Matejić pogodkom spasao dubljane poraza na svom terenu

Stari rivali domaćin FK Kamenorezac i gostujući FK poljoprivrednik iz Počekovine,posle obostrano loše i neorganizovane igre,po sparnom vremenu,podelili su bodove,igrali su nerešeno 1:1,poluvreme 0:1 za goste.Ova utakmica u okviru pretposlednjeg 28 kola Druge Rasinske okružne lige brzo će se zaboraviti,dubljani su se oprostili od svojih navijača a u poslednjem 29 kolu gostuju u Velikoj Drenovi na vrućem terenu.Današnja igra nije ni blizu kvaliteta i upornosti kao što su dubljeni odigrali u Ugljarevu minulog vikenda kada su slavili pobedu 5:3.Doduše domaći su bili hendikepirani bez trojice standardnih igrača među kojima nije bilo ni kapitena agilnog Nikole Pecića,pa se igralo nepovezano i traljavo.Bilo je dve do tri šanse za pogodke na obe strane ali su akteri bili neprecizni.Gosti iz Počekovine su došli u vođstvo u 34 minutu to je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena 1:0 strelac Lazar Đokić posle traljave intervencije domaćih odbrambenih igrača.Golman domaćih Aleksandar Vidaković se istakao dobrim odbranama pogotovo kada je dva puta odbranio šuteve protivničkih igrača,ali za pogodak nije kriv.Dragan Župac je bio kapiten i odigrao je solidno kao i Aleksandar Jakovljević,videlo se da dubljani žele pobedu ali im to nije uspevalo.U 88 minutu u šesnaestercu FK Poljoprivrednik na odbijenu loptu najbolje se snašao Bojan Matejić i uspeo da savlada golmana gostiju 1:1 tako je svoj klub spasao od poraza na svom terenu.Posle ovog odigranog kola dubljani su na 8 mestu tabele sa 35 bodova, dok je FK Poljoprivrednik na 11 mestu sa 32 boda.Dobro je svoj posao obavila sudijska trojka glavni sudija bio je Dejan Palić sa pomoćnicima Minom Matić i Nikolom Tripkovićem.Svoj deo posla profesionalno je obavio delegat ovog susretaDejan Belostenac.FK Poljoprivrednik u poslednjem 29 kolu dočekuje na svom terenu u Počekovini FK Beli Orlovi iz Tobolca.