05.10
15:30
Tekstilac
Dunav
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Tekstilac | 2 : 1 | Dunav |
05.10
15:30
Omladinac
Orlovac
2
2
|
05.10.2013 15:30 | Omladinac | 2 : 2 | Orlovac |
05.10
15:30
Sloga
Šumadinac (B)
1
1
|
05.10.2013 15:30 | Sloga | 1 : 1 | Šumadinac (B) | |||||
05.10
15:30
Gruža
Šumadinac 1913
2
0
|
05.10.2013 15:30 | Gruža | 2 : 0 | Šumadinac 1913 | |||||
05.10
15:30
Karađorđe
Borac
0
0
|
05.10.2013 15:30 | Karađorđe | 0 : 0 | Borac | |||||
05.10
15:30
VGSK
Zvižd
1
2
|
05.10.2013 15:30 | VGSK | 1 : 2 | Zvižd |
05.10
15:30
Sloga 1940
Budućnost
1
0
|
05.10.2013 15:30 | Sloga 1940 | 1 : 0 | Budućnost | |||||
05.10
15:30
Jedinstvo (UB)
Ribnica
7
1
|
05.10.2013 15:30 | Jedinstvo (UB) | 7 : 1 | Ribnica | |||||
05.10
15:30
Borac
Polimlje
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Borac | 2 : 1 | Polimlje | |||||
05.10
15:30
Sloga (P)
FAP
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Sloga (P) | 2 : 1 | FAP | |||||
05.10
15:30
Sevojno
Mladost (DD)
6
1
|
05.10.2013 15:30 | Sevojno | 6 : 1 | Mladost (DD) | |||||
05.10
15:30
Radnički (V)
Zlatar
2
2
|
05.10.2013 15:30 | Radnički (V) | 2 : 2 | Zlatar |
05.10
15:30
Bukovik
Vlasina
2
0
|
05.10.2013 15:30 | Bukovik | 2 : 0 | Vlasina | |||||
05.10
15:30
Napredak
Lužnica
0
0
|
05.10.2013 15:30 | Napredak | 0 : 0 | Lužnica | |||||
05.10
15:30
Svrljig
Topličanin
1
0
|
05.10.2013 15:30 | Svrljig | 1 : 0 | Topličanin | |||||
05.10
15:30
Sloga
Pukovac
4
0
|
05.10.2013 15:30 | Sloga | 4 : 0 | Pukovac |
05.10
15:30
Radnički
Kablovi
0
1
|
05.10.2013 15:30 | Radnički | 0 : 1 | Kablovi | |||||
05.10
15:30
Dunav
Trajal
4
0
|
05.10.2013 15:30 | Dunav | 4 : 0 | Trajal |
05.10
15:30
Bilećanin
OFK Kikinda
3
3
|
05.10.2013 15:30 | Bilećanin | 3 : 3 | OFK Kikinda | |||||
05.10
15:30
Budućnost
Proleter
3
1
|
05.10.2013 15:30 | Budućnost | 3 : 1 | Proleter | |||||
05.10
15:30
Sloboda
Vršac United
2
2
|
05.10.2013 15:30 | Sloboda | 2 : 2 | Vršac United | |||||
05.10
15:30
Vršac
Crvena Zvezda (RS)
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Vršac | 2 : 1 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
05.10
15:30
Radnički (K)
Kozara
0
0
|
05.10.2013 15:30 | Radnički (K) | 0 : 0 | Kozara | |||||
05.10
15:30
Jedinstvo (BK)
Tisa
3
2
|
05.10.2013 15:30 | Jedinstvo (BK) | 3 : 2 | Tisa |
05.10
15:30
Vrbas
Jugović
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Vrbas | 3 : 0 | Jugović | |||||
05.10
15:30
Mladost
Jedinstvo
0
1
|
05.10.2013 15:30 | Mladost | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.10
15:30
PIK Prigrevica
Sloga
2
1
|
05.10.2013 15:30 | PIK Prigrevica | 2 : 1 | Sloga | |||||
05.10
15:30
Omladinac
Crvena Zvezda
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Omladinac | 3 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
05.10
15:30
Cement
Srbobran
3
1
|
05.10.2013 15:30 | Cement | 3 : 1 | Srbobran |
05.10
11:00
GSP Polet
Radnički (R)
4
0
|
05.10.2013 11:00 | GSP Polet | 4 : 0 | Radnički (R) | |||||
05.10
15:30
Resnik
Železničar
0
5
|
05.10.2013 15:30 | Resnik | 0 : 5 | Železničar | |||||
05.10
15:30
Radnički (NB)
Baćevac
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Radnički (NB) | 3 : 0 | Baćevac |
05.10
16:00
Goč
Radnički
0
1
|
05.10.2013 16:00 | Goč | 0 : 1 | Radnički |
05.10
15:30
Slatina
Spartak
0
0
|
05.10.2013 15:30 | Slatina | 0 : 0 | Spartak |
05.10
16:00
Partizan
Korićani
2
1
|
05.10.2013 16:00 | Partizan | 2 : 1 | Korićani |
05.10
15:30
Bresje Superior
Šumadija
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Bresje Superior | 3 : 0 | Šumadija | |||||
05.10
15:30
Mladi borac
Borac
0
1
|
05.10.2013 15:30 | Mladi borac | 0 : 1 | Borac |
05.10
15:30
Polet
Omladinac
4
0
|
05.10.2013 15:30 | Polet | 4 : 0 | Omladinac |
05.10
15:00
Gučevo
Mladost (P)
3
1
|
05.10.2013 15:00 | Gučevo | 3 : 1 | Mladost (P) | |||||
05.10
15:00
Sindjelić
Podrinje
1
0
|
05.10.2013 15:00 | Sindjelić | 1 : 0 | Podrinje | |||||
05.10
15:00
Majur
Radjevac
0
2
|
05.10.2013 15:00 | Majur | 0 : 2 | Radjevac |
05.10
15:30
Kolubara
Banjani
1
0
|
05.10.2013 15:30 | Kolubara | 1 : 0 | Banjani | |||||
05.10
15:30
OFK Osečina
Mladost (V)
3
0
|
05.10.2013 15:30 | OFK Osečina | 3 : 0 | Mladost (V) | |||||
05.10
15:30
OFK Divci
OFK Jabučje
0
0
|
05.10.2013 15:30 | OFK Divci | 0 : 0 | OFK Jabučje | |||||
05.10
15:30
Pepeljevac
Mladost (D)
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Pepeljevac | 3 : 0 | Mladost (D) |
05.10
15:30
Crnokosa
Perućac
4
0
|
05.10.2013 15:30 | Crnokosa | 4 : 0 | Perućac |
05.10
15:30
Mekiš
Morava
0
0
|
05.10.2013 15:30 | Mekiš | 0 : 0 | Morava | |||||
05.10
15:30
Naša krila 1936
Naisus
3
1
|
05.10.2013 15:30 | Naša krila 1936 | 3 : 1 | Naisus | |||||
05.10
15:30
Malošište
Radnički 1947 (Č)
3
1
|
05.10.2013 15:30 | Malošište | 3 : 1 | Radnički 1947 (Č) | |||||
05.10
15:30
Borac (A)
Moravica
1
1
|
05.10.2013 15:30 | Borac (A) | 1 : 1 | Moravica |
05.10
15:00
Budućnost
Mladi Borac
5
0
|
05.10.2013 15:00 | Budućnost | 5 : 0 | Mladi Borac |
05.10
15:30
Polet
Dunđerski
2
3
|
05.10.2013 15:30 | Polet | 2 : 3 | Dunđerski | |||||
05.10
15:30
Svetlost
Pobeda
4
1
|
05.10.2013 15:30 | Svetlost | 4 : 1 | Pobeda |
05.10
15:30
Spartak
Padež
1
0
|
05.10.2013 15:30 | Spartak | 1 : 0 | Padež |
05.10
15:30
Čelik
Trešnjevka
2
0
|
05.10.2013 15:30 | Čelik | 2 : 0 | Trešnjevka | |||||
05.10
15:30
Pčinja
Biljači
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Pčinja | 3 : 0 | Biljači |
05.10
15:00
Sloga (B)
Morava
0
3
|
05.10.2013 15:00 | Sloga (B) | 0 : 3 | Morava | |||||
05.10
13:00
Oskar
Sloga (R)
0
3
|
05.10.2013 13:00 | Oskar | 0 : 3 | Sloga (R) | |||||
05.10
15:00
Ropotovo
Rudar
0
2
|
05.10.2013 15:00 | Ropotovo | 0 : 2 | Rudar |
05.10
15:00
OFK Tekstilac
Mladost (J)
3
1
|
05.10.2013 15:00 | OFK Tekstilac | 3 : 1 | Mladost (J) |
05.10
15:30
Bošnjane
FUD
0
2
|
05.10.2013 15:30 | Bošnjane | 0 : 2 | FUD | |||||
05.10
15:30
Vinogradar
Poljoprivrednik
1
1
|
