06.10
15:30
Rudar
Å apine
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Sloboda
Bane
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Loznica
Partizan
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Å umadija
ŽelezniÄar
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
JoŔanica ND 2011
Pobeda
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Seljak
Mladi radnik
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
KruŔik
GFK Jasenica 1911
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
MaÄva
Polet
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
06.10
15:30
Jedinstvo (P)
Tabane TrgovaÄki
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
ŽitoraÄa
SFK Moravac
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
DuboÄica 1923
TimoÄanin
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 | |||||||
06.10
15:30
Trstenik PPT
SinÄeliÄ
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Hajduk Veljko
Sloga (D)
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
RadniÄki (P)
Äerdap
5
0
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Kopaonik
Car Konstantin
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Moravac Orion
RadniÄki (S)
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
06.10
15:30
RadniÄki (NP)
RadniÄki (SM)
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
ÄSK Pivara
Novi Sad
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Dinamo
RadniÄki (S)
5
0
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
BaÄka 1901
Senta
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
RadniÄki (Å )
PaliÄ
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Sloga
Jedinstvo (NB)
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Banat
BaÄka (BP)
0
2
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 2 |
|
06.10
15:30
Železnik Lasta
IM Rakovica
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
11:00
Hajduk
Turbina
1
2
|
06.10.2013 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Lokomotiva
Srem
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Zemun
BuduÄnost
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
11:00
Žarkovo
BASK
1
0
|
06.10.2013 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Sopot
Å umadija
1
3
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
OFK Mladenovac
RadniÄki (O)
0
2
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
DorÄol
Kolubara
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
06.10
11:00
Metalac
Slavija
0
0
|
06.10.2013 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Vodojaža
Mokra Gora
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
11:00
Å umadija 1903
TrepÄa
2
1
|
06.10.2013 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
DragaÄevo
KaraÄorÄe
5
0
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Arsenal
Sloboda
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Polet
Tutin
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Takovo
Rudar
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
06.10
15:30
ObiliÄ
Napredak
2
3
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Å umadija
ŽelezniÄar
1
4
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Homoljac
Mladi radnik
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Morava
Udarnik
3
2
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 2 |
|
06.10
15:30
Sloga (S)
Jedinstvo 1945
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
RadniÄki Stobeks
Brezovica
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
06.10
15:30
Zaplanjac
BuduÄnost
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
BSK Bujanovac
Pusta Reka
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Radan
Balkanski
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Dinamo
Rudar Alpos
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
06.10
15:30
OFK Bor
SFS Borac
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Rembas
Rtanj
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Župa
Ozren
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Majdanpek
Rudar
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Juhor
Lugomir
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Borac (B)
Dragocvet
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
06.10
15:30
Borac (Sakule)
TSC
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
BaÄka (P)
Borac (StarÄevo)
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
06.10
10:00
Index
Polet
0
0
|
06.10.2013 10:00 | 0 : 0 |
06.10
15:30
IMT
Balkan Mirijevo
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
SremÄica
PKB
3
3
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
VrÄin
Zvezdara
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Crvena zvezda (MML)
GrafiÄar
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
06.10
16:00
Ribnica
BuduÄnost
0
1
|
06.10.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Borac (V)
Morava
2
0
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
16:00
Polet
BraÄa VukoviÄ
1
4
|
06.10.2013 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
16:00
Radnik
Lazac
2
1
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 1 | |||||||
06.10
16:00
Mataruge
Pazar Juniors 2011
2
1
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Kraljevo Hajduk
Grdica
2
1
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Granit
Ibar
6
3
|
06.10.2013 16:00 | 6 : 3 |
|
06.10
15:30
Jedinstvo (K)
Mladost (A)
4
2
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Donja Vrbava
Mladost (P)
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Rudar
GoruŔica
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Omladinac
Jedinstvo (GG)
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
OvÄar
Prijevor
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Napredak
Backovac Junajted
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Morava
Miokovci
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
06.10
16:00
Å umadinac
Äava
2
2
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
16:00
OFK Bagremar
Sloga D
5
2
|
06.10.2013 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
06.10
16:00
Seljak
Srbija
1
1
|
06.10.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
BuduÄnost
MarÅ”iÄ
2
3
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
16:00
Jadran
Kolonija
4
0
|
06.10.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
16:00
SuŔica
Jedinstvo
4
0
|
06.10.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
06.10
15:30
ŽSK
AranÄelovac
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Partizan
Beli orlovi
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Borac
KaraÄorÄe
3
2
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Prvi srpski ustanak
VinÄa
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Marjan
Lepenica
0
2
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Banja
Å atornja
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Vitlina-Bokanja
Lokomotiva
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Junkovac
Å umadinac
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
06.10
11:00
ŽelezniÄar (S)
BuduÄnost (R)
3
1
|
06.10.2013 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Osipaonica
ŽelezniÄar (K)
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
BaÄinac
Pobeda
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Sloboda
SASK
5
0
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
GlavaÅ”
Proleter
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Polet
BuduÄnost (MK)
2
3
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 3 |
|
06.10
15:30
Mlava
TrgovaÄki
3
2
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Napredak 1936
Vihor
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Integral
Petar Dobrnjac
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Sloga
Beli Orao
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
RSK
Äerdap
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Rudar
Basarac
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost
Makce
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
06.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
MaÄva 2005
1
4
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
15:00
Drina
Jedinstvo (Å )
1
1
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Hajduk Stanko
Provo
2
0
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Lipolist
Jadar
3
1
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Mladi Borac
Antimon
0
2
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 2 |
|
06.10
15:30
Tulari
Rubribreza
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
JoŔeva
Spartak 1924
3
3
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
ZSK
KaÄer
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
TrliÄ
Zadrugar
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
06.10
15:30
Jedinstvo (K)
SeÄica
10
0
|
06.10.2013 15:30 | 10 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
ŽelezniÄar
Ariljska rampa
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
GP Zlatibor
BuduÄnost
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Omladinac
Äajetina
2
3
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Polet
