13.10
14:30
Polet
Rudar
1
0
|
13.10.2013 14:30 | Polet | 1 : 0 | Rudar | |||||
13.10
14:30
GFK Jasenica 1911
Mačva
1
3
|
13.10.2013 14:30 | GFK Jasenica 1911 | 1 : 3 | Mačva | |||||
13.10
14:30
Mladi radnik
Krušik
3
2
|
13.10.2013 14:30 | Mladi radnik | 3 : 2 | Krušik | |||||
13.10
14:30
Pobeda
Seljak
1
1
|
13.10.2013 14:30 | Pobeda | 1 : 1 | Seljak | |||||
13.10
14:30
Železničar
Jošanica ND 2011
1
0
|
13.10.2013 14:30 | Železničar | 1 : 0 | Jošanica ND 2011 | |||||
13.10
14:30
Partizan
Šumadija
2
0
|
13.10.2013 14:30 | Partizan | 2 : 0 | Šumadija | |||||
13.10
14:30
Bane
Loznica
2
0
|
13.10.2013 14:30 | Bane | 2 : 0 | Loznica | |||||
13.10
13:00
Šapine
Sloboda
4
0
|
13.10.2013 13:00 | Šapine | 4 : 0 | Sloboda |
13.10
15:00
Radnički (S)
Jedinstvo (P)
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Radnički (S) | 3 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
13.10
11:00
Car Konstantin
Moravac Orion
1
0
|
13.10.2013 11:00 | Car Konstantin | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
13.10
15:00
Đerdap
Kopaonik
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Đerdap | 2 : 1 | Kopaonik | |||||
13.10
15:00
Sloga (D)
Radnički (P)
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Sloga (D) | 0 : 2 | Radnički (P) | |||||
13.10
15:00
Sinđelić
Hajduk Veljko
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Sinđelić | 0 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
13.10
15:00
Timočanin
Trstenik PPT
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Timočanin | 3 : 1 | Trstenik PPT | |||||
13.10
15:00
SFK Moravac
Dubočica 1923
4
1
|
13.10.2013 15:00 | SFK Moravac | 4 : 1 | Dubočica 1923 | |||||
13.10
15:00
Tabane Trgovački
Žitorađa
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Tabane Trgovački | 1 : 0 | Žitorađa |
13.10
15:00
Bačka (BP)
Radnički (NP)
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Bačka (BP) | 2 : 0 | Radnički (NP) | |||||
13.10
15:00
Jedinstvo (NB)
Banat
0
3
|
13.10.2013 15:00 | Jedinstvo (NB) | 0 : 3 | Banat | |||||
13.10
15:00
Palić
Sloga
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Palić | 0 : 0 | Sloga | |||||
13.10
15:00
Dunav
Radnički (Š)
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Dunav | 2 : 0 | Radnički (Š) | |||||
13.10
15:00
Senta
Tekstilac
5
2
|
13.10.2013 15:00 | Senta | 5 : 2 | Tekstilac | |||||
13.10
15:00
Radnički (S)
Bačka 1901
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Radnički (S) | 0 : 1 | Bačka 1901 | |||||
13.10
15:00
Novi Sad
Dinamo
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Novi Sad | 1 : 1 | Dinamo | |||||
13.10
15:00
Radnički (SM)
ČSK Pivara
2
2
|
13.10.2013 15:00 | Radnički (SM) | 2 : 2 | ČSK Pivara |
13.10
15:00
Kolubara
Železnik Lasta
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Kolubara | 1 : 0 | Železnik Lasta | |||||
13.10
15:00
Radnički (O)
Dorćol
2
2
|
13.10.2013 15:00 | Radnički (O) | 2 : 2 | Dorćol | |||||
13.10
15:00
Šumadija
OFK Mladenovac
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Šumadija | 1 : 1 | OFK Mladenovac | |||||
13.10
15:00
BASK
Sopot
2
0
|
13.10.2013 15:00 | BASK | 2 : 0 | Sopot | |||||
13.10
15:00
Budućnost
Žarkovo
2
3
|
13.10.2013 15:00 | Budućnost | 2 : 3 | Žarkovo | |||||
13.10
15:00
Srem
Zemun
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Srem | 0 : 0 | Zemun | |||||
13.10
15:00
Turbina
Lokomotiva
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Turbina | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
13.10
15:00
IM Rakovica
Hajduk
3
0
|
13.10.2013 15:00 | IM Rakovica | 3 : 0 | Hajduk |
13.10
14:30
Tutin
Takovo
0
3
|
13.10.2013 14:30 | Tutin | 0 : 3 | Takovo | |||||
13.10
14:30
Orlovac
Polet
1
0
|
13.10.2013 14:30 | Orlovac | 1 : 0 | Polet | |||||
13.10
14:30
Sloboda
Omladinac
3
0
|
13.10.2013 14:30 | Sloboda | 3 : 0 | Omladinac | |||||
13.10
14:30
Karađorđe
Arsenal
0
0
|
13.10.2013 14:30 | Karađorđe | 0 : 0 | Arsenal | |||||
13.10
14:30
Slavija
Vodojaža
1
0
|
13.10.2013 14:30 | Slavija | 1 : 0 | Vodojaža |
13.10
15:00
Udarnik
Obilić
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Udarnik | 0 : 1 | Obilić | |||||
13.10
15:00
Zvižd
Morava
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Zvižd | 0 : 1 | Morava | |||||
13.10
15:00
Mladi radnik
VGSK
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Mladi radnik | 1 : 1 | VGSK | |||||
13.10
15:00
Borac
Homoljac
4
2
|
13.10.2013 15:00 | Borac | 4 : 2 | Homoljac | |||||
13.10
11:00
Šumadinac 1913
Karađorđe
0
1
|
13.10.2013 11:00 | Šumadinac 1913 | 0 : 1 | Karađorđe | |||||
13.10
15:00
Šumadinac (B)
Šumadija
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Šumadinac (B) | 3 : 0 | Šumadija | |||||
13.10
15:00
Napredak
Sloga
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Napredak | 1 : 2 | Sloga |
13.10
14:30
Zlatar
Sloga 1940
1
2
|
13.10.2013 14:30 | Zlatar | 1 : 2 | Sloga 1940 | |||||
13.10
14:30
Brezovica
Sevojno
0
2
|
13.10.2013 14:30 | Brezovica | 0 : 2 | Sevojno | |||||
13.10
14:30
Polimlje
Sloga (P)
2
2
|
13.10.2013 14:30 | Polimlje | 2 : 2 | Sloga (P) |
13.10
15:00
Pukovac
Zaplanjac
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Pukovac | 1 : 0 | Zaplanjac | |||||
13.10
15:00
Rudar Alpos
Svrljig
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Rudar Alpos | 1 : 0 | Svrljig | |||||
13.10
15:00
Vlasina
BSK Bujanovac
4
0
|
13.10.2013 15:00 | Vlasina | 4 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
13.10
15:00
Budućnost
Bukovik
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Budućnost | 2 : 1 | Bukovik |
13.10
15:00
Dragocvet
OFK Bor
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Dragocvet | 0 : 2 | OFK Bor | |||||
13.10
15:00
Lugomir
Borac (B)
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Lugomir | 2 : 0 | Borac (B) | |||||
13.10
15:00
Trajal
Juhor
2
2
|
13.10.2013 15:00 | Trajal | 2 : 2 | Juhor | |||||
13.10
15:00
Kablovi
Župa
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Kablovi | 0 : 0 | Župa |
13.10
15:00
Tisa
Bilećanin
4
0
|
13.10.2013 15:00 | Tisa | 4 : 0 | Bilećanin | |||||
13.10
15:00
Borac (Starčevo)
Jedinstvo (BK)
6
0
|
13.10.2013 15:00 | Borac (Starčevo) | 6 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
13.10
15:00
Crvena Zvezda (RS)
Radnički (K)
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Crvena Zvezda (RS) | 2 : 1 | Radnički (K) |
13.10
15:00
Borac
Graničar 1924
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Borac | 2 : 1 | Graničar 1924 | |||||
13.10
15:00
Hajduk
Vrbas
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Hajduk | 0 : 2 | Vrbas |
13.10
15:00
Sremčica
IMT
0
3
|
13.10.2013 15:00 | Sremčica | 0 : 3 | IMT | |||||
13.10
15:00
Crvena zvezda (MML)
Radnički (R)
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Crvena zvezda (MML) | 3 : 0 | Radnički (R) |
13.10
15:30
Budućnost
Radnički
2
0
|
13.10.2013 15:30 | Budućnost | 2 : 0 | Radnički | |||||
13.10
15:30
Ibar
Goč
3
0
|
13.10.2013 15:30 | Ibar | 3 : 0 | Goč | |||||
13.10
15:30
Pazar Juniors 2011
Kraljevo Hajduk
3
2
|
13.10.2013 15:30 | Pazar Juniors 2011 | 3 : 2 | Kraljevo Hajduk | |||||
13.10
15:30
Lazac
Mataruge
2
1
|
13.10.2013 15:30 | Lazac | 2 : 1 | Mataruge | |||||
13.10
15:30
Braća Vuković
Radnik
3
0
|
13.10.2013 15:30 | Braća Vuković | 3 : 0 | Radnik | |||||
13.10
15:30
Morava
Polet
1
3
|
13.10.2013 15:30 | Morava | 1 : 3 | Polet | |||||
13.10
15:30
Ribnica
Borac (V)
1
0
|
13.10.2013 15:30 | Ribnica | 1 : 0 | Borac (V) |
13.10
15:00
Miokovci
Slatina
3
2
|
13.10.2013 15:00 | Miokovci | 3 : 2 | Slatina | |||||
13.10
15:00
Jedinstvo (GG)
Napredak
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Jedinstvo (GG) | 2 : 1 | Napredak | |||||
13.10
15:00
Prijevor
Omladinac
2
3
|
13.10.2013 15:00 | Prijevor | 2 : 3 | Omladinac | |||||
13.10
15:00
Gorušica
Ovčar
3
2
|
13.10.2013 15:00 | Gorušica | 3 : 2 | Ovčar | |||||
13.10
15:00
Mladost (P)
Rudar
1
3
|
13.10.2013 15:00 | Mladost (P) | 1 : 3 | Rudar | |||||
13.10
15:00
Mladost (A)
Donja Vrbava
4
1
|
13.10.2013 15:00 | Mladost (A) | 4 : 1 | Donja Vrbava | |||||
13.10
15:00
Spartak
Jedinstvo (K)
2
2
|
13.10.2013 15:00 | Spartak | 2 : 2 | Jedinstvo (K) |
13.10
15:00
Jedinstvo
Šumadinac
2
2
|
13.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Šumadinac | |||||
13.10
15:00
Kolonija
Sušica
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Kolonija | 1 : 1 | Sušica | |||||
13.10
15:00
Korićani
Jadran
0
3
|
13.10.2013 15:00 | Korićani | 0 : 3 | Jadran | |||||
13.10
15:00
Srbija
Budućnost
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Srbija | 0 : 2 | Budućnost | |||||
13.10
15:00
Vinogradi DB
Seljak
1
4
|
13.10.2013 15:00 | Vinogradi DB | 1 : 4 | Seljak | |||||
13.10
15:00
Ćava
OFK Bagremar
6
3
|
13.10.2013 15:00 | Ćava | 6 : 3 | OFK Bagremar |
13.10
14:00
Ibar
Moša
4
0
|
13.10.2013 14:00 | Ibar | 4 : 0 | Moša |
13.10
14:30
Lokomotiva
Junkovac
3
0
|
13.10.2013 14:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | Junkovac | |||||
13.10
14:30
Šatornja
Vitlina-Bokanja
5
0
|
13.10.2013 14:30 | Šatornja | 5 : 0 | Vitlina-Bokanja | |||||
13.10
14:30
Lepenica
Banja
3
0
|
13.10.2013 14:30 | Lepenica | 3 : 0 | Banja | |||||
13.10
14:30
Vinča
Marjan
3
1
|
13.10.2013 14:30 | Vinča | 3 : 1 | Marjan | |||||
13.10
14:30
Beli orlovi
Borac
3
2
|
13.10.2013 14:30 | Beli orlovi | 3 : 2 | Borac | |||||
13.10
14:30
Aranđelovac
Partizan
0
1
|
13.10.2013 14:30 | Aranđelovac | 0 : 1 | Partizan |
13.10
15:00
Budućnost (MK)
Bresje Superior
2
2
|
13.10.2013 15:00 | Budućnost (MK) | 2 : 2 | Bresje Superior | |||||
13.10
15:00
Proleter
Polet
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Proleter | 1 : 0 | Polet | |||||