05.10.2013 15:30 | Vinogradar | 1 : 1 | Poljoprivrednik |
05.10
15:30
Brestovac
Branik
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Brestovac | 3 : 0 | Branik | |||||
05.10
15:30
Rudna Glava
Krivelj
1
1
|
05.10.2013 15:30 | Rudna Glava | 1 : 1 | Krivelj |
05.10
15:30
Rgotina
Rudar (P)
1
3
|
05.10.2013 15:30 | Rgotina | 1 : 3 | Rudar (P) | |||||
05.10
15:30
BSK
Bučje
1
1
|
05.10.2013 15:30 | BSK | 1 : 1 | Bučje |
05.10
15:30
Olimpija (G)
Jadran
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Olimpija (G) | 2 : 1 | Jadran | |||||
05.10
15:30
AFK
Čoka
2
1
|
05.10.2013 15:30 | AFK | 2 : 1 | Čoka | |||||
05.10
15:30
Njegoš
Tavankut
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Njegoš | 3 : 0 | Tavankut | |||||
05.10
15:30
Krivaja
Bajša
1
3
|
05.10.2013 15:30 | Krivaja | 1 : 3 | Bajša | |||||
05.10
15:30
Subotica
Panonija IM Topola
1
0
|
05.10.2013 15:30 | Subotica | 1 : 0 | Panonija IM Topola |
05.10
15:30
Radnički (S)
Naftagas
1
0
|
05.10.2013 15:30 | Radnički (S) | 1 : 0 | Naftagas | |||||
05.10
15:30
Vojvodina (B)
Vojvodina (NM)
7
0
|
05.10.2013 15:30 | Vojvodina (B) | 7 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
05.10
15:30
Mladost Bambi
Borac
3
1
|
05.10.2013 15:30 | Mladost Bambi | 3 : 1 | Borac | |||||
05.10
15:30
Rusanda
Potisje
2
0
|
05.10.2013 15:30 | Rusanda | 2 : 0 | Potisje |
05.10
15:00
Crvenka
Kordun
0
1
|
05.10.2013 15:00 | Crvenka | 0 : 1 | Kordun | |||||
05.10
15:00
Polet
Omladinac (B)
4
2
|
05.10.2013 15:00 | Polet | 4 : 2 | Omladinac (B) | |||||
05.10
15:00
Mladost APA
ŽAK
0
1
|
05.10.2013 15:00 | Mladost APA | 0 : 1 | ŽAK | |||||
05.10
15:00
Graničar
Sloga
3
1
|
05.10.2013 15:00 | Graničar | 3 : 1 | Sloga | |||||
05.10
15:00
Stanišić
Borac
1
3
|
05.10.2013 15:00 | Stanišić | 1 : 3 | Borac |
05.10
15:30
Rudar
LSK Laćarak
2
0
|
05.10.2013 15:30 | Rudar | 2 : 0 | LSK Laćarak | |||||
05.10
15:30
1. Maj
Budućnost
6
1
|
05.10.2013 15:30 | 1. Maj | 6 : 1 | Budućnost |
05.10
15:30
Tvrdjava
Jedinstvo
0
0
|
05.10.2013 15:30 | Tvrdjava | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.10
15:30
Veternik
Vojvodina (T)
3
2
|
05.10.2013 15:30 | Veternik | 3 : 2 | Vojvodina (T) |
05.10
11:00
Poštar Zvezdara
BSK 2012
1
0
|
05.10.2013 11:00 | Poštar Zvezdara | 1 : 0 | BSK 2012 | |||||
05.10
11:00
Zmaj 1953
Milutinac
2
0
|
05.10.2013 11:00 | Zmaj 1953 | 2 : 0 | Milutinac | |||||
05.10
11:00
Komgrap
Policajac
4
1
|
05.10.2013 11:00 | Komgrap | 4 : 1 | Policajac |
05.10
15:30
Napredak
Veliki Borak
0
1
|
05.10.2013 15:30 | Napredak | 0 : 1 | Veliki Borak | |||||
05.10
15:30
Mladost (C)
Borac
0
2
|
05.10.2013 15:30 | Mladost (C) | 0 : 2 | Borac |
05.10
15:30
Vinča
OFK Leštane
1
3
|
05.10.2013 15:30 | Vinča | 1 : 3 | OFK Leštane |
05.10
16:00
Magnohrom
Vrnjci
6
0
|
05.10.2013 16:00 | Magnohrom | 6 : 0 | Vrnjci | |||||
05.10
16:00
Proleter
Gruža
3
3
|
05.10.2013 16:00 | Proleter | 3 : 3 | Gruža | |||||
05.10
16:00
Čibukovac
Partizan
0
0
|
05.10.2013 16:00 | Čibukovac | 0 : 0 | Partizan |
05.10
15:30
Jablanica
Mladi Rudar
2
2
|
05.10.2013 15:30 | Jablanica | 2 : 2 | Mladi Rudar |
05.10
14:30
Bjelica
Brezova
2
1
|
05.10.2013 14:30 | Bjelica | 2 : 1 | Brezova |
05.10
15:00
Žabare
Radoje Domanović
1
0
|
05.10.2013 15:00 | Žabare | 1 : 0 | Radoje Domanović |
05.10
15:00
Bata Bulić
Omladinac (M)
4
1
|
05.10.2013 15:00 | Bata Bulić | 4 : 1 | Omladinac (M) |
05.10
15:30
Žitkovica
Polet
3
1
|
05.10.2013 15:30 | Žitkovica | 3 : 1 | Polet |
05.10
15:00
Mladost PP
Dobrava
3
0
|
05.10.2013 15:00 | Mladost PP | 3 : 0 | Dobrava |
05.10
15:00
TE Gučevo
Milan Orlić
1
1
|
05.10.2013 15:00 | TE Gučevo | 1 : 1 | Milan Orlić |
05.10
15:30
Gorki
Premijer
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Gorki | 2 : 1 | Premijer | |||||
05.10
15:30
Milicionar
Proleter
6
0
|
05.10.2013 15:30 | Milicionar | 6 : 0 | Proleter |
05.10
15:30
Polet (T)
Proleter
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Polet (T) | 2 : 1 | Proleter |
05.10
15:30
Knežica
Real
7
0
|
05.10.2013 15:30 | Knežica | 7 : 0 | Real |
05.10
15:00
Tempo
OFK Sloga (D)
0
1
|
05.10.2013 15:00 | Tempo | 0 : 1 | OFK Sloga (D) | |||||
05.10
15:00
OFK Draževac
Gredetin
5
0
|
05.10.2013 15:00 | OFK Draževac | 5 : 0 | Gredetin |
05.10
15:30
Delijski Vis
Mladost 1954 (DM)
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Delijski Vis | 2 : 1 | Mladost 1954 (DM) |
05.10
15:00
MB Marjan
OFK Brza
0
5
|
05.10.2013 15:00 | MB Marjan | 0 : 5 | OFK Brza | |||||
05.10
15:00
Jedinstvo
Veternica
3
0
|
05.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Veternica |
05.10
15:30
Borac
Dragoš
1
1
|
05.10.2013 15:30 | Borac | 1 : 1 | Dragoš | |||||
05.10
15:30
Veliki Suvodol
Jerma
0
5
|
05.10.2013 15:30 | Veliki Suvodol | 0 : 5 | Jerma |
05.10
15:00
Resavac (S)
Crni Vrh
0
0
|
05.10.2013 15:00 | Resavac (S) | 0 : 0 | Crni Vrh |
05.10
15:00
Radnički
Napredak (ST)
2
1
|
05.10.2013 15:00 | Radnički | 2 : 1 | Napredak (ST) | |||||
05.10
15:00
Rudar
Javor
3
0
|
05.10.2013 15:00 | Rudar | 3 : 0 | Javor |
05.10
15:30
Sloga
Rubin (Z)
0
3
|
05.10.2013 15:30 | Sloga | 0 : 3 | Rubin (Z) | |||||
05.10
15:30
Blagotin
Mladi radnik
4
4
|
05.10.2013 15:30 | Blagotin | 4 : 4 | Mladi radnik | |||||
05.10
15:30
Donji Kopaonik
Beli Orlovi
8
2
|
05.10.2013 15:30 | Donji Kopaonik | 8 : 2 | Beli Orlovi |
05.10
16:00
OFK Sikole
Čubra
3
2
|
05.10.2013 16:00 | OFK Sikole | 3 : 2 | Čubra |
05.10
15:30
Mladost
Palilulac
8
3
|
05.10.2013 15:30 | Mladost | 8 : 3 | Palilulac | |||||
05.10
15:30
Bukovik
Rtanj
5
1
|
05.10.2013 15:30 | Bukovik | 5 : 1 | Rtanj |
05.10
15:30
Vratarnica
Nacional
8
0
|
05.10.2013 15:30 | Vratarnica | 8 : 0 | Nacional | |||||
05.10
15:30
Timok
Malinik
8
3
|
05.10.2013 15:30 | Timok | 8 : 3 | Malinik |
05.10
15:30
Obilić
Jedinstvo (M)
10
0
|
05.10.2013 15:30 | Obilić | 10 : 0 | Jedinstvo (M) |
05.10
15:30
Radnički 1905
Udarnik
4
1
|
05.10.2013 15:30 | Radnički 1905 | 4 : 1 | Udarnik |
05.10
15:00
Jedinstvo 1947
Rusin
3
1
