XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 571 utakmica za dan
Nedelja, 29 Maj 2022


Fudbal

Mladi radnik 1926
Požarevac
29.05.2022
17:30
Sloga (P)
Požega
29.05.2022 17:30
Mladi radnik 1926
:
Sloga (P)
Real
Podunavci
29.05.2022
17:30
Borac 1926
Čačak
29.05.2022 17:30
Real
:
Borac 1926
Sloga (K)
Kraljevo
29.05.2022
17:30
Trepča
Kosovska Mitrovica
29.05.2022 17:30
Sloga (K)
:
Trepča
Smederevo 1924
Smederevo
29.05.2022
17:30
Sloga (BB)
Bajina Bašta
29.05.2022 17:30
Smederevo 1924
:
Sloga (BB)
Mačva 1929
Bogatić
29.05.2022
17:30
Sušica
Kragujevac
29.05.2022 17:30
Mačva 1929
:
Sušica
RSK
Rabrovo
29.05.2022
17:30
Takovo
Gornji Milanovac
29.05.2022 17:30
RSK
:
Takovo
Jedinstvo
Ub
29.05.2022
17:30
GFK Sloboda
Užice
29.05.2022 17:30
Jedinstvo
:
GFK Sloboda
Rađevac
Krupanj
29.05.2022
17:30
Budućnost (A)
Arilje
29.05.2022 17:30
Rađevac
:
Budućnost (A)
Radnički (S)
Svilajnac
29.05.2022
11:00
Meševo
Meševo
29.05.2022 11:00
Radnički (S)
:
Meševo
Hajduk Veljko
Negotin
29.05.2022
17:30
Trayal
Kruševac
29.05.2022 17:30
Hajduk Veljko
:
Trayal
Radnički (P)
Pirot
29.05.2022
17:30
Pčinja
Trgovište
29.05.2022 17:30
Radnički (P)
:
Pčinja
Vlasina
Vlasotince
29.05.2022
17:30
GFK Dubočica
Leskovac
29.05.2022 17:30
Vlasina
:
GFK Dubočica
Timočanin
Knjaževac
29.05.2022
17:30
Rembas
Resavica
29.05.2022 17:30
Timočanin
:
Rembas
Mladost (BP)
Bački Petrovac
29.05.2022
17:30
Senta
Senta
29.05.2022 17:30
Mladost (BP)
:
Senta
Bačka 1901
Subotica
29.05.2022
17:30
Mladost (T)
Turija
29.05.2022 17:30
Bačka 1901
:
Mladost (T)
ČSK Pivara
Čelarevo
29.05.2022
17:30
Bačka (P)
Pačir
29.05.2022 17:30
ČSK Pivara
:
Bačka (P)
Hercegovac
Gajdobra
29.05.2022
17:30
Tavankut
Tavankut
29.05.2022 17:30
Hercegovac
:
Tavankut
Njegoš
Lovćenac
29.05.2022
17:30
OFK Mladost APA
Apatin
29.05.2022 17:30
Njegoš
:
OFK Mladost APA
Preporod
Novi Žednik
29.05.2022
17:30
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
29.05.2022 17:30
Preporod
:
Vojvodina (BG)
Sloga
Čonoplja
29.05.2022
17:30
Stanišić
Stanišić
29.05.2022 17:30
Sloga
:
Stanišić
Bajša
Bajša
29.05.2022
17:30
Krila Krajine
Bačka Palanka
29.05.2022 17:30
Bajša
:
Krila Krajine
BSK 1925
Batajnica
29.05.2022
17:00
Komgrap
Beograd
29.05.2022 17:00
BSK 1925
:
Komgrap
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
29.05.2022
17:00
OFK Mladenovac
Mladenovac
29.05.2022 17:00
Crvena zvezda (MML)
:
OFK Mladenovac
Lokomotiva
Beograd
29.05.2022
17:00
Zuce 2019
Zuce
29.05.2022 17:00
Lokomotiva
:
Zuce 2019
Napredak
Medoševac
29.05.2022
17:00
PKB
Padinska skela
29.05.2022 17:00
Napredak
:
PKB
Torlak
Beograd
29.05.2022
17:00
Poštar Zvezdara
Beograd
29.05.2022 17:00
Torlak
:
Poštar Zvezdara
Zvezda
Konatice
29.05.2022
17:00
Kosmaj
Ralja
29.05.2022 17:00
Zvezda
:
Kosmaj
Sremčica
Sremčica
29.05.2022
17:00
Sinđelić
Beograd
29.05.2022 17:00
Sremčica
:
Sinđelić
Vinča
Vinča
29.05.2022
17:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
29.05.2022 17:00
Vinča
:
GSP Polet Dorćol
Polet
Ratina
29.05.2022
15:30
Budućnost
Resnik
29.05.2022 15:30
Polet
:
Budućnost
Korićani
Korićani
29.05.2022
15:30
Tutin
Tutin
29.05.2022 15:30
Korićani
:
Tutin
Mokra Gora
Zubin Potok
29.05.2022
15:30
Bane 1931
Raška
29.05.2022 15:30
Mokra Gora
:
Bane 1931
Jošanica
Novi Pazar
29.05.2022
15:30
Goč
Vrnjačka Banja
29.05.2022 15:30
Jošanica
:
Goč
Karađorđe
Ribnica
29.05.2022
15:30
Šumadija (T)
Toponica
29.05.2022 15:30
Karađorđe
:
Šumadija (T)
Šumadija 1903
Kragujevac
29.05.2022
15:30
Gruža
Gruža
29.05.2022 15:30
Šumadija 1903
:
Gruža
Jedinstvo (K)
Konjevići
29.05.2022
17:30
Polimlje
Prijepolje
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (K)
:
Polimlje
Polet (T)
Trbušani
29.05.2022
17:30
Jedinstvo Putevi
Užice
29.05.2022 17:30
Polet (T)
:
Jedinstvo Putevi
Zlatar
Nova Varoš
29.05.2022
17:30
Savinac
Visibaba
29.05.2022 17:30
Zlatar
:
Savinac
Sevojno
Sevojno
29.05.2022
17:30
Omladinac
Zablaće
29.05.2022 17:30
Sevojno
:
Omladinac
FAP
Priboj
29.05.2022
17:30
Prijevor
Prijevor
29.05.2022 17:30
FAP
:
Prijevor
Jasen
Brodarevo
29.05.2022
17:30
Polet (LJ)
Ljubić
29.05.2022 17:30
Jasen
:
Polet (LJ)
Borac
Lešnica
29.05.2022
17:30
OFK Divci
Divci
29.05.2022 17:30
Borac
:
OFK Divci
Vrelo Sport
Vrelo
29.05.2022
17:30
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
29.05.2022 17:30
Vrelo Sport
:
Strmovo 1968
Ribnica
Mionica
29.05.2022
17:30
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
29.05.2022 17:30
Ribnica
:
Budućnost Krušik 2014
Zadrugar
Lajkovac
29.05.2022
17:30
Železničar
Lajkovac
29.05.2022 17:30
Zadrugar
:
Železničar
Radnički (V)
Valjevo
29.05.2022
17:30
Cer
Petkovica
29.05.2022 17:30
Radnički (V)
:
Cer
Drina
Ljubovija
29.05.2022
17:30
Mladost
Prnjavor
29.05.2022 17:30
Drina
:
Mladost
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
29.05.2022
17:30
Šumadija
Aranđelovac
29.05.2022 17:30
OFK Aranđelovac 1979
:
Šumadija
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
29.05.2022
17:30
Mladi borac
Veliko Orašje
29.05.2022 17:30
Pomoravlje 1946
:
Mladi borac
Rudar (S)
Stamnica
29.05.2022
17:30
Đerdap
Golubac
29.05.2022 17:30
Rudar (S)
:
Đerdap
Naša krila 1936
Belotinac
29.05.2022
17:30
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
29.05.2022 17:30
Naša krila 1936
:
Jedinstvo (GM)
Orljane
Orljane
29.05.2022
17:30
Morava
Žitkovac
29.05.2022 17:30
Orljane
:
Morava
Malošište
Malošište
29.05.2022
17:30
Pukovac
Pukovac
29.05.2022 17:30
Malošište
:
Pukovac
Rudar
Jelašnica
29.05.2022
17:30
OFK Niš
Niš
29.05.2022 17:30
Rudar
:
OFK Niš
Mladost (B)
Batušinac
29.05.2022
17:30
Car Konstantin
Niš
29.05.2022 17:30
Mladost (B)
:
Car Konstantin
Aluminijum
Niš
29.05.2022
17:30
Mladost (M)
