02.04
18:00
RadniÄki (N)
ÄukariÄki
0
2
|
02.04.2023 18:00 | 0 : 2 | |||||||
02.04
16:00
Radnik
TSC
0
1
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 1 |
02.04
16:00
Podunavac
StaniÅ”iÄ
2
2
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Tisa
Omladinac
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
10:00
Kabel
Jedinstvo
3
0
|
02.04.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Borac (Å )
OFK BaÄka
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
02.04
16:00
Jedinstvo
Prva iskra
0
0
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 0 | |||||||
02.04
11:00
RadniÄki (O)
Torlak
1
0
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
02.04
15:30
Smederevo 1924
OFK Mihajlovac
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 |
02.04
16:00
RadniÄki (P)
Vlasina
5
0
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 0 | |||||||
02.04
16:00
BuduÄnost (P)
PÄinja
0
0
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 0 | |||||||
02.04
11:00
SFS Borac
OFK Brzi Brod
3
1
|
02.04.2023 11:00 | 3 : 1 |
02.04
16:00
Vojvodina
RadniÄki 1918
5
0
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Mladost (BP)
OFK Mladost APA
3
1
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 1 |
02.04
10:00
Slavija
GFK Sloven
1
4
|
02.04.2023 10:00 | 1 : 4 | |||||||
02.04
16:00
Hajduk
Jedinstvo
2
2
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 2 | |||||||
02.04
16:00
Donji Srem 2015
Index
2
3
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
02.04
16:00
ŽAK
Kozara
1
0
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Polet
Begej
5
1
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Omladinac FAM
Crvena Zvezda
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Borac
OFK Kikinda
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
02.04
16:00
Kosmaj
ŠuŔnjar
1
2
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
10:00
OFK Žarkovo
Komgrap
2
0
|
02.04.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
PKB
BoleÄ
3
1
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Hajduk
Zuce 2019
1
2
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 2 |
02.04
16:00
OFK Kosanica
Svetlost
5
0
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Plantaža
ŽitoraÄa
1
2
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 2 | |||||||
02.04
16:00
Jedinstvo
Jablanica
5
1
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Lugina
Nebeski Andjeli
1
4
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 4 | |||||||
02.04
16:00
OFK Alakince
Pusta Reka
1
5
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.04
16:00
Radan
Mladost 1959
1
2
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Sloga
Gracko
5
1
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 1 |
02.04
16:00
MaloŔiŔte
Jedinstvo
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Pukovac
Delijski Vis
3
1
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 1 | |||||||
02.04
16:00
OFK NiÅ”
Rudar
5
0
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Mladost (M)
Palilulac
1
0
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Mladost (B)
OFK SinÄeliÄ
0
9
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 9 | |||||||
02.04
16:00
Orljane
Bukovik
1
0
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
02.04
16:00
NaŔa krila 1936
OFK Napredak 1929
3
0
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 0 |
02.04
16:00
Majdevo-Kupci
OFK Lugomir
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 | |||||||
02.04
16:00
LevaÄ
Župa
1
0
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 0 |
02.04
11:00
Tanasko RajiÄ
Lužnica
3
0
|
02.04.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
02.04
16:00
OFK Slatina
Bor 1919
0
4
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
Hajduk Veljko
Rajko MitiÄ
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
02.04
15:30
JoŔanica
Mokra Gora
1
1
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Polet (R)
Napredak (G)
0
1
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
TrepÄa
BuduÄnost (R)
3
0
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 0 | |||||||
02.04
15:30
GoÄ
Å umadija 1903
0
2
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
OFK Ras
Srbija
0
2
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
02.04
15:30
Kej
Polimlje
0
1
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Jasen
7
0
|
02.04.2023 11:00 | 7 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Zlatar
Crnokosa
1
5
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 5 |
|
||||||
02.04
15:30
Savinac 1933
Omladinac (Z)
0
1
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 1 | |||||||
02.04
15:30
Polet (T)
Spartak 1976
4
1
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 1 | |||||||
02.04
15:30
Lazarica
Jedinstvo (K)
0
1
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 1 |
|
02.04
15:30
RSK
Å umadija (A)
5
2
|
02.04.2023 15:30 | 5 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Rudar
Borac 1932
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
02.04
15:30
Borac
RadniÄki (K)
4
2
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 2 | |||||||
02.04
15:30
OFK Divci
KaÄer
1
0
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Vrelo Sport
Ribnica
2
3
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 3 | |||||||
02.04
15:30
OFK OseÄina
RadniÄki (V)
2
0
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 0 |
02.04
16:00
Sloga (BNS)
BAK
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Potporanj
HajduÄica
3
3
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 3 | |||||||
02.04
16:00
Unirea
Vulturul
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Dolovo
Partizan (U)
4
1
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 1 | |||||||
02.04
16:00
BuduÄnost (A)
Sloga (P)
3
3
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 3 | |||||||
02.04
16:00
Spartak 1911
KaraÅ” (J)
4
1
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Partizan (G)
Crvena zvezda
3
2
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 2 |
02.04
16:00
Jedinstvo
Tavankut
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
BuduÄnost
Sutjeska
1
4
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 4 | |||||||
02.04
11:00
AFK
ÄurÄin
1
2
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
02.04
16:00
BuduÄnost (G)
BuduÄnost (M)
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Rusin
ŽAK
3
1
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 1 | |||||||
02.04
16:00
BuduÄnost (P)
ÄSK Pivara
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Borac 46
NaŔa Zvezda
3
0
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 0 |
02.04
16:00
RadniÄki 1911
Delija
1
0
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Polet
BuduÄnost
0
3
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
02.04
16:00
Napredak
Rusanda
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Vojvodina
ASK
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Mladost
2. Oktobar
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Banat
Krajina
10
0
|
02.04.2023 16:00 | 10 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
ŽFK Banat
MSK
1
0
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Crvena zvezda
OFK StajiÄevo
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
02.04
16:00
Sremac (D)
Sloga
0
3
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
02.04
16:00
RadniÄki
FruŔkogorac
0
3
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Borac 1925
Partizan
3
1
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Jadran
GraniÄar (K)
4
0
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Å umar
Hajduk (V)
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
02.04
16:00
BuduÄnost
Sremac (V)
0
0
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 0 |
|
02.04
17:00
OFK Sirig
ŽSK
3
2
|
02.04.2023 17:00 | 3 : 2 | |||||||
02.04
17:00
FruŔkogorac
BaÄka (B)
1
0
|
02.04.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