13.10
15:00
SASK
Glavaš
1
3
|
13.10.2013 15:00 | SASK | 1 : 3 | Glavaš | |||||
13.10
15:00
Pobeda
Sloboda
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Pobeda | 1 : 2 | Sloboda | |||||
13.10
15:00
Železničar (K)
Bačinac
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Železničar (K) | 2 : 0 | Bačinac | |||||
13.10
15:00
Budućnost (R)
Osipaonica
3
2
|
13.10.2013 15:00 | Budućnost (R) | 3 : 2 | Osipaonica | |||||
13.10
15:00
Borac
Železničar (S)
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Borac | 3 : 0 | Železničar (S) | |||||
13.10
15:00
Šumadija
Mladi borac
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Šumadija | 2 : 0 | Mladi borac |
13.10
15:00
Makce
Mlava
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Makce | 1 : 1 | Mlava | |||||
13.10
15:00
Basarac
Mladost
5
1
|
13.10.2013 15:00 | Basarac | 5 : 1 | Mladost | |||||
13.10
15:00
Omladinac
RSK
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Omladinac | 0 : 1 | RSK | |||||
13.10
15:00
Beli Orao
Polet
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Beli Orao | 2 : 0 | Polet | |||||
13.10
15:00
Petar Dobrnjac
Sloga
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Petar Dobrnjac | 1 : 0 | Sloga | |||||
13.10
15:00
Vihor
Integral
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Vihor | 1 : 0 | Integral | |||||
13.10
15:00
Trgovački
Napredak 1936
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Trgovački | 2 : 1 | Napredak 1936 |
13.10
15:00
Antimon
Jedinstvo (MZ)
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Antimon | 2 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
13.10
15:00
Provo
Lipolist
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Provo | 0 : 1 | Lipolist | |||||
13.10
15:00
Radjevac
Hajduk Stanko
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Radjevac | 2 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
13.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Majur
4
2
|
13.10.2013 15:00 | Jedinstvo (Š) | 4 : 2 | Majur | |||||
13.10
15:00
Podrinje
Drina
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Podrinje | 1 : 1 | Drina | |||||
13.10
15:00
Mladost (P)
Sindjelić
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Mladost (P) | 1 : 0 | Sindjelić |
13.10
15:30
Zlatibor
Jedinstvo (K)
11
0
|
13.10.2013 15:30 | Zlatibor | 11 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
13.10
15:30
Budućnost
Omladinac
2
0
|
13.10.2013 15:30 | Budućnost | 2 : 0 | Omladinac | |||||
13.10
15:30
Perućac
GP Zlatibor
1
0
|
13.10.2013 15:30 | Perućac | 1 : 0 | GP Zlatibor | |||||
13.10
11:00
Ariljska rampa
Crnokosa
1
1
|
13.10.2013 11:00 | Ariljska rampa | 1 : 1 | Crnokosa | |||||
13.10
15:30
Sečica
Železničar
1
4
|
13.10.2013 15:30 | Sečica | 1 : 4 | Železničar |
13.10
15:00
Radnički 1947 (Č)
Borac (A)
5
1
|
13.10.2013 15:00 | Radnički 1947 (Č) | 5 : 1 | Borac (A) | |||||
13.10
15:00
Rasovača
Malošište
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Rasovača | 1 : 0 | Malošište | |||||
13.10
15:00
Zemljoradnik
Orljane
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Zemljoradnik | 0 : 0 | Orljane | |||||
13.10
15:00
Morava
Mladost (B)
1
3
|
13.10.2013 15:00 | Morava | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
13.10
15:00
Rad
Radnički 1924 (K)
2
3
|
13.10.2013 15:00 | Rad | 2 : 3 | Radnički 1924 (K) |
13.10
15:00
Proleter (M)
Vrtište
1
3
|
13.10.2013 15:00 | Proleter (M) | 1 : 3 | Vrtište | |||||
13.10
15:00
Morava
Brzi Brod
1
8
|
13.10.2013 15:00 | Morava | 1 : 8 | Brzi Brod | |||||
13.10
15:00
Sloboda
Mladost (L)
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | Mladost (L) | |||||
13.10
15:00
Moravac 1948
Jedinstvo
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Moravac 1948 | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.10
15:00
Mladost (M)
Proleter (DV)
5
0
|
13.10.2013 15:00 | Mladost (M) | 5 : 0 | Proleter (DV) |
13.10
14:30
Jablanica
Plantaža
4
0
|
13.10.2013 14:30 | Jablanica | 4 : 0 | Plantaža | |||||
13.10
14:30
Progres
Lemind Livnica
5
0
|
13.10.2013 14:30 | Progres | 5 : 0 | Lemind Livnica | |||||
13.10
14:30
Jedinstvo (GS)
Šumadija
2
1
|
13.10.2013 14:30 | Jedinstvo (GS) | 2 : 1 | Šumadija | |||||
13.10
14:30
Jedinstvo (G)
Mladi Borac
3
1
|
13.10.2013 14:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 1 | Mladi Borac | |||||
13.10
14:30
Sloga
Zloćudovo
0
0
|
13.10.2013 14:30 | Sloga | 0 : 0 | Zloćudovo | |||||
13.10
14:30
Čekmin
Umac
1
1
|
13.10.2013 14:30 | Čekmin | 1 : 1 | Umac | |||||
13.10
14:30
Bobište
Gradac
5
2
|
13.10.2013 14:30 | Bobište | 5 : 2 | Gradac | |||||
13.10
14:30
Vučje
Radnički
2
2
|
13.10.2013 14:30 | Vučje | 2 : 2 | Radnički |
13.10
15:00
Kosovac
Partizanski put
4
1
|
13.10.2013 15:00 | Kosovac | 4 : 1 | Partizanski put | |||||
13.10
15:00
Omladinac
Dobrič
2
3
|
13.10.2013 15:00 | Omladinac | 2 : 3 | Dobrič | |||||
13.10
15:00
Pobeda
N.S. Tatko
5
1
|
13.10.2013 15:00 | Pobeda | 5 : 1 | N.S. Tatko | |||||
13.10
15:00
Dunđerski
Kosanica
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Dunđerski | 0 : 1 | Kosanica |
13.10
15:00
Sloga
Jedinstvo ( B.P)
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Sloga | 0 : 1 | Jedinstvo ( B.P) | |||||
13.10
15:00
Padež
Gnjilan
4
0
|
13.10.2013 15:00 | Padež | 4 : 0 | Gnjilan | |||||
13.10
15:00
Mladost (P.R)
Spartak
2
3
|
13.10.2013 15:00 | Mladost (P.R) | 2 : 3 | Spartak |
13.10
15:00
Trešnjevka
OFK Pavlovac
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Trešnjevka | 0 : 1 | OFK Pavlovac | |||||
13.10
15:00
Vihor
Mladost (B)
0
3
|
13.10.2013 15:00 | Vihor | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
13.10
15:00
OFK Alakince
Besa 2005
1
0
|
13.10.2013 15:00 | OFK Alakince | 1 : 0 | Besa 2005 | |||||
13.10
15:00
Ternoci
Morava
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Ternoci | 0 : 1 | Morava | |||||
13.10
15:00
Levosoje
Pčinja
1
5
|
13.10.2013 15:00 | Levosoje | 1 : 5 | Pčinja |
13.10
15:00
Sloga (R)
Rudar
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Sloga (R) | 0 : 0 | Rudar | |||||
13.10
15:00
Morava
Ropotovo
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Morava | 1 : 0 | Ropotovo |
13.10
15:00
Radnički
Gracko
3
6
|
13.10.2013 15:00 | Radnički | 3 : 6 | Gracko | |||||
13.10
15:00
Gračanica
Sitnica
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Gračanica | 2 : 1 | Sitnica | |||||
13.10
15:00
Čaglavica
Ugljare
1
3
|
13.10.2013 15:00 | Čaglavica | 1 : 3 | Ugljare | |||||
13.10
15:00
Polet
Brezovica
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Polet | 3 : 0 | Brezovica |
13.10
14:30
Mladost (J)
Mladost (D)
1
1
|
13.10.2013 14:30 | Mladost (J) | 1 : 1 | Mladost (D) | |||||
13.10
14:30
Morava (R)
OFK Tekstilac
1
0
|
13.10.2013 14:30 | Morava (R) | 1 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
13.10
14:30
BSK
Napredak (D)
2
1
|
13.10.2013 14:30 | BSK | 2 : 1 | Napredak (D) | |||||
13.10
14:30
Mladost (K)
Sloga
2
1
|
13.10.2013 14:30 | Mladost (K) | 2 : 1 | Sloga | |||||
13.10
14:30
Bratstvo
Kušiljevo
1
2
|
13.10.2013 14:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Kušiljevo | |||||
13.10
14:30
OFK Bratstvo
Budućnost
2
1
|
13.10.2013 14:30 | OFK Bratstvo | 2 : 1 | Budućnost |
13.10
15:30
Naupare
Jastrebac
0
3
|
13.10.2013 15:30 | Naupare | 0 : 3 | Jastrebac | |||||
13.10
15:30
Mačkovac
Sloga Dašnica
1
2
|
13.10.2013 15:30 | Mačkovac | 1 : 2 | Sloga Dašnica | |||||
13.10
15:30
Pepeljevac
Sloga Ćićevac
1
0
|
13.10.2013 15:30 | Pepeljevac | 1 : 0 | Sloga Ćićevac | |||||
13.10
15:30
Jedinstvo 1936
FUD
1
2
|
13.10.2013 15:30 | Jedinstvo 1936 | 1 : 2 | FUD | |||||
13.10
15:30
Temnić 1924
Jasika
2
0
|
13.10.2013 15:30 | Temnić 1924 | 2 : 0 | Jasika | |||||
13.10
15:30
Trudbenik
Poljoprivrednik
0
2
|
13.10.2013 15:30 | Trudbenik | 0 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
13.10
15:30
Mladost
Čitluk
5
1
|
13.10.2013 15:30 | Mladost | 5 : 1 | Čitluk |
13.10
15:00
Krivelj
Rajac
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Krivelj | 1 : 0 | Rajac | |||||
13.10
15:00
Branik
Rudna Glava
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Branik | 1 : 0 | Rudna Glava | |||||
13.10
15:00
Blizna
Slatina
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Blizna | 0 : 2 | Slatina | |||||
13.10
15:00
Radnički
Nemetali
2
3
|
13.10.2013 15:00 | Radnički | 2 : 3 | Nemetali |
13.10
15:00
Mladost
Polet
3
4
|
13.10.2013 15:00 | Mladost | 3 : 4 | Polet | |||||
13.10
15:00
Omladinac
OFK Knjaz
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Omladinac | 2 : 0 | OFK Knjaz | |||||
13.10
15:00
ŠSK
Rudar (VČ)
1
0
|
13.10.2013 15:00 | ŠSK | 1 : 0 | Rudar (VČ) | |||||
13.10
15:00
Osnić
Trebič
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Osnić | 0 : 0 | Trebič | |||||
13.10
15:00
Rudar (P)
Sloga
6
4
|
13.10.2013 15:00 | Rudar (P) | 6 : 4 | Sloga | |||||
13.10
15:00
OFK 019 Zaječar
Rgotina
0
0
|
13.10.2013 15:00 | OFK 019 Zaječar | 0 : 0 | Rgotina |
13.10
15:30
Jugoslavija
Partizan (G)
2
0
|
13.10.2013 15:30 | Jugoslavija | 2 : 0 | Partizan (G) | |||||
13.10
15:30
Budućnost (A)
Železničar
0
1
|
13.10.2013 15:30 | Budućnost (A) | 0 : 1 | Železničar | |||||
13.10
15:30
Radnički (B)
Vulturul
5
0
|
13.10.2013 15:30 | Radnički (B) | 5 : 0 | Vulturul | |||||
13.10
15:30
Kolonija
Sloga (BNS)
1
0
|
13.10.2013 15:30 | Kolonija | 1 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
13.10
15:30
Vojvodina
Polet
4
1
|
13.10.2013 15:30 | Vojvodina | 4 : 1 | Polet | |||||
13.10
15:30
Mladost (O)
Tempo
6
0
|
13.10.2013 15:30 | Mladost (O) | 6 : 0 | Tempo |
13.10
15:00
Čantavir
Bačka
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Čantavir | 3 : 0 | Bačka | |||||
