20.03
11:00
Mladost (B)
14. oktobar
0
2
|
20.03.2022 11:00 | Mladost (B) | 0 : 2 | 14. oktobar | |||||
20.03
11:00
Stolice
Mladost (L)
3
0
|
20.03.2022 11:00 | Stolice | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
20.03
11:00
Vuk
Jadar 07
1
0
|
20.03.2022 11:00 | Vuk | 1 : 0 | Jadar 07 | |||||
20.03
11:00
Gradilište (L)
Krajišnici
1
1
|
20.03.2022 11:00 | Gradilište (L) | 1 : 1 | Krajišnici | |||||
20.03
11:00
Granit
Sloga
2
3
|
20.03.2022 11:00 | Granit | 2 : 3 | Sloga | |||||
20.03
11:00
Sinđelić
Mladost (DD)
2
0
|
20.03.2022 11:00 | Sinđelić | 2 : 0 | Mladost (DD) |
20.03
14:00
Spartak ŽK
Novi Pazar
1
2
|
20.03.2022 14:00 | Spartak ŽK | 1 : 2 | Novi Pazar | |||||
20.03
16:00
Mladost
Metalac
3
3
|
20.03.2022 16:00 | Mladost | 3 : 3 | Metalac | |||||
20.03
18:30
Crvena zvezda
Kolubara
3
0
|
20.03.2022 18:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Kolubara |
20.03
15:00
Borac (Š)
Borac (S)
1
0
|
20.03.2022 15:00 | Borac (Š) | 1 : 0 | Borac (S) | |||||
20.03
15:00
Tisa
Omladinac
1
0
|
20.03.2022 15:00 | Tisa | 1 : 0 | Omladinac |
20.03
14:30
Borac 1926
Sloga (BB)
3
1
|
20.03.2022 14:30 | Borac 1926 | 3 : 1 | Sloga (BB) | |||||
20.03
14:30
Smederevo 1924
Budućnost (A)
3
1
|
20.03.2022 14:30 | Smederevo 1924 | 3 : 1 | Budućnost (A) | |||||
20.03
14:29
RSK
Jedinstvo
0
4
|
20.03.2022 14:29 | RSK | 0 : 4 | Jedinstvo |
20.03
10:00
Borac
Leštane
1
0
|
20.03.2022 10:00 | Borac | 1 : 0 | Leštane |
20.03
18:00
Trayal
Budućnost (P)
2
0
|
20.03.2022 18:00 | Trayal | 2 : 0 | Budućnost (P) | |||||
20.03
15:00
Radnički (S)
GFK Dubočica
0
0
|
20.03.2022 15:00 | Radnički (S) | 0 : 0 | GFK Dubočica | |||||
20.03
15:00
Radnički (P)
GFK Jagodina
1
0
|
20.03.2022 15:00 | Radnički (P) | 1 : 0 | GFK Jagodina | |||||
20.03
15:00
OFK Brzi Brod
Jedinstvo (P)
1
1
|
20.03.2022 15:00 | OFK Brzi Brod | 1 : 1 | Jedinstvo (P) |
20.03
15:00
Borac
BAK
4
1
|
20.03.2022 15:00 | Borac | 4 : 1 | BAK | |||||
20.03
15:00
Crvena zvezda (RS)
Naftagas
0
2
|
20.03.2022 15:00 | Crvena zvezda (RS) | 0 : 2 | Naftagas | |||||
20.03
15:00
Polet
Mladost
1
0
|
20.03.2022 15:00 | Polet | 1 : 0 | Mladost |
20.03
15:00
Budućnost
Hajduk
2
3
|
20.03.2022 15:00 | Budućnost | 2 : 3 | Hajduk | |||||
20.03
15:00
Sloboda
Radnički (Š)
3
3
|
20.03.2022 15:00 | Sloboda | 3 : 3 | Radnički (Š) | |||||
20.03
15:00
Jedinstvo
Podunavac
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Podunavac |
20.03
15:00
Mladost (T)
Tavankut
0
0
|
20.03.2022 15:00 | Mladost (T) | 0 : 0 | Tavankut | |||||
20.03
15:00
Mladost (BP)
OFK Mladost APA
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Mladost (BP) | 2 : 0 | OFK Mladost APA | |||||
20.03
15:00
ČSK Pivara
Stanišić
0
3
|
20.03.2022 15:00 | ČSK Pivara | 0 : 3 | Stanišić | |||||
20.03
15:00
Hercegovac
Krila Krajine
5
0
|
20.03.2022 15:00 | Hercegovac | 5 : 0 | Krila Krajine | |||||
20.03
15:00
Preporod
Sloga
1
2
|
20.03.2022 15:00 | Preporod | 1 : 2 | Sloga |
20.03
15:00
Kosmaj
Lokomotiva
0
2
|
20.03.2022 15:00 | Kosmaj | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
20.03
15:00
Poštar Zvezdara
Crvena zvezda (MML)
1
4
|
20.03.2022 15:00 | Poštar Zvezdara | 1 : 4 | Crvena zvezda (MML) | |||||
20.03
15:00
PKB
BSK 1925
2
0
|
20.03.2022 15:00 | PKB | 2 : 0 | BSK 1925 | |||||
20.03
15:00
Zuce 2019
OFK Mladenovac
3
2
|
20.03.2022 15:00 | Zuce 2019 | 3 : 2 | OFK Mladenovac |
20.03
14:30
Budućnost
Tutin
0
4
|
20.03.2022 14:30 | Budućnost | 0 : 4 | Tutin | |||||
20.03
14:30
Korićani
Bane 1931
3
1
|
20.03.2022 14:30 | Korićani | 3 : 1 | Bane 1931 | |||||
20.03
14:30
Sloboda
Goč
2
1
|
20.03.2022 14:30 | Sloboda | 2 : 1 | Goč | |||||
20.03
14:30
Mokra Gora
Šumadija (T)
3
0
|
20.03.2022 14:30 | Mokra Gora | 3 : 0 | Šumadija (T) | |||||
20.03
14:30
Jošanica
Gruža
2
0
|
20.03.2022 14:30 | Jošanica | 2 : 0 | Gruža |
20.03
14:30
Polimlje
Jedinstvo Putevi
1
2
|
20.03.2022 14:30 | Polimlje | 1 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
20.03
14:30
Jedinstvo (K)
Savinac
7
3
|
20.03.2022 14:30 | Jedinstvo (K) | 7 : 3 | Savinac | |||||
20.03
14:30
Polet (T)
Omladinac
0
0
|
20.03.2022 14:30 | Polet (T) | 0 : 0 | Omladinac | |||||
20.03
14:30
Zlatar
Prijevor
0
3
|
20.03.2022 14:30 | Zlatar | 0 : 3 | Prijevor | |||||
20.03
14:30
Parmenac
Jasen
4
3
|
20.03.2022 14:30 | Parmenac | 4 : 3 | Jasen |
20.03
14:30
OFK Divci
Strmovo 1968
1
1
|
20.03.2022 14:30 | OFK Divci | 1 : 1 | Strmovo 1968 | |||||
20.03
14:30
Borac
Budućnost Krušik 2014
0
0
|
20.03.2022 14:30 | Borac | 0 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
20.03
14:30
Vrelo Sport
Železničar
0
1
|
20.03.2022 14:30 | Vrelo Sport | 0 : 1 | Železničar | |||||
20.03
11:00
Zadrugar
Mladost
3
0
|
20.03.2022 11:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Mladost | |||||
20.03
14:30
Drina
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
1
|
20.03.2022 14:30 | Drina | 1 : 1 | Jedinstvo Vladimirci 1924 |
20.03
14:30
Grizli ML
OFK Napredak
0
3
|
20.03.2022 14:30 | Grizli ML | 0 : 3 | OFK Napredak | |||||
20.03
14:30
OFK Aranđelovac 1979
Đerdap
2
1
|
20.03.2022 14:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 1 | Đerdap | |||||
20.03
14:30
Pomoravlje 1946
Rudar (S)
1
2
|
20.03.2022 14:30 | Pomoravlje 1946 | 1 : 2 | Rudar (S) |
20.03
15:00
Bukovik
Jedinstvo (GM)
1
1
|
20.03.2022 15:00 | Bukovik | 1 : 1 | Jedinstvo (GM) | |||||
20.03
15:00
Aluminijum
OFK Sinđelić
0
3
|
20.03.2022 15:00 | Aluminijum | 0 : 3 | OFK Sinđelić | |||||
20.03
15:00
OFK Napredak 1929
Mladost (B)
1
1
|
20.03.2022 15:00 | OFK Napredak 1929 | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
20.03
11:00
Delijski Vis
Rudar
2
0
|
20.03.2022 11:00 | Delijski Vis | 2 : 0 | Rudar | |||||
20.03
15:00
Mladost (M)
Malošište
0
1
|
20.03.2022 15:00 | Mladost (M) | 0 : 1 | Malošište | |||||
20.03
11:00
Car Konstantin
Orljane
3
1
|
20.03.2022 11:00 | Car Konstantin | 3 : 1 | Orljane | |||||
20.03
15:00
OFK Niš
Naša krila 1936
1
3
|
20.03.2022 15:00 | OFK Niš | 1 : 3 | Naša krila 1936 |
20.03
15:00
Žitorađa
Pusta Reka
0
0
|
20.03.2022 15:00 | Žitorađa | 0 : 0 | Pusta Reka | |||||
20.03
15:00
OFK Alakince
Moravac Orion
9
0
|
20.03.2022 15:00 | OFK Alakince | 9 : 0 | Moravac Orion | |||||
20.03
15:00
Trnovac
Plantaža
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Trnovac | 2 : 0 | Plantaža |
20.03
15:00
Sloga (M)
Jedinstvo (M)
1
2
|
20.03.2022 15:00 | Sloga (M) | 1 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
20.03
11:00
SFS Borac
Levač
2
0
|
20.03.2022 11:00 | SFS Borac | 2 : 0 | Levač | |||||
20.03
15:00
Kušiljevo
Trstenik PPT
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Kušiljevo | 2 : 1 | Trstenik PPT | |||||
20.03
15:00
Juhor
Gradina
6
0
|
20.03.2022 15:00 | Juhor | 6 : 0 | Gradina | |||||
20.03
15:00
Orlovi
Sloga (D)
1
0
|
20.03.2022 15:00 | Orlovi | 1 : 0 | Sloga (D) |
20.03
15:00
Lužnica
Jedinstvo (P)
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Lužnica | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
20.03
11:00
Tanasko Rajić
OFK Slatina
3
0
|
20.03.2022 11:00 | Tanasko Rajić | 3 : 0 | OFK Slatina | |||||
20.03
15:00
OFK 019
Sloga
2
1
|
20.03.2022 15:00 | OFK 019 | 2 : 1 | Sloga | |||||
20.03
15:00
Rajko Mitić
Balkanski
0
0
|
20.03.2022 15:00 | Rajko Mitić | 0 : 0 | Balkanski |
20.03
15:00
Budućnost (M)
Naša Zvezda
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Budućnost (M) | 3 : 0 | Naša Zvezda | |||||
20.03
15:00
Lipar
Budućnost (P)
0
0
|
20.03.2022 15:00 | Lipar | 0 : 0 | Budućnost (P) | |||||
20.03
15:00
Radnički 1918
Rusin
1
0
|
20.03.2022 15:00 | Radnički 1918 | 1 : 0 | Rusin |
20.03
16:00
Bačka 1923
Dinamo
1
1
|
20.03.2022 16:00 | Bačka 1923 | 1 : 1 | Dinamo | |||||
20.03
16:00
TSK
Fruškogorac
1
0
|
20.03.2022 16:00 | TSK | 1 : 0 | Fruškogorac | |||||
20.03
16:00
ŽSK
Fruškogorski partizan
0
1
|
20.03.2022 16:00 | ŽSK | 0 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
20.03
16:00
Jugović
Borac
1
1
|
20.03.2022 16:00 | Jugović | 1 : 1 | Borac | |||||
20.03
16:00
Tatra
Petrovaradin
2
1
|
20.03.2022 16:00 | Tatra | 2 : 1 | Petrovaradin |
20.03
15:00
Spartak 1911
Dolina
2
2
|
20.03.2022 15:00 | Spartak 1911 | 2 : 2 | Dolina | |||||
20.03
15:00
Jugoslavija
Dolovo
0
3
|
20.03.2022 15:00 | Jugoslavija | 0 : 3 | Dolovo | |||||
20.03
15:00
Potporanj
Budućnost (A)
0
1
|
20.03.2022 15:00 | Potporanj | 0 : 1 | Budućnost (A) | |||||
20.03
15:00
Hajdučica
Radnički (K)
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Hajdučica | 2 : 0 | Radnički (K) | |||||
20.03
15:00
Sloga (BNS)
Stari Tamiš
0
1
|
20.03.2022 15:00 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Stari Tamiš |
20.03
15:00
Sremac (D)
Borac (M)
4
2
|
20.03.2022 15:00 | Sremac (D) | 4 : 2 | Borac (M) | |||||
20.03
15:00
Ljukovo
Fruškogorac
1
2
|
20.03.2022 15:00 | Ljukovo | 1 : 2 | Fruškogorac | |||||
20.03
15:00
Borac (K)
Sloga
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Borac (K) | 2 : 1 | Sloga | |||||
20.03
15:00
Jadran
Napredak
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Jadran | 2 : 1 | Napredak | |||||
20.03
15:00
Hajduk
Železničar
2
3
|
20.03.2022 15:00 | Hajduk | 2 : 3 | Železničar | |||||
20.03
15:00
Sremac (Deč)
Sremac (V)
3
1
|
20.03.2022 15:00 | Sremac (Deč) | 3 : 1 | Sremac (V) |
20.03
15:00
Sutjeska
Obilić (NK)
3
1
|
20.03.2022 15:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Obilić (NK) | |||||
20.03
15:00
Obilić (Z)
Iskra
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Obilić (Z) | 2 : 0 | Iskra |
20.03
14:30
Železničar Kusadak
Bačinac
0
0
|
20.03.2022 14:30 | Železničar Kusadak | 0 : 0 | Bačinac | |||||
20.03
14:30
SASK
Mladost 1948
1
0
|
20.03.2022 14:30 | SASK | 1 : 0 | Mladost 1948 | |||||
20.03
14:30
Osipaonica
Jedinstvo
4
0
|
20.03.2022 14:30 | Osipaonica | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.03
14:30
Radnik
Mladi radnik 1940
0
0
|
20.03.2022 14:30 | Radnik | 0 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
20.03
14:30
Glavaš
Polet
2
1
|
20.03.2022 14:30 | Glavaš | 2 : 1 | Polet | |||||
20.03
14:30
Podunavac
Petlić SD 026
1
1
|
20.03.2022 14:30 | Podunavac | 1 : 1 | Petlić SD 026 |
20.03
15:00
Mladi rudar 1954
Badnjevac
1
0
|
20.03.2022 15:00 | Mladi rudar 1954 | 1 : 0 | Badnjevac | |||||
20.03
15:00
Plaskovac
BSK
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Plaskovac | 2 : 1 | BSK | |||||
20.03
15:00
Vinča
Šumadinac 1913
0
2
|
20.03.2022 15:00 | Vinča | 0 : 2 | Šumadinac 1913 | |||||
20.03
15:00
Sloga (M)
ŽSK
1
2
|
20.03.2022 15:00 | Sloga (M) | 1 : 2 | ŽSK | |||||
20.03
15:00
Marjan
Trnava
0
4
|
20.03.2022 15:00 | Marjan | 0 : 4 | Trnava | |||||
20.03
15:00
Banja 1957
Prvi srpski ustanak
4
1
|
20.03.2022 15:00 | Banja 1957 | 4 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
20.03
15:00
Omladinac (D.R.)