|
05.10.2013 15:00 | Jedinstvo 1947 | 3 : 1 | Rusin | |||||
05.10
15:00
Mladost
Aleksa Šantić
4
0
|
05.10.2013 15:00 | Mladost | 4 : 0 | Aleksa Šantić |
05.10
17:30
OFK Bačinci
Graničar (K)
2
3
|
05.10.2013 17:30 | OFK Bačinci | 2 : 3 | Graničar (K) | |||||
05.10
17:30
Podrinje
Fruškogorac (K)
4
0
|
05.10.2013 17:30 | Podrinje | 4 : 0 | Fruškogorac (K) |
05.10
15:30
Šajkaš 1908
Sofeks
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Šajkaš 1908 | 3 : 0 | Sofeks | |||||
05.10
15:30
Slavija
Sirig
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Slavija | 3 : 0 | Sirig | |||||
05.10
15:30
Železničar
Proleter
1
1
|
05.10.2013 15:30 | Železničar | 1 : 1 | Proleter | |||||
05.10
15:30
OFK Futog
Vinogradar
2
2
|
05.10.2013 15:30 | OFK Futog | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
05.10
15:30
Borac
Sremac Beomal
0
3
|
05.10.2013 15:30 | Borac | 0 : 3 | Sremac Beomal |
05.10
15:30
Krila Krajine
Krivanj
6
0
|
05.10.2013 15:30 | Krila Krajine | 6 : 0 | Krivanj |
05.10
15:30
Studenski Grad
BUSK
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Studenski Grad | 2 : 1 | BUSK |
05.10
15:30
Olimpija
Sparta
0
6
|
05.10.2013 15:30 | Olimpija | 0 : 6 | Sparta |
05.10
15:00
Mladi radnik
Mladi Borac
0
0
|
05.10.2013 15:00 | Mladi radnik | 0 : 0 | Mladi Borac | |||||
05.10
15:00
Šumadija (MC)
TEK Sloga
2
4
|
05.10.2013 15:00 | Šumadija (MC) | 2 : 4 | TEK Sloga | |||||
05.10
15:00
Rudar
Polet
6
0
|
05.10.2013 15:00 | Rudar | 6 : 0 | Polet | |||||
05.10
15:00
Mladost (Č)
OFK Budućnost
4
0
|
05.10.2013 15:00 | Mladost (Č) | 4 : 0 | OFK Budućnost |
05.10
15:30
Barajevo
Borac
1
2
|
05.10.2013 15:30 | Barajevo | 1 : 2 | Borac |
05.10
15:30
Trstenica
Jedinstvo
1
1
|
05.10.2013 15:30 | Trstenica | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.10
15:30
Rvati
Belo Polje
1
3
|
05.10.2013 15:30 | Rvati | 1 : 3 | Belo Polje | |||||
05.10
15:30
Zadrugar
Urovci
2
3
|
05.10.2013 15:30 | Zadrugar | 2 : 3 | Urovci | |||||
05.10
15:30
Omladinac
Vukićevica
2
2
|
05.10.2013 15:30 | Omladinac | 2 : 2 | Vukićevica | |||||
05.10
15:30
Poljane
Polet
0
2
|
05.10.2013 15:30 | Poljane | 0 : 2 | Polet |
05.10
15:30
Vis
OFK Slatina
6
2
|
05.10.2013 15:30 | Vis | 6 : 2 | OFK Slatina | |||||
05.10
15:30
Mladost
Denim
1
4
|
05.10.2013 15:30 | Mladost | 1 : 4 | Denim | |||||
05.10
15:30
Rudar 2012
Drlupa
2
5
|
05.10.2013 15:30 | Rudar 2012 | 2 : 5 | Drlupa | |||||
05.10
15:30
Stojnik
Ropočevo
1
3
|
05.10.2013 15:30 | Stojnik | 1 : 3 | Ropočevo | |||||
05.10
15:30
Sibnica
Sloga 2012
1
2
|
05.10.2013 15:30 | Sibnica | 1 : 2 | Sloga 2012 | |||||
05.10
15:30
Vojvoda
Mladost
1
7
|
05.10.2013 15:30 | Vojvoda | 1 : 7 | Mladost | |||||
05.10
15:30
4 Juli
OFK Rogača
4
0
|
05.10.2013 15:30 | 4 Juli | 4 : 0 | OFK Rogača |
05.10
15:30
Avala 1939
Pinosava
1
2
|
05.10.2013 15:30 | Avala 1939 | 1 : 2 | Pinosava |
05.10
16:00
Jovo Kursula
Miločajac
3
1
|
05.10.2013 16:00 | Jovo Kursula | 3 : 1 | Miločajac |
05.10
15:00
Tulež
Brezovac
0
1
|
05.10.2013 15:00 | Tulež | 0 : 1 | Brezovac |
05.10
15:00
Mladost
Omladinac-Šumadinac
9
0
|
05.10.2013 15:00 | Mladost | 9 : 0 | Omladinac-Šumadinac |
05.10
15:30
Feniks
Karađorđe
1
2
|
05.10.2013 15:30 | Feniks | 1 : 2 | Karađorđe | |||||
05.10
15:30
Napredak
Crvena zvezda
0
3
|
05.10.2013 15:30 | Napredak | 0 : 3 | Crvena zvezda |
05.10
15:00
Omladinac B
Mladost(L)
4
1
|
05.10.2013 15:00 | Omladinac B | 4 : 1 | Mladost(L) | |||||
05.10
15:00
Napredak
Melnica
2
0
|
05.10.2013 15:00 | Napredak | 2 : 0 | Melnica | |||||
05.10
15:00
Vukan
Rade Milošević
1
1
|
05.10.2013 15:00 | Vukan | 1 : 1 | Rade Milošević | |||||
05.10
15:00
Manastirica
Brana Paunović
2
1
|
05.10.2013 15:00 | Manastirica | 2 : 1 | Brana Paunović |
05.10
15:00
Mlava
Čokordin
4
2
|
05.10.2013 15:00 | Mlava | 4 : 2 | Čokordin | |||||
05.10
15:00
Laolac
Sloga 1952
1
5
|
05.10.2013 15:00 | Laolac | 1 : 5 | Sloga 1952 | |||||
05.10
15:00
Burovac
7 juli
0
1
|
05.10.2013 15:00 | Burovac | 0 : 1 | 7 juli | |||||
05.10
15:00
Dobrnje
Soko
0
0
|
05.10.2013 15:00 | Dobrnje | 0 : 0 | Soko |
05.10
15:30
Zadrugar
Mladost
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Mladost | |||||
05.10
15:30
Budućnost
Jasenovac
1
1
|
05.10.2013 15:30 | Budućnost | 1 : 1 | Jasenovac | |||||
05.10
15:30
Borac
Laznica
5
4
|
05.10.2013 15:30 | Borac | 5 : 4 | Laznica |
05.10
15:00
Kobilje
Jedinstvo (S)
2
0
|
05.10.2013 15:00 | Kobilje | 2 : 0 | Jedinstvo (S) | |||||
05.10
15:00
BSK
Stig (C)
5
0
|
05.10.2013 15:00 | BSK | 5 : 0 | Stig (C) |
05.10
15:00
Kaona
Homolje
3
0
|
05.10.2013 15:00 | Kaona | 3 : 0 | Homolje |
05.10
15:00
Žika
Torpedo
3
1
|
05.10.2013 15:00 | Žika | 3 : 1 | Torpedo |
05.10
15:00
Bojić
OFK Varna
1
2
|
05.10.2013 15:00 | Bojić | 1 : 2 | OFK Varna | |||||
05.10
15:00
Jevremovac
Zablaće
4
1
|
05.10.2013 15:00 | Jevremovac | 4 : 1 | Zablaće |
05.10
15:00
Dušan Silni
OFK Jelen
4
0
|
05.10.2013 15:00 | Dušan Silni | 4 : 0 | OFK Jelen |
05.10
Jelav
Granit
4
1
|
05.10.2013 | Jelav | 4 : 1 | Granit |
05.10
12:00
OFK Donja Ljubovidja
Vrhpolje
0
2
|
05.10.2013 12:00 | OFK Donja Ljubovidja | 0 : 2 | Vrhpolje | |||||
05.10
15:00
Azbukovica
Crnča
1
1
|
05.10.2013 15:00 | Azbukovica | 1 : 1 | Crnča |
05.10
15:00
7. Juli
Tolisavac - VT
3
0
|
05.10.2013 15:00 | 7. Juli | 3 : 0 | Tolisavac - VT | |||||
05.10
15:00
Krasava
DB Junajted
2
2
|
05.10.2013 15:00 | Krasava | 2 : 2 | DB Junajted |
05.10
15:00
Napredak
Mladost O
0
2
|
05.10.2013 15:00 | Napredak | 0 : 2 | Mladost O |
05.10
15:00
Fortuna Miki
Napredak
4
3
|
05.10.2013 15:00 | Fortuna Miki | 4 : 3 | Napredak | |||||
05.10
15:00
Sloga
Radnički Šabački
0
6
|
05.10.2013 15:00 | Sloga | 0 : 6 | Radnički Šabački | |||||
05.10
15:00
Cer
Omladinac
6
0
|
05.10.2013 15:00 | Cer | 6 : 0 | Omladinac | |||||
05.10
15:00
Zadrugar
Maovi MH
2
1
|
05.10.2013 15:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Maovi MH |
05.10
15:30
Lajkovac
Dimitrije Tucović
0
2
|