13.10
15:00
Bajša
Subotica
1
4
|
13.10.2013 15:00 | Bajša | 1 : 4 | Subotica | |||||
13.10
15:00
Tavankut
Krivaja
3
2
|
13.10.2013 15:00 | Tavankut | 3 : 2 | Krivaja | |||||
13.10
15:00
Vinogradar
AFK
4
2
|
13.10.2013 15:00 | Vinogradar | 4 : 2 | AFK |
13.10
15:00
Omladinac
Naftagas
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Omladinac | 0 : 2 | Naftagas | |||||
13.10
15:00
Vojvodina (B)
Radnički (Z)
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Vojvodina (B) | 3 : 0 | Radnički (Z) | |||||
13.10
15:00
Jedinstvo
Zadrugar
3
2
|
13.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
13.10
15:00
Crvena zvezda
Krajina
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Krajina | |||||
13.10
15:00
Potisje
Begej
2
2
|
13.10.2013 15:00 | Potisje | 2 : 2 | Begej |
13.10
15:00
Kordun
Borac
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Kordun | 0 : 1 | Borac | |||||
13.10
15:00
Omladinac (D)
Stanišić
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Omladinac (D) | 2 : 0 | Stanišić | |||||
13.10
15:00
BSK
Hajduk
0
1
|
13.10.2013 15:00 | BSK | 0 : 1 | Hajduk | |||||
13.10
15:00
Omladinac (B)
Zadrugar
3
4
|
13.10.2013 15:00 | Omladinac (B) | 3 : 4 | Zadrugar |
13.10
15:30
Budućnost
Radnički
2
0
|
13.10.2013 15:30 | Budućnost | 2 : 0 | Radnički | |||||
13.10
15:30
LSK Laćarak
1. Maj
3
1
|
13.10.2013 15:30 | LSK Laćarak | 3 : 1 | 1. Maj | |||||
13.10
15:30
Sremac
Rudar
1
0
|
13.10.2013 15:30 | Sremac | 1 : 0 | Rudar | |||||
13.10
15:30
Hrtkovci
Hajduk (V)
5
2
|
13.10.2013 15:30 | Hrtkovci | 5 : 2 | Hajduk (V) | |||||
13.10
15:30
Hajduk 1932
Kupinovo
0
0
|
13.10.2013 15:30 | Hajduk 1932 | 0 : 0 | Kupinovo |
13.10
10:00
Kabel
Veternik
3
2
|
13.10.2013 10:00 | Kabel | 3 : 2 | Veternik | |||||
13.10
15:00
Mladost (BP)
Vojvodina (BG)
1
3
|
13.10.2013 15:00 | Mladost (BP) | 1 : 3 | Vojvodina (BG) | |||||
13.10
15:00
Sutjeska
Borac
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Borac | |||||
13.10
15:00
Jedinstvo
Mladost (T)
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
13.10
15:00
Petrovaradin
Budućnost (M)
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Petrovaradin | 0 : 1 | Budućnost (M) |
13.10
15:00
PKB Kovilovo
Obilić
4
1
|
13.10.2013 15:00 | PKB Kovilovo | 4 : 1 | Obilić | |||||
13.10
15:00
Slavija
Jedinstvo
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Slavija | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
13.10
15:00
Banja
Zmaj 1953
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Banja | 0 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
13.10
15:00
BSK 2012
Borac
0
0
|
13.10.2013 15:00 | BSK 2012 | 0 : 0 | Borac |
13.10
15:00
Veliki Borak
Posavina
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Veliki Borak | 2 : 0 | Posavina | |||||
13.10
11:00
Prva Iskra
Napredak
3
1
|
13.10.2013 11:00 | Prva Iskra | 3 : 1 | Napredak | |||||
13.10
15:00
Vranić
Budućnost
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Vranić | 0 : 1 | Budućnost | |||||
13.10
15:00
Mladost (B)
Stepojevac VAGA
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Stepojevac VAGA |
13.10
15:00
Velika Krsna
Selo Mladenovac
4
2
|
13.10.2013 15:00 | Velika Krsna | 4 : 2 | Selo Mladenovac | |||||
13.10
15:00
Podunavac
Napredak
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Podunavac | 2 : 0 | Napredak | |||||
13.10
15:00
Dunavac
Vlaška
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Dunavac | 0 : 1 | Vlaška | |||||
13.10
10:00
Torlak
Boleč
2
4
|
13.10.2013 10:00 | Torlak | 2 : 4 | Boleč | |||||
13.10
15:00
OFK Leštane
Nemenikuće
2
1
|
13.10.2013 15:00 | OFK Leštane | 2 : 1 | Nemenikuće | |||||
13.10
15:00
Pudarci
Vinča
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Pudarci | 2 : 1 | Vinča |
13.10
15:30
Vrnjci
Šumadija
1
1
|
13.10.2013 15:30 | Vrnjci | 1 : 1 | Šumadija | |||||
13.10
15:30
Partizan
Napredak
2
1
|
13.10.2013 15:30 | Partizan | 2 : 1 | Napredak | |||||
13.10
15:30
Morava (S)
Čibukovac
1
3
|
13.10.2013 15:30 | Morava (S) | 1 : 3 | Čibukovac | |||||
13.10
15:30
Gruža
Tavnik
2
1
|
13.10.2013 15:30 | Gruža | 2 : 1 | Tavnik | |||||
13.10
15:30
Zvezda
OFK Ras
0
3
|
13.10.2013 15:30 | Zvezda | 0 : 3 | OFK Ras |
13.10
14:30
Ozrem PMH
Jablanica
5
5
|
13.10.2013 14:30 | Ozrem PMH | 5 : 5 | Jablanica | |||||
13.10
14:30
Velereč 94
Šumadija
3
0
|
13.10.2013 14:30 | Velereč 94 | 3 : 0 | Šumadija | |||||
13.10
14:30
Mladost 09
Brezak
0
1
|
13.10.2013 14:30 | Mladost 09 | 0 : 1 | Brezak | |||||
13.10
14:30
Omladinac
Šilopaj
2
1
|
13.10.2013 14:30 | Omladinac | 2 : 1 | Šilopaj |
13.10
15:00
Kej
Planinac
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Kej | 1 : 2 | Planinac | |||||
13.10
11:00
Polet (G)
Strelac
4
5
|
13.10.2013 11:00 | Polet (G) | 4 : 5 | Strelac | |||||
13.10
15:00
Vujan
Zadrugar
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Vujan | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
13.10
15:00
Premeća
Morava
4
1
|
13.10.2013 15:00 | Premeća | 4 : 1 | Morava | |||||
13.10
15:00
Budućnost
Čačak 94
1
3
|
13.10.2013 15:00 | Budućnost | 1 : 3 | Čačak 94 |
13.10
14:30
Kotraža
Prilike
6
1
|
13.10.2013 14:30 | Kotraža | 6 : 1 | Prilike | |||||
13.10
14:30
Brezova
Vrelo
5
1
|
13.10.2013 14:30 | Brezova | 5 : 1 | Vrelo | |||||
13.10
14:30
Gradina
Bjelica
0
7
|
13.10.2013 14:30 | Gradina | 0 : 7 | Bjelica | |||||
13.10
14:30
Jedinstvo (P)
Radnički
3
4
|
13.10.2013 14:30 | Jedinstvo (P) | 3 : 4 | Radnički |
13.10
15:00
Hajduk
Šumadija 1934
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Hajduk | 1 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
13.10
15:00
21. oktobar
OFK Žeželj
2
3
|
13.10.2013 15:00 | 21. oktobar | 2 : 3 | OFK Žeželj | |||||
13.10
15:00
Mladost
Kremenac
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Kremenac | |||||
13.10
15:00
Botunje
Košutnjak
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Botunje | 1 : 2 | Košutnjak | |||||
13.10
15:00
Mladost Teferič
Sloga
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Mladost Teferič | 1 : 0 | Sloga | |||||
13.10
15:00
Seljak
Azbest
4
2
|
13.10.2013 15:00 | Seljak | 4 : 2 | Azbest | |||||
13.10
15:00
Zastava
Kutlovo
0
3
|
13.10.2013 15:00 | Zastava | 0 : 3 | Kutlovo |
13.10
14:30
Radoje Domanović
Sloga
2
2
|
13.10.2013 14:30 | Radoje Domanović | 2 : 2 | Sloga | |||||
13.10
14:30
Mladost
Jasenica
0
1
|
13.10.2013 14:30 | Mladost | 0 : 1 | Jasenica | |||||
13.10
14:30
Trnava
Misača
4
2
|
13.10.2013 14:30 | Trnava | 4 : 2 | Misača | |||||
13.10
14:30
Mladi rudar
Plaskovac
4
1
|
13.10.2013 14:30 | Mladi rudar | 4 : 1 | Plaskovac |
13.10
14:30
Mladost MG (S)
Mladost (B)
4
0
|
13.10.2013 14:30 | Mladost MG (S) | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
13.10
11:00
Karađorđe
Kotlenik
3
0
|
13.10.2013 11:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Kotlenik | |||||
13.10
14:30
Sloga (M)
Pobeda (S)
1
0
|
13.10.2013 14:30 | Sloga (M) | 1 : 0 | Pobeda (S) | |||||
13.10
14:30
Mladost (R)
Omladinac
1
0
|
13.10.2013 14:30 | Mladost (R) | 1 : 0 | Omladinac | |||||
13.10
14:30
Sloga (Z)
BSK
1
2
|
13.10.2013 14:30 | Sloga (Z) | 1 : 2 | BSK |
13.10
15:00
7. Jul
Šumadinac
2
1
|
13.10.2013 15:00 | 7. Jul | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
13.10
15:00
Lunjevac
Petrijevac
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Lunjevac | 1 : 2 | Petrijevac | |||||
13.10
15:00
Podunavac
Ravni Gaj
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Podunavac | 1 : 2 | Ravni Gaj |
13.10
15:00
Sloga
Kolarac
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Kolarac | |||||
13.10
15:00
Vučak
Vrbovac
2
2
|
13.10.2013 15:00 | Vučak | 2 : 2 | Vrbovac | |||||
13.10
15:00
Papazovac
Jezava
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Papazovac | 0 : 2 | Jezava | |||||
13.10
15:00
Skobalj
Slavija
5
0
|
13.10.2013 15:00 | Skobalj | 5 : 0 | Slavija |
13.10
14:30
Budućnost
Napredak
5
1
|
13.10.2013 14:30 | Budućnost | 5 : 1 | Napredak | |||||
13.10
14:30
Borac
Polet
3
2
|
13.10.2013 14:30 | Borac | 3 : 2 | Polet | |||||
13.10
14:30
Radnički
Zadrugar
0
3
|
13.10.2013 14:30 | Radnički | 0 : 3 | Zadrugar | |||||
13.10
14:30
Dragoš
Krilaš
2
0
|
13.10.2013 14:30 | Dragoš | 2 : 0 | Krilaš | |||||
13.10
14:30
Rudar
Mladost
3
0
|
13.10.2013 14:30 | Rudar | 3 : 0 | Mladost | |||||
13.10
14:30
Omladinac (M)
Omladinac (S)
2
0
|
13.10.2013 14:30 | Omladinac (M) | 2 : 0 | Omladinac (S) | |||||
13.10
14:30
Omladinac (B)
Bata Bulić
1
3
|
13.10.2013 14:30 | Omladinac (B) | 1 : 3 | Bata Bulić |
13.10
15:00
Sloga (Ć)
Mladi Borac
3
2
|
13.10.2013 15:00 | Sloga (Ć) | 3 : 2 | Mladi Borac | |||||
13.10
15:00
Vojvoda Milenko
Žitkovica
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Vojvoda Milenko | 1 : 1 | Žitkovica | |||||
13.10
15:00
Sloga (D)
Jedinstvo (D)
5
0
|
13.10.2013 15:00 | Sloga (D) | 5 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
13.10
15:00
Dunavac
Kurjače
1
4
|
13.10.2013 15:00 | Dunavac | 1 : 4 | Kurjače | |||||
13.10
15:00
Mlava
Jedinstvo (Lj)
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Mlava | 1 : 1 | Jedinstvo (Lj) |
13.10
15:00
Radnički
Karađorđe
3
2
|
13.10.2013 15:00 | Radnički | 3 : 2 | Karađorđe | |||||
13.10
15:00
Volujac
Sloga Krnic
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Volujac | 3 : 1 | Sloga Krnic | |||||
13.10
15:00
Vlašić
Galeb
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Vlašić | 1 : 1 | Galeb | |||||
13.10
15:00
Dumača
Mladost PP
0
9
|
13.10.2013 15:00 | Dumača | 0 : 9 | Mladost PP | |||||
13.10
15:00
Dobrava
Pričinović
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Dobrava | 3 : 0 | Pričinović | |||||
13.10
15:00
Trešnjevka