Jasenica
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Omladinac (D.R.) | 2 : 0 | Jasenica |
20.03
15:00
Nemetali
Branik
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Nemetali | 2 : 1 | Branik | |||||
20.03
15:00
Urovica
Brestovac
3
3
|
20.03.2022 15:00 | Urovica | 3 : 3 | Brestovac | |||||
20.03
11:00
Mala Vrbica
Polet
3
0
|
20.03.2022 11:00 | Mala Vrbica | 3 : 0 | Polet | |||||
20.03
15:00
Radnički (K)
BSK
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Radnički (K) | 2 : 0 | BSK | |||||
20.03
11:00
Miloševo
Blizna
2
0
|
20.03.2022 11:00 | Miloševo | 2 : 0 | Blizna |
20.03
11:00
Donja Lomnica
Bratstvo
4
1
|
20.03.2022 11:00 | Donja Lomnica | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
20.03
15:00
Progres
Umac
4
1
|
20.03.2022 15:00 | Progres | 4 : 1 | Umac | |||||
20.03
15:00
Vučje
Jedinstvo (G)
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Vučje | 2 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
20.03
15:00
Mladost
OFK Brza
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Mladost | 2 : 1 | OFK Brza |
20.03
15:00
BSK
Milanovo
3
2
|
20.03.2022 15:00 | BSK | 3 : 2 | Milanovo | |||||
20.03
15:00
OFK Morava
Sloboda
0
1
|
20.03.2022 15:00 | OFK Morava | 0 : 1 | Sloboda | |||||
20.03
15:00
Bobište
Mladost 1959
1
2
|
20.03.2022 15:00 | Bobište | 1 : 2 | Mladost 1959 | |||||
20.03
15:00
Real
Mladi borac
5
2
|
20.03.2022 15:00 | Real | 5 : 2 | Mladi borac | |||||
20.03
15:00
Jedinstvo (B)
Sloga
5
0
|
20.03.2022 15:00 | Jedinstvo (B) | 5 : 0 | Sloga | |||||
20.03
15:00
Železničar
Moravac
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Železničar | 2 : 1 | Moravac |
20.03
15:00
Polet
Borac
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Polet | 2 : 1 | Borac | |||||
20.03
15:00
Radnički 1947
Jastrebac
1
5
|
20.03.2022 15:00 | Radnički 1947 | 1 : 5 | Jastrebac | |||||
20.03
15:00
Baličevac
Rad
3
2
|
20.03.2022 15:00 | Baličevac | 3 : 2 | Rad | |||||
20.03
15:00
Zemljoradnik
Moravac
0
0
|
20.03.2022 15:00 | Zemljoradnik | 0 : 0 | Moravac |
20.03
Kosovo
Osnić
1
0
|
20.03.2022 | Kosovo | 1 : 0 | Osnić | |||||
20.03
Šljivar
Graničar
0
3
|
20.03.2022 | Šljivar | 0 : 3 | Graničar | |||||
20.03
Sloga
Omladinac
2
2
|
20.03.2022 | Sloga | 2 : 2 | Omladinac | |||||
20.03
Velika Jasikova
FSU Kraljevica
0
3
|
20.03.2022 | Velika Jasikova | 0 : 3 | FSU Kraljevica |
20.03
15:00
Vinogradar
FUD
2
2
|
20.03.2022 15:00 | Vinogradar | 2 : 2 | FUD | |||||
20.03
13:00
Sloga (L)
Jastrebac (VŠ)
1
2
|
20.03.2022 13:00 | Sloga (L) | 1 : 2 | Jastrebac (VŠ) | |||||
20.03
15:00
Kupci
Sebečevac
1
2
|
20.03.2022 15:00 | Kupci | 1 : 2 | Sebečevac | |||||
20.03
15:00
Mačkovac
Sloga (Ć)
2
3
|
20.03.2022 15:00 | Mačkovac | 2 : 3 | Sloga (Ć) | |||||
20.03
15:00
Trudbenik
Temnić 1924
2
3
|
20.03.2022 15:00 | Trudbenik | 2 : 3 | Temnić 1924 | |||||
20.03
15:00
Parunovac
Čitluk
3
1
|
20.03.2022 15:00 | Parunovac | 3 : 1 | Čitluk | |||||
20.03
15:00
Mladost (T)
Rubin
1
5
|
20.03.2022 15:00 | Mladost (T) | 1 : 5 | Rubin |
20.03
15:30
Vojvodina (NM)
Polet
0
1
|
20.03.2022 15:30 | Vojvodina (NM) | 0 : 1 | Polet | |||||
20.03
15:30
ASK
Napredak
4
4
|
20.03.2022 15:30 | ASK | 4 : 4 | Napredak | |||||
20.03
15:30
Borac
Rusanda
1
2
|
20.03.2022 15:30 | Borac | 1 : 2 | Rusanda | |||||
20.03
15:30
Banat
Vojvodina (B)
2
1
|
20.03.2022 15:30 | Banat | 2 : 1 | Vojvodina (B) | |||||
20.03
15:30
ŽAK
Krajina
5
0
|
20.03.2022 15:30 | ŽAK | 5 : 0 | Krajina |
20.03
15:00
Javor
Kolare
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Javor | 2 : 0 | Kolare | |||||
20.03
15:00
Budućnost (Đ)
Dragocvet
1
1
|
20.03.2022 15:00 | Budućnost (Đ) | 1 : 1 | Dragocvet | |||||
20.03
15:00
Budućnost (M)
Sloga
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Budućnost (M) | 2 : 0 | Sloga | |||||
20.03
15:00
Partizan (M)
Morava
0
2
|
20.03.2022 15:00 | Partizan (M) | 0 : 2 | Morava | |||||
20.03
15:00
Mladost
OFK Juhor 2016
5
1
|
20.03.2022 15:00 | Mladost | 5 : 1 | OFK Juhor 2016 | |||||
20.03
15:00
Moravac 2015
GFK Tabane
4
1
|
20.03.2022 15:00 | Moravac 2015 | 4 : 1 | GFK Tabane | |||||
20.03
15:00
Rudar (St)
Mladi Borac
3
1
|
20.03.2022 15:00 | Rudar (St) | 3 : 1 | Mladi Borac |
20.03
14:30
Budućnost (V)
Sloga (L)
6
0
|
20.03.2022 14:30 | Budućnost (V) | 6 : 0 | Sloga (L) | |||||
20.03
14:30
Sirakovo
Šapine
3
0
|
20.03.2022 14:30 | Sirakovo | 3 : 0 | Šapine | |||||
20.03
14:30
Borac (K)
Omladinac (Š)
1
2
|
20.03.2022 14:30 | Borac (K) | 1 : 2 | Omladinac (Š) | |||||
20.03
14:30
Obilić
Rudar (Kr)
1
2
|
20.03.2022 14:30 | Obilić | 1 : 2 | Rudar (Kr) | |||||
20.03
14:30
Vihor
Krilaš
1
5
|
20.03.2022 14:30 | Vihor | 1 : 5 | Krilaš | |||||
20.03
14:30
Mladost (R)
Železničar
1
2
|
20.03.2022 14:30 | Mladost (R) | 1 : 2 | Železničar |
20.03
15:00
Turbina
Mladost
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Turbina | 2 : 1 | Mladost | |||||
20.03
10:00
Radnički (R)
Beljina
2
2
|
20.03.2022 10:00 | Radnički (R) | 2 : 2 | Beljina | |||||
20.03
15:00
Šumadija
Krtinska
3
1
|
20.03.2022 15:00 | Šumadija | 3 : 1 | Krtinska | |||||
20.03
15:00
Strelac
Dimitrije Tucović
0
1
|
20.03.2022 15:00 | Strelac | 0 : 1 | Dimitrije Tucović | |||||
20.03
15:00
Lisović 1977
OFK Budućnost
1
3
|
20.03.2022 15:00 | Lisović 1977 | 1 : 3 | OFK Budućnost | |||||
20.03
15:00
Omladinac
BSK 1926
2
5
|
20.03.2022 15:00 | Omladinac | 2 : 5 | BSK 1926 |
20.03
15:00
Vrčin
Podunavac
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Vrčin | 2 : 1 | Podunavac | |||||
20.03
15:00
SUF Dubona
Rabrovac
4
3
|
20.03.2022 15:00 | SUF Dubona | 4 : 3 | Rabrovac | |||||
20.03
15:00
Boleč
Dunavac
4
2
|
20.03.2022 15:00 | Boleč | 4 : 2 | Dunavac | |||||
20.03
15:00
Zaklopača
Kaluđerica 1969
0
3
|
20.03.2022 15:00 | Zaklopača | 0 : 3 | Kaluđerica 1969 | |||||
20.03
15:00
SUF Kovačevac 1956
Napredak
3
0
|
20.03.2022 15:00 | SUF Kovačevac 1956 | 3 : 0 | Napredak | |||||
20.03
15:00
Pudarci
Velika Krsna
0
0
|
20.03.2022 15:00 | Pudarci | 0 : 0 | Velika Krsna |
20.03
17:00
Šećeranac Ada
Siti Sport Klub
3
2
|
20.03.2022 17:00 | Šećeranac Ada | 3 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
20.03
15:00
PKB Kovilovo
Rakovica
1
0
|
20.03.2022 15:00 | PKB Kovilovo | 1 : 0 | Rakovica | |||||
20.03
15:00
Balkan Mirijevo
Umka
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 0 | Umka | |||||
20.03
15:00
Srem
Beograd Karaburma
1
0
|
20.03.2022 15:00 | Srem | 1 : 0 | Beograd Karaburma | |||||
20.03
15:00
Posavac Tišma
Heroj Polet
0
0
|
20.03.2022 15:00 | Posavac Tišma | 0 : 0 | Heroj Polet |
20.03
14:30
Slavija
Srbija
0
2
|
20.03.2022 14:30 | Slavija | 0 : 2 | Srbija | |||||
20.03
14:30
Zastava
Mladost (P)
0
0
|
20.03.2022 14:30 | Zastava | 0 : 0 | Mladost (P) | |||||
20.03
14:30
Kutlovo
Šumadinac
4
0
|
20.03.2022 14:30 | Kutlovo | 4 : 0 | Šumadinac | |||||
20.03
14:30
Pobeda 1926
Šumadija 1934
0
4
|
20.03.2022 14:30 | Pobeda 1926 | 0 : 4 | Šumadija 1934 |
20.03
14:30
ZSK
Radnik
1
4
|
20.03.2022 14:30 | ZSK | 1 : 4 | Radnik | |||||
20.03
14:30
Dimitrije Tucović
Mladost (D)
1
2
|
20.03.2022 14:30 | Dimitrije Tucović | 1 : 2 | Mladost (D) | |||||
20.03
14:30
Toplica
Kačer
0
3
|
20.03.2022 14:30 | Toplica | 0 : 3 | Kačer | |||||
20.03
14:30
Trlić
Proleter
3
1
|
20.03.2022 14:30 | Trlić | 3 : 1 | Proleter | |||||
20.03
14:30
Iskra
Žabari
1
3
|
20.03.2022 14:30 | Iskra | 1 : 3 | Žabari |
20.03
15:00
Mladost
Omladinac
0
0
|
20.03.2022 15:00 | Mladost | 0 : 0 | Omladinac | |||||
20.03
15:00
Crvena zastava
Radnički 2020
1
3
|
20.03.2022 15:00 | Crvena zastava | 1 : 3 | Radnički 2020 | |||||
20.03
15:00
Stevan Nešticki
Planinac 1933
1
2
|
20.03.2022 15:00 | Stevan Nešticki | 1 : 2 | Planinac 1933 | |||||
20.03
15:00
Sloboda
Radnički 1936
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Sloboda | 2 : 0 | Radnički 1936 | |||||