17:00
TSK
Jedinstvo
5
0
|
02.04.2023 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
02.04
17:00
Tatra
Omladinac
0
1
|
02.04.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
17:00
BaÄka 1923
Dinamo
3
0
|
02.04.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
17:00
JugoviÄ
Petrovaradin
0
2
|
02.04.2023 17:00 | 0 : 2 |
02.04
16:00
BSK 1925
Dunav
2
3
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Busije
Siti Sport Klub
3
1
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Posavac TiŔma
Beograd Karaburma
4
3
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
PoŔtar Zvezdara
Umka
0
4
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 4 |
|
02.04
16:00
Rojkovac
Å umadija
4
1
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 1 | |||||||
02.04
16:00
VraniÄ
Strelac
7
1
|
02.04.2023 16:00 | 7 : 1 | |||||||
02.04
16:00
OFK BuduÄnost
BuduÄnost
7
1
|
02.04.2023 16:00 | 7 : 1 | |||||||
02.04
16:00
LisoviÄ 1977
OFK Zabrežje
1
0
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Turbina
RadniÄki
0
3
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
02.04
16:00
Krtinska
RuŔanj
0
2
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 2 |
02.04
16:00
Hajduk
VrÄin
1
4
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
GroÄanski fudbalski klub
VinÄa
0
7
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 7 |
|
||||||
02.04
16:00
KovaÄevac 1956
Velika Krsna
1
3
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
ZaklopaÄa
KaluÄerica 1969
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Å umadija 1962
Pudarci
5
1
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Rabrovac
Vis
3
1
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
02.04
16:30
Polet 57
Sloga (L)
0
3
|
02.04.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
02.04
16:30
Sloga (D)
Rubin
0
0
|
02.04.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
13. April
FUD
4
2
|
02.04.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
Dedina
Parunovac
3
0
|
02.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
Gornji StepoÅ”
TemniÄ 1924
0
2
|
02.04.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
Äitluk
MaÄkovac
2
0
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
02.04
15:30
Rajac
Toplica
0
2
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 2 | |||||||
02.04
15:00
ÄuÄuge
Iskra
2
1
|
02.04.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
02.04
15:30
Banjani
OFK JabuÄje
1
0
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Dimitrije TucoviÄ
Žabari
0
5
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 5 | |||||||
02.04
15:30
TrliÄ
Radnik
1
2
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 2 | |||||||
02.04
15:30
OFK Senjak
Mladost
0
4
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 4 |
02.04
15:30
Prvi srpski ustanak
Banja
4
0
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Sloga
Lokomotiva
1
1
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Å umadija
VinÄa
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 | |||||||
02.04
15:30
Å umadinac (S)
ŽSK
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Grizli ML
BSK (Be)
3
0
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Plaskovac
Trnava
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladi rudar
BSK (Bo)
0
2
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
02.04
16:00
RadniÄki 1924
Toplica
1
0
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Sloga 1980
Jastrebac
5
2
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 2 | |||||||
02.04
16:00
Polet
Sloga (K)
6
2
|
02.04.2023 16:00 | 6 : 2 | |||||||
02.04
16:00
Zemljoradnik
TaskoviÄi
5
2
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 2 | |||||||
02.04
16:00
BaliÄevac
Moravac (ZT)
2
3
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 3 | |||||||
02.04
16:00
Moravac (Ä)
Pobeda
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
02.04
16:00
BSK
ŽelezniÄar
2
5
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
02.04
16:00
Jedinstvo (B)
Polet
3
1
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Milanovo
Moravac Orion
6
1
|
02.04.2023 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Äekmin
Jedinstvo (G)
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
VuÄje
OFK Morava
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Lemind 1953
Sloga
0
1
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Donja Lomnica
BuduÄnost
1
1
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
ZloÄudovo
Mladost
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
02.04
15:30
PetliÄ SD 2006
Mladi radnik 1940
2
4
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
Podunavac
Polet
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
SASK
Radnik
1
2
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladi borac
ŽelezniÄar Kusadak
1
1
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Pobeda
Proleter 1947
1
0
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Sloga
OFK Napredak
0
3
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 3 |
|
02.04
16:00
Branik
Rudna Glava
3
1
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Polet
Mala Vrbica
0
6
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 6 | |||||||
02.04
16:00
Blizna
PoreÄ
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
KljuÄ
RadniÄki (K)
4
3
|
02.04.2023 11:00 | 4 : 3 |
|
02.04
15:30
Rudar (Kr)
KrilaÅ”
3
2
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Vihor
Å apine
0
1
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
BSK 1931
Borac (K)
3
0
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Napredak (S)
Sirakovo
3
0
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
ŽelezniÄar
Rudar 2001
1
2
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
ObiliÄ
BuduÄnost (V)
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
02.04
16:00
Jedinstvo 2017
BuduÄnost
1
2
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Borac (V)
Mladost
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Omladinac
MiloÄajac
0
2
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Ibar
Ribnica
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
OFK Progorelica
Radnik
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
Proleter
Tavnik
1
0
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
02.04
16:30
Donja Mutnica
Osaonica
2
1
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
02.04
16:30
BuduÄnost (M)
Napredak
3
2
|
02.04.2023 16:30 | 3 : 2 | |||||||
02.04
16:30
Dragocvet
Moravac 2015
1
3
|
02.04.2023 16:30 | 1 : 3 | |||||||
02.04
16:30
Juhor
Kolare
2
0
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 0 | |||||||
02.04
16:30
Mladost (T)
Borac 1950
2
1
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
02.04
16:30
Rudar (St)
GFK Tabane
2
1
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
02.04
16:30
Mladost (J)
Partizan
2
2
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 2 | |||||||
02.04
16:30
BuduÄnost (Ä)
Rudar (SR)
0
0
|
02.04.2023 16:30 | 0 : 0 |
02.04
16:00
Mladost
Vulkan 1963
3
1
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Planinac 1933
Sloga
5
0
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Stevan NeŔticki
RadniÄki 2020
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
RadniÄki 1936
Morava
1
4
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
Novoselac
Omladinac
0
2
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Sloboda
Aluminijum
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Äegar 1946
Proleter
1
4
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 4 |
|
02.04
15:30
Drina (Lj)
Vidojevica
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 | |||||||
02.04
15:30
Hajduk Stanko
Jedinstvo (MZ)
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 | |||||||
02.04
15:30
Drina (B)
Podrinje
0
9
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 9 | |||||||
02.04
15:30
KaraÄorÄe
Jedinstvo (Å )
2
0
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Mladi borac