Sloga Mat
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Trešnjevka | 0 : 0 | Sloga Mat | |||||
13.10
15:00
Mladost Zvezd
Borac
2
5
|
13.10.2013 15:00 | Mladost Zvezd | 2 : 5 | Borac | |||||
13.10
15:00
Mrovska
Cerić
2
2
|
13.10.2013 15:00 | Mrovska | 2 : 2 | Cerić |
13.10
15:00
Milan Orlić
Jedinstvo
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Milan Orlić | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.10
15:00
Sloga LŠ
TE Gučevo
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Sloga LŠ | 2 : 1 | TE Gučevo | |||||
13.10
15:00
Cerova
Sloga K
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Cerova | 1 : 2 | Sloga K | |||||
13.10
15:00
Velika Reka
Jadar 1961
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Velika Reka | 0 : 0 | Jadar 1961 | |||||
13.10
15:00
Bratstvo
Borac Lešnica
0
4
|
13.10.2013 15:00 | Bratstvo | 0 : 4 | Borac Lešnica | |||||
13.10
15:00
Mladost
Stolice
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Mladost | 3 : 1 | Stolice | |||||
13.10
15:00
Hajduk
Borac K
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Hajduk | 0 : 1 | Borac K | |||||
13.10
15:00
Studenac
Cer
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Studenac | 3 : 1 | Cer |
13.10
14:30
Proleter
Napredak BP
4
2
|
13.10.2013 14:30 | Proleter | 4 : 2 | Napredak BP | |||||
13.10
14:30
Napredak MB
Milicionar
0
2
|
13.10.2013 14:30 | Napredak MB | 0 : 2 | Milicionar | |||||
13.10
14:30
Budućnost ZM
Drina
5
4
|
13.10.2013 14:30 | Budućnost ZM | 5 : 4 | Drina | |||||
13.10
14:30
Duško
Napredak RIB
3
1
|
13.10.2013 14:30 | Duško | 3 : 1 | Napredak RIB | |||||
13.10
14:30
Sloga
BMR Petlovača
2
3
|
13.10.2013 14:30 | Sloga | 2 : 3 | BMR Petlovača | |||||
13.10
14:30
Sloboda
Torpedo
6
1
|
13.10.2013 14:30 | Sloboda | 6 : 1 | Torpedo | |||||
13.10
14:30
Premijer
Partizan
2
2
|
13.10.2013 14:30 | Premijer | 2 : 2 | Partizan | |||||
13.10
14:30
Budućnost PD
Gorki
0
4
|
13.10.2013 14:30 | Budućnost PD | 0 : 4 | Gorki |
13.10
14:30
Polet
Borac
1
1
|
13.10.2013 14:30 | Polet | 1 : 1 | Borac | |||||
13.10
14:30
Ribnikar
Beloševac
2
1
|
13.10.2013 14:30 | Ribnikar | 2 : 1 | Beloševac | |||||
13.10
14:30
Milenko Pavlović
Tešnjar
1
3
|
13.10.2013 14:30 | Milenko Pavlović | 1 : 3 | Tešnjar | |||||
13.10
14:30
Liplje
Kolubara 2
3
2
|
13.10.2013 14:30 | Liplje | 3 : 2 | Kolubara 2 |
13.10
15:30
Proleter
Sovljak
0
2
|
13.10.2013 15:30 | Proleter | 0 : 2 | Sovljak | |||||
13.10
15:30
Omladinac
Polet (T)
2
0
|
13.10.2013 15:30 | Omladinac | 2 : 0 | Polet (T) | |||||
13.10
15:30
Polet (DL)
Ratkovac
4
1
|
13.10.2013 15:30 | Polet (DL) | 4 : 1 | Ratkovac | |||||
13.10
15:30
OFK Stublenica
Stepanje
2
1
|
13.10.2013 15:30 | OFK Stublenica | 2 : 1 | Stepanje | |||||
13.10
15:30
Kalenić
Rudar 1945
1
2
|
13.10.2013 15:30 | Kalenić | 1 : 2 | Rudar 1945 | |||||
13.10
15:30
Gunjevac
Tvrdojevac
0
0
|
13.10.2013 15:30 | Gunjevac | 0 : 0 | Tvrdojevac |
13.10
15:00
Tara
Prvi partizan
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Tara | 0 : 2 | Prvi partizan |
13.10
15:30
Lazarica
Gorobilje
7
2
|
13.10.2013 15:30 | Lazarica | 7 : 2 | Gorobilje | |||||
13.10
15:30
Dobrinjac
Avijatičar
3
2
|
13.10.2013 15:30 | Dobrinjac | 3 : 2 | Avijatičar | |||||
13.10
15:30
Lauš
Pobeda
5
0
|
13.10.2013 15:30 | Lauš | 5 : 0 | Pobeda | |||||
13.10
15:30
Borac
Glumač
3
3
|
13.10.2013 15:30 | Borac | 3 : 3 | Glumač | |||||
13.10
15:30
Ježevica
Napredak
1
2
|
13.10.2013 15:30 | Ježevica | 1 : 2 | Napredak | |||||
13.10
15:30
Plavi tok
Blagaja
1
0
|
13.10.2013 15:30 | Plavi tok | 1 : 0 | Blagaja |
13.10
15:00
Dušnik
Toplica
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Dušnik | 1 : 1 | Toplica | |||||
13.10
15:00
Doljevac 1971
Moravac (ZT)
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Doljevac 1971 | 2 : 1 | Moravac (ZT) | |||||
13.10
15:00
Pobeda
Knežica
1
3
|
13.10.2013 15:00 | Pobeda | 1 : 3 | Knežica |
13.10
15:00
Polet (R)
Feniks 2012
5
2
|
13.10.2013 15:00 | Polet (R) | 5 : 2 | Feniks 2012 | |||||
13.10
15:00
Crvena Zvezda
Polet (V)
1
4
|
13.10.2013 15:00 | Crvena Zvezda | 1 : 4 | Polet (V) | |||||
13.10
15:00
Jedinstvo
Pobeda 1976
4
0
|
13.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
13.10
15:00
Sloga (K)
Napredak 2012
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | Napredak 2012 | |||||
13.10
15:00
Gredetin
Kraljevo
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Gredetin | 0 : 2 | Kraljevo | |||||
13.10
15:00
OFK Sloga (D)
OFK Draževac
3
1
|
13.10.2013 15:00 | OFK Sloga (D) | 3 : 1 | OFK Draževac | |||||
13.10
15:00
Vukašinovac
Tempo
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Vukašinovac | 3 : 0 | Tempo |
13.10
15:00
Baličevac 1974
Jugovići 1976
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Baličevac 1974 | 3 : 1 | Jugovići 1976 | |||||
13.10
10:00
Padina
Jastrebac
0
3
|
13.10.2013 10:00 | Padina | 0 : 3 | Jastrebac | |||||
13.10
10:00
Sloga 1980
Aleksandrovo
4
2
|
13.10.2013 10:00 | Sloga 1980 | 4 : 2 | Aleksandrovo |
13.10
15:00
Sloga 1948 (M)
Sečanica
4
1
|
13.10.2013 15:00 | Sloga 1948 (M) | 4 : 1 | Sečanica | |||||
13.10
15:00
Supovac
Mladost (DK)
7
1
|
13.10.2013 15:00 | Supovac | 7 : 1 | Mladost (DK) | |||||
13.10
15:00
Mramor 1927
Radnički 1936
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Mramor 1927 | 2 : 0 | Radnički 1936 | |||||
13.10
15:00
Čegar 1946 (DM)
Sloga (DT)
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Čegar 1946 (DM) | 1 : 0 | Sloga (DT) | |||||
13.10
15:00
Čegar 2013 (K)
Vulkan 1963
0
4
|
13.10.2013 15:00 | Čegar 2013 (K) | 0 : 4 | Vulkan 1963 | |||||
13.10
15:00
Mladost 1954 (DM)
Stevan Nešticki
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Mladost 1954 (DM) | 0 : 2 | Stevan Nešticki | |||||
13.10
15:00
Palilulac
Delijski Vis
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Palilulac | 1 : 0 | Delijski Vis |
13.10
14:30
Omladinac
Jedinstvo
4
1
|
13.10.2013 14:30 | Omladinac | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.10
14:30
OFK Brza
Kumarevo
3
0
|
13.10.2013 14:30 | OFK Brza | 3 : 0 | Kumarevo | |||||
13.10
14:30
OFK Morava
MB Marjan
3
2
|
13.10.2013 14:30 | OFK Morava | 3 : 2 | MB Marjan | |||||
13.10
14:30
Mladost (V)
Polet
3
2
|
13.10.2013 14:30 | Mladost (V) | 3 : 2 | Polet | |||||
13.10
14:30
Sloboda
Morava
0
0
|
13.10.2013 14:30 | Sloboda | 0 : 0 | Morava | |||||
13.10
14:30
Navalin
Železničar
3
3
|
13.10.2013 14:30 | Navalin | 3 : 3 | Železničar |
13.10
15:00
Jerma
Temac
3
5
|
13.10.2013 15:00 | Jerma | 3 : 5 | Temac | |||||
13.10
15:00
Dragoš
Lokomotiva
4
1
|
13.10.2013 15:00 | Dragoš | 4 : 1 | Lokomotiva |
13.10
14:30
Crni Vrh
Juhor
2
0
|
13.10.2013 14:30 | Crni Vrh | 2 : 0 | Juhor | |||||
13.10
14:30
Mladi radnik
Sindjelić (G)
10
0
|
13.10.2013 14:30 | Mladi radnik | 10 : 0 | Sindjelić (G) | |||||
13.10
14:30
Kupinovac
Sloga
1
4
|
13.10.2013 14:30 | Kupinovac | 1 : 4 | Sloga |
13.10
14:30
Šumadija
Resavac (VP)
2
2
|
13.10.2013 14:30 | Šumadija | 2 : 2 | Resavac (VP) | |||||
13.10
14:30
Javor
Mladost (S)
6
0
|
13.10.2013 14:30 | Javor | 6 : 0 | Mladost (S) | |||||
13.10
14:30
Polet
Rudar
0
5
|
13.10.2013 14:30 | Polet | 0 : 5 | Rudar | |||||
13.10
14:30
Istok 63
Hajduk
0
0
|
13.10.2013 14:30 | Istok 63 | 0 : 0 | Hajduk | |||||
13.10
14:30
Napredak (ST)
Napredak (SV)
5
0
|
13.10.2013 14:30 | Napredak (ST) | 5 : 0 | Napredak (SV) |
13.10
15:30
Rubin (Z)
Župski biseri
0
3
|
13.10.2013 15:30 | Rubin (Z) | 0 : 3 | Župski biseri | |||||
13.10
15:30
Beli Orlovi
Ribnik
1
0
|
13.10.2013 15:30 | Beli Orlovi | 1 : 0 | Ribnik | |||||
13.10
15:30
Ušće
Donji Kopaonik
1
7
|
13.10.2013 15:30 | Ušće | 1 : 7 | Donji Kopaonik | |||||
13.10
15:30
Mladi radnik
Rubin (DS)
1
1
|
13.10.2013 15:30 | Mladi radnik | 1 : 1 | Rubin (DS) | |||||
13.10
15:30
Omladinac
Blagotin
3
1
|
13.10.2013 15:30 | Omladinac | 3 : 1 | Blagotin | |||||
13.10
15:30
Sloga
Mladost (DK)
2
2
|
13.10.2013 15:30 | Sloga | 2 : 2 | Mladost (DK) |
13.10
15:00
Mudrakovac
OFK Ribare
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Mudrakovac | 3 : 1 | OFK Ribare | |||||
13.10
15:00
Parunovac
Dedina
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Parunovac | 3 : 1 | Dedina | |||||
13.10
15:00
BSK
Kupci
0
1
|
13.10.2013 15:00 | BSK | 0 : 1 | Kupci | |||||
13.10
15:00
Sebečevac
Dvorane
4
2
|
13.10.2013 15:00 | Sebečevac | 4 : 2 | Dvorane | |||||
13.10
15:00
Sloga
Kapidžija
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Kapidžija | |||||
13.10
15:00
Rasina
13. April
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Rasina | 0 : 2 | 13. April | |||||
13.10
15:00
Dušan Ristić
Gornji Stepoš
1
3
|
13.10.2013 15:00 | Dušan Ristić | 1 : 3 | Gornji Stepoš |
13.10
15:00
Omladinac
Kladušnica
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Kladušnica | |||||
13.10
15:00
Koča Andjelković
Mala Vrbica 1958
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Koča Andjelković | 2 : 0 | Mala Vrbica 1958 | |||||
13.10
15:00
Velika Vrbica
Rtkovo
3
4
|
13.10.2013 15:00 | Velika Vrbica | 3 : 4 | Rtkovo | |||||
13.10
15:00
Lokomotiva
Egeta
5
4
|
13.10.2013 15:00 | Lokomotiva | 5 : 4 | Egeta | |||||
13.10
12:30
Napredak
Pontes
4
3
|
13.10.2013 12:30 | Napredak | 4 : 3 | Pontes |
13.10
15:30
Rečka
Vidrovac
1
1
|
13.10.2013 15:30 | Rečka | 1 : 1 | Vidrovac | |||||
13.10
11:00
OFK Tamnič
Srbovo
0
3
|
13.10.2013 11:00 | OFK Tamnič | 0 : 3 | Srbovo | |||||
13.10
15:30
Polet
Ratar
5
1
|
13.10.2013 15:30 | Polet | 5 : 1 | Ratar | |||||
13.10
15:30
Čubra
Graničar
0
1
|
13.10.2013 15:30 | Čubra | 0 : 1 | Graničar | |||||
13.10
15:30
Slatina
OFK Sikole
3
0
|
13.10.2013 15:30 | Slatina | 3 : 0 | OFK Sikole | |||||
13.10
15:30
