21.08
17:00
Železničar
Cement
3
0
|
21.08.2016 17:00 | Železničar | 3 : 0 | Cement |
21.08
17:00
Jedinstvo Putevi
Budućnost Krušik 2014
1
2
|
21.08.2016 17:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 2 | Budućnost Krušik 2014 |
21.08
17:00
Moravac Orion
Timok
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Moravac Orion | 2 : 0 | Timok | |||||
21.08
11:00
Car Konstantin
Vlasina
2
0
|
21.08.2016 11:00 | Car Konstantin | 2 : 0 | Vlasina | |||||
21.08
17:00
Radan
Pukovac
3
0
|
21.08.2016 17:00 | Radan | 3 : 0 | Pukovac |
21.08
17:00
BSK Batajnica
Prva Iskra
2
1
|
21.08.2016 17:00 | BSK Batajnica | 2 : 1 | Prva Iskra | |||||
21.08
11:00
Dorćol
Crvena Zvezda
4
1
|
21.08.2016 11:00 | Dorćol | 4 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
21.08
17:00
Stepojevac Vaga
Brodarac 1947
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Stepojevac Vaga | 2 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
21.08
17:00
Grafičar
Teleoptik
0
0
|
21.08.2016 17:00 | Grafičar | 0 : 0 | Teleoptik |
21.08
17:00
Subotica
Tisa (A)
1
4
|
21.08.2016 17:00 | Subotica | 1 : 4 | Tisa (A) | |||||
21.08
17:00
Tekstilac
Tavankut
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Tekstilac | 2 : 1 | Tavankut | |||||
21.08
17:00
Budućnost (G)
OFK Vrbas
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Budućnost (G) | 2 : 0 | OFK Vrbas | |||||
21.08
17:00
Zadrugar
Srbobran
2
2
|
21.08.2016 17:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Srbobran | |||||
21.08
17:00
Mladost (T)
Bačka (P)
3
2
|
21.08.2016 17:00 | Mladost (T) | 3 : 2 | Bačka (P) |
21.08
17:00
Polet (N)
Vojvodina 1928
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Polet (N) | 2 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
21.08
17:00
Slavia
Proleter (BK)
0
1
|
21.08.2016 17:00 | Slavia | 0 : 1 | Proleter (BK) | |||||
21.08
17:00
ŽAK
Kozara
1
4
|
21.08.2016 17:00 | ŽAK | 1 : 4 | Kozara |
21.08
10:00
Kabel
Hajduk 1925 Podunavac
1
0
|
21.08.2016 10:00 | Kabel | 1 : 0 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
21.08
10:00
Sofeks
Sremac Vojka
0
1
|
21.08.2016 10:00 | Sofeks | 0 : 1 | Sremac Vojka | |||||
21.08
17:00
Borac
ŽSK
3
0
|
21.08.2016 17:00 | Borac | 3 : 0 | ŽSK | |||||
21.08
17:00
Hajduk (B)
Sloga
1
3
|
21.08.2016 17:00 | Hajduk (B) | 1 : 3 | Sloga | |||||
21.08
17:00
Kupinovo
Veternik
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Kupinovo | 2 : 0 | Veternik |
21.08
17:00
Sušica
Trepča
0
0
|
21.08.2016 17:00 | Sušica | 0 : 0 | Trepča | |||||
21.08
17:00
Miokovci
Arsenal
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Miokovci | 2 : 1 | Arsenal | |||||
21.08
17:00
Tutin
Karađorđe
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Tutin | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
21.08
17:00
Dragačevo
Sloga
1
4
|
21.08.2016 17:00 | Dragačevo | 1 : 4 | Sloga | |||||
21.08
17:00
Orlovac
Sloboda (Č)
2
2
|
21.08.2016 17:00 | Orlovac | 2 : 2 | Sloboda (Č) |
21.08
17:00
Šumadija (T)
Borac (Ž)
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Šumadija (T) | 1 : 0 | Borac (Ž) | |||||
21.08
17:00
Borac 1932
Proleter
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Borac 1932 | 1 : 1 | Proleter | |||||
21.08
17:00
Mladi radnik 1940
Morava
0
3
|
21.08.2016 17:00 | Mladi radnik 1940 | 0 : 3 | Morava | |||||
21.08
17:00
Zvižd
Petar Dobrnjac
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Zvižd | 1 : 0 | Petar Dobrnjac |
21.08
17:00
Zadrugar
OFK Divci
1
2
|
21.08.2016 17:00 | Zadrugar | 1 : 2 | OFK Divci | |||||
21.08
17:00
Sloga 1940 (BB)
Spartak 1924
5
1
|
21.08.2016 17:00 | Sloga 1940 (BB) | 5 : 1 | Spartak 1924 | |||||
21.08
17:00
Jedinstvo (Ub)
OFK Osečina
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 1 | OFK Osečina | |||||
21.08
17:00
Radjevac
Radnički Stobex
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Radjevac | 2 : 1 | Radnički Stobex | |||||
21.08
17:00
Provo
Jedinstvo 1945
5
0
|
21.08.2016 17:00 | Provo | 5 : 0 | Jedinstvo 1945 |
21.08
17:00
Malošište
Hajduk Veljko
3
3
|
21.08.2016 17:00 | Malošište | 3 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
21.08
17:00
Bukovik
Šarbanovac
