KMF Kopaonik pobedio ubedljivo na premijeri ekipu Zvezde iz Aleksinca

KMF Kopaonik - foto: Žarko Arsić

KMF Kopaonik na premijeri pred 300 gledalaca dočekao je ekipu Zvezde iz Aleksinca. Posle početnog ispitivanja snaga pošto su obe ekipe novajlije u takmičenju domaća ekipa je preduzela inijacitivu. U 12. minutu mladi Uroš Đorđević je doveo domaću ekipu u vođstvo. Samo minut kasnije Dalibor Čaloveić je povećao prednost na 2:0. Do kraja poluvremena Uroš Knežević je postigao još jedan gol za svoju ekipu.

U drugom poluvremenu Dušan Lukić je u 32. minutu posle jedne akcije domaće ekipe pogodio sopstvenu mrežu da bi Dalibor Čaloveić svojim drugim golom potvrdio dominantnu igru domaćina.

KMF Kopaonik - KMF Zvezda 5:0 (3:0)

Brus - Hala Sportova Goran Raičević. Gledalaca: 300. Sudija: Oliver Nikolić (Niš). Strelci: Uroš Đorđević 12, Dalibor Čaloveić 13, 38, Uroš Knežević 18, Dušan Lukić 32. (auto gol). Žuti kartoni: Danilović (KMF Kopaonik), Lukić (KMF Zvezda). Igrač utakmice: Uroš Đorđević.

KMF Kopaonik: Milićević, Burgić, B.Bučić, Čaloveić, Vilimonović. Zamene: Nikolić, Knežević, Vačarević, Danilović, Zdravković, Đorđević.

KMF Zvezda: Stanisavljević, Janković, Lukić, Milojević, Tasić. Zamene: Živić, Jović,Stepanović, Anđelinković.

Bor 1 : 5 Rasadnik
Timok 2013 11 : 2 Timakum
Miners 7 : 1 Temnić
Kopaonik 5 : 0 Zvezda