Deli Jovan
Miloševo
0
0
|
13.10.2013 15:30 | Deli Jovan | 0 : 0 | Miloševo | |||||
13.10
15:30
Smedovac
Kovilovo
0
2
|
13.10.2013 15:30 | Smedovac | 0 : 2 | Kovilovo |
13.10
15:30
Palilulac
Napredak 1976
1
6
|
13.10.2013 15:30 | Palilulac | 1 : 6 | Napredak 1976 | |||||
13.10
15:30
Rtanj
Slemen
1
2
|
13.10.2013 15:30 | Rtanj | 1 : 2 | Slemen | |||||
13.10
15:30
Sloga
Omladinac
2
1
|
13.10.2013 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Omladinac |
13.10
15:00
Mladost
Štrbac
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Štrbac |
13.10
15:00
Kosovo
Graničar
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Kosovo | 3 : 0 | Graničar |
13.10
15:30
Unirea
Pobeda
2
0
|
13.10.2013 15:30 | Unirea | 2 : 0 | Pobeda | |||||
13.10
15:30
Mladost (V)
Spartak
2
1
|
13.10.2013 15:30 | Mladost (V) | 2 : 1 | Spartak | |||||
13.10
15:30
Jedinstvo Stević
Omladinac (O)
5
3
|
13.10.2013 15:30 | Jedinstvo Stević | 5 : 3 | Omladinac (O) |
13.10
15:30
Omladinac (D)
BSK Bavanište
2
1
|
13.10.2013 15:30 | Omladinac (D) | 2 : 1 | BSK Bavanište | |||||
13.10
15:30
Strela
Proleter
2
0
|
13.10.2013 15:30 | Strela | 2 : 0 | Proleter | |||||
13.10
15:30
Budućnost (BB)
Plavi Dunav 1932
6
1
|
13.10.2013 15:30 | Budućnost (BB) | 6 : 1 | Plavi Dunav 1932 | |||||
13.10
15:30
Dolovo
Stari Tamiš
1
6
|
13.10.2013 15:30 | Dolovo | 1 : 6 | Stari Tamiš |
13.10
15:30
Ratar
Karaš (J)
2
1
|
13.10.2013 15:30 | Ratar | 2 : 1 | Karaš (J) | |||||
13.10
15:30
Karaš (K)
Borac (VS)
1
3
|
13.10.2013 15:30 | Karaš (K) | 1 : 3 | Borac (VS) | |||||
13.10
15:30
Hajduk
Dunav
4
3
|
13.10.2013 15:30 | Hajduk | 4 : 3 | Dunav | |||||
13.10
15:30
Hajdučica
Jedinstvo
0
0
|
13.10.2013 15:30 | Hajdučica | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.10
15:30
Ševac
Dobrica
1
1
|
13.10.2013 15:30 | Ševac | 1 : 1 | Dobrica | |||||
13.10
15:30
Partizan (K)
Vladimirovac
6
2
|
13.10.2013 15:30 | Partizan (K) | 6 : 2 | Vladimirovac | |||||
13.10
15:30
Potporanj
Borac (VG)
1
0
|
13.10.2013 15:30 | Potporanj | 1 : 0 | Borac (VG) |
13.10
15:00
Horgoš 1911
Obilić
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Horgoš 1911 | 1 : 2 | Obilić | |||||
13.10
15:00
Graničar
Slavija
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Graničar | 3 : 0 | Slavija | |||||
13.10
15:00
Tisa (P)
Tromedja
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Tisa (P) | 3 : 0 | Tromedja | |||||
13.10
15:00
Hajduk
Jedinstvo (SK)
2
4
|
13.10.2013 15:00 | Hajduk | 2 : 4 | Jedinstvo (SK) |
13.10
15:00
Bikovo
Đurđin
3
2
|
13.10.2013 15:00 | Bikovo | 3 : 2 | Đurđin | |||||
13.10
15:00
Žednik
Solid
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Žednik | 2 : 1 | Solid | |||||
13.10
15:00
Zrinjski 1932
Bratstvo
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Zrinjski 1932 | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
13.10
15:00
Hajduk
Lokomotiva
7
1
|
13.10.2013 15:00 | Hajduk | 7 : 1 | Lokomotiva | |||||
13.10
15:00
Udarnik
Elektrovojvodina
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Udarnik | 0 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
13.10
15:00
Dušan Silni
Radnički 1905
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Dušan Silni | 0 : 0 | Radnički 1905 |
13.10
15:00
Sokolac
Mladost 1952
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Sokolac | 1 : 2 | Mladost 1952 |
13.10
15:00
ŽFK Banat-Bagljaš
OFK Klek
3
0
|
13.10.2013 15:00 | ŽFK Banat-Bagljaš | 3 : 0 | OFK Klek | |||||
13.10
15:00
Naftagas
Lehel
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Naftagas | 2 : 1 | Lehel | |||||
13.10
15:00
Proleter 2006
OFK Gradnulica
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Proleter 2006 | 1 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
13.10
15:00
Mladost
Omladinac
6
2
|
13.10.2013 15:00 | Mladost | 6 : 2 | Omladinac | |||||
13.10
15:00
Radnički Ratar
Banat
6
2
|
13.10.2013 15:00 | Radnički Ratar | 6 : 2 | Banat | |||||
13.10
15:00
Borac
Zlatica
4
2
|
13.10.2013 15:00 | Borac | 4 : 2 | Zlatica |
13.10
15:00
Polet
2. Oktobar
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Polet | 3 : 1 | 2. Oktobar | |||||
13.10
15:00
ŽAK
Borac
2
1
|
13.10.2013 15:00 | ŽAK | 2 : 1 | Borac | |||||
13.10
15:00
Delija
Napredak
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Delija | 2 : 0 | Napredak |
13.10
15:00
Budućnost
Bega
1
6
|
13.10.2013 15:00 | Budućnost | 1 : 6 | Bega | |||||
13.10
15:00
Olimpija
Progresul
7
1
|
13.10.2013 15:00 | Olimpija | 7 : 1 | Progresul | |||||
13.10
15:00
Terekves
Napredak
1
4
|
13.10.2013 15:00 | Terekves | 1 : 4 | Napredak | |||||
13.10
15:00
Proleter
Roham
1
7
|
13.10.2013 15:00 | Proleter | 1 : 7 | Roham |
13.10
15:00
Rusin
Graničar
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Rusin | 1 : 1 | Graničar | |||||
13.10
15:00
Panonija
Dinamo
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Panonija | 3 : 0 | Dinamo | |||||
13.10
15:00
OFK Metalac
Terekveš
0
1
|
13.10.2013 15:00 | OFK Metalac | 0 : 1 | Terekveš | |||||
13.10
15:00
Aleksa Šantić
Rastina 1918
6
0
|
13.10.2013 15:00 | Aleksa Šantić | 6 : 0 | Rastina 1918 | |||||
13.10
15:00
Partizan
Lipar
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Partizan | 1 : 1 | Lipar | |||||
13.10
15:00
Jedinstvo
Dunav
1
3
|
13.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Dunav |
13.10
15:30
Fruškogorac
Napredak (Ž)
0
0
|
13.10.2013 15:30 | Fruškogorac | 0 : 0 | Napredak (Ž) | |||||
13.10
15:30
Sloga Milšped
Sremac
0
1
|
13.10.2013 15:30 | Sloga Milšped | 0 : 1 | Sremac | |||||
13.10
15:30
Dunav
Jedinstvo (P)
1
0
|
13.10.2013 15:30 | Dunav | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
13.10
15:30
Jedinstvo (R)
ČSK Čortanovci
1
1
|
13.10.2013 15:30 | Jedinstvo (R) | 1 : 1 | ČSK Čortanovci | |||||
13.10
15:30
Podunavac
Napredak (P)
2
3
|
13.10.2013 15:30 | Podunavac | 2 : 3 | Napredak (P) | |||||
13.10
15:30
Graničar
PSK Putinci
2
0
|
13.10.2013 15:30 | Graničar | 2 : 0 | PSK Putinci | |||||
13.10
15:30
Sloven
Fruška Gora
0
2
|
13.10.2013 15:30 | Sloven | 0 : 2 | Fruška Gora |
13.10
15:30
Graničar (K)
Omladinac (M)
1
1
|
13.10.2013 15:30 | Graničar (K) | 1 : 1 | Omladinac (M) | |||||
13.10
15:30
Noćaj
OFK Zeka Buljubaša
0
4
|
13.10.2013 15:30 | Noćaj | 0 : 4 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
13.10
15:30
Srem
Napredak (V)
2
0
|
13.10.2013 15:30 | Srem | 2 : 0 | Napredak (V) | |||||
13.10
15:30
Jedinstvo (M)
Sinđelić
2
1
|
13.10.2013 15:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
13.10
15:30
Hajduk
Borac (M)
2
1
|
13.10.2013 15:30 | Hajduk | 2 : 1 | Borac (M) | |||||
13.10
15:30
Fruškogorac (K)
Sloboda
2
3
|
13.10.2013 15:30 | Fruškogorac (K) | 2 : 3 | Sloboda |
13.10
15:00
Čenej
Šajkaš 1908
0
4
|
13.10.2013 15:00 | Čenej | 0 : 4 | Šajkaš 1908 | |||||
13.10
15:00
Sremac Beomal
Bačka
4
0
|
13.10.2013 15:00 | Sremac Beomal | 4 : 0 | Bačka | |||||
13.10
15:00
Omladinac
Borac
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Omladinac | 3 : 0 | Borac | |||||
13.10
15:00
Vinogradar
Dinamo
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Dinamo | |||||
13.10
15:00
Proleter
OFK Futog
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Proleter | 3 : 1 | OFK Futog | |||||
13.10
15:00
Fruškogorac
Železničar
4
0
|
13.10.2013 15:00 | Fruškogorac | 4 : 0 | Železničar | |||||
13.10
15:00
Sirig
Susek
0
4
|
13.10.2013 15:00 | Sirig | 0 : 4 | Susek |
13.10
15:00
Miletić (Mošorin)
Hajduk (Gard.)
0
3
|
13.10.2013 15:00 | Miletić (Mošorin) | 0 : 3 | Hajduk (Gard.) | |||||
13.10
15:00
Obilić (Vilovo)
Jedinstvo (Gosp.)
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Obilić (Vilovo) | 1 : 2 | Jedinstvo (Gosp.) | |||||
13.10
15:00
Budućnost (S.S.)
Mladost (Radič.)
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Budućnost (S.S.) | 1 : 0 | Mladost (Radič.) | |||||
13.10
15:00
Hajduk (Čurug)
Bačka (Đurđ.)
2
2
|
13.10.2013 15:00 | Hajduk (Čurug) | 2 : 2 | Bačka (Đurđ.) | |||||
13.10
15:00
Napredak (Nadalj)
Bečej 1918
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Napredak (Nadalj) | 1 : 1 | Bečej 1918 |
13.10
15:00
Krivanj
Borac 46
4
1
|
13.10.2013 15:00 | Krivanj | 4 : 1 | Borac 46 | |||||
13.10
15:00
Slavija
Krila Krajine
1
4
|
13.10.2013 15:00 | Slavija | 1 : 4 | Krila Krajine | |||||
13.10
15:00
Kulpin
Hercegovac
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Kulpin | 1 : 1 | Hercegovac |
13.10
15:00
Busije
OFK Petrovčić
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Busije | 3 : 1 | OFK Petrovčić | |||||
13.10
15:00
BUSK
Novi Beograd
2
2
|
13.10.2013 15:00 | BUSK | 2 : 2 | Novi Beograd | |||||
13.10
15:00
Institut
Studenski Grad
2
2
|
13.10.2013 15:00 | Institut | 2 : 2 | Studenski Grad | |||||
13.10
15:00
Borac
Sindjelić 2012
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Borac | 0 : 1 | Sindjelić 2012 |
13.10
10:00
Šećeranac
Mladi proleter
1
4
|
13.10.2013 10:00 | Šećeranac | 1 : 4 | Mladi proleter | |||||
13.10
15:00
Sparta
Mladost
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Sparta | 3 : 0 | Mladost | |||||
13.10
15:00
Dunavac
Olimpija
7
2
|
13.10.2013 15:00 | Dunavac | 7 : 2 | Olimpija | |||||
13.10
15:00
Dunav
Crvenka
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Dunav | 1 : 0 | Crvenka |
13.10
15:00
Mladi Borac
Lazarevac
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Mladi Borac | 1 : 1 | Lazarevac | |||||
13.10
15:00
OFK Budućnost
Bistrica
4
2
|
13.10.2013 15:00 | OFK Budućnost | 4 : 2 | Bistrica | |||||
13.10
15:00
Polet
Mladost (Č)
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Polet | 1 : 1 | Mladost (Č) | |||||
13.10
15:00
Sloboda
Sloga
8
1
|
13.10.2013 15:00 | Sloboda | 8 : 1 | Sloga |