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Bukovik | 1 : 0 | Šarbanovac | |||||
21.08
17:00
Zaplanjac
BSK
0
0
|
21.08.2016 17:00 | Zaplanjac | 0 : 0 | BSK | |||||
21.08
17:00
Majdanpek
Đerdap
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Majdanpek | 1 : 0 | Đerdap |
21.08
17:00
Bošnjane
Župa
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Bošnjane | 2 : 1 | Župa | |||||
21.08
17:00
Rembas
Kopaonik
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Rembas | 3 : 1 | Kopaonik | |||||
21.08
17:00
Juhor
OFK Lugomir
0
2
|
21.08.2016 17:00 | Juhor | 0 : 2 | OFK Lugomir | |||||
21.08
17:00
Sloga
Morava 1918
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Morava 1918 | |||||
21.08
17:00
Trajal
Poljoprivrednik
5
1
|
21.08.2016 17:00 | Trajal | 5 : 1 | Poljoprivrednik |
21.08
17:00
Morava (VH)
Pusta reka
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Morava (VH) | 3 : 1 | Pusta reka | |||||
21.08
17:00
Jedinstvo (GM)
Vranjska Banja
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Jedinstvo (GM) | 1 : 0 | Vranjska Banja | |||||
21.08
17:00
Budućnost (O)
Mladost (M)
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Budućnost (O) | 2 : 1 | Mladost (M) | |||||
21.08
11:00
Jedinstvo (P)
OFK Brzi Brod
2
4
|
21.08.2016 11:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 4 | OFK Brzi Brod | |||||
21.08
17:00
Ropotovo
Sloga (L)
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Ropotovo | 1 : 1 | Sloga (L) |
21.08
17:00
Jedinstvo
Turbina
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Turbina | |||||
21.08
17:00
Vrčin
Lokomotiva
0
2
|
21.08.2016 17:00 | Vrčin | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
21.08
17:00
Srem
Avala
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Srem | 1 : 0 | Avala | |||||
21.08
10:00
Borac (L)
Budućnost
0
1
|
21.08.2016 10:00 | Borac (L) | 0 : 1 | Budućnost | |||||
21.08
17:00
Borac (O)
Hajduk
3
0
|
21.08.2016 17:00 | Borac (O) | 3 : 0 | Hajduk | |||||
21.08
17:00
Sremčica
PKB Padinska Skela
0
0
|
21.08.2016 17:00 | Sremčica | 0 : 0 | PKB Padinska Skela | |||||
21.08
17:00
Zvezdara
Torlak
0
2
|
21.08.2016 17:00 | Zvezdara | 0 : 2 | Torlak |
21.08
17:00
Preporod
Senta
4
1
|
21.08.2016 17:00 | Preporod | 4 : 1 | Senta | |||||
21.08
17:00
Proleter (Nj)
Bajša
0
2
|
21.08.2016 17:00 | Proleter (Nj) | 0 : 2 | Bajša | |||||
21.08
17:00
Krivaja
Jadran (S)
4
0
|
21.08.2016 17:00 | Krivaja | 4 : 0 | Jadran (S) | |||||
21.08
17:00
Eđšeg
Jadran (F)
0
5
|
21.08.2016 17:00 | Eđšeg | 0 : 5 | Jadran (F) | |||||
21.08
17:00
Čantavir
Obilić
0
2
|
21.08.2016 17:00 | Čantavir | 0 : 2 | Obilić |
21.08
17:00
Stari Grad
Hajduk Junior
0
2
|
21.08.2016 17:00 | Stari Grad | 0 : 2 | Hajduk Junior | |||||
21.08
17:00
Terekveš
Hercegovac
3
0
|
21.08.2016 17:00 | Terekveš | 3 : 0 | Hercegovac | |||||
21.08
17:00
OFK Šikara
Borac (BG)
2
1
|
21.08.2016 17:00 | OFK Šikara | 2 : 1 | Borac (BG) | |||||
21.08
17:00
Lipar
ŽAK
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Lipar | 2 : 0 | ŽAK | |||||
21.08
17:00
Mladost (BP)
Slavija
3
2
|
21.08.2016 17:00 | Mladost (BP) | 3 : 2 | Slavija | |||||
21.08
17:00
Rusin
Krila Krajine
0
1
|
21.08.2016 17:00 | Rusin | 0 : 1 | Krila Krajine |
21.08
17:00
Crvena zvezda
Vojvodina (S)
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Vojvodina (S) | |||||
21.08
17:00
Mladost (O)
Budućnost (A)
4
1
|
21.08.2016 17:00 | Mladost (O) | 4 : 1 | Budućnost (A) | |||||
21.08
17:00
Jedinstvo (V)
Jugoslavija
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 0 | Jugoslavija | |||||
21.08
17:00
Polet
Partizan (U)
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Polet | 3 : 1 | Partizan (U) | |||||
21.08
17:00
Vulturul
Borac (St)
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Vulturul | 2 : 0 | Borac (St) | |||||
21.08
17:00
Sloga (BNS)
Strela
0
1
|
21.08.2016 17:00 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Strela |
21.08
17:00
C. Zvezda (VS)
Bilećanin
0
0
|
21.08.2016 17:00 | C. Zvezda (VS) | 0 : 0 | Bilećanin | |||||
21.08
17:00
Borac
Lehel
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Borac | 3 : 1 | Lehel | |||||
21.08