Medoševac
29.05.2022 17:30
Aluminijum
:
Mladost (M)
Bukovik
Razanj
29.05.2022
17:30
Delijski Vis
Niš
29.05.2022 17:30
Bukovik
:
Delijski Vis
Jablanica
Medveđa
29.05.2022
17:30
Pusta Reka
Bojnik
29.05.2022 17:30
Jablanica
:
Pusta Reka
Plantaža
Donje Stopanje
29.05.2022
17:30
Radan
Lebane
29.05.2022 17:30
Plantaža
:
Radan
Moravac Orion
Mrštane
29.05.2022
17:30
Trnovac
Trnovac
29.05.2022 17:30
Moravac Orion
:
Trnovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
29.05.2022
17:30
SFK Morava
Vladičin Han
29.05.2022 17:30
Svetlost
:
SFK Morava
Žitorađa
Žitorađa
29.05.2022
17:30
Jedinstvo
Gornje Stopanje
29.05.2022 17:30
Žitorađa
:
Jedinstvo
OFK Topličanin
Prokuplje
29.05.2022
17:30
OFK Alakince
Alakince
29.05.2022 17:30
OFK Topličanin
:
OFK Alakince
Gradina
Pejovac
29.05.2022
17:30
Župa
Aleksandrovac
29.05.2022 17:30
Gradina
:
Župa
Trstenik PPT
Trstenik
29.05.2022
17:30
Sloga (D)
Despotovac
29.05.2022 17:30
Trstenik PPT
:
Sloga (D)
OFK Lugomir
Rakitovo
29.05.2022
17:30
Orlovi
Jasenovo
29.05.2022 17:30
OFK Lugomir
:
Orlovi
Levač
Rekovac
29.05.2022
17:30
Juhor
Obrež
29.05.2022 17:30
Levač
:
Juhor
Jedinstvo 1936
Kruševac
29.05.2022
17:30
Kušiljevo
Kušiljevo
29.05.2022 17:30
Jedinstvo 1936
:
Kušiljevo
Jedinstvo (M)
Mijatovac
29.05.2022
17:30
Morava 1918
Ćuprija
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (M)
:
Morava 1918
Sloga (M)
Majdevo
29.05.2022
17:30
Blagotin
Poljna
29.05.2022 17:30
Sloga (M)
:
Blagotin
Balkanski
Dimitrovgrad
29.05.2022
17:30
Jedinstvo (P)
Pirot
29.05.2022 17:30
Balkanski
:
Jedinstvo (P)
Bor 1919
Bor
29.05.2022
17:30
Ozren
Sokobanja
29.05.2022 17:30
Bor 1919
:
Ozren
BSK
Bogovina
29.05.2022
17:30
Dunav
Prahovo
29.05.2022 17:30
BSK
:
Dunav
Brodoremont
Kladovo
29.05.2022
17:30
Rajko Mitić
Bela Palanka
29.05.2022 17:30
Brodoremont
:
Rajko Mitić
Sloga
Kobišnica
29.05.2022
17:30
Đerdap
Kladovo
29.05.2022 17:30
Sloga
:
Đerdap
OFK Slatina
Bor
29.05.2022
17:30
Zvezda
Blato
29.05.2022 17:30
OFK Slatina
:
Zvezda
Lužnica
Babušnica
29.05.2022
17:30
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
29.05.2022 17:30
Lužnica
:
OFK Knjaz
Tanasko Rajić
Pirot
29.05.2022
17:30
OFK 019
Zaječar
29.05.2022 17:30
Tanasko Rajić
:
OFK 019
Budućnost (G)
Gložan
29.05.2022
17:30
Rusin
Ruski Krstur
29.05.2022 17:30
Budućnost (G)
:
Rusin
Budućnost (P)
Parage
29.05.2022
17:30
Borac 46
Obrovac
29.05.2022 17:30
Budućnost (P)
:
Borac 46
Kordun
Kljajićevo
29.05.2022
17:30
Borac (BG)
Bački Gračac
29.05.2022 17:30
Kordun
:
Borac (BG)
Naša Zvezda
Silbaš
29.05.2022
17:30
Radnički 1918
Ratkovo
29.05.2022 17:30
Naša Zvezda
:
Radnički 1918
Budućnost (M)
Mladenovo
29.05.2022
17:30
Vojvodina
Tovariševo
29.05.2022 17:30
Budućnost (M)
:
Vojvodina
ŽSK
Žabalj
29.05.2022
17:30
Dinamo
Budisava
29.05.2022 17:30
ŽSK
:
Dinamo
Jugović
Kać
29.05.2022
17:30
Fruškogorac
Sremska Kamenica
29.05.2022 17:30
Jugović
:
Fruškogorac
Tatra
Kisač
29.05.2022
17:30
OFK Futog
Futog
29.05.2022 17:30
Tatra
:
OFK Futog
Petrovaradin
Petrovaradin
29.05.2022
17:30
Fruškogorski partizan
Bukovac
29.05.2022 17:30
Petrovaradin
:
Fruškogorski partizan
Partizan (G)
Gaj
29.05.2022
17:30
Budućnost (A)
Alibunar
29.05.2022 17:30
Partizan (G)
:
Budućnost (A)
Dolovo
Dolovo
29.05.2022
17:30
Radnički (K)
Kovin
29.05.2022 17:30
Dolovo
:
Radnički (K)
Dolina
Padina
29.05.2022
17:30
Stari Tamiš
Stari Tamiš
29.05.2022 17:30
Dolina
:
Stari Tamiš
Crvena zvezda
Pavliš
29.05.2022
17:30
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
29.05.2022 17:30
Crvena zvezda
:
Sloga (BNS)
Vulturul
Grebenac
29.05.2022
17:30
Hajdučica
Hajdučica
29.05.2022 17:30
Vulturul
:
Hajdučica
Ljukovo
Ljukovo
29.05.2022
17:30
Sremac (D)
Dobrinci
29.05.2022 17:30
Ljukovo
:
Sremac (D)
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
29.05.2022
17:30
GFK Sloven
Ruma
29.05.2022 17:30
Podrinje
:
GFK Sloven
Borac (K)
Klenak
29.05.2022
17:30
Borac (M)
Martinci
29.05.2022 17:30
Borac (K)
:
Borac (M)
Jadran
Golubinci
29.05.2022
17:30
Partizan
Vitojevci
29.05.2022 17:30
Jadran
:
Partizan
Hajduk
Beška
29.05.2022
17:30
Fruškogorac
Manđelos
29.05.2022 17:30
Hajduk
:
Fruškogorac
Sremac (Deč)
Deč
29.05.2022
17:30
Radnički
Irig
29.05.2022 17:30
Sremac (Deč)
:
Radnički
Sremac (V)
Vojka
29.05.2022
17:30
Sloga
Voganj
29.05.2022 17:30
Sremac (V)
:
Sloga
Železničar
Inđija
29.05.2022
17:30
Napredak
Popinci
29.05.2022 17:30
Železničar
:
Napredak
Iskra
Kucura
29.05.2022
17:30
Bačka
Mol
29.05.2022 17:30
Iskra
:
Bačka
Budućnost
Savino Selo
29.05.2022
17:30
Sloga
Ostojićevo
29.05.2022 17:30
Budućnost
:
Sloga
Polet
Trnovče
29.05.2022
17:30
Bačinac
Bačinac
29.05.2022 17:30
Polet
:
Bačinac
Mladi radnik 1940
Radinac
29.05.2022
17:30
Borac 1932
Ralja
29.05.2022 17:30
Mladi radnik 1940
:
Borac 1932
Jedinstvo
Krnjevo
29.05.2022
17:30
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
29.05.2022 17:30
Jedinstvo
:
Jasenica 2017
Železničar Kusadak
Kusadak
29.05.2022
17:30
Glavaš
Glibovac
29.05.2022 17:30
Železničar Kusadak
:
Glavaš
SASK
Saraorci
29.05.2022
17:30
Sloga
Lugavčina
29.05.2022 17:30
SASK
:
Sloga
Osipaonica
Osipaonica
29.05.2022
17:30
Radnik
Smederevska Palanka
29.05.2022 17:30
Osipaonica
:
Radnik
Vinča
Vinča
29.05.2022
17:30
Mladi rudar 1954
Bukovik
29.05.2022 17:30
Vinča
:
Mladi rudar 1954
Sloga (M)
Milatovac
29.05.2022
17:30
Badnjevac
Badnjevac
29.05.2022 17:30
Sloga (M)
:
Badnjevac
Marjan
Knić
29.05.2022
17:30
BSK
Belosavci
29.05.2022 17:30
Marjan
:
BSK
Banja 1957
Banja
29.05.2022
17:30
Šumadinac 1913
Natalinci
29.05.2022 17:30
Banja 1957
:
Šumadinac 1913
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
29.05.2022
17:30
Lokomotiva
Lapovo
29.05.2022 17:30
Omladinac (D.R.)