Rudar
1
0
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 0 |
02.04
15:00
Kutlovo
Kolonija
4
2
|
02.04.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
02.04
15:00
Stanovo 1941
MarÅ”iÄ
1
1
|
02.04.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:00
Zastava 1973
Å umadija 1934
5
1
|
02.04.2023 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
02.04
15:00
Sloboda (G)
KoŔutnjak
1
2
|
02.04.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:00
Slavija
Divostin
0
5
|
02.04.2023 15:00 | 0 : 5 |
|
02.04
Omladinac
OsniÄ
1
3
|
02.04.2023 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
Hajduk
Malinik
4
4
|
02.04.2023 | 4 : 4 |
|
||||||
02.04
Å ljivar
GraniÄar
|
02.04.2023 | : | |||||||
02.04
Rudar
FSU Kraljevica
0
3
|
02.04.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
Sloga
Kosovo
0
0
|
02.04.2023 | 0 : 0 |
|
02.04
15:00
ViŔesava
PeruÄac
6
2
|
02.04.2023 15:00 | 6 : 2 | |||||||
02.04
15:00
Tara
Kotroman
0
0
|
02.04.2023 15:00 | 0 : 0 | |||||||
02.04
11:00
Prvi partizan
Ježevica
0
2
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 2 | |||||||
02.04
15:00
SeÄica
Gorobilje
1
3
|
02.04.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
02.04
15:00
Bakionica
Rampa
0
4
|
02.04.2023 15:00 | 0 : 4 | |||||||
02.04
15:00
Äajetina
Sloga
6
0
|
02.04.2023 15:00 | 6 : 0 | |||||||
02.04
15:00
Polet
Omladinac
3
1
|
02.04.2023 15:00 | 3 : 1 |
02.04
15:30
Mladost
Prijevor
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 | |||||||
02.04
15:30
VelereÄ 94
Rudar
0
2
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 2 | |||||||
02.04
15:30
Donja Vrbava
Jedinstvo
5
0
|
02.04.2023 15:30 | 5 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Ozrem PMH
Zadrugar
0
3
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 3 |
02.04
15:30
ÄaÄak 94
DragaÄevo
5
1
|
02.04.2023 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
GoruŔica
Morava
1
4
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 4 |
02.04
FSU Južna pruga
OFK AS
0
3
|
02.04.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
Vihor
RadniÄki 2021
3
1
|
02.04.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
SU Dinamo Jug
Mladost (S)
4
1
|
02.04.2023 | 4 : 1 |
|
||||||
02.04
Torpedo 1973
Äelik
3
2
|
02.04.2023 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
BSK Bujanovac
Levosoje
2
1
|
02.04.2023 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
Pavlovac
Mladost (B)
2
0
|
02.04.2023 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
Mineralac
Dinamo (V)
3
0
|
02.04.2023 | 3 : 0 |
02.04
16:00
Kosovac
Jug Bogdan
2
2
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 2 |
02.04
14:00
Kriva Reka
Mineralac
1
0
|
02.04.2023 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Ropotovo
Rudar
2
3
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
15:00
Sloga
Oskar
2
1
|
02.04.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
02.04
16:00
Polet (S)
BSK
3
0
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
02.04
16:00
TerekveÅ”
Mladost
3
0
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Zadrugar
OFK Odžaci
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Dinamo 1923
Omladinac (D)
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
02.04
16:00
RadniÄki (S)
Omladinac (B)
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Kula
Aleksa Å antiÄ
4
0
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Polet (R)
TeleÄka
7
0
|
02.04.2023 16:00 | 7 : 0 |
02.04
16:30
Vinogradar
Kamenorezac 76
5
2
|
02.04.2023 16:30 | 5 : 2 | |||||||
02.04
16:30
Mladost (DK)
Mladost 1977
2
1
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
Garevina
Donji Kopaonik
1
2
|
02.04.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
Omladinac
Jezero 2017
3
1
|
02.04.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Velika Drenova
Ribnik
4
0
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
OFK Kopaonik 1931
Borac
3
0
|
02.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
02.04
16:00
Proleter
RadniÄki
2
3
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Mundial
BSK BavaniŔte
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Omladinac (D)
Mladost
3
2
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Stari TamiÅ”
Jugoslavija
2
3
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
BuduÄnost
Omladinac (O)
6
2
|
02.04.2023 16:00 | 6 : 2 |
|
02.04
15:30
Å arbane
Jedinstvo (M)
2
0
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Ratkovac
JoŔeva
2
2
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Polet (T)
OFK Paljuvi
1
3
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Tulari
Sovljak
2
4
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
Pepeljevac
Polet (DL)
5
0
|
02.04.2023 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Tvrdojevac
Omladinac (K)
3
0
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Pambukovica
Crvena Jabuka
1
0
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 0 |
|
02.04
16:00
Potisje
Naftagas
1
3
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
BileÄanin
OFK Klek
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Borac
Partizan
14
0
|
02.04.2023 16:00 | 14 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Mladost (BB)
Mladost (L)
1
0
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Lehel
OFK Gradnulica
2
3
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 3 | |||||||
02.04
16:00
Zadrugar
TamiÅ”
4
1
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 1 |
|
02.04
11:00
ZSK
TeŔnjar
0
1
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Polet
PopadiÄ
7
3
|
02.04.2023 11:00 | 7 : 3 |
|
||||||
02.04
11:00
Napredak
KoteŔica
2
3
|
02.04.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
11:00
Jadar 2013
Rakac Stave
1
1
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Milenko PavloviÄ
Kolubara 2
3
0
|
02.04.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Stari drugari
Ribnikar
5
0
|
02.04.2023 15:30 | 5 : 0 |
|
02.04
16:00
Banat (I)
Borac (VS)
1
3
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Banatul
Sloga
4
0
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Partizan
Omladinac
1
3
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Vinogradar
KaraÅ” (K)
3
4
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
Vladimirovac
Dunav
4
3
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Å evac
Ratar
3
2
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Polet
Banat (D)
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
02.04
16:00
Car UroÅ”
Ljukovo
2
5
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
02.04
16:00
KruŔedol
Sremac
6
1
|
02.04.2023 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
GraniÄar
Polet (NK)
2
2
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Polet (N)
Kameni
1
0
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Napredak
Rudar
1
2
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
ÄSK Äortanovci
Hajduk 1932
3
3
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Mladost
FruŔkogorac
1
2
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
02.04
17:00
Susek
Titel
6
0
|
02.04.2023 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
02.04
17:00
Borac (R)
Vinogradar
0
0
|
02.04.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
17:00
Hajduk (G)
Äenej
3
2
|
02.04.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
17:00
Slanobarac
Sloga
3
1
|
02.04.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
17:00
MiletiÄ
Hajduk (Ä)
1
4
|
02.04.2023 17:00 | 1 : 4 | |||||||
02.04
17:00
ObiliÄ
Sofeks
0
2
|
02.04.2023 17:00 | 0 : 2 |
|
02.04
11:00
Rudar 2016
VukaŔinovac
7
0
|
02.04.2023 11:00 | 7 : 0 | |||||||
02.04
11:00
Jedinstvo
Polet
1
5
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 5 | |||||||
02.04
16:00
Rutevac
Crvena zvezda
1
4
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 4 | |||||||
02.04
11:00
Kraljevo
Jastrebac 2022
3
2
|
02.04.2023 11:00 | 3 : 2 |
02.04
16:30
Beljanica
Rudar
0
3
|