Jasen
4
3
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
ViŔesava
Zlatibor
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
06.10
15:30
Rad
Rutevac
2
4
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
RadniÄki 1924 (K)
Palilula
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost (B)
Zemljoradnik
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Orljane
Borac (T)
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladi Radnik
RasovaÄa
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
06.10
15:30
Mladost (M)
Omladinac
8
1
|
06.10.2013 15:30 | 8 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Proleter (DV)
Moravac 1948
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Jedinstvo
Sloboda
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost (L)
OFK NiÅ”
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Crvena zastava
Aluminjum
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
BuduÄnost
Morava
4
0
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Brzi Brod
Proleter (M)
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
VrtiŔte
Rudar
3
4
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 4 |
|
06.10
11:00
Lemind Livnica
Plantaža
3
3
|
06.10.2013 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
Jablanica
Jedinstvo (B)
2
1
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Progres
Å umadija
4
0
|
06.10.2013 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Jedinstvo (GS)
ZloÄudovo
1
3
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
Jedinstvo (G)
Umac
2
0
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Sloga
Gradac
0
1
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Äekmin
RadniÄki
0
0
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
BobiŔte
VuÄje
4
2
|
06.10.2013 15:00 | 4 : 2 |
|
06.10
15:30
Kosanica
Borac
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
N.S. Tatko
Omladinac
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
DobriÄ
Jug Bogdan
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Jastrebac
Kosovac
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Partizanski put
Trbunje
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
06.10
15:30
Jedinstvo ( B.P)
Tanasko RajiÄ
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
11:00
Jedinstvo ( P )
Vladimir DurkoviÄ
2
1
|
06.10.2013 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Napredak
Zadrugar
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
ŽeljuŔa
Mladost (P.R)
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 | |||||||
06.10
15:30
Gnjilan
Sloga
2
5
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 5 |
|
06.10
15:30
Vranjska Banja
Levosoje
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Nebeski AnÄeli
Ternoci
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost (S)
OFK Alakince
0
5
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 5 |
|
||||||
06.10
15:30
Besa 2005
Vihor
0
2
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost (B)
OFK Pavlovac
10
0
|
06.10.2013 15:30 | 10 : 0 |
|
06.10
15:00
Mineralac
Glama
2
5
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 5 |
06.10
15:30
RadniÄki
Polet
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
GraÄanica
Äaglavica
5
1
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Ugljare
Brezovica
4
2
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Sitnica
Gracko
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
06.10
15:00
Mladost (D)
OFK Bratstvo
3
1
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
BuduÄnost
LevaÄ
2
4
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
06.10
15:00
VinoraÄa
Bratstvo
3
4
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 4 |
|
||||||
06.10
15:00
KuŔiljevo
Mladost (K)
5
1
|
06.10.2013 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Sloga
Morava 1918
5
0
|
06.10.2013 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Jedinstvo
BSK
4
1
|
06.10.2013 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Napredak (D)
Morava (R)
0
1
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 1 |
|
06.10
15:30
Naupare
Sloga DaŔnica
3
2
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 2 | |||||||
06.10
15:30
Jastrebac
Gradina
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
MaÄkovac
Sloga ÄiÄevac
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Pepeljevac
Å anac
0
2
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Jedinstvo 1936
Jasika
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
TemniÄ 1924
Äitluk
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Trudbenik
Mladost
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
06.10
15:30
Sloga
RadniÄki
5
0
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Nemetali
Blizna
3
2
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Slatina
PoreÄ
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Brodoremont
KljuÄ
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
06.10
15:30
OFK 019 ZajeÄar
Mladost
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Sloga
Midžor
2
5
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 5 |
|
||||||
06.10
15:30
Borac
OsniÄ
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
TrebiÄ
Å SK
7
0
|
06.10.2013 15:30 | 7 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Rudar (VÄ)
Omladinac
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 | |||||||
06.10
15:30
OFK Knjaz
Polet
0
2
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 2 |
|
06.10
15:30
Partizan (G)
Mladost (O)
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Tempo
BAK
1
3
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Slavija
Vojvodina
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Polet
Sloga (P)
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Crvena zvezda
Kolonija
6
5
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 5 |
|
||||||
06.10
15:30
Sloga (BNS)
RadniÄki (B)
3
3
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Vulturul
BuduÄnost (A)
1
3
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
ŽelezniÄar
Jugoslavija
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
06.10
15:30
Preporod
Vinogradar
5
1
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Olimpija (TS)
Äantavir
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
BaÄka
Proleter
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
06.10
15:30
Vojvodina (P)
RadniÄki (Z)
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Omladinac
Zadrugar
5
0
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Jedinstvo
Krajina
1
3
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Crvena zvezda
Begej
5
1
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 1 |
|
06.10
15:00
Zadrugar
OFK Odžaci
1
4
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
15:00
Kula
BSK
3
4
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 4 |
|
||||||
06.10
15:00
Hajduk
Omladinac (D)
1
0
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 0 |
|
06.10
15:30
Hajduk 1932
ŽelezniÄar
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Kupinovo
Partizan
4
2
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Donji Petrovci
Sloven (R)
0
4
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Ljukovo
Hrtkovci
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Hajduk (V)
Sremac
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
RadniÄki
Jadran
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
06.10
15:30
BuduÄnost (G)
Petrovaradin
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
BuduÄnost (M)
Mladost (NS)
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost (T)
Sutjeska
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Borac
Mladost (BP)
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Vojvodina (BG)
ŽSK
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
TSK
Kabel
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
06.10
14:00
Brodarac
PKB Kovilovo
2
1
|
06.10.2013 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Borac
Banja
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
11:00
13. maj
Slavija
0
3
|
06.10.2013 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Jedinstvo
ObiliÄ
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
06.10
15:30
Mladost (B)
OFK Zabrežje
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Stepojevac VAGA
Å umadija
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Strelac
VraniÄ
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
BuduÄnost
Prva Iskra
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Posavina
Krtinska
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
06.10
15:30
Pudarci
Velika Krsna
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
NemenikuÄe
Torlak
1
4
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
BoleÄ
Dunavac
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Kosmaj
Podunavac
1
3
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Napredak
Selo Mladenovac
3
2
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 2 |
|
06.10
16:00
Stubal
Mlada krila
1
3
|
06.10.2013 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
16:00
Jedinstvo
Zvezda
4
0
|
