03.02
19:00
Napredak
Knjaževac 1950
70
40
|
03.02.2024 19:00 | Napredak | 70 : 40 | Knjaževac 1950 |
28.03
11:00
SU Dinamo Jug
OFK Sinđelić
1
5
|
28.03.2024 11:00 | SU Dinamo Jug | 1 : 5 | OFK Sinđelić |
27.01
Majdanpek FBC
Hajduk Veljko
3
0
|
27.01.2024 | Majdanpek FBC | 3 : 0 | Hajduk Veljko |
28.03
12:00
Ravangrad 2018
TSK
0
0
|
28.03.2024 12:00 | Ravangrad 2018 | 0 : 0 | TSK |
27.03
12:00
Armija SK
Petar Puača
0
3
|
27.03.2024 12:00 | Armija SK | 0 : 3 | Petar Puača |
Doktori
Malinik
2
2
|
Doktori | 2 : 2 | Malinik | ||||||
Zlatni karaš
Lovac
0
3
|
Zlatni karaš | 0 : 3 | Lovac | ||||||
Polet
Radnik
4
2
|
Polet | 4 : 2 | Radnik | ||||||
Malinik
Lovac
2
0
|
Malinik | 2 : 0 | Lovac | ||||||
Doktori
Zlatni karaš
7
1
|
Doktori | 7 : 1 | Zlatni karaš |
27.03
20:00
Hercegovac
Sinđelić
31
27
|
27.03.2024 20:00 | Hercegovac | 31 : 27 | Sinđelić |
25.03
16:30
Podunavac
Vučak-Lipe
4
1
|
25.03.2024 16:30 | Podunavac | 4 : 1 | Vučak-Lipe | |||||
25.03
16:30
Radnički
Selevac-Bačinac
2
1
|
25.03.2024 16:30 | Radnički | 2 : 1 | Selevac-Bačinac | |||||
25.03
16:30
BSK
Omladinac
2
6
|
25.03.2024 16:30 | BSK | 2 : 6 | Omladinac |
27.03
19:00
Čačak 94 Quantox
Vojvodina mts
72
73
|
27.03.2024 19:00 | Čačak 94 Quantox | 72 : 73 | Vojvodina mts |
27.03
20:00
Loznica
Metalac
33
27
|
27.03.2024 20:00 | Loznica | 33 : 27 | Metalac | |||||
27.03
20:00
Hajduk Veljko
Smederevo
30
25
|
27.03.2024 20:00 | Hajduk Veljko | 30 : 25 | Smederevo |
27.03
19:30
Lavovi BP
SU Lavovi
33
21
|
27.03.2024 19:30 | Lavovi BP | 33 : 21 | SU Lavovi |
27.03
19:00
Kamenorezac 76
Stari Trstenik
1
5
|
27.03.2024 19:00 | Kamenorezac 76 | 1 : 5 | Stari Trstenik |
10.03
18:30
Crvena zvezda 2
Volleyland
0
3
|
10.03.2024 18:30 | Crvena zvezda 2 | 0 : 3 | Volleyland | |||||
10.03
20:30
Voždovac
Železničar
3
1
|
10.03.2024 20:30 | Voždovac | 3 : 1 | Železničar | |||||
09.03
20:30
Roda
AS
0
3
|
09.03.2024 20:30 | Roda | 0 : 3 | AS | |||||
09.03
12:30
Sterija
Mladenovac
3
0
|
09.03.2024 12:30 | Sterija | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
09.03
18:30
Blok Aut
Lucky Star
2
3
|
09.03.2024 18:30 | Blok Aut | 2 : 3 | Lucky Star |
16.03
AS Volley
Dunav 17
3
0
|
16.03.2024 | AS Volley | 3 : 0 | Dunav 17 | |||||
16.03
Rudar
Carina
3
1
|
16.03.2024 | Rudar | 3 : 1 | Carina | |||||
16.03
Jasenica (SP)
Mladi radnik
0
3
|
16.03.2024 | Jasenica (SP) | 0 : 3 | Mladi radnik | |||||
16.03
Sloga 2015 Jedinstvo
Tvrđava L
3
0
|
16.03.2024 | Sloga 2015 Jedinstvo | 3 : 0 | Tvrđava L |
Blok volej
Fortuna plus
3
0
|
Blok volej | 3 : 0 | Fortuna plus | ||||||
17.03
Fortuna plus
Karađorđe
0
3
|
17.03.2024 | Fortuna plus | 0 : 3 | Karađorđe | |||||
16.03
Smeč SV
Paraćin
3
1
|
16.03.2024 | Smeč SV | 3 : 1 | Paraćin | |||||
Borac
Smeč SV
2
3
|
Borac | 2 : 3 | Smeč SV | ||||||
22.03
Ravno
Borac
0
3
|
22.03.2024 | Ravno | 0 : 3 | Borac |
27.03
19:00
Rtanj
Jastrebac
24
35
|
27.03.2024 19:00 | Rtanj | 24 : 35 | Jastrebac |
27.03
19:00
Rudar
Morava
43
26
|
27.03.2024 19:00 | Rudar | 43 : 26 | Morava | |||||
27.03
19:00
Šamot 65
Vlasotince
36
30
|
27.03.2024 19:00 | Šamot 65 | 36 : 30 | Vlasotince |
27.03
19:00
Kikinda Grindex