02.04.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
02.04
16:30
Resavski Despoti
Omladinac
0
2
|
02.04.2023 16:30 | 0 : 2 | |||||||
02.04
16:30
SinÄeliÄ
Kolonija
3
0
|
02.04.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
02.04
16:30
Istok 63
OFK Batinac
2
0
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 0 | |||||||
02.04
16:30
RadniÄki
Pomoravlje
4
1
|
02.04.2023 16:30 | 4 : 1 |
02.04
16:30
Morava (R)
Å umadinac
4
0
|
02.04.2023 16:30 | 4 : 0 | |||||||
02.04
16:30
SinÄeliÄ
Jedinstvo
2
1
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
02.04
16:30
VinoraÄa
Partizan
2
2
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 2 | |||||||
02.04
16:30
Vinogradar
Mladost (K)
5
0
|
02.04.2023 16:30 | 5 : 0 |
02.04
16:00
Omladinac
Lazac
3
2
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Magnohrom
Gruža
0
3
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Jedinstvo (D)
Mineral 2015
7
2
|
02.04.2023 16:00 | 7 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Apolon 2018
Kraljevo Hajduk
4
1
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Mataruge
Jedinstvo (G)
1
3
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Jovo Kursula
PopoviÄi Vrnjci
0
2
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 2 |
|
02.04
15:30
LSK
ObiliÄ 1993
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
GraniÄar
Srem
1
0
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Jedinstvo
Borac (VR)
2
2
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Erdevik 2017
FruŔka Gora
3
3
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 3 | |||||||
02.04
15:30
OFK Zeka BuljubaŔa
OFK BikiÄ
0
0
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
BSK
Zmaj
0
2
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
02.04
15:30
Jedinstvo (S)
TrgovaÄki
4
1
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Zadrugar 1947
Integral
0
1
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladost (K)
Borac (V)
4
3
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
BSK 1924
ZabrÄe 1936
3
3
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Jasenovac
1
0
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Pobeda 1953
Bata BuliÄ
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Mlava (ML)
Polet (SD)
3
0
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 0 |
|
02.04
15:30
Beli Orao
Napredak (P)
3
0
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Napredak 1934
Napredak (B)
3
2
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Vojvoda Milenko
Polet (V)
4
2
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Kumane
BariÄ
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladi Borac
Sloga (L)
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
OFK BraniÄevo
Dizel
2
0
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Mlava (B)
Žitkovica 2017
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
02.04
16:30
Slavija (P)
Slavija (B)
5
0
|
02.04.2023 16:30 | 5 : 0 | |||||||
02.04
16:30
LabudnjaÄa
Borac
1
0
|
02.04.2023 16:30 | 1 : 0 | |||||||
02.04
16:30
OFK Stari Grad
Mladost
10
1
|
02.04.2023 16:30 | 10 : 1 | |||||||
02.04
16:30
NeŔtin
Vojvodina
3
1
|
02.04.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
02.04
16:30
BaÄka
Kulpin
0
3
|
02.04.2023 16:30 | 0 : 3 |
02.04
15:30
Sloboda
Omladinac
3
0
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
BuduÄnost (Z)
BuduÄnost (PD)
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
DuŔko
PetlovaÄa
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Bair
Napredak
3
0
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Torpedo
Sloga
4
3
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Stojan Lazarac
Mladost (MM)
4
2
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 2 |
|
02.04
16:00
RadniÄki
Real
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Progres
Gradac
5
0
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
OFK Brza
Bratstvo
3
2
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Sloboda
Umac
0
3
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Veliko Trnjane
Å umadija
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Moravac (G)
BobiŔte
1
4
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 4 |
|
02.04
15:30
Sloga (K)
RadniÄki (K)
4
0
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Å ipurske Livade
Mrovska
2
0
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
OFK Letnjikovac 1983
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 | |||||||
02.04
15:30
Bobovik
PriÄinoviÄ
0
1
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 1 | |||||||
02.04
15:30
VlaÅ”iÄ
Dobrava Žabar 2020
4
3
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 3 |
02.04
15:30
Cer
Jedinstvo
1
3
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Jelav
Studenac
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladost
TE GuÄevo
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 | |||||||
02.04
15:30
Milan OrliÄ
Sloga
2
0
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Hajduk
Prva Iskra
0
2
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
7. Juli
Jadar 1961
5
3
|
02.04.2023 15:30 | 5 : 3 |
|
02.04
11:00
Kaonik
Modrica
1
1
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 1 | |||||||
02.04
11:00
Gaglovo
Konjuh
2
2
|
02.04.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
02.04
11:00
Bukovica
Padež
1
1
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 1 | |||||||
02.04
11:00
Žabare
BSK
2
2
|
02.04.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
02.04
11:00
Naupare
Mudrakovac
2
0
|
02.04.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
02.04
16:00
MakreŔane
Kapidžija
4
0
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Polet
Pepeljevac 1947
0
0
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 0 |
02.04
15:30
Rekreativo 011
13. maj
3
2
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Velika MoŔtanica
SinÄeliÄ 2012
4
3
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Bežanija
BUSK
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
10:00
Dedinje
Borac
0
2
|
02.04.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Srem
Å umadinac
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
02.04
16:00
PKB Kovilovo
Rakovica
0
1
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Avala 1939
OFK Lug 2020
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
18:00
Kelti
Palilulac
2
0
|
02.04.2023 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Sveti Stefan
Mladi proleter
4
1
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 1 |
|
02.04
15:30
BuduÄnost 1948
GlavaÅ”
6
0
|
02.04.2023 15:30 | 6 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Beli Orlovi
Novi Mladi borac
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Bukovac
Udarnik
4
1
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
BaÄinac
Proleter
4
2
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 2 |
|
02.04
15:00
Azbest 1927
Jadran
2
3
|
02.04.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
11:00
Kragujevac
OFK Žeželj
0
1
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
15:00
Mladost (P)
Borac (D)
2
1
|
02.04.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:00
Å umadinac KG
Äava
2
4
|
02.04.2023 15:00 | 2 : 4 |
|
02.04
16:00
Jasenovik 2018
Standard 2021
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Mezgraja
OFK Morava 2022
1
3
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Spartak
Sloga 1948
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Moravac 1948
Real NiÅ”
1
5
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.04
16:00
VrtiŔte
Supovac
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
02.04
16:00
TerekveÅ”
1. Oktobar
3
2
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Proleter
Jedinstvo
2
4
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
Borac
SU PodgrmeÄ
2
2
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Roham
Napredak
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Vojvodina
