Stepojevac Vaga
IMT
Brodarac
Miroljubivo kod Nebojšine kule

Gaučosi nisu uspeli da savladaju čvrste ˝Majstore˝ sa Novog Beograda. Utakmica sa dosta prilika na obe strane je završena najnepopularnijim rezultatom. Za to su krivci napadači obe ekipe koji su se pošteno ispromašivali.
Prvo poluvreme je proteklo u nadigravanju na sredini terena, a domaćin je svoju jedinu priliku za gol propustio u 14. minutu. Nedeljković je sa ivice kaznenog prostora snažno šutirao, a vratar Marko Lazarević lepom intervencijom otklonio opasnost. Samo 2 minuta kasnije su uzvratili gosti preko Jezdovića koji iz neposredne blizine pogađa prečku. Najveću priliku gosti propuštaju u 42. minutu, Pađen i Broćeta su se spetljali ometavši jedan drugog na samo nekoliko metara od gola.
Tek što je počelo drugo poluvreme Broćeta se ponovo našao usamljen na par metara od gola i umesto da šutira iz prve, pokušava da primi loptu, ali tako nespretno da je odskakutala do vratara. Isti igrač 5 minuta kasnije šutira glavom sa 7-8 metara, ali zamalo neprecizno.
Radnički nastavlja sa atacima na gol Dorćola, a Pađen propušta da realizuje dve sjajne prilike. Prvu u 55. minutu, kada lepo prodire po levoj strani i šutira sa desetak metara, ali se vratar ispružio koliko je dug i zaustavio udarac, a potom u 57. minutu snažno šutira sa 12 metara, tik iznad prečke.
Posle ovih propuštenih prilika gostiju, igrači Dorćola su se trgli i kreću odlučnije u napade. Nedeljković u 64. minutu tuče glavom sa peterca i već savladanog vratara je spasla stativa. Dabić u 75. minutu izlazi sam ispred vratara gostiju, loše zahvata loptu i lobuje i njega i čitav gol. Bajović je samo 2 minuta kasnije imao poslednju šansu na utakmici, kada se našao usamljen ispred gola Radničkog, ovaj put njegov šut je zaustavio sjajni Lazarević.

GSP POLET DORĆOL - RADNIČKI NB 0:0

STADION: FK GSP Polet Dorćol. GLEDALACA: 100. GL.SUDIJA: Vasiljević Miloš. POM.SUDIJE: Arnautović Nemanja i Hrutka Marko. ŽUTI KARTONI: Denić (GSP Polet Dorćol), Manov (Radnički NB).
GSP POLET DORĆOL: Gordić, Bajović, Stevanović, Manevski, Stanovčić, Denić, Stanimirović (Petrić), Mladenović, Mitrović (Dabić), Nedeljković, Ilić.
RADNIČKI NB: M.Lazarević, Đuričić, Manov (Vukmirović), J.Lazarević, Ostojić, Vučetić, Jezdović, Basara, Pađen (Dimić), Broćeta (Baranin), Đorđević.

Srpske lige Srpske lige Srpska liga Beograd GSP Polet Dorćol Radnički (NB)