20.03
15:00
Čegar 1946
Vulkan 1963
1
1
|
20.03.2022 15:00 | Čegar 1946 | 1 : 1 | Vulkan 1963 | |||||
20.03
15:00
Palilulac
Morava
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Palilulac | 3 : 0 | Morava |
20.03
14:30
Prilike
Dragačevo
1
0
|
20.03.2022 14:30 | Prilike | 1 : 0 | Dragačevo | |||||
20.03
14:30
Gorušica
Morava
4
3
|
20.03.2022 14:30 | Gorušica | 4 : 3 | Morava | |||||
20.03
14:30
Voćar
Spartak 1976
4
2
|
20.03.2022 14:30 | Voćar | 4 : 2 | Spartak 1976 |
20.03
14:30
Zadrugar
Orlovac 1932
5
0
|
20.03.2022 14:30 | Zadrugar | 5 : 0 | Orlovac 1932 | |||||
20.03
14:30
Donja Vrbava
Rakova
3
3
|
20.03.2022 14:30 | Donja Vrbava | 3 : 3 | Rakova | |||||
20.03
14:30
Rudar
Jedinstvo (GG)
0
2
|
20.03.2022 14:30 | Rudar | 0 : 2 | Jedinstvo (GG) | |||||
20.03
14:30
Ozrem
Šumadija
2
1
|
20.03.2022 14:30 | Ozrem | 2 : 1 | Šumadija | |||||
20.03
14:30
Napredak
Mladost
0
2
|
20.03.2022 14:30 | Napredak | 0 : 2 | Mladost |
20.03
15:00
Tavnik
Mladost (V)
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Tavnik | 2 : 1 | Mladost (V) | |||||
20.03
15:00
Mataruge
OFK Ras
0
2
|
20.03.2022 15:00 | Mataruge | 0 : 2 | OFK Ras | |||||
20.03
15:00
Napredak
Radnik
1
1
|
20.03.2022 15:00 | Napredak | 1 : 1 | Radnik | |||||
20.03
15:00
Jedinstvo 2017
Ribnica
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Jedinstvo 2017 | 3 : 0 | Ribnica | |||||
20.03
15:00
Budućnost
OFK Progorelica
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | OFK Progorelica | |||||
20.03
15:00
Ibar
Zvezda
1
2
|
20.03.2022 15:00 | Ibar | 1 : 2 | Zvezda | |||||
20.03
13:00
Koštampolje
Omladinac (NS)
3
1
|
20.03.2022 13:00 | Koštampolje | 3 : 1 | Omladinac (NS) |
20.03
14:30
Jedinstvo (MZ)
Jedinstvo (Š)
3
0
|
20.03.2022 14:30 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
20.03
14:30
Sloga
Radnički (Kl)
0
2
|
20.03.2022 14:30 | Sloga | 0 : 2 | Radnički (Kl) | |||||
20.03
14:30
Hajduk Stanko
Milan Orlić
3
1
|
20.03.2022 14:30 | Hajduk Stanko | 3 : 1 | Milan Orlić | |||||
20.03
14:30
Drina
Podrinje
0
1
|
20.03.2022 14:30 | Drina | 0 : 1 | Podrinje | |||||
20.03
14:30
Karađorđe
Majur
2
0
|
20.03.2022 14:30 | Karađorđe | 2 : 0 | Majur |
20.03
14:30
Bakionica
Sečica
4
1
|
20.03.2022 14:30 | Bakionica | 4 : 1 | Sečica | |||||
20.03
14:30
Avijatičar Vranjani
Omladinac
2
2
|
20.03.2022 14:30 | Avijatičar Vranjani | 2 : 2 | Omladinac | |||||
20.03
14:30
Ježevica
Plavi Tok
5
1
|
20.03.2022 14:30 | Ježevica | 5 : 1 | Plavi Tok | |||||
20.03
14:30
Polet
Jedinstvo
1
1
|
20.03.2022 14:30 | Polet | 1 : 1 | Jedinstvo |
20.03
13:00
Prvi partizan
Čajetina
0
2
|
20.03.2022 13:00 | Prvi partizan | 0 : 2 | Čajetina | |||||
20.03
11:00
Tara
Rampa
1
4
|
20.03.2022 11:00 | Tara | 1 : 4 | Rampa | |||||
20.03
14:30
Višesava
Sloga
4
0
|
20.03.2022 14:30 | Višesava | 4 : 0 | Sloga |
20.03
14:30
Lugina
Mineralac
1
1
|
20.03.2022 14:30 | Lugina | 1 : 1 | Mineralac | |||||
20.03
14:30
Vihor
Mladost (B)
3
0
|
20.03.2022 14:30 | Vihor | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
20.03
14:30
BSK Bujanovac
Čelik
1
1
|
20.03.2022 14:30 | BSK Bujanovac | 1 : 1 | Čelik | |||||
20.03
14:30
Pavlovac
FSU Južna pruga
0
0
|
20.03.2022 14:30 | Pavlovac | 0 : 0 | FSU Južna pruga |
20.03
11:00
Dračić 2018
Popadić
1
4
|
20.03.2022 11:00 | Dračić 2018 | 1 : 4 | Popadić | |||||
20.03
11:00
Mali korak
Rakac Stave
1
4
|
20.03.2022 11:00 | Mali korak | 1 : 4 | Rakac Stave | |||||
20.03
11:00
Milenko Pavlović
Rajac
0
6
|
20.03.2022 11:00 | Milenko Pavlović | 0 : 6 | Rajac | |||||
20.03
11:00
Jadar 2013
Kotešica
2
2
|
20.03.2022 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 2 | Kotešica | |||||
20.03
11:00
Lukavac
Junior Novo Naselje
3
3
|
20.03.2022 11:00 | Lukavac | 3 : 3 | Junior Novo Naselje | |||||
20.03
11:00
Stari drugari
Kolubara 2
2
0
|
20.03.2022 11:00 | Stari drugari | 2 : 0 | Kolubara 2 | |||||
20.03
11:00
OFK Povlen
Polet
1
3
|
20.03.2022 11:00 | OFK Povlen | 1 : 3 | Polet |
20.03
14:30
OFK Odžaci
Graničar
5
0
|
20.03.2022 14:30 | OFK Odžaci | 5 : 0 | Graničar | |||||
20.03
14:30
Dinamo 1923
Omladinac (B)
3
2
|
20.03.2022 14:30 | Dinamo 1923 | 3 : 2 | Omladinac (B) | |||||
20.03
14:30
Kula
Zadrugar
1
0
|
20.03.2022 14:30 | Kula | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
20.03
14:30
Terekveš
BSK
1
3
|
20.03.2022 14:30 | Terekveš | 1 : 3 | BSK | |||||
20.03
14:30
Omladinac (D)
Hajduk
1
5
|
20.03.2022 14:30 | Omladinac (D) | 1 : 5 | Hajduk | |||||
20.03
14:30
Aleksa Šantić
Polet
1
1
|
20.03.2022 14:30 | Aleksa Šantić | 1 : 1 | Polet |
20.03
15:00
Župski biseri
14. Oktobar
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Župski biseri | 3 : 0 | 14. Oktobar | |||||
20.03
15:00
Vinogradar
Ribnik
5
3
|
20.03.2022 15:00 | Vinogradar | 5 : 3 | Ribnik | |||||
20.03
15:00
Mladost
Jezero 2017
1
0
|
20.03.2022 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Jezero 2017 | |||||
20.03
15:00
Velika Drenova
Poljoprivrednik
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Velika Drenova | 2 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
20.03
15:00
Borac
Polet 57
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Borac | 2 : 0 | Polet 57 |
20.03
14:00
BSK Bavanište
Glogonj
3
1
|
20.03.2022 14:00 | BSK Bavanište | 3 : 1 | Glogonj | |||||
20.03
15:00
Radnički (B)
Omladinac (D)
1
1
|
20.03.2022 15:00 | Radnički (B) | 1 : 1 | Omladinac (D) | |||||
20.03
15:00
Pobeda
Proleter (M)
1
3
|
20.03.2022 15:00 | Pobeda | 1 : 3 | Proleter (M) | |||||
20.03
15:00
Mundial
Omladinac 1927
3
3
|
20.03.2022 15:00 | Mundial | 3 : 3 | Omladinac 1927 | |||||
20.03
15:00
Mladost (V)
Unirea
1
2
|
20.03.2022 15:00 | Mladost (V) | 1 : 2 | Unirea |
20.03
14:30
Šarbane
Tvrdojevac
0
2
|
20.03.2022 14:30 | Šarbane | 0 : 2 | Tvrdojevac | |||||
20.03
14:30
OFK Paljuvi
Ratkovac
5
0
|
20.03.2022 14:30 | OFK Paljuvi | 5 : 0 | Ratkovac | |||||
20.03
14:30
Čučuge
Sovljak
2
1
|
20.03.2022 14:30 | Čučuge | 2 : 1 | Sovljak | |||||
20.03
14:30
Joševa
Jedinstvo (M)
0
4
|
20.03.2022 14:30 | Joševa | 0 : 4 | Jedinstvo (M) | |||||
20.03
14:30
Mladost (V)
Polet (T)
4
0
|
20.03.2022 14:30 | Mladost (V) | 4 : 0 | Polet (T) | |||||
20.03
14:30
Polet (DL)
Omladinac (K)
4
2
|
20.03.2022 14:30 | Polet (DL) | 4 : 2 | Omladinac (K) |
20.03
15:00
Polet
Krušedol
5
4
|
20.03.2022 15:00 | Polet | 5 : 4 | Krušedol | |||||
20.03
15:00
Srem
Graničar (O)
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Srem | 3 : 0 | Graničar (O) | |||||
20.03
15:00
Mladost
Jedinstvo
4
1
|
20.03.2022 15:00 | Mladost | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.03
15:00
ČSK Čortanovci
Fruškogorac
3
0
|
20.03.2022 15:00 | ČSK Čortanovci | 3 : 0 | Fruškogorac | |||||
20.03
15:00
Hajduk 1932
Napredak
2
2
|
20.03.2022 15:00 | Hajduk 1932 | 2 : 2 | Napredak |
20.03
15:00
Bilećanin
Potisje
9
2
|
20.03.2022 15:00 | Bilećanin | 9 : 2 | Potisje | |||||
20.03
15:00
Tamiš
Zadrugar
0
7
|
20.03.2022 15:00 | Tamiš | 0 : 7 | Zadrugar | |||||
20.03
15:00
Tisa 1933
Partizan
0
0
|
20.03.2022 15:00 | Tisa 1933 | 0 : 0 | Partizan | |||||
20.03
15:00
OFK Stajićevo
Lehel
6
0
|
20.03.2022 15:00 | OFK Stajićevo | 6 : 0 | Lehel | |||||
20.03
15:00
OFK Gradnulica
Mladost
1
2
|
20.03.2022 15:00 | OFK Gradnulica | 1 : 2 | Mladost | |||||
20.03
15:00
Radnički 1911
Naftagas
3
1
|
20.03.2022 15:00 | Radnički 1911 | 3 : 1 | Naftagas |
20.03
14:30
Jelav
Sinđelić
2
1
|
20.03.2022 14:30 | Jelav | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
20.03
14:30
Jedinstvo
Prva Iskra
1
1
|
20.03.2022 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Prva Iskra | |||||
20.03
14:30
Velika Reka
Studenac
3
1
|
20.03.2022 14:30 | Velika Reka | 3 : 1 | Studenac | |||||
20.03
14:30
Antimon
Mladost (DB)
3
0
|
20.03.2022 14:30 | Antimon | 3 : 0 | Mladost (DB) | |||||