Omladinac
0
0
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 0 |
|
02.04
16:00
GraniÄar
Tisa
1
4
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
Hajduk
Slavija
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Å ampion
TromeÄa
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Jadran
BaÄka
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
02.04
15:30
Partizan
Sloga
1
1
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladost (R)
Bare
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
KruŔevica 1980
Borac
0
0
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladi radnik
Omladinac
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
KaraÄorÄe
Mladost (P)
2
2
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 2 |
|
02.04
11:00
Kalipolje
Kopljari
1
4
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
Partizan 1945
Jasenica
2
0
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Gornja Trnava 1938
Tulež
3
3
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
VenÄani
Borac
4
0
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladost
Gorski Car
2
0
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
B 2000
TreŔnjevica
3
1
|
02.04.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
02.04
16:00
Borac
Gnjilan
0
6
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 6 | |||||||
02.04
16:00
Ponor SU
Napredak
0
0
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Veliki Suvodol
Lokomotiva
1
4
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 4 |
02.04
13:00
SU GradiŔte
JugoviÄi 1976
0
2
|
02.04.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
10:00
Lepaja 2018
SU Balajnac
4
6
|
02.04.2023 10:00 | 4 : 6 |
|
||||||
02.04
14:00
Arbanasce
Jastrebac
4
0
|
02.04.2023 14:00 | 4 : 0 |
|
02.04
16:00
Stojnik
Mladost (G)
0
3
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
02.04
16:00
OFK Slatina
Mali Požarevac
0
3
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
02.04
16:00
Vojvoda
Mladost (MI)
0
4
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
NemenikuÄe
OFK RogaÄa
0
0
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 0 |
|
02.04
11:00
Polet
Posavina
4
1
|
02.04.2023 11:00 | 4 : 1 |
02.04
15:30
Godomin
Vožd 2020
2
2
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Osipaonica
Ravni Gaj
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
ŽelezniÄar 1930
BuduÄnost
1
3
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Landol
Lunjevac
3
2
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Badljevica
Stari Hrast 2018
1
4
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 4 |
|
02.04
16:00
Elektrovojvodina
Vinogradar
2
2
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 2 | |||||||
02.04
16:00
SFU GraniÄar 024
Kelebijska Ŕuma
0
2
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Lokomotiva
Äantavir
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Hajduk 1950
Solid
3
2
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Bikovo
OFK Mala Bosna 2015
2
2
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 2 | |||||||
02.04
16:00
Žednik
PaliÄ
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
02.04
16:00
DeviÄi
RadniÄki
0
0
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
VoÄar
Vrelo
4
1
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Bratstvo
Brezova
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
02.04
GlumaÄ
Pobeda
3
0
|
02.04.2023 | 3 : 0 | |||||||
02.04
Dobrinjac
Plavi Tok
1
6
|
02.04.2023 | 1 : 6 |
|
||||||
02.04
12:30
Napredak
TreŔnjica
0
5
|
02.04.2023 12:30 | 0 : 5 |
|
||||||
02.04
Knjaz
DuŔkovci
0
3
|
02.04.2023 | 0 : 3 |
02.04
16:00
MekiÅ”
Marina Kutina
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
02.04
11:00
Grkinja
10. februar
4
1
|
02.04.2023 11:00 | 4 : 1 |
02.04
16:00
Sloboda 2013
Slemen
1
5
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.04
14:00
Palilulac
Sokograd
3
5
|
02.04.2023 14:00 | 3 : 5 |
|
02.04
16:00
PIK
GraniÄar
3
1
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Jedinstvo
Dinamo
3
2
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 2 | |||||||
02.04
16:00
Jedinstvo LemeÅ”
Sport
5
1
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 1 |
02.04
16:30
Bresno Polje
Gradac
2
1
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
Omladinac
Å ampion 2013
1
0
|
02.04.2023 16:30 | 1 : 0 |
02.04
11:00
14. oktobar
Jadar (S)
1
0
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
Mladost (B)
Jadar 07
1
1
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Stolice
Borac
1
5
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 5 | |||||||
02.04
11:00
Vuk
KrajiŔnici
3
0
|
02.04.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
GradiliŔte (L)
Mladost (DD)
2
4
|
02.04.2023 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
11:00
Granit
SinÄeliÄ
0
4
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
02.04
11:00
Vrelo
Brezovica
0
0
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
BuduÄnost 1995
Gunjevac
0
5
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 5 | |||||||
02.04
11:00
OFK Takovo
Vukona
4
2
|
02.04.2023 11:00 | 4 : 2 |
|
02.04
11:00
Sloga
Trnjaci 2021
2
0
|
02.04.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
MurgaÅ”
Rudar
0
2
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
11:00
Kolubara
Tamnava
2
0
|
02.04.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
02.04
11:00
Mladost
Azbukovica
4
2
|
02.04.2023 11:00 | 4 : 2 | |||||||
02.04
16:00
CrnÄa
Grabovica
0
4
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 4 |
|
02.04
16:30
Mladi radnik
DomaÄin
5
1
|
02.04.2023 16:30 | 5 : 1 | |||||||
02.04
16:30
Morava
Lipar
4
2
|
02.04.2023 16:30 | 4 : 2 | |||||||
02.04
16:30
Omladinac
OFK Borac
5
1
|
02.04.2023 16:30 | 5 : 1 |
02.04
16:00
Pobeda
Voja GaÄiÄ
1
6
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 6 | |||||||
02.04
16:00
Slavia
Jedinstvo
4
1
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Kolonija
Borac (P)
5
3
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 3 | |||||||
02.04
16:00
Tempo
Vojvodina
2
0
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
02.04
12:00
Savacium
Sloga
0
2
|
02.04.2023 12:00 | 0 : 2 | |||||||
02.04
11:00
Jelen
Partizan
1
2
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 2 |
02.04
11:00
Galeb
Rudar
3
5
|
02.04.2023 11:00 | 3 : 5 | |||||||
02.04
11:00
ZablaÄe
Mladost (Sl)
7
3
|
02.04.2023 11:00 | 7 : 3 | |||||||
02.04
11:00
BojiÄ
Borac BTG
6
2
|
02.04.2023 11:00 | 6 : 2 | |||||||
02.04
11:00
Jedinstvo
Rankovac
1
2
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 2 |
02.04
11:00
Radoje DomanoviÄ
Junkovac
1
5
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.04
11:00
Jarmenovci
ZT GoroviÄ
1
0
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
BuduÄnost (B)
BuduÄnost MI
2
1
|
02.04.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
02.04
16:00
Kosmajac
Sloga
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
VlaŔka
Napredak
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
12:00
IvanÄa
Borac
3
3
|
02.04.2023 12:00 | 3 : 3 |
|
||||||
02.04
14:30
Omladinac
Selo Mladenovac
6
3
|
02.04.2023 14:30 | 6 : 3 |
|
02.04
11:00
Morava
Mladost (DB)
1
3
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
11:00
Badince
Atletiko
1
3
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
11:00
Napredak
Turekovac
0
2
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
11:00
JaŔunja
Marjan MB
2
2
|
02.04.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
11:00
Rudar 1973
Pomoravlje
1
1
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
02.04
16:00
Borac
Vojvodina
6
3
|
02.04.2023 16:00 | 6 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Sloga (K)
27. Oktobar
1
5
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.04
16:00
Planinac
Sloga (M)
2
1
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
02.04
11:00
KruŔevica
Polet
1
1
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Doljane MeŔevo