17:00
Omladinac
Naftagas (B)
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Naftagas (B) | |||||
21.08
17:00
Banat
Mladost (BD)
3
0
|
21.08.2016 17:00 | Banat | 3 : 0 | Mladost (BD) |
21.08
17:30
Hrtkovci
FK Graničar 1924
0
3
|
21.08.2016 17:30 | Hrtkovci | 0 : 3 | FK Graničar 1924 | |||||
21.08
17:30
Donji Petrovci
Podrinje
1
3
|
21.08.2016 17:30 | Donji Petrovci | 1 : 3 | Podrinje | |||||
21.08
17:30
Borac
Ljukovo
1
1
|
21.08.2016 17:30 | Borac | 1 : 1 | Ljukovo | |||||
21.08
17:30
Budućnost
Jadran
2
3
|
21.08.2016 17:30 | Budućnost | 2 : 3 | Jadran |
21.08
17:00
Miletić
Vinogradar
3
5
|
21.08.2016 17:00 | Miletić | 3 : 5 | Vinogradar | |||||
21.08
17:00
Jedinstvo
Titel
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Titel | |||||
21.08
17:00
TSK
Šajkaš 1908
2
0
|
21.08.2016 17:00 | TSK | 2 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
21.08
17:00
Borac
Jugović
4
1
|
21.08.2016 17:00 | Borac | 4 : 1 | Jugović | |||||
21.08
17:00
Petrovaradin
Proleter
0
1
|
21.08.2016 17:00 | Petrovaradin | 0 : 1 | Proleter |
21.08
17:30
Granit
Real
0
0
|
21.08.2016 17:30 | Granit | 0 : 0 | Real | |||||
21.08
11:00
Novi Pazar 1928
Ibar
4
1
|
21.08.2016 11:00 | Novi Pazar 1928 | 4 : 1 | Ibar | |||||
21.08
17:30
Omladinac
Magnohrom
0
4
|
21.08.2016 17:30 | Omladinac | 0 : 4 | Magnohrom | |||||
21.08
17:30
OFK Ras
Ribnica
6
2
|
21.08.2016 17:30 | OFK Ras | 6 : 2 | Ribnica | |||||
21.08
17:30
Polet
Goč
1
2
|
21.08.2016 17:30 | Polet | 1 : 2 | Goč | |||||
21.08
17:30
Radnik
Mataruge
4
2
|
21.08.2016 17:30 | Radnik | 4 : 2 | Mataruge | |||||
21.08
17:30
Stubal
Borac
3
0
|
21.08.2016 17:30 | Stubal | 3 : 0 | Borac |
21.08
17:00
Prijevor
Polet (T)
1
2
|
21.08.2016 17:00 | Prijevor | 1 : 2 | Polet (T) | |||||
21.08
17:00
Mladost (P)
Slatina
1
4
|
21.08.2016 17:00 | Mladost (P) | 1 : 4 | Slatina | |||||
21.08
17:00
Spartak
Ozrem PMH
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Spartak | 1 : 0 | Ozrem PMH | |||||
21.08
17:00
Donja Vrbava
LFK Mladost
2
3
|
21.08.2016 17:00 | Donja Vrbava | 2 : 3 | LFK Mladost | |||||
21.08
17:00
Omladinac (Z)
Backovac Junajted
7
0
|
21.08.2016 17:00 | Omladinac (Z) | 7 : 0 | Backovac Junajted | |||||
21.08
17:00
Brezak
Jedinstvo (GG)
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Brezak | 1 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
21.08
17:00
Jedinstvo (K)
Lunjevica
4
2
|
21.08.2016 17:00 | Jedinstvo (K) | 4 : 2 | Lunjevica |
21.08
17:00
Omladinac
Sloboda
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Sloboda | |||||
21.08
17:00
Šumadija
Bresje Superior
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Šumadija | 3 : 1 | Bresje Superior | |||||
21.08
17:00
SASK
Pobeda
2
2
|
21.08.2016 17:00 | SASK | 2 : 2 | Pobeda | |||||
21.08
17:00
Crvena zvezda
Udarnik
8
0
|
21.08.2016 17:00 | Crvena zvezda | 8 : 0 | Udarnik |
21.08
17:00
Trnava
Omladinac
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Trnava | 1 : 1 | Omladinac | |||||
21.08
17:00
OFK Šatornja
Lokomotiva
3
3
|
21.08.2016 17:00 | OFK Šatornja | 3 : 3 | Lokomotiva | |||||
21.08
17:00
Banja 1957
BSK
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Banja 1957 | 1 : 0 | BSK | |||||
21.08
17:00
Vinča
OFK Aranđelovac
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Vinča | 2 : 1 | OFK Aranđelovac | |||||
21.08
17:00
Proleter 1976
ŽSK
4
0
|
21.08.2016 17:00 | Proleter 1976 | 4 : 0 | ŽSK | |||||
21.08
10:00
Vitlina-Bokanja
Prvi srpski ustanak
1
0
|
21.08.2016 10:00 | Vitlina-Bokanja | 1 : 0 | Prvi srpski ustanak |
21.08
17:30
Mladost (B)
Rudar (Kr)
1
2
|
21.08.2016 17:30 | Mladost (B) | 1 : 2 | Rudar (Kr) | |||||
21.08
17:30
Napredak 1936
Mlava (ML)
0
1
|
21.08.2016 17:30 | Napredak 1936 | 0 : 1 | Mlava (ML) | |||||
21.08
17:30
Budućnost (V)
Polet (SD)
3
0
|
21.08.2016 17:30 | Budućnost (V) | 3 : 0 | Polet (SD) | |||||
21.08
17:30
Radnik (S)
Krilaš
4
1
|
21.08.2016 17:30 | Radnik (S) | 4 : 1 | Krilaš | |||||
21.08
17:30
Borac (K)
Rudar (S)
3
2
|
21.08.2016 17:30 | Borac (K) | 3 : 2 | Rudar (S) | |||||
21.08
17:30
Sloga (B)
Makce
4
2
|
21.08.2016 17:30 | Sloga (B) | 4 : 2 | Makce |
21.08
17:00
Borac (L)
Mladi Borac