13.10
15:00
Borac
Beljina
5
1
|
13.10.2013 15:00 | Borac | 5 : 1 | Beljina |
13.10
15:00
Borac
Šepšin
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Borac | 3 : 1 | Šepšin | |||||
13.10
15:00
Radnički PDM
Sloga
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Radnički PDM | 2 : 0 | Sloga | |||||
13.10
15:00
Omladinac
Senaja
6
1
|
13.10.2013 15:00 | Omladinac | 6 : 1 | Senaja | |||||
13.10
15:00
Napredak
Ivanča
4
2
|
13.10.2013 15:00 | Napredak | 4 : 2 | Ivanča |
13.10
15:00
Zuce
OFK Mladost
3
3
|
13.10.2013 15:00 | Zuce | 3 : 3 | OFK Mladost |
13.10
15:30
Studen Vitez
Musina Reka
3
1
|
13.10.2013 15:30 | Studen Vitez | 3 : 1 | Musina Reka | |||||
13.10
15:30
Progorelica
Žiča
3
3
|
13.10.2013 15:30 | Progorelica | 3 : 3 | Žiča |
13.10
16:00
Miločajac
Real
1
3
|
13.10.2013 16:00 | Miločajac | 1 : 3 | Real | |||||
13.10
16:00
Jedinstvo
Jovo Kursula
3
1
|
13.10.2013 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Jovo Kursula | |||||
13.10
16:00
Borac (A)
Mladost 1925
0
1
|
13.10.2013 16:00 | Borac (A) | 0 : 1 | Mladost 1925 |
13.10
10:00
Krćevac 04
ZT Gorovič
1
4
|
13.10.2013 10:00 | Krćevac 04 | 1 : 4 | ZT Gorovič |
13.10
10:00
Ranilović
Venčani
2
1
|
13.10.2013 10:00 | Ranilović | 2 : 1 | Venčani | |||||
13.10
12:00
Vrbica
Tulež
1
1
|
13.10.2013 12:00 | Vrbica | 1 : 1 | Tulež |
13.10
15:30
Omladinac-Šumadinac
Borac
3
0
|
13.10.2013 15:30 | Omladinac-Šumadinac | 3 : 0 | Borac |
13.10
15:00
Karađorđe
Badnjevac
3
2
|
13.10.2013 15:00 | Karađorđe | 3 : 2 | Badnjevac | |||||
13.10
15:00
Šumadija
Napredak
4
0
|
13.10.2013 15:00 | Šumadija | 4 : 0 | Napredak |
13.10
15:00
Napredak
Jedinstvo
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Napredak | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.10
15:00
Sloga
Mladost
2
2
|
13.10.2013 15:00 | Sloga | 2 : 2 | Mladost | |||||
13.10
15:00
BSK
OFK Porodin
2
1
|
13.10.2013 15:00 | BSK | 2 : 1 | OFK Porodin | |||||
13.10
15:00
Budućnost
Udarnik
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Budućnost | 3 : 1 | Udarnik | |||||
13.10
15:00
Proleter
Pomoravlje
0
3
|
13.10.2013 15:00 | Proleter | 0 : 3 | Pomoravlje |
13.10
11:00
Stig (MC)
Kobilje
1
0
|
13.10.2013 11:00 | Stig (MC) | 1 : 0 | Kobilje | |||||
13.10
11:00
Sloga (VS)
BSK
1
1
|
13.10.2013 11:00 | Sloga (VS) | 1 : 1 | BSK |
13.10
14:30
Mrčkovac
Carevac
1
2
|
13.10.2013 14:30 | Mrčkovac | 1 : 2 | Carevac | |||||
13.10
14:30
OFK Vinci
Graničar 2013
7
3
|
13.10.2013 14:30 | OFK Vinci | 7 : 3 | Graničar 2013 | |||||
13.10
14:30
Barič
Polet
1
1
|
13.10.2013 14:30 | Barič | 1 : 1 | Polet | |||||
13.10
14:30
Srednjevo
OFK Braničevo
0
9
|
13.10.2013 14:30 | Srednjevo | 0 : 9 | OFK Braničevo | |||||
13.10
14:30
Ram
Desine
3
0
|
13.10.2013 14:30 | Ram | 3 : 0 | Desine | |||||
13.10
14:30
Usije
Žika Marković Uča
2
4
|
13.10.2013 14:30 | Usije | 2 : 4 | Žika Marković Uča | |||||
13.10
14:30
Električar
Pek
3
0
|
13.10.2013 14:30 | Električar | 3 : 0 | Pek | |||||
13.10
14:30
Kumane
Radnički
1
1
|
13.10.2013 14:30 | Kumane | 1 : 1 | Radnički |
13.10
14:30
Sopot
Zemljoradnik
2
2
|
13.10.2013 14:30 | Sopot | 2 : 2 | Zemljoradnik | |||||
13.10
14:30
Sloga (D)
Dizel
1
4
|
13.10.2013 14:30 | Sloga (D) | 1 : 4 | Dizel | |||||
13.10
14:30
Proleter
Mip Majdan
0
3
|
13.10.2013 14:30 | Proleter | 0 : 3 | Mip Majdan | |||||
13.10
14:30
Napredak (P)
Sloga 1936
2
1
|
13.10.2013 14:30 | Napredak (P) | 2 : 1 | Sloga 1936 | |||||
13.10
14:30
Dunavac
Napredak 1934
1
1
|
13.10.2013 14:30 | Dunavac | 1 : 1 | Napredak 1934 | |||||
13.10
14:30
Napredak 1947
Metalac
2
0
|
13.10.2013 14:30 | Napredak 1947 | 2 : 0 | Metalac | |||||
13.10
14:30
Dunav
Stig 1955
6
0
|
13.10.2013 14:30 | Dunav | 6 : 0 | Stig 1955 |
13.10
14:30
Neresnica
Kaona
7
1
|
13.10.2013 14:30 | Neresnica | 7 : 1 | Kaona | |||||
13.10
14:30
Sloga
Radenka
1
0
|
13.10.2013 14:30 | Sloga | 1 : 0 | Radenka |
13.10
11:00
Petrovac 74
Polet
1
0
|
13.10.2013 11:00 | Petrovac 74 | 1 : 0 | Polet | |||||
13.10
11:00
Sloga Trgošped
Krnule 09
5
0
|
13.10.2013 11:00 | Sloga Trgošped | 5 : 0 | Krnule 09 | |||||
13.10
15:00
Torpedo
Mladost PB
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Torpedo | 1 : 0 | Mladost PB | |||||
13.10
15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Žika
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 1 : 1 | Žika | |||||
13.10
15:00
Hajduk
Sloga Ridj
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Hajduk | 2 : 1 | Sloga Ridj |
13.10
11:00
OFK Varna
Mladost sl
5
2
|
13.10.2013 11:00 | OFK Varna | 5 : 2 | Mladost sl |
13.10
11:00
Mladost
Miloš Pocerac
2
2
|
13.10.2013 11:00 | Mladost | 2 : 2 | Miloš Pocerac | |||||
13.10
11:00
Sava
Jedinstvo
1
1
|
13.10.2013 11:00 | Sava | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.10
11:00
Žabar
Dušan Silni
1
0
|
13.10.2013 11:00 | Žabar | 1 : 0 | Dušan Silni |
13.10
11:00
Mladost Br
Jelav
4
0
|
13.10.2013 11:00 | Mladost Br | 4 : 0 | Jelav | |||||
13.10
11:00
Prva Iskra
Mladost Lo
2
0
|
13.10.2013 11:00 | Prva Iskra | 2 : 0 | Mladost Lo |
13.10
12:00
Vrhpolje
Azbukovica
1
2
|
13.10.2013 12:00 | Vrhpolje | 1 : 2 | Azbukovica |
13.10
11:00
Tolisavac - VT
DB Junajted
1
5
|
13.10.2013 11:00 | Tolisavac - VT | 1 : 5 | DB Junajted |
13.10
11:00
Mladost O
Bair
3
3
|
13.10.2013 11:00 | Mladost O | 3 : 3 | Bair | |||||
13.10
11:00
Radnik
Stojan Lazarac
2
0
|
13.10.2013 11:00 | Radnik | 2 : 0 | Stojan Lazarac |
13.10
11:00
Radnički Šabački
Culjkovic
3
0
|
13.10.2013 11:00 | Radnički Šabački | 3 : 0 | Culjkovic |
13.10
14:30
Veliševac
Jedinstvo
5
2
|
13.10.2013 14:30 | Veliševac | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
13.10
14:30
Gornji Lajkovac
Popadić
2
1
|
13.10.2013 14:30 | Gornji Lajkovac | 2 : 1 | Popadić | |||||
13.10
14:30
Orao
Gornji Mušić
1
5
|
13.10.2013 14:30 | Orao | 1 : 5 | Gornji Mušić | |||||
13.10
14:30
Toplica
Mionica
2
1
|
13.10.2013 14:30 | Toplica | 2 : 1 | Mionica | |||||
13.10
14:30
Mladost
Proleter
6
1
|
13.10.2013 14:30 | Mladost | 6 : 1 | Proleter |
13.10
14:30
Borac
Dupljaj
0
2
|
13.10.2013 14:30 | Borac | 0 : 2 | Dupljaj | |||||
13.10
14:30
Paune
Mladi radnik
1
1
|
13.10.2013 14:30 | Paune | 1 : 1 | Mladi radnik | |||||
13.10
14:30
Mali korak
Zabari
4
0
|
13.10.2013 14:30 | Mali korak | 4 : 0 | Zabari | |||||
13.10
14:30
Jadar 2013
Bujacic
3
1
|
13.10.2013 14:30 | Jadar 2013 | 3 : 1 | Bujacic | |||||
13.10
14:30
Rakac Stave
Gradac
1
2
|
13.10.2013 14:30 | Rakac Stave | 1 : 2 | Gradac | |||||
13.10
14:30
Mladost
Lukavac
6
1
|
13.10.2013 14:30 | Mladost | 6 : 1 | Lukavac | |||||
13.10
14:30
Zadrugar
Kotešica
3
2
|
13.10.2013 14:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Kotešica |
13.10
15:30
Dimitrije Tucović
Nepričava
10
0
|
13.10.2013 15:30 | Dimitrije Tucović | 10 : 0 | Nepričava |
13.10
15:30
Vrelo
Strelac 001
6
1
|
13.10.2013 15:30 | Vrelo | 6 : 1 | Strelac 001 | |||||
13.10
15:30
Kolubara
Radnik
5
3
|
13.10.2013 15:30 | Kolubara | 5 : 3 | Radnik | |||||
13.10
15:30
Jedinstvo
Brgule
3
0
|
13.10.2013 15:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Brgule |
13.10
15:30
Murgaš 2012
Čučuge
1
4
|
13.10.2013 15:30 | Murgaš 2012 | 1 : 4 | Čučuge | |||||
13.10
15:30
Đorđe Bodinović
Pambukovica
0
0
|
13.10.2013 15:30 | Đorđe Bodinović | 0 : 0 | Pambukovica | |||||
13.10
15:30
Dokmir
OFK Paljuvi
2
1
|
13.10.2013 15:30 | Dokmir | 2 : 1 | OFK Paljuvi |
13.10
15:00
Vrhunac
Radnik 2013
0
3
|
13.10.2013 15:00 | Vrhunac | 0 : 3 | Radnik 2013 |
13.10
14:30
OFK Blagotin
Polet
2
1
|
13.10.2013 14:30 | OFK Blagotin | 2 : 1 | Polet | |||||
13.10
14:30
Šumadija
Šumadinac
0
3
|
13.10.2013 14:30 | Šumadija | 0 : 3 | Šumadinac | |||||
13.10
14:30
Goša
Mladost
1
2
|
13.10.2013 14:30 | Goša | 1 : 2 | Mladost | |||||
13.10
14:30
Beočić
OFK Tvrđava
4
1
|
13.10.2013 14:30 | Beočić | 4 : 1 | OFK Tvrđava |
13.10
15:00
Jedinstvo
Sloboda
3
2
|
13.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sloboda | |||||
13.10
15:00
Morava (R)
Dražmirovac
0
3
|
13.10.2013 15:00 | Morava (R) | 0 : 3 | Dražmirovac | |||||
13.10
15:00
Partizan (M)
Lipar
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Partizan (M) | 1 : 0 | Lipar | |||||
13.10
15:00
Partizan (G)
Osaonica
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Partizan (G) | 1 : 1 | Osaonica | |||||
13.10
15:00
Kolonija
Ribnik
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Kolonija | 0 : 1 | Ribnik | |||||
13.10
15:00
Morava (KS)
Trnava
5
0
|
13.10.2013 15:00 | Morava (KS) | 5 : 0 | Trnava |
13.10
14:30
Popovac
ISK Izvor
0
0
|
13.10.2013 14:30 | Popovac | 0 : 0 | ISK Izvor | |||||
13.10
11:00
Polet
OFK Borac
3
1
|
13.10.2013 11:00 | Polet | 3 : 1 | OFK Borac | |||||
13.10
14:30
Jedinstvo
Mladost (R)
2
4
|
13.10.2013 14:30 | Jedinstvo | 2 : 4 | Mladost (R) | |||||
13.10
14:30
Železničar
Heroj
1
2
|
13.10.2013 14:30 | Železničar | 1 : 2 | Heroj | |||||
13.10
14:30
Omladinac
Moravac
0
0
|
13.10.2013 14:30 | Omladinac | 0 : 0 | Moravac |
13.10
14:30
OFK Krušar
Mladost Virine
3
0
|
13.10.2013 14:30 | OFK Krušar | 3 : 0 | Mladost Virine | |||||
13.10
14:30
OFK Batinac
Sloga
6
0
|
13.10.2013 14:30 | OFK Batinac | 6 : 0 | Sloga | |||||
13.10
14:30
Supska
Budućnost
2
0
|
13.10.2013 14:30 | Supska | 2 : 0 | Budućnost |
13.10
14:30
Beljanica
Sindjelić
0
1
|
13.10.2013 14:30 | Beljanica | 0 : 1 | Sindjelić | |||||
13.10
14:30
Rudar (ST)
Mladost 1950
6
4
|
13.10.2013 14:30 | Rudar (ST) | 6 : 4 | Mladost 1950 | |||||
13.10
14:30
Rudar (SR)
Mladi Radnik
5
1
|
13.10.2013 14:30 | Rudar (SR) | 5 : 1 | Mladi Radnik |
13.10
14:00
Kiseljak
Parcane
1
1
|
13.10.2013 14:00 | Kiseljak | 1 : 1 | Parcane | |||||
13.10
14:00
Gradac
Velika Morava
2
0
|