Inđija
29
29
|
27.03.2024 19:00 | Kikinda Grindex | 29 : 29 | Inđija | |||||
27.03
19:00
Kolubara
Sivac 69
29
24
|
27.03.2024 19:00 | Kolubara | 29 : 24 | Sivac 69 |
27.03
18:00
Tamiš
Zlatibor Gold gondola
78
88
|
27.03.2024 18:00 | Tamiš | 78 : 88 | Zlatibor Gold gondola |
27.03
14:00
Rad
OFK Beograd
1
1
|
27.03.2024 14:00 | Rad | 1 : 1 | OFK Beograd |
27.03
18:00
Vrbas Petrol
Crvenka Jaffa
36
18
|
27.03.2024 18:00 | Vrbas Petrol | 36 : 18 | Crvenka Jaffa |
27.03
18:00
Topličanin
Goč Merkur
19
27
|
27.03.2024 18:00 | Topličanin | 19 : 27 | Goč Merkur |
30.03
Rtanj
Pusta Reka
20
0
|
30.03.2024 | Rtanj | 20 : 0 | Pusta Reka |
27.03
16:00
Rad
Bežanija
0
1
|
27.03.2024 16:00 | Rad | 0 : 1 | Bežanija |
27.03
15:00
Dynamic VIP PAY
Zemun
82
59
|
27.03.2024 15:00 | Dynamic VIP PAY | 82 : 59 | Zemun |
27.03
15:00
OFK Budućnost
Umka
8
1
|
27.03.2024 15:00 | OFK Budućnost | 8 : 1 | Umka |
27.03
15:00
OFK Radnički
Timok 1919
3
3
|
27.03.2024 15:00 | OFK Radnički | 3 : 3 | Timok 1919 |
27.03
14:30
Polimlje
Sloga (BB)
0
3
|
27.03.2024 14:30 | Polimlje | 0 : 3 | Sloga (BB) |
27.03
15:00
Železničar
Sunrise Šabac
1
3
|
27.03.2024 15:00 | Železničar | 1 : 3 | Sunrise Šabac |
27.03
14:00
Šumadija 1903
Arsenal 1930
1
1
|
27.03.2024 14:00 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Arsenal 1930 |
27.03
10:00
Derby 2015
Petar Puača
3
0
|
27.03.2024 10:00 | Derby 2015 | 3 : 0 | Petar Puača |
25.03
16:30
Železničar
Kolonija
3
4
|
25.03.2024 16:30 | Železničar | 3 : 4 | Kolonija |
23.03
18:00
Dunav
Trgovački
6
0
|
23.03.2024 18:00 | Dunav | 6 : 0 | Trgovački | |||||
23.03
14:00
LSK
Budućnost
0
1
|
23.03.2024 14:00 | LSK | 0 : 1 | Budućnost | |||||
23.03
10:00
Fruskogorac
Srem
4
4
|
23.03.2024 10:00 | Fruskogorac | 4 : 4 | Srem | |||||
23.03
15:00
Jadran
Graničar 1924
6
1
|
23.03.2024 15:00 | Jadran | 6 : 1 | Graničar 1924 |
26.03
20:00
SK Volej
Borac 2
0
3
|
26.03.2024 20:00 | SK Volej | 0 : 3 | Borac 2 |
26.03
21:30
Eko Sport
ABBA
90
72
|
26.03.2024 21:30 | Eko Sport | 90 : 72 | ABBA |
26.03
21:00
Tisa
Kraljevićevo
6
2
|
26.03.2024 21:00 | Tisa | 6 : 2 | Kraljevićevo |
26.03
20:45
Sloboda S
Tehničar
3
0
|
26.03.2024 20:45 | Sloboda S | 3 : 0 | Tehničar |
26.03
19:00
Alas 2023
Timakum
5
4
|
26.03.2024 19:00 | Alas 2023 | 5 : 4 | Timakum |
26.03
19:00
Zlatibor
PP 192
3
6
|
26.03.2024 19:00 | Zlatibor | 3 : 6 | PP 192 |
26.03
17:30
SPD Radnički
Spartak
64
83
|
26.03.2024 17:30 | SPD Radnički | 64 : 83 | Spartak |
16.03
15:30
Proleter 1951
Fruškogorac
0
9
|
16.03.2024 15:30 | Proleter 1951 | 0 : 9 | Fruškogorac |
26.03
15:00
Smederevo 1924
RFK Grafičar
1
2
|
26.03.2024 15:00 | Smederevo 1924 | 1 : 2 | RFK Grafičar | |||||
26.03
15:00
Radnički (SM)
OFK Beograd
0
1
|
26.03.2024 15:00 | Radnički (SM) | 0 : 1 | OFK Beograd |
26.03
12:30
Vojvodina mts
Partizan
74
96
|
26.03.2024 12:30 | Vojvodina mts | 74 : 96 | Partizan |
20.03
13:00
Železnik 1930
Zvezda B 2018
2
4
|
20.03.2024 13:00 | Železnik 1930 | 2 : 4 | Zvezda B 2018 |
26.03
10:00
Petrika
Jedinstvo (SP)
8
0
|
26.03.2024 10:00 | Petrika | 8 : 0 | Jedinstvo (SP) |
21.03
21:00
Stara Pazova
Nova Pazova
109
79
|