06.10.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
16:00
OFK Ras
BogutovaÄka Banja
4
1
|
06.10.2013 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Tavnik
Morava (S)
3
1
|
06.10.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Napredak
Å umadija
2
3
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 3 |
|
06.10
15:30
Å ilopaj
Lunjevica
0
5
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 5 |
|
||||||
06.10
15:30
Majdan
Mladost 09
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Brezak
VelereÄ 94
0
2
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Å umadija
Ozrem PMH
2
3
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Ozremica
Takovski Ustanak
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
06.10
15:30
Planinac
BuduÄnost
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
ÄaÄak 94
PremeÄa
3
3
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Morava
Vujan
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Zadrugar
Polet (G)
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Strelac
Parmenac
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
11:00
Rakova
Kej
3
0
|
06.10.2013 11:00 | 3 : 0 |
|
06.10
14:30
Jedinstvo (P)
Sloga
3
5
|
06.10.2013 14:30 | 3 : 5 |
|
||||||
06.10
14:30
RadniÄki
Gradina
4
1
|
06.10.2013 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
14:30
Vrelo
Kotraža
3
2
|
06.10.2013 14:30 | 3 : 2 | |||||||
06.10
11:00
Prilike
Bratstvo
1
6
|
06.10.2013 11:00 | 1 : 6 |
06.10
16:00
Å umadija 1934
Zastava
1
1
|
06.10.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Borac
Seljak
2
3
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
16:00
Azbest
Mladost TeferiÄ
3
1
|
06.10.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Sloga
Botunje
2
2
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
16:00
KoŔutnjak
Mladost
0
3
|
06.10.2013 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
16:00
Kremenac
21. oktobar
1
4
|
06.10.2013 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
16:00
OFK Žeželj
Hajduk
0
0
|
06.10.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
06.10
11:00
B 2000
Mladi rudar
3
0
|
06.10.2013 11:00 | 3 : 0 | |||||||
06.10
15:00
Plaskovac
BSK
4
2
|
06.10.2013 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
MisaÄa
Mladost
1
2
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
Jasenica
Kopljari
2
0
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Proleter
Sloga
1
1
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 1 |
|
06.10
15:30
Sloga (Z)
Meteor
5
2
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
BSK
Mladost (R)
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Omladinac
Sloga (M)
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Pobeda (S)
Bare
4
0
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Pobeda (Ä)
KaraÄorÄe
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Kotlenik
Mladost MG (S)
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost (B)
Grivac
2
4
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 4 |
|
06.10
15:00
Å umadinac
Podunavac
2
1
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Ravni Gaj
Lunjevac
1
0
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Petrijevac
Badljevica
3
1
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Drugovac
7. Jul
0
0
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 0 |
|
06.10
15:00
Kolarac
Skobalj
4
0
|
06.10.2013 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Slavija
Papazovac
0
4
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
06.10
15:00
Jezava
VuÄak
0
1
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Vrbovac
Sloga
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
06.10
15:00
Omladinac (B)
BuduÄnost
0
1
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Omladinac (S)
Rudar
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Mladost
DragoÅ”
0
2
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
KrilaÅ”
RadniÄki
2
3
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
Zadrugar
Borac
4
1
|
06.10.2013 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Polet
Napredak
2
2
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 2 |
|
06.10
15:30
Mlava
Sloga (Ä)
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Jedinstvo (Lj)
Dunavac
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 | |||||||
06.10
15:30
KurjaÄe
Sloga (D)
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Napredak
Vojvoda Milenko
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Borac
Mladi Borac
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
06.10
15:00
KaraÄorÄe
Mladost Zvezd
4
0
|
06.10.2013 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Galeb
DumaÄa
9
0
|
06.10.2013 15:00 | 9 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
CeriÄ
TreŔnjevka
1
1
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
PriÄinoviÄ
Volujac
1
1
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Sloga Krnic
Mrovska
2
0
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Sloga Mat
RadniÄki
1
3
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
Borac
VlaÅ”iÄ
2
1
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 1 |
06.10
15:00
Jedinstvo
Studenac
0
0
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Cer
Hajduk
2
1
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Borac K
Mladost
5
0
|
06.10.2013 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Stolice
Bratstvo
2
0
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 0 | |||||||
06.10
15:00
Borac LeŔnica
Velika Reka
3
3
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
Jadar 1961
Cerova
1
0
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Sloga K
Sloga LÅ
1
2
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 2 |
|
06.10
15:30
Napredak BP
BuduÄnost PD
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Partizan
Sloboda
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Torpedo
Sloga
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
BMR PetlovaÄa
DuŔko
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Napredak RIB
BuduÄnost ZM
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Drina
Napredak MB
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
06.10
15:30
Borac
Liplje
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Kolubara 2
Milenko PavloviÄ
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
TeŔnjar
Rajac
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Iskra
Ribnikar
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
BeloŔevac
Polet
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
06.10
15:30
Sovljak
Gunjevac
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Tvrdojevac
KaleniÄ
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Rudar 1945
OFK Stublenica
2
3
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Stepanje
Polet (DL)
0
4
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Ratkovac
Omladinac
0
2
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 2 |
|
06.10
15:00
Policajac 92
Tara
0
3
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
Bioska
Soko
2
3
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 3 |
|
06.10
15:30
Blagaja
Ježevica
1
4
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Napredak
Borac
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
GlumaÄ
LauÅ”
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Pobeda
TreŔnjica
0
8
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 8 |
|
||||||
06.10
15:30
DuŔkovci
Dobrinjac
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
AvijatiÄar
Lazarica
2
3
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Gorobilje
Savinac
1
4
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 4 |
|
06.10
15:30
Toplica
Pobeda
4
4
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Moravac (Ä)
Doljevac 1971
3
3
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 3 |
|
06.10
15:00
VukaŔinovac
Polet (R)
1
1
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Kraljevo
Sloga (K)
1
1
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Napredak 2012
Ratar
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Pobeda 1976
Crvena Zvezda
0
3
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 3 |
06.10
10:00
DobriÄ
Sloga 1980
0
6
|
06.10.2013 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
06.10
15:30
Aleksandrovo
Padina
7
1
|
06.10.2013 15:30 | 7 : 1 |
|
||||||
06.10
10:00
Jastrebac
BaliÄevac 1974
0
1
|
06.10.2013 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
10:00
JugoviÄi 1976
Koprijan 1975
2
4
|
06.10.2013 10:00 | 2 : 4 |
|
06.10
15:30
Palilulac
Sloga 1948 (M)
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Stevan NeŔticki
Äegar 2013 (K)
5
1
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Vulkan 1963
Äegar 1946 (DM)
12
1
|
06.10.2013 15:30 | 12 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Sloga (DT)
Mramor 1927
1
9
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 9 |
|
||||||
06.10
15:30
RadniÄki 1936
Supovac
7
2
|
06.10.2013 15:30 | 7 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost (DK)
SeÄanica
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
06.10
15:00