:
Lokomotiva
Jasenica
Božurnja
29.05.2022
17:30
ŽSK
Žirovnica
29.05.2022 17:30
Jasenica
:
ŽSK
Prvi srpski ustanak
Orašac
29.05.2022
17:30
Trnava
Donja Trnava
29.05.2022 17:30
Prvi srpski ustanak
:
Trnava
Polet
Jabukovac
29.05.2022
17:30
Zlot
Zlot
29.05.2022 17:30
Polet
:
Zlot
Polom
Leskovo
29.05.2022
17:30
BSK
Bukovče
29.05.2022 17:30
Polom
:
BSK
Ključ
Podvrška
29.05.2022
11:00
Blizna
Blizna
29.05.2022 11:00
Ključ
:
Blizna
Brestovac
Borski Brestovac
29.05.2022
17:30
Miloševo
Miloševo
29.05.2022 17:30
Brestovac
:
Miloševo
Branik
Štubik
29.05.2022
17:30
Radnički (K)
Klokočevac
29.05.2022 17:30
Branik
:
Radnički (K)
Nemetali
Donja Bela Reka
29.05.2022
17:30
Šarbanovac
Šarbanovac
29.05.2022 17:30
Nemetali
:
Šarbanovac
Urovica
Urovica
29.05.2022
17:30
Poreč
Donji milanovac
29.05.2022 17:30
Urovica
:
Poreč
Progres
Ladovica
29.05.2022
17:30
Polet
Stajkovce
29.05.2022 17:30
Progres
:
Polet
Vučje
Vučje
29.05.2022
17:30
Bratstvo
Bratmilovce
29.05.2022 17:30
Vučje
:
Bratstvo
Mladost
Batulovce
29.05.2022
17:30
Umac
Miroševce
29.05.2022 17:30
Mladost
:
Umac
Zloćudovo
Zloćudovo
29.05.2022
17:30
Kumarevo 65
Kumarevo
29.05.2022 17:30
Zloćudovo
:
Kumarevo 65
OFK Morava
Leskovac
29.05.2022
17:30
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
29.05.2022 17:30
OFK Morava
:
Veliko Trnjane
Bobište
Bobište
29.05.2022
17:30
Milanovo
Milanovo
29.05.2022 17:30
Bobište
:
Milanovo
Real
Donja Jajina
29.05.2022
17:30
Sloboda
Donje Brijanje
29.05.2022 17:30
Real
:
Sloboda
Jedinstvo (B)
Bošnjace
29.05.2022
17:30
Mladost 1959
Vinarce
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (B)
:
Mladost 1959
Železničar
Brestovac
29.05.2022
17:30
Mladi borac
Živkovo
29.05.2022 17:30
Železničar
:
Mladi borac
Moravac
Pečenjevce
29.05.2022
17:30
Sloga
Lipovica
29.05.2022 17:30
Moravac
:
Sloga
Borac
Azbresnica
29.05.2022
17:30
Svrljig
Svrljig
29.05.2022 17:30
Borac
:
Svrljig
Radnički 1947
Čapljinac
29.05.2022
17:30
Taskovići
Taskovići
29.05.2022 17:30
Radnički 1947
:
Taskovići
Naisus 1977
Rožina
29.05.2022
17:30
Polet
Radevac
29.05.2022 17:30
Naisus 1977
:
Polet
Baličevac
Baličevac
29.05.2022
17:30
Radnički 1924
Kočane
29.05.2022 17:30
Baličevac
:
Radnički 1924
Toplica
Šarlinac
29.05.2022
17:30
Pobeda
Rusna
29.05.2022 17:30
Toplica
:
Pobeda
Zemljoradnik
Balajnac
29.05.2022
17:30
Jastrebac
Tešica
29.05.2022 17:30
Zemljoradnik
:
Jastrebac
Bošnjane
Bošnjane
29.05.2022
Vinogradar
Zleginje
29.05.2022
Bošnjane
:
Vinogradar
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
29.05.2022
Sloga (L)
Lozna
29.05.2022
Gornji Stepoš
:
Sloga (L)
Kupci
Kupci
29.05.2022
FUD
Brus
29.05.2022
Kupci
:
FUD
Mačkovac
Mačkovac
29.05.2022
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
29.05.2022
Mačkovac
:
Jastrebac (VŠ)
Trudbenik
Stalać
29.05.2022
Sloga (D)
Dašnica
29.05.2022
Trudbenik
:
Sloga (D)
Parunovac
Parunovac
29.05.2022
13. April
Lomnica
29.05.2022
Parunovac
:
13. April
Mladost (T)
Toljevac
29.05.2022
Sebečevac
Sebečevac
29.05.2022
Mladost (T)
:
Sebečevac
Rubin
Donji Stupanj
29.05.2022
Sloga (Ć)
Ćićevac
29.05.2022
Rubin
:
Sloga (Ć)
Čitluk
Čitluk
29.05.2022
Temnić 1924
Varvarin
29.05.2022
Čitluk
:
Temnić 1924
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
29.05.2022
17:00
Vojvodina (B)
Bašaid
29.05.2022 17:00
Vojvodina (NM)
:
Vojvodina (B)
Rusanda
Melenci
29.05.2022
17:00
ŽFK Banat
Zrenjanin
29.05.2022 17:00
Rusanda
:
ŽFK Banat
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
29.05.2022
17:00
Krajina
Krajišnik
29.05.2022 17:00
Mladost (BD)
:
Krajina
Napredak
Čestereg
29.05.2022
17:00
ŽAK
Kikinda
29.05.2022 17:00
Napredak
:
ŽAK
Mladost (L)
Lukićevo
29.05.2022
17:00
Budućnost
Srpska Crnja
29.05.2022 17:00
Mladost (L)
:
Budućnost
Polet
Nakovo
29.05.2022
17:00
Banat
Čenta
29.05.2022 17:00
Polet
:
Banat
ASK
Aradac
29.05.2022
17:00
Delija
Mokrin
29.05.2022 17:00
ASK
:
Delija
GFK Tabane
Jagodina
29.05.2022
17:30
Kolare
Kolare
29.05.2022 17:30
GFK Tabane
:
Kolare
OFK Juhor 2016
Potočac
29.05.2022
17:30
Napredak
Drenovac
29.05.2022 17:30
OFK Juhor 2016
:
Napredak
Sloga
Voljavče
29.05.2022
17:30
Rudar (St)
Stenjevac
29.05.2022 17:30
Sloga
:
Rudar (St)
Dragocvet
Dragocvet
29.05.2022
17:30
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
29.05.2022 17:30
Dragocvet
:
Rudar (SR)
Juhor (G)
Glavinci
29.05.2022
17:30
Moravac 2015
Krušar
29.05.2022 17:30
Juhor (G)
:
Moravac 2015
Javor
Sladaja
29.05.2022
17:30
Mladost
Jovac
29.05.2022 17:30
Javor
:
Mladost
Budućnost (Đ)
Đurinac
29.05.2022
17:30
Budućnost (M)
Miliva
29.05.2022 17:30
Budućnost (Đ)
:
Budućnost (M)
Borac (K)
Klenovnik
29.05.2022
17:30
Budućnost (V)
Vezičevo
29.05.2022 17:30
Borac (K)
:
Budućnost (V)
Obilić
Živica
29.05.2022
17:30
Žitkovica 2017
Žitkovica
29.05.2022 17:30
Obilić
:
Žitkovica 2017
Vihor
Маljurevac
29.05.2022
17:30
Sloga (L)
Lučica
29.05.2022 17:30
Vihor
:
Sloga (L)
Mladost (R)
Ranovac
29.05.2022
17:30
Omladinac (Š)
Šetonje
29.05.2022 17:30
Mladost (R)
:
Omladinac (Š)
Železničar
Požarevac
29.05.2022
17:30
Rudar (Kr)
Krepoljin
29.05.2022 17:30
Železničar
:
Rudar (Kr)
Borac (Ž)
Žabari
29.05.2022
17:30
Krilaš
Ćovdin
29.05.2022 17:30
Borac (Ž)
:
Krilaš
OFK Budućnost
Dudovica
29.05.2022
17:00
Mladost
Cvetovac
29.05.2022 17:00
OFK Budućnost
:
Mladost