20.03
14:30
TE Gučevo
7. Juli
2
5
|
20.03.2022 14:30 | TE Gučevo | 2 : 5 | 7. Juli | |||||
20.03
14:30
Sloga
Jadar 1961
1
1
|
20.03.2022 14:30 | Sloga | 1 : 1 | Jadar 1961 |
20.03
15:00
Nemenikuće
Vojvoda
0
0
|
20.03.2022 15:00 | Nemenikuće | 0 : 0 | Vojvoda | |||||
20.03
15:00
Popović
Mladost (MI)
4
2
|
20.03.2022 15:00 | Popović | 4 : 2 | Mladost (MI) | |||||
20.03
15:00
Mladost (G)
Crvena zvezda
4
7
|
20.03.2022 15:00 | Mladost (G) | 4 : 7 | Crvena zvezda | |||||
20.03
15:00
Stojnik
Mali Požarevac
2
5
|
20.03.2022 15:00 | Stojnik | 2 : 5 | Mali Požarevac | |||||
20.03
15:00
OFK Rogača
Vis
1
1
|
20.03.2022 15:00 | OFK Rogača | 1 : 1 | Vis | |||||
20.03
15:00
OFK Slatina
Sibnica
0
2
|
20.03.2022 15:00 | OFK Slatina | 0 : 2 | Sibnica |
20.03
15:30
Rojkovac
Skela
3
2
|
20.03.2022 15:30 | Rojkovac | 3 : 2 | Skela | |||||
20.03
11:00
Borac
Pobednik
2
0
|
20.03.2022 11:00 | Borac | 2 : 0 | Pobednik | |||||
20.03
11:00
Polet
Partizan
2
1
|
20.03.2022 11:00 | Polet | 2 : 1 | Partizan | |||||
20.03
11:00
OFK Zabrežje
Posavina
1
1
|
20.03.2022 11:00 | OFK Zabrežje | 1 : 1 | Posavina | |||||
20.03
15:30
Rvati
Jedinstvo
0
1
|
20.03.2022 15:30 | Rvati | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.03
15:30
Duboko
Munja
1
1
|
20.03.2022 15:30 | Duboko | 1 : 1 | Munja |
20.03
15:00
Omladinac
Šumadija
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Omladinac | 3 : 0 | Šumadija | |||||
20.03
15:00
Sloga
Pomoravlje
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Pomoravlje | |||||
20.03
15:00
Rudar
Beljanica
6
2
|
20.03.2022 15:00 | Rudar | 6 : 2 | Beljanica | |||||
20.03
15:00
Radnički
15. Avgust 1950
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Radnički | 2 : 0 | 15. Avgust 1950 | |||||
20.03
15:00
OFK Batinac
Donja Mutnica
1
2
|
20.03.2022 15:00 | OFK Batinac | 1 : 2 | Donja Mutnica |
20.03
15:00
Borac
Busije
1
0
|
20.03.2022 15:00 | Borac | 1 : 0 | Busije | |||||
20.03
15:00
Sinđelić 2012
Novi Beograd
2
3
|
20.03.2022 15:00 | Sinđelić 2012 | 2 : 3 | Novi Beograd | |||||
20.03
10:00
Železnik 1930
Velika Moštanica
3
0
|
20.03.2022 10:00 | Železnik 1930 | 3 : 0 | Velika Moštanica | |||||
20.03
10:00
Rekreativo 011
Dedinje
1
3
|
20.03.2022 10:00 | Rekreativo 011 | 1 : 3 | Dedinje | |||||
20.03
15:00
Zmaj Novi grad
13. maj
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Zmaj Novi grad | 3 : 0 | 13. maj | |||||
20.03
10:00
Bežanija
Šumadinac
3
0
|
20.03.2022 10:00 | Bežanija | 3 : 0 | Šumadinac |
20.03
15:00
Resnik
Bratstvo
1
2
|
20.03.2022 15:00 | Resnik | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
20.03
11:00
OFK Lug 2020
OFK Crvenka
1
1
|
20.03.2022 11:00 | OFK Lug 2020 | 1 : 1 | OFK Crvenka | |||||
20.03
15:00
Palilulac
Lepušnica
0
1
|
20.03.2022 15:00 | Palilulac | 0 : 1 | Lepušnica | |||||
20.03
15:00
Pinosava
Pionir
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Pinosava | 3 : 0 | Pionir | |||||
20.03
11:00
Mladi proleter
KFK Ravna gora
1
3
|
20.03.2022 11:00 | Mladi proleter | 1 : 3 | KFK Ravna gora | |||||
20.03
15:00
Minel
Avala 1939
2
3
|
20.03.2022 15:00 | Minel | 2 : 3 | Avala 1939 |
20.03
15:00
Trnava
GFK Strelište
1
1
|
20.03.2022 15:00 | Trnava | 1 : 1 | GFK Strelište | |||||
20.03
15:00
Vinorača
Osaonica
1
1
|
20.03.2022 15:00 | Vinorača | 1 : 1 | Osaonica | |||||
20.03
15:00
Mladost (G)
Mladost (T)
0
2
|
20.03.2022 15:00 | Mladost (G) | 0 : 2 | Mladost (T) | |||||
20.03
15:00
Mladost (K)
Bratstvo
2
2
|
20.03.2022 15:00 | Mladost (K) | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
20.03
15:00
Morava
Kupinovac
0
2
|
20.03.2022 15:00 | Morava | 0 : 2 | Kupinovac | |||||
20.03
15:00
Šantarovac
Ursule
1
2
|
20.03.2022 15:00 | Šantarovac | 1 : 2 | Ursule |
20.03
15:00
Borac
Orlovi
1
5
|
20.03.2022 15:00 | Borac | 1 : 5 | Orlovi | |||||
20.03
15:00
Slavija (B)
Bački Hajduk
0
3
|
20.03.2022 15:00 | Slavija (B) | 0 : 3 | Bački Hajduk | |||||
20.03
15:00
Neštin
Kulpin
0
2
|
20.03.2022 15:00 | Neštin | 0 : 2 | Kulpin | |||||
20.03
15:00
Krivanj
Mladost
2
2
|
20.03.2022 15:00 | Krivanj | 2 : 2 | Mladost | |||||
20.03
15:00
Maglić
Soko
1
3
|
20.03.2022 15:00 | Maglić | 1 : 3 | Soko |
20.03
14:30
Mladi borac
Mladost
3
0
|
20.03.2022 14:30 | Mladi borac | 3 : 0 | Mladost | |||||
20.03
14:30
Milicionar
Napredak
2
0
|
20.03.2022 14:30 | Milicionar | 2 : 0 | Napredak | |||||
20.03
14:30
Budućnost (Z)
Omladinac
4
0
|
20.03.2022 14:30 | Budućnost (Z) | 4 : 0 | Omladinac | |||||
20.03
14:30
Gorki
Torpedo
5
0
|
20.03.2022 14:30 | Gorki | 5 : 0 | Torpedo | |||||
20.03
14:30
Petlovača
Sloga
4
1
|
20.03.2022 14:30 | Petlovača | 4 : 1 | Sloga | |||||
20.03
14:30
Duško
Stojan Lazarac
1
0
|
20.03.2022 14:30 | Duško | 1 : 0 | Stojan Lazarac | |||||
20.03
14:30
Budućnost (PD)
Sloboda
1
1
|
20.03.2022 14:30 | Budućnost (PD) | 1 : 1 | Sloboda |
20.03
15:00
Gruža
Jovo Kursula
5
0
|
20.03.2022 15:00 | Gruža | 5 : 0 | Jovo Kursula | |||||
20.03
15:00
Kraljevo Hajduk
Jedinstvo (D)
1
2
|
20.03.2022 15:00 | Kraljevo Hajduk | 1 : 2 | Jedinstvo (D) | |||||
20.03
15:00
Lazac
Granit
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Lazac | 3 : 0 | Granit | |||||
20.03
11:00
Studen Vitez
Borac
0
5
|
20.03.2022 11:00 | Studen Vitez | 0 : 5 | Borac | |||||
20.03
15:00
Apolon 2018
Jedinstvo (G)
0
3
|
20.03.2022 15:00 | Apolon 2018 | 0 : 3 | Jedinstvo (G) | |||||
20.03
15:00
Omladinac
Mineral 2015
4
2
|
20.03.2022 15:00 | Omladinac | 4 : 2 | Mineral 2015 |
20.03
14:30
Pričinović
Vlašić
1
1
|
20.03.2022 14:30 | Pričinović | 1 : 1 | Vlašić | |||||
20.03
14:30
Sloga (M)
Dobrava Žabar 2020
3
4
|
20.03.2022 14:30 | Sloga (M) | 3 : 4 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
20.03
14:30
Dumača
Trešnjevka
2
4
|
20.03.2022 14:30 | Dumača | 2 : 4 | Trešnjevka | |||||
20.03
14:30
OFK Letnjikovac 1983
Vojvoda Stepa Stepanović
0
1
|
20.03.2022 14:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 0 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
20.03
14:30
Jevremovac
Šipurske livade
2
0
|
20.03.2022 14:30 | Jevremovac | 2 : 0 | Šipurske livade | |||||
20.03
14:30
Dobrava
Mrovska
2
0
|
20.03.2022 14:30 | Dobrava | 2 : 0 | Mrovska | |||||
20.03
14:30
Sloga (K)
Mladost (PP)
6
5
|
20.03.2022 14:30 | Sloga (K) | 6 : 5 | Mladost (PP) |
20.03
14:30
Ljubičevo
Barič
2
0
|
20.03.2022 14:30 | Ljubičevo | 2 : 0 | Barič | |||||
20.03
14:30
Batovac
Polet (V)
4
0
|
20.03.2022 14:30 | Batovac | 4 : 0 | Polet (V) | |||||
20.03
14:30
OFK Braničevo
Napredak (B)
0
0
|
20.03.2022 14:30 | OFK Braničevo | 0 : 0 | Napredak (B) | |||||
20.03
14:30
Beli Orao
Stig 1955
2
1
|
20.03.2022 14:30 | Beli Orao | 2 : 1 | Stig 1955 | |||||
20.03
14:30
BSK 1931
Dizel
4
1
|
20.03.2022 14:30 | BSK 1931 | 4 : 1 | Dizel | |||||
20.03
14:30
Napredak 1934
Mladi Borac
1
2
|
20.03.2022 14:30 | Napredak 1934 | 1 : 2 | Mladi Borac |
20.03
14:30
Soko
Trgovački
0
3
|
20.03.2022 14:30 | Soko | 0 : 3 | Trgovački | |||||
20.03
14:30
Pobeda 1953
Manastirica
2
2
|
20.03.2022 14:30 | Pobeda 1953 | 2 : 2 | Manastirica | |||||
20.03
14:30
Sloga 1945
Jasenovac
1
0
|
20.03.2022 14:30 | Sloga 1945 | 1 : 0 | Jasenovac | |||||
20.03
14:30
Napredak (S)
Mlava (ML)
5
3
|
20.03.2022 14:30 | Napredak (S) | 5 : 3 | Mlava (ML) | |||||
20.03
14:30
Mladost (K)
Integral
3
4
|
20.03.2022 14:30 | Mladost (K) | 3 : 4 | Integral | |||||
20.03
14:30
Rade Milošević
Jedinstvo (S)
2
3
|
20.03.2022 14:30 | Rade Milošević | 2 : 3 | Jedinstvo (S) |
20.03
14:30
Badljevica
Budućnost
1
1
|
20.03.2022 14:30 | Badljevica | 1 : 1 | Budućnost | |||||
20.03
14:30
Lunjevac
Jezava
4
4
|
20.03.2022 14:30 | Lunjevac | 4 : 4 | Jezava | |||||
20.03
14:30
Proleter 1947
Stari Hrast 2018
3
0
|
20.03.2022 14:30 | Proleter 1947 | 3 : 0 | Stari Hrast 2018 | |||||
20.03
14:30
Landol
Skobalj
3
2
|
20.03.2022 14:30 | Landol | 3 : 2 | Skobalj | |||||