Mladost VPD
7
1
|
02.04.2023 16:00 | 7 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Drugari
Dvorane
1
2
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
02.04
15:30
Omladinac Seone
Vrbovac
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 | |||||||
02.04
15:30
Petrijevac
Drugovac
0
2
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
VuÄak
Kolarac
2
4
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 4 |
|
02.04
16:00
Sloven
OFK BrestaÄ
0
5
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
02.04
16:00
Mladost 1935
Lovac
0
3
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 3 |
|
02.04
10:00
PotoÄac
Razvitak
0
4
|
02.04.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
16:30
ŽelezniÄar
Zemljoradnik
4
1
|
02.04.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
Sloboda
Radnik
2
2
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
Popovac
Jedinstvo
2
3
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
16:30
Moravac
BuduÄnost
2
2
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
Heroj
ISK Izvor
4
2
|
02.04.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
Mladost (GM)
BSK
2
2
|
02.04.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
02.04
15:00
Apolon 4
OFK Bagremar
3
0
|
02.04.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:00
Napredak MainiÄ
Bukorovac
5
1
|
02.04.2023 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
02.04
15:00
Arsenal 1930
Seljak
1
2
|
02.04.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:00
Å umadija
Borba
1
2
|
02.04.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
02.04
15:30
Sremac
Planinac
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Sloga (Z)
Srem
0
2
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Sloga (Ä)
Mitros
1
3
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
TrgovaÄki
Napredak 2021
2
1
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 1 | |||||||
02.04
15:30
Sloboda
OFK Sparta
2
0
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
02.04
15:30
OFK Povlen
Zadrugar
4
3
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
DraÄiÄ 2018
Sloga
1
3
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
BujaÄiÄ
Mladost
|
02.04.2023 15:30 |
|
|||||||
02.04
15:30
BeloŔevac
BraÄa NediÄ 1804
5
0
|
02.04.2023 15:30 | 5 : 0 |
|
02.04
15:30
Žika MarkoviÄ UÄa
BaŔtovan 2015
4
2
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 2 | |||||||
02.04
15:30
Sloga TOP
RadniÄki
6
0
|
02.04.2023 15:30 | 6 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Borac 2016
Usije
2
4
|
02.04.2023 15:30 | 2 : 4 | |||||||
02.04
15:30
Ram
Polet
3
2
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 2 |
02.04
11:00
Mladost
Omladinac
0
5
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
02.04
11:00
Napredak
Radnik
9
2
|
02.04.2023 11:00 | 9 : 2 |
|
||||||
02.04
11:00
OFK Napredak 1933
Gorki
3
1
|
02.04.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
02.04
16:00
Crvena zvezda
Solunac
1
1
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Vojvodina
Rapid
0
1
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 1 |
|
02.04
15:30
Sloga 1932
Mip Majdan
1
2
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Moravac 1933
Dunavac
1
2
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Margum
Dunav
3
2
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Sopot
Morava 1932
0
7
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 7 |
|
02.04
15:30
Sloga (D)
Metalac
1
3
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Sloga Vitez
Stig
4
0
|
02.04.2023 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Proleter
Pobeda
0
6
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 6 |
|
02.04
16:00
OFK RadniÄki
Mladost (C)
2
4
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 4 |
|
02.04
11:00
Radnik
Crni Vitez
1
4
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 4 |
02.04
16:00
Sloboda
Sarajevo
2
3
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
15:00
Sloga Meridian
Velež
0
2
|
02.04.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
02.04
15:00
Sloboda (MG)
Sutjeska
0
1
|
02.04.2023 15:00 | 0 : 1 |
02.04
16:00
ToŔk
Zvijezda
4
1
|
02.04.2023 16:00 | 4 : 1 | |||||||
02.04
16:00
GOÅ K
StupÄanica
0
3
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 3 |
02.04
17:30
Newcastle United
Manchester United
2
0
|
02.04.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:00
West Ham United
Southampton
1
0
|
02.04.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
02.04
15:30
1. FC Kƶln
Borussia M'gladbach
0
0
|
02.04.2023 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
17:30
Werder Bremen
1899 Hoffenheim
1
2
|
02.04.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
02.04
15:00
Angers
OGC Nice
1
1
|
02.04.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
17:05
AS Monaco
RC Strasbourg
4
3
|
02.04.2023 17:05 | 4 : 3 |
|
||||||
02.04
15:00
Clermont Foot 63
AC Ajaccio
2
1
|
02.04.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:00
FC Nantes
Stade de Reims
0
3
|
02.04.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
13:00
Lille OSC
Lorient
3
1
|
02.04.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
20:45
Paris Saint-Germain
Olympique Lyonnais
0
1
|
02.04.2023 20:45 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
15:00
Stade Brestois 29
Toulouse
3
1
|
02.04.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
02.04
12:30
Bologna
Udinese
3
0
|
02.04.2023 12:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:00
Monza
Lazio
0
2
|
02.04.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
20:45
Napoli
Milan
0
4
|
02.04.2023 20:45 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
18:00
Roma
Sampdoria
3
0
|
02.04.2023 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:00
Spezia
Salernitana
1
1
|
02.04.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
02.04
21:00
AtlƩtico Madrid
Real Betis BalompiƩ
1
0
|
02.04.2023 21:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
14:00
Celta Vigo
UD AlmerĆa
2
2
|
02.04.2023 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
16:15
Real Madrid
Real Valladolid
6
0
|
02.04.2023 16:15 | 6 : 0 |
|
||||||
02.04
18:30
Villarreal
Real Sociedad
2
0
|
02.04.2023 18:30 | 2 : 0 |
|
02.04
11:00
Kolibri
LevaÄ
4
1
|
02.04.2023 11:00 | 4 : 1 | |||||||
02.04
13:30
RadniÄki 2014
Knjaževac 2015
3
0
|
02.04.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
02.04
16:00
Loznica
KaraÄorÄe
0
3
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 3 |
02.04
12:00
Vojvodina
RFK Novi Sad 1921
5
0
|
02.04.2023 12:00 | 5 : 0 |
|
02.04
13:30
Metalac
RadniÄki (V)
5
0
|
02.04.2023 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
Loznica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
4
0
|
02.04.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
13:30
Javor Matis
Jedinstvo
2
4
|
02.04.2023 13:30 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
12:30
Zlatibor
RadniÄki 1923
0
4
|
02.04.2023 12:30 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
10:00
Borac 1926
Sloga (P)
1
1
|
02.04.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
02.04
10:00
DIF
OFK Beograd
0
13
|
02.04.2023 10:00 | 0 : 13 | |||||||
02.04
12:15
Brodarac 2
BSK BorÄa
1
1
|
02.04.2023 12:15 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
11:30
IMT 2
Kolubara
4
2
|
02.04.2023 11:30 | 4 : 2 |
|
||||||
02.04
13:30
Zemun
Ada
1
0
|
02.04.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
02.04
11:00
Jedinstvo (P)
Hajduk Veljko
6
0
|
02.04.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
02.04
12:30
Sloga (BB)
FAP
1
4
|
02.04.2023 12:30 | 1 : 4 |
|
02.04
10:30
Sloga 1924
Å umadija (A)
2
1
|
02.04.2023 10:30 | 2 : 1 |
|
02.04
13:00
RadniÄki (ZR)
Cement
3
4
|
02.04.2023 13:00 | 3 : 4 | |||||||
02.04
11:00
Podunavac
ŽelezniÄar
1
3
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
02.04
10:00
Proleter 1951
Mladost GAT
0
3
|
02.04.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