Dimitrije Tucović
Šušnjar
29.05.2022
17:00
BSK 1926
Baćevac
29.05.2022 17:00
Dimitrije Tucović
:
BSK 1926
Krtinska
Krtinska
29.05.2022
17:00
Omladinac
Veliko Polje
29.05.2022 17:00
Krtinska
:
Omladinac
Beljina
Beljina
29.05.2022
17:00
Lisović 1977
Lisović
29.05.2022 17:00
Beljina
:
Lisović 1977
Budućnost (Z)
Zvečka
29.05.2022
17:00
Strelac
Mislođin
29.05.2022 17:00
Budućnost (Z)
:
Strelac
Turbina
Vreoci
29.05.2022
17:00
Šumadija
Šopić
29.05.2022 17:00
Turbina
:
Šumadija
Barajevo
Barajevo
29.05.2022
17:00
Radnički (R)
Rudovci
29.05.2022 17:00
Barajevo
:
Radnički (R)
SUF Dubona
Dubona
29.05.2022
17:00
Pudarci
Pudarci
29.05.2022 17:00
SUF Dubona
:
Pudarci
Podunavac
Ritopek
29.05.2022
17:00
Rabrovac
Rabrovac
29.05.2022 17:00
Podunavac
:
Rabrovac
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
29.05.2022
17:00
Boleč
Boleč
29.05.2022 17:00
Kaluđerica 1969
:
Boleč
Zaklopača
Zaklopača
29.05.2022
17:00
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
29.05.2022 17:00
Zaklopača
:
SUF Kovačevac 1956
Velika Krsna
Velika Krsna
29.05.2022
17:00
Šumadija 1962
Jagnjilo
29.05.2022 17:00
Velika Krsna
:
Šumadija 1962
Napredak
Međulužje
29.05.2022
17:00
Vrčin
Vrčin
29.05.2022 17:00
Napredak
:
Vrčin
ZSK
Valjevo
29.05.2022
17:00
OFK Osečina
Osečina
29.05.2022 17:00
ZSK
:
OFK Osečina
Proleter
Bajevac
29.05.2022
11:00
Žabari
Žabari (Valjevo)
29.05.2022 11:00
Proleter
:
Žabari
Banjani
Banjani
29.05.2022
17:00
Iskra
Donja Bukovica
29.05.2022 17:00
Banjani
:
Iskra
Kačer
Belanovica
29.05.2022
11:00
OFK Brđanac
Valjevo
29.05.2022 11:00
Kačer
:
OFK Brđanac
Mladost (D)
Dračić
29.05.2022
17:00
OFK Senjak
Valjevo
29.05.2022 17:00
Mladost (D)
:
OFK Senjak
Dimitrije Tucović
Ćelije
29.05.2022
17:00
OFK Jabučje
Jabučje
29.05.2022 17:00
Dimitrije Tucović
:
OFK Jabučje
Mladost
Lalinac
29.05.2022
17:30
Vulkan 1963
Brenica
29.05.2022 17:30
Mladost
:
Vulkan 1963
Radnički 1936
Trupale
29.05.2022
17:30
Morava
Krušce
29.05.2022 17:30
Radnički 1936
:
Morava
Planinac 1933
Prva Kutina
29.05.2022
17:30
Palilulac
Niš
29.05.2022 17:30
Planinac 1933
:
Palilulac
Proleter
Donja Vrežina
29.05.2022
11:00
Sloboda
Gornja Vrežina
29.05.2022 11:00
Proleter
:
Sloboda
Omladinac
Gornji Komren
29.05.2022
17:30
Stevan Nešticki
Leskovik
29.05.2022 17:30
Omladinac
:
Stevan Nešticki
Slatina
Slatina
29.05.2022
17:30
Voćar
Kotraža
29.05.2022 17:30
Slatina
:
Voćar
Prilike
Prilike
29.05.2022
17:30
Morava
Katrga
29.05.2022 17:30
Prilike
:
Morava
Kej
Čačak
29.05.2022
17:30
Dragačevo
Guča
29.05.2022 17:30
Kej
:
Dragačevo
Ovčar
Markovica
29.05.2022
17:30
Jedinstvo
Puhovo
29.05.2022 17:30
Ovčar
:
Jedinstvo
Spartak 1976
Trnava
29.05.2022
17:30
Gorušica
Viča
29.05.2022 17:30
Spartak 1976
:
Gorušica
Šumadija
Brđani
29.05.2022
17:30
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
29.05.2022 17:30
Šumadija
:
Jedinstvo (GG)
Ozrem
Ozrem
29.05.2022
17:30
Rakova
Rakova
29.05.2022 17:30
Ozrem
:
Rakova
Mladost
Preljina
29.05.2022
17:30
Donja Vrbava
Donja Vrbava
29.05.2022 17:30
Mladost
:
Donja Vrbava
Zadrugar
Donja Trepča
29.05.2022
17:30
Orlovac 1932
Mrčajevci
29.05.2022 17:30
Zadrugar
:
Orlovac 1932
Rudar
Bresnica
29.05.2022
17:30
Napredak
Svračkovci
29.05.2022 17:30
Rudar
:
Napredak
Tavnik
Tavnik
29.05.2022
18:00
Omladinac (NS)
Novo Selo
29.05.2022 18:00
Tavnik
:
Omladinac (NS)
Zvezda
Čukojevac
29.05.2022
18:00
Proleter
Pečenog
29.05.2022 18:00
Zvezda
:
Proleter
OFK Progorelica
Progorelica
29.05.2022
18:00
Rudar
Baljevac
29.05.2022 18:00
OFK Progorelica
:
Rudar
Ribnica
Jovac
29.05.2022
18:00
Koštampolje
Delimeđe
29.05.2022 18:00
Ribnica
:
Koštampolje
Radnik
Ušće
29.05.2022
18:00
Ibar
Mataruška Banja
29.05.2022 18:00
Radnik
:
Ibar
OFK Ras
Novi Pazar
29.05.2022
18:00
Budućnost
Konarevo
29.05.2022 18:00
OFK Ras
:
Budućnost
Mataruge
Mataruge
29.05.2022
18:00
Napredak
Gračac
29.05.2022 18:00
Mataruge
:
Napredak
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
29.05.2022
17:30
Podrinje
Lozničko Polje
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (MZ)
:
Podrinje
Radnički (Ko)
Koceljeva
29.05.2022
17:30
Lipolist
Lipolist
29.05.2022 17:30
Radnički (Ko)
:
Lipolist
Milan Orlić
Novo Selo
29.05.2022
17:30
Majur
Majur
29.05.2022 17:30
Milan Orlić
:
Majur
Vidojevica
Lešnica
29.05.2022
11:00
Karađorđe
Mišar
29.05.2022 11:00
Vidojevica
:
Karađorđe
Radnički (Kl)
Klupci
29.05.2022
17:30
Gučevo 1929
Banja Koviljača
29.05.2022 17:30
Radnički (Kl)
:
Gučevo 1929
Jedinstvo (Š)
Štitar
29.05.2022
17:30
Drina
Badovinci
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (Š)
:
Drina
Sloga
Lipnički Šor
29.05.2022
17:30
Cer
Jadranska Lešnica
29.05.2022 17:30
Sloga
:
Cer
Omladinac
Zdravčići
29.05.2022
Avijatičar Vranjani
Vranjani
29.05.2022
Omladinac
:
Avijatičar Vranjani
Čajetina
Čajetina
29.05.2022
Ježevica
Velika Ježevica
29.05.2022
Čajetina
:
Ježevica
Crnokosa
Kosjerić
29.05.2022
Lazarica
Prilipac
29.05.2022
Crnokosa
:
Lazarica
Višesava
Bajina Bašta
29.05.2022
Polet
Rasna
29.05.2022
Višesava
:
Polet
Jedinstvo
Kalenić
29.05.2022
Sečica
Seča reka
29.05.2022
Jedinstvo
:
Sečica
Rampa
Požega
29.05.2022
Sloga
Sjenica
29.05.2022
Rampa
:
Sloga
OFK Kotroman
Mokra Gora
29.05.2022
Bakionica
Bakionica
29.05.2022
OFK Kotroman
:
Bakionica
Prvi partizan
Užice
29.05.2022
Perućac
Perućac
