KMF Kopaonik pobedio ubedljivo na premijeri ekipu Zvezde iz Aleksinca

KMF Kopaonik - foto: Žarko Arsić

KMF Kopaonik na premijeri pred 300 gledalaca dočekao je ekipu Zvezde iz Aleksinca. Posle početnog ispitivanja snaga poÅ”to su obe ekipe novajlije u takmičenjuĀ domaća ekipa je preduzela inijacitivu. U 12. minutu mladi UroÅ” Đorđević je doveo domaću ekipu u vođstvo. Samo minut kasnijeĀ Dalibor Čaloveić je povećao prednostĀ naĀ 2:0. Do kraja poluvremena UroÅ”Ā Knežević je postigaoĀ joÅ” jedan gol za svoju ekipu.

U drugomĀ poluvremenu DuÅ”anĀ Lukić je u 32.Ā minutuĀ posle jedne akcije domaće ekipe pogodio sopstvenu mrežu da bi Dalibor Čaloveić svojim drugim golomĀ potvrdio dominantnu igru domaćina.

KMF Kopaonik - KMF Zvezda 5:0 (3:0)

Brus - Hala Sportova Goran Raičević. Gledalaca: 300. Sudija: Oliver Nikolić (NiÅ”). Strelci:Ā UroÅ” Đorđević 12, Dalibor Čaloveić 13, 38, UroÅ” Knežević 18, DuÅ”an Lukić 32. (auto gol). Žuti kartoni: Danilović (KMF Kopaonik), Lukić (KMF Zvezda). Igrač utakmice: UroÅ” Đorđević.Ā

KMF Kopaonik: Milićević, Burgić, B.Bučić, Čaloveić, Vilimonović. Zamene: Nikolić, Knežević, Vačarević, Danilović, Zdravković, Đorđević.Ā

KMF Zvezda: Stanisavljević, Janković, Lukić, Milojević, Tasić. Zamene: Živić, Jović,Stepanović, Anđelinković.Ā