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Borac (L) | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
21.08
17:00
Borac (V)
Majur
1
2
|
21.08.2016 17:00 | Borac (V) | 1 : 2 | Majur | |||||
21.08
17:00
Jedinstvo
Mačva 2005
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Mačva 2005 | |||||
21.08
17:00
Mladost (PP)
Hajduk Stanko
0
1
|
21.08.2016 17:00 | Mladost (PP) | 0 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
21.08
17:00
Mladost (P)
Cer
0
0
|
21.08.2016 17:00 | Mladost (P) | 0 : 0 | Cer | |||||
21.08
17:00
Jevremovac
Sindjelić
3
2
|
21.08.2016 17:00 | Jevremovac | 3 : 2 | Sindjelić |
21.08
17:00
Kačer
Junior Novo Naselje
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Kačer | 1 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
21.08
17:00
Tešnjar
Tulari
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Tešnjar | 3 : 1 | Tulari | |||||
21.08
17:00
Trlić
Mladost
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Trlić | 2 : 0 | Mladost | |||||
21.08
17:00
Sovljak
Brezovica
3
0
|
21.08.2016 17:00 | Sovljak | 3 : 0 | Brezovica | |||||
21.08
17:00
Tvrdojevac
Banjani
0
5
|
21.08.2016 17:00 | Tvrdojevac | 0 : 5 | Banjani | |||||
21.08
17:00
ZSK
Pepeljevac
1
0
|
21.08.2016 17:00 | ZSK | 1 : 0 | Pepeljevac | |||||
21.08
17:00
Joševa
Iskra
0
3
|
21.08.2016 17:00 | Joševa | 0 : 3 | Iskra |
21.08
17:00
Ariljska rampa
Perućac
2
2
|
21.08.2016 17:00 | Ariljska rampa | 2 : 2 | Perućac | |||||
21.08
17:00
Polet
Jasen
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Polet | 2 : 1 | Jasen | |||||
21.08
17:00
Prvi partizan
Zlatar
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Prvi partizan | 1 : 1 | Zlatar | |||||
21.08
17:00
Višesava
Budućnost
0
6
|
21.08.2016 17:00 | Višesava | 0 : 6 | Budućnost | |||||
21.08
17:00
Savinac
Čajetina
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Savinac | 1 : 1 | Čajetina | |||||
21.08
17:00
Železničar
Lazarica
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Železničar | 1 : 1 | Lazarica |
21.08
17:00
Slatina
Blizna
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Slatina | 2 : 1 | Blizna | |||||
21.08
17:00
Polom
BSK
3
0
|
21.08.2016 17:00 | Polom | 3 : 0 | BSK | |||||
21.08
11:00
Ključ
Krivelj
1
0
|
21.08.2016 11:00 | Ključ | 1 : 0 | Krivelj | |||||
21.08
17:00
Nemetali
Rudna Glava
4
0
|
21.08.2016 17:00 | Nemetali | 4 : 0 | Rudna Glava | |||||
21.08
17:00
Deli Jovan
Čubra
6
2
|
21.08.2016 17:00 | Deli Jovan | 6 : 2 | Čubra | |||||
21.08
17:00
Radnički
Zlot
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Radnički | 2 : 1 | Zlot | |||||
21.08
11:00
Sloga
Branik
2
0
|
21.08.2016 11:00 | Sloga | 2 : 0 | Branik |
21.08
17:00
Naša krila
Doljevac 1971
2
2
|
21.08.2016 17:00 | Naša krila | 2 : 2 | Doljevac 1971 | |||||
21.08
17:00
Radnički 1947
Mladost 1976
2
5
|
21.08.2016 17:00 | Radnički 1947 | 2 : 5 | Mladost 1976 | |||||
21.08
17:00
Orljane
Radnički 1924
3
0
|
21.08.2016 17:00 | Orljane | 3 : 0 | Radnički 1924 | |||||
21.08
17:00
Rasovača
Crvena Zvezda
6
1
|
21.08.2016 17:00 | Rasovača | 6 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
21.08
17:00
Morava (Ž)
Palilula
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Morava (Ž) | 1 : 0 | Palilula |
21.08
17:00
Vratarnica
Trebič
2
4
|
21.08.2016 17:00 | Vratarnica | 2 : 4 | Trebič | |||||
21.08
17:00
Osnić
Kablovi
2
3
|
21.08.2016 17:00 | Osnić | 2 : 3 | Kablovi | |||||
21.08
17:00
ŠSK
Malinik
1
0
|
21.08.2016 17:00 | ŠSK | 1 : 0 | Malinik | |||||
21.08
17:00
Bučje Topla
Sloga
1
2
|
21.08.2016 17:00 | Bučje Topla | 1 : 2 | Sloga | |||||
21.08
17:00
OFK Grlište
Radnički (L)
2
0
|
21.08.2016 17:00 | OFK Grlište | 2 : 0 | Radnički (L) | |||||
21.08
17:00
Graničar
OFK Knjaz
0
3
|
21.08.2016 17:00 | Graničar | 0 : 3 | OFK Knjaz |
21.08
17:00
Hajduk
Dragocvet
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Hajduk | 1 : 1 | Dragocvet | |||||
21.08
17:00
Napredak (D)
OFK Tekstilac
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Napredak (D) | 2 : 1 | OFK Tekstilac | |||||
21.08
17:00
Partizan
Mladost (J)
4
1
|
21.08.2016 17:00 | Partizan | 4 : 1 | Mladost (J) | |||||
21.08
17:00