05.10.2013 15:30 | Lajkovac | 0 : 2 | Dimitrije Tucović |
05.10
15:30
Moravac
Grdanica
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Moravac | 2 : 1 | Grdanica | |||||
05.10
15:30
Gornje Krajince
Bratstvo
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Gornje Krajince | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
05.10
15:30
Jedinstvo
Nomanica
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Nomanica |
05.10
15:30
Real
Vrhunac
5
0
|
05.10.2013 15:30 | Real | 5 : 0 | Vrhunac | |||||
05.10
15:30
Radnik 2013
Veliko Trnjane
5
0
|
05.10.2013 15:30 | Radnik 2013 | 5 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
05.10
15:30
Turekovac
Susica 2012
4
1
|
05.10.2013 15:30 | Turekovac | 4 : 1 | Susica 2012 | |||||
05.10
15:30
Milanovo
Bratstvo
0
0
|
05.10.2013 15:30 | Milanovo | 0 : 0 | Bratstvo |
05.10
15:00
OFK Tvrđava
Goša
1
1
|
05.10.2013 15:00 | OFK Tvrđava | 1 : 1 | Goša | |||||
05.10
15:00
Mladost
Šumadija
7
2
|
05.10.2013 15:00 | Mladost | 7 : 2 | Šumadija | |||||
05.10
15:00
Šumadinac
OFK Blagotin
1
1
|
05.10.2013 15:00 | Šumadinac | 1 : 1 | OFK Blagotin |
05.10
15:00
Mladost
Jedinstvo
2
0
|
05.10.2013 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Jedinstvo |
05.10
15:00
Sindjelić
Planinac
2
1
|
05.10.2013 15:00 | Sindjelić | 2 : 1 | Planinac |
05.10
14:30
Parcane
Varvarin
1
2
|
05.10.2013 14:30 | Parcane | 1 : 2 | Varvarin | |||||
05.10
14:30
Borac
Gradac
4
1
|
05.10.2013 14:30 | Borac | 4 : 1 | Gradac | |||||
05.10
14:30
Velika Morava
Kiseljak
2
1
|
05.10.2013 14:30 | Velika Morava | 2 : 1 | Kiseljak |
05.10
15:00
Stara Čaršija
Stevka Bozurevka
5
1
|
05.10.2013 15:00 | Stara Čaršija | 5 : 1 | Stevka Bozurevka | |||||
05.10
15:00
Mladost
FK Stari Trstenik
1
2
|
05.10.2013 15:00 | Mladost | 1 : 2 | FK Stari Trstenik | |||||
05.10
15:00
Stragari
Moravac-C 74
0
5
|
05.10.2013 15:00 | Stragari | 0 : 5 | Moravac-C 74 | |||||
05.10
13:00
Jugovići
Sloboda 1948
4
1
|
05.10.2013 13:00 | Jugovići | 4 : 1 | Sloboda 1948 | |||||
05.10
15:00
Topoljak
Vinogradar
7
2
|
05.10.2013 15:00 | Topoljak | 7 : 2 | Vinogradar |
05.10
15:00
Padež
Globoder
1
1
|
05.10.2013 15:00 | Padež | 1 : 1 | Globoder |
05.10
15:00
Zmajevac
Zdravinje
3
2
|
05.10.2013 15:00 | Zmajevac | 3 : 2 | Zdravinje |
05.10
15:30
Graničar
OFK Barice
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Graničar | 3 : 0 | OFK Barice |
05.10
15:00
Bresje
Belica
2
5
|
05.10.2013 15:00 | Bresje | 2 : 5 | Belica | |||||
05.10
15:00
Oniks
Šantarovac
0
6
|
05.10.2013 15:00 | Oniks | 0 : 6 | Šantarovac | |||||
05.10
15:00
Omladinac
Crnovršanin
3
1
|
05.10.2013 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Crnovršanin | |||||
05.10
15:00
Hajduk
OFK Borac
0
2
|
05.10.2013 15:00 | Hajduk | 0 : 2 | OFK Borac | |||||
05.10
15:00
PSS-192
OFK Dragoševac
2
1
|
05.10.2013 15:00 | PSS-192 | 2 : 1 | OFK Dragoševac |
05.10
15:00
Strmovo
Proleter
0
2
|
05.10.2013 15:00 | Strmovo | 0 : 2 | Proleter | |||||
05.10
15:00
Petka
Šumadinac (K)
2
1
|
05.10.2013 15:00 | Petka | 2 : 1 | Šumadinac (K) |
05.10
15:00
Dečić
Mornar
2
0
|
05.10.2013 15:00 | Dečić | 2 : 0 | Mornar | |||||
05.10
15:00
Sutjeska
Mladost
2
0
|
05.10.2013 15:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Mladost | |||||
05.10
15:00
Grbalj
Čelik
1
0
|
05.10.2013 15:00 | Grbalj | 1 : 0 | Čelik | |||||
05.10
15:00
Budućnost
Lovćen
2
1
|
05.10.2013 15:00 | Budućnost | 2 : 1 | Lovćen | |||||
05.10
15:00
Rudar
Zeta
0
1
|
05.10.2013 15:00 | Rudar | 0 : 1 | Zeta |
05.10
Rudar
Borac
1
2
|
05.10.2013 | Rudar | 1 : 2 | Borac | |||||
05.10
Zvijezda
Sarajevo
0
0
|
05.10.2013 | Zvijezda | 0 : 0 | Sarajevo | |||||
05.10
Travnik
Velež
0
0
|
05.10.2013 | Travnik | 0 : 0 | Velež | |||||
05.10
Vitez
Mladost
2
1
|
05.10.2013 | Vitez | 2 : 1 | Mladost | |||||
05.10
Zrinjski
Leotar
2
0
|
05.10.2013 | Zrinjski | 2 : 0 | Leotar |
05.10
15:30
Sloga
Proleter
0
2
|
05.10.2013 15:30 | Sloga | 0 : 2 | Proleter | |||||
05.10
15:30
Modriča Maxima
Drina (Z)
0
1
|
05.10.2013 15:30 | Modriča Maxima | 0 : 1 | Drina (Z) | |||||
05.10
15:30
Kozara
Drina HE
1
1
|
05.10.2013 15:30 | Kozara | 1 : 1 | Drina HE | |||||
05.10
15:30
Mladost
Podrinje
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Podrinje | |||||
05.10
15:30
Rudar
Sloboda (NG)
0
2
|
05.10.2013 15:30 | Rudar | 0 : 2 | Sloboda (NG) | |||||
05.10
15:30
Napredak
Borac
1
0
|
05.10.2013 15:30 | Napredak | 1 : 0 | Borac | |||||
05.10
15:30
Sutjeska
Sloboda (MG)
1
1
|
05.10.2013 15:30 | Sutjeska | 1 : 1 | Sloboda (MG) |
05.10
15:00
Radnički 1923
Voždovac
1
1
|
05.10.2013 15:00 | Radnički 1923 | 1 : 1 | Voždovac | |||||
05.10
15:00
Spartak
Donji Srem
2
1
|
05.10.2013 15:00 | Spartak | 2 : 1 | Donji Srem | |||||
05.10
15:00
Novi Pazar
Napredak
1
1
|
05.10.2013 15:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Napredak | |||||
05.10
19:00
Partizan
Javor Matis
0
0
|
05.10.2013 19:00 | Partizan | 0 : 0 | Javor Matis | |||||
05.10
15:30
Sloboda Point
OFK Beograd
2
2
|
05.10.2013 15:30 | Sloboda Point | 2 : 2 | OFK Beograd |
05.10
15:30
Teleoptik
Dolina
3
2
|
05.10.2013 15:30 | Teleoptik | 3 : 2 | Dolina | |||||
05.10
15:30
Mladost (L)
Smederevo
1
0
|
05.10.2013 15:30 | Mladost (L) | 1 : 0 | Smederevo | |||||
05.10
15:30
Borac
Radnik
1
3
|
05.10.2013 15:30 | Borac | 1 : 3 | Radnik | |||||
05.10
15:30
Sloga (K)
Timok
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Sloga (K) | 3 : 0 | Timok | |||||
05.10
15:30
Proleter
Bežanija
0
0
|
05.10.2013 15:30 | Proleter | 0 : 0 | Bežanija | |||||
05.10
15:30
Jedinstvo Putevi
Inđija
1
0
|
05.10.2013 15:30 | Jedinstvo Putevi | 1 : 0 | Inđija | |||||
05.10
18:30
Metalac (GM)
Sloga (PM)
3
1
|
05.10.2013 18:30 | Metalac (GM) | 3 : 1 | Sloga (PM) | |||||
05.10
15:30
BSK Borča
Sindjelić
1
1
|
05.10.2013 15:30 | BSK Borča | 1 : 1 | Sindjelić |
05.10
15:30
Gradac
Radnički 2013
0
7
|
05.10.2013 15:30 | Gradac | 0 : 7 | Radnički 2013 | |||||
05.10
15:30
Unafortuna 04
ŽFK Užice
