Prva gradska liga KV: Remi kraj Morave

Domaćini su ušli u meč bez četiri standardnih prvotimaca i to se i te kako osetilo na samom terenu. Gosti iz Samaila su terensku nadmoć u prvom poluvremenu krunisali poogotkom Jakovljevića koji je iskoristio loše postavljenu ofsajd zamku i lako matirao golmana Morave. U nastavku domaćini su zaigrali angažovanije i već posle desetak minuta uspeli su poravnaju rezultat. Strelac je bio Nikolić a zasluge pripadaju i veteranu Vujičiću koji je poslao iz auta dalekometnu loptu koja je podobro zbunila goste i bilo je to - 1:1. Do kraja meča nije bilo pogodakaali je utisak je da je ovaj ishod i najpravedniji posle svega što je viđeno na prelepom travnatom terenu na levoj obali Morave.

Sa utakmice u Sirči foto: Stole

Morava - Budućnost (S) 1:1 (0:1)

Igralište u Sirči. Gledalaca 100. Sudija: Milan Đorić (Kraljevo). Pomoćnici: Vl. Vitošević, Sl. Ružić. Strelci: 0:1 Jakovljević u 32. 1:1 Nikolić u 58. Žuti kartoni: Jeremić, Nikolić, Delević, Simeunović (Morava), V. Vrljanović, Komatina, Bogićević, Đokić (Budućnost). Igrač utakmice: Janko Nikolić (Morava).

Morava: M. Tatarević, Vesković, Jovanović (Firićanski), Jeremić, Lešević, Vujičić, Nikolić, Marić (M. Tatarević), Delević, Gvozdenović, Simeunović.

Budućnost (S): St. Đekić, Jovanović, A. Vrljanović, Dragutinović (Sekulić), V. Vrljanović, Jakovljević (Cvetkjović), Štavljanin, Komatina, M. Đekić (Pajić), Stanimirović.

Stubal 1 : 2 Šumadija
Morava (S) 1 : 1 Budućnost
Čibukovac 4 : 1 Morava (M)
Partizan 2 : 5 Magnohrom
Napredak 1 : 0 Real
Proleter 4 : 2 Grdica