20.03
14:30
Vožd 2020
Crvena zvezda
1
4
|
20.03.2022 14:30 | Vožd 2020 | 1 : 4 | Crvena zvezda |
20.03
15:00
Srem
OFK Bačinci
0
1
|
20.03.2022 15:00 | Srem | 0 : 1 | OFK Bačinci | |||||
20.03
15:00
Hajduk
LSK Laćarak
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Hajduk | 3 : 0 | LSK Laćarak | |||||
20.03
15:00
OFK Bikić
Erdevik 2017
0
0
|
20.03.2022 15:00 | OFK Bikić | 0 : 0 | Erdevik 2017 | |||||
20.03
15:00
BSK
Obilić 1993
1
1
|
20.03.2022 15:00 | BSK | 1 : 1 | Obilić 1993 | |||||
20.03
15:00
Graničar (A)
Zmaj
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Graničar (A) | 3 : 0 | Zmaj | |||||
20.03
15:00
Graničar (K)
Fruška Gora
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Graničar (K) | 2 : 0 | Fruška Gora | |||||
20.03
15:00
Jedinstvo
OFK Zeka Buljubaša
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | OFK Zeka Buljubaša |
20.03
15:00
Solid
Hajduk 1950
3
3
|
20.03.2022 15:00 | Solid | 3 : 3 | Hajduk 1950 | |||||
20.03
15:00
Žednik
Udarnik Višnjevac
0
6
|
20.03.2022 15:00 | Žednik | 0 : 6 | Udarnik Višnjevac | |||||
20.03
15:00
Elektrovojvodina
Lokomotiva
0
2
|
20.03.2022 15:00 | Elektrovojvodina | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
20.03
15:00
Čantavir
Bikovo
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Čantavir | 2 : 0 | Bikovo | |||||
20.03
15:00
OFK Mala Bosna 2015
Palić
1
2
|
20.03.2022 15:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 1 : 2 | Palić |
20.03
15:00
Banat (D)
Karaš (K)
1
1
|
20.03.2022 15:00 | Banat (D) | 1 : 1 | Karaš (K) | |||||
20.03
15:00
Vitorul
Sloga (M)
1
2
|
20.03.2022 15:00 | Vitorul | 1 : 2 | Sloga (M) | |||||
20.03
15:00
Borac (VS)
Graničar
6
1
|
20.03.2022 15:00 | Borac (VS) | 6 : 1 | Graničar | |||||
20.03
15:00
Ratar
Banat (I)
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Ratar | 2 : 1 | Banat (I) | |||||
20.03
15:00
Ševac
Omladinac
4
2
|
20.03.2022 15:00 | Ševac | 4 : 2 | Omladinac | |||||
20.03
15:00
Polet
Dunav
5
0
|
20.03.2022 15:00 | Polet | 5 : 0 | Dunav | |||||
20.03
15:00
Karaš (J)
Partizan
5
3
|
20.03.2022 15:00 | Karaš (J) | 5 : 3 | Partizan |
20.03
15:00
Gaglovo
Kapidžija
1
6
|
20.03.2022 15:00 | Gaglovo | 1 : 6 | Kapidžija | |||||
20.03
15:00
Makrešane
Rasina
4
1
|
20.03.2022 15:00 | Makrešane | 4 : 1 | Rasina | |||||
20.03
15:00
Konjuh
Žabare
4
2
|
20.03.2022 15:00 | Konjuh | 4 : 2 | Žabare | |||||
20.03
11:00
Dedina
Polet
2
0
|
20.03.2022 11:00 | Dedina | 2 : 0 | Polet | |||||
20.03
11:00
Mudrakovac
Modrica
1
1
|
20.03.2022 11:00 | Mudrakovac | 1 : 1 | Modrica | |||||
20.03
11:00
Bukovica
Padež
4
0
|
20.03.2022 11:00 | Bukovica | 4 : 0 | Padež | |||||
20.03
11:00
Naupare
Pepeljevac 1947
1
1
|
20.03.2022 11:00 | Naupare | 1 : 1 | Pepeljevac 1947 |
20.03
16:00
Obilić
Hajduk (G)
0
2
|
20.03.2022 16:00 | Obilić | 0 : 2 | Hajduk (G) | |||||
20.03
16:00
Titel
Proleter
0
5
|
20.03.2022 16:00 | Titel | 0 : 5 | Proleter | |||||
20.03
16:00
Hajduk (Č)
Miletić
4
0
|
20.03.2022 16:00 | Hajduk (Č) | 4 : 0 | Miletić | |||||
20.03
16:00
OFK Sirig
Čenej
1
0
|
20.03.2022 16:00 | OFK Sirig | 1 : 0 | Čenej | |||||
20.03
16:00
Susek
Vinogradar
2
0
|
20.03.2022 16:00 | Susek | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
20.03
16:00
OFK Hajduk
Sloga
7
1
|
20.03.2022 16:00 | OFK Hajduk | 7 : 1 | Sloga | |||||
20.03
10:00
Moskva
Borac
0
2
|
20.03.2022 10:00 | Moskva | 0 : 2 | Borac |
20.03
11:00
Bresno Polje
Beli Orlovi
2
2
|
20.03.2022 11:00 | Bresno Polje | 2 : 2 | Beli Orlovi | |||||
20.03
17:30
Parcane
Gradac
3
0
|
20.03.2022 17:30 | Parcane | 3 : 0 | Gradac | |||||
20.03
12:30
Velika Morava
Ratajac
1
4
|
20.03.2022 12:30 | Velika Morava | 1 : 4 | Ratajac | |||||
20.03
13:00
Mladost 1977
OFK Orašje 1960
1
0
|
20.03.2022 13:00 | Mladost 1977 | 1 : 0 | OFK Orašje 1960 |
20.03
15:00
Sloga (K)
Vojvodina
5
5
|
20.03.2022 15:00 | Sloga (K) | 5 : 5 | Vojvodina | |||||
20.03
15:00
Sloga (M)
27. Oktobar
0
1
|
20.03.2022 15:00 | Sloga (M) | 0 : 1 | 27. Oktobar | |||||
20.03
15:00
Dunav
Car Uroš
0
1
|
20.03.2022 15:00 | Dunav | 0 : 1 | Car Uroš | |||||
20.03
15:00
Planinac
Borac
3
1
|
20.03.2022 15:00 | Planinac | 3 : 1 | Borac |
20.03
11:00
Strelac 001
Vukona
2
1
|
20.03.2022 11:00 | Strelac 001 | 2 : 1 | Vukona | |||||
20.03
11:00
Budućnost 1995
Zvizdar 2012
1
4
|
20.03.2022 11:00 | Budućnost 1995 | 1 : 4 | Zvizdar 2012 | |||||
20.03
11:00
OFK Takovo
Vrelo
0
3
|
20.03.2022 11:00 | OFK Takovo | 0 : 3 | Vrelo | |||||
20.03
11:00
Tulari
Gunjevac
1
2
|
20.03.2022 11:00 | Tulari | 1 : 2 | Gunjevac | |||||
20.03
11:00
Dokmir
Brezovica
0
4
|
20.03.2022 11:00 | Dokmir | 0 : 4 | Brezovica |
20.03
14:30
Kumane
Radnički
3
1
|
20.03.2022 14:30 | Kumane | 3 : 1 | Radnički | |||||
20.03
14:30
Polet
Mladost 1970
2
4
|
20.03.2022 14:30 | Polet | 2 : 4 | Mladost 1970 | |||||
20.03
14:30
Pek
Baštovan 2015
0
9
|
20.03.2022 14:30 | Pek | 0 : 9 | Baštovan 2015 | |||||
20.03
14:30
Sloga TOP
Dunavac 1929
0
4
|
20.03.2022 14:30 | Sloga TOP | 0 : 4 | Dunavac 1929 | |||||
20.03
14:30
Mirko Tomić
Borac 2016
1
2
|
20.03.2022 14:30 | Mirko Tomić | 1 : 2 | Borac 2016 | |||||
20.03
14:30
Ram
Žika Marković - Uča
2
1
|
20.03.2022 14:30 | Ram | 2 : 1 | Žika Marković - Uča |
20.03
11:00
Sloga (V)
Trnjaci 2021
3
1
|
20.03.2022 11:00 | Sloga (V) | 3 : 1 | Trnjaci 2021 | |||||
20.03
11:00
OFK Stublenica
Rudar 1945
1
3
|
20.03.2022 11:00 | OFK Stublenica | 1 : 3 | Rudar 1945 | |||||
20.03
11:00
Brgule
Kalenić
2
1
|
20.03.2022 11:00 | Brgule | 2 : 1 | Kalenić |
20.03
14:30
Borac (V)
Laznica
3
1
|
20.03.2022 14:30 | Borac (V) | 3 : 1 | Laznica | |||||
20.03
14:30
Budućnost (M)
Vukovac 98
3
1
|
20.03.2022 14:30 | Budućnost (M) | 3 : 1 | Vukovac 98 | |||||
20.03
14:30
Zvezda
Osanica
1
2
|
20.03.2022 14:30 | Zvezda | 1 : 2 | Osanica | |||||
20.03
10:00
Sloga (J)
Homoljac
0
7
|
20.03.2022 10:00 | Sloga (J) | 0 : 7 | Homoljac |
20.03
11:00
Jelen
Proleter
2
3
|
20.03.2022 11:00 | Jelen | 2 : 3 | Proleter |
20.03
11:00
Metlić
Galeb
3
4
|
20.03.2022 11:00 | Metlić | 3 : 4 | Galeb | |||||
20.03
11:00
Rudar
Jedinstvo
1
0
|
20.03.2022 11:00 | Rudar | 1 : 0 | Jedinstvo |
20.03
11:00
Stolice
Sloga
1
0
|
20.03.2022 11:00 | Stolice | 1 : 0 | Sloga | |||||
20.03
15:00
Jadar
Granit
0
4
|
20.03.2022 15:00 | Jadar | 0 : 4 | Granit | |||||
20.03
11:00
Krajišnici
Paskovac
2
4
|
20.03.2022 11:00 | Krajišnici | 2 : 4 | Paskovac | |||||
20.03
11:00
Mladost (B)
Vuk
1
3
|
20.03.2022 11:00 | Mladost (B) | 1 : 3 | Vuk | |||||
20.03
15:00
Mladost Gradilište
Gradilište
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Mladost Gradilište | 3 : 0 | Gradilište | |||||
20.03
11:00
Hajduk
14. Oktobar
2
0
|
20.03.2022 11:00 | Hajduk | 2 : 0 | 14. Oktobar |
20.03
15:00
Tuzla City
Rudar Prijedor
1
0
|
20.03.2022 15:00 | Tuzla City | 1 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
20.03
17:00
Borac
Leotar
2
0
|
20.03.2022 17:00 | Borac | 2 : 0 | Leotar | |||||
20.03
13:00
Sarajevo
Posušje
6
0
|
20.03.2022 13:00 | Sarajevo | 6 : 0 | Posušje | |||||
20.03
19:00
Željezničar
Velež
1
0
|
20.03.2022 19:00 | Željezničar | 1 : 0 | Velež |
20.03
14:30
Omarska
Podrinje
3
2
|
20.03.2022 14:30 | Omarska | 3 : 2 | Podrinje | |||||
20.03
14:30
Krupa
Budućnost
5
0
|
20.03.2022 14:30 | Krupa | 5 : 0 | Budućnost |
20.03
15:00
GOŠK
Orašje
2
0
|
20.03.2022 15:00 | GOŠK | 2 : 0 | Orašje |
20.03
16:00
Budućnost
Jezero
1
2
|
20.03.2022 16:00 | Budućnost | 1 : 2 | Jezero | |||||
20.03
14:00
Rudar
Zeta
0
3
|
20.03.2022 14:00 | Rudar | 0 : 3 | Zeta | |||||
20.03
16:00
Iskra
Podgorica
2
0
|
20.03.2022 16:00 | Iskra | 2 : 0 | Podgorica | |||||
20.03
16:00
Dečić
Mornar
4
0
|
20.03.2022 16:00 | Dečić | 4 : 0 | Mornar | |||||
20.03
14:00
Sutjeska
OFK Petrovac
1
1
|
20.03.2022 14:00 | Sutjeska | 1 : 1 | OFK Petrovac |
20.03
14:30