10:00
Sporto 023
Hajduk 1912
6
0
|
02.04.2023 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
02.04
10:00
BaÄka 1901
Vinogradar
2
1
|
02.04.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
02.04
13:00
OLE
Železnik 1930
2
1
|
02.04.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Prva Iskra
Zvezdara
5
0
|
02.04.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
02.04
13:00
OFK Žarkovo
Siti Sport Klub
4
1
|
02.04.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
02.04
10:30
Hajduk
Borac (BG)
2
0
|
02.04.2023 10:30 | 2 : 0 |
|
02.04
16:00
Omladinac
Barajevo
5
1
|
02.04.2023 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
02.04
17:15
Napredak
BASK TEK
0
1
|
02.04.2023 17:15 | 0 : 1 |
|
02.04
11:00
OFK VrŔac
Novi Pazar
0
1
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 1 | |||||||
02.04
12:00
RadniÄki 1923
Voždovac
1
2
|
02.04.2023 12:00 | 1 : 2 | |||||||
02.04
13:00
RadniÄki (NB)
Partizan
0
1
|
02.04.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
02.04
13:00
Rad
TSC
2
2
|
02.04.2023 13:00 | 2 : 2 |
02.04
09:00
BSK BorÄa
SinÄeliÄ 2
4
0
|
02.04.2023 09:00 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
12:00
Zmaj Novi Grad
BoleÄ
3
0
|
02.04.2023 12:00 | 3 : 0 |
|
02.04
10:00
ODR
Mladost (L)
4
0
|
02.04.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
10:00
Vojvodina
RFK Novi Sad 1921
9
0
|
02.04.2023 10:00 | 9 : 0 |
02.04
11:00
Javor Matis
Jedinstvo
1
2
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
11:00
Mladi radnik 1926
Savacijum
6
1
|
02.04.2023 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
02.04
15:00
Jedinstvo Putevi
RadniÄki 1923
0
2
|
02.04.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
02.04
10:00
VGSK
OPK Rudar 1933
2
0
|
02.04.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
Sloga 33
Smederevo 1924
2
0
|
02.04.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
09:00
RadniÄki 1923
Å umadija 1934
2
0
|
02.04.2023 09:00 | 2 : 0 |
|
02.04
10:00
Kiker
Bubamara 91
1
1
|
02.04.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
14:00
Bane 1931
Rudar
0
0
|
02.04.2023 14:00 | 0 : 0 |
|
02.04
12:00
StaniÅ”iÄ
Tisa NjerÅ”
1
1
|
02.04.2023 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
12:00
TSC
Petrika
3
0
|
02.04.2023 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
10:00
Arena Su
Mladost GAT
1
0
|
02.04.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
09:00
OFK Kikinda
Hajduk 1912
3
2
|
02.04.2023 09:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
12:00
OFK Vrbas
Derby 2015
1
3
|
02.04.2023 12:00 | 1 : 3 |
|
02.04
12:00
RadniÄki (NP)
Sloven
1
3
|
02.04.2023 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
14:00
Proleter 2006
Omladinac (NB)
3
1
|
02.04.2023 14:00 | 3 : 1 |
|
02.04
19:00
TrgovaÄki
Podrinje
0
4
|
02.04.2023 19:00 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
10:00
RadniÄki (Å )
RadniÄki (SM)
2
3
|
02.04.2023 10:00 | 2 : 3 |
|
02.04
10:00
BuduÄnost
Spartak 1976
0
8
|
02.04.2023 10:00 | 0 : 8 |
|
02.04
09:30
RadniÄki (NB)
Kolubara
3
2
|
02.04.2023 09:30 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
14:30
Zemun
Voždovac
1
1
|
02.04.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
17:00
OFK Beograd
Rakovica
7
2
|
02.04.2023 17:00 | 7 : 2 |
|
02.04
12:00
OFK Balkan
Bežanija
0
1
|
02.04.2023 12:00 | 0 : 1 |
|
02.04
15:00
Hajduk
Torlak
0
4
|
02.04.2023 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
15:00
Borac
Milutinac
1
2
|
02.04.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
02.04
Morava 1918
Sloga
3
4
|
02.04.2023 | 3 : 4 |
|
02.04
12:00
Teleoptik
Spartak ŽK
0
1
|
02.04.2023 12:00 | 0 : 1 | |||||||
02.04
13:00
GFK Jagodina
OLE
2
2
|
02.04.2023 13:00 | 2 : 2 | |||||||
02.04
11:00
Rad
TSC
0
0
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 0 |
02.04
10:00
Sloga
Tekstilac
2
1
|
02.04.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
02.04
11:00
RadniÄki 2012
RadniÄki 1923
3
3
|
02.04.2023 11:00 | 3 : 3 |
|
02.04
13:00
Heroj
TSC
1
4
|
02.04.2023 13:00 | 1 : 4 | |||||||
02.04
15:30
Vojvodina
ŽFU Zvezda B 2018
3
1
|
02.04.2023 15:30 | 3 : 1 |
02.04
21:00
OFK Beograd
IMT
2
0
|
02.04.2023 21:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
RFK GrafiÄar
Partizan
5
2
|
02.04.2023 11:00 | 5 : 2 |
|
02.04
14:00
OFK Beograd
SinÄeliÄ
1
1
|
02.04.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
13:00
BSK BorÄa
Rad
0
4
|
02.04.2023 13:00 | 0 : 4 |
|
02.04
12:00
Voja GaÄiÄ
ŽelezniÄar
0
7
|
02.04.2023 12:00 | 0 : 7 |
|
||||||
02.04
12:00
Sporto 023
ODR
3
3
|
02.04.2023 12:00 | 3 : 3 |
|
||||||
02.04
10:00
RadniÄki (Z)
RadniÄki (SM)
3
1
|
02.04.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
02.04
10:00
CFK
Arena Su
3
2
|
02.04.2023 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
14:00
Derby 2015
Kabel
1
0
|
02.04.2023 14:00 | 1 : 0 |
02.04
12:30
Borac 1926
Sunrise Å abac
1
2
|
02.04.2023 12:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:00
RadniÄki 1923
RSK
2
1
|
02.04.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
02.04
11:00
Sloga (K)
Apolon 4
0
4
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
10:00
RadniÄki 1923
AS Novi Pazar
|
02.04.2023 10:00 |
|
|||||||
02.04
13:00
Å umadija 1903
Rudar (KM)
1
1
|
02.04.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
1
6
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 6 |
|
||||||
02.04
10:00
Apolon 2018
Kiker
|
02.04.2023 10:00 |
|
|||||||
02.04
11:00
Bane 1931
IFA Titan
4
0
|
02.04.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
02.04
10:00
Mladost (L)
Borac 1926
|
02.04.2023 10:00 |
|
|||||||
02.04
10:00
Sloga (BB)
Sloboda (Ä)
1
0
|
02.04.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
02.04
10:00
Å umadija (A)
Plana
|
02.04.2023 10:00 |
|
|||||||
02.04
11:00
Soko 2015
OPK Rudar 1933
1
2
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
02.04
10:00
RaÄevac
RadniÄki (K)
3
1
|
02.04.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Respekt
MaÄva
1
0
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
02.04
14:30
Teleoptik
ÄukariÄki
2
2
|
02.04.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
011
OFK Beograd
0
0
|
02.04.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
10:00
Brodarac
RFK GrafiÄar
0
1
|
02.04.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
OLE
Partizan
0
7
|
02.04.2023 16:00 | 0 : 7 |
|
||||||
02.04
15:00
Rad
RadniÄki (NB)
1
0
|
02.04.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
02.04
15:00
Duel Juniors
Real
1
1
|
02.04.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
10:00
BuduÄnost
RadniÄki (P)
3
1
|
02.04.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Napredak
SFS Borac
4
0
|
02.04.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
13:00
Kopernikus ŽelezniÄar
OFK RadniÄki
3
2
|
02.04.2023 13:00 | 3 : 2 |
|
02.04
10:00
Cer
Fenix
0
7
|
02.04.2023 10:00 | 0 : 7 | |||||||
02.04
12:00
MaÄva
Tika-taka
8
0
|
02.04.2023 12:00 | 8 : 0 |
02.04
12:15
PFK Žarkovo 2000
RadniÄki (O)
4
0
|
02.04.2023 12:15 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
BSK
Torlak
0
0
|
02.04.2023 11:00 | 0 : 0 |
|
02.04
11:00
Beograd 1929
Dunavac
1
5
|
02.04.2023 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.04
16:00
BoleÄ
Trudbenik
2
4
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 4 |
|
02.04
11:00
OFK 019
OFK Knez Lazar
2
1
|
02.04.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
RadniÄki
OFK Bratstvo
7
4
|
02.04.2023 11:00 | 7 : 4 |
|
||||||
02.04
13:00
OFK Morava 2012
Hajduk Veljko
0
1
|
02.04.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
02.04
10:00
Trstenik PTT
Jedinstvo
7
0
|
02.04.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
02.04
10:00
Tisa NjerÅ”
Spartak 09
0
3
|
02.04.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
02.04
15:00
ŽFK Jedinstvo Putevi
BuduÄnost
0
4
|
02.04.2023 15:00 | 0 : 4 | |||||||
02.04
Sevojno
Savinac 1933
0
5
|
02.04.2023 | 0 : 5 |
|
02.04
15:00
ŽGFK Borac
Kraljica Marija
9
0
|