29.05.2022
Prvi partizan
:
Perućac
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 3
Tara
Kremna
29.05.2022
Plavi Tok
0 : 3
Tara
Lugina
Preševo
29.05.2022
17:00
Radnički 2021
Vranje
29.05.2022 17:00
Lugina
:
Radnički 2021
Čelik
Belo polje
29.05.2022
17:00
Pavlovac
Pavlovac
29.05.2022 17:00
Čelik
:
Pavlovac
Mladost (B)
Bosilegrad
29.05.2022
17:00
BSK Bujanovac
Bujanovac
29.05.2022 17:00
Mladost (B)
:
BSK Bujanovac
Levosoje
Levosoje
29.05.2022
17:00
Vihor
Žbevac
29.05.2022 17:00
Levosoje
:
Vihor
Mineralac
Vranjska Banja
29.05.2022
17:00
Mladost (S)
Suvojnica
29.05.2022 17:00
Mineralac
:
Mladost (S)
Dračić 2018
Dračić
29.05.2022
11:00
Kolubara 2
Valjevo
29.05.2022 11:00
Dračić 2018
:
Kolubara 2
Kotešica
Kotešica
29.05.2022
11:00
Polet
Popučke
29.05.2022 11:00
Kotešica
:
Polet
Popadić
Popadić
29.05.2022
11:00
Stari drugari
Ljig
29.05.2022 11:00
Popadić
:
Stari drugari
Mali korak
Oglađenovac
29.05.2022
11:00
Lukavac
Lukavac
29.05.2022 11:00
Mali korak
:
Lukavac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
29.05.2022
11:00
Jadar 2013
Valjevo
29.05.2022 11:00
Milenko Pavlović
:
Jadar 2013
Mladost
Kruščić
29.05.2022
17:30
Graničar
Riđica
29.05.2022 17:30
Mladost
:
Graničar
Hajduk
Stapar
29.05.2022
17:30
Polet
Sivac
29.05.2022 17:30
Hajduk
:
Polet
BSK
Bački Brestovac
29.05.2022
17:30
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
29.05.2022 17:30
BSK
:
Aleksa Šantić
Omladinac (B)
Bukovac
29.05.2022
17:30
Omladinac (D)
Deronje
29.05.2022 17:30
Omladinac (B)
:
Omladinac (D)
OFK Odžaci
Odžaci
29.05.2022
17:30
Terekveš
Svilojevo
29.05.2022 17:30
OFK Odžaci
:
Terekveš
Dinamo 1923
Bački Breg
29.05.2022
17:30
Kula
Kula
29.05.2022 17:30
Dinamo 1923
:
Kula
Garevina
Garevina
29.05.2022
17:00
14. Oktobar
Izbenica
29.05.2022 17:00
Garevina
:
14. Oktobar
Radnički (B)
Baranda
29.05.2022
17:30
Pobeda
Samoš
29.05.2022 17:30
Radnički (B)
:
Pobeda
BSK Bavanište
Bavanište
29.05.2022
17:30
Unirea
Uzdin
29.05.2022 17:30
BSK Bavanište
:
Unirea
Mladost (V)
Vojlovica
29.05.2022
17:30
Glogonj
Glogonj
29.05.2022 17:30
Mladost (V)
:
Glogonj
Mundial
Pančevo
29.05.2022
17:30
Omladinac 1927
Opovo
29.05.2022 17:30
Mundial
:
Omladinac 1927
Šarbane
Šarbane
29.05.2022
17:00
Polet (T)
Takovo
29.05.2022 17:00
Šarbane
:
Polet (T)
Nepričava
Nepričava
29.05.2022
17:00
Pambukovica
Pambukovica
29.05.2022 17:00
Nepričava
:
Pambukovica
Jedinstvo (M)
Milorci
29.05.2022
17:00
Omladinac (K)
Kalinovac
29.05.2022 17:00
Jedinstvo (M)
:
Omladinac (K)
Sovljak
Sovljak
29.05.2022
17:00
Polet (DL)
Donji Lajkovac
29.05.2022 17:00
Sovljak
:
Polet (DL)
Ratkovac
Ratkovac
29.05.2022
17:00
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
29.05.2022 17:00
Ratkovac
:
Pepeljevac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
29.05.2022
17:00
Mladost (V)
Vračević
29.05.2022 17:00
Tvrdojevac
:
Mladost (V)
OFK Paljuvi
Paljuvi
29.05.2022
17:00
Crvena Jabuka
Ub
29.05.2022 17:00
OFK Paljuvi
:
Crvena Jabuka
Čučuge
Čučuge
29.05.2022
17:00
Joševa
Joševa
29.05.2022 17:00
Čučuge
:
Joševa
Fruškogorac
Krčedin
29.05.2022
17:00
Napredak
Žarkovac
29.05.2022 17:00
Fruškogorac
:
Napredak
Jedinstvo
Platičevo
29.05.2022
17:00
Hajduk 1932
Šimanovci
29.05.2022 17:00
Jedinstvo
:
Hajduk 1932
Graničar (O)
Obrež
29.05.2022
17:00
Šumar
Ogar
29.05.2022 17:00
Graničar (O)
:
Šumar
Krušedol
Krušedol
29.05.2022
17:00
ČSK Čortanovci
Čortanovci
29.05.2022 17:00
Krušedol
:
ČSK Čortanovci
Rudar
Vrdnik
29.05.2022
17:00
Mladost
Buđanovci
29.05.2022 17:00
Rudar
:
Mladost
Polet
Novi Karlovci
29.05.2022
17:00
Srem
Sremski Mihaljevci
29.05.2022 17:00
Polet
:
Srem
MSK
Mihajlovo
29.05.2022
17:30
Potisje
Knićanin
29.05.2022 17:30
MSK
:
Potisje
Mladost
Belo Blato
29.05.2022
17:30
Naftagas
Boka
29.05.2022 17:30
Mladost
:
Naftagas
Lehel
Mužlja
29.05.2022
17:30
Radnički 1911
Jaša Tomić
29.05.2022 17:30
Lehel
:
Radnički 1911
Partizan
Tomaševac
29.05.2022
17:30
OFK Klek
Klek
29.05.2022 17:30
Partizan
:
OFK Klek
Bilećanin
Sečanj
29.05.2022
17:30
OFK Stajićevo
Stajićevo
29.05.2022 17:30
Bilećanin
:
OFK Stajićevo
Tamiš
Farkaždin
29.05.2022
17:30
Tisa 1933
Taraš
29.05.2022 17:30
Tamiš
:
Tisa 1933
Gradac
Konopnica
29.05.2022
11:00
Marjan MB
Mala Biljanica
29.05.2022 11:00
Gradac
:
Marjan MB
7. Juli
Bela Crkva
29.05.2022
17:30
Luk
Voćnjak
29.05.2022 17:30
7. Juli
:
Luk
Mladost (DB)
Donja Borina
29.05.2022
17:30
Jadar 1961
Gornji Dobrić
29.05.2022 17:30
Mladost (DB)
:
Jadar 1961
Studenac
Gornja Koviljača
29.05.2022
17:30
Sloga
Straža
29.05.2022 17:30
Studenac
:
Sloga
Prva Iskra
Runjani
29.05.2022
17:30
TE Gučevo
Trbušnica
29.05.2022 17:30
Prva Iskra
:
TE Gučevo
Jelav
Jelav
29.05.2022
17:30
Jedinstvo
Zavlaka
29.05.2022 17:30
Jelav
:
Jedinstvo
Mali Požarevac
Mali Požarevac
3 : 0
Sibnica
Sibnica
29.05.2022 17:00
Mali Požarevac
3 : 0
Sibnica
Crvena zvezda
Ralja
6 : 0
OFK Slatina
Slatina
29.05.2022 17:00
Crvena zvezda
6 : 0
OFK Slatina
Mladost (MI)
Mala Ivanča
2 : 1
OFK Rogača
Rogača
29.05.2022 17:00
Mladost (MI)
2 : 1
OFK Rogača
Vojvoda
Dučina
6 : 0
Stojnik
Stojnik
29.05.2022 17:00
Vojvoda
6 : 0
Stojnik
Sopot
Sopot
7 : 0
Mladost (G)
Guberevac
29.05.2022 17:00
Sopot
7 : 0
Mladost (G)
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 0
Popović
Popovići
29.05.2022 17:00
Nemenikuće