Napredak (Z)
Kušiljevo
4
1
|
21.08.2016 17:00 | Napredak (Z) | 4 : 1 | Kušiljevo | |||||
21.08
17:00
OFK Bratstvo
Bratstvo
3
2
|
21.08.2016 17:00 | OFK Bratstvo | 3 : 2 | Bratstvo | |||||
21.08
17:00
OFK Batinac
Juhor
2
0
|
21.08.2016 17:00 | OFK Batinac | 2 : 0 | Juhor | |||||
21.08
17:00
Morava
Budućnost
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Morava | 2 : 0 | Budućnost |
21.08
17:00
Sloga
Naupare
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Naupare | |||||
21.08
17:00
Čitluk
Vinogradar
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Čitluk | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
21.08
17:00
Parunovac
Kupci
1
4
|
21.08.2016 17:00 | Parunovac | 1 : 4 | Kupci | |||||
21.08
17:00
Ribnik
Blagotin
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Ribnik | 1 : 1 | Blagotin | |||||
21.08
17:00
Mladi radnik
Šanac
1
4
|
21.08.2016 17:00 | Mladi radnik | 1 : 4 | Šanac |
21.08
17:00
Komgrap
Borac
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Komgrap | 3 : 1 | Borac | |||||
21.08
17:00
Poštar Zvezdara
Lepušnica
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Poštar Zvezdara | 2 : 1 | Lepušnica | |||||
21.08
17:00
Šumadinac
Banja
4
0
|
21.08.2016 17:00 | Šumadinac | 4 : 0 | Banja | |||||
21.08
17:00
Institut
Brodarac
0
3
|
21.08.2016 17:00 | Institut | 0 : 3 | Brodarac | |||||
21.08
11:00
13. Maj Zemun
Mladi proleter
1
0
|
21.08.2016 11:00 | 13. Maj Zemun | 1 : 0 | Mladi proleter | |||||
21.08
17:00
Dunav
Sinđelić 2012
4
0
|
21.08.2016 17:00 | Dunav | 4 : 0 | Sinđelić 2012 | |||||
21.08
17:00
PKB Kovilovo
Zmaj 1953
3
1
|
21.08.2016 17:00 | PKB Kovilovo | 3 : 1 | Zmaj 1953 |
21.08
10:00
Radnički
Mladost (B)
1
1
|
21.08.2016 10:00 | Radnički | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
21.08
17:00
Strelac
Burovo
0
1
|
21.08.2016 17:00 | Strelac | 0 : 1 | Burovo | |||||
21.08
17:00
Polet
BSK
0
1
|
21.08.2016 17:00 | Polet | 0 : 1 | BSK | |||||
21.08
17:00
Rušanj
Zabrežje
5
0
|
21.08.2016 17:00 | Rušanj | 5 : 0 | Zabrežje | |||||
21.08
17:00
Barajevo
Urovci
0
1
|
21.08.2016 17:00 | Barajevo | 0 : 1 | Urovci |
21.08
17:00
Ropočevo
Mladost
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Ropočevo | 2 : 0 | Mladost | |||||
21.08
17:00
Pudarci
Boleč
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Pudarci | 1 : 0 | Boleč | |||||
21.08
17:00
Leštane
Hajduk
6
0
|
21.08.2016 17:00 | Leštane | 6 : 0 | Hajduk | |||||
21.08
17:00
Kovačevac
Kosmaj
1
2
|
21.08.2016 17:00 | Kovačevac | 1 : 2 | Kosmaj |
21.08
17:00
Sloga
Mladost (K)
3
2
|
21.08.2016 17:00 | Sloga | 3 : 2 | Mladost (K) | |||||
21.08
17:00
Kolare
Zenit
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Kolare | 3 : 1 | Zenit | |||||
21.08
17:00
Sinđelić 1934
Morava
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Sinđelić 1934 | 2 : 0 | Morava | |||||
21.08
17:00
Mladost (G)
Ursule
1
2
|
21.08.2016 17:00 | Mladost (G) | 1 : 2 | Ursule | |||||
21.08
17:00
Mladi radnik
Vinorača
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Mladi radnik | 1 : 0 | Vinorača | |||||
21.08
17:00
Osaonica
Šumadinac
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Osaonica | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
21.08
17:00
Kupinovac
Crni Vrh
3
0
|
21.08.2016 17:00 | Kupinovac | 3 : 0 | Crni Vrh |
21.08
17:00
Omladinac
OFK Klek
5
1
|
21.08.2016 17:00 | Omladinac | 5 : 1 | OFK Klek | |||||
21.08
17:00
OFK Stajićevo
ASK
5
1
|
21.08.2016 17:00 | OFK Stajićevo | 5 : 1 | ASK | |||||
21.08
17:00
OFK Gradnulica
MSK
3
1
|
21.08.2016 17:00 | OFK Gradnulica | 3 : 1 | MSK | |||||
21.08
17:00
Zadrugar
Jedinstvo
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.08
17:00
Radnički 1911
Rusanda
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Radnički 1911 | 1 : 0 | Rusanda | |||||
21.08
17:00
ŽFK Banat
Potisje
0
4
|
21.08.2016 17:00 | ŽFK Banat | 0 : 4 | Potisje |
21.08
17:30
Mladost
Jedinstvo (P)
2
0
|
21.08.2016 17:30 | Mladost | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
21.08
17:30
Hajduk
Železničar
1
3
|
21.08.2016 17:30 | Hajduk | 1 : 3 | Železničar | |||||
21.08
17:30
Napredak
Graničar (O)
5
2
|