13.10.2013 14:00 | Gradac | 2 : 0 | Velika Morava | |||||
13.10
14:00
Čukarički
Borac
3
4
|
13.10.2013 14:00 | Čukarički | 3 : 4 | Borac |
13.10
15:00
Vinogradar
Stara Čaršija
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Vinogradar | 0 : 2 | Stara Čaršija | |||||
13.10
10:00
FK Stari Trstenik
Borjak 2013
14
1
|
13.10.2013 10:00 | FK Stari Trstenik | 14 : 1 | Borjak 2013 |
13.10
15:30
Ratajac
Garevina
2
0
|
13.10.2013 15:30 | Ratajac | 2 : 0 | Garevina | |||||
13.10
15:30
Mladost (R)
Mladost (G)
4
3
|
13.10.2013 15:30 | Mladost (R) | 4 : 3 | Mladost (G) |
13.10
15:00
Srnje
Padež
4
1
|
13.10.2013 15:00 | Srnje | 4 : 1 | Padež | |||||
13.10
15:00
Meševo
Konjuh
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Meševo | 3 : 0 | Konjuh | |||||
13.10
15:00
Kruševica
Sokolovi
0
7
|
13.10.2013 15:00 | Kruševica | 0 : 7 | Sokolovi | |||||
13.10
15:00
Gaglovo
Žabare
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Gaglovo | 0 : 1 | Žabare |
13.10
15:00
Polet (Š)
Zmajevac
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Polet (Š) | 1 : 2 | Zmajevac | |||||
13.10
15:00
Trmčare
Polet (K)
5
2
|
13.10.2013 15:00 | Trmčare | 5 : 2 | Polet (K) | |||||
13.10
15:00
OFK Budućnost
Jablanica
7
0
|
13.10.2013 15:00 | OFK Budućnost | 7 : 0 | Jablanica | |||||
13.10
15:00
Štitari
Grkljane
2
3
|
13.10.2013 15:00 | Štitari | 2 : 3 | Grkljane | |||||
13.10
15:00
Modrica
Rasinac
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Modrica | 0 : 2 | Rasinac | |||||
13.10
15:00
Zdravinje
Lipovac
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Zdravinje | 1 : 2 | Lipovac |
13.10
15:00
Solunac
Crvena Zvezda
2
3
|
13.10.2013 15:00 | Solunac | 2 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
13.10
15:00
Gaj
Banat
6
1
|
13.10.2013 15:00 | Gaj | 6 : 1 | Banat | |||||
13.10
15:00
Lokve
Sloga
0
3
|
13.10.2013 15:00 | Lokve | 0 : 3 | Sloga |
13.10
15:30
Vitorul
Vojvodina
1
4
|
13.10.2013 15:30 | Vitorul | 1 : 4 | Vojvodina | |||||
13.10
15:30
Radnički 1927
Omladinac
2
0
|
13.10.2013 15:30 | Radnički 1927 | 2 : 0 | Omladinac |
13.10
15:00
Sloga
Proleter
0
4
|
13.10.2013 15:00 | Sloga | 0 : 4 | Proleter | |||||
13.10
15:00
Jedinstvo
MSK
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | MSK | |||||
13.10
15:00
Mladost
Tamiš
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Tamiš | |||||
13.10
15:00
OFK Stajićevo
ASK
1
2
|
13.10.2013 15:00 | OFK Stajićevo | 1 : 2 | ASK |
13.10
15:00
Car Uroš
Vojvodina
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Car Uroš | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
13.10
15:00
Sloga
Mladost (B)
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Mladost (B) | |||||
13.10
15:00
OFK Kraljevci
Krušedol
0
4
|
13.10.2013 15:00 | OFK Kraljevci | 0 : 4 | Krušedol | |||||
13.10
15:00
27. Oktobar
Borac (S)
2
1
|
13.10.2013 15:00 | 27. Oktobar | 2 : 1 | Borac (S) | |||||
13.10
15:00
Planinac
Sremac
3
2
|
13.10.2013 15:00 | Planinac | 3 : 2 | Sremac | |||||
13.10
15:00
Polet
Mladost (P)
6
0
|
13.10.2013 15:00 | Polet | 6 : 0 | Mladost (P) | |||||
13.10
15:00
Borac (K)
Fruškogorac
5
0
|
13.10.2013 15:00 | Borac (K) | 5 : 0 | Fruškogorac |
13.10
15:00
Polet
Graničar
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Polet | 1 : 2 | Graničar | |||||
13.10
15:00
Mladost
Vitez
4
1
|
13.10.2013 15:00 | Mladost | 4 : 1 | Vitez | |||||
13.10
15:00
Sloga
Lovac
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Lovac | |||||
13.10
15:00
OFK Brestač
Kameni
2
1
|
13.10.2013 15:00 | OFK Brestač | 2 : 1 | Kameni | |||||
13.10
15:00
Srem
Borac
2
1
|
13.10.2013 15:00 | Srem | 2 : 1 | Borac |
13.10
Napredak
Grgurevci
4
4
|
13.10.2013 | Napredak | 4 : 4 | Grgurevci | |||||
13.10
Fruškogorac
Planinac
2
0
|
13.10.2013 | Fruškogorac | 2 : 0 | Planinac | |||||
13.10
BSK
Sloga (Z-I)
6
1
|
13.10.2013 | BSK | 6 : 1 | Sloga (Z-I) | |||||
13.10
OFK Bosut
Sloga (Č)
0
1
|
13.10.2013 | OFK Bosut | 0 : 1 | Sloga (Č) | |||||
13.10
Borac (VR)
Borac (R)
6
0
|
13.10.2013 | Borac (VR) | 6 : 0 | Borac (R) |
13.10
15:30
Jednota
Graničar
4
1
|
13.10.2013 15:30 | Jednota | 4 : 1 | Graničar | |||||
13.10
15:30
OFK Bikić
Jedinstvo
1
1
|
13.10.2013 15:30 | OFK Bikić | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.10
15:30
Borac
OFK Bingula
0
0
|
13.10.2013 15:30 | Borac | 0 : 0 | OFK Bingula | |||||
13.10
15:30
Sremac
Bratstvo
1
1
|
13.10.2013 15:30 | Sremac | 1 : 1 | Bratstvo |
13.10
15:00
Neštin
Naša Zvezda
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Neštin | 1 : 1 | Naša Zvezda | |||||
13.10
15:00
Sloga
Mladost
1
2
|
13.10.2013 15:00 | Sloga | 1 : 2 | Mladost | |||||
13.10
15:00
Borac
Vajska
3
1
|
13.10.2013 15:00 | Borac | 3 : 1 | Vajska |
13.10
15:00
OFK Radnički
Petka
1
0
|
13.10.2013 15:00 | OFK Radnički | 1 : 0 | Petka | |||||
13.10
15:00
Proleter
BSK
2
5
|
13.10.2013 15:00 | Proleter | 2 : 5 | BSK | |||||
13.10
15:00
OFK Borac
Strmovo
1
0
|
13.10.2013 15:00 | OFK Borac | 1 : 0 | Strmovo | |||||
13.10
15:00
20. Oktobar
Vreoci
1
3
|
13.10.2013 15:00 | 20. Oktobar | 1 : 3 | Vreoci | |||||
13.10
15:00
Mladost (L)
OFK Sokolovo
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | OFK Sokolovo |
13.10
15:00
Pobeda
Sloga
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Pobeda | 0 : 1 | Sloga | |||||
13.10
15:00
Proleter
Baljevac
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Proleter | 0 : 0 | Baljevac | |||||
13.10
15:00
Borac
Crvena Zastava
6
3
|
13.10.2013 15:00 | Borac | 6 : 3 | Crvena Zastava | |||||
13.10
15:00
Ljubinić
Zvezda Konatice
2
2
|
13.10.2013 15:00 | Ljubinić | 2 : 2 | Zvezda Konatice | |||||
13.10
15:00
Partizan
Skela
0
2
|
13.10.2013 15:00 | Partizan | 0 : 2 | Skela | |||||
13.10
15:00
Rekreativo
Duboko
0
8
|
13.10.2013 15:00 | Rekreativo | 0 : 8 | Duboko |
13.10
15:00
Jedinstvo
Bokelj
1
1
|
13.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Bokelj | |||||
13.10
15:00
Bratstvo
Arsenal
0
1
|
13.10.2013 15:00 | Bratstvo | 0 : 1 | Arsenal | |||||
13.10
15:00
Kom
Zora
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Kom | 2 : 0 | Zora | |||||
13.10
15:00
Ibar
Jezero
1
3
|
13.10.2013 15:00 | Ibar | 1 : 3 | Jezero | |||||
13.10
15:00
Berane
Igalo
1
0
|
13.10.2013 15:00 | Berane | 1 : 0 | Igalo | |||||
13.10
15:00
Zabjelo
Cetinje
2
0
|
13.10.2013 15:00 | Zabjelo | 2 : 0 | Cetinje |
13.10
15:30
Sloboda (MG)
Sloga
1
0
|
13.10.2013 15:30 | Sloboda (MG) | 1 : 0 | Sloga |
13.10
15:00
Metalmania
Železničar
4
7
|
13.10.2013 15:00 | Metalmania | 4 : 7 | Železničar | |||||
13.10
15:00
Budućnost
Kikinda
3
0
|
13.10.2013 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | Kikinda | |||||
13.10
13:00
Bačka Žabalj
Rubin
6
2
|
13.10.2013 13:00 | Bačka Žabalj | 6 : 2 | Rubin | |||||
13.10
15:00
Polet
Sremice
0
0
|
13.10.2013 15:00 | Polet | 0 : 0 | Sremice |
13.10
11:00
Radnički 1923
BSK Borča
1
1
|
13.10.2013 11:00 | Radnički 1923 | 1 : 1 | BSK Borča | |||||
13.10
13:00
Jagodina
Sloboda Piont
2
2
|
13.10.2013 13:00 | Jagodina | 2 : 2 | Sloboda Piont | |||||
13.10
11:00
Sloga (K)
Napredak
2
2
|
13.10.2013 11:00 | Sloga (K) | 2 : 2 | Napredak | |||||
13.10
11:00
Borac
Partizan
1
0
|
13.10.2013 11:00 | Borac | 1 : 0 | Partizan |
13.10
10:00
Donji Srem
Radnički (S)
1
0
|
13.10.2013 10:00 | Donji Srem | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
13.10
10:00
Indeks
Radnički (NP)
1
1
|
13.10.2013 10:00 | Indeks | 1 : 1 | Radnički (NP) | |||||
13.10
10:00
Omladinac
Proleter (NS)
1
0
|
13.10.2013 10:00 | Omladinac | 1 : 0 | Proleter (NS) | |||||
13.10
10:00
OFK Hajduk
Vršac United
6
2
|
13.10.2013 10:00 | OFK Hajduk | 6 : 2 | Vršac United | |||||
13.10
10:00
Spartak
Inđija
0
1
|
13.10.2013 10:00 | Spartak | 0 : 1 | Inđija | |||||
13.10
10:00
Radnički (SM)
Vojvodina
1
5
|
13.10.2013 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 5 | Vojvodina |
13.10
11:00
Mladost (L)
Metalac (K)
4
2
|
13.10.2013 11:00 | Mladost (L) | 4 : 2 | Metalac (K) | |||||
13.10
15:00
FAP
Takovo
2
1
|
13.10.2013 15:00 | FAP | 2 : 1 | Takovo |
13.10
12:30
Brodarac 2
Radnički (NB)
1
1
|
13.10.2013 12:30 | Brodarac 2 | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
13.10
17:00
Čukarički
Lokomotiva
1
0
|
13.10.2013 17:00 | Čukarički | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
13.10
12:00
Sinđelić
Radnički (O)
0
1
|
13.10.2013 12:00 | Sinđelić | 0 : 1 | Radnički (O) | |||||
13.10
10:00
Internacional
BSK Borča 2
0
0
|
13.10.2013 10:00 | Internacional | 0 : 0 | BSK Borča 2 |
13.10
11:30
Bačinac
Pobeda
0
6
|
13.10.2013 11:30 | Bačinac | 0 : 6 | Pobeda |
13.10
10:30
Polet
Glogonj
3
0
|
13.10.2013 10:30 | Polet | 3 : 0 | Glogonj | |||||
13.10
13:30
Slavija
Dolina
0
0
|
13.10.2013 13:30 | Slavija | 0 : 0 | Dolina |
13.10
11:00
Sloboda (Č)
Teleoptik
1
1
|
13.10.2013 11:00 | Sloboda (Č) | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
13.10
11:00
Napredak
Borac
3
0
|
13.10.2013 11:00 | Napredak | 3 : 0 | Borac | |||||
13.10
15:30
Jagodina
Spartak
0
0
|
13.10.2013 15:30 | Jagodina | 0 : 0 | Spartak | |||||
13.10
11:00
ČSK Pivara
Vojvodina
0
5
|
13.10.2013 11:00 | ČSK Pivara | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
13.10
13:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
2
5
|
13.10.2013 13:00 | OFK Beograd | 2 : 5 | Crvena zvezda | |||||
13.10
13:00
Sloboda Point
Čukarički
2
2
|
13.10.2013 13:00 | Sloboda Point | 2 : 2 | Čukarički |
13.10
12:00
Banat
TSC
0
0
|
13.10.2013 12:00 | Banat | 0 : 0 | TSC |
13.10
12:30
Javor
Budućnost
2
0
|
13.10.2013 12:30 | Javor | 2 : 0 | Budućnost | |||||
13.10
10:00
Sevojno
Metalac (K)
2
1
|
13.10.2013 10:00 | Sevojno | 2 : 1 | Metalac (K) |
13.10
15:00
Slatina
Polet (LJ)
0
3
|