3 : 0
Popović
Omladinac
Šaludovac
29.05.2022
17:30
15. Avgust 1950
Lomnica
29.05.2022 17:30
Omladinac
:
15. Avgust 1950
Sinđelić
Vojnik
29.05.2022
17:30
Donja Mutnica
Donja Mutnica
29.05.2022 17:30
Sinđelić
:
Donja Mutnica
Šumadija
Trešnjevica
29.05.2022
17:30
Rudar
Plazane
29.05.2022 17:30
Šumadija
:
Rudar
13. maj
Zemun
29.05.2022
11:00
Busije
Zemun
29.05.2022 11:00
13. maj
:
Busije
BUSK
Beograd
29.05.2022
17:00
Šumadinac
Bečmen
29.05.2022 17:00
BUSK
:
Šumadinac
Velika Moštanica
Velika Moštanica
29.05.2022
17:00
Zmaj Novi grad
Zemun
29.05.2022 17:00
Velika Moštanica
:
Zmaj Novi grad
Novi Beograd
Novi Beograd
29.05.2022
17:00
Miljakovac
Beograd
29.05.2022 17:00
Novi Beograd
:
Miljakovac
Borac
Progar
29.05.2022
17:00
Rekreativo 011
Beograd
29.05.2022 17:00
Borac
:
Rekreativo 011
Sinđelić 2012
Ugrinovci
29.05.2022
17:00
Železnik 1930
Železnik
29.05.2022 17:00
Sinđelić 2012
:
Železnik 1930
KFK Ravna gora
Zemun
29.05.2022
19:15
Avala 1939
Beli Potok
29.05.2022 19:15
KFK Ravna gora
:
Avala 1939
Pionir
Besni Fok
29.05.2022
17:00
Minel
Ripanj
29.05.2022 17:00
Pionir
:
Minel
Lepušnica
Glogonjski rit
29.05.2022
17:00
Sveti Stefan
Slanci
29.05.2022 17:00
Lepušnica
:
Sveti Stefan
OFK Crvenka
Borča
29.05.2022
17:00
Mladi proleter
Beograd
29.05.2022 17:00
OFK Crvenka
:
Mladi proleter
OFK Lug 2020
Lug
29.05.2022
11:00
Palilulac
Beograd
29.05.2022 11:00
OFK Lug 2020
:
Palilulac
Feniks
Rača
29.05.2022
10:00
Borac
Pajsijevići
29.05.2022 10:00
Feniks
:
Borac
Mladost (K)
Končarevo
29.05.2022
17:30
Osaonica
Bagrdan
29.05.2022 17:30
Mladost (K)
:
Osaonica
Morava
Ribare
29.05.2022
17:30
Mladost (T)
Tečić
29.05.2022 17:30
Morava
:
Mladost (T)
Ursule
Ursule
29.05.2022
17:30
Vinogradar
Crkvenac
29.05.2022 17:30
Ursule
:
Vinogradar
Kupinovac
Kupinovac
29.05.2022
17:30
Bratstvo
Međureč
29.05.2022 17:30
Kupinovac
:
Bratstvo
Borac
Kloka
29.05.2022
17:30
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
29.05.2022 17:30
Borac
:
Trešnjevica
Šamot
Aranđelovac
29.05.2022
17:30
Venčani
Venčani
29.05.2022 17:30
Šamot
:
Venčani
Mladost (J)
Jelenac
29.05.2022
17:30
Tulež
Tulež
29.05.2022 17:30
Mladost (J)
:
Tulež
Kalipolje
Žabare
29.05.2022
11:00
Mladost (R)
Rajkovac
29.05.2022 11:00
Kalipolje
:
Mladost (R)
Mladost
Mali Bač
29.05.2022
17:30
Slavija (P)
Pivnice
29.05.2022 17:30
Mladost
:
Slavija (P)
Bačka (D)
Despotovo
29.05.2022
17:30
Soko
Nova Gajdobra
29.05.2022 17:30
Bačka (D)
:
Soko
Kulpin
Kulpin
29.05.2022
17:30
Maglić
Bački Maglić
29.05.2022 17:30
Kulpin
:
Maglić
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
29.05.2022
17:30
Krivanj
Selenča
29.05.2022 17:30
Bački Hajduk
:
Krivanj
Borac
Vizić
29.05.2022
17:30
Slavija (B)
Bođani
29.05.2022 17:30
Borac
:
Slavija (B)
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
29.05.2022
18:00
Gruža
Vitanovac
29.05.2022 18:00
Kraljevo Hajduk
:
Gruža
Miločajac
Miločaj
29.05.2022
11:00
Mlada krila
Metikoši
29.05.2022 11:00
Miločajac
:
Mlada krila
Lazac
Lazac
29.05.2022
18:00
Jovo Kursula
Cvetke
29.05.2022 18:00
Lazac
:
Jovo Kursula
Studen Vitez
Studenica
29.05.2022
11:00
Popovići Vrnjci
Vrnjci
29.05.2022 11:00
Studen Vitez
:
Popovići Vrnjci
Apolon 2018
Kovači
29.05.2022
18:00
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
29.05.2022 18:00
Apolon 2018
:
Jedinstvo (D)
Mineral 2015
Rudno
29.05.2022
11:00
Granit
Jošanička banja
29.05.2022 11:00
Mineral 2015
:
Granit
Jedinstvo (G)
Godačica
29.05.2022
18:00
Borac
Vraneši
29.05.2022 18:00
Jedinstvo (G)
:
Borac
Mrovska
Mrovska
29.05.2022
17:00
Vlašić
Donje Crniljevo
29.05.2022 17:00
Mrovska
:
Vlašić
Šipurske livade
Šabac
29.05.2022
17:00
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
29.05.2022 17:00
Šipurske livade
:
Mladost (PP)
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
29.05.2022
17:00
Sloga (K)
Krnić
29.05.2022 17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
:
Sloga (K)
Trešnjevka
Trbusac
29.05.2022
17:00
Dobrava
Vukošić
29.05.2022 17:00
Trešnjevka
:
Dobrava
Dobrava Žabar 2020
Žabar
29.05.2022
17:00
Jevremovac
Jevremovac
29.05.2022 17:00
Dobrava Žabar 2020
:
Jevremovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
29.05.2022
17:00
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
29.05.2022 17:00
Pričinović
:
OFK Letnjikovac 1983
Sloga (M)
Matijevac
29.05.2022
17:00
Dumača
Pocerski Metković
29.05.2022 17:00
Sloga (M)
:
Dumača
Novoselac
Novo Selo
29.05.2022
17:30
Spartak
Sićevo
29.05.2022 17:30
Novoselac
:
Spartak
Standard 2021
Čamurlija
29.05.2022
17:30
Supovac
Supovac
29.05.2022 17:30
Standard 2021
:
Supovac
Mramor
Mramor
29.05.2022
17:30
Jasenovik 2018
Jasenovik
29.05.2022 17:30
Mramor
:
Jasenovik 2018
Real Niš
Niš
29.05.2022
17:30
Sloga (DT)
Donja Trnava
29.05.2022 17:30
Real Niš
:
Sloga (DT)
Mezgraja
Mezgraja
29.05.2022
17:30
Sloga 1948
Malča
29.05.2022 17:30
Mezgraja
:
Sloga 1948
Vrtište
Vrtište
29.05.2022
17:30
Mladost
Donji Komren
29.05.2022 17:30
Vrtište
:
Mladost
Napredak
Banatska Topola
29.05.2022
17:30
Proleter
Međa
29.05.2022 17:30
Napredak
:
Proleter
1. Oktobar
Srpski Itebej
29.05.2022
17:30
Roham
Nova Crnja
29.05.2022 17:30
1. Oktobar
:
Roham
Omladinac
Ravni Topolovac
29.05.2022
17:30
SU Podgrmeč
Žitište
29.05.2022 17:30
Omladinac
:
SU Podgrmeč
Terekveš
Hetin
