01.06
17:30
Borac (Å )
Tisa
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Kabel
OFK BaÄka
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Dinamo 1945
RadniÄki (Z)
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Podunavac
1. Maj Ruma
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
OFK Kikinda
ŽelezniÄar (I)
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
GFK Sloven
Omladinac
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Naftagas
BeÄej 1918
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Hajduk 1912
Jedinstvo (SP)
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:00
Jedinstvo
Teleoptik
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
SinÄeliÄ
GSP Polet DorÄol
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
Studentski grad
Brodarac
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
RadniÄki
Rad
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
Zemun
Zvezdara
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
PKB
Torlak
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
BASK TEK
BuduÄnost
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
UÅ”Äe Novi Beograd
Prva iskra
|
01.06.2024 17:00 |
|
01.06
17:30
Sloga
Mladost
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Jedinstvo
Sloboda
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Slavija
Hajduk (B)
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Donji Srem 2015
Cement
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Jadran
RadniÄki (NP)
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Hajduk (D)
Veternik
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
TSK
Index
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
RadniÄki (Å )
Dunav
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
Borac
Mladost
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Kozara
Polet
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
ŽAK
Vojvodina 1928
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
BuduÄnost
Rusanda
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Jedinstvo (V)
BAK
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
OFK Proleter
Jedinstvo (BK)
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
RadniÄki (K)
Crvena zvezda
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Begej
Sloboda
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
Bane 1931
Gruža
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
TrepÄa
Å umadija 1903
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Mokra Gora
Sloga
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
RadniÄki (V)
ŽelezniÄar
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
OFK OseÄina
Borac (L)
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Drina
Lipolist
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
Ribnica
Cer
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
MaÄva 1929
RaÄevac
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Hajduk Stanko
OFK Divci
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
KaraÄorÄe
Äerdap
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Morava
RSK
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Omladinac (Å )
OFK Napredak
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
Sloga 1924
Sloboda
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Å umadinac 1913
VGSK
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
18:00
Radnik
MiloÄajac
|
01.06.2024 18:00 |
|
|||||||
01.06
18:00
Omladinac (NS)
Rudar
|
01.06.2024 18:00 |
|
|||||||
01.06
18:00
KoŔtampolje
Ibar
|
01.06.2024 18:00 |
|
|||||||
01.06
18:00
KaraÄorÄe
Proleter
|
01.06.2024 18:00 |
|
|||||||
01.06
18:00
Zvezda
OFK Ras
|
01.06.2024 18:00 |
|
|||||||
01.06
18:00
OFK Progorelica
Morava (M)
|
01.06.2024 18:00 |
|
01.06
17:30
Jedinstvo
Kutlovo
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Divostin
Sloboda
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Hajduk Jovanovac
Pobeda 1926
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Stanovo 1941
MarÅ”iÄ
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
BuduÄnost
Mladost
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Kolonija
Å umadija 1934
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
18:00
OFK Sirig
BaÄka (B)
|
01.06.2024 18:00 |
|
|||||||
01.06
18:00
OFK Futog
Petrovaradin
|
01.06.2024 18:00 |
|
|||||||
01.06
18:00
FruŔkogorac
JugoviÄ
|
01.06.2024 18:00 |
|
|||||||
01.06
18:00
Omladinac
ŽSK
|
01.06.2024 18:00 |
|
|||||||
01.06
18:00
Jedinstvo
BaÄka 1923
|
01.06.2024 18:00 |
|
|||||||
01.06
18:00
Å ajkaÅ” 1908
Proleter 1951
|
01.06.2024 18:00 |
|
|||||||
01.06
18:00
Hajduk
FruŔkogorski partizan
|
01.06.2024 18:00 |
|
01.06
17:30
Äoka
Jadran
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Proleter
Srbobran
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Sutjeska
Vinogradar
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Udarnik ViŔnjevac
Senta
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
AFK
Tomislavci
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Napredak
Jedinstvo
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Tavankut
BuduÄnost
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
NjegoÅ”
Iskra
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:00
Zadrugar
Radnik
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
OFK BrÄanac
Proleter
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