02.04.2023 15:00 | 9 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
Jedinstvo
Požega
2
2
|
02.04.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
12:00
Plana
MaÄva
0
8
|
02.04.2023 12:00 | 0 : 8 |
|
||||||
02.04
13:00
Loznica
Požarevac
10
0
|
02.04.2023 13:00 | 10 : 0 |
|
02.04
12:00
Spartak d.o.o.
Voja GaÄiÄ
8
2
|
02.04.2023 12:00 | 8 : 2 |
02.04
17:00
Duel Juniors
Real NiÅ”
3
0
|
02.04.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
12:00
BuduÄnost
RadniÄki (P)
1
0
|
02.04.2023 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
13:00
Napredak
OFK ParaÄin
1
1
|
02.04.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:00
Kopernikus ŽelezniÄar
OFK RadniÄki
0
3
|
02.04.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
02.04
10:00
BuduÄnost
Bežanija
0
13
|
02.04.2023 10:00 | 0 : 13 |
|
||||||
02.04
17:00
Zemun
SinÄeliÄ 2012
5
1
|
02.04.2023 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
02.04
09:00
IMT
Milutinac
3
1
|
02.04.2023 09:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
13:00
Srem
OFK Beograd
1
1
|
02.04.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
02.04
10:00
BuduÄnost
Skela
7
1
|
02.04.2023 10:00 | 7 : 1 |
|
||||||
02.04
09:00
Pobednik
Zvezda
0
6
|
02.04.2023 09:00 | 0 : 6 |
|
02.04
10:00
MaÄva
MaÄva 1929
9
0
|
02.04.2023 10:00 | 9 : 0 |
02.04
14:30
Dunavac
RFK GrafiÄar
2
2
|
02.04.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
17:00
BSK BorÄa
Beograd 1929
6
1
|
02.04.2023 17:00 | 6 : 1 |
|
02.04
13:00
PetliÄ
Akademija fudbala Lazarevac
7
1
|
02.04.2023 13:00 | 7 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Olimpik
Kolubara
1
4
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 4 |
|
02.04
12:00
ObiliÄ 1924
Dinamo 1945
0
1
|
02.04.2023 12:00 | 0 : 1 |
|
02.04
Spartak
Vinogradar
1
1
|
02.04.2023 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
09:30
Subotica 11
RadniÄki 1905
3
0
|
02.04.2023 09:30 | 3 : 0 |
|
02.04
17:00
Igokea m:tel
Cibona
81
67
|
02.04.2023 17:00 | 81 : 67 |
02.04
18:00
Zlatibor Gold gondola
Metalac
91
74
|
02.04.2023 18:00 | 91 : 74 | |||||||
02.04
20:00
OKK Novi Pazar
Zdravlje Leskovac
85
81
|
02.04.2023 20:00 | 85 : 81 | |||||||
02.04
13:00
Mladost MaxBet
Kolubara LA 2003
84
94
|
02.04.2023 13:00 | 84 : 94 |
02.04
13:00
Star
Slodes
94
92
|
02.04.2023 13:00 | 94 : 92 |
02.04
16:30
RadniÄki 1950
Mladost (SP)
83
104
|
02.04.2023 16:30 | 83 : 104 | |||||||
02.04
18:00
Beko
ŽelezniÄar
71
86
|
02.04.2023 18:00 | 71 : 86 |
02.04
17:30
Barajevo Bambi
Astra
75
61
|
02.04.2023 17:30 | 75 : 61 | |||||||
02.04
13:30
Å uter
Mondo Basket
74
96
|
02.04.2023 13:30 | 74 : 96 | |||||||
02.04
13:30
Gorica
Abba
108
66
|
02.04.2023 13:30 | 108 : 66 |
02.04
17:30
Vojvodina 021
Crvena zvezda
49
71
|
02.04.2023 17:30 | 49 : 71 |
02.04
15:30
Vojvodina 021
LO 15
70
56
|
02.04.2023 15:30 | 70 : 56 |
02.04
16:30
Borac (P)
DuboÄica
0
3
|
02.04.2023 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
20:00
Vojvodina 2
TopliÄanin 97
3
0
|
02.04.2023 20:00 | 3 : 0 |
|
02.04
14:30
Vojvodina 3
Sombor
3
0
|
02.04.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Banat
Sloven
1
3
|
02.04.2023 15:30 | 1 : 3 | |||||||
02.04
15:00
Proleter
Partizan
2
3
|
02.04.2023 15:00 | 2 : 3 |
02.04
12:30
Botafogo
Vrbas
2
3
|
02.04.2023 12:30 | 2 : 3 | |||||||
02.04
13:00
Topola
Dunav Voley 2
3
0
|
02.04.2023 13:00 | 3 : 0 |
02.04
17:00
Novi Sad 2
SK Volej
3
0
|
02.04.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
02.04
19:00
Stražilovo 2
Klek SrbijaŔume 2
3
1
|
02.04.2023 19:00 | 3 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Vest
Srem Iton
3
1
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 1 |
02.04
18:00
Jedinstvo
RadniÄki Blaster
1
3
|
02.04.2023 18:00 | 1 : 3 |
02.04
17:00
Borac
Novi Pazar
3
0
|
02.04.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
02.04
15:00
Drina
ŽOK Napredak 037
2
3
|
02.04.2023 15:00 | 2 : 3 | |||||||
02.04
13:00
Ivanjica
Mokra Gora
3
0
|
02.04.2023 13:00 | 3 : 0 |
02.04
18:15
Mladost 1979
Novi Sad 2
3
1
|
02.04.2023 18:15 | 3 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Kikinda 0230
Panonija
1
3
|
02.04.2023 16:00 | 1 : 3 | |||||||
02.04
15:00
Futog
VrŔac
0
3
|
02.04.2023 15:00 | 0 : 3 |
02.04
18:00
BagljaÅ” 023
KrajiŔnik
3
0
|
02.04.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
02.04
20:00
Proleter
ŽitiŔte
3
2
|
02.04.2023 20:00 | 3 : 2 |
02.04
17:00
BeÄej
Vrbas
3
0
|
02.04.2023 17:00 | 3 : 0 |
02.04
16:00
SK Volej
Blok aut
2
3
|
02.04.2023 16:00 | 2 : 3 | |||||||
02.04
18:00
Mladost
NS Volej Team 2
3
2
|
02.04.2023 18:00 | 3 : 2 | |||||||
02.04
17:00
Merkur
GrbiÄ
3
0
|
02.04.2023 17:00 | 3 : 0 |
02.04
16:00
InÄija 2
TSK Volley 2018
3
0
|
02.04.2023 16:00 | 3 : 0 |
02.04
17:00
ZajeÄar
Ozren
3
0
|
02.04.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
02.04
19:00
Timok
Hajduk Veljko
3
0
|
02.04.2023 19:00 | 3 : 0 |
02.04
18:00
Partizan
Vojvodina
24
27
|
02.04.2023 18:00 | 24 : 27 |
02.04
18:00
Crvenka
Kolubara
36
26
|
02.04.2023 18:00 | 36 : 26 |
02.04
19:00
Vlasotince
Priboj
20
22
|
02.04.2023 19:00 | 20 : 22 | |||||||
02.04
18:00
Mladi radnik
GoÄ Merkur
26
39
|
02.04.2023 18:00 | 26 : 39 | |||||||
02.04
18:00
Hajduk Veljko
Metalac
28
31
|
02.04.2023 18:00 | 28 : 31 |
02.04
18:00
Slavija
Vojvoda Stepa
32
29
|
02.04.2023 18:00 | 32 : 29 | |||||||
02.04
19:00
Jedinstvo
Nova Pazova 1957
31
25
|
02.04.2023 19:00 | 31 : 25 |
02.04
14:00
Sloga (K)
KaraÄorÄe
46
29
|
02.04.2023 14:00 | 46 : 29 | |||||||
02.04
16:30
Å amot 65 2
Metalac (V)
27
19
|
02.04.2023 16:30 | 27 : 19 | |||||||
02.04
19:30
ParaÄin
Mladost
33
26
|
02.04.2023 19:30 | 33 : 26 | |||||||
02.04
12:00
SPD RadniÄki 2
Župa 54
27
30
|
02.04.2023 12:00 | 27 : 30 |
02.04
19:00
ORK Bor
Mladost
34
29
|
02.04.2023 19:00 | 34 : 29 | |||||||
02.04
18:00
DuboÄica 54 - 2
NiŔka Banja
40
37
|
02.04.2023 18:00 | 40 : 37 | |||||||
02.04
18:30
Jedinstvo 1974
Aleksinac
33
28
|
02.04.2023 18:30 | 33 : 28 | |||||||
02.04
18:00
ŽitoraÄa
Morava
24
26
|
02.04.2023 18:00 | 24 : 26 |
02.04
19:30
Senta
RadniÄki
36
22
|
02.04.2023 19:30 | 36 : 22 | |||||||
02.04
18:30
Dalmatinac
Putinci
44
18
|
02.04.2023 18:30 | 44 : 18 |
02.04
19:00
Äerdap
Rudar 2
23
28
|
02.04.2023 19:00 | 23 : 28 |
02.04
16:00
Vukovi 22
Pirot
41
25
|
02.04.2023 16:00 | 41 : 25 |
02.04
16:00
GuÄevo
Prijepolje
18
33
|
02.04.2023 16:00 | 18 : 33 | |||||||
02.04
18:00
Arilje
Beli anÄeo
28
24
|
02.04.2023 18:00 | 28 : 24 |
02.04
20:00
Crvena zvezda
Srem
31
22
|
02.04.2023 20:00 | 31 : 22 | |||||||
02.04
13:00
Temerin
Napredak 12
28
30
|
02.04.2023 13:00 | 28 : 30 |
02.04
14:00
SPD RadniÄki - 2
KoŔutnjak
34
17
|
02.04.2023 14:00 | 34 : 17 | |||||||
02.04
17:00
Loznica grad
Prijepolje
35
31
|
02.04.2023 17:00 | 35 : 31 |
02.04
15:45
RU VoždovaÄki
ORK Beograd
22
25
|
02.04.2023 15:45 | 22 : 25 |
02.04
20:00
Sloven
Gradnulica
31
22
|
02.04.2023 20:00 | 31 : 22 | |||||||
02.04
17:00
Mladost
Spartak
22
32
|
02.04.2023 17:00 | 22 : 32 |
02.04
16:00
Petrovaradin
Apatin
25
35
|
02.04.2023 16:00 | 25 : 35 |
02.04
20:30
TaÅ”
Zemun
11
10
|
02.04.2023 20:30 | 11 : 10 |
02.04
11:00
Vojvodina
Partizan
18
5
|
02.04.2023 11:00 | 18 : 5 |
02.04
18:00
LeteÄi Holandjanin
Full Feel
6
0
|
02.04.2023 18:00 | 6 : 0 |
02.04
21:00
Prokuplje
Pirgos
5
4
|
02.04.2023 21:00 | 5 : 4 | |||||||
02.04
18:00
BSK
Pirot
6
1
|
02.04.2023 18:00 | 6 : 1 |
|
02.04
20:00
Sjenica
RaŔka
3
1
|
02.04.2023 20:00 | 3 : 1 |
02.04
20:00
BrÄanka
Kopaonik
7
2
|
02.04.2023 20:00 | 7 : 2 |
02.04
18:00
Sarajevo
Mostar SG
1
13
|
02.04.2023 18:00 | 1 : 13 |
|
||||||
02.04
18:00
MNK Hercegovina
Bosna Kompred
10
1
|
02.04.2023 18:00 | 10 : 1 |
|
||||||
02.04
18:00
Konjic
Doboj
10
2
|
02.04.2023 18:00 | 10 : 2 |
|
||||||
02.04
18:00
Radnik MD Å op
Sloga
12
4
|
02.04.2023 18:00 | 12 : 4 |
|
||||||
02.04
18:00
Brotnjo
Salines
6
4
|
02.04.2023 18:00 | 6 : 4 |
|
02.04
13:00
RadniÄki
RadniÄki
32
32
|
02.04.2023 13:00 | 32 : 32 |
|
02.04
14:00
Torpedo Mlava
Rad Mozzart
|
02.04.2023 14:00 | : |