21.08.2016 17:30 | Napredak | 5 : 2 | Graničar (O) | |||||
21.08
17:30
Obilić 1993
OFK Brestač
1
0
|
21.08.2016 17:30 | Obilić 1993 | 1 : 0 | OFK Brestač | |||||
21.08
17:30
Borac
PSK Putinci
2
0
|
21.08.2016 17:30 | Borac | 2 : 0 | PSK Putinci | |||||
21.08
17:30
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo (M)
5
1
|
21.08.2016 17:30 | OFK Zeka Buljubaša | 5 : 1 | Jedinstvo (M) |
21.08
17:30
Borac (A)
Mlada krila
2
4
|
21.08.2016 17:30 | Borac (A) | 2 : 4 | Mlada krila | |||||
21.08
17:30
Jedinstvo (D)
Gruža
3
1
|
21.08.2016 17:30 | Jedinstvo (D) | 3 : 1 | Gruža | |||||
21.08
17:30
Budućnost (K)
Kraljevo Hajduk
2
1
|
21.08.2016 17:30 | Budućnost (K) | 2 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
21.08
10:00
Metalac
Napredak (G)
1
2
|
21.08.2016 10:00 | Metalac | 1 : 2 | Napredak (G) | |||||
21.08
17:30
Tavnik
Mladost (V)
1
0
|
21.08.2016 17:30 | Tavnik | 1 : 0 | Mladost (V) |
21.08
17:30
Integral
Omladinac (S)
4
0
|
21.08.2016 17:30 | Integral | 4 : 0 | Omladinac (S) | |||||
21.08
17:30
Napredak (S)
Stig (MC)
2
1
|
21.08.2016 17:30 | Napredak (S) | 2 : 1 | Stig (MC) | |||||
21.08
17:30
Dragoš
Mladost (R)
4
3
|
21.08.2016 17:30 | Dragoš | 4 : 3 | Mladost (R) | |||||
21.08
17:30
Radnički (K)
Sloga 1952
3
2
|
21.08.2016 17:30 | Radnički (K) | 3 : 2 | Sloga 1952 | |||||
21.08
17:30
Omladinac (Š)
Bata Bulić
2
0
|
21.08.2016 17:30 | Omladinac (Š) | 2 : 0 | Bata Bulić | |||||
21.08
17:30
BSK
Zadrugar (T)
3
0
|
21.08.2016 17:30 | BSK | 3 : 0 | Zadrugar (T) |
21.08
17:30
Dunavac (P)
Kurjače
2
2
|
21.08.2016 17:30 | Dunavac (P) | 2 : 2 | Kurjače | |||||
21.08
17:30
Radnički (P)
Železničar
1
2
|
21.08.2016 17:30 | Radnički (P) | 1 : 2 | Železničar | |||||
21.08
17:30
Sloga (Ć)
Polet (V)
4
4
|
21.08.2016 17:30 | Sloga (Ć) | 4 : 4 | Polet (V) | |||||
21.08
17:30
Dizel
Desine
1
4
|
21.08.2016 17:30 | Dizel | 1 : 4 | Desine | |||||
21.08
17:30
Obilić
Napredak (P)
1
1
|
21.08.2016 17:30 | Obilić | 1 : 1 | Napredak (P) | |||||
21.08
17:30
Jedinstvo (D)
Napredak 1934
0
1
|
21.08.2016 17:30 | Jedinstvo (D) | 0 : 1 | Napredak 1934 |
21.08
17:00
Napredak
Sloga (D)
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Napredak | 2 : 0 | Sloga (D) | |||||
21.08
17:00
Mladost (MM)
Duško
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Mladost (MM) | 1 : 1 | Duško | |||||
21.08
17:00
Omladinac
Budućnost (Z)
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Budućnost (Z) | |||||
21.08
17:00
Drina
Borac (Š)
0
3
|
21.08.2016 17:00 | Drina | 0 : 3 | Borac (Š) | |||||
21.08
17:00
Sloga (B)
Budućnost (PD)
1
5
|
21.08.2016 17:00 | Sloga (B) | 1 : 5 | Budućnost (PD) | |||||
21.08
17:00
Cer
Gorki
1
3
|
21.08.2016 17:00 | Cer | 1 : 3 | Gorki |
21.08
17:00
Vlašić
Torpedo
3
0
|
21.08.2016 17:00 | Vlašić | 3 : 0 | Torpedo | |||||
21.08
17:00
Sloga (K)
Cerić
0
1
|
21.08.2016 17:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | Cerić | |||||
21.08
17:00
Dobrava
Trešnjevka
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Dobrava | 1 : 1 | Trešnjevka | |||||
21.08
17:00
Rankovac
Radnički (К)
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Rankovac | 1 : 1 | Radnički (К) | |||||
21.08
17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Mladost 2013
4
0
|
21.08.2016 17:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 4 : 0 | Mladost 2013 | |||||
21.08
17:00
Varna 012
OFK Jelen
0
2
|
21.08.2016 17:00 | Varna 012 | 0 : 2 | OFK Jelen | |||||
21.08
17:00
Karađorđe
Miloš Pocerac 2013
4
0
|
21.08.2016 17:00 | Karađorđe | 4 : 0 | Miloš Pocerac 2013 |
21.08
17:00
7. Juli
Velika Reka
2
1
|
21.08.2016 17:00 | 7. Juli | 2 : 1 | Velika Reka | |||||
21.08
17:00
Milan Orlić
Vidojevica
2
4
|
21.08.2016 17:00 | Milan Orlić | 2 : 4 | Vidojevica | |||||
21.08
17:00
Cerova
Jedinstvo (MZ)
0
2
|
21.08.2016 17:00 | Cerova | 0 : 2 | Jedinstvo (MZ) | |||||
21.08
17:00
Sloga (S)
Gučevo
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Sloga (S) | 2 : 1 | Gučevo | |||||
21.08
17:00
Borac (K)
Stolice
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Borac (K) | 1 : 0 | Stolice | |||||
21.08
17:00
Prva Iskra
Mladost (DD)