Navalin
Mladost (DL)
1
1
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
ŽelezniÄar
Sloboda
4
1
|
06.10.2013 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Morava
Mladost (V)
1
2
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
Polet
OFK Morava
1
0
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Kumarevo
Omladinac
1
2
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 2 |
|
06.10
15:30
Provalija
Zvezda
3
2
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Lokomotiva
Pobeda
6
3
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Temac
Sloboda
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
06.10
15:00
Vinogradar
Zenit
2
0
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Napredak (SL)
Kupinovac
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Sloga
Mladi radnik
0
1
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
SindjeliÄ (G)
Ursule
2
0
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Kolare
Juhor
0
0
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 0 |
|
06.10
15:00
Napredak (Z)
Å umadija
4
0
|
06.10.2013 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Napredak (SV)
Istok 63
0
2
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
Hajduk
Polet
1
1
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Mladost (S)
Resavac (VP)
2
2
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 2 |
|
06.10
15:30
Mladost (DK)
Omladinac
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Rubin (DS)
UÅ”Äe
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Ribnik
14. Oktobar
3
2
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost (T)
Župski biseri
3
2
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 2 |
|
06.10
16:00
OFK Ribare
DuÅ”an RistiÄ
0
0
|
06.10.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
16:00
Gornji StepoÅ”
Rasina
3
0
|
06.10.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
16:00
13. April
Sloga
5
1
|
06.10.2013 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Kapidžija
SebeÄevac
2
2
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
16:00
Dvorane
BSK
2
1
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Kupci
Parunovac
3
0
|
06.10.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
16:00
Dedina
Mudrakovac
5
0
|
06.10.2013 16:00 | 5 : 0 |
|
06.10
15:30
Napredak
Omladinac
4
4
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Pontes
Lokomotiva
3
2
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Egeta
Velika Vrbica
5
2
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Rtkovo
KoÄa AndjelkoviÄ
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Mala Vrbica 1958
KladuŔnica
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
06.10
16:00
Vidrovac
Smedovac
2
0
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
16:00
Kovilovo
Deli Jovan
0
0
|
06.10.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
11:00
MiloŔevo
Slatina
2
1
|
06.10.2013 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
GraniÄar
Polet
2
1
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Ratar
OFK TamniÄ
3
1
|
06.10.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Srbovo
Malajnica
3
1
|
06.10.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Urovica
ReÄka
5
2
|
06.10.2013 16:00 | 5 : 2 |
|
06.10
15:30
Pobeda
Sloga
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Omladinac
Sloboda 2013
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Slemen
Napredak 1976
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
06.10
15:00
Å trbac
Valevac
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
06.10
15:30
Kastrum
Lovac
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
IMT
Kosovo
0
4
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 4 |
|
06.10
15:30
Pobeda
Jedinstvo SteviÄ
0
7
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 7 |
|
||||||
06.10
15:30
Omladinac (O)
Mladost (V)
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Spartak
Glogonj
6
1
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Polet
Unirea
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
06.10
15:30
Stari TamiÅ”
BuduÄnost (BB)
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Plavi Dunav 1932
Strela
1
3
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Proleter
Omladinac (D)
2
5
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 5 |
|
||||||
06.10
15:30
BSK BavaniŔte
Borac (P)
6
0
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 0 |
|
06.10
15:30
KaraÅ” (J)
Potporanj
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Borac (VG)
Partizan (K)
4
2
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Vladimirovac
Å evac
1
4
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Dobrica
HajduÄica
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Jedinstvo
Hajduk
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Dunav
KaraÅ” (K)
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Borac (VS)
Partizan (U)
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Vinogradar
Ratar
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
06.10
15:30
Sloga
Hajduk
6
1
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Jedinstvo (SK)
Tisa (P)
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Tromedja
GraniÄar
5
2
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Slavija
Potisje
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Jadran
HorgoÅ” 1911
5
2
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 2 |
|
06.10
15:30
ÄurÄin
DuŔan Silni
1
3
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Elektrovojvodina
Hajduk
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Lokomotiva
Zrinjski 1932
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Bratstvo
Žednik
2
4
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Solid
Bikovo
6
1
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 1 |
|
06.10
15:30
Mladost 1952
EÄÅ”eg
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Tomislavci
MiÄunovo
2
3
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Pobeda
Sloboda
5
0
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 0 |
|
06.10
15:30
OFK Klek
Borac
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Zlatica
RadniÄki Ratar
2
4
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Banat
Mladost
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Omladinac
Proleter 2006
0
2
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
OFK Gradnulica
Naftagas
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Lehel
ŽFK Banat-BagljaŔ
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
06.10
15:30
2. Oktobar
Napredak
3
2
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Borac
Delija
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Polet
ŽAK
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
06.10
15:30
BuduÄnost
Proleter
0
5
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 5 |
|
||||||
06.10
15:30
Roham
Terekves
6
0
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
1.Oktobar
Olimpija
5
3
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Progresul
Bega
1
7
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 7 |
|
06.10
15:00
OFK Å ikara
Jedinstvo
2
0
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Dunav
Partizan
3
1
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Lipar
RadniÄki 1918
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Rastina 1918
OFK Metalac
0
2
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
TerekveÅ”
Panonija
3
2
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
Dinamo
GraniÄar
4
1
|
06.10.2013 15:00 | 4 : 1 |
|
06.10
15:30
Sloven
FruŔkogorac
1
3
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
10:00
FruŔka Gora
GraniÄar
2
0
|
06.10.2013 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
PSK Putinci
Podunavac
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Napredak (P)
Jedinstvo (R)
5
1
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
ÄSK Äortanovci
Dunav
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Jedinstvo (P)
Å umar
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Sremac
Napredak (Ž)
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
06.10
17:30
Sloboda
Hajduk
2
7
|
06.10.2013 17:30 | 2 : 7 |
|
||||||
06.10
17:30
Borac (M)
Jedinstvo (M)
4
2
|
06.10.2013 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
06.10
17:30
SinÄeliÄ
Srem
2
4
|
06.10.2013 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
06.10
17:30
Napredak (V)
NoÄaj
1
1
|
06.10.2013 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
17:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Omladinac (M)
3
0
|
06.10.2013 17:30 | 3 : 0 |
|
06.10
15:30
Susek
FruŔkogorac
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Dinamo
Omladinac
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
BaÄka
FruŔkogorski partizan
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Tatra
Äenej
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
06.10
15:30
Titel
Hajduk (Gard.)
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost Radost (Srbob)
Proleter (R.S.)
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
MiletiÄ (MoÅ”orin)
Jedinstvo (Gosp.)