Arsenal
Mladost
3
2
|
20.03.2022 14:30 | Arsenal | 3 : 2 | Mladost | |||||
20.03
14:30
Kom
OFK Titograd
1
1
|
20.03.2022 14:30 | Kom | 1 : 1 | OFK Titograd | |||||
20.03
14:30
Berane
Igalo
1
0
|
20.03.2022 14:30 | Berane | 1 : 0 | Igalo | |||||
20.03
14:30
Cetinje
Bokelj
0
2
|
20.03.2022 14:30 | Cetinje | 0 : 2 | Bokelj | |||||
20.03
14:30
Grbalj
Jedinstvo
1
2
|
20.03.2022 14:30 | Grbalj | 1 : 2 | Jedinstvo |
20.03
13:00
Budva
Orjen
4
0
|
20.03.2022 13:00 | Budva | 4 : 0 | Orjen | |||||
20.03
00:00
Obilić
Otrant Olympic
0
4
|
20.03.2022 00:00 | Obilić | 0 : 4 | Otrant Olympic | |||||
20.03
00:00
Lovćen
Hajduk
1
1
|
20.03.2022 00:00 | Lovćen | 1 : 1 | Hajduk | |||||
20.03
12:00
Sloga (SB)
Sloga (R)
0
1
|
20.03.2022 12:00 | Sloga (SB) | 0 : 1 | Sloga (R) |
20.03
00:00
Ribnica
Ilarion
1
8
|
20.03.2022 00:00 | Ribnica | 1 : 8 | Ilarion | |||||
20.03
00:00
Internacional
Ilarion 2
4
0
|
20.03.2022 00:00 | Internacional | 4 : 0 | Ilarion 2 | |||||
20.03
00:00
Zabjelo
Adria
3
1
|
20.03.2022 00:00 | Zabjelo | 3 : 1 | Adria | |||||
20.03
00:00
OFK Nikšić
Crvena stijena
1
0
|
20.03.2022 00:00 | OFK Nikšić | 1 : 0 | Crvena stijena | |||||
20.03
00:00
Olympico
Iskra 2
1
9
|
20.03.2022 00:00 | Olympico | 1 : 9 | Iskra 2 | |||||
20.03
00:00
Karioke
Drezga
1
0
|
20.03.2022 00:00 | Karioke | 1 : 0 | Drezga |
20.03
15:00
Leicester City
Brentford
2
1
|
20.03.2022 15:00 | Leicester City | 2 : 1 | Brentford | |||||
20.03
17:30
Tottenham Hotspur
West Ham United
3
1
|
20.03.2022 17:30 | Tottenham Hotspur | 3 : 1 | West Ham United |
20.03
13:30
Queens Park Rangers
Peterborough United
1
3
|
20.03.2022 13:30 | Queens Park Rangers | 1 : 3 | Peterborough United |
20.03
16:15
Celta Vigo
Real Betis
0
0
|
20.03.2022 16:15 | Celta Vigo | 0 : 0 | Real Betis | |||||
20.03
16:15
Cadiz
Villarreal
1
0
|
20.03.2022 16:15 | Cadiz | 1 : 0 | Villarreal | |||||
20.03
14:00
Espanyol
Mallorca
1
0
|
20.03.2022 14:00 | Espanyol | 1 : 0 | Mallorca | |||||
20.03
21:00
Real Madrid
Barcelona
0
4
|
20.03.2022 21:00 | Real Madrid | 0 : 4 | Barcelona | |||||
20.03
18:30
Sevilla
Real Sociedad
0
0
|
20.03.2022 18:30 | Sevilla | 0 : 0 | Real Sociedad |
20.03
15:30
RB Leipzig
Eintracht
0
0
|
20.03.2022 15:30 | RB Leipzig | 0 : 0 | Eintracht | |||||
20.03
17:30
Wolfsburg
Bayer 04 Leverkusen
0
2
|
20.03.2022 17:30 | Wolfsburg | 0 : 2 | Bayer 04 Leverkusen | |||||
20.03
19:30
Köln
Borussia Dortmund
1
1
|
20.03.2022 19:30 | Köln | 1 : 1 | Borussia Dortmund |
20.03
20:45
Bologna
Atalanta
0
1
|
20.03.2022 20:45 | Bologna | 0 : 1 | Atalanta | |||||
20.03
15:00
Empoli
Hellas Verona
1
1
|
20.03.2022 15:00 | Empoli | 1 : 1 | Hellas Verona | |||||
20.03
15:00
Juventus
Salernitana
2
0
|
20.03.2022 15:00 | Juventus | 2 : 0 | Salernitana | |||||
20.03
18:00
Roma
Lazio
3
0
|
20.03.2022 18:00 | Roma | 3 : 0 | Lazio | |||||
20.03
12:30
Venezia
Sampdoria
0
2
|
20.03.2022 12:30 | Venezia | 0 : 2 | Sampdoria |
20.03
15:00
Angers
Brest
1
0
|
20.03.2022 15:00 | Angers | 1 : 0 | Brest | |||||
20.03
15:00
Bordeaux
Montpellier
0
2
|
20.03.2022 15:00 | Bordeaux | 0 : 2 | Montpellier | |||||
20.03
15:00
Lorient
Strasbourg
0
0
|
20.03.2022 15:00 | Lorient | 0 : 0 | Strasbourg | |||||
20.03
20:45
Olympique Marseille
Nice
2
1
|
20.03.2022 20:45 | Olympique Marseille | 2 : 1 | Nice | |||||
20.03
13:00
Monaco
PSG
3
0
|
20.03.2022 13:00 | Monaco | 3 : 0 | PSG | |||||
20.03
17:05
Reims
Olympique Lyonnais
0
0
|
20.03.2022 17:05 | Reims | 0 : 0 | Olympique Lyonnais | |||||
20.03
15:00
Rennes
Metz
6
1
|
20.03.2022 15:00 | Rennes | 6 : 1 | Metz |
20.03
02:00
Spartak
Sloga
6
1
|
20.03.2022 02:00 | Spartak | 6 : 1 | Sloga | |||||
20.03
17:00
Crvena zvezda
Mašinac
3
0
|
20.03.2022 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Mašinac |
20.03
02:00
TSC
Požarevac
21
0
|
20.03.2022 02:00 | TSC | 21 : 0 | Požarevac |
20.03
11:00
ŽGFK Lavice Dubočica
Napredak Junior 2018
2
0
|
20.03.2022 11:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 2 : 0 | Napredak Junior 2018 | |||||
20.03
15:00
Levač
Karađorđe
1
0
|
20.03.2022 15:00 | Levač | 1 : 0 | Karađorđe |
20.03
13:00
Šumadija 1903
Sloga (K)
2
1
|
20.03.2022 13:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
20.03
11:00
Javor
Borac 1926
1
1
|
20.03.2022 11:00 | Javor | 1 : 1 | Borac 1926 | |||||
20.03
14:00
Sloga (P)
Novi Pazar
0
2
|
20.03.2022 14:00 | Sloga (P) | 0 : 2 | Novi Pazar | |||||
20.03
12:00
Loznica
Mladi radnik 1926
3
1
|
20.03.2022 12:00 | Loznica | 3 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
20.03
14:00
Jedinstvo
Mladost (L)
1
1
|
20.03.2022 14:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
20.03
13:30
Radnički (V)
Sunrise Šabac
4
1
|
20.03.2022 13:30 | Radnički (V) | 4 : 1 | Sunrise Šabac |
20.03
Timok 1919
Timočanin
1
0
|
20.03.2022 | Timok 1919 | 1 : 0 | Timočanin | |||||
20.03
Bor 1919
Trayal
0
3
|
20.03.2022 | Bor 1919 | 0 : 3 | Trayal |
20.03
OFK Topličanin
Radnički (N)
2
1
|
20.03.2022 | OFK Topličanin | 2 : 1 | Radnički (N) | |||||
20.03
Dinamo
Kopernikus Želežničar
1
2
|
20.03.2022 | Dinamo | 1 : 2 | Kopernikus Želežničar |
20.03
10:00
OFK Vršac
Petar Puača
5
0
|
20.03.2022 10:00 | OFK Vršac | 5 : 0 | Petar Puača | |||||
20.03
10:00
GFK Sloven
Železničar
1
0
|
20.03.2022 10:00 | GFK Sloven | 1 : 0 | Železničar | |||||
20.03
10:00
Dinamo 1945
Radnički (NP)
4
1
|
20.03.2022 10:00 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | Radnički (NP) | |||||
20.03
12:00
Petrika
Radnički (SM)
2
2
|
20.03.2022 12:00 | Petrika | 2 : 2 | Radnički (SM) |
20.03
09:00
IMT 2
Zvezdara
2
1
|
20.03.2022 09:00 | IMT 2 | 2 : 1 | Zvezdara | |||||
20.03
00:00
Kolubara
IM Rakovica
3
1
|
20.03.2022 00:00 | Kolubara | 3 : 1 | IM Rakovica | |||||
20.03
00:00
Lokomotiva
OFK Žarkovo
0
1
|
20.03.2022 00:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
20.03
00:00
BSK Borča
BASK
0
2
|
20.03.2022 00:00 | BSK Borča | 0 : 2 | BASK | |||||
20.03
00:00
Sinđelić
Ada
1
3
|
20.03.2022 00:00 | Sinđelić | 1 : 3 | Ada | |||||
20.03
00:00
Bežanija
011
0
2
|
20.03.2022 00:00 | Bežanija | 0 : 2 | 011 | |||||
20.03
00:00
Internacional
Brodarac 2
0
2
|
20.03.2022 00:00 | Internacional | 0 : 2 | Brodarac 2 | |||||
20.03
13:00
Studentski Grad
Radnički
0
0
|
20.03.2022 13:00 | Studentski Grad | 0 : 0 | Radnički |
20.03
11:00
Prva Iskra
DIF
1
2
|
20.03.2022 11:00 | Prva Iskra | 1 : 2 | DIF | |||||
20.03
13:00
Budućnost
Siti Sport Klub
2
0
|
20.03.2022 13:00 | Budućnost | 2 : 0 | Siti Sport Klub |
20.03
11:00
IMT
Voždovac
1
1
|
20.03.2022 11:00 | IMT | 1 : 1 | Voždovac | |||||
20.03
13:00
RFK Grafičar
TSC
2
0
|
20.03.2022 13:00 | RFK Grafičar | 2 : 0 | TSC |
20.03
00:00
Rakovica
Borac
3
0
|
20.03.2022 00:00 | Rakovica | 3 : 0 | Borac | |||||
20.03
00:00
Sinđelić 2
BASK
2
5
|
20.03.2022 00:00 | Sinđelić 2 | 2 : 5 | BASK | |||||
20.03
00:00
Radnički (NB) 2
Vinča
2
2
|
20.03.2022 00:00 | Radnički (NB) 2 | 2 : 2 | Vinča | |||||
20.03
00:00
Kovačevac
Boleč
3
1
|
20.03.2022 00:00 | Kovačevac | 3 : 1 | Boleč |
20.03
11:00
Šumadija 1903
Sloga (K)
2
1
|
20.03.2022 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
20.03
13:30
Javor
Borac 1926
3
0
|
20.03.2022 13:30 | Javor | 3 : 0 | Borac 1926 | |||||
20.03
12:00
Savacijum
Novi Pazar
0
1
|
20.03.2022 12:00 | Savacijum | 0 : 1 | Novi Pazar | |||||
20.03
11:00
Jedinstvo
Radnički 1923
3
1
|
20.03.2022 11:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Radnički 1923 | |||||
20.03
11:00
Radnički (V)
Sunrise Šabac
1
0
|
20.03.2022 11:00 | Radnički (V) | 1 : 0 | Sunrise Šabac | |||||
20.03
12:30
Mačva
Apolon 4
1
1
|
20.03.2022 12:30 | Mačva | 1 : 1 | Apolon 4 |
20.03
Real Niš
GFK Jagodina
0
3
|
20.03.2022 | Real Niš | 0 : 3 | GFK Jagodina | |||||
20.03
Radnički 2
Trayal
1
1
|
20.03.2022 | Radnički 2 | 1 : 1 | Trayal | |||||
20.03
Radnički (P)