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Unafortuna 04 | 2 : 1 | ŽFK Užice |
05.10
15:30
Rubin
Budućnost
4
1
|
05.10.2013 15:30 | Rubin | 4 : 1 | Budućnost | |||||
05.10
15:30
Železničar
Radnički 1919
4
0
|
05.10.2013 15:30 | Železničar | 4 : 0 | Radnički 1919 |
05.10
Trijumf
Napredak
0
4
|
05.10.2013 | Trijumf | 0 : 4 | Napredak | |||||
05.10
Novi Bečej
Spartak
0
10
|
05.10.2013 | Novi Bečej | 0 : 10 | Spartak | |||||
05.10
LASK Crvena zvezda
Mašinac
1
3
|
05.10.2013 | LASK Crvena zvezda | 1 : 3 | Mašinac | |||||
05.10
11:00
Jagodina
Požarevac
0
1
|
05.10.2013 11:00 | Jagodina | 0 : 1 | Požarevac |
05.10
Kalemegdan
Lemind Lavice
1
0
|
05.10.2013 | Kalemegdan | 1 : 0 | Lemind Lavice | |||||
05.10
Nives
Mačva
3
0
|
05.10.2013 | Nives | 3 : 0 | Mačva | |||||
05.10
16:00
Kolibri
Fruškogorac
0
1
|
05.10.2013 16:00 | Kolibri | 0 : 1 | Fruškogorac | |||||
05.10
Šabac
Sloga
0
4
|
05.10.2013 | Šabac | 0 : 4 | Sloga |
05.10
13:00
Partizan
Sloga (K)
2
0
|
05.10.2013 13:00 | Partizan | 2 : 0 | Sloga (K) | |||||
05.10
10:00
Crvena zvezda
Brodarac
3
0
|
05.10.2013 10:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Brodarac | |||||
05.10
13:00
Radnički (P)
Jagodina
0
1
|
05.10.2013 13:00 | Radnički (P) | 0 : 1 | Jagodina |
05.10
10:00
Radnički (S)
Radnički (SM)
1
2
|
05.10.2013 10:00 | Radnički (S) | 1 : 2 | Radnički (SM) | |||||
05.10
10:00
Vojvodina
Novi Sad
6
0
|
05.10.2013 10:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Novi Sad | |||||
05.10
10:00
Banat
Spartak
1
4
|
05.10.2013 10:00 | Banat | 1 : 4 | Spartak | |||||
05.10
10:00
Inđija
OFK Hajduk
4
2
|
05.10.2013 10:00 | Inđija | 4 : 2 | OFK Hajduk | |||||
05.10
10:00
Radnički (NP)
Proleter 2006
3
3
|
05.10.2013 10:00 | Radnički (NP) | 3 : 3 | Proleter 2006 | |||||
05.10
10:00
Dinamo
Donji Srem
7
0
|
05.10.2013 10:00 | Dinamo | 7 : 0 | Donji Srem |
05.10
15:30
Sušica
Jadran
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Sušica | 2 : 1 | Jadran | |||||
05.10
11:00
Takovo
Mladost (L)
3
0
|
05.10.2013 11:00 | Takovo | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
05.10
11:00
Metalac (K)
Pobeda
2
1
|
05.10.2013 11:00 | Metalac (K) | 2 : 1 | Pobeda | |||||
05.10
11:00
Arsenal
Jedinstvo Putevi
1
7
|
05.10.2013 11:00 | Arsenal | 1 : 7 | Jedinstvo Putevi | |||||
05.10
13:00
Sloboda (Č)
BIP
0
1
|
05.10.2013 13:00 | Sloboda (Č) | 0 : 1 | BIP |
05.10
15:30
Moravac Orion
Jedinstvo (P)
2
0
|
05.10.2013 15:30 | Moravac Orion | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
05.10
11:00
Dinamo
Radnički (N)
0
0
|
05.10.2013 11:00 | Dinamo | 0 : 0 | Radnički (N) | |||||
05.10
11:00
Palilulac
Vlasina
6
0
|
05.10.2013 11:00 | Palilulac | 6 : 0 | Vlasina | |||||
05.10
11:00
Bor
Car Konstantin
3
1
|
05.10.2013 11:00 | Bor | 3 : 1 | Car Konstantin |
05.10
13:00
Zemun
Voždovac
2
1
|
05.10.2013 13:00 | Zemun | 2 : 1 | Voždovac | |||||
05.10
13:00
BASK
Mladenovac
0
1
|
05.10.2013 13:00 | BASK | 0 : 1 | Mladenovac | |||||
05.10
11:00
Radnički (O)
Žarkovo
0
3
|
05.10.2013 11:00 | Radnički (O) | 0 : 3 | Žarkovo | |||||
05.10
10:00
Kolubara
Čukarički
1
2
|
05.10.2013 10:00 | Kolubara | 1 : 2 | Čukarički | |||||
05.10
09:00
Lokomotiva
Brodarac 2
2
1
|
05.10.2013 09:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Brodarac 2 |
05.10
15:30
Budućnost
Proleter
2
2
|
05.10.2013 15:30 | Budućnost | 2 : 2 | Proleter | |||||
05.10
15:30
SASK
Osipaonica
0
4
|
05.10.2013 15:30 | SASK | 0 : 4 | Osipaonica | |||||
05.10
15:30
Sloga
Sloboda
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Sloboda | |||||
05.10
15:30
Borac
Podunavac
0
3
|
05.10.2013 15:30 | Borac | 0 : 3 | Podunavac |
05.10
16:00
Pobeda
Jedinstvo
0
1
|
05.10.2013 16:00 | Pobeda | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.10
16:00
Glavaš
Železničar Kusadak
0
2
|
05.10.2013 16:00 | Glavaš | 0 : 2 | Železničar Kusadak | |||||
05.10
16:00
Polet
Šumadija
6
3
|
05.10.2013 16:00 | Polet | 6 : 3 | Šumadija | |||||
05.10
16:00
Udarnik
Bresje Superior
0
3
|
05.10.2013 16:00 | Udarnik | 0 : 3 | Bresje Superior |
05.10
10:00
Partizan (G)
Vulturul
0
12
|
05.10.2013 10:00 | Partizan (G) | 0 : 12 | Vulturul | |||||
05.10
14:00
C.zvezda
Železničar
1
5
|
05.10.2013 14:00 | C.zvezda | 1 : 5 | Železničar | |||||
05.10
15:30
Sloga (BNS)
Kolonija
3
2
|
05.10.2013 15:30 | Sloga (BNS) | 3 : 2 | Kolonija |
05.10
16:00
Borac (S)
Spartak
0
6
|
05.10.2013 16:00 | Borac (S) | 0 : 6 | Spartak | |||||
05.10
15:30
Slavija
Vojvodina
1
2
|
05.10.2013 15:30 | Slavija | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
05.10
15:30
Glogonj
Dobrica
2
1
|
05.10.2013 15:30 | Glogonj | 2 : 1 | Dobrica |
05.10
12:00
Mladost (L)
Dinamo
1
2
|
05.10.2013 12:00 | Mladost (L) | 1 : 2 | Dinamo | |||||
05.10
12:00
Proleter 2006
Bačka 1901
3
0
|
05.10.2013 12:00 | Proleter 2006 | 3 : 0 | Bačka 1901 | |||||
05.10
12:00
Železničar
Vršac
1
3
|
05.10.2013 12:00 | Železničar | 1 : 3 | Vršac | |||||
05.10
12:00
OFK Hajduk
Radnički (S)
0
1
|
05.10.2013 12:00 | OFK Hajduk | 0 : 1 | Radnički (S) | |||||
05.10
12:00
Spartak
Inđija
2
1
|
05.10.2013 12:00 | Spartak | 2 : 1 | Inđija | |||||
05.10
12:00
Novi Sad
Banat
3
0
|
05.10.2013 12:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Banat | |||||
05.10
12:00
TSC
Vojvodina
0
6
|
05.10.2013 12:00 | TSC | 0 : 6 | Vojvodina |
05.10
Zemun
Kolubara
2
1
|
05.10.2013 | Zemun | 2 : 1 | Kolubara | |||||
05.10
Bežanija
Radnički (O)
1
0
|
05.10.2013 | Bežanija | 1 : 0 | Radnički (O) | |||||
05.10
Voždovac
Internacional
1
2
|
05.10.2013 | Voždovac | 1 : 2 | Internacional | |||||
05.10
Lokomotiva
BSK Borča
2
1
|
05.10.2013 | Lokomotiva | 2 : 1 | BSK Borča | |||||
05.10
Brodarac
Radnički (NB)
1
0
|
05.10.2013 | Brodarac | 1 : 0 | Radnički (NB) | |||||
05.10
Teleoptik
Dominus
4
3
|
05.10.2013 | Teleoptik | 4 : 3 | Dominus | |||||
05.10
Sinđelić
BASK
2
1
|
05.10.2013 | Sinđelić | 2 : 1 | BASK |
05.10
11:00
Šumadija 1903
Bane
2
0
|
05.10.2013 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Bane | |||||