29.05.2022
17:30
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
29.05.2022 17:30
Terekveš
:
Jedinstvo (NB)
Vujan
Prislonica
29.05.2022
Planinac
Vujetinci
29.05.2022
Vujan
:
Planinac
Prijatelji
Čačak
29.05.2022
11:00
Gladijator
Čačak
29.05.2022 11:00
Prijatelji
:
Gladijator
Budućnost
Stančići
29.05.2022
Čačak 94
Čačak
29.05.2022
Budućnost
:
Čačak 94
Malba
Žaočani
29.05.2022
Morava
Mojsinje
29.05.2022
Malba
:
Morava
Tigrovi Mija Gold
Preljina
29.05.2022
Gaučosi
Čačak
29.05.2022
Tigrovi Mija Gold
:
Gaučosi
Lugovi
Čačak
29.05.2022
Gavrilo Princip
Vranići
29.05.2022
Lugovi
:
Gavrilo Princip
Mršinci
Mršinci
29.05.2022
Remont
Čačak
29.05.2022
Mršinci
:
Remont
Stig 1955
Beranje
29.05.2022
17:30
Mladi Borac
Majilovac
29.05.2022 17:30
Stig 1955
:
Mladi Borac
Napredak (B)
Bubušinac
29.05.2022
17:30
Napredak 1934
Nabrđe
29.05.2022 17:30
Napredak (B)
:
Napredak 1934
Barič
Barič
29.05.2022
17:30
Beli Orao
Bradarac
29.05.2022 17:30
Barič
:
Beli Orao
Mlava (B)
Bratinac
29.05.2022
17:30
OFK Braničevo
Braničevo
29.05.2022 17:30
Mlava (B)
:
OFK Braničevo
Ljubičevo
Ljubičevo
29.05.2022
17:30
Batovac
Batovac
29.05.2022 17:30
Ljubičevo
:
Batovac
Soko
Krvije
29.05.2022
17:30
Integral
Batuša
29.05.2022 17:30
Soko
:
Integral
Mlava (ML)
Malo Laole
29.05.2022
17:30
Jedinstvo (S)
Smoljinac
29.05.2022 17:30
Mlava (ML)
:
Jedinstvo (S)
Zadrugar 1947
Tabanovac
29.05.2022
17:30
Rade Milošević
Dubočka
29.05.2022 17:30
Zadrugar 1947
:
Rade Milošević
Manastirica
Manastirica
29.05.2022
17:30
Napredak (S)
Simićevo
29.05.2022 17:30
Manastirica
:
Napredak (S)
Pobeda 1953
Osanica
29.05.2022
17:30
Sloga 1945
Veliko Selo
29.05.2022 17:30
Pobeda 1953
:
Sloga 1945
Nišavac
Staničenje
29.05.2022
17:30
Mladost (MS)
Mali Suvodol
29.05.2022 17:30
Nišavac
:
Mladost (MS)
Lokomotiva
Belo Polje
29.05.2022
17:30
Borac
Barje Čiflik
29.05.2022 17:30
Lokomotiva
:
Borac
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
29.05.2022
17:30
Rongo Siti
Pirot
29.05.2022 17:30
Veliki Suvodol
:
Rongo Siti
Budućnost
Veliki Jovanovac
29.05.2022
17:30
Mladost (PR)
Poljska Ržana
29.05.2022 17:30
Budućnost
:
Mladost (PR)
Padež
Petrovac
29.05.2022
17:30
Temac
Temska
29.05.2022 17:30
Padež
:
Temac
OFK Sloga
Dobrujevac
29.05.2022
17:30
Tempo
Mozgovo
29.05.2022 17:30
OFK Sloga
:
Tempo
Borac
Trnjane
29.05.2022
11:00
Napredak 2012
Krušje
29.05.2022 11:00
Borac
:
Napredak 2012
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
29.05.2022
11:00
Sloga
Korman
29.05.2022 11:00
Crvena zvezda
:
Sloga
Ratar
Gornja Peščanica
29.05.2022
11:00
Jedinstvo
Bobovište
29.05.2022 11:00
Ratar
:
Jedinstvo
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
29.05.2022
11:00
Rutevac
Rutevac
29.05.2022 11:00
Rudar 2016
:
Rutevac
Badljevica
Badljevica
29.05.2022
17:30
Crvena zvezda
Suvodol
29.05.2022 17:30
Badljevica
:
Crvena zvezda
Skobalj
Skobalj
29.05.2022
17:30
Vožd 2020
Vodanj
29.05.2022 17:30
Skobalj
:
Vožd 2020
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
29.05.2022
17:30
Landol
Landol
29.05.2022 17:30
Stari Hrast 2018
:
Landol
Jezava
Smederevo
29.05.2022
17:30
Proleter 1947
Vranovo
29.05.2022 17:30
Jezava
:
Proleter 1947
Budućnost
Mala Krsna
29.05.2022
17:30
Godomin
Smederevo
29.05.2022 17:30
Budućnost
:
Godomin
Gradina
Rti
29.05.2022
11:00
Jelica
Goračići
29.05.2022 11:00
Gradina
:
Jelica
Devići
Devići
29.05.2022
17:30
Bjelica
Milatovići
29.05.2022 17:30
Devići
:
Bjelica
Sloga
Kaona
29.05.2022
17:30
Brezova
Brezova
29.05.2022 17:30
Sloga
:
Brezova
Bratstvo
Dljin
29.05.2022
17:30
Radnički
Turica
29.05.2022 17:30
Bratstvo
:
Radnički
Čoka
Čoka
29.05.2022
17:30
Tromeđa
Majdan
29.05.2022 17:30
Čoka
:
Tromeđa
Hajduk
Podlokanj
29.05.2022
17:30
Potisje
Kanjiža
29.05.2022 17:30
Hajduk
:
Potisje
Jedinstvo (M)
Martonoš
29.05.2022
17:30
Tisa
Padej
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (M)
:
Tisa
Graničar
Đala
29.05.2022
17:30
Jadran
Sanad
29.05.2022 17:30
Graničar
:
Jadran
Slavija
Banatsko Aranđelovo
29.05.2022
17:30
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
29.05.2022 17:30
Slavija
:
Jedinstvo (SK)
Fruška Gora
Ruma
29.05.2022
17:00
OFK Bačinci
Bačinci
29.05.2022 17:00
Fruška Gora
:
OFK Bačinci
Zmaj
Noćaj
29.05.2022
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
29.05.2022 17:00
Zmaj
:
OFK Zeka Buljubaša
Obilić 1993
Kukujevci
29.05.2022
17:00
Jedinstvo
Ruma
29.05.2022 17:00
Obilić 1993
:
Jedinstvo
Erdevik 2017
Erdevik
29.05.2022
17:00
Graničar (K)
Kuzmin
29.05.2022 17:00
Erdevik 2017
:
Graničar (K)
LSK Laćarak
Laćarak
29.05.2022
17:00
Graničar (A)
Adaševci
29.05.2022 17:00
LSK Laćarak
:
Graničar (A)
Srem
Sremska Rača
29.05.2022
17:00
BSK
Bešenovo
29.05.2022 17:00
Srem
:
BSK
Hajduk
Višnjićevo
29.05.2022
17:00
OFK Bikić
Bikić Do
29.05.2022 17:00
Hajduk
:
OFK Bikić
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
29.05.2022
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
29.05.2022
Backovac Junajted
:
Jablanica
Ozremica
Beršići
29.05.2022
Lunjevica
Lunjevica
29.05.2022
Ozremica
:
Lunjevica
Omladinac
Kalimanići
29.05.2022
Takovski Ustanak
Takovo
29.05.2022
Omladinac
:
Takovski Ustanak
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
29.05.2022
Šilopaj
Šilopaj
29.05.2022
FC Stella Rossa
:
Šilopaj
Velereč 94
Velereč
29.05.2022