Kopernikus Želežničar
1
3
|
20.03.2022 | Radnički (P) | 1 : 3 | Kopernikus Želežničar | |||||
20.03
Radnik
SFS Borac
3
1
|
20.03.2022 | Radnik | 3 : 1 | SFS Borac | |||||
20.03
Vlasina
Mineralac
0
1
|
20.03.2022 | Vlasina | 0 : 1 | Mineralac |
20.03
12:00
Spartak ŽK
Tisa Njerš
8
0
|
20.03.2022 12:00 | Spartak ŽK | 8 : 0 | Tisa Njerš | |||||
20.03
12:00
Prof. Bolesnikov
Index
1
1
|
20.03.2022 12:00 | Prof. Bolesnikov | 1 : 1 | Index | |||||
20.03
10:00
Hajduk 1912
Proleter (NS)
0
13
|
20.03.2022 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 13 | Proleter (NS) | |||||
20.03
12:00
Radnički 1912
TSC
1
3
|
20.03.2022 12:00 | Radnički 1912 | 1 : 3 | TSC | |||||
20.03
10:00
OFK Bačka
Vojvodina
0
3
|
20.03.2022 10:00 | OFK Bačka | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
20.03
12:00
RFK NS 1921
Kabel
1
3
|
20.03.2022 12:00 | RFK NS 1921 | 1 : 3 | Kabel |
20.03
10:00
Podrinje
Radnički (Zr)
0
2
|
20.03.2022 10:00 | Podrinje | 0 : 2 | Radnički (Zr) | |||||
20.03
12:00
OFK Vršac
Petar Puača
4
0
|
20.03.2022 12:00 | OFK Vršac | 4 : 0 | Petar Puača | |||||
20.03
12:00
Dinamo 1945
Proleter 2006
2
1
|
20.03.2022 12:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | Proleter 2006 | |||||
20.03
10:00
Petrika
Radnički (SM)
4
2
|
20.03.2022 10:00 | Petrika | 4 : 2 | Radnički (SM) |
20.03
14:30
Internacional
Sinđelić
0
2
|
20.03.2022 14:30 | Internacional | 0 : 2 | Sinđelić | |||||
20.03
10:00
OLE
IMT
3
1
|
20.03.2022 10:00 | OLE | 3 : 1 | IMT |
20.03
11:00
Kiker
Trepča
4
0
|
20.03.2022 11:00 | Kiker | 4 : 0 | Trepča | |||||
20.03
11:00
Jedinstvo 2017
Tutin
5
0
|
20.03.2022 11:00 | Jedinstvo 2017 | 5 : 0 | Tutin |
20.03
12:00
Mačva 1929
OFK Senjak
1
3
|
20.03.2022 12:00 | Mačva 1929 | 1 : 3 | OFK Senjak | |||||
20.03
11:00
Rađevac
Strmovo 1986
8
1
|
20.03.2022 11:00 | Rađevac | 8 : 1 | Strmovo 1986 |
20.03
Palilulac
Budućnost
|
20.03.2022 | Palilulac | : | Budućnost | |||||
20.03
Prva Iskra
Vinča
3
0
|
20.03.2022 | Prva Iskra | 3 : 0 | Vinča | |||||
20.03
OFK Žarkovo
OFK Balkan
1
0
|
20.03.2022 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | OFK Balkan | |||||
20.03
BASK
Zvezdara
12
1
|
20.03.2022 | BASK | 12 : 1 | Zvezdara | |||||
20.03
Bežanija
Beograd
1
1
|
20.03.2022 | Bežanija | 1 : 1 | Beograd | |||||
20.03
10:00
BSK 1925
Lestane
5
0
|
20.03.2022 10:00 | BSK 1925 | 5 : 0 | Lestane | |||||
20.03
10:00
Radnički (O)
DIF
5
4
|
20.03.2022 10:00 | Radnički (O) | 5 : 4 | DIF |
20.03
11:00
FAP
Sloga (BB)
4
1
|
20.03.2022 11:00 | FAP | 4 : 1 | Sloga (BB) |
20.03
14:00
Vinogradar
Bačka 1901
4
1
|
20.03.2022 14:00 | Vinogradar | 4 : 1 | Bačka 1901 |
20.03
Kabel
Armija SK
2
2
|
20.03.2022 | Kabel | 2 : 2 | Armija SK | |||||
20.03
Mladost GAT
Jedinstvo
0
2
|
20.03.2022 | Mladost GAT | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.03
RFK Novi Sad 1921
Sutjeska
4
2
|
20.03.2022 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 2 | Sutjeska |
20.03
15:00
RFK Grafičar
Radnički (N)
5
0
|
20.03.2022 15:00 | RFK Grafičar | 5 : 0 | Radnički (N) |
20.03
10:00
Brodarac 2
Šumadinac
2
5
|
20.03.2022 10:00 | Brodarac 2 | 2 : 5 | Šumadinac | |||||
20.03
15:00
Sinđelić 2
RFK Grafičar
2
4
|
20.03.2022 15:00 | Sinđelić 2 | 2 : 4 | RFK Grafičar | |||||
20.03
09:30
BSK Borča
Zemun 2
1
1
|
20.03.2022 09:30 | BSK Borča | 1 : 1 | Zemun 2 | |||||
20.03
18:00
OFK Beograd 2
Kolubara
1
6
|
20.03.2022 18:00 | OFK Beograd 2 | 1 : 6 | Kolubara |
20.03
10:00
Radnički 1923
Apolon
3
1
|
20.03.2022 10:00 | Radnički 1923 | 3 : 1 | Apolon | |||||
20.03
15:30
Mačva
Sloboda
1
1
|
20.03.2022 15:30 | Mačva | 1 : 1 | Sloboda |
20.03
12:00
Bubamara
Sušica
5
0
|
20.03.2022 12:00 | Bubamara | 5 : 0 | Sušica | |||||
20.03
10:00
Sloga (K)
Apolon 4
1
4
|
20.03.2022 10:00 | Sloga (K) | 1 : 4 | Apolon 4 |
20.03
10:00
Borac 1926
Gaučosi
3
1
|
20.03.2022 10:00 | Borac 1926 | 3 : 1 | Gaučosi |
20.03
Šampion 2014
GFK Jagodina
1
1
|
20.03.2022 | Šampion 2014 | 1 : 1 | GFK Jagodina | |||||
20.03
10:00
Timok 1919
Napredak
1
2
|
20.03.2022 10:00 | Timok 1919 | 1 : 2 | Napredak |
20.03
10:00
Spartak ŽK
Vojvodina
1
5
|
20.03.2022 10:00 | Spartak ŽK | 1 : 5 | Vojvodina |
20.03
10:00
Derby 2015
Sporto 023
1
2
|
20.03.2022 10:00 | Derby 2015 | 1 : 2 | Sporto 023 | |||||
20.03
10:00
Radnički (Š)
Radnički (SM)
2
3
|
20.03.2022 10:00 | Radnički (Š) | 2 : 3 | Radnički (SM) | |||||
20.03
10:00
Omladinac
Radnički (Zr)
0
2
|
20.03.2022 10:00 | Omladinac | 0 : 2 | Radnički (Zr) | |||||
20.03
10:00
Železničar
OFK Vršac
2
1
|
20.03.2022 10:00 | Železničar | 2 : 1 | OFK Vršac |
20.03
11:00
Omladinac 2014
Loznica
1
3
|
20.03.2022 11:00 | Omladinac 2014 | 1 : 3 | Loznica | |||||
20.03
10:00
Budućnost Krušik 2014
Drina
2
0
|
20.03.2022 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | Drina | |||||
20.03
10:00
Ribnica
Železničar
0
1
|
20.03.2022 10:00 | Ribnica | 0 : 1 | Železničar | |||||
20.03
09:30
Respekt
Fenix
1
1
|
20.03.2022 09:30 | Respekt | 1 : 1 | Fenix | |||||
20.03
10:00
Mačva 1929
Radnički (V)
2
1
|
20.03.2022 10:00 | Mačva 1929 | 2 : 1 | Radnički (V) |
20.03
09:00
Mačva
OFK Majur
9
3
|
20.03.2022 09:00 | Mačva | 9 : 3 | OFK Majur |
20.03
15:00
Partizan
Petlić
7
0
|
20.03.2022 15:00 | Partizan | 7 : 0 | Petlić | |||||
20.03
14:30
Brodarac
Rad
0
6
|
20.03.2022 14:30 | Brodarac | 0 : 6 | Rad | |||||
20.03
12:00
Dušanovac
Voždovac
5
1
|
20.03.2022 12:00 | Dušanovac | 5 : 1 | Voždovac |
20.03
16:30
Olimpik
Zemun
2
0
|
20.03.2022 16:30 | Olimpik | 2 : 0 | Zemun |
20.03
10:00
Karađorđe
Požarevac
0
0
|
20.03.2022 10:00 | Karađorđe | 0 : 0 | Požarevac | |||||
20.03
15:00
Plana
Loznica
1
8
|
20.03.2022 15:00 | Plana | 1 : 8 | Loznica |
20.03
10:30
Partizan
Radnički
7
0
|
20.03.2022 10:30 | Partizan | 7 : 0 | Radnički |
20.03
11:00
Srem
Sinđelić
0
0
|
20.03.2022 11:00 | Srem | 0 : 0 | Sinđelić | |||||
20.03
10:30
Budućnost
Bežanija
7
0
|
20.03.2022 10:30 | Budućnost | 7 : 0 | Bežanija | |||||
20.03
15:00
IMT
Jedinstvo
0
1
|
20.03.2022 15:00 | IMT | 0 : 1 | Jedinstvo |
20.03
12:00
Trstenik PPT
GFK Jagodina
5
1
|
20.03.2022 12:00 | Trstenik PPT | 5 : 1 | GFK Jagodina | |||||
20.03
12:00
Župa
OFK Bratstvo
6
3
|
20.03.2022 12:00 | Župa | 6 : 3 | OFK Bratstvo | |||||
20.03
11:00
Morava 1918
OFK Knez Lazar
4
1
|
20.03.2022 11:00 | Morava 1918 | 4 : 1 | OFK Knez Lazar | |||||
20.03
15:00
OFK Paraćin
Vukovi
3
0
|
20.03.2022 15:00 | OFK Paraćin | 3 : 0 | Vukovi |
20.03
17:00
Krka
FMP Meridian
60
93
|
20.03.2022 17:00 | Krka | 60 : 93 | FMP Meridian | |||||
20.03
12:00
Mega Mozzart
Mornar Barsko zlato
70
83
|
20.03.2022 12:00 | Mega Mozzart | 70 : 83 | Mornar Barsko zlato |
20.03
18:00
Dunav
SPD Radnički
69
68
|
20.03.2022 18:00 | Dunav | 69 : 68 | SPD Radnički |
20.03
16:00
Proleter Naftagas
Konstantin
81
83
|
20.03.2022 16:00 | Proleter Naftagas | 81 : 83 | Konstantin |
20.03
20:15
Rivers BM
Astra
24
18
|
20.03.2022 20:15 | Rivers BM | 24 : 18 | Astra |
20.03
21:20
IBC
Mladenovac
58
68
|
20.03.2022 21:20 | IBC | 58 : 68 | Mladenovac | |||||
20.03
18:30
Vizura
Barajevo
75
87
|
20.03.2022 18:30 | Vizura | 75 : 87 | Barajevo |
20.03
18:00
Svilajnac
Priboj
90
73
|
20.03.2022 18:00 | Svilajnac | 90 : 73 | Priboj |
20.03
18:30
Ratnici Target Sport
Bor RTB
83
101
|
20.03.2022 18:30 | Ratnici Target Sport | 83 : 101 | Bor RTB |
20.03
12:00
Rtanj
OKK Junior
86
89
|
20.03.2022 12:00 | Rtanj | 86 : 89 | OKK Junior |
20.03
19:30
Srem
Sloven
56
68
|
20.03.2022 19:30 | Srem | 56 : 68 | Sloven | |||||
20.03
17:00
Velika Kikinda
Futog
56
84
|
20.03.2022 17:00 | Velika Kikinda | 56 : 84 | Futog |
20.03
16:30
Veba Basket
Surčin
111
62
|
20.03.2022 16:30 | Veba Basket | 111 : 62 | Surčin |
20.03
17:20
Cerak
Barajevo
79
89
|
20.03.2022 17:20 | Cerak | 79 : 89 | Barajevo |
20.03
18:00
Mix
Železničar
19
33
|