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 | |||||||
06.10
15:30
Sloga (Lok)
Mladost (RadiÄ.)
1
5
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 5 |
|
||||||
06.10
15:30
ObiliÄ (Vilovo)
Jedinstvo (B.P.S.)
6
1
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
BuduÄnost (S.S.)
BaÄka (ÄurÄ.)
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Iskra (Kucura)
BeÄej 1918
2
3
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Hajduk (Äurug)
Napredak (Nadalj)
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
06.10
15:30
Kulpin
Stari Grad
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Hercegovac
Slavija
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Borac 46
MagliÄ
4
2
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
BaÄka
BaÄki Hajduk
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
06.10
15:30
Å umadinac
Busije
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
SindjeliÄ 2012
Institut
6
1
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 1 |
|
06.10
15:30
Dunav
Å eÄeranac
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 | |||||||
06.10
15:30
Crvenka
Pionir
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Pobednik
Dunavac
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost
Mladi proleter
0
4
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 4 |
|
06.10
15:00
Dimitrije TucoviÄ
Sloboda
1
3
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
Sloga
OFK Burovo
0
4
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
06.10
15:00
Bistrica
Lazarevac
0
0
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 0 |
|
06.10
15:30
RuŔanj
OFK Meljak
5
0
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
LisoviÄ 1977
Beljina
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
06.10
15:30
IvanÄa
Omladinac
4
3
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Senaja
RadniÄki PDM
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Sloga
Borac
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
ŠepŔin
Markovac
3
1
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
06.10
15:30
Zuce
Partizan
4
0
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
OFK Mladost
Hajduk
9
1
|
06.10.2013 15:30 | 9 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Heroj 1925
Heroj-Polet
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
06.10
16:00
ŽiÄa
Stara ÄarÅ”ija
4
1
|
06.10.2013 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Omladinac
Studen Vitez
0
3
|
06.10.2013 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
16:00
Musina Reka
BuduÄnost
0
3
|
06.10.2013 16:00 | 0 : 3 |
|
06.10
16:00
Real
PopoviÄi
6
0
|
06.10.2013 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
06.10
16:00
ZgodaÄica
Borac (A)
4
3
|
06.10.2013 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
06.10
16:00
Mladost 1925
Jedinstvo
1
2
|
06.10.2013 16:00 | 1 : 2 |
|
06.10
16:00
Å umarice 2008
Äuriselac
8
0
|
06.10.2013 16:00 | 8 : 0 |
|
||||||
06.10
16:00
Borac
Velika Sugubina
3
5
|
06.10.2013 16:00 | 3 : 5 |
|
06.10
10:00
ZT GoroviÄ
Borac
1
0
|
06.10.2013 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
10:00
BuduÄnost
Jarmenovci
4
0
|
06.10.2013 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
10:00
Mladost
Maskar
0
1
|
06.10.2013 10:00 | 0 : 1 |
|
06.10
15:00
VenÄani
Vrbica
0
0
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
TreŔnjevica
Gorski car
2
0
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
10:00
Å amot
RaniloviÄ
0
3
|
06.10.2013 10:00 | 0 : 3 |
|
06.10
15:00
Borac
Mladi Radnik
2
6
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 6 |
|
||||||
06.10
15:00
Jedinstvo
Kusovac
0
1
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 1 |
|
06.10
15:30
Badnjevac
Mladost
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
06.10
15:00
Jedinstvo
Mladost (R)
2
0
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 0 |
|
06.10
15:00
Radnik
B.S.K.
2
2
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 2 |
|
06.10
15:30
Proleter
Napredak
2
3
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Pomoravlje
BuduÄnost
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Udarnik
BSK
1
5
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 5 |
|
||||||
06.10
15:30
OFK Porodin
Sloga
3
5
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 5 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost
Jedinstvo
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
06.10
15:30
Mlava
Zvezda
0
2
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 2 |
|
06.10
11:00
Radnik
Sloga (VS)
3
0
|
06.10.2013 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
11:00
BuduÄnost (A)
Stig (MC)
2
0
|
06.10.2013 11:00 | 2 : 0 |
|
06.10
15:00
GraniÄar 2013
Carevac
2
4
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
06.10
15:00
MrÄkovac
Polet
2
1
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
OFK Vinci
OFK BraniÄevo
2
2
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
BariÄ
Desine
7
0
|
06.10.2013 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Srednjevo
Žika MarkoviÄ UÄa
0
1
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Ram
Pek
2
5
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
06.10
15:00
Usije
RadniÄki
0
3
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
ElektriÄar
Kumane
2
0
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 0 |
|
06.10
15:00
Stig 1955
Napredak 1947
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Metalac
Dunavac
1
3
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
Napredak 1934
Napredak (P)
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Sloga 1936
Proleter
6
0
|
06.10.2013 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Dizel
Sopot
4
0
|
06.10.2013 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Pobeda
Sloga (L)
0
2
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 2 |
|
06.10
15:00
Radenka
Neresnica
4
0
|
06.10.2013 15:00 | 4 : 0 |
|
06.10
11:00
Sloga Ridj
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
1
|
06.10.2013 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Mladost PB
Mladost 2013
2
1
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Dragojevac