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Prva Iskra | 1 : 1 | Mladost (DD) |
21.08
17:30
Omladinac
Glumač
1
0
|
21.08.2016 17:30 | Omladinac | 1 : 0 | Glumač | |||||
21.08
17:30
Duškovci
Borac
1
1
|
21.08.2016 17:30 | Duškovci | 1 : 1 | Borac | |||||
21.08
14:30
Plavi Tok
Avijatičar
1
7
|
21.08.2016 14:30 | Plavi Tok | 1 : 7 | Avijatičar | |||||
21.08
14:30
Dobrinjac
Lauš
0
1
|
21.08.2016 14:30 | Dobrinjac | 0 : 1 | Lauš | |||||
21.08
17:30
Napredak
Gorobilje
5
0
|
21.08.2016 17:30 | Napredak | 5 : 0 | Gorobilje | |||||
21.08
17:30
Sečica
Bakionica
2
0
|
21.08.2016 17:30 | Sečica | 2 : 0 | Bakionica | |||||
21.08
17:30
Pobeda
Trešnjica
2
2
|
21.08.2016 17:30 | Pobeda | 2 : 2 | Trešnjica |
21.08
11:00
Mladost VPD
Sebečevac
4
1
|
21.08.2016 11:00 | Mladost VPD | 4 : 1 | Sebečevac | |||||
21.08
17:00
Bukovica
Rasina
6
2
|
21.08.2016 17:00 | Bukovica | 6 : 2 | Rasina | |||||
21.08
17:00
Žabare
Čarapan
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Žabare | 2 : 1 | Čarapan |
21.08
17:00
Beli Orlovi
14. Oktobar
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Beli Orlovi | 3 : 1 | 14. Oktobar | |||||
21.08
17:00
Mladost
Gradina
8
2
|
21.08.2016 17:00 | Mladost | 8 : 2 | Gradina | |||||
21.08
17:00
Stari Trstenik
Rubin (Z)
1
1
|
21.08.2016 17:00 | Stari Trstenik | 1 : 1 | Rubin (Z) | |||||
21.08
17:00
Borac
Omladinac
3
2
|
21.08.2016 17:00 | Borac | 3 : 2 | Omladinac | |||||
21.08
17:00
Rubin (DS)
Trudbenik
3
2
|
21.08.2016 17:00 | Rubin (DS) | 3 : 2 | Trudbenik | |||||
21.08
17:00
Sloga
Polet 57
3
0
|
21.08.2016 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Polet 57 |
21.08
17:00
Petrovac 74
Sloga Trgošped
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Petrovac 74 | 2 : 0 | Sloga Trgošped | |||||
21.08
11:00
Mrovska
Skupljen 2013
5
0
|
21.08.2016 11:00 | Mrovska | 5 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
21.08
17:00
Mladost (Z)
Provo 2015
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Mladost (Z) | 2 : 1 | Provo 2015 | |||||
21.08
17:00
Polet
Hajduk
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Polet | 2 : 1 | Hajduk | |||||
21.08
17:00
Mladost (B)
Verko
7
1
|
21.08.2016 17:00 | Mladost (B) | 7 : 1 | Verko | |||||
21.08
11:00
Sloga (R)
Dragojevac
0
5
|
21.08.2016 11:00 | Sloga (R) | 0 : 5 | Dragojevac | |||||
21.08
11:00
Sloga 1949
Jedinstvo 2014
1
0
|
21.08.2016 11:00 | Sloga 1949 | 1 : 0 | Jedinstvo 2014 |
21.08
17:00
Mudrakovac
Doljane Meševo
6
1
|
21.08.2016 17:00 | Mudrakovac | 6 : 1 | Doljane Meševo | |||||
21.08
17:00
Polet (K)
Zdravinje
3
3
|
21.08.2016 17:00 | Polet (K) | 3 : 3 | Zdravinje | |||||
21.08
17:00
Zmajevac
Polet (Š)
1
3
|
21.08.2016 17:00 | Zmajevac | 1 : 3 | Polet (Š) | |||||
21.08
17:00
Mladost 2015
Grkljane
4
2
|
21.08.2016 17:00 | Mladost 2015 | 4 : 2 | Grkljane |
21.08
11:00
Srnje
Kruševica
3
0
|
21.08.2016 11:00 | Srnje | 3 : 0 | Kruševica | |||||
21.08
11:00
Vratare
Konjuh
2
6
|
21.08.2016 11:00 | Vratare | 2 : 6 | Konjuh |
21.08
17:00
Graničar
Planinac
3
0
|
21.08.2016 17:00 | Graničar | 3 : 0 | Planinac | |||||
21.08
17:00
Sloga
Jedinstvo (R)
1
4
|
21.08.2016 17:00 | Sloga | 1 : 4 | Jedinstvo (R) | |||||
21.08
17:00
Sremac
Polet
0
0
|
21.08.2016 17:00 | Sremac | 0 : 0 | Polet | |||||
21.08
17:00
Fruškogorac
Vojvodina
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Fruškogorac | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
21.08
17:00
Fruška Gora
Borac
12
0
|
21.08.2016 17:00 | Fruška Gora | 12 : 0 | Borac |
21.08
17:00
Jedinstvo
Jednota
1
0
|
21.08.2016 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Jednota | |||||
21.08
17:00
Borac
Sinđelić
3
3
|
21.08.2016 17:00 | Borac | 3 : 3 | Sinđelić | |||||
21.08
17:00
Omladinac
Napredak
0
4
|
21.08.2016 17:00 | Omladinac | 0 : 4 | Napredak | |||||
21.08
17:00
OFK Bingula
OFK Bikić
0
2
|
21.08.2016 17:00 | OFK Bingula | 0 : 2 | OFK Bikić | |||||
21.08
17:00
Graničar
Sremac
4
0
|
21.08.2016 17:00 | Graničar | 4 : 0 | Sremac |
21.08
17:00
Zeta
Grbalj
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Zeta | 2 : 1 | Grbalj |
21.08
17:00
Berane
Kom
2
2
|
21.08.2016 17:00 | Berane | 2 : 2 | Kom | |||||
21.08
17:00
Mornar