21.03.2024 21:00 | Stara Pazova | 109 : 79 | Nova Pazova |
24.03
Sloboda
Napredak
2
0
|
24.03.2024 | Sloboda | 2 : 0 | Napredak |
24.03
13:00
Zemun
011
3
0
|
24.03.2024 13:00 | Zemun | 3 : 0 | 011 |
09.03
11:00
Napredak
Torlak
0
3
|
09.03.2024 11:00 | Napredak | 0 : 3 | Torlak |
10.03
12:00
Budućnost
City Sport Club
3
0
|
10.03.2024 12:00 | Budućnost | 3 : 0 | City Sport Club |
23.03
16:00
Partizan EFBET
Jedinstvo (SP)
1
3
|
23.03.2024 16:00 | Partizan EFBET | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
22.03
19:00
Spartak (S)
Klek
3
0
|
22.03.2024 19:00 | Spartak (S) | 3 : 0 | Klek | |||||
23.03
17:00
Omladinac
Železničar
0
3
|
23.03.2024 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Železničar | |||||
23.03
18:00
Ub
Srem
3
0
|
23.03.2024 18:00 | Ub | 3 : 0 | Srem | |||||
24.03
19:00
TENT
Crvena zvezda
3
1
|
24.03.2024 19:00 | TENT | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
22.03
19:00
Inđija
Radnički Blaster
0
3
|
22.03.2024 19:00 | Inđija | 0 : 3 | Radnički Blaster |
24.03
19:00
Jedinstvo (SP)
Partizan EFBET
0
3
|
24.03.2024 19:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | Partizan EFBET | |||||
22.03
19:00
Crvena zvezda
Karađorđe
3
0
|
22.03.2024 19:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
23.03
18:00
Takovo
Spartak (S)
0
3
|
23.03.2024 18:00 | Takovo | 0 : 3 | Spartak (S) | |||||
23.03
20:00
Niš
SPD Radnički
0
3
|
23.03.2024 20:00 | Niš | 0 : 3 | SPD Radnički | |||||
23.03
18:00
Mladi radnik
Borac (S)
3
0
|
23.03.2024 18:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Borac (S) | |||||
21.03
18:00
Vojvodina
Ribnica
3
1
|
21.03.2024 18:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Ribnica |
23.03
19:00
Crno Bele 011
Valjevo
3
1
|
23.03.2024 19:00 | Crno Bele 011 | 3 : 1 | Valjevo | |||||
21.03
20:30
Novi Sad
Panonija
0
3
|
21.03.2024 20:30 | Novi Sad | 0 : 3 | Panonija | |||||
22.03
18:30
Leskovac 98
AS Batajnica
2
3
|
22.03.2024 18:30 | Leskovac 98 | 2 : 3 | AS Batajnica | |||||
23.03
18:00
Zlatibor
Student
3
0
|
23.03.2024 18:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Student | |||||
24.03
18:00
Jedinstvo (U)
Takovo
3
0
|
24.03.2024 18:00 | Jedinstvo (U) | 3 : 0 | Takovo |
23.03
15:00
Dunav Volley
Novi Sad
1
3
|
23.03.2024 15:00 | Dunav Volley | 1 : 3 | Novi Sad | |||||
22.03
20:00
Novi Pazar
Spartak (Lj)
3
2
|
22.03.2024 20:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Spartak (Lj) | |||||
23.03
19:00
Dubočica
Klek Srbijašume
3
2
|
23.03.2024 19:00 | Dubočica | 3 : 2 | Klek Srbijašume | |||||
25.03
20:00
Kosovska Mitrovica
Mladenovac
1
3
|
25.03.2024 20:00 | Kosovska Mitrovica | 1 : 3 | Mladenovac | |||||
23.03
16:00
Smederevo Carina
Topličanin
3
1
|
23.03.2024 16:00 | Smederevo Carina | 3 : 1 | Topličanin | |||||
23.03
20:00
Železničar
VGSK
3
1
|
23.03.2024 20:00 | Železničar | 3 : 1 | VGSK |
25.03
21:15
Cerak
Astra
51
78
|
25.03.2024 21:15 | Cerak | 51 : 78 | Astra |
25.03
20:30
Novosadska ŽKA
Spartak
78
62
|
25.03.2024 20:30 | Novosadska ŽKA | 78 : 62 | Spartak |
25.03
19:30
Srem (SM)
Metaloplastika 2021
21
41
|
25.03.2024 19:30 | Srem (SM) | 21 : 41 | Metaloplastika 2021 |