Sloga TrgoŔped
0
3
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
11:00
Krnule 09
Petrovac 74
4
2
|
06.10.2013 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
06.10
11:00
Polet
Skupljen 2013
4
2
|
06.10.2013 11:00 | 4 : 2 |
|
06.10
11:00
Mladost 2011
Rankovac
1
1
|
06.10.2013 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
11:00
Mladost sl
MetliÄ
3
2
|
06.10.2013 11:00 | 3 : 2 |
|
06.10
11:00
Žabar
Mladost
6
0
|
06.10.2013 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
06.10
11:00
Korman
Sava
3
2
|
06.10.2013 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
11:00
Jedinstvo
MiloÅ” Pocerac
3
1
|
06.10.2013 11:00 | 3 : 1 |
|
06.10
Mladost Lo
Luk
2
1
|
06.10.2013 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
Prva Iskra
Rudar
2
2
|
06.10.2013 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
Sloga
Mladost Br
1
0
|
06.10.2013 | 1 : 0 |
|
06.10
11:00
ÄobanÄe
Grabovica
3
0
|
06.10.2013 11:00 | 3 : 0 |
|
06.10
11:00
Stojan Lazarac
Omladinac
2
0
|
06.10.2013 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
11:00
Radnik
Mladost MM
2
0
|
06.10.2013 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
11:00
Bair
Å umice
3
3
|
06.10.2013 11:00 | 3 : 3 |
|
06.10
11:00
Culjkovic
POFK Letnjikovac
9
3
|
06.10.2013 11:00 | 9 : 3 |
|
06.10
15:30
Jedinstvo
Mladost
2
5
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 5 |
|
||||||
06.10
15:30
Proleter
Toplica
0
15
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 15 |
|
||||||
06.10
15:30
Komanice
Orao
6
0
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Gornji MuÅ”iÄ
Gornji Lajkovac
3
2
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
PopadiÄ
VeliŔevac
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
06.10
15:30
KoteŔica
Mladost
5
1
|
06.10.2013 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Lukavac
Rakac Stave
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Gradac
Jadar 2013
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Bujacic
Mali korak
2
6
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 6 |
|
||||||
06.10
15:30
Zabari
Paune
1
4
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladi radnik
Borac
6
1
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 1 | |||||||
06.10
15:30
Dupljaj
OFK Povlen
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
06.10
15:30
NepriÄava
Strmovo 1968
1
5
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 5 |
|
06.10
15:30
Radnik
Jedinstvo
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Brgule
Vrelo
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Strelac 001
Crvena Jabuka
0
5
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 5 |
|
||||||
06.10
15:30
Sloga
Vukona
0
3
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
06.10
15:30
OFK Paljuvi
ÄorÄe BodinoviÄ
1
3
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 3 | |||||||
06.10
15:30
Pambukovica
Å arbane
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Zvizdar
MurgaÅ” 2012
0
2
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
ÄuÄuge
Sloga
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
06.10
15:30
Napredak
JaŔunja
1
4
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 4 |
|
06.10
15:00
Polet
BeoÄiÄ
1
2
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 2 |
|
06.10
15:30
Morava (KS)
Jedinstvo
6
0
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Trnava
Kolonija
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Ribnik
Partizan (G)
1
4
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Osaonica
Partizan (M)
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Lipar
Morava (R)
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Dražmirovac
Sloboda
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
06.10
15:00
Mladi Radnik
RadniÄki "B"
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
|
06.10
15:00
Moravac
ŽelezniÄar
3
1
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Heroj
Jedinstvo
6
3
|
06.10.2013 15:00 | 6 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
Mladost (R)
Polet
2
2
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
OFK Borac
Radnik
1
1
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
BuduÄnost (L)
Popovac
1
0
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Sloboda
Mladost (GM)
0
0
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 0 |
|
06.10
14:30
Mladost Virine
Supska
0
3
|
06.10.2013 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
14:30
Sloga
OFK KruŔar
1
5
|
06.10.2013 14:30 | 1 : 5 |
|
06.10
15:00
Mladi Radnik
Rudar (ST)
0
3
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
Mladost 1950
Beljanica
1
2
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 2 |
|
06.10
14:30
Kostrež
ÄukariÄki
11
1
|
06.10.2013 14:30 | 11 : 1 |
|
06.10
15:00
Polet 57
Omladinac (U)
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Borjak 2013
Kamenorezac 76
2
9
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 9 |
|
||||||
06.10
15:00
RujiŔnik
Omladinac (O)
0
4
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 4 |
|
06.10
15:30
Mladi Gorani
Garevina
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost (G)
Ratajac
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
06.10
15:00
Žabare
KruŔevica
5
1
|
06.10.2013 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Sokolovi
MeŔevo
3
2
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
Konjuh
Srnje
1
3
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 3 |
|
06.10
15:00
Lipovac
Bukovica
2
0
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Drugari
Modrica
3
2
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
Rasinac
Å titari
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Grkljane
OFK BuduÄnost
1
3
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
Jablanica
TrmÄare
2
6
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 6 |
|
||||||
06.10
15:00
Polet (K)
Polet (Å )
1
1
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 1 |
|
06.10
15:30
Sloga
Gaj
6
0
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Banat
Solunac
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 | |||||||
06.10
15:30
Crvena Zvezda