20.03.2022 18:00 | Mix | 19 : 33 | Železničar |
20.03
20:00
Bagljaš
Marina
20
23
|
20.03.2022 20:00 | Bagljaš | 20 : 23 | Marina |
20.03
19:00
Veternik 1998
Crvenka
31
15
|
20.03.2022 19:00 | Veternik 1998 | 31 : 15 | Crvenka |
20.03
17:00
Jastreb
Pusta Reka
68
76
|
20.03.2022 17:00 | Jastreb | 68 : 76 | Pusta Reka |
20.03
20:00
Sloga (B)
Prva Petoletka
87
93
|
20.03.2022 20:00 | Sloga (B) | 87 : 93 | Prva Petoletka | |||||
20.03
12:30
Zicer 2014
Trepča
77
81
|
20.03.2022 12:30 | Zicer 2014 | 77 : 81 | Trepča |
20.03
13:30
Šumadija 2017
Kruševac
90
91
|
20.03.2022 13:30 | Šumadija 2017 | 90 : 91 | Kruševac |
20.03
16:00
Montana 2003
Orlovi
63
72
|
20.03.2022 16:00 | Montana 2003 | 63 : 72 | Orlovi | |||||
20.03
19:00
Budućnost Bemax
Cinkarna Celje
51
58
|
20.03.2022 19:00 | Budućnost Bemax | 51 : 58 | Cinkarna Celje |
20.03
00:00
Play Off
Železničar
51
48
|
20.03.2022 00:00 | Play Off | 51 : 48 | Železničar | |||||
20.03
14:30
Zvečan
Trepča
58
54
|
20.03.2022 14:30 | Zvečan | 58 : 54 | Trepča | |||||
20.03
18:00
Šabac
Javor
72
59
|
20.03.2022 18:00 | Šabac | 72 : 59 | Javor |
20.03
20:30
Radnički
Mondo Basket
57
55
|
20.03.2022 20:30 | Radnički | 57 : 55 | Mondo Basket | |||||
20.03
16:00
Titel
SO ŽKK
79
51
|
20.03.2022 16:00 | Titel | 79 : 51 | SO ŽKK | |||||
20.03
12:00
Vizura
Proleter
86
73
|
20.03.2022 12:00 | Vizura | 86 : 73 | Proleter |
20.03
18:00
Partizan 1953
Crvena zvezda
76
91
|
20.03.2022 18:00 | Partizan 1953 | 76 : 91 | Crvena zvezda | |||||
20.03
18:30
Student
Duga
72
90
|
20.03.2022 18:30 | Student | 72 : 90 | Duga |
20.03
15:30
Novosadska ŽKA
Srbobran
99
73
|
20.03.2022 15:30 | Novosadska ŽKA | 99 : 73 | Srbobran | |||||
20.03
17:00
Mileševka
Gimnazijalac
89
58
|
20.03.2022 17:00 | Mileševka | 89 : 58 | Gimnazijalac |
20.03
16:30
Dynamic VIP PAY
Partizan NIS
85
83
|
20.03.2022 16:30 | Dynamic VIP PAY | 85 : 83 | Partizan NIS | |||||
20.03
15:00
Novi Pazar
Vojvodina
53
73
|
20.03.2022 15:00 | Novi Pazar | 53 : 73 | Vojvodina | |||||
20.03
14:15
Actavis Academy
Crvena zvezda mts
54
73
|
20.03.2022 14:15 | Actavis Academy | 54 : 73 | Crvena zvezda mts |
20.03
12:00
Sistem 2000
Crvena zvezda MTS
42
86
|
20.03.2022 12:00 | Sistem 2000 | 42 : 86 | Crvena zvezda MTS | |||||
20.03
15:30
Ras
Art Basket
53
46
|
20.03.2022 15:30 | Ras | 53 : 46 | Art Basket | |||||
20.03
13:00
ČA Basket
Srem
73
47
|
20.03.2022 13:00 | ČA Basket | 73 : 47 | Srem |
20.03
20:00
Mladost
Bavanište
0
3
|
20.03.2022 20:00 | Mladost | 0 : 3 | Bavanište |
20.03
16:00
Borac (P)
Borac (S)
3
1
|
20.03.2022 16:00 | Borac (P) | 3 : 1 | Borac (S) | |||||
20.03
18:00
Mladenovac
VA 014
3
1
|
20.03.2022 18:00 | Mladenovac | 3 : 1 | VA 014 |
20.03
20:00
Kulpin
Bečej
3
1
|
20.03.2022 20:00 | Kulpin | 3 : 1 | Bečej | |||||
20.03
18:00
Šumadija
Futog
3
0
|
20.03.2022 18:00 | Šumadija | 3 : 0 | Futog | |||||
20.03
18:00
Vojvodina 2
Kosovska Mitrovica
3
0
|
20.03.2022 18:00 | Vojvodina 2 | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica |
20.03
17:00
Majdanpek FBC
Knjaževac
3
0
|
20.03.2022 17:00 | Majdanpek FBC | 3 : 0 | Knjaževac |
20.03
17:00
Lotus
Volej Stars Junior
3
0
|
20.03.2022 17:00 | Lotus | 3 : 0 | Volej Stars Junior | |||||
20.03
19:00
Sloboda S
Tara
3
0
|
20.03.2022 19:00 | Sloboda S | 3 : 0 | Tara | |||||
20.03
15:00
Tehničar
Borac
0
3
|
20.03.2022 15:00 | Tehničar | 0 : 3 | Borac | |||||
20.03
17:00
Mokra Gora
Kosovska Mitrovica
3
0
|
20.03.2022 17:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica |
20.03
20:00
Kikinda 0230
Odbojka 013
3
2
|
20.03.2022 20:00 | Kikinda 0230 | 3 : 2 | Odbojka 013 |
20.03
15:00
Radnički Blasters
Beograd
1
3
|
20.03.2022 15:00 | Radnički Blasters | 1 : 3 | Beograd | |||||
20.03
19:00
AS Batajnica
Jedinstvo
3
1
|
20.03.2022 19:00 | AS Batajnica | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.03
19:30
Novi Sad
Crno Bele 011
3
0
|
20.03.2022 19:30 | Novi Sad | 3 : 0 | Crno Bele 011 |
20.03
15:00
Panonija
Ivanjica
3
0
|
20.03.2022 15:00 | Panonija | 3 : 0 | Ivanjica | |||||
20.03
19:30
Leskovac 98
Valjevo
3
2
|
20.03.2022 19:30 | Leskovac 98 | 3 : 2 | Valjevo | |||||
20.03
16:00
Radnički
Dunav
3
0
|
20.03.2022 16:00 | Radnički | 3 : 0 | Dunav |
20.03
13:00
Ub 2
Metalac
33
26
|
20.03.2022 13:00 | Ub 2 | 33 : 26 | Metalac |
20.03
17:00
Mladost
Bane
33
24
|
20.03.2022 17:00 | Mladost | 33 : 24 | Bane |
20.03
20:00
ORK Bor
Jedinstvo 1974
28
21
|
20.03.2022 20:00 | ORK Bor | 28 : 21 | Jedinstvo 1974 | |||||
20.03
19:00
Osipaonica
Đerdap
27
30
|
20.03.2022 19:00 | Osipaonica | 27 : 30 | Đerdap |
20.03
14:00
Mladost
Aleksinac
26
32
|
20.03.2022 14:00 | Mladost | 26 : 32 | Aleksinac | |||||
20.03
20:00
Dubočica 54 - 2
Rtanj
34
33
|
20.03.2022 20:00 | Dubočica 54 - 2 | 34 : 33 | Rtanj |
20.03
20:00
Senta
PIK Prigrevica
35
37
|
20.03.2022 20:00 | Senta | 35 : 37 | PIK Prigrevica | |||||
20.03
19:00
Crvena zvezda
Crepaja
39
35
|
20.03.2022 19:00 | Crvena zvezda | 39 : 35 | Crepaja | |||||
20.03
20:00
Dalmatinac
Ruma
36
32
|
20.03.2022 20:00 | Dalmatinac | 36 : 32 | Ruma |
20.03
18:00
Proleter
Krule
30
29
|
20.03.2022 18:00 | Proleter | 30 : 29 | Krule | |||||
20.03
16:30
Ruma
Temerin
24
24
|
20.03.2022 16:30 | Ruma | 24 : 24 | Temerin |
20.03
12:30
Sedmerac
Medicinar 2
8
46
|
20.03.2022 12:30 | Sedmerac | 8 : 46 | Medicinar 2 |
20.03
13:00
SPD Radnički - 2
Metalac
21
28
|
20.03.2022 13:00 | SPD Radnički - 2 | 21 : 28 | Metalac | |||||
20.03
15:30
Jagodina 2
Radnički (S)
26
20
|
20.03.2022 15:30 | Jagodina 2 | 26 : 20 | Radnički (S) |
20.03
17:00
Remesiana
Aleksinac
24
16
|
20.03.2022 17:00 | Remesiana | 24 : 16 | Aleksinac | |||||
20.03
13:00
Radan
Vranje
17
40
|
20.03.2022 13:00 | Radan | 17 : 40 | Vranje | |||||
20.03
18:00
Mladost
Osice
27
43
|
20.03.2022 18:00 | Mladost | 27 : 43 | Osice |
20.03
19:00
Rtanj
Rudar
26
27
|
20.03.2022 19:00 | Rtanj | 26 : 27 | Rudar |
20.03
19:30
Odžaci
Halas Jožef 2
14
35
|
20.03.2022 19:30 | Odžaci | 14 : 35 | Halas Jožef 2 | |||||
20.03
17:00
Apatin
Gradnulica
26
25
|
20.03.2022 17:00 | Apatin | 26 : 25 | Gradnulica | |||||
20.03
13:30
Naftagas
Radnički
30
32
|
20.03.2022 13:30 | Naftagas | 30 : 32 | Radnički |
20.03
17:30
Crvena zvezda
Bor RTB
34
36
|
20.03.2022 17:30 | Crvena zvezda | 34 : 36 | Bor RTB |
20.03
17:00
Srem
Pančevo
26
23
|
20.03.2022 17:00 | Srem | 26 : 23 | Pančevo | |||||
20.03
14:15
Prijepolje
Zaječar 1949
35
20
|
20.03.2022 14:15 | Prijepolje | 35 : 20 | Zaječar 1949 |
20.03
19:00
Rasina
Banjica
9
19
|
20.03.2022 19:00 | Rasina | 9 : 19 | Banjica | |||||
20.03
18:00
Stari Grad
Taš
12
14
|
20.03.2022 18:00 | Stari Grad | 12 : 14 | Taš |
20.03
19:00
Banja Luka
TENT
12
17
|
20.03.2022 19:00 | Banja Luka | 12 : 17 | TENT | |||||
20.03
18:00
Sava
Košutnjak
16
5
|
20.03.2022 18:00 | Sava | 16 : 5 | Košutnjak |
20.03
11:00
Taš 2000
Vojvodina
5
25
|
20.03.2022 11:00 | Taš 2000 | 5 : 25 | Vojvodina | |||||
20.03
16:30
Crvena zvezda
Partizan
11
13
|
20.03.2022 16:30 | Crvena zvezda | 11 : 13 | Partizan |
20.03
20:00
Šabac
Palilula
11
14
|
20.03.2022 20:00 | Šabac | 11 : 14 | Palilula | |||||
20.03
17:00
Vračar
Spartak
14
9
|
20.03.2022 17:00 | Vračar | 14 : 9 | Spartak |
20.03
19:00
Spartak GP
Kikinda
5
0
|
20.03.2022 19:00 | Spartak GP | 5 : 0 | Kikinda |
20.03
18:00
Kosjerić
Kragujevac Wild Boars
3
4
|
20.03.2022 18:00 | Kosjerić | 3 : 4 | Kragujevac Wild Boars |
20.03
19:30
Ares
Sjenica
1
7
|
20.03.2022 19:30 | Ares | 1 : 7 | Sjenica |
20.03
16:30
As
Babušnica 2011
2
5
|
20.03.2022 16:30 | As | 2 : 5 | Babušnica 2011 |
20.03
20:00
Novi Pazar
Vranje
1
5
|
20.03.2022 20:00 | Novi Pazar | 1 : 5 | Vranje |
20.03
18:00
Leskovac
Nova Pazova
5
2
|
20.03.2022 18:00 | Leskovac | 5 : 2 | Nova Pazova |
20.03
13:00
Torpedo Mlava
Partizan
0
79
|
20.03.2022 13:00 | Torpedo Mlava | 0 : 79 | Partizan |