05.10
15:30
Jedinstvo Putevi
Sloga 1940
4
2
|
05.10.2013 15:30 | Jedinstvo Putevi | 4 : 2 | Sloga 1940 | |||||
05.10
14:00
Metalac (K)
Novi Pazar
0
3
|
05.10.2013 14:00 | Metalac (K) | 0 : 3 | Novi Pazar | |||||
05.10
11:00
Sloga (K)
Sloga (P)
1
1
|
05.10.2013 11:00 | Sloga (K) | 1 : 1 | Sloga (P) |
05.10
15:30
Polet (LJ)
Omladinac
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Polet (LJ) | 3 : 0 | Omladinac | |||||
05.10
15:30
BIP
Sloboda 2
3
0
|
05.10.2013 15:30 | BIP | 3 : 0 | Sloboda 2 |
05.10
11:00
Čantavir
Bačka
0
4
|
05.10.2013 11:00 | Čantavir | 0 : 4 | Bačka | |||||
05.10
11:00
Palić
Vinogradar
1
2
|
05.10.2013 11:00 | Palić | 1 : 2 | Vinogradar |
05.10
14:00
Dinamo
Dolina
3
0
|
05.10.2013 14:00 | Dinamo | 3 : 0 | Dolina | |||||
05.10
11:00
Banat
Proleter
2
1
|
05.10.2013 11:00 | Banat | 2 : 1 | Proleter | |||||
05.10
12:00
Borac (St)
Omladinac (O)
7
0
|
05.10.2013 12:00 | Borac (St) | 7 : 0 | Omladinac (O) |
05.10
10:00
Čukarički
Partizan
0
3
|
05.10.2013 10:00 | Čukarički | 0 : 3 | Partizan | |||||
05.10
12:00
Crvena zvezda
Brodarac
10
0
|
05.10.2013 12:00 | Crvena zvezda | 10 : 0 | Brodarac | |||||
05.10
13:00
Sloboda Point
Napredak
2
1
|
05.10.2013 13:00 | Sloboda Point | 2 : 1 | Napredak |
05.10
10:00
Mladost (L)
Dinamo
5
0
|
05.10.2013 10:00 | Mladost (L) | 5 : 0 | Dinamo | |||||
05.10
10:00
Proleter 2006
Bačka 1901
1
0
|
05.10.2013 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 0 | Bačka 1901 | |||||
05.10
10:00
Železničar
Vršac
1
0
|
05.10.2013 10:00 | Železničar | 1 : 0 | Vršac | |||||
05.10
10:00
OFK Hajduk
Radnički (S)
3
1
|
05.10.2013 10:00 | OFK Hajduk | 3 : 1 | Radnički (S) | |||||
05.10
10:00
Spartak
Inđija
4
0
|
05.10.2013 10:00 | Spartak | 4 : 0 | Inđija | |||||
05.10
10:00
Novi Sad
Banat
4
1
|
05.10.2013 10:00 | Novi Sad | 4 : 1 | Banat | |||||
05.10
10:00
TSC
Vojvodina
0
2
|
05.10.2013 10:00 | TSC | 0 : 2 | Vojvodina |
05.10
15:30
Kiker
Čačak 94
5
2
|
05.10.2013 15:30 | Kiker | 5 : 2 | Čačak 94 | |||||
05.10
15:30
Jedinstvo Putevi
Javor
1
2
|
05.10.2013 15:30 | Jedinstvo Putevi | 1 : 2 | Javor | |||||
05.10
13:00
Bane
Dragačevo
3
0
|
05.10.2013 13:00 | Bane | 3 : 0 | Dragačevo | |||||
05.10
11:00
Bubamara
Šumadija 1903
1
7
|
05.10.2013 11:00 | Bubamara | 1 : 7 | Šumadija 1903 |
05.10
10:00
Obilić
AFK
8
0
|
05.10.2013 10:00 | Obilić | 8 : 0 | AFK | |||||
05.10
11:00
Senta
Potisje
5
2
|
05.10.2013 11:00 | Senta | 5 : 2 | Potisje |
05.10
14:00
Banat
Sloga (P)
10
0
|
05.10.2013 14:00 | Banat | 10 : 0 | Sloga (P) |
05.10
14:00
Mika Antić
Omladinac (D)
6
0
|
05.10.2013 14:00 | Mika Antić | 6 : 0 | Omladinac (D) | |||||
05.10
12:00
Dinamo
Mladost (O)
2
2
|
05.10.2013 12:00 | Dinamo | 2 : 2 | Mladost (O) | |||||
05.10
11:00
Mladost (V)
Kolonija
2
1
|
05.10.2013 11:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | Kolonija |
05.10
10:00
Tempo
Budućnost (A)
1
5
|
05.10.2013 10:00 | Tempo | 1 : 5 | Budućnost (A) |
05.10
13:30
Budućnost
Proleter
1
2
|
05.10.2013 13:30 | Budućnost | 1 : 2 | Proleter | |||||
05.10
13:30
SASK
Osipaonica
1
3
|
05.10.2013 13:30 | SASK | 1 : 3 | Osipaonica | |||||
05.10
13:30
Sloga
Sloboda
3
4
|
05.10.2013 13:30 | Sloga | 3 : 4 | Sloboda | |||||
05.10
13:30
Borac
Podunavac
2
2
|
05.10.2013 13:30 | Borac | 2 : 2 | Podunavac |
05.10
10:30
Napredak
Bačinac
11
0
|
05.10.2013 10:30 | Napredak | 11 : 0 | Bačinac | |||||
05.10
14:00
Pobeda
Jedinstvo
2
0
|
05.10.2013 14:00 | Pobeda | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.10
14:00
Glavaš
Železničar Kusadak
0
7
|
05.10.2013 14:00 | Glavaš | 0 : 7 | Železničar Kusadak | |||||
05.10
14:00
Polet
Šumadija
0
4
|
05.10.2013 14:00 | Polet | 0 : 4 | Šumadija | |||||
05.10
14:00
Udarnik
Bresje Superior
4
0
|
05.10.2013 14:00 | Udarnik | 4 : 0 | Bresje Superior |
05.10
15:30
Mladost Radost
Takovo Junior
3
0
|
05.10.2013 15:30 | Mladost Radost | 3 : 0 | Takovo Junior | |||||
05.10
15:30
Orlovac
Mladost (P)
1
0
|
05.10.2013 15:30 | Orlovac | 1 : 0 | Mladost (P) |
05.10
15:00
Obilić
Železničar
8
1
|
05.10.2013 15:00 | Obilić | 8 : 1 | Železničar | |||||
05.10
15:00
Zvižd
Trgovački
12
0
|
05.10.2013 15:00 | Zvižd | 12 : 0 | Trgovački |
05.10
OFK Vlada Dimitrijević
OFK Ras
0
7
|
05.10.2013 | OFK Vlada Dimitrijević | 0 : 7 | OFK Ras | |||||
05.10
12:00
Pazar Juniors
OFK Nacional
3
1
|
05.10.2013 12:00 | Pazar Juniors | 3 : 1 | OFK Nacional |
05.10
10:00
Morava
Polet
0
5
|
05.10.2013 10:00 | Morava | 0 : 5 | Polet |
05.10
Mladenovac
Kolubara
0
2
|
05.10.2013 | Mladenovac | 0 : 2 | Kolubara | |||||
05.10
Sinđelić
Internacional
4
2
|
05.10.2013 | Sinđelić | 4 : 2 | Internacional | |||||
05.10
Lokomotiva
BSK
3
1
|
05.10.2013 | Lokomotiva | 3 : 1 | BSK | |||||
05.10
Dominus
Radnički NB
1
0
|
05.10.2013 | Dominus | 1 : 0 | Radnički NB | |||||
05.10
011
BASK
3
2
|
05.10.2013 | 011 | 3 : 2 | BASK | |||||
05.10
Teleoptik
Ada
0
0
|
05.10.2013 | Teleoptik | 0 : 0 | Ada |
05.10
09:30
Čantavir
Dribling
1
7
|
05.10.2013 09:30 | Čantavir | 1 : 7 | Dribling | |||||
05.10
10:00
Čoka
Bačka 1901
0
4
|
05.10.2013 10:00 | Čoka | 0 : 4 | Bačka 1901 | |||||
05.10
10:00
Spartak '02
Potisje
8
0
|
05.10.2013 10:00 | Spartak '02 | 8 : 0 | Potisje | |||||
05.10
09:30
Senta
Spartak '01
0
5
|
05.10.2013 09:30 | Senta | 0 : 5 | Spartak '01 |
05.10
OFK Osecina
Krusik
0
10
|
05.10.2013 | OFK Osecina | 0 : 10 | Krusik | |||||
05.10
Jedinstvo
OFK Senjak
5
0
|
05.10.2013 | Jedinstvo | 5 : 0 | OFK Senjak | |||||
05.10
Krusik 2
Zeleznicar
1
1
|
05.10.2013 | Krusik 2 | 1 : 1 | Zeleznicar |
05.10
10:00
Gruža
Karađorđe
1
7
|
05.10.2013 10:00 | Gruža | 1 : 7 | Karađorđe | |||||
05.10
10:00
Slavija
Sušica
8
1
|
05.10.2013 10:00 | Slavija | 8 : 1 | Sušica | |||||
05.10
10:00
Šumadija
Šumadija 1903 II
5
0
|
05.10.2013 10:00 | Šumadija | 5 : 0 | Šumadija 1903 II | |||||
05.10
10:00
Karađorđe
Apolon 4 II
2
2
|
05.10.2013 10:00 | Karađorđe | 2 : 2 | Apolon 4 II |
05.10
OFK Vlada Dimitrijević