NaŔa Krajina
1
1
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
JanoŔik
Vojvodina
1
5
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 5 |
|
06.10
15:30
Omladinac
Vitorul
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Vojvodina
Pobeda
6
1
|
06.10.2013 15:30 | 6 : 1 |
|
06.10
15:30
Proleter
OFK StajiÄevo
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
ASK
Mladost
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
TamiÅ”
Jedinstvo
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
MSK
Sloga
3
0
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 0 |
06.10
16:00
Vojvodina
Borac (K)
1
4
|
06.10.2013 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
16:00
FruŔkogorac
Polet
2
1
|
06.10.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Mladost (P)
Planinac
1
1
|
06.10.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Sremac
27. Oktobar
3
1
|
06.10.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Borac (S)
OFK Kraljevci
1
1
|
06.10.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
KruŔedol
Sloga
1
0
|
06.10.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
16:00
Mladost (B)
Car UroÅ”
6
0
|
06.10.2013 16:00 | 6 : 0 |
|
06.10
15:30
Borac
OFK BrestaÄ
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Kameni
Sloga
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Lovac
Mladost
2
4
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Vitez
Polet
1
4
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
GraniÄar
Sloboda
9
0
|
06.10.2013 15:30 | 9 : 0 |
|
06.10
Borac (VR)
Napredak
13
0
|
06.10.2013 | 13 : 0 |
|
||||||
06.10
Borac (R)
OFK Bosut
0
2
|
06.10.2013 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
Sloga (Ä)
BSK
0
1
|
06.10.2013 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
Sloga (Z-I)
Mitros
1
4
|
06.10.2013 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
Sremac
FruŔkogorac
1
2
|
06.10.2013 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
Planinac
Grgurevci
3
1
|
06.10.2013 | 3 : 1 |
|
06.10
15:30
Bratstvo
Borac
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
OFK Bingula
OFK BikiÄ
1
0
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Jedinstvo
Jednota
7
2
|
06.10.2013 15:30 | 7 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
GraniÄar
Omladinac
4
2
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 2 |
|
06.10
15:30
Slavija
Borac
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Vajska
Sloga
4
1
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost
NeŔtin
0
0
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
NaŔa Zvezda
Proleter
1
2
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
06.10
15:00
OFK Sokolovo
20. Oktobar
3
3
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
06.10
11:00
Vreoci
OFK Borac
0
2
|
06.10.2013 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
BSK
OFK RadniÄki
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
|
06.10
15:30
Rekreativo
Pobeda
1
4
|
06.10.2013 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Duboko
Partizan
4
0
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Skela
LjubiniÄ
0
1
|
06.10.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Zvezda Konatice
Borac
3
5
|
06.10.2013 15:30 | 3 : 5 |
|
||||||
06.10
15:30
Crvena Zastava
Proleter
2
1
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Baljevac
Sloga
2
2
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
06.10
14:30
OFK Petrovac
Mogren
2
0
|
06.10.2013 14:30 | 2 : 0 |
|
06.10
15:00
Zabjelo
Jedinstvo
4
1
|
06.10.2013 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Cetinje
Berane
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Igalo
Ibar
0
0
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Jezero
Kom
2
1
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Zora
Bratstvo
2
1
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Arsenal
Bokelj
0
2
|
06.10.2013 15:00 | 0 : 2 |
|
06.10
ŽeljezniÄar
Olimpic
1
1
|
06.10.2013 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
Radnik
Äelik
0
0
|
06.10.2013 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
Slavija
Å iroki Brijeg
4
2
|
06.10.2013 | 4 : 2 |
|
06.10
19:00
ÄukariÄki
Crvena zvezda
2
0
|
06.10.2013 19:00 | 2 : 0 | |||||||
06.10
18:00
RadniÄki (N)
Jagodina
1
1
|
06.10.2013 18:00 | 1 : 1 | |||||||
06.10
15:00
Rad
Vojvodina
1
2
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 2 |
06.10
10:00
ŽFK BukoviÄka Banja
ŽFK Jerina
2
1
|
06.10.2013 10:00 | 2 : 1 |
|
06.10
13:00
Sremice
BaÄka Žabalj
2
0
|
06.10.2013 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Kikinda
Metalmania
1
3
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 3 |
|
06.10
11:00
BSK BorÄa
Borac
0
0
|
06.10.2013 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
12:00
Napredak
OFK Beograd
1
1
|
06.10.2013 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
13:00
Sloboda Piont
Novi Pazar
1
0
|
06.10.2013 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
11:00
Rad
RadniÄki 1923
2
0
|
06.10.2013 11:00 | 2 : 0 |
|
06.10
10:00
VrŔac United
Omladinac
3
2
|
06.10.2013 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
10:00
Proleter (NS)
Indeks
3
2
|
06.10.2013 10:00 | 3 : 2 |
|
06.10
11:00
Javor
Sloga 1940
0
1
|
06.10.2013 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Sloga (P)
FAP
2
0
|
06.10.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
11:00
Metalac (GM)
Å umadija 1903
2
1
|
06.10.2013 11:00 | 2 : 1 |
|
06.10
13:00
Timok
Radnik
3
0
|
06.10.2013 13:00 | 3 : 0 | |||||||
06.10
11:00
Toplicanin
Žitoradja
4
0
|
06.10.2013 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Svrljig
Radan
4
2
|
06.10.2013 15:30 | 4 : 2 |
|
06.10
15:00
Palilulac
Internacional
1
0
|
06.10.2013 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
14:00
BSK BorÄa 2
Bežanija
1
2
|
06.10.2013 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
10:00
Balkan
SinÄeliÄ
0
0
|
06.10.2013 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
10:00
RadniÄki (NB)
GrafiÄar
4
0
|
06.10.2013 10:00 | 4 : 0 |
|
06.10
13:00
OFK Beograd
RadniÄki 1923
1
0
|
06.10.2013 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
10:00
Teleoptik
Rad
2
1
|