OFK JabuÄje
Pepeljevac
|
01.06.2024 17:00 |
|
01.06
17:30
Jasenica 2017
Sloga (M)
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
PoŔtar Zvezdara
Bežanija
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Siti Sport Klub
Å eÄeranac Ada
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Heroj Polet
Beograd Karaburma
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
SremÄica
BUSK
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Posavac TiŔma
Borac
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Lokomotiva
Busije
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Dunav
PKB Kovilovo
|
01.06.2024 | : |
01.06
17:00
OFK Borac
Å umadija
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
Strelac
Torpedo
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
VraniÄ
Rojkovac
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
OFK Zabrežje
Beljina
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
LisoviÄ 1977
Turbina
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
RuŔanj
RadniÄki
|
01.06.2024 17:00 |
|
01.06
17:30
BSK
Å ljivar
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Rgotina
RadniÄki 1946
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Kosovo
OFK 019
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
OsniÄ
Hajduk
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
GraniÄar
Malinik
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
BuduÄnost
BSK
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
GuÄevo 1929
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
16:00
Jedinstvo
Gorobilje
|
01.06.2024 16:00 |
|
01.06
16:30
RadniÄki 2021
OFK Pavlovac
|
01.06.2024 16:30 |
|
01.06
17:30
Sloga (M)
Borac (VS)
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
TvrÄava
Mladost (MB)
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
Rekreativo
Rvati
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
BuduÄnost
Sloga
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Borac
Munja
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
OFK Urovci
Omladinac
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
Jedinstvo
BaÄka
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Sloboda
Proleter
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
EÄÅ”eg
Slavija
|
01.06.2024 | : |
01.06
17:30
OFK Pomoravlje
Morava
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Jedinstvo ŠiŔava
Umac
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Derbi 2016
Mladi borac
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:00
Novi Beograd
SinÄeliÄ 2012
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
Rekreativo 011
Srem
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
13. maj
Zmaj Novi grad
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
Borac 1923
Blokovi
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
Velika MoŔtanica
Železnik 1930
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
Kelti
Milutinac
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
BSK 1925
Å umadinac
|
01.06.2024 17:00 |
|
01.06
17:30
PriÄinoviÄ
MiŔar
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
TreŔnjevka
Sloga (K)
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Korman
Jevremovac
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Dobrava Žabar 2020
RadniÄki (K)
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Å ipurske Livade
Rankovac
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Polet
OFK Letnjikovac 1983
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Bobovik
Mladost (PP)
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:00
Ponor SU
Temac
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
BuduÄnost
NiŔavac
|
01.06.2024 17:00 |
|
|||||||
01.06
17:00
Napredak
DragoÅ”
|
01.06.2024 17:00 |
|
01.06
17:30
B 2000
Gorski Car
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
BuduÄnost
Kalipolje
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Mladost
Tulež
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Partizan 1945
VenÄani
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Å amot
BSK
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
ObiliÄ
BaÄka
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Slavija
TornjoÅ”
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
Sloga
Mladi radnik
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Mladost (R)
Kotlenik
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Grizli doo
Crvena zvezda
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
KaraÄorÄe
Jedinstvo
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Borac
Partizan
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Mladost (P)
Bare
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
Tigrovi Mija Gold
ÄaÄak 94
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Vujan
Remont 1959
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
17:30
Radnik
PotoÄac
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
Mitros
Planinac
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Srem
Napredak 2021
|
01.06.2024 | : |
01.06
Ratkovac
KaÄer
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Strmovo 1968
Mali Borak
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Spartak 1924
Mladost (L)
|
01.06.2024 | : |
01.06
17:30
LjubiÄ
Romanija
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Radnik
Rudar Prijedor
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