Otrant Olympic
0
1
|
21.08.2016 17:00 | Mornar | 0 : 1 | Otrant Olympic | |||||
21.08
17:00
Jezero
Cetinje
0
1
|
21.08.2016 17:00 | Jezero | 0 : 1 | Cetinje | |||||
21.08
17:00
Igalo
Čelik
0
1
|
21.08.2016 17:00 | Igalo | 0 : 1 | Čelik | |||||
21.08
17:00
Ibar
Bratstvo
2
0
|
21.08.2016 17:00 | Ibar | 2 : 0 | Bratstvo |
21.08
20:00
Čukarički
Vojvodina
1
3
|
21.08.2016 20:00 | Čukarički | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
21.08
19:00
Crvena zvezda
Radnik
5
0
|
21.08.2016 19:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Radnik | |||||
21.08
17:00
Metalac
Radnički (N)
1
2
|
21.08.2016 17:00 | Metalac | 1 : 2 | Radnički (N) |
21.08
17:00
Radnički
Dinamo
5
1
|
21.08.2016 17:00 | Radnički | 5 : 1 | Dinamo |
21.08
17:00
West Ham
Bournemouth
1
0
|
21.08.2016 17:00 | West Ham | 1 : 0 | Bournemouth | |||||
21.08
14:30
Sunderland
Middlesbrough
1
2
|
21.08.2016 14:30 | Sunderland | 1 : 2 | Middlesbrough |
21.08
18:00
Milan
Torino
3
2
|
21.08.2016 18:00 | Milan | 3 : 2 | Torino | |||||
21.08
20:45
Atalanta
Lazio
3
4
|
21.08.2016 20:45 | Atalanta | 3 : 4 | Lazio | |||||
21.08
20:45
Bologna
Crotone
1
0
|
21.08.2016 20:45 | Bologna | 1 : 0 | Crotone | |||||
21.08
20:45
Chievo
Internazionale
2
0
|
21.08.2016 20:45 | Chievo | 2 : 0 | Internazionale | |||||
21.08
20:45
Empoli
Sampdoria
0
1
|
21.08.2016 20:45 | Empoli | 0 : 1 | Sampdoria | |||||
21.08
20:45
Genoa
Cagliari
3
1
|
21.08.2016 20:45 | Genoa | 3 : 1 | Cagliari | |||||
21.08
20:45
Palermo
Sassuolo
0
1
|
21.08.2016 20:45 | Palermo | 0 : 1 | Sassuolo | |||||
21.08
20:45
Pescara
Napoli
2
2
|
21.08.2016 20:45 | Pescara | 2 : 2 | Napoli |
21.08
15:00
Guingamp
Marseille
2
1
|
21.08.2016 15:00 | Guingamp | 2 : 1 | Marseille | |||||
21.08
17:00
Saint-Étienne
Montpellier
3
1
|
21.08.2016 17:00 | Saint-Étienne | 3 : 1 | Montpellier | |||||
21.08
20:45
PSG
Metz
3
0
|
21.08.2016 20:45 | PSG | 3 : 0 | Metz |
21.08
18:15
Sporting Gijón
Athletic Club
2
1
|
21.08.2016 18:15 | Sporting Gijón | 2 : 1 | Athletic Club | |||||
21.08
20:15
Real Sociedad
Real Madrid
0
3
|
21.08.2016 20:15 | Real Sociedad | 0 : 3 | Real Madrid | |||||
21.08
22:15
Atlético Madrid
Alavés
1
1
|
21.08.2016 22:15 | Atlético Madrid | 1 : 1 | Alavés |
21.08
17:00
Požarevac
Mašinac Trejs PZP
1
2
|
21.08.2016 17:00 | Požarevac | 1 : 2 | Mašinac Trejs PZP | |||||
21.08
17:00
Vojvodina
Crvena zvezda
1
3
|
21.08.2016 17:00 | Vojvodina | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
21.08
17:00
Napredak
Sloga Radnički
2
4
|
21.08.2016 17:00 | Napredak | 2 : 4 | Sloga Radnički |
21.08
11:00
Mačva
Lokomotiva
2
0
|
21.08.2016 11:00 | Mačva | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
21.08
11:00
OFK Beograd
Jagodina
4
2
|
21.08.2016 11:00 | OFK Beograd | 4 : 2 | Jagodina | |||||
21.08
11:00
Partizan
Čukarički
3
1
|
21.08.2016 11:00 | Partizan | 3 : 1 | Čukarički |
21.08
11:00
Radnički 1923
Rudar
8
2
|
21.08.2016 11:00 | Radnički 1923 | 8 : 2 | Rudar | |||||
21.08
17:00
Sloga (K)
Goč
2
1
|
21.08.2016 17:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Goč | |||||
21.08
10:00
Šumadija 1903
Budućnost (K)
3
3
|
21.08.2016 10:00 | Šumadija 1903 | 3 : 3 | Budućnost (K) |
21.08
11:00
Teleoptik
Spartak ŽK
0
0
|
21.08.2016 11:00 | Teleoptik | 0 : 0 | Spartak ŽK | |||||
21.08
14:00
Real Niš
Moravac Orion
2
0
|
21.08.2016 14:00 | Real Niš | 2 : 0 | Moravac Orion | |||||
21.08
14:00
OFK Beograd
Jagodina
2
2
|
21.08.2016 14:00 | OFK Beograd | 2 : 2 | Jagodina | |||||
21.08
13:00
Partizan
Čukarički
3
1
|
21.08.2016 13:00 | Partizan | 3 : 1 | Čukarički |
21.08
17:00
Mokra Gora
Bane
1
3
|
21.08.2016 17:00 | Mokra Gora | 1 : 3 | Bane | |||||
21.08
Apolon
Apolon 4
1
5
|
21.08.2016 | Apolon | 1 : 5 | Apolon 4 |
21.08
13:00
Sloga (K)
AS
1
2
|
21.08.2016 13:00 | Sloga (K) | 1 : 2 | AS | |||||
21.08
Šumadija 1903
Pazar Juniors
2
3
|
21.08.2016 | Šumadija 1903 | 2 : 3 | Pazar Juniors | |||||
21.08
13:00
Apolon
Tutin
4
1
|
21.08.2016 13:00 | Apolon | 4 : 1 | Tutin |
21.08
KVK Radnički
Jezero
10
6
|
21.08.2016 | KVK Radnički | 10 : 6 | Jezero | |||||
21.08
Spartak Prozivka
Goč
18
9
|
21.08.2016 | Spartak Prozivka | 18 : 9 | Goč |