06.10.2013 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
11:00
RadniÄki 1923
Sloboda Point
0
0
|
06.10.2013 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
11:00
Sloga (L)
Jagodina
0
2
|
06.10.2013 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
Spartak
Napredak
2
2
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
11:00
Borac
Sloboda (Ä)
2
0
|
06.10.2013 11:00 | 2 : 0 |
|
06.10
10:00
ÄaÄak 94
Sevojno
0
1
|
06.10.2013 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
13:00
AS
Javor
2
0
|
06.10.2013 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
12:30
BuduÄnost
SuŔica
0
0
|
06.10.2013 12:30 | 0 : 0 |
|
06.10
10:00
JoŔanica ND
Rudar
1
1
|
06.10.2013 10:00 | 1 : 1 |
|
06.10
10:00
Senta
Subotica
1
0
|
06.10.2013 10:00 | 1 : 0 |
|
06.10
10:00
Mika AntiÄ
Jedinstvo SteviÄ
5
1
|
06.10.2013 10:00 | 5 : 1 |
|
06.10
13:30
AS
Rad
0
0
|
06.10.2013 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
13:00
RadniÄki 1923
Zemun
2
0
|
06.10.2013 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
13:00
Nacional
Smederevo
1
1
|
06.10.2013 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
14:00
Borac
Loznica
5
0
|
06.10.2013 14:00 | 5 : 0 |
|
06.10
10:00
FAP
Sloga (K)
0
2
|
06.10.2013 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
13:00
VrnjaÄka Banja
BuduÄnost
3
0
|
06.10.2013 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
13:00
Metalac (GM)
Novi Pazar
1
3
|
06.10.2013 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
10:00
BIP
Sloga 1940
3
1
|
06.10.2013 10:00 | 3 : 1 |
|
06.10
11:00
Subotica
RadniÄki 1905
0
1
|
06.10.2013 11:00 | 0 : 1 |
|
06.10
12:30
VrŔac United
VrŔac
1
4
|
06.10.2013 12:30 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
11:00
HajduÄica
Partizan (U)
8
1
|
06.10.2013 11:00 | 8 : 1 |
|
06.10
10:00
Petar UroŔev
Strela
12
0
|
06.10.2013 10:00 | 12 : 0 |
|
||||||
06.10
10:00
BSK
ŽelezniÄar
0
3
|
06.10.2013 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
10:00
RadniÄki (K)
Borac (St)
1
3
|
06.10.2013 10:00 | 1 : 3 |
|
06.10
10:00
Unirea
Borac (S)
2
5
|
06.10.2013 10:00 | 2 : 5 |
|
||||||
06.10
10:00
Jugoslavija
Slavija
0
2
|
06.10.2013 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
10:00
Dolina
Proleter
0
7
|
06.10.2013 10:00 | 0 : 7 |
|
06.10
10:00
Mladi borac
BuduÄnost
5
0
|
06.10.2013 10:00 | 5 : 0 |
|
06.10
15:00
Borac
Homoljac
2
3
|
06.10.2013 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
VGSK
Å apine
3
0
|
06.10.2013 15:00 | 3 : 0 |
|
06.10
JoŔanica ND
Rudar (KM)
0
5
|
06.10.2013 | 0 : 5 |
|
||||||
06.10
Bane
Granit
8
1
|
06.10.2013 | 8 : 1 |
|
||||||
06.10
TrepÄa
Tutin
2
0
|
06.10.2013 | 2 : 0 |
|
06.10
11:00
BuduÄnost
Lazac
2
4
|
06.10.2013 11:00 | 2 : 4 |
|
06.10
09:30
ObiliÄ
TSC
0
4
|
06.10.2013 09:30 | 0 : 4 |
|
06.10
Polet
Sampion
0
11
|
06.10.2013 | 0 : 11 |
|
06.10
10:00
Duljaj
Å umadija 1903 I
7
2
|
06.10.2013 10:00 | 7 : 2 |
|
||||||
06.10
10:00
Apolon 4 I
Radnicki 1923 I
7
0
|
06.10.2013 10:00 | 7 : 0 |
|
06.10
SoÄanica
Rudar (KM)
0
3
|
06.10.2013 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
TrepÄa
Tutin
3
3
|
06.10.2013 | 3 : 3 |
|
06.10
19:00
Polet
Novi Pazar
83
56
|
06.10.2013 19:00 | 83 : 56 | |||||||
06.10
19:00
Ub
Zlatibor
90
68
|
06.10.2013 19:00 | 90 : 68 | |||||||
06.10
18:00
ŽelezniÄar
Prva Petoletka
79
73
|
06.10.2013 18:00 | 79 : 73 |
06.10
18:00
Zdravlje Leskovac
Radnik
68
52
|
06.10.2013 18:00 | 68 : 52 | |||||||
06.10
18:00
Rtanj
Mladost
90
73
|
06.10.2013 18:00 | 90 : 73 | |||||||
06.10
18:30
NiÅ”
Jug
68
43
|
06.10.2013 18:30 | 68 : 43 | |||||||
06.10
16:30
OKK Junior
Bor RTB
68
79
|
06.10.2013 16:30 | 68 : 79 |
06.10
19:00
Vrbas
Stara Pazova
89
76
|
06.10.2013 19:00 | 89 : 76 | |||||||
06.10
17:00
Akademik
Nova Pazova
82
65
|
06.10.2013 17:00 | 82 : 65 |
06.10
20:20
Sparta Radijus Vektor
Bask
67
55
|
06.10.2013 20:20 | 67 : 55 | |||||||
06.10
20:45
Žitko Basket
Viva Basket
76
118
|
06.10.2013 20:45 | 76 : 118 |
06.10
17:00
Partizan mts
Igokea
67
56
|
06.10.2013 17:00 | 67 : 56 | |||||||
06.10
19:00
Mega Vizura
Cedevita
62
72
|
06.10.2013 19:00 | 62 : 72 |
06.10
19:30
Å abac
Mladost (Ä)
83
76
|
06.10.2013 19:30 | 83 : 76 | |||||||
06.10
19:30
Vojvodina
Beovuk 72
72
59
|
06.10.2013 19:30 | 72 : 59 |
06.10
17:00
Å abac
VrŔac
58
65
|
06.10.2013 17:00 | 58 : 65 |
06.10
18:00
Titel Džon Dir
Lavovi BP
26
25
|
06.10.2013 18:00 | 26 : 25 |
|
06.10
17:30
Požarevac
Mladost PalanaÄki Kiseljak
30
23
|
06.10.2013 17:30 | 30 : 23 |
|
||||||
06.10
16:30
SindjeliÄ
ObiliÄ
22
30
|
06.10.2013 16:30 | 22 : 30 |
|
||||||
06.10
18:00
Metalac
Primus Car DuŔan
27
22
|
06.10.2013 18:00 | 27 : 22 |
|
||||||
06.10
19:00
Partizan Dunav osigiranje 2
Sportski Centar Voždovac 2012
18
19
|
06.10.2013 19:00 | 18 : 19 |
|
06.10
18:00
Župa 54
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
28
28
|
06.10.2013 18:00 | 28 : 28 |
06.10
19:00
Jabuka
Napredak
33
25
|
06.10.2013 19:00 | 33 : 25 |
|
||||||
06.10
19:00
Somborelektro
RadniÄki-Cement
37
25
|
06.10.2013 19:00 | 37 : 25 |
|
||||||
06.10
17:30
Srem Sm
Sivac 69
34
29
|
06.10.2013 17:30 | 34 : 29 |
|
06.10
16:00
NiŔka Banja
Progres
30
26
|
06.10.2013 16:00 | 30 : 26 |
|
06.10
19:00
Spartak
Dinamo 2
25
37
|
06.10.2013 19:00 | 25 : 37 |
|
||||||
06.10
15:30
BuduÄnost
Dolovo
30
26
|
06.10.2013 15:30 | 30 : 26 |
|
||||||
06.10
18:30
Glogonj
Omladinac (I)
30
30
|
06.10.2013 18:30 | 30 : 30 |
|
06.10
19:00
Meshkov
Croatia Osiguranje
21
19
|
06.10.2013 19:00 | 21 : 19 |
|
06.10
15:30
Naisa 2
Pirot
18
38
|
06.10.2013 15:30 | 18 : 38 | |||||||
06.10
18:00
TopliÄanin
Vranje
30
18
|
06.10.2013 18:00 | 30 : 18 | |||||||
06.10
17:30
Crveni krst
Knjaževac
27
24
|
06.10.2013 17:30 | 27 : 24 |
06.10
20:00
Vojvodina
ŽelezniÄar
25
25
|
06.10.2013 20:00 | 25 : 25 |
06.10
19:00
KraljeviÄevo
LeteÄi Holandjanin
2
6
|
06.10.2013 19:00 | 2 : 6 |
|
||||||
06.10
19:00
Forum
Nova Pazova
3
2
|
06.10.2013 19:00 | 3 : 2 |
|
06.10
18:00
Å ampion
Kepa 9
3
0
|
06.10.2013 18:00 | 3 : 0 | |||||||
06.10
19:00
BSK
Telep
4
13
|
06.10.2013 19:00 | 4 : 13 |
|
06.10
19:00
Vranje
BeÄej
3
3
|
06.10.2013 19:00 | 3 : 3 |
|
||||||
06.10
19:00
Novi Pazar
KalÄa
1
2
|
06.10.2013 19:00 | 1 : 2 |
|