XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:30 Mladost (BD) - Omladinac 1:0
2 21.08.2016 17:00 Banat - Mladost (BD) 3:0
3 28.08.2016 17:00 Mladost (BD) - Proleter 2006 1:3
4 04.09.2016 16:30 C. Zvezda (RS) - Mladost (BD) 2:0
5 11.09.2016 16:30 Mladost (BD) - OFK Kikinda 1:3
6 18.09.2016 16:00 Mladost (BD) - Naftagas (B) 4:1
7 25.09.2016 15:30 Jedinstvo - Mladost (BD) 4:2
8 02.10.2016 15:30 Mladost (BD) - Naftagas (E) 2:1
9 09.10.2016 15:00 Lehel - Mladost (BD) 1:0
10 16.10.2016 15:00 Mladost (BD) - Bilećanin 4:1
11 22.10.2016 14:30 Krajina - Mladost (BD) 5:2
12 30.10.2016 13:30 Mladost (BD) - C. Zvezda (VS) 0:3
13 06.11.2016 13:00 Borac - Mladost (BD) 3:1
14 13.11.2016 13:00 Mladost (BD) - Begej 1:4
15 19.11.2016 13:00 Mladost (L) - Mladost (BD) 0:9
16 12.03.2017 14:30 Omladinac - Mladost (BD) 0:0
17 19.03.2017 15:00 Mladost (BD) - Banat 1:0
18 25.03.2017 15:30 Proleter 2006 - Mladost (BD) 1:0
19 02.04.2017 15:30 Mladost (BD) - C. Zvezda (RS) 3:1
20 08.04.2017 16:00 OFK Kikinda - Mladost (BD) 4:2
21 16.04.2017 16:00 Naftagas (B) - Mladost (BD) 3:3
22 23.04.2017 16:00 Mladost (BD) - Jedinstvo 1:4
23 29.04.2017 16:30 Naftagas (E) - Mladost (BD) 0:0
24 07.05.2017 16:30 Mladost (BD) - Lehel 2:2
25 13.05.2017 16:30 Bilećanin - Mladost (BD) 5:0
26 21.05.2017 16:30 Mladost (BD) - Krajina 1:6
27 28.05.2017 17:00 C. Zvezda (VS) - Mladost (BD) 2:1
28 31.05.2017 17:00 Mladost (BD) - Borac 3:2
29 03.06.2017 17:00 Begej - Mladost (BD) 2:0
30 11.06.2017 17:30 Mladost (BD) - Mladost (L) 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok"Vojvođanska liga "Istok" Begej 30 26 4 0 82
2 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok"Vojvođanska liga "Istok" OFK Kikinda 30 21 5 4 68
3 Jedinstvo 30 18 7 5 61
4 Krajina 30 18 4 8 58
5 C. Zvezda (VS) 30 13 8 9 47
6 Banat 30 13 8 9 47
7 Borac 30 12 3 15 39
8 C. Zvezda (RS) 30 10 9 11 39
9 Proleter 2006 30 11 5 14 38
10 Bilećanin 30 11 4 15 37
11 Lehel 30 9 6 15 33
12 Naftagas (E) 30 9 6 15 33
13 Naftagas (B) 30 8 6 16 30
14 Mladost (BD) 30 8 4 18 28
15 Mladost (L) 30 5 4 21 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Žitište-Nova Crnja Omladinac 30 3 7 20 16
KK Stara Pazova
SumadijskiRokenrol i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Partizan-Crvena Zvezda 17:13 pol