OFK Ras
2
0
|
05.10.2013 | OFK Vlada Dimitrijević | 2 : 0 | OFK Ras | |||||
05.10
OFK Lešak
Sočanica
3
0
|
05.10.2013 | OFK Lešak | 3 : 0 | Sočanica | |||||
05.10
10:00
Pazar Juniors
Mokra Gora
3
1
|
05.10.2013 10:00 | Pazar Juniors | 3 : 1 | Mokra Gora |
05.10
19:00
Zlatar
Sloga (P)
78
52
|
05.10.2013 19:00 | Zlatar | 78 : 52 | Sloga (P) | |||||
05.10
19:00
Plana
Svilajnac
85
68
|
05.10.2013 19:00 | Plana | 85 : 68 | Svilajnac | |||||
05.10
18:00
Sloga (D)
Mileševac
74
59
|
05.10.2013 18:00 | Sloga (D) | 74 : 59 | Mileševac |
05.10
18:00
Prokuplje
Jablanica
94
81
|
05.10.2013 18:00 | Prokuplje | 94 : 81 | Jablanica | |||||
05.10
19:00
Knjaževac
Sokobanja
78
74
|
05.10.2013 19:00 | Knjaževac | 78 : 74 | Sokobanja | |||||
05.10
18:00
Kuršumlija
Dimitrovgrad
63
68
|
05.10.2013 18:00 | Kuršumlija | 63 : 68 | Dimitrovgrad |
05.10
20:00
Velika Kikinda
Srem
70
78
|
05.10.2013 20:00 | Velika Kikinda | 70 : 78 | Srem | |||||
05.10
19:00
Hajduk
Mladost Teletehnika
81
74
|
05.10.2013 19:00 | Hajduk | 81 : 74 | Mladost Teletehnika | |||||
05.10
19:00
Dunav
Odžaci
88
40
|
05.10.2013 19:00 | Dunav | 88 : 40 | Odžaci |
05.10
18:20
Zvezdara
Mladost 2009
84
51
|
05.10.2013 18:20 | Zvezdara | 84 : 51 | Mladost 2009 | |||||
05.10
18:00
Žarkovo
BKK Radnički
90
85
|
05.10.2013 18:00 | Žarkovo | 90 : 85 | BKK Radnički | |||||
05.10
20:00
Astra
Milan Trivić
82
57
|
05.10.2013 20:00 | Astra | 82 : 57 | Milan Trivić |
05.10
Sport Key Plus
Budućnost
108
82
|
05.10.2013 | Sport Key Plus | 108 : 82 | Budućnost | |||||
05.10
Feniks
Futog Tehnomer
48
77
|
05.10.2013 | Feniks | 48 : 77 | Futog Tehnomer | |||||
05.10
Sloboda NS
Selekta
73
77
|
05.10.2013 | Sloboda NS | 73 : 77 | Selekta | |||||
05.10
Vojvodina NM
SO Koš
93
96
|
05.10.2013 | Vojvodina NM | 93 : 96 | SO Koš | |||||
05.10
Mladost Veternik
Apatin
20
0
|
05.10.2013 | Mladost Veternik | 20 : 0 | Apatin | |||||
05.10
Kadet
Crvenka
76
79
|
05.10.2013 | Kadet | 76 : 79 | Crvenka |
05.10
Radnički
Pink
100
59
|
05.10.2013 | Radnički | 100 : 59 | Pink | |||||
05.10
Partizan
Indians Basket
95
78
|
05.10.2013 | Partizan | 95 : 78 | Indians Basket | |||||
05.10
Kris Kros
LSK
82
60
|
05.10.2013 | Kris Kros | 82 : 60 | LSK | |||||
05.10
Dinamo
Banatski Karlovac
66
58
|
05.10.2013 | Dinamo | 66 : 58 | Banatski Karlovac | |||||
05.10
Omladinac
Družina Kozlovac
64
46
|
05.10.2013 | Omladinac | 64 : 46 | Družina Kozlovac | |||||
05.10
Vojka
Jadran
74
66
|
05.10.2013 | Vojka | 74 : 66 | Jadran |
05.10
19:00
Krka
Budućnost VOLI
60
57
|
05.10.2013 19:00 | Krka | 60 : 57 | Budućnost VOLI | |||||
05.10
19:00
Zadar
Szolnoki Olaj
71
67
|
05.10.2013 19:00 | Zadar | 71 : 67 | Szolnoki Olaj | |||||
05.10
17:00
Cibona
Radnički
66
82
|
05.10.2013 17:00 | Cibona | 66 : 82 | Radnički | |||||
05.10
17:00
Široki Primorka
Crvena zvezda Telekom
80
79
|
05.10.2013 17:00 | Široki Primorka | 80 : 79 | Crvena zvezda Telekom |
05.10
20:00
Vojvodina Srbijagas
Sloboda
74
79
|
05.10.2013 20:00 | Vojvodina Srbijagas | 74 : 79 | Sloboda | |||||
05.10
19:00
Borac
Sloga
70
60
|
05.10.2013 19:00 | Borac | 70 : 60 | Sloga | |||||
05.10
19:00
Konstantin
FMP
73
56
|
05.10.2013 19:00 | Konstantin | 73 : 56 | FMP | |||||
05.10
19:30
Metalac
OKK Beograd
82
78
|
05.10.2013 19:30 | Metalac | 82 : 78 | OKK Beograd | |||||
05.10
19:00
Crnokosa
Smederevo
80
68
|
05.10.2013 19:00 | Crnokosa | 80 : 68 | Smederevo | |||||
05.10
18:30
Tamiš
Meridiana
70
73
|
05.10.2013 18:30 | Tamiš | 70 : 73 | Meridiana |
05.10
20:00
Proleter Naftagas
Pirot
75
69
|
05.10.2013 20:00 | Proleter Naftagas | 75 : 69 | Pirot | |||||
05.10
17:00
Mladost (Z)
Železničar
83
88
|
05.10.2013 17:00 | Mladost (Z) | 83 : 88 | Železničar | |||||
05.10
16:00
Jagodina
Morava
92
68
|
05.10.2013 16:00 | Jagodina | 92 : 68 | Morava | |||||
05.10
19:00
Napredak Maksi Ko
Kolubara LA 2003
68
52
|
05.10.2013 19:00 | Napredak Maksi Ko | 68 : 52 | Kolubara LA 2003 |
05.10
13:00
Proleter (NS)
Kovin
48
86
|
05.10.2013 13:00 | Proleter (NS) | 48 : 86 | Kovin |
05.10
19:00
Srbobran Reahem
Radnički
73
50
|
05.10.2013 19:00 | Srbobran Reahem | 73 : 50 | Radnički | |||||
05.10
20:30
Crvena Zvezda
Radivoj Korać
59
69
|
05.10.2013 20:30 | Crvena Zvezda | 59 : 69 | Radivoj Korać | |||||
05.10
19:00
Jagodina 2001
Student Radnički
54
73
|
05.10.2013 19:00 | Jagodina 2001 | 54 : 73 | Student Radnički | |||||
05.10
18:00
Vojvodina Nis Gas
Spartak
52
58
|
05.10.2013 18:00 | Vojvodina Nis Gas | 52 : 58 | Spartak |
05.10
19:00
Hercegovina
ŽSK
31
37
|
05.10.2013 19:00 | Hercegovina | 31 : 37 | ŽSK | |||||
05.10
19:30
Dinamo
Crvena Zvezda
33
25
|
05.10.2013 19:30 | Dinamo | 33 : 25 | Crvena Zvezda | |||||
05.10
17:30
Proleter
Crvenka
29
22
|
05.10.2013 17:30 | Proleter | 29 : 22 | Crvenka | |||||
05.10
18:00
Mladost
Nova Pazova
28
21
|
05.10.2013 18:00 | Mladost | 28 : 21 | Nova Pazova | |||||
05.10
19:00
Jedinstvo
Inđija
24
25
|
05.10.2013 19:00 | Jedinstvo | 24 : 25 | Inđija |
05.10
18:30
Novi Beograd
Bask
34
25
|
05.10.2013 18:30 | Novi Beograd | 34 : 25 | Bask | |||||
05.10
13:00
Smederevo
Loznica
27
24
|
05.10.2013 13:00 | Smederevo | 27 : 24 | Loznica |
05.10
19:00
Mokra Gora
Radnički 2
38
32
|
05.10.2013 19:00 | Mokra Gora | 38 : 32 | Radnički 2 | |||||
05.10
20:00
Sloga
Mladost
30
18
|
05.10.2013 20:00 | Sloga | 30 : 18 | Mladost | |||||
05.10
19:00
Novi Pazar
Trepča
19
25
|
05.10.2013 19:00 | Novi Pazar | 19 : 25 | Trepča | |||||
05.10
19:00
Šamot 65
Zlatar
26
26
|
05.10.2013 19:00 | Šamot 65 | 26 : 26 | Zlatar | |||||
05.10
18:00
Priboj
Metalac
27
21
|
05.10.2013 18:00 | Priboj | 27 : 21 | Metalac |
05.10
19:00
Jedinstvo
Apatin
30
26
|
05.10.2013 19:00 | Jedinstvo | 30 : 26 | Apatin | |||||
05.10
20:30
Metalac
Hajduk
32
25
|
05.10.2013 20:30 | Metalac | 32 : 25 | Hajduk | |||||
05.10
17:00
Vladimirovac
Kikinda
31
29
|
05.10.2013 17:00 | Vladimirovac | 31 : 29 | Kikinda | |||||
05.10
18:30
Banatski Karlovac
Crvenka II
33
20
|
