Meševo osvojilo velika tri boda u Svilajncu

Ekipi Meševa su bila preko potrebna tri boda sa gostovanja u Svilajncu. Jer jer sa ovom pobedom i pobedom u poslednjem kolu kod kuće nad ekipom Timočanina obezbedili bi opstanak u Srpskoj ligi. Od samog početka utakmice gosti su krenuli agresivno. Poveli u 32. minutu kada je Živić oboren u šesnaestercu domaćina a siguran sa 11 metara bio je Nikolić za 0:1.

U drugom poluvremenu gosti su nastavili da napadaju gol protivnika, igraju lepršavo i u 63. minutu povećali prednost na 0:2, a strelac je bio Stojanović. Mogli su gosti i ubedljivije da trijumfuju, da su Ristić i Živić bili precizniji. Do kraja meča domaćin je smanjio prednost na 1:2 golom Stojanovića u 88.

Radnički (S) - Meševo 1:2 (0:2)

Svilajinac - Stadion: "Bojača". Gledalaca: 150. Sudija: Branislav Stanković (Babušnica) 7. Strelci: Stojanović 88. za Radnički, Nikolić u 32. (iz penala), Stojanović u 65. minutu za Meševo. Žuti kartoni: Tasić ( Radnički).  Igrač utakmice: Stojanović (Meševo).

Radnički: Radojković 7, O.Šapić 6, B.Šapić 6 (Sinđelić 6) Zlatković 6, Stojanović 7, Božić 6, (Kojic-), Šćepanović 6, Marković 6 (Đorđević-) Tasić 6, Mićunović 6, Sujić 6,
Meševo: Mitić 6, Nikolić 7, Zdravković 7, Stojanović 7,5 (Radičević 6), Pendo 6,5, (Đokić 7), Ristić 7, Živić 7, Čolović 7, Dašić 7, Savić 7, Jevtić 6,5.