren
4
4
|
17.11.2018 19:15 | Gurgusovac | 4 : 4 | Ozren |
17.11
17:00
Dolap
Zadrugar 2017
4
6
|
17.11.2018 17:00 | Dolap | 4 : 6 | Zadrugar 2017 |
17.11
Dorćol
Car Dusan Silni
18
0
|
17.11.2018 | Dorćol | 18 : 0 | Car Dusan Silni |
17.11
19:15
Triglav
Mladost
3
4
|
17.11.2018 19:15 | Triglav | E 3 : 4 | Mladost | |||||
17.11
20:15
Vojvodina
Slavija Junior
3
2
|
17.11.2018 20:15 | Vojvodina | E 3 : 2 | Slavija Junior |