Studenti potopili Brodarac

Sinoć odložena utakmica na Adi,  zbog kvara na električnim instalacijama, igra se danas u dnevnom terminu.

Brodarac je započeo susret veoma ofanzivno i već u 9. minutu stvorio prvu šansu. Posle centaršuta Petkovića, Đorđević je zahvatio loptu glavom i ciljao rašlje, golman Bojović je lepom paradom zaustavio udarac. Uzvratili su domaći u 18. minutu, s tim što su realizovali svoju priliku. Mrđenović je poslao povratnu na ivicu kaznenog prostora, odakle Puzović iz prve loptu šalje u gol.

Gosti uzvraćaju u 23. minutu, Tošković je divnom dijagonalom pronašao Stajkovića, čiji šut sa 7-8 metara odlazi preko gola. Do kraja poluvremena nije bilo rezultatskih promena, uz svu angažovanost od strane gostiju.

Uspavanka u nastavku, bez imalo žara u igri. U 57. minutu iznenadnu priliku ima gostujuči špic Đorđević, ali reaguje indolentno i šalje loptu pokraj gola sa desetak metara udaljenosti. Isti igrač ne koristi šansu ni u 70. minutu, a kazna stiže samo minut kasnije. Gavrilović je divno proigrao Jovanovića, a ovaj loptu rutinski sa 4 metra prosledio u mrežu.

Mogli su domaći i do trećeg pogotka u 76. minutu, ovog puta je Lalatović odbranio šut Jovanovića iz neposredne blizine. Rezultatom 2:0 završio je ovaj ne toliko zanimljiv susret i već za vikend je na programu sledeće kolo kada Studenti igraju sa Lokomotivom u gostima, dok Brodarac dočekuje novobeogradski Radnički.

STUDENTSKI GRAD - BRODARAC 2:0 (1:0)

STADION: SC FSB Ada Ciganlija. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Lakićević Nenad. POM.SUDIJE: Sulejmanović Denis i Jeremić Milan. STRELCI: Puzović 18. i Jovanović 71.min (St.grad). ŽUTI KARTONI: Puzović i Ilić (St.grad).

STUDENTSKI GRAD: Bojović, Tufegdžić, Velikić, Krstović, Ćulum (Bokić), Ilić, Mrđenović (Drndarević), Gavrilović (Sedlarević), Stojković (Stegnjaja), Stojadinović (Jovanović), Puzović.

BRODARAC: Lalatović, Lukić, Petković, Paić (Đurić), Hiti (Majstorović), Sretenović (Dragojlović), Stajković, Nedinić, Đorđević, Đurović (Vukosavljević), Tošković (Radojević).

BASK 0 : 3 Radnički (O)
Crvena zvezda 0 : 2 OFK Beograd
BSK 1925 0 : 1 Teleoptik
Sremčica 0 : 3 BSK Borča
Stepojevac Vaga 0 : 1 Zvezdara
Leštane 0 : 0 TEK Sloga