13.10.2013 15:00 | Slatina | 0 : 3 | Polet (LJ) |
13.10
10:00
Rudar
Pazar Juniors 2011
3
1
|
13.10.2013 10:00 | Rudar | 3 : 1 | Pazar Juniors 2011 |
13.10
10:00
Proleter
Borac (St)
3
0
|
13.10.2013 10:00 | Proleter | 3 : 0 | Borac (St) | |||||
13.10
12:00
Dolina
Banat
1
1
|
13.10.2013 12:00 | Dolina | 1 : 1 | Banat |
13.10
13:00
Napredak
Borac
1
1
|
13.10.2013 13:00 | Napredak | 1 : 1 | Borac | |||||
13.10
11:00
Smederevo
OFK Beograd
0
2
|
13.10.2013 11:00 | Smederevo | 0 : 2 | OFK Beograd |
13.10
10:00
Čačak 94
Šumadija 1903
1
1
|
13.10.2013 10:00 | Čačak 94 | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
13.10
10:00
Budućnost
Metalac (GM)
1
2
|
13.10.2013 10:00 | Budućnost | 1 : 2 | Metalac (GM) | |||||
13.10
10:00
Javor
Vrnjačka Banja
0
0
|
13.10.2013 10:00 | Javor | 0 : 0 | Vrnjačka Banja | |||||
13.10
11:00
Sloga (K)
Jedinstvo Putevi
6
0
|
13.10.2013 11:00 | Sloga (K) | 6 : 0 | Jedinstvo Putevi |
13.10
09:30
Spartak
Radnički 1905
3
0
|
13.10.2013 09:30 | Spartak | 3 : 0 | Radnički 1905 | |||||
13.10
11:00
Potisje
Subotica
3
1
|
13.10.2013 11:00 | Potisje | 3 : 1 | Subotica |
13.10
11:00
Partizan (U)
BAK
0
5
|
13.10.2013 11:00 | Partizan (U) | 0 : 5 | BAK | |||||
13.10
12:00
Radnički 1927
Vršac United
4
5
|
13.10.2013 12:00 | Radnički 1927 | 4 : 5 | Vršac United |
13.10
09:00
Železničar
Mladost (V)
4
0
|
13.10.2013 09:00 | Železničar | 4 : 0 | Mladost (V) | |||||
13.10
11:00
Omladinac (D)
Dinamo
1
6
|
13.10.2013 11:00 | Omladinac (D) | 1 : 6 | Dinamo | |||||
13.10
12:30
Strela
Mika Antić
0
24
|
13.10.2013 12:30 | Strela | 0 : 24 | Mika Antić |
13.10
10:00
Borac (S)
Jugoslavija
1
3
|
13.10.2013 10:00 | Borac (S) | 1 : 3 | Jugoslavija |
13.10
11:00
Mladi radnik
Budućnost
3
1
|
13.10.2013 11:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Budućnost |
13.10
09:30
Bresje Superior
Mladi borac
2
0
|
13.10.2013 09:30 | Bresje Superior | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
13.10
09:30
Bačinac
Pobeda
4
1
|
13.10.2013 09:30 | Bačinac | 4 : 1 | Pobeda |
13.10
14:30
Železničar
VGSK
0
5
|
13.10.2013 14:30 | Železničar | 0 : 5 | VGSK | |||||
13.10
14:30
Borac
Obilić
2
2
|
13.10.2013 14:30 | Borac | 2 : 2 | Obilić |
13.10
Kosmet
OFK Ras
3
2
|
13.10.2013 | Kosmet | 3 : 2 | OFK Ras | |||||
13.10
ŠF Fenerbahče
OFK Vlada Dimitrijević
10
0
|
13.10.2013 | ŠF Fenerbahče | 10 : 0 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
13.10
Rudar (KM)
Pazar Juniors
0
3
|
13.10.2013 | Rudar (KM) | 0 : 3 | Pazar Juniors | |||||
13.10
Granit
Jošanica ND
1
4
|
13.10.2013 | Granit | 1 : 4 | Jošanica ND | |||||
13.10
Rudar (B)
Trepča
0
5
|
13.10.2013 | Rudar (B) | 0 : 5 | Trepča | |||||
13.10
OFK Nacional
Bane
1
1
|
13.10.2013 | OFK Nacional | 1 : 1 | Bane |
13.10
09:30
Potisje
Obilić
2
2
|
13.10.2013 09:30 | Potisje | 2 : 2 | Obilić | |||||
13.10
10:00
Dribling
Čoka
3
0
|
13.10.2013 10:00 | Dribling | 3 : 0 | Čoka |
13.10
Sampion
Krusik 2
1
0
|
13.10.2013 | Sampion | 1 : 0 | Krusik 2 |
13.10
10:00
Duljaj
Sušica
10
0
|
13.10.2013 10:00 | Duljaj | 10 : 0 | Sušica | |||||
13.10
10:00
Apolon 4 I
Šumadija 1903 I
4
0
|
13.10.2013 10:00 | Apolon 4 I | 4 : 0 | Šumadija 1903 I |
13.10
Rudar (KM)
Pazar Juniors
1
4
|
13.10.2013 | Rudar (KM) | 1 : 4 | Pazar Juniors | |||||
13.10
Mokra Gora
OFK Vlada Dimitrijević
5
0
|
13.10.2013 | Mokra Gora | 5 : 0 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
13.10
Kosmet
OFK Ras
3
0
|
13.10.2013 | Kosmet | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
13.10
Rudar (B)
Trepča
0
7
|
13.10.2013 | Rudar (B) | 0 : 7 | Trepča |
13.10
16:30
Radnik
Dimitrovgrad
79
54
|
13.10.2013 16:30 | Radnik | 79 : 54 | Dimitrovgrad | |||||
13.10
18:00
Bor RTB
Kuršumlija
94
61
|
13.10.2013 18:00 | Bor RTB | 94 : 61 | Kuršumlija | |||||
13.10
18:00
Jug
Prokuplje
73
57
|
13.10.2013 18:00 | Jug | 73 : 57 | Prokuplje | |||||
13.10
19:00
Mladost
Niš
62
92
|
13.10.2013 19:00 | Mladost | 62 : 92 | Niš | |||||
13.10
18:00
Zdravlje Leskovac
Rtanj
76
69
|
13.10.2013 18:00 | Zdravlje Leskovac | 76 : 69 | Rtanj |
13.10
19:00
Odžaci
Topola
68
63
|
13.10.2013 19:00 | Odžaci | 68 : 63 | Topola | |||||
13.10
17:00
Mladost Teletehnika
Dunav
65
67
|
13.10.2013 17:00 | Mladost Teletehnika | 65 : 67 | Dunav | |||||
13.10
14:00
Srem
Akademik
84
83
|
13.10.2013 14:00 | Srem | 84 : 83 | Akademik |
13.10
16:30
Mladost 2009
Milan Trivić
73
85
|
13.10.2013 16:30 | Mladost 2009 | 73 : 85 | Milan Trivić |
13.10
19:00
Mega Vizura
Igokea
77
91
|
13.10.2013 19:00 | Mega Vizura | 77 : 91 | Igokea | |||||
13.10
19:00
Cibona
Szolnoki Olaj
87
63
|
13.10.2013 19:00 | Cibona | 87 : 63 | Szolnoki Olaj | |||||
13.10
17:00
Široki Primorka
Union Olimpija
60
58
|
13.10.2013 17:00 | Široki Primorka | 60 : 58 | Union Olimpija |
13.10
16:00
Napredak Rubin
Tamiš
66
64
|
13.10.2013 16:00 | Napredak Rubin | 66 : 64 | Tamiš | |||||
13.10
18:30
OKK Beograd
Crnokosa
73
79
|
13.10.2013 18:30 | OKK Beograd | 73 : 79 | Crnokosa | |||||
13.10
20:00
Vojvodina Srbijagas
Borac
66
67
|
13.10.2013 20:00 | Vojvodina Srbijagas | 66 : 67 | Borac |
13.10
12:30
Beovuk 72
Spartak
79
81
|
13.10.2013 12:30 | Beovuk 72 | 79 : 81 | Spartak | |||||
13.10
19:00
Železničar
Jagodina
72
79
|
13.10.2013 19:00 | Železničar | 72 : 79 | Jagodina |
13.10
19:00
Srbobran Reahem
Šabac
72
57
|
13.10.2013 19:00 | Srbobran Reahem | 72 : 57 | Šabac |
13.10
19:00
Mladenovac
VGSK
1
3
|
13.10.2013 19:00 | Mladenovac | 1 : 3 | VGSK |
13.10
18:00
Jedinstvo (SP)
Crvena Zvezda
3
2
|
13.10.2013 18:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 2 | Crvena Zvezda |
13.10
15:00
Libero ČA
Student
3
2
|
13.10.2013 15:00 | Libero ČA | 3 : 2 | Student |
13.10
19:00
Crvena Zvezda
Titel Džon Dir
29
21
|
13.10.2013 19:00 | Crvena Zvezda | 29 : 21 | Titel Džon Dir | |||||
13.10
18:00
Hercegovina
Dinamo
26
29
|
13.10.2013 18:00 | Hercegovina | 26 : 29 | Dinamo |
13.10
18:00
Mladost Palanački Kiseljak
Sportski Centar Voždovac 2012
20
20
|
13.10.2013 18:00 | Mladost Palanački Kiseljak | 20 : 20 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
13.10
20:00
Loznica
Partizan Dunav osigiranje 2
33
34
|
13.10.2013 20:00 | Loznica | 33 : 34 | Partizan Dunav osigiranje 2 | |||||
13.10
20:00
Obilić
Novi Beograd
30
25
|
13.10.2013 20:00 | Obilić | 30 : 25 | Novi Beograd | |||||
13.10
17:00
Požarevac
Sindjelić
34
30
|
13.10.2013 17:00 | Požarevac | 34 : 30 | Sindjelić |
13.10
15:30
Radnički
Planinka
20
31
|
13.10.2013 15:30 | Radnički | 20 : 31 | Planinka | |||||
13.10
19:00
Jagodina
Dubočica 54
35
35
|
13.10.2013 19:00 | Jagodina | 35 : 35 | Dubočica 54 |
13.10
17:00
Đerdap
Majdanpek
29
25
|
13.10.2013 17:00 | Đerdap | 29 : 25 | Majdanpek |
13.10
15:30
Dorćol
Mačva
34
28
|
13.10.2013 15:30 | Dorćol | 34 : 28 | Mačva | |||||
13.10
18:30
Jedinstvo 1974
Junior
27
32
|
13.10.2013 18:30 | Jedinstvo 1974 | 27 : 32 | Junior |
13.10
19:00
Morava
Niška Banja
25
25
|
13.10.2013 19:00 | Morava | 25 : 25 | Niška Banja | |||||
13.10
19:00
Aleksinac
Hisar
23
22
|
13.10.2013 19:00 | Aleksinac | 23 : 22 | Hisar | |||||
13.10
18:00
Progres
Pirot
31
20
|
13.10.2013 18:00 | Progres | 31 : 20 | Pirot |
13.10
16:00
Graničar
Rusin
27
26
|
13.10.2013 16:00 | Graničar | 27 : 26 | Rusin | |||||
13.10
15:00
Borac
Prigrevica
29
28
|
13.10.2013 15:00 | Borac | 29 : 28 | Prigrevica |
13.10
18:00
Smederevo 2
Gučevo
41
13
|
13.10.2013 18:00 | Smederevo 2 | 41 : 13 | Gučevo |
13.10
17:00
Crvena Zvezda 2
Partizan (H)
31
19
|
13.10.2013 17:00 | Crvena Zvezda 2 | 31 : 19 | Partizan (H) | |||||
13.10
19:30
Naftagas
Senta
29
25
|
13.10.2013 19:30 | Naftagas | 29 : 25 | Senta |
13.10
16:30
Crvena Zvezda
Rudar
25
25
|
13.10.2013 16:30 | Crvena Zvezda | 25 : 25 | Rudar | |||||
13.10
19:00
Napredak
Spartak Vojput
27
25
|
13.10.2013 19:00 | Napredak | 27 : 25 | Spartak Vojput |
13.10
18:00
Sloven
Spartak
24
26
|
13.10.2013 18:00 | Sloven | 24 : 26 | Spartak | |||||
13.10
19:30
Jabuka 95
Proleter
13
33
|
13.10.2013 19:30 | Jabuka 95 | 13 : 33 | Proleter |
13.10
16:00
Mladi Radnik
Topčider
16
24
|
13.10.2013 16:00 | Mladi Radnik | 16 : 24 | Topčider | |||||
13.10
18:00
Kučevo
ORK Beograd
41
28
|
13.10.2013 18:00 | Kučevo | 41 : 28 | ORK Beograd | |||||
13.10
19:00
Požarevac
Milenium
29
28
|
13.10.2013 19:00 | Požarevac | 29 : 28 | Milenium | |||||
13.10
18:00
Loznica grad
Sloga
20
19
|
13.10.2013 18:00 | Loznica grad | 20 : 19 | Sloga |
13.10
13:30
Košutnjak
Sočanica
15
31
|
13.10.2013 13:30 | Košutnjak | 15 : 31 | Sočanica |
13.10
18:00
Feniks
ORK Loznica
24
18
|
13.10.2013 18:00 | Feniks | 24 : 18 | ORK Loznica |
13.10
13:30
Miletić
Naftagas
24
18
|
13.10.2013 13:30 | Miletić | 24 : 18 | Naftagas |
13.10
11:00
Lehel
Aleksandrovo
31
7
|
13.10.2013 11:00 | Lehel | 31 : 7 | Aleksandrovo | |||||
13.10
16:00
Aleksandrovo
Partizan
8
46
|
13.10.2013 16:00 | Aleksandrovo | 8 : 46 | Partizan |
13.10
14:30
Železničar 2
Temerin 2
23
28
|
13.10.2013 14:30 | Železničar 2 | 23 : 28 | Temerin 2 | |||||
13.10
15:00
Deronje
Hajduk
16
9
|
13.10.2013 15:00 | Deronje | 16 : 9 | Hajduk | |||||
13.10
18:00
Sonta
Eret
22
7
|
13.10.2013 18:00 | Sonta | 22 : 7 | Eret |
13.10
18:00
Junior
Radnički (KG)
16
26
|
13.10.2013 18:00 | Junior | 16 : 26 | Radnički (KG) |
13.10
17:30
Kikinda
Tango Liman
2
1
|
13.10.2013 17:30 | Kikinda | 2 : 1 | Tango Liman | |||||
13.10
19:00
Nova Pazova
Tvrdjava
2
4
|
13.10.2013 19:00 | Nova Pazova | 2 : 4 | Tvrdjava | |||||
13.10
16:00
Deus Futsal
Kraljevićevo
9
5
|
13.10.2013 16:00 | Deus Futsal | 9 : 5 | Kraljevićevo |
13.10
21:00
Sremski Vitezovi
Apa futsal
1
2
|
13.10.2013 21:00 | Sremski Vitezovi | 1 : 2 | Apa futsal | |||||
13.10
19:00
Kepa 9
BSK
20
0
|
13.10.2013 19:00 | Kepa 9 | 20 : 0 | BSK |