Kamenorezac povezao dve pobede za redom

Utakmica u Ugljarevu FK Omladinac FK Kamenorezac 76

U okviru 27 kola Druge Rasinske okružne lige u Ugljarevu su svoj fudbalski meč,po idealnom vremenu za igru,fer i korektno odigrali domaći FK Omladinac i gostujući FK Kamenorezac 76 iz Dublja.Utakmica prava prvenstvena,otvorena od početka do kraja,sa šansama na obadve strane.Pobedili su gosti iz Dublja rezultatom 3:5 poluvreme 0:1 i zasluženo odneli sva tri boda.Odbrana gostiju je ovoga puta dobro funkcionisala,Aleksandar Jakovljević,Vladimir Janković,Nikola Đukić i Dragan Župac delovali su sa ostalima sigurno i zaslužili sve pohvale.Kapiten dubljana Nikola Pecić postigao je vodeći pogodak za svoj tim u 36 minutu iz slobodnog udarca i to je bio rezultat prvog dela susreta.U nastavku ista igra,šanse bez realizacije,het trikom istakao se Darko Blagojević pogodcima u 50,53 i 55 minutu,dok je agilni Đorđe Andrijašević matirao golmana domaćih u 78 minutu.Domaći su imali svoj deo igre uporno su pokušavali da smanje vođstvo FK Kamenorezac 76,ali nisu uspeli,među njima se svojim het trikom istakao agilni Slobodan Seočanac postigao je pogodke u 51,76 i u 89 minutu iz dosuđenog jedanaesterca.Ovaj zanimljiv susret sa kišom golova,sudio je Dejan Palić sa pomoćnicima  Nikolom Arsiće i Aleksandrom Milovanovićem,dužnost delegata profesionalno je obavio Srbin Radičević.Ovom drugom uzastopnom pobedom dubljani su se sada našli na 8 mestu tabele sa 34 boda,dok su domaći sišli na 10 mesto i sada imaju32 boda.U nastavku prvenstva u 28 kolu FK Kamenorezac kući dočekuje FK Poljoprivrednik,dok FK Omladinac gostuje u Tobolcu kod FK Beli Orlovi.U svakom slučaju čestitke akterima današnjeg susreta na otvorenoj i kvalitetnoj igri.

Garevina 4 : 1 Vinogradar
Jezero 5 : 4 Polet 57
Borac 1 : 1 14. Oktobar
Rubin 4 : 2 Župski biseri
Stari Trstenik 3 : 0 Omladinac (U)
Gradac 2 : 2 Poljoprivrednik
Beli Orlovi 2 : 3 Velika Drenova