Četiri pogodka i tri važna boda za Kamenorezac 76

Utakmica u Dublju Kamenorezac - Jezero Zlatari 4:0

Na igralištu u Dublju po kišovitom vremenu prosečnu utakmicu u okviru 22. prvenstvenog kola Druge Rasinske okružne lige, odigrali su domaći Kamenorezac 76 i gostujući tim Jezero iz Zlatara, pobedili su dubljani rezultatom 4:0 poluvreme 2:0. Kiša koja je padala tokom celog susreta ometala je igrače da pruže više od igre. Ipak bilo je šansi i sa jedne i sa druge strane. Domaći su došli u vođstvo sa 1:0 u 6. minutu strelac danas najbolji igrač na terenu kapiten Nikola Pecić. U 9. minutu isti igrač nije realizovao dosuđeni jedanaesterac, ali se iskupio u 40. minutu postigavši svoj drugi pogodak koji je bio rezultat prvog poluvremena.

U drugom delu utakmice gotovo ista situacija na terenu, u 51. minutu 3:0 za Kamenorezac 76 pogodak je postigao Marko Janićijević, a u 85. minutu konačan rezultat 4:0 postavio je agilni odbrambeni igrač dubljana Aleksandar Jakovljević. Ovaj zanimljiv susret vodio je glavni sudija Dejan Miletić iz Kruševca, sa pomoćnicima Dejanom Miletićem i Nenadom Bajkićem iz Bačine. Dužnost delegata profesionalno je obavio Saša Mitić iz Pojata. Suđenje je bilo dobro i nepristrasno, a podeljeni žuti kartoni opravdano pokazani.

Ekipu  Kamenorezac 76 danas su vodili trener Dragiša Jakovljević sa pomoćnikom Brankom Topalovićem. Posle ovog odigranog kola Kamenorezac 76 trenutno zauzima 9. poziciju na tabeli sa 25 bodova, a Jezero je na 6. mestu sa 32 boda. U narednom 23. kolu dubljani gostuju u Riljcu vrlo dobroj ekipi Vinogradara, gde očekuju povoljan rezultat. U ekipu domaćih posle povrede vratio se i Nikola Đukić koji je pokazao dobru igru kao i ostali igrači na terenu.

Garevina 5 : 2 Stari Trstenik
Gradac 2 : 6 Rubin
Beli Orlovi 1 : 2 Borac
Kamenorezac 76 4 : 0 Jezero
Velika Drenova 2 : 1 Polet 57
Poljoprivrednik 2 : 0 14. Oktobar
Omladinac (U) 2 : 0 Župski biseri