Brezak
Pranjani
29.05.2022
Velereč 94
:
Brezak
Majdan
Majdan
29.05.2022
Semedraž
Semedraž
29.05.2022
Majdan
:
Semedraž
Lepaja 2018
Lepaja
29.05.2022
10:00
Arbanasce
Arbanasce
29.05.2022 10:00
Lepaja 2018
:
Arbanasce
Jastrebac 1979
Krajkovac
29.05.2022
13:00
Sloga 1980
Jovanovac
29.05.2022 13:00
Jastrebac 1979
:
Sloga 1980
Koprijan
Gradište
29.05.2022
10:00
Dobrič 1974
Brest
29.05.2022 10:00
Koprijan
:
Dobrič 1974
Balajnac 2019
Balajnac
29.05.2022
13:00
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
29.05.2022 13:00
Balajnac 2019
:
Jugovići 1976
Banat (D)
Dupljaja
29.05.2022
17:30
Dunav
Banatska Palanka
29.05.2022 17:30
Banat (D)
:
Dunav
Omladinac
Zagajica
29.05.2022
17:30
Partizan
Kajtasovo
29.05.2022 17:30
Omladinac
:
Partizan
Banat (I)
Ilandža
29.05.2022
17:30
Karaš (J)
Jasenovo
29.05.2022 17:30
Banat (I)
:
Karaš (J)
Graničar
Miletićevo
29.05.2022
17:30
Polet
Izbište
29.05.2022 17:30
Graničar
:
Polet
Karaš (K)
Kuštilj
29.05.2022
17:30
Ratar
Kruščica
29.05.2022 17:30
Karaš (K)
:
Ratar
Vitorul
Straža
29.05.2022
17:30
Borac (VS)
Veliko Središte
29.05.2022 17:30
Vitorul
:
Borac (VS)
Tomislavci
Tomislavci
29.05.2022
Proleter
Njegoševo
29.05.2022
Tomislavci
:
Proleter
Slavija
Novo Orahovo
29.05.2022
Mladost
Radičević
29.05.2022
Slavija
:
Mladost
Vrelo
Šarkamen
29.05.2022
17:30
OFK Sikole
Sikole
29.05.2022 17:30
Vrelo
:
OFK Sikole
OFK Tamnič
Tamnič
29.05.2022
17:30
Mladost
Karbulovo
29.05.2022 17:30
OFK Tamnič
:
Mladost
Trešnjica
Tvrdići
29.05.2022
14:30
Gorobilje
Gorobilje
29.05.2022 14:30
Trešnjica
:
Gorobilje
Glumač
Glumač
29.05.2022
14:30
Dobrinjac
Donja Dobrinja
29.05.2022 14:30
Glumač
:
Dobrinjac
Knjaz
Srednja Dobrinja
29.05.2022
17:30
Duškovci
Duškovci
29.05.2022 17:30
Knjaz
:
Duškovci
Gaglovo
Gaglovo
29.05.2022
17:30
Padež
Padež
29.05.2022 17:30
Gaglovo
:
Padež
Zmajevac
Belasica
0 : 3
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
29.05.2022 11:00
Zmajevac
0 : 3
Pepeljevac 1947
Modrica
Modrica
29.05.2022
11:00
Naupare
Naupare
29.05.2022 11:00
Modrica
:
Naupare
Polet
Šavrane
29.05.2022
11:00
Bukovica
Bukovica
29.05.2022 11:00
Polet
:
Bukovica
Kapidžija
Kapidžija
29.05.2022
11:00
Dedina
Dedina
29.05.2022 11:00
Kapidžija
:
Dedina
Makrešane
Makrešane
29.05.2022
17:30
Konjuh
Konjuh
29.05.2022 17:30
Makrešane
:
Konjuh
Jadran
Kragujevac
29.05.2022
17:00
Stanovo 1941
Stanovo
29.05.2022 17:00
Jadran
:
Stanovo 1941
Kragujevac
Kragujevac
29.05.2022
11:00
OFK Žeželj
Donja Sabanta
29.05.2022 11:00
Kragujevac
:
OFK Žeželj
Seljak
Cvetojevac
29.05.2022
11:00
Ćava
Grošnica
29.05.2022 11:00
Seljak
:
Ćava
OFK Bagremar
Kragujevac
29.05.2022
17:00
Dobrača
Dobrača
29.05.2022 17:00
OFK Bagremar
:
Dobrača
Obilić
Vilovo
29.05.2022
17:30
Vinogradar
Ledinci
29.05.2022 17:30
Obilić
:
Vinogradar
Čenej
Čenej
29.05.2022
17:30
Sloga
Lok
29.05.2022 17:30
Čenej
:
Sloga
Miletić
Mošorin
29.05.2022
17:30
Borac
Rakovac
29.05.2022 17:30
Miletić
:
Borac
Bačka
Begeč
29.05.2022
17:30
Moskva
Budisava
29.05.2022 17:30
Bačka
:
Moskva
Proleter
Banoštor
29.05.2022
17:30
OFK Hajduk
Novi Sad
29.05.2022 17:30
Proleter
:
OFK Hajduk
Hajduk (G)
Gardinovci
29.05.2022
17:30
Susek
Susek
29.05.2022 17:30
Hajduk (G)
:
Susek
Titel
Titel
29.05.2022
17:30
OFK Sirig
Sirig
29.05.2022 17:30
Titel
:
OFK Sirig
Mladost 1935
Prhovo
29.05.2022
17:00
Sloven
Sibač
29.05.2022 17:00
Mladost 1935
:
Sloven
Kupinovo
Kupinovo
29.05.2022
17:00
Lovac
Karlovčić
29.05.2022 17:00
Kupinovo
:
Lovac
OFK Brestač
Brestač
29.05.2022
17:00
Kameni
Ašanja
29.05.2022 17:00
OFK Brestač
:
Kameni
Jedinstvo 2014
Ečka
29.05.2022
17:30
Borac
Zrenjanin
29.05.2022 17:30
Jedinstvo 2014
:
Borac
Sloga
Jarkovac
29.05.2022
17:30
KSK Konak 1926
Konak
29.05.2022 17:30
Sloga
:
KSK Konak 1926
Zlatica
Zlatica
29.05.2022
17:30
Proleter
Neuzina
29.05.2022 17:30
Zlatica
:
Proleter
Provo 2015
Provo
29.05.2022
11:00
Mladost (Z)
Zvezd
29.05.2022 11:00
Provo 2015
:
Mladost (Z)
Petrovac 74
Kujavica
29.05.2022
11:00
Skupljen 2013
Skupljen
29.05.2022 11:00
Petrovac 74
:
Skupljen 2013
Hajduk
Debrc
29.05.2022
18:00
Verko
Suvo Selo
29.05.2022 18:00
Hajduk
:
Verko
Polet
Jalovik
29.05.2022
18:00
Bobovik
Bobovik
29.05.2022 18:00
Polet
:
Bobovik
Torpedo
Lojanice
29.05.2022
18:00
Jedinstvo 2014
Beljin
29.05.2022 18:00
Torpedo
:
Jedinstvo 2014
Jovanovac
Jovanovac
29.05.2022
17:00
Kremenac
Rogojevac
29.05.2022 17:00
Jovanovac
:
Kremenac
Šumadija
Čumić
29.05.2022
17:00
Hajduk 1936
Jovanovac
29.05.2022 17:00
Šumadija
:
Hajduk 1936
Bukorovac
Kragujevac
29.05.2022
17:00
Apolon 4
Kragujevac
29.05.2022 17:00
Bukorovac
:
Apolon 4
Šampion 2013
Bošnjane
29.05.2022
14:30
Omladinac (V)
Vitkovo
29.05.2022 14:30
Šampion 2013
:
Omladinac (V)
Gradac
Pločnik
29.05.2022
14:30
Mladost 1977
Garevina
29.05.2022 14:30
Gradac
:
Mladost 1977
Stara Čaršija
Osaonica
29.05.2022
14:30
Borjak 2013
Okruglica
29.05.2022 14:30
Stara Čaršija
:
Borjak 2013
Jedinstvo
Kraljevci
29.05.2022
17:30
Polet
Nikinci
29.05.2022 17:30
Jedinstvo
:
Polet
Hrtkovci
Hrtkovci
29.05.2022
17:30
Borac
Stejanovci
29.05.2022 17:30
Hrtkovci
:
Borac
Fruškogorac
Mali Radinci
29.05.2022
17:30
Donji Petrovci
Donji Petrovci
29.05.2022 17:30
Fruškogorac
:
Donji Petrovci
Vojvodina
Neradin
29.05.2022
17:00
27. Oktobar
Šatrinci
29.05.2022 17:00
Vojvodina
: