31.10
14:00
Dinamo 1945
1. Maj Ruma
1
1
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Mladost (NS)
Sloboda
6
1
|
31.10.2020 14:00 | 6 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Feniks 1995
Sloga (Ä)
3
1
|
31.10.2020 14:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
14:00
RadniÄki (Zr)
Dunav
5
0
|
31.10.2020 14:00 | 5 : 0 | |||||||
31.10
14:00
BeÄej 1918
Hajduk 1912
1
0
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 0 | |||||||
31.10
14:00
RadniÄki 1912
OFK VrŔac
2
0
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 0 | |||||||
31.10
14:00
Kozara
Omladinac
1
2
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 2 |
31.10
13:30
Jedinstvo
GFK Sloboda
3
1
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Sloga 33
Mladi radnik 1926
1
0
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
SuŔica
4
1
|
31.10.2020 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Tutin
TrepÄa
0
1
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Takovo
Sloga (P)
0
2
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Smederevo 1924
Gruža
4
0
|
31.10.2020 13:30 | 4 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Å umadija (A)
BuduÄnost (A)
1
2
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 2 |
31.10
13:30
RadniÄki (O)
OFK Beograd
3
2
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
11:00
Teleoptik
BASK
1
0
|
31.10.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
BSK BorÄa
Crvena zvezda
3
1
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
TEK Sloga
SremÄica
0
1
|
31.10.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
GSP Polet DorÄol
Stepojevac Vaga
2
2
|
31.10.2020 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Brodarac
LeŔtane
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Lokomotiva
RadniÄki (NB)
1
4
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
10:00
SinÄeliÄ
Studentski grad
1
3
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 3 |
|
31.10
13:30
OFK SinÄeliÄ
Vlasina
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Dunav
RadniÄki (S)
1
0
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Timok 1919
SFS Borac
1
0
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
PÄinja
BuduÄnost (P)
1
2
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Trstenik PPT
OFK TopliÄanin
1
2
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Jedinstvo (P)
Car Konstantin
0
2
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 2 |
|
31.10
13:30
Å umadija 1903
GoÄ
5
0
|
31.10.2020 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Mokra Gora
Polet
1
1
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Omladinac
Radnik
2
3
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 3 |
|
31.10
13:30
Morava (VP)
Pomoravlje
0
0
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
VGSK
Sloboda
4
2
|
31.10.2020 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Zvižd
OFK Mihajlovac
1
1
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 1 | |||||||
31.10
13:30
KaraÄorÄe
Äerdap
1
0
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
31.10
13:30
FAP
Prijevor
0
0
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Sloga (BB)
Crnokosa
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
31.10
13:30
Ribnica
Sloga (B)
0
1
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 1 | |||||||
31.10
13:30
RadniÄki (V)
Jedinstvo Vladimirci 1924
2
1
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 1 |
31.10
14:00
Tekstilac
ObiliÄ
5
1
|
31.10.2020 14:00 | 5 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Krila Krajine
Tavankut
2
0
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 0 | |||||||
31.10
14:00
NjegoÅ”
RadniÄki (S)
2
0
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
BajŔa
Crvenka
8
0
|
31.10.2020 14:00 | 8 : 0 | |||||||
31.10
14:00
Vojvodina (T)
OFK Vrbas
1
1
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
31.10
14:00
RadniÄki (S)
Crvena zvezda
2
1
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Naftagas
Banat
6
0
|
31.10.2020 14:00 | 6 : 0 | |||||||
31.10
14:00
Begej
BuduÄnost
2
0
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Sloga
Jedinstvo (BK)
1
2
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Jedinstvo (V)
Mladost
1
1
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 1 | |||||||
31.10
14:00
OFK Kikinda 1909
Proleter
5
2
|
31.10.2020 14:00 | 5 : 2 |
31.10
14:00
Sloga (T)
Sloboda
3
1
|
31.10.2020 14:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Crvena Zvezda
Cement
1
1
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Sloga (E)
Sremac Vojka
2
1
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
31.10
13:30
Sloga (D)
TemniÄ 1924
4
1
|
31.10.2020 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Jedinstvo 1936
Moravac 2015
6
0
|
31.10.2020 13:30 | 6 : 0 |
|
31.10
13:30
Brodoremont
OFK Slatina
3
1
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Balkanski
Hajduk Veljko
3
2
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 2 | |||||||
31.10
13:30
OFK Knjaz
BSK
1
2
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Bor 1919
Rajko MitiÄ
1
0
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
31.10
13:30
OFK Napredak 1929
Jedinstvo (GM)
1
3
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
31.10
13:30
Gracko
Sloga
2
2
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Nebeski Andjeli
BuduÄnost
1
0
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
31.10
11:00
Milutinac
Torlak
0
1
|
31.10.2020 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Å umadija
Srem
1
3
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Turbina
VinÄa
1
2
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
31.10
13:30
Midžor
GraniÄar
0
1
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Ozren
Rudar VrÅ”ka Äuka
3
1
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Rtanj
Rudar (P)
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
31.10
13:30
Äitluk
Gornji StepoÅ”
1
3
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
31.10
13:30
ŽelezniÄar
GFK Sloven
1
3
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 3 | |||||||
31.10
13:30
RadniÄki
Ljukovo
2
0
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Partizan
Hajduk (B)
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
31.10
13:30
Partizan (U)
Spartak 1911
0
1
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 1 |
31.10
13:30
Borac (BG)
Polet
2
1
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 1 |
31.10
13:30
Sloga
Proleter (Nj)
1
1
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 1 | |||||||
31.10
13:30
AFK
EÄÅ”eg
5
0
|
31.10.2020 13:30 | 5 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Proleter (RS)
BuduÄnost
4
1
|
31.10.2020 13:30 | 4 : 1 |
31.10
13:30
Mladost (L)
Polet
2
2
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Delija
Mladost (BD)
3
3
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 3 |
|
31.10
13:30
Borac (P)
Prvi srpski ustanak
1
2
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
31.10
13:30
Borac (O)
Balkan Mirijevo
5
0
|
31.10.2020 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
31.10
13:00
Rakovica
DIF
2
0
|
31.10.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
31.10
13:30
Mladost
Barajevo
1
0
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
31.10
14:00
Veternik
Omladinac
4
0
|
31.10.2020 14:00 | 4 : 0 | |||||||
31.10
14:00
Slavija
OFK Futog
1
1
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
31.10
13:30
Zlot
Blizna
3
2
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Rudna Glava
Krivelj
9
0
|
31.10.2020 13:30 | 9 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Å arbanovac
RadniÄki
5
1
|
31.10.2020 13:30 | 5 : 1 |
|
31.10
14:00
Kolonija
Kutlovo
1
3
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 3 |
|
31.10
13:30
Rudar 2001
TrgovaÄki
2
0
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
31.10
13:30
Svrljig
Elid
4
1
|
31.10.2020 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
TaskoviÄi
Jastrebac
4
5
|
31.10.2020 13:30 | 4 : 5 |
|
31.10
14:00
Mladi radnik 1925
Rudar
1
6
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 6 |
|
31.10
13:30
OFK BrÄanac
Pambukovica
1
0
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Strmovo 1968
Tvrdojevac
1
0
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Radnik (Ub)
OFK JabuÄje
2
2
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 2 |
31.10
13:30
Vladimir DurkoviÄ
DragoÅ”
3
2
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Zadrugar
Zvezda
0
4
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 4 |
|
31.10
14:00
GuÄevo 1929
Vidojevica
3
2
|
31.10.2020 14:00 | 3 : 2 | |||||||
31.10
14:00
Cer (PE)
Sloga (KR)
5
1
|
31.10.2020 14:00 | 5 : 1 |
|
31.10
13:30
Mladost (S)
Trnovac
0
9
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 9 |
|
31.10
13:30
Beli Orlovi
Poljoprivrednik
2
2
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Stari Trstenik
Župski biseri
3
4
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 4 |
|
||||||
31.10
13:30
Jezero
Vinogradar
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
31.10
13:30
Dunav
Borac (VG)
3
1
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
31.10
Omladinac-Å umadinac (V)
BSK
2
3
|
31.10.2020 | 2 : 3 |
|
31.10
14:00
ŽelezniÄar
OFK Hajduk
2
3
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Slanobarac
Proleter
3
6
|
31.10.2020 14:00 | 3 : 6 |
|
31.10
14:00
BogutovaÄka Banja
MiloÄajac
4
2
|
31.10.2020 14:00 | 4 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Sloga Obrva
Progorelica
1
3
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 3 |
|
31.10
13:30
Polet S.D.
Zadrugar 1947
2
1
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Bata BuliÄ
Jedinstvo (K)
3
1
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Rade MiloÅ”eviÄ
KrilaÅ”
3
2
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
31.10
13:30
RadniÄki
Rudar (P)
2
0
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
SinÄeliÄ
Napredak (Sv)
0
3
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Rudar (S)
Jasenovo
6
0
|
31.10.2020 13:30 | 6 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
OFK Batinac
Å umadija
5
1
|
31.10.2020 13:30 | 5 : 1 |
|
31.10
13:30
Zenit
Sloboda
1
3
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
GFK Tabane
Jedinstvo
2
0
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Kupinovac
Mladost (T)
2
2
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 2 |
|
31.10
13:30
Pobednik
Sloga
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
31.10
13:30
Crvena Jabuka
Proleter (B)
0
4
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 4 | |||||||
31.10
13:30
KaleniÄ
Omladinac (K)
1
1
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Rudar 1945
Ratkovac
1
2
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 2 |
31.10
13:30
Rajac
Rakac Stave
2
0
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Junior Novo Naselje
Komanice
2
1
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
31.10
13:30
Borac
Polet (R)
1
2
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 2 |
31.10
13:30
Potisje
BaÄka
0
1
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
HorgoÅ” 1911
Jedinstvo
2
0
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
31.10
13:30
VuÄak
Lunjevac
3
1
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Kolarac
Landol
2
2
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Petrijevac
Badljevica
1
3
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 3 | |||||||
31.10
13:30
Vožd 2020
Omladinac
1
2
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 2 |
31.10
13:30
Stari Hrast 2018
OFK Slavija
9
0
|
31.10.2020 13:30 | 9 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Jezava
Proleter 1947
4
0
|
31.10.2020 13:30 | 4 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Vrbovac
Skobalj
1
0
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 0 |
31.10
14:00
Belpos
Verko
0
5
|
31.10.2020 14:00 | 0 : 5 |
|
31.10
13:30
Mladost
Palilulac
1
5
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 5 | |||||||
31.10
13:30
Rtanj
Sloga
4
2
|
31.10.2020 13:30 | 4 : 2 |
31.10
13:30
Jedinstvo SteviÄ
Omladinac 1927
4
2
|
31.10.2020 13:30 | 4 : 2 |
|
31.10
13:30
Soko
Proleter
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
31.10
13:30
Å umadija
Lunjevica
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
VelereÄ 94
Takovski Ustanak
7
3
|
31.10.2020 13:30 | 7 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Å ilopaj
Omladinac
1
3
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
FC Stella Rossa
Jablanica
1
1
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Brezak
Semedraž
1
2
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
31.10
14:00
Milicionar
PetlovaÄa
4
0
|
31.10.2020 14:00 | 4 : 0 | |||||||
31.10
14:00
BuduÄnost (DO)
Omladinac 2013 (SL)
2
1
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
31.10
GlavaÅ”
Udarnik
5
0
|
31.10.2020 | 5 : 0 |
|
31.10
14:00
Jastrebac 1979
Balajnac
6
1
|
31.10.2020 14:00 | 6 : 1 |
|
31.10
13:30
Pepeljevac 1947
Borac
1
2
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
MakreŔane
Zmajevac
1
4
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 4 |
|
31.10
14:00
Radnik
BSK Buljane
8
1
|
31.10.2020 14:00 | 8 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Borac 1950
ISK Izvor
4
3
|
31.10.2020 14:00 | 4 : 3 |
|
31.10
14:00
Hajduk
Jedinstvo
2
1
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Moravac
BuduÄnost
2
2
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 2 |
|
31.10
13:30
GFK StreliŔte
Oniks
7
0
|
31.10.2020 13:30 | 7 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
OFK DragoŔevac
Mladi radnik
1
3
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
31.10
13:30
Napredak 1927
Radnik (S)
0
1
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Stig (C)
Crni Vitez
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
31.10
13:30
JanoŔik
NaŔa Krajina
3
2
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Rapid
Vladimirovac
1
1
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Vojvodina
Mladost (VG)
3
3
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Sloga
Banatul
3
2
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 2 |
31.10
13:30
BuduÄnost MI
Junkovac
5
1
|
31.10.2020 13:30 | 5 : 1 |
|
31.10
13:30
Napredak
Udarnik 2015
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Burovac
Vukan
2
6
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 6 | |||||||
31.10
13:30
Soko
Omladinac
6
1
|
31.10.2020 13:30 | 6 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Rudar 1947
Melnica
1
0
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 0 | |||||||
31.10
13:30
BSK
Radnik
1
6
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 6 |
31.10
13:30
Å FU Derbi 2016
Rudar 1973
3
1
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 1 |
31.10
14:00
Polet
Grivac
5
1
|
31.10.2020 14:00 | 5 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Kotlenik
Mladost
1
2
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 2 |
|
31.10
14:30
DumaÄa
BojiÄ
7
0
|
31.10.2020 14:30 | 7 : 0 |
31.10
13:30
Osanica
Vukovac 98
3
1
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
SeliŔte
Vrelo 1971
0
2
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Mladost (K)
Laznica
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
31.10
13:30
Luk Kompenzatori
Sloga
5
2
|
31.10.2020 13:30 | 5 : 2 |
|
31.10
Crvena zvezda
Mladost
|
31.10.2020 | : | |||||||
31.10
Å umadinac
Lepenica
|
31.10.2020 | : |
31.10
13:30
Mladost
Sloboda
2
0
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Radnik
Zrinjski
0
2
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Velež
Å iroki Brijeg
2
1
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Olimpik
Krupa
1
1
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Tuzla City
Sarajevo
0
0
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 0 |
31.10
14:00
Tekstilac
Slavija
1
0
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 0 | |||||||
31.10
14:00
Leotar
Drina
2
2
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 2 | |||||||
31.10
14:00
Borac
ModriÄa
2
1
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Jedinstvo
Zvijezda 09
0
2
|
31.10.2020 14:00 | 0 : 2 | |||||||
31.10
14:00
LjubiÄ
Sutjeska
2
2
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 2 | |||||||
31.10
14:00
Podrinje
ŽeljezniÄar
1
1
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Kozara
Sloboda
3
2
|
31.10.2020 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Sloga
Rudar Prijedor
1
1
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
31.10
17:00
OFK Titograd
Rudar
0
2
|
31.10.2020 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
31.10
15:00
Podgorica
OFK Petrovac
1
3
|
31.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
16:00
Sutjeska
BuduÄnost
0
1
|
31.10.2020 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
18:00
DeÄiÄ
Iskra
2
0
|
31.10.2020 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
16:00
Zeta
Jezero
1
0
|
31.10.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
31.10
13:30
Grbalj
Jedinstvo
1
1
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Berane
Kom
2
1
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Bokelj
Arsenal
3
2
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Mornar
Igalo
0
0
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Drezga
Ibar
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
31.10
16:00
Burnley
Chelsea
0
3
|
31.10.2020 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
18:30
Liverpool
West Ham United
2
1
|
31.10.2020 18:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Sheffield United
Manchester City
0
1
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
31.10
13:30
Bristol City
Norwich City
1
3
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 3 | |||||||
31.10
16:00
AFC Bournemouth
Derby County
1
1
|
31.10.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
31.10
16:00
Barnsley
Watford
1
0
|
31.10.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
31.10
16:00
Luton Town
Brentford
0
3
|
31.10.2020 16:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
16:00
Middlesbrough
Nottingham Forest
1
0
|
31.10.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
31.10
16:00
Millwall
Huddersfield Town
0
3
|
31.10.2020 16:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
16:00
Preston North End
Birmingham City
1
2
|
31.10.2020 16:00 | 1 : 2 | |||||||
31.10
16:00
Queens Park Rangers
Cardiff City
3
2
|
31.10.2020 16:00 | 3 : 2 | |||||||
31.10
16:00
Stoke City
Rotherham United
1
0
|
31.10.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
31.10
16:00
Swansea City
Blackburn Rovers
2
0
|
31.10.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
31.10
16:00
Wycombe Wanderers
Sheffield Wednesday
1
0
|
31.10.2020 16:00 | 1 : 0 |
31.10
21:00
Deportivo AlavƩs
Barcelona
1
1
|
31.10.2020 21:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
16:15
Athletic Club
Sevilla
2
1
|
31.10.2020 16:15 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
18:30
Osasuna
Atletico Madrid
1
3
|
31.10.2020 18:30 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Real Madrid
Huesca
4
1
|
31.10.2020 14:00 | 4 : 1 |
|
31.10
18:30
Borussia M'gladbach
RB Leipzig
1
0
|
31.10.2020 18:30 | 1 : 0 | |||||||
31.10
15:30
Eintracht Frankfurt
Werder
1
1
|
31.10.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
31.10
15:30
Kƶln
Bayern
1
2
|
31.10.2020 15:30 | 1 : 2 | |||||||
31.10
15:30
Augsburg
Mainz 05
3
1
|
31.10.2020 15:30 | 3 : 1 | |||||||
31.10
15:30
Arminia
Borussia Dortmund
0
2
|
31.10.2020 15:30 | 0 : 2 |
31.10
21:00
Nantes
PSG
0
3
|
31.10.2020 21:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
17:00
Rennes
Brest
2
1
|
31.10.2020 17:00 | 2 : 1 |
|
31.10
20:45
Bologna
Cagliari
3
2
|
31.10.2020 20:45 | 3 : 2 | |||||||
31.10
15:00
Crotone
Atalanta
1
2
|
31.10.2020 15:00 | 1 : 2 | |||||||
31.10
18:00
Internazionale
Parma
2
2
|
31.10.2020 18:00 | 2 : 2 |
31.10
15:00
ÄukariÄki
Novi Pazar
4
0
|
31.10.2020 15:00 | 4 : 0 | |||||||
31.10
15:00
Voždovac
TSC
2
0
|
31.10.2020 15:00 | 2 : 0 | |||||||
31.10
17:00
Partizan
MaÄva
2
0
|
31.10.2020 17:00 | 2 : 0 | |||||||
31.10
13:00
InÄija
Metalac
0
1
|
31.10.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
31.10
15:00
Rad
Zlatibor
0
2
|
31.10.2020 15:00 | 0 : 2 |
31.10
13:30
Borac 1926
Dinamo
0
1
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Zemun
OFK Žarkovo
0
1
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Loznica
RadniÄki 1923
3
1
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 1 | |||||||
31.10
13:30
GFK DuboÄica
Sloga (K)
0
0
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 0 |
31.10
15:30
Zemun
TSC
1
1
|
31.10.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
31.10
14:00
MaŔinac Trejs
Kolubara
1
0
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 0 | |||||||
31.10
14:00
RadniÄki 1923
Požarevac
1
1
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
31.10
Kolibri
TopliÄanin
|
31.10.2020 | : | |||||||
31.10
Jagodina
SUŽF Stol
|
31.10.2020 | : | |||||||
31.10
LevaÄ
Knjaževac 2015
8
0
|
31.10.2020 | 8 : 0 |
|
||||||
31.10
Morava
Rudar 1974
5
0
|
31.10.2020 | 5 : 0 |
|
31.10
13:00
Desetka
RadniÄki 2013
1
1
|
31.10.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
31.10
10:00
RFK Novi Sad 1921
Vojvodina
0
3
|
31.10.2020 10:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
13:00
Internacional
RadniÄki 1923
4
0
|
31.10.2020 13:00 | 4 : 0 | |||||||
31.10
11:00
Mladost (L)
Spartak ŽK
1
0
|
31.10.2020 11:00 | 1 : 0 |
31.10
10:00
Vojvodina
ŽelezniÄar
2
0
|
31.10.2020 10:00 | 2 : 0 |
|
31.10
10:00
Kabel
Petar PuaÄa
3
1
|
31.10.2020 10:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
12:00
RFK Novi Sad 1921
Hajduk 1912
2
2
|
31.10.2020 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
10:00
Tisa NjerÅ”
Petrika
4
3
|
31.10.2020 10:00 | 4 : 3 |
31.10
13:30
Sloboda
RadniÄki (V)
1
2
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 2 | |||||||
31.10
13:30
MaÄva
Loznica
8
1
|
31.10.2020 13:30 | 8 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Novi Pazar
Sloga (P)
0
2
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 2 |
|
31.10
13:30
OFK Lugomir
OFK SinÄeliÄ
2
1
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:00
Radnik
Real
0
6
|
31.10.2020 13:00 | 0 : 6 |
|
||||||
31.10
11:00
Kopernikus ŽeležniÄar
Jedinstvo (P)
3
0
|
31.10.2020 11:00 | 3 : 0 |
|
31.10
11:00
Napredak
Smederevo 1924
1
9
|
31.10.2020 11:00 | 1 : 9 |
|
31.10
09:00
OFK Žarkovo
Torlak
2
2
|
31.10.2020 09:00 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Železnik 1930
Brodarac 2
0
1
|
31.10.2020 14:00 | 0 : 1 |
31.10
10:30
BuduÄnost
IM Rakovica
3
1
|
31.10.2020 10:30 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
Siti Sport Klub
PoŔtar 1930
2
0
|
31.10.2020 11:00 | 2 : 0 |
|
31.10
12:00
Rojkovac
BoleÄ
3
2
|
31.10.2020 12:00 | 3 : 2 | |||||||
31.10
10:00
Dunav
Zvezdara
1
7
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 7 |
|
31.10
15:00
JoŔanica
KoriÄani
1
3
|
31.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
11:00
Jedinstvo Putevi
RadniÄki 1923
0
0
|
31.10.2020 11:00 | 0 : 0 |
31.10
11:00
Spartak
OFK Divci
0
5
|
31.10.2020 11:00 | 0 : 5 |
|
31.10
09:00
Lokomotiva
RadniÄki (O)
2
1
|
31.10.2020 09:00 | 2 : 1 |
|
31.10
11:00
OFK VrŔac
ÄukariÄki
2
0
|
31.10.2020 11:00 | 2 : 0 | |||||||
31.10
14:00
Teleoptik
RFK GrafiÄar
1
0
|
31.10.2020 14:00 | 1 : 0 | |||||||
31.10
13:00
Mladost (L)
Spartak ŽK
1
1
|
31.10.2020 13:00 | 1 : 1 |
31.10
RadniÄki (O)
Kolubara
1
3
|
31.10.2020 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
SinÄeliÄ
RadniÄki (NB)
1
3
|
31.10.2020 | 1 : 3 | |||||||
31.10
BSK 1925
Voždovac
0
4
|
31.10.2020 | 0 : 4 |
|
||||||
31.10
Lokomotiva
011
2
0
|
31.10.2020 | 2 : 0 | |||||||
31.10
Bežanija
OLE
1
3
|
31.10.2020 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
DIF
Studenski grad
1
2
|
31.10.2020 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
OFK Beograd
BSK BorÄa
2
1
|
31.10.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
Ada
IMT
0
1
|
31.10.2020 | 0 : 1 |
31.10
12:00
Vojvodina
ŽelezniÄar
6
0
|
31.10.2020 12:00 | 6 : 0 |
|
31.10
12:00
Kabel
Petar PuaÄa
3
1
|
31.10.2020 12:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
10:00
RFK Novi Sad 1921
Hajduk 1912
7
2
|
31.10.2020 10:00 | 7 : 2 | |||||||
31.10
12:00
Tisa NjerÅ”
Petrika
0
4
|
31.10.2020 12:00 | 0 : 4 |
31.10
13:30
Smederevo 1924
Jedinstvo (Ub)
0
3
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Savacijum
Loznica
2
1
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Novi Pazar
Sloga (P)
5
0
|
31.10.2020 13:30 | 5 : 0 |
|
31.10
14:00
RadniÄki (N)
Radnik
5
2
|
31.10.2020 14:00 | 5 : 2 |
|
||||||
31.10
11:00
Vlasina
GFK DuboÄica
1
0
|
31.10.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
SFS Borac
TimoÄanin
2
0
|
31.10.2020 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
11:00
Trayal
OFK RadniÄki
1
4
|
31.10.2020 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
14:00
Real
GFK Jagodina
0
6
|
31.10.2020 14:00 | 0 : 6 |
|
31.10
14:00
PoŔtar 1930
BASK
0
7
|
31.10.2020 14:00 | 0 : 7 |
|
||||||
31.10
11:00
VinÄa
Jedinstvo
0
1
|
31.10.2020 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
09:00
Balkan
Palilulac
2
1
|
31.10.2020 09:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
OFK Mladenovac
RadniÄki (R)
5
1
|
31.10.2020 14:00 | 5 : 1 |
|
31.10
RadniÄki
Antimon
3
2
|
31.10.2020 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
RaÄevac
Drina
2
0
|
31.10.2020 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
Podrinje
Borac
0
3
|
31.10.2020 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
Sloga
Loznica B
6
6
|
31.10.2020 | 6 : 6 |
|
31.10
SASK
Mladi borac
6
4
|
31.10.2020 | 6 : 4 |
|
||||||
31.10
11:00
Sloga (L)
Sloga (M)
3
0
|
31.10.2020 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
Crvena zvezda
OFK ObiliÄ
11
0
|
31.10.2020 | 11 : 0 |
31.10
Jedinstvo (R)
Petar PuaÄa
4
0
|
31.10.2020 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
Tatra
Sofeks
0
2
|
31.10.2020 10:00 | 0 : 2 | |||||||
31.10
TSK
Borac (NS)
3
0
|
31.10.2020 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
00:00
Mladost (BJ)
Proleter
3
1
|
31.10.2020 00:00 | 3 : 1 |
|
31.10
10:00
Proleter (NJ)
Proleter (RS)
2
1
|
31.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
Tsc 1913
ObiliÄ
1
9
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 9 |
31.10
12:30
BuduÄnost
VrÄin
1
3
|
31.10.2020 12:30 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
KovaÄevac 1956
Zabrežje
6
2
|
31.10.2020 14:00 | 6 : 2 |
|
31.10
11:00
OFK Senjak
Ribnica
3
0
|
31.10.2020 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
11:00
Sloga
Å abac Sunrise
0
5
|
31.10.2020 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
31.10
12:00
ŽelezniÄar
MaÄva 1929
0
2
|
31.10.2020 12:00 | 0 : 2 |
|
31.10
14:30
011
BSK BorÄa
4
0
|
31.10.2020 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
12:00
RadniÄki (NB)
Rad
0
3
|
31.10.2020 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
11:00
Crvena zvezda
IMT
5
0
|
31.10.2020 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
31.10
16:30
Brodarac
Voždovac
2
0
|
31.10.2020 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
16:30
SinÄeliÄ
ÄukariÄki
1
7
|
31.10.2020 16:30 | 1 : 7 |
|
31.10
13:30
AF Duljaj
PetliÄ SD 2006
8
1
|
31.10.2020 13:30 | 8 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Äerdap
ŽelezniÄar (P)
3
0
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
10:00
Smederevo 1924
Cepelin 026
0
4
|
31.10.2020 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
31.10
13:30
RSK
Plana
1
9
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 9 | |||||||
31.10
13:30
Å umadija (A)
Mladi radnik 1926
2
3
|
31.10.2020 13:30 | 2 : 3 | |||||||
31.10
13:30
Sloga 33
VGSK
1
2
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Soko 2015
OPK Rudar 1933
1
3
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
31.10
11:00
Kiker
Bubamara
0
1
|
31.10.2020 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
Sloga (K)
Rudar
5
0
|
31.10.2020 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
31.10
11:00
Kosmet
Novi Pazar
2
3
|
31.10.2020 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
31.10
11:00
Bane 1931
Apolon
0
3
|
31.10.2020 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
11:00
Sport Klub 99
Apolon 4
4
3
|
31.10.2020 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
31.10
11:00
AF AS Novi Pazar
Å umadija 1903
2
1
|
31.10.2020 11:00 | 2 : 1 |
31.10
10:00
ŽAK Sombor
TSC
0
3
|
31.10.2020 10:00 | 0 : 3 |
31.10
12:00
Proleter 2006
Akademija Bambi
3
1
|
31.10.2020 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
BeÄkerek 023
One team
2
5
|
31.10.2020 10:00 | 2 : 5 |
31.10
12:00
Prof. Bolesnikov
GFK Sloven
0
3
|
31.10.2020 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
10:00
Jedinstvo (SP)
RadniÄki (SM)
0
3
|
31.10.2020 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
10:00
InÄija
RFK Novi Sad 1921
2
1
|
31.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
31.10
10:00
Mladi radnik 1940
Proleter Mihajlovac
5
0
|
31.10.2020 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
31.10
Sloboda
Mladost 1948
4
2
|
31.10.2020 | 4 : 2 |
|
||||||
31.10
ŽelezniÄar Kusadak
Udarnik
0
3
|
31.10.2020 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
11:00
Cerovac 2013
Bresje Superior
4
3
|
31.10.2020 11:00 | 4 : 3 | |||||||
31.10
Osipaonica
AF DjokiÄ
0
5
|
31.10.2020 | 0 : 5 |
|
||||||
31.10
10:00
BaÄinac
Podunavac
1
3
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
10:00
Jasenica 2017
BuduÄnost
8
0
|
31.10.2020 10:00 | 8 : 0 |
|
31.10
KaraÅ”
BuduÄnost
0
4
|
31.10.2020 | 0 : 4 |
|
||||||
31.10
Å evac
Potporanj
2
2
|
31.10.2020 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
OFK PlandiŔte
BAK
2
2
|
31.10.2020 | 2 : 2 |
|
31.10
10:00
Zadrugar
ŽelezniÄar
1
3
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
10:00
Drina
Loznica
1
4
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
10:00
Fenix
MaÄva 1929
4
1
|
31.10.2020 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
Savacium
MaÄva
0
0
|
31.10.2020 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
Sunrise Å abac
RaÄevac
1
0
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
Omladinac 2014
Jedinstvo
2
0
|
31.10.2020 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
Senjak
1
1
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
31.10
15:00
Voja GaÄiÄ
Proleter
5
1
|
31.10.2020 15:00 | 5 : 1 | |||||||
31.10
14:00
OFK VrŔac
ŽelezniÄar
0
1
|
31.10.2020 14:00 | 0 : 1 |
31.10
10:00
RadniÄki
Kolubara
1
4
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
10:00
OFK BuduÄnost
TEK Sloga
2
3
|
31.10.2020 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
31.10
11:00
OFK Borac
Borac
2
3
|
31.10.2020 11:00 | 2 : 3 |
|
31.10
10:00
CFK
BajŔa
2
1
|
31.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
Spartak ŽK
Vinogradar
8
1
|
31.10.2020 11:00 | 8 : 1 |
|
||||||
31.10
12:00
Arena Su
Äantavir
4
2
|
31.10.2020 12:00 | 4 : 2 |
|
||||||
31.10
11:00
Subotica
RadniÄki 1905
5
4
|
31.10.2020 11:00 | 5 : 4 |
|
31.10
11:00
Novi Pazar
Tutin
5
4
|
31.10.2020 11:00 | 5 : 4 |
|
||||||
31.10
11:00
Novi Pazar B
Granit
4
3
|
31.10.2020 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
31.10
11:00
KoŔtam Polje
OFK Ras
3
4
|
31.10.2020 11:00 | 3 : 4 |
|
||||||
31.10
11:00
AF AS Novi Pazar
Pazar Juniors
0
1
|
31.10.2020 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
11:30
Sport Klub 99
Rudar
3
1
|
31.10.2020 11:30 | 3 : 1 |
|
31.10
16:00
Teleoptik
Voždovac
3
5
|
31.10.2020 16:00 | 3 : 5 |
|
31.10
10:00
Jedinstvo
BSK 1925
1
1
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
Rakovica
OLE
1
3
|
31.10.2020 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
SinÄeliÄ
BSK
4
1
|
31.10.2020 14:00 | 4 : 1 |
|
31.10
14:30
BuduÄnost
Bežanija
0
1
|
31.10.2020 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Sremcica
Karioke
2
2
|
31.10.2020 14:00 | 2 : 2 |
|
31.10
08:30
OFK Beograd
BoleÄ
4
0
|
31.10.2020 08:30 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
11:00
Hajduk
Mladenovac
0
3
|
31.10.2020 11:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
12:00
Dunavac
Zvezdara
1
2
|
31.10.2020 12:00 | 1 : 2 |
|
31.10
10:00
Napredak
Mladost (T)
4
3
|
31.10.2020 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
31.10
10:00
BaÄka
Srbobran
0
3
|
31.10.2020 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
10:00
NjegoÅ”
BuduÄnost
6
1
|
31.10.2020 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
EÄÅ”eg
ObiliÄ
1
1
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
31.10
10:00
MaÄva
RadniÄki
13
1
|
31.10.2020 10:00 | 13 : 1 |
|
||||||
31.10
09:30
POFK Savacium
Jedinstvo 1945
1
2
|
31.10.2020 09:30 | 1 : 2 |
|
31.10
GFK Jagodina
Timok 1919
1
0
|
31.10.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
RadniÄki (S)
SFS Borac
3
1
|
31.10.2020 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
Car Konstantin
Trayal Knez Lazar
1
4
|
31.10.2020 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
Kopernikus ŽelezniÄar
OFK RadniÄki
0
0
|
31.10.2020 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
Radnik
RadniÄki (P)
2
2
|
31.10.2020 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
RadniÄki (N)
Å ampion 2014
12
2
|
31.10.2020 | 12 : 2 |
|
||||||
31.10
Napredak
TimoÄanin
5
2
|
31.10.2020 | 5 : 2 |
|
||||||
31.10
Lider MGM
Real
2
3
|
31.10.2020 | 2 : 3 |
|
||||||
31.10
Duel Juniors
GFK DuboÄica
6
1
|
31.10.2020 | 6 : 1 |
|
31.10
10:00
Å F ÄankoviÄ
OFK Beograd
0
5
|
31.10.2020 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
31.10
15:15
Lokomotiva
Brodarac
1
0
|
31.10.2020 15:15 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
Ole
IMT
1
4
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 4 |
|
31.10
13:30
RadniÄki 1923
Kraljica Marija
4
1
|
31.10.2020 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
MaÄva
Požega
10
2
|
31.10.2020 13:30 | 10 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Požarevac
Jedinstvo
3
1
|
31.10.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Plana
KaraÄorÄe
0
1
|
31.10.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
31.10
09:30
Nova Kolonija
Spartak
0
19
|
31.10.2020 09:30 | 0 : 19 |
|
||||||
31.10
11:00
Lehel 2019
Moskva
1
0
|
31.10.2020 11:00 | 1 : 0 | |||||||
31.10
TSC
Vojvodina
0
9
|
31.10.2020 | 0 : 9 |
|
||||||
31.10
11:00
Voja GaÄiÄ
StajiÄevo 2017
5
1
|
31.10.2020 11:00 | 5 : 1 |
|
31.10
10:00
Desetka
Zemun
0
13
|
31.10.2020 10:00 | 0 : 13 |
|
||||||
31.10
14:00
VinÄa
Crvena zvezda
0
0
|
31.10.2020 14:00 | 0 : 0 |
|
31.10
GFK Jagodina
Timok 1919
6
0
|
31.10.2020 | 6 : 0 |
|
||||||
31.10
RadniÄki (S)
OFK ParaÄin
0
2
|
31.10.2020 | 0 : 2 |
|
||||||
31.10
RadniÄki NiÅ” 2
Trayal Knez Lazar
7
2
|
31.10.2020 | 7 : 2 |
|
||||||
31.10
Kopernikus ŽelezniÄar
OFK RadniÄki
|
31.10.2020 | : | |||||||
31.10
Radnik
RadniÄki (P)
0
7
|
31.10.2020 | 0 : 7 |
|
||||||
31.10
RadniÄki (N)
OFK Å ampion
5
3
|
31.10.2020 | 5 : 3 |
|
||||||
31.10
Duel Juniors 2
Knjaževac
8
0
|
31.10.2020 | 8 : 0 |
|
||||||
31.10
Lider MGM
Real NiÅ”
2
5
|
31.10.2020 | 2 : 5 |
|
||||||
31.10
Duel Juniors
GFK DuboÄica
4
3
|
31.10.2020 | 4 : 3 |
|
31.10
09:00
Milutinac
ÄukariÄki B
0
2
|
31.10.2020 09:00 | 0 : 2 |
|
||||||
31.10
09:00
Bežanija
Srem
4
0
|
31.10.2020 09:00 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
09:00
BuduÄnost
GSP Polet
1
1
|
31.10.2020 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
09:00
IMT
SinÄeliÄ
5
1
|
31.10.2020 09:00 | 5 : 1 |
|
31.10
13:00
BuduÄnost
Lazarevac
2
3
|
31.10.2020 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
31.10
10:00
Mladost (C)
Akademija fudbala
0
5
|
31.10.2020 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
31.10
12:00
Mladost (B)
Å umadija
5
1
|
31.10.2020 12:00 | 5 : 1 |
|
31.10
09:30
Spartak ŽK '09
Vinogradar
3
0
|
31.10.2020 09:30 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
09:30
Arena SU
Spartak ŽK '08
1
1
|
31.10.2020 09:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
09:30
Subotica
AFK
1
4
|
31.10.2020 09:30 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
10:00
Tisa NjerÅ”
BaÄka
1
2
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 2 |
|
31.10
10:00
OFK Ras
Pazar Juniors B
8
3
|
31.10.2020 10:00 | 8 : 3 |
|
||||||
31.10
10:30
AF PopoviÄ
Jedinstvo 2017
2
6
|
31.10.2020 10:30 | 2 : 6 |
|
||||||
31.10
11:00
Bane 1931 - 2
Tutin
3
1
|
31.10.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
OFK National
Kosmet
2
7
|
31.10.2020 10:00 | 2 : 7 |
|
||||||
31.10
10:00
Bane 1931
Pazar Juniors '01
1
2
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 2 | |||||||
31.10
10:00
JoŔanica
Sport Club 99
1
5
|
31.10.2020 10:00 | 1 : 5 | |||||||
31.10
10:30
OFK Vlada DimitrijeviÄ
AF AS Novi Pazar
2
6
|
31.10.2020 10:30 | 2 : 6 |
|
31.10
Mladost
MaÄva 1929
0
3
|
31.10.2020 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
OFK Majur
Å abac Sunrise 2
0
10
|
31.10.2020 | 0 : 10 |
|
||||||
31.10
12:00
Fenix 1
Fenix 2
11
1
|
31.10.2020 12:00 | 11 : 1 |
|
||||||
31.10
13:00
MaÄva 1
Tika taka
9
1
|
31.10.2020 13:00 | 9 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
POFK Äivija
OFK Atletiko
0
8
|
31.10.2020 10:00 | 0 : 8 |
|
31.10
20:00
Igokea
Partizan NIS
90
84
|
31.10.2020 20:00 | 90 : 84 | |||||||
31.10
18:00
Mornar
Mega Soccerbet
80
73
|
31.10.2020 18:00 | 80 : 73 |
31.10
14:30
Borac
Vrbas
104
72
|
31.10.2020 14:30 | 104 : 72 | |||||||
31.10
16:00
Proleter
BKK RadniÄki
66
63
|
31.10.2020 16:00 | 66 : 63 | |||||||
31.10
14:30
Slodes
Beovuk 72
68
74
|
31.10.2020 14:30 | 68 : 74 | |||||||
31.10
21:00
Star
Sveti ÄorÄe
79
61
|
31.10.2020 21:00 | 79 : 61 |
31.10
15:00
Konstantin
Zdravlje Leskovac
69
66
|
31.10.2020 15:00 | 69 : 66 | |||||||
31.10
21:00
ŽelezniÄar
Mladost
92
79
|
31.10.2020 21:00 | 92 : 79 | |||||||
31.10
18:00
Bor RTB
Fair Play
65
74
|
31.10.2020 18:00 | 65 : 74 | |||||||
31.10
18:00
Napredak Junior
Klik
67
68
|
31.10.2020 18:00 | 67 : 68 |
31.10
13:15
Actavis Academy
Dimitrovgrad
72
63
|
31.10.2020 13:15 | 72 : 63 |
31.10
20:00
Rudar 1903
TopliÄanin
79
72
|
31.10.2020 20:00 | 79 : 72 | |||||||
31.10
12:30
Marinos
Rtanj
72
51
|
31.10.2020 12:30 | 72 : 51 |
31.10
19:00
Hajduk
Futog
84
74
|
31.10.2020 19:00 | 84 : 74 |
31.10
19:00
Dunav 2014
Stara Pazova
61
69
|
31.10.2020 19:00 | 61 : 69 | |||||||
31.10
17:00
Nova Pazova
Velika Kikinda
88
79
|
31.10.2020 17:00 | 88 : 79 |
31.10
20:00
Svilajnac
Smederevo 1953
108
88
|
31.10.2020 20:00 | 108 : 88 | |||||||
31.10
18:30
RadniÄki 1950
Sloga Elite
90
82
|
31.10.2020 18:30 | 90 : 82 |
31.10
20:00
Ivanjica
Zlatar
73
79
|
31.10.2020 20:00 | 73 : 79 | |||||||
31.10
13:30
M015
Priboj
84
57
|
31.10.2020 13:30 | 84 : 57 | |||||||
31.10
19:00
Loznica
Crnokosa
89
79
|
31.10.2020 19:00 | 89 : 79 |
31.10
14:00
Žarkovo
Vizura
100
61
|
31.10.2020 14:00 | 100 : 61 |
31.10
17:20
Mondo Basket
Eko Sport
64
61
|
31.10.2020 17:20 | 64 : 61 |
31.10
16:20
Ras
Barajevo Bambi
78
55
|
31.10.2020 16:20 | 78 : 55 | |||||||
31.10
18:30
ABBA
AS Basket
93
88
|
31.10.2020 18:30 | 93 : 88 | |||||||
31.10
12:30
SurÄin
IBC
59
76
|
31.10.2020 12:30 | 59 : 76 |
31.10
12:30
Basketball Stars
Petrovgrad
77
83
|
31.10.2020 12:30 | 77 : 83 | |||||||
31.10
18:00
KaraÄorÄevo
Srbobran
69
100
|
31.10.2020 18:00 | 69 : 100 |
31.10
15:00
Senta
BagljaÅ”
58
95
|
31.10.2020 15:00 | 58 : 95 | |||||||
31.10
18:00
BeoÄin
Sivac
87
65
|
31.10.2020 18:00 | 87 : 65 | |||||||
31.10
15:00
Akademik
Roling
81
72
|
31.10.2020 15:00 | 81 : 72 | |||||||
31.10
16:30
OKK Spartak
Marina
83
70
|
31.10.2020 16:30 | 83 : 70 |
31.10
18:00
Å imanovci
Partizan
79
72
|
31.10.2020 18:00 | 79 : 72 |
31.10
18:00
Virtus Basket
RadniÄki
74
78
|
31.10.2020 18:00 | 74 : 78 | |||||||
31.10
19:00
Jedinstvo
Neolit
85
61
|
31.10.2020 19:00 | 85 : 61 |
31.10
17:00
OseÄina
Å abac
80
75
|
31.10.2020 17:00 | 80 : 75 | |||||||
31.10
20:00
RadniÄki
ApaÄ
106
49
|
31.10.2020 20:00 | 106 : 49 |
31.10
12:00
Mladost
Play off
106
29
|
31.10.2020 12:00 | 106 : 29 | |||||||
31.10
18:00
Morava
Sloga (P)
97
71
|
31.10.2020 18:00 | 97 : 71 |
31.10
16:45
Sloga (PM)
Äuprija
67
76
|
31.10.2020 16:45 | 67 : 76 | |||||||
31.10
17:00
Sloga (B)
Sloga (D)
75
78
|
31.10.2020 17:00 | 75 : 78 |
31.10
19:30
Polet
GoÄ
77
57
|
31.10.2020 19:30 | 77 : 57 |
31.10
16:00
KurŔumlija
Trijumf
93
49
|
31.10.2020 16:00 | 93 : 49 | |||||||
31.10
17:00
Knjaževac
Hisar
84
72
|
31.10.2020 17:00 | 84 : 72 | |||||||
31.10
17:00
OKK Sokobanja
Hajduk Veljko
94
77
|
31.10.2020 17:00 | 94 : 77 |
31.10
17:00
Dynamic
OKK Novi Pazar
85
87
|
31.10.2020 17:00 | 85 : 87 | |||||||
31.10
19:00
Napredak
VrŔac
73
64
|
31.10.2020 19:00 | 73 : 64 | |||||||
31.10
19:00
Sloboda
TamiÅ”
76
90
|
31.10.2020 19:00 | 76 : 90 | |||||||
31.10
19:30
Metalac
Zlatibor
80
89
|
31.10.2020 19:30 | 80 : 89 |
31.10
19:00
Student
Partizan 1953
83
58
|
31.10.2020 19:00 | 83 : 58 | |||||||
31.10
18:00
Vojvodina 021
Duga
82
50
|
31.10.2020 18:00 | 82 : 50 | |||||||
31.10
17:00
Vrbas Medela
SPD RadniÄki
74
60
|
31.10.2020 17:00 | 74 : 60 | |||||||
31.10
18:00
Spartak
Novosadska ŽKA
72
84
|
31.10.2020 18:00 | 72 : 84 |
31.10
19:00
RadniÄki (B)
TopolÄanka
64
86
|
31.10.2020 19:00 | 64 : 86 | |||||||
31.10
17:00
VrŔac
Proleter
76
63
|
31.10.2020 17:00 | 76 : 63 | |||||||
31.10
14:00
Sistem 2000
Karaburma
63
74
|
31.10.2020 14:00 | 63 : 74 |
31.10
18:00
Stara Pazova
Vojvodina 021- 2
103
28
|
31.10.2020 18:00 | 103 : 28 |
31.10
12:30
ŽelezniÄar
Lim
27
60
|
31.10.2020 12:30 | 27 : 60 |
31.10
15:00
I Come To Play BuduÄnost
Marinos
50
89
|
31.10.2020 15:00 | 50 : 89 | |||||||
31.10
13:30
SPD RadniÄki
Sloboda
86
53
|
31.10.2020 13:30 | 86 : 53 | |||||||
31.10
12:30
Konstantin
Mega Soccerbet
59
82
|
31.10.2020 12:30 | 59 : 82 | |||||||
31.10
15:30
Star
Partizan NIS
63
85
|
31.10.2020 15:30 | 63 : 85 | |||||||
31.10
12:00
Sloga
Borac
64
102
|
31.10.2020 12:00 | 64 : 102 |
31.10
12:00
Crvena zvezda Kombank
Ras
95
44
|
31.10.2020 12:00 | 95 : 44 | |||||||
31.10
12:00
Partizan 1953
SPD RadniÄki d.o.o
62
71
|
31.10.2020 12:00 | 62 : 71 | |||||||
31.10
14:00
Radivoj KoraÄ
Hisar
104
40
|
31.10.2020 14:00 | 104 : 40 |
31.10
19:00
GraÄac
Napredak 037
3
0
|
31.10.2020 19:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
15:00
Kosovska Mitrovica 2
Partizan
3
0
|
31.10.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
19:00
FAP Livnica
Rudar
3
0
|
31.10.2020 19:00 | 3 : 0 |
31.10
17:30
Desetka
NiÅ” 2
3
0
|
31.10.2020 17:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
20:00
Vranje
Pirot
3
1
|
31.10.2020 20:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
20:00
Hajduk Veljko
Jagodina
2
3
|
31.10.2020 20:00 | 2 : 3 |
31.10
13:45
Roda
Mladi radnik 2
0
3
|
31.10.2020 13:45 | 0 : 3 | |||||||
31.10
16:00
Fortuna Plus
KaraÄorÄe 2
3
0
|
31.10.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
16:45
As
Crnjanski
3
1
|
31.10.2020 16:45 | 3 : 1 |
31.10
18:00
Partizan
Stražilovo
3
0
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
17:00
Srem Iton
Vest
3
1
|
31.10.2020 17:00 | 3 : 1 |
31.10
12:30
Hajduk Veljko 2
Timok
1
3
|
31.10.2020 12:30 | 1 : 3 | |||||||
31.10
10:00
Ozren
Dunav Stars
0
3
|
31.10.2020 10:00 | 0 : 3 |
31.10
18:00
Klek SrbijaŔume 2
Stražilovo
3
1
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Botafogo
Sloven
0
3
|
31.10.2020 14:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
18:00
MagliÄ 1953
Novi Sad 2
3
1
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
18:00
Vrbas
Hajduk
0
3
|
31.10.2020 18:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
19:00
Mladost (T)
Dunav Voley 2
3
0
|
31.10.2020 19:00 | 3 : 0 |
31.10
17:00
Novi Pazar
Borac (S)
3
1
|
31.10.2020 17:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
19:00
Ribnica
RadniÄki
3
0
|
31.10.2020 19:00 | 3 : 0 |
31.10
19:00
VGSK
Spartak (LJ)
2
3
|
31.10.2020 19:00 | 2 : 3 | |||||||
31.10
16:00
VA 014 Bauwesen
KaraÄorÄe
0
3
|
31.10.2020 16:00 | 0 : 3 |
31.10
15:00
Loznica
Å umadija
3
2
|
31.10.2020 15:00 | 3 : 2 | |||||||
31.10
17:00
BeÄej
Banat
1
3
|
31.10.2020 17:00 | 1 : 3 | |||||||
31.10
20:00
BavaniŔte
TopliÄanin
1
3
|
31.10.2020 20:00 | 1 : 3 |
31.10
15:00
Desetka
Stampedo
2
3
|
31.10.2020 15:00 | 2 : 3 | |||||||
31.10
17:00
Vlasina
Milenijum
0
3
|
31.10.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
17:00
Panda
Pusta Reka
3
0
|
31.10.2020 17:00 | 3 : 0 |
31.10
17:00
Sokolica
Mokra Gora
0
3
|
31.10.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
15:00
Napredak 037
Borac
0
3
|
31.10.2020 15:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
15:00
TehniÄar
RaŔka
3
0
|
31.10.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
16:00
Novi Pazar
Sloga 031
3
0
|
31.10.2020 16:00 | 3 : 0 |
31.10
17:00
Lazarevac
Proleter
3
0
|
31.10.2020 17:00 | 3 : 0 |
31.10
17:00
Futog
Å trand Volej
1
3
|
31.10.2020 17:00 | 1 : 3 | |||||||
31.10
13:30
Lavice 07
Srem 2
1
3
|
31.10.2020 13:30 | 1 : 3 | |||||||
31.10
18:00
Partizan
BagljaÅ” 023
3
1
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
13:00
Slavija
NS Volej Team
1
3
|
31.10.2020 13:00 | 1 : 3 |
31.10
14:00
Knjaževac 2
Volejbor-Tim
0
3
|
31.10.2020 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
15:00
Hajduk Veljko
Pirot
0
3
|
31.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
31.10
16:00
Merkur
SK Volej
3
0
|
31.10.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
18:00
Blok aut
GrbiÄ
3
0
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
17:00
Mladost
Volejstars
3
0
|
31.10.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
16:00
Elan Volej
Novi Sad 2
2
3
|
31.10.2020 16:00 | 2 : 3 |
31.10
17:00
Mladost
Dunav Volej
0
3
|
31.10.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
13:00
Å trand Volej 2
BeoÄin
3
1
|
31.10.2020 13:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
16:00
Maks
Mladost 1979
0
3
|
31.10.2020 16:00 | 0 : 3 |
31.10
17:30
Apatin
Goks IN
3
0
|
31.10.2020 17:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
19:30
Elbraco Technoland CVS
Subotica
3
0
|
31.10.2020 19:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
17:00
Win Volley
Spartak 2
0
3
|
31.10.2020 17:00 | 0 : 3 |
31.10
15:00
Banat
Proleter
1
3
|
31.10.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
31.10
17:00
VrŔac
Hercegovina
3
2
|
31.10.2020 17:00 | 3 : 2 | |||||||
31.10
18:00
KI 0230
Kikinda
1
3
|
31.10.2020 18:00 | 1 : 3 |
31.10
18:00
Crnjanski
Mladenovac
3
0
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
18:00
ObiliÄ
ŽelezniÄar
3
0
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
18:00
Blok Aut
Imlek
3
0
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
18:00
Kolubara
AS
3
1
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 1 |
|
31.10
18:00
Sloboda S -2
LuÄani
3
0
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
18:00
Priboj
Borac 2
3
1
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
18:00
BuduÄnost Nec
Zlatar
3
1
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
18:00
Putevi Trendteks
Crnokosa
1
3
|
31.10.2020 18:00 | 1 : 3 |
|
31.10
18:00
UÅ”Äe
Volej Stars Junior
0
3
|
31.10.2020 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
18:00
RaŔka 2
Tutin
0
3
|
31.10.2020 18:00 | 0 : 3 |
|
31.10
18:00
Vrba 2019
Stopanja
0
3
|
31.10.2020 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
18:00
Župa
Antena 08
3
2
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
18:00
Sportisimo
Trstenik
2
3
|
31.10.2020 18:00 | 2 : 3 |
|
31.10
19:00
Klek
Beograd
3
0
|
31.10.2020 19:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
18:00
Ub
TENT
3
1
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 1 |
31.10
17:00
Srbijanka 014
Jedinstvo
3
0
|
31.10.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
15:30
RadniÄki Blasters
Vranje
3
0
|
31.10.2020 15:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
18:00
Omladinac
Smederevo
3
1
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 1 |
31.10
18:00
Panonija
FOK
3
1
|
31.10.2020 18:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
18:00
Ruma
Crno Bele 011
0
3
|
31.10.2020 18:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
17:00
Ivanjica
Zlatibor
0
3
|
31.10.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
17:30
Gimnazijalac
AS Batajnica
0
3
|
31.10.2020 17:30 | 0 : 3 |
31.10
18:00
DuboÄica 54
Dinamo
25
23
|
31.10.2020 18:00 | 25 : 23 | |||||||
31.10
18:00
Kikinda Grindex
Proleter
26
30
|
31.10.2020 18:00 | 26 : 30 |
31.10
20:00
Novi Pazar
RadniÄki
25
24
|
31.10.2020 20:00 | 25 : 24 | |||||||
31.10
19:00
Rudar
ŽelezniÄar 1949
27
29
|
31.10.2020 19:00 | 27 : 29 | |||||||
31.10
19:00
Å amot 65
Metaloplastika
27
32
|
31.10.2020 19:00 | 27 : 32 |
31.10
19:30
Jedinstvo
JugoviÄ
22
24
|
31.10.2020 19:30 | 22 : 24 | |||||||
31.10
16:30
InÄija
Vrbas Petrol
34
24
|
31.10.2020 16:30 | 34 : 24 |
31.10
18:00
Bela Palanka
KurŔumlija
31
38
|
31.10.2020 18:00 | 31 : 38 | |||||||
31.10
18:00
TopliÄanin
Hajduk Veljko
19
26
|
31.10.2020 18:00 | 19 : 26 | |||||||
31.10
19:00
Jastrebac
Metalac
27
23
|
31.10.2020 19:00 | 27 : 23 |
31.10
18:00
Hercegovina
Potisje Pleteks
28
26
|
31.10.2020 18:00 | 28 : 26 |
31.10
18:00
PKB
RSU Akademija LeÄiÄ
24
27
|
31.10.2020 18:00 | 24 : 27 | |||||||
31.10
17:30
SinÄeliÄ
Rekreativo
21
20
|
31.10.2020 17:30 | 21 : 20 |
31.10
11:30
NiŔava
NiŔka Banja
30
25
|
31.10.2020 11:30 | 30 : 25 | |||||||
31.10
11:30
NiŔava
NiŔka Banja
30
25
|
31.10.2020 11:30 | 30 : 25 |
31.10
17:00
Lokomotiva
Rudar 2
41
29
|
31.10.2020 17:00 | 41 : 29 | |||||||
31.10
18:00
Smederevo 2
KaraÄorÄe
25
42
|
31.10.2020 18:00 | 25 : 42 | |||||||
31.10
19:30
Sloga
Osipaonica
47
21
|
31.10.2020 19:30 | 47 : 21 |
31.10
16:00
Naftagas
Slavija
29
38
|
31.10.2020 16:00 | 29 : 38 | |||||||
31.10
16:00
Prigrevica
Dalmatinac
38
26
|
31.10.2020 16:00 | 38 : 26 | |||||||
31.10
15:30
ŽSK 1955
Vojvoda Stepa
24
24
|
31.10.2020 15:30 | 24 : 24 | |||||||
31.10
19:00
BuduÄnost
Sombor
43
28
|
31.10.2020 19:00 | 43 : 28 |
31.10
17:00
MaÄva 2
GuÄevo
25
25
|
31.10.2020 17:00 | 25 : 25 |
31.10
19:00
Sivac 69/2
KljajiÄevo
29
26
|
31.10.2020 19:00 | 29 : 26 |
31.10
14:30
Srem (SM)
Hajduk
37
28
|
31.10.2020 14:30 | 37 : 28 |
31.10
20:00
Mladost (SC)
Temerin
23
25
|
31.10.2020 20:00 | 23 : 25 | |||||||
31.10
11:00
Sloven
Laki
25
21
|
31.10.2020 11:00 | 25 : 21 |
31.10
16:00
Medicinar 2
RadniÄki BG
26
29
|
31.10.2020 16:00 | 26 : 29 | |||||||
31.10
17:30
SU Hazena
Metalac 2015
32
27
|
31.10.2020 17:30 | 32 : 27 |
31.10
13:00
Radan
Vranje
30
18
|
31.10.2020 13:00 | 30 : 18 |
31.10
12:00
Naisa 2
Remesiana
21
27
|
31.10.2020 12:00 | 21 : 27 | |||||||
31.10
19:00
Rtanj
Bor - RTB 2
21
18
|
31.10.2020 19:00 | 21 : 18 |
31.10
10:30
Mladi radnik - 2
Požarevac
26
24
|
31.10.2020 10:30 | 26 : 24 |
31.10
18:00
Metalac AD
Napredak 12
31
10
|
31.10.2020 18:00 | 31 : 10 | |||||||
31.10
17:00
KoŔutnjak
Bekament BB - 2
16
33
|
31.10.2020 17:00 | 16 : 33 | |||||||
31.10
17:00
Sedmerac
Metalac
21
33
|
31.10.2020 17:00 | 21 : 33 |
31.10
14:00
Naftagas
Deronje
29
11
|
31.10.2020 14:00 | 29 : 11 | |||||||
31.10
18:30
Trijumf
Krule
17
28
|
31.10.2020 18:30 | 17 : 28 |
31.10
18:00
Naisa
Bekament BB
30
19
|
31.10.2020 18:00 | 30 : 19 | |||||||
31.10
19:00
Vojvodina
Vrbas
23
24
|
31.10.2020 19:00 | 23 : 24 | |||||||
31.10
19:00
ŽelezniÄar
Jagodina
17
24
|
31.10.2020 19:00 | 17 : 24 | |||||||
31.10
18:00
SPD RadniÄki
ZajeÄar 1949
31
22
|
31.10.2020 18:00 | 31 : 22 |
31.10
15:30
Kikinda
TopliÄanin
27
21
|
31.10.2020 15:30 | 27 : 21 | |||||||
31.10
19:30
PanÄevo
Petrovaradin
34
29
|
31.10.2020 19:30 | 34 : 29 | |||||||
31.10
20:45
ORK Beograd
Junior
30
25
|
31.10.2020 20:45 | 30 : 25 |
31.10
17:45
Zemun
BVK Crvena zvezda
4
10
|
31.10.2020 17:45 | 4 : 10 | |||||||
31.10
19:30
Vojvodina
Stari Grad
12
10
|
31.10.2020 19:30 | 12 : 10 |
31.10
20:00
Proleter
Palilula
21
3
|
31.10.2020 20:00 | 21 : 3 |
31.10
17:00
Sava
DorÄol
7
15
|
31.10.2020 17:00 | 7 : 15 |
31.10
19:30
RaŔka
KosjeriÄ
1
6
|
31.10.2020 19:30 | 1 : 6 |
|
31.10
16:00
Viking
Indians 2013
2
9
|
31.10.2020 16:00 | 2 : 9 |
31.10
12:15
Student
Solunac
10
0
|
31.10.2020 12:15 | 10 : 0 |
|
||||||
31.10
19:20
Ekonomist
Intelektualac
7
2
|
31.10.2020 19:20 | 7 : 2 |
|
31.10
ÄarÅ”ija
Ozren
4
5
|
31.10.2020 | 4 : 5 |
31.10
18:30
Lindoret
Zadrugar 2017
8
1
|
31.10.2020 18:30 | 8 : 1 |
|
31.10
20:30
Zufo
Metalac Kolorado
10
1
|
31.10.2020 20:30 | 10 : 1 |
31.10
00:00
Partizan
Dinamo 1954
25
0
|
31.10.2020 00:00 | 25 : 0 | |||||||
31.10
15:00
Rad Mozzart
Vojvodina
55
0
|
31.10.2020 15:00 | 55 : 0 |
31.10
11:30
Blue Dragons Beograd
SBB Vukovi
19
61
|
31.10.2020 11:30 | 19 : 61 |
|
31.10
14:30
Mammoths Kikinda
Golden Bears Bor
35
0
|
31.10.2020 14:30 | 35 : 0 |
31.10
12:00
Panters
Black Hornets
28
42
|
31.10.2020 12:00 | 28 : 42 |
|