07.09
16:30
BuduÄnost
Kolubara
0
1
|
07.09.2020 16:30 | 0 : 1 |
07.09
10:00
IMT
TSC
2
3
|
07.09.2020 10:00 | 2 : 3 |
07.09
17:00
Mladost
RadniÄki 1923
5
1
|
07.09.2020 17:00 | 5 : 1 |
|
07.09
18:00
Crvena zvezda
Medicinar
3
2
|
07.09.2020 18:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.09
18:00
Smederevo
ŽelezniÄar
1
5
|
07.09.2020 18:00 | 1 : 5 |
|
||||||
07.09
18:00
Kolonija
RadniÄki
1
4
|
07.09.2020 18:00 | 1 : 4 |
|
||||||
07.09
18:00
VuÄak
Selevac
2
6
|
07.09.2020 18:00 | 2 : 6 |
|
||||||
07.09
18:00
Sloboda
Osipaonica
3
1
|
07.09.2020 18:00 | 3 : 1 |
|
07.09
18:00
Podunavac
Dunav Osiguranje
1
1
|
07.09.2020 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.09
18:00
Drugari
Omladinac
6
2
|
07.09.2020 18:00 | 6 : 2 |
|
||||||
07.09
18:00
Borac
Mladi radnik
4
1
|
07.09.2020 18:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.09
18:00
Drugovac
BSK
4
2
|
07.09.2020 18:00 | 4 : 2 |
|
07.09
17:00
Taurunum
BUSK
5
2
|
07.09.2020 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
07.09
17:30
Brodarac
Srem
4
3
|
07.09.2020 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
07.09
18:30
BASK
PKB
4
4
|
07.09.2020 18:30 | 4 : 4 |
|
||||||
07.09
17:00
Kosovo i Metohija
Policajac
1
4
|
07.09.2020 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
07.09
17:00
Mladenovac
Beograd
2
6
|
07.09.2020 17:00 | 2 : 6 |
|
07.09
17:00
Jedinstvo
Å eÄeranac
1
3
|
07.09.2020 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.09
17:00
Borac
Adanex
3
3
|
07.09.2020 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
07.09
17:00
BoleÄ
GSP Polet
3
0
|
07.09.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
07.09
17:00
Hajduk
Belo Polje
4
1
|
07.09.2020 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.09
18:00
Duga
TENT 1994
2
2
|
07.09.2020 18:00 | 2 : 2 |
|
07.09
17:00
RuŔanj
SinÄeliÄ (B)
1
3
|
07.09.2020 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.09
17:00
LeŔtane
Torlak
1
0
|
07.09.2020 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.09
17:00
SremÄica
RadniÄki (O)
1
3
|
07.09.2020 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.09
17:00
BSV
TEK Sloga
5
2
|
07.09.2020 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
07.09
17:00
Slavija
SinÄeliÄ (U)
4
3
|
07.09.2020 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
07.09
17:00
Dunavac
Železnik
3
5
|
07.09.2020 17:00 | 3 : 5 |
|
07.09
17:00
13. Maj
Å F Rosenborg
4
1
|
07.09.2020 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.09
17:00
Palilulac
Soccer
1
3
|
07.09.2020 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.09
17:00
Crvenka
Old Tajmeri
4
4
|
07.09.2020 17:00 | 4 : 4 |
|
||||||
07.09
17:00
KaluÄerica
RadniÄki PDM
4
1
|
07.09.2020 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.09
17:00
VrÄin
Pola pola
4
0
|
07.09.2020 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.09
17:00
KauÄosi
Batajnica
0
0
|
07.09.2020 17:00 | 0 : 0 |
|
07.09
17:00
Veterani 78
Rakovica
3
3
|
07.09.2020 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
07.09
17:00
KrajiŔnik
Beljina
8
3
|
07.09.2020 17:00 | 8 : 3 |
|
||||||
07.09
17:00
Obrenovac
DorÄol
3
0
|
07.09.2020 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.09
17:00
Posavina
Minel
1
5
|
07.09.2020 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
07.09
17:00
Lavirint Company
Umka
2
0
|
07.09.2020 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.09
17:30
Peks
Lokomotiva
2
5
|
07.09.2020 17:30 | 2 : 5 |
|
||||||
07.09
17:00
RepubliÄki organi
Strelac
1
2
|
07.09.2020 17:00 | 1 : 2 |
|