XS
SM
MD
LG

pre 24 minuta
13.11.2018 19:30 Rtanj 33 : 30 Pirot

14.11.2018 17:30 Partizan 35 : 25 Šamot 65

pre 25 minuta
14.11.2018 18:00 Bekament BB 22 : 30 Jagodina

pre 40 minuta
14.11.2018 18:00 Lovćen 1947 83 : 73 Zrinjski

pre 44 minuta
14.11.2018 18:00 OKK Spars 63 : 59 Rogaška

pre 3 sata
12.11.2018 17:30 Leteći Bajmočani 3 : 4 Leteći Holandjanin

pre 4 sata
14.11.2018 14:00 Javor Matis 1 : 1 Radnik

10.11.2018 19:00 Miners 0 : 0 Aleksinac 2015

pre 5 sati
14.11.2018 13:00 Mladi rudar 1954 2 : 6 Sloga Bat 1924

pre 11 sati
11.11.2018 10:00 Mladost (L) 3 : 2 Radnički (K)

10.11.2018 09:30 Volleyland 3 : 0 Akademija Singidunum
07.11.2018 20:30 Avala 3 : 0 Blok Aut
10.11.2018 19:00 Obilić 3 : 2 Crnjanski
08.11.2018 20:00 Volleyland 2 : 3 AS

pre 17 sati
10.11.2018 19:45 VK Partizan NBG 011 Vukovi 11 : 11 Dorćol
11.11.2018 20:00 Rasina 13 : 6 Banja Luka
10.11.2018 ŽAK 8 : 12 Valis
10.11.2018 10:30 Singidunum 11 : 15 Spartak Prozivka

11.11.2018 21:00 Banjica 8 : 9 Zemun
10.11.2018 20:00 Bečej 12 : 4 Dunav
11.11.2018 10:30 Beograd 7 : 11 Stari Grad
10.11.2018 20:45 Taš 13 : 7 TENT

pre 21 sat
13.11.2018 19:20 Žitko Basket 50 : 92 BKK Radnički

pre 22 sata
13.11.2018 19:30 Arilje 34 : 22 Beli andjeo

juče
13.11.2018 16:30 Voždovac 1955 30 : 28 Bor RTB

13.11.2018 17:00 Mokra Gora 2 30 : 27 Užice

10.11.2018 18:00 Paraćin 3 : 1 Sloga 2016

11.11.2018 15:00 Lazarevac 3 : 0 Tehničar (Sd)
11.11.2018 16:00 Fortuna Plus 1 : 3 Red Fox-Smeč 5
11.11.2018 19:00 Šumadija 0 : 3 Imlek
11.11.2018 19:00 Partizan 2 1 : 3 Lucky Star
10.11.2018 18:30 AS Batajnica 3 : 0 Karadjordje
11.11.2018 15:00 Ribnica 3 : 0 Mladi Radnik

10.11.2018 14:30 Blok Aut 2 : 3 Roda
10.11.2018 17:40 Lucky Star 1 : 3 Karađorđe
10.11.2018 19:30 Crnjanski 0 : 3 Šumadija
10.11.2018 20:30 Sloga 2015 0 : 3 Rudar

11.11.2018 10:00 Inđija 0 : 3 Dunav

12.11.2018 12:00 Vojvodina 7 : 0 Železničar

12.11.2018 20:30 Partenon 4 : 4 Oplenac
12.11.2018 17:00 Borac 7 : 5 Raška
12.11.2018 19:00 Metalac Kolorado 4 : 1 Olimp

Coerver junior FA 7 : 1 Budućnost (A)

11.11.2018 13:00 Borac 7 : 1 Pocerina

17.11.2018 17:00 Jugbasket 0 : 20 Prokuplje

12.11.2018 20:00 Vinter sport 3 : 3 Jastrebac
12.11.2018 20:00 RB 5 : 4 Smederevo

12.11.2018 20:30 Sopot 3 : 4 Zufo
12.11.2018 19:30 Požarevac 5 : 5 Pirot

12.11.2018 17:30 Radnik 6 : 3 Dolap

12.11.2018 19:30 Loznica Grad 2018 3 : 1 Fleš

12.11.2018 18:00 Kraljevo 65 : 85 Crvena zvezda

12.11.2018 19:00 Bele crkve 5 : 5 Radnički 2010

12.11.2018 18:00 FMP 93 : 65 Krka

17.11.2018 11:00 Šumadija 1903 0 : 0 Apolon 4

prekjuče
12.11.2018 18:00 Dunav Stars 3 : 2 Pin

12.11.2018 17:00 Jadran 24 : 22 Mokrin

07.11.2018 20:00 Rtanj 36 : 19 Bor - RTB 2

12.11.2018 18:00 Rosulja 3 : 3 Lindoret

12.11.2018 18:00 Trajal 1 : 2 Bežanija

11.11.2018 12:00 Sivac 69/2 20 : 27 Borac

12.11.2018 18:00 Bečej 5 : 5 Banjica

Sloga (L) 6 : 2 Sloga (M)

Borac 1932 5 : 7 Budućnost
Sloga 5 : 5 Proleter (V)
Proleter Mihajlovac 4 : 5 Bresje Superior

Plana 2 : 0 Šumadija
Rudar (S) 0 : 3 Mladi radnik 1926
Petar Dobrnjac 1 : 4 Bačinac

10.11.2018 VGSK 6 : 4 Zvižd

11.11.2018 11:00 Sloga (P) 2 : 2 Borac
11.11.2018 11:00 Javor Matis 0 : 2 Mladost (L)
11.11.2018 11:00 Mladi radnik 1926 3 : 0 Smederevo 1924

11.11.2018 13:00 Metalac 0 : 1 Sloboda (U)
11.11.2018 13:00 Mladi radnik 1926 1 : 1 Smederevo 1924

11.11.2018 13:00 Sloga 0 : 3 Kusce

10.11.2018 13:30 Bratstvo 2 : 5 Voćar

12.11.2018 13:00 Proleter 54 : 69 Čelarevo

11.11.2018 13:30 Blagotin 0 : 1 Morava
11.11.2018 13:30 Mladost (T) 4 : 2 Šumadinac

27.10.2018 Senta 4 : 0 AFK

20.10.2018 Mladost APA 3 : 1 Sloga

12.11.2018 10:00 Vojvodina 6 : 0 Železničar

10.11.2018 13:00 Vinča 3 : 0 Rabrovac

23.09.2018 Čaglavica 1 : 6 Sitnica

10.11.2018 19:00 Dunav 3 : 0 Jadran
11.11.2018 18:00 Srem 2 3 : 0 Star

10.11.2018 18:00 NS Volej tim 3 : 0 Grbić
11.11.2018 20:00 Bagljaš 023 3 : 0 Blok Aut
10.11.2018 17:00 Beočin 0 : 3 Novi Sad 2

11.11.2018 18:00 Sutjeska 1 : 3 Spartak 2
11.11.2018 15:30 Merkur 3 : 0 Libero

10.11.2018 18:30 Vršac 0 : 3 Banat
11.11.2018 18:00 Krajišnik 3 : 1 KI 0230
10.11.2018 18:00 Hercegovina 2 : 3 Proleter

11.11.2018 14:15 Lavice 07 3 : 1 Slavija
11.11.2018 16:00 Elan Volej 2 : 3 Partizan
11.11.2018 12:00 Novi Sad 3 : 0 Mladost (NP)

10.11.2018 18:00 Tara 0 : 3 Tehničar

11.11.2018 20:00 Gimnazijalac 0 : 3 Radnički (Bg)

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.