GFL Kraljevo: Magnohrom - Šumadija 4:1

Loša igra i poraz od lidera na tabeli u prethodnom kolu uticali su da fudbaleri Magnohroma ovoga puta odigraju puno bolje i osvoje 3 boda. Početak utakmice doneo je inicijativu domaćih, ali su dobre šanse imali gosti. Najpre je M. Mijailović u 10. minutu iz izgledne situacije šutirao glavom pored gola, a par minuta kasnije isti igrač sjajnim šutem sa ivice šesnaesterca primorava Vasovića da lepom paradom spasava svoj gol. U 16. minutu posle kontakta sa protivničkim igračem golman domaćih biva povređen, nije mogao da nastavi utakmicu, pa na gol staje štoper Filip Đokić. To kao da je prenulo domaće igrače, kreću agilnije ka golu gostiju i stvaraju šanse. U 22. minutu sjajno proigravanje Saše Čingelića prati rezervista Petrović, sjajno se ubacuje iz drugog plana i šutira, međutim Dabižljević je na mestu. Preslikanu akciju izveli su domaći i u 28. minutu, ovoga puta kapiten Filipović proigrava Čingelića koji rutinski dovodi svoju ekipu u vođstvo. Vođstvo domaćih u 33. minutu povećava posle lepe akcije Marinković, a kada je Debeljak u 37. lobovao golmana gostiju za 3:0 pitanje pobednika bilo je rešeno.

Početak drugog poluvremena doneo je još jedan gol domaćih, lepu akciju Debeljaka i Čingelića ovaj drugi završava već šestim pogotkom u prvenstvu (minut 49.). U nastavku je bilo još prilika za ekipu iz Dositejeve ulice, međutim iz svake je Dabižljević izašao kao pobednik. U 80. minutu malo opuštanje domaćih koristi Nikola Đokić i postiže počasni pogodak za svoj tim. Veoma korektnu utakmicu sudijska trojka na čelu sa Petrom Pavlovićem je rutinski odsudila. U narednom kolu "crveni đavoli" iz Pic-male ponovo su domaćini, na svom Starom aerodromu dočekuju ekipu Morave iz Mrsaća.

Igralište: Stari aerodrom; Gledalaca: 100. Delegat: D. Živanović. Sudija: P. Pavlović. Pomoćnici: S. Bacić i M. Manić. Strelci: S. Čingelić u 28. i 49. Marinković u 33. i Debeljak u 37. (Magnohrom), a Đokić u 80. (Šumadija). Žuti karton: Đusić (Šumadija).

Magnohrom: Vasović (Petrović), Vulić, Pantelić, Dimitrijević, F. Đokić, D. Đokić, Marinković, Aleksandrović (Dukić), Filipović, S. Čingelić (Milojević), Debeljak.

Šumadija: Dabižljević, Đusić, Jovanović (G. Mijailović), Đoković, Đokić, Mikićević, Jelić, Milenković, Petrović (Drenovaković), M. Mijailović, Blagojević (Milovanović).

Magnohrom 4 : 1 Šumadija
Morava (M) 0 : 3 Real
Budućnost 0 : 3 Grdica
Stubal 3 : 0 Tavnik
Morava (S) 2 : 3 Jedinstvo
Čibukovac 3 : 2 Zvezda