Kamenorezac 76 poražen u Razbojni

U 18. kolu Druge Rasinske okružne lige domaći Donji Kopaonik je u Razbojni sasvim zasluženo savladao dubljanski Kamenorezac 76 sa 4:2 i tako mu se na samo četiri boda približio na tabeli. Utakmica je bila prava prvenstvena, sa dosta lepih poteza i akcija na obadve strane. Susret je posmatralo 150 gledalaca vodio ga je glavni sudija Dejan Miletić iz Kruševca sa pomoćnicima iz Ćićevca Milošem Ivanovićem i Sašom Koćancem, dok je dužnost delegata profesionalno obavio kruševljanin Rade Milojević. Gosti su prvi došli u vođstvo već u trećem minutu posle lepe akcije strelac je bio kapiten Nikola Pecić. Domaći igrač Miljković izjednačio je rezultat na 1:1 u 30. minutu. Samo minut kasnije na scenu ponovo stupa Nikola Pecić i Kamenorezac 76 vodi sa 2:1.

FK Kamenorezac iz Dublja

Domaći ponovo izjednačuju rezultat na 2:2 pogodkom Stojanovića u 73. minutu. Donji Kopaonik zatim u 77. minutu dolazi u vođstvo sa 3:2 iz jedanaesterca pogodak postiže  Stojanović da bi na kraju Miljković postigao svoj drugi odnosno četvrti pogodak za svoj tim i time stavio tačku na krajnji ishod ovog derbija kola.

U narednom 19. kolu Kamenorezac dočekuje ekipu Beli Orlovi, a trenutno prvoplasirana OFK Gnjila gosuje kod ekipe Omladinac. Prvenstvo tako postaje sve zanimljivije i neizvesnije, lider na tabeli OFK Gnjila ima prednost od četiri boda nad drugoplasiranim Kamenorescom 76, koji se sigurno neće tako lako predati u narednim susretima, rekli su nam u ovom klubu.