ŽeljezniÄar
Slavija
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Sutjeska
ModriÄa
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
Famos
Borac
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
BSK
Drina
|
01.06.2024 17:30 |
|
|||||||
01.06
17:30
LaktaŔi
Leotar
|
01.06.2024 17:30 |
|
01.06
InÄija
Petar PuaÄa
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Petrika
ŽelezniÄar
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Derby 2015
ODR
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
OFK VrŔac
Vojvodina
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
RadniÄki (SM)
TSC
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Kabel
RFK Novi Sad 1921
|
01.06.2024 | : |
01.06
Armija SK
Arena Su
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Naftagas
OFK BaÄka
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Mladost GAT
Hajduk 1912
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
TSK
Tisa NjerÅ”
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
ObiliÄ
OFK Kikinda
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Ravangrad 2018
BaÄka 1901
|
01.06.2024 | : |
01.06
Podunavac
Ljukovo
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Jedinstvo
1. Maj
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
ŽelezniÄar
RadniÄki (Z)
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Napredak
Voja GaÄiÄ
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Podrinje
Omladinac
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
GFK Sloven
RadniÄki (NP)
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Sloboda
Dinamo 1945
|
01.06.2024 | : |
01.06
Radnik
Napredak
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Lunjevac
ŽelezniÄar Kusadak
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Borac 1932
Mladi radnik 1940
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Sloga (L)
Sloga (M)
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Crvena zvezda
SASK
|
01.06.2024 | : |
01.06
RadniÄki (SM)
Sloven
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Kabel
ODR
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
InÄija
Petrika
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Ravangrad 2018
TSC
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Spartak ŽK
Vojvodina
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
ŽelezniÄar
Mladost (L)
|
01.06.2024 | : |
01.06
10:00
Proleter
Tavankut
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
Vinogradar
BajŔa
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
Preporod
RadniÄki 1905
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
AFK
NjegoÅ”
|
01.06.2024 10:00 |
|
01.06
10:00
GraniÄar
Kupinovo
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
BuduÄnost
Donji Srem 2015
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
TrgovaÄki
Sremac
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
Jadran
Fruskogorac
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
Dunav
LSK
|
01.06.2024 10:00 |
|
01.06
10:00
Derby 2015
RFK Novi Sad 1921
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
12:00
Hajduk (B)
RadniÄki 1910
|
01.06.2024 12:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
1. Maj
Armija SK
|
01.06.2024 10:00 |
|
01.06
10:00
Crvenka
Sutjeska
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
BajŔa
Arena Su
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
Spartak ŽK
AFK
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
TSC
SU Team Akademija
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
ObiliÄ
Tisa NjerÅ”
|
01.06.2024 10:00 |
|
01.06
10:00
Solunac N&Ä JerkoviÄ
Subotica
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
ÄurÄin
Preporod
|
01.06.2024 10:00 |
|
01.06
Proleter
Polet
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Moskva
Spartak
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Vojvodina
Prave Dame
|
01.06.2024 | : |
01.06
Spartak ŽK 11
Subotica 11
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Tisa NjerÅ”
SU Team Akademija
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Arena SU
TSC 12
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Ravangrad 2018
BajŔa
|
01.06.2024 | : |
01.06
Tavankut
Mladost
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
RadniÄki 1905
Subotica 12
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
United Akademija 12
BaÄka 1901
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
BuduÄnost
Vinogradar
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Tomislavci
Bikovo
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Vojvodina
Napredak
|
01.06.2024 | : |
01.06
OFK Vlada DimitrijeviÄ
JoŔanica
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
OFK National
Pazar Juniors
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Kosmet
OFK Dif
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Sport Club 99
Jedinstvo 2017
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
Rudar
SU Fa Al Ahli
|
01.06.2024 | : | |||||||
01.06
OFK Ras
Bane 1931
|
01.06.2024 | : |
01.06
10:00
Mladi radnik 1926
ŽelezniÄar
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
Rudar Kostolac 2008
Vojvoda Milenko
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
BSK 1931
SFU Gornjak
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
KrilaÅ”
OPK Rudar 1933
|
01.06.2024 10:00 |
|
|||||||
01.06
10:00
Sloga 33
Sloga 1945
|
01.06.2024 10:00 |
|