05.10.2013 18:30 | Banatski Karlovac | 33 : 20 | Crvenka II |
05.10
Jedinstvo 1974
Studentski grad
20
24
|
05.10.2013 | Jedinstvo 1974 | 20 : 24 | Studentski grad | |||||
05.10
Junior
Dorćol
24
25
|
05.10.2013 | Junior | 24 : 25 | Dorćol | |||||
05.10
Mačva
Sloga
30
31
|
05.10.2013 | Mačva | 30 : 31 | Sloga | |||||
05.10
Radnički
Ub
28
26
|
05.10.2013 | Radnički | 28 : 26 | Ub | |||||
05.10
Rekreativo
Udarnik
29
22
|
05.10.2013 | Rekreativo | 29 : 22 | Udarnik |
05.10
20:00
Pirot
Aleksinac
24
27
|
05.10.2013 20:00 | Pirot | 24 : 27 | Aleksinac | |||||
05.10
18:30
Hisar
Bela Palanka
37
30
|
05.10.2013 18:30 | Hisar | 37 : 30 | Bela Palanka | |||||
05.10
14:00
Radan
Morava
30
23
|
05.10.2013 14:00 | Radan | 30 : 23 | Morava |
05.10
17:00
Omladinac (D)
Mladost (O)
23
22
|
05.10.2013 17:00 | Omladinac (D) | 23 : 22 | Mladost (O) |
05.10
20:00
Graničar
Čonoplja 1947
37
20
|
05.10.2013 20:00 | Graničar | 37 : 20 | Čonoplja 1947 | |||||
05.10
20:00
Kljajićevo
Dalmatinac
33
31
|
05.10.2013 20:00 | Kljajićevo | 33 : 31 | Dalmatinac | |||||
05.10
20:00
Grafičar
Vojput 2
19
26
|
05.10.2013 20:00 | Grafičar | 19 : 26 | Vojput 2 |
05.10
Gučevo
Partizan 3
28
40
|
05.10.2013 | Gučevo | 28 : 40 | Partizan 3 | |||||
05.10
Zemun 1957
Kosmaj
29
22
|
05.10.2013 | Zemun 1957 | 29 : 22 | Kosmaj | |||||
05.10
Metaloplastika 2
Umčari
33
25
|
05.10.2013 | Metaloplastika 2 | 33 : 25 | Umčari | |||||
05.10
Prva-Iskra Barič
Rukobel
35
31
|
05.10.2013 | Prva-Iskra Barič | 35 : 31 | Rukobel |
05.10
Senta
Partizan (I)
32
19
|
05.10.2013 | Senta | 32 : 19 | Partizan (I) | |||||
05.10
Obilić
Jedinstvo
33
21
|
05.10.2013 | Obilić | 33 : 21 | Jedinstvo | |||||
05.10
Vojvoda Stepa
Crvena Zvezda 2
35
27
|
05.10.2013 | Vojvoda Stepa | 35 : 27 | Crvena Zvezda 2 | |||||
05.10
Partizan (H)
Radnički
19
30
|
05.10.2013 | Partizan (H) | 19 : 30 | Radnički | |||||
05.10
DjurA Jakšić Gradnulica
Potisje Pleteks
20
30
|
05.10.2013 | DjurA Jakšić Gradnulica | 20 : 30 | Potisje Pleteks |
05.10
Bačka Palanka
Vrbas 2
21
26
|
05.10.2013 | Bačka Palanka | 21 : 26 | Vrbas 2 | |||||
05.10
Partizan
ŽSK 2
36
20
|
05.10.2013 | Partizan | 36 : 20 | ŽSK 2 | |||||
05.10
Slavija
Bačka-Tikvara
28
19
|
05.10.2013 | Slavija | 28 : 19 | Bačka-Tikvara |
05.10
17:45
Metalurg
Nexe
24
24
|
05.10.2013 17:45 | Metalurg | 24 : 24 | Nexe | |||||
05.10
18:00
Partizan
Borac M:TEL
20
22
|
05.10.2013 18:00 | Partizan | 20 : 22 | Borac M:TEL | |||||
05.10
18:00
Tatran
Lovćen
32
29
|
05.10.2013 18:00 | Tatran | 32 : 29 | Lovćen | |||||
05.10
18:00
Vojvodina
Vardar Pro
21
30
|
05.10.2013 18:00 | Vojvodina | 21 : 30 | Vardar Pro |
05.10
19:00
Jugović Unimet
Morava
28
31
|
05.10.2013 19:00 | Jugović Unimet | 28 : 31 | Morava | |||||
05.10
18:30
Metaloplastika
Napredak
28
27
|
05.10.2013 18:30 | Metaloplastika | 28 : 27 | Napredak | |||||
05.10
19:00
Spartak Vojput
Crvena Zvezda
24
24
|
05.10.2013 19:00 | Spartak Vojput | 24 : 24 | Crvena Zvezda | |||||
05.10
19:00
Rudar
Kolubara
23
25
|
05.10.2013 19:00 | Rudar | 23 : 25 | Kolubara | |||||
05.10
19:30
Železničar 1949
Radnički
30
26
|
05.10.2013 19:30 | Železničar 1949 | 30 : 26 | Radnički |
05.10
Sloga
Napredak 12
16
32
|
05.10.2013 | Sloga | 16 : 32 | Napredak 12 | |||||
05.10
Čačak
Košutnjak
46
12
|
05.10.2013 | Čačak | 46 : 12 | Košutnjak | |||||
05.10
Sočanica
Župa
23
26
|
05.10.2013 | Sočanica | 23 : 26 | Župa | |||||
05.10
Metalac AD
Metalac
26
34
|
05.10.2013 | Metalac AD | 26 : 34 | Metalac |
05.10
19:00
Đerdap
RTB Bor
12
37
|
05.10.2013 19:00 | Đerdap | 12 : 37 | RTB Bor |
05.10
ORK Loznica
Petrovac
36
20
|
05.10.2013 | ORK Loznica | 36 : 20 | Petrovac | |||||
05.10
Cepelin
Mačva
26
27
|
05.10.2013 | Cepelin | 26 : 27 | Mačva | |||||
05.10
Rudar
Junior
25
30
|
05.10.2013 | Rudar | 25 : 30 | Junior | |||||
05.10
Mladost
VGSK
28
12
|
05.10.2013 | Mladost | 28 : 12 | VGSK |
05.10
Miletić
Želja
29
20
|
05.10.2013 | Miletić | 29 : 20 | Želja | |||||
05.10
Naftagas
Laki
22
20
|
05.10.2013 | Naftagas | 22 : 20 | Laki | |||||
05.10
Radnički
Vrbas
27
29
|
05.10.2013 | Radnički | 27 : 29 | Vrbas | |||||
05.10
Petrovaradin
Apatin
27
22
|
05.10.2013 | Petrovaradin | 27 : 22 | Apatin | |||||
05.10
Topola
Jedinstvo
23
27
|
05.10.2013 | Topola | 23 : 27 | Jedinstvo |
05.10
Mladost 1949
Radan
33
28
|
05.10.2013 | Mladost 1949 | 33 : 28 | Radan | |||||
05.10
Jagodina 2
Naisa 3
17
20
|
05.10.2013 | Jagodina 2 | 17 : 20 | Naisa 3 | |||||
05.10
Niška Banja
Vlasotince
25
15
|
05.10.2013 | Niška Banja | 25 : 15 | Vlasotince | |||||
05.10
Knjaževac 2
Dubočica
26
19
|
05.10.2013 | Knjaževac 2 | 26 : 19 | Dubočica | |||||
05.10
Rtanj
Žitorađa
40
11
|
05.10.2013 | Rtanj | 40 : 11 | Žitorađa | |||||
05.10
Morava Han
Aleksinac
15
19
|
05.10.2013 | Morava Han | 15 : 19 | Aleksinac |
05.10
Senta
Gradnulica
24
13
|
05.10.2013 | Senta | 24 : 13 | Gradnulica | |||||
05.10
Obilić
Aleksandrovo
11
19
|
05.10.2013 | Obilić | 11 : 19 | Aleksandrovo | |||||
05.10
Lehel
Partizan
5
32
|
05.10.2013 | Lehel | 5 : 32 | Partizan |
05.10
Tikvara
Sonta
32
18
|
05.10.2013 | Tikvara | 32 : 18 | Sonta | |||||
05.10
Eret
Deronje
13
13
|
05.10.2013 | Eret | 13 : 13 | Deronje | |||||
05.10
Hajduk
Železničar 2
31
19
|
05.10.2013 | Hajduk | 31 : 19 | Železničar 2 | |||||
05.10
Temerin 2
Rusin
25
14
|
05.10.2013 | Temerin 2 | 25 : 14 | Rusin |
05.10
19:00
Deus Futsal
Viking
5
2
|
05.10.2013 19:00 | Deus Futsal | 5 : 2 | Viking | |||||
05.10
16:00
Tvrdjava
Kikinda
6
6
|
05.10.2013 16:00 | Tvrdjava | 6 : 6 | Kikinda | |||||
05.10
16:00
Tango Liman
Hajduk
2
3
|
05.10.2013 16:00 | Tango Liman | 2 : 3 | Hajduk |
05.10
17:00
KMF Sombor
Srbobran
1
8
|
05.10.2013 17:00 | KMF Sombor | 1 : 8 | Srbobran |
05.10
21:00
VIK Naisus
Smederevo
1
3
|
05.10.2013 21:00 | VIK Naisus | 1 : 3 | Smederevo | |||||
05.10
17:00
Kopernikus
SAS
3
4
|
05.10.2013 17:00 | Kopernikus | 3 : 4 | SAS |
05.10
Stari Grad
Bijeli Zečevi
12
18
|
05.10.2013 | Stari Grad | 12 : 18 | Bijeli Zečevi |