Mačva
Čukarički
Brodarac
Miroljubivo kraj hale sportova

Dva tima iz sredine tabele danas vojuju bitku za tri boda koja bi ih odvojila od opasne zone. Novobeograđani žele da overe prošlonedeljnu pobedu nad visokokotiranim Čukaričkim, dok su gosti sa Voždovca uzeli skalp drugoplasiranom Partizanu. Podsećanja radi, jesenas su na "Krovu" trijumfovali mladi "Traktoristi" rezultatom 3:2.

Gosti su došli u vođstvo u 13. minutu. Slobodan udarac je izveo Puzović i uputio loptu na drugu stativu, gde je kraj ukopanih domaćih igrača utrčao Mojsilović i neometan je sa 6-7 metara smestio u nebranjeni deo gola. Posle primljenog gola omladinci IMT-a akcenat stavljaju na napad, što je gostima otvorilo mogućnost za brze kontranapade. Nakon jednog takvog Beskorvajni se u 33. minutu našao sam pred golom "Traktorista", ali ga je nadmudrio golman Trajković i izašao kao pobednik.

Nije se Voždovac povukao u nastavku, naprotiv, imaju više loptu u posedu i opasnije napadaju, ali do pogotka ipak prvi stižu domaći. Strelac izjednačujućeg gola je bio Čarls u 59. minutu, udarcem glave sa svega par metara udaljenosti.

Posle postignutog gola domaći su se okuražili i krenuli aktivnije ka golu protivnika. U nekoliko navrata ne koriste polušanse pa tako ostaje nepromenjen rezultat do kraja.

Zbog reprezantivnih obaveza sledi pauza do 2. aprila kada IMT gostuje kod komšija u Zemunu, dok Voždovac dočekuje Vojvodinu u "Zmajevom gnezdu".

IMT - VOŽDOVAC 1:1 (0:1)

STADION: FK IMT. GLEDALACA: 200. GL.SUDIJA: Stamenković Ivan. POM.SUDIJE: Milosavljević Nikola i Radoičić Nenad. STRELCI: Čarls 59.min (IMT), Mojsilović 13.min (Voždovac). ŽUTI KARTONI: Vukić (IMT), Živković i Dodić (Voždovac).

IMT: Trajković, Veljović, Cvijić, Vasić, Lukić, Andrejić, Milićević (Đapa), Zečević (Gajinov), Janković (Luković), Vukić, Čarls.

VOŽDOVAC: Knežević, Ilić, Živković, Jevtić, Đorđević, Mojsilović (Zečević), Bibić (Dodić), Puzović, Beskorvajni, Blagojević (Mitrović), Stoisavljević.