09.09
16:30
Borac
OFK VrŔac
1
2
|
09.09.2018 16:30 | Borac | 1 : 2 | OFK VrŔac | |||||
09.09
10:00
Kabel
ŽelezniÄar
1
1
|
09.09.2018 10:00 | Kabel | 1 : 1 | ŽelezniÄar |
09.09
16:00
Provo
Proleter Mihajlovac
3
0
|
09.09.2018 16:00 | Provo | 3 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
09.09
11:00
Polet (LJ)
Loznica
2
4
|
09.09.2018 11:00 | Polet (LJ) | 2 : 4 | Loznica | |||||
09.09
16:00
Drina
FAP
1
1
|
09.09.2018 16:00 | Drina | 1 : 1 | FAP |
09.09
11:00
SFS Borac
RadniÄki (S)
1
0
|
09.09.2018 11:00 | SFS Borac | 1 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
09.09
16:00
TemniÄ 1924
RadniÄki (P)
3
0
|
09.09.2018 16:00 | TemniÄ 1924 | 3 : 0 | RadniÄki (P) |
09.09
11:00
Prva Iskra
Kolubara
1
2
|
09.09.2018 11:00 | Prva Iskra | 1 : 2 | Kolubara | |||||
09.09
16:00
Stepojevac Vaga
BSK BorÄa
1
2
|
09.09.2018 16:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 2 | BSK BorÄa | |||||
09.09
16:00
Jedinstvo
IMT
0
3
|
09.09.2018 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | IMT |
09.09
16:30
Jedinstvo (SP)
Sremac Vojka
0
1
|
09.09.2018 16:30 | Jedinstvo (SP) | 0 : 1 | Sremac Vojka | |||||
09.09
16:30
Tatra
Hajduk (B)
2
2
|
09.09.2018 16:30 | Tatra | 2 : 2 | Hajduk (B) | |||||
09.09
16:30
Hajduk (Ä)
Sloga (T)
0
2
|
09.09.2018 16:30 | Hajduk (Ä) | 0 : 2 | Sloga (T) | |||||
09.09
16:30
JugoviÄ
Hajduk (D)
2
0
|
09.09.2018 16:30 | JugoviÄ | 2 : 0 | Hajduk (D) | |||||
09.09
16:30
Borac (Å )
LSK LaÄarak
4
0
|
09.09.2018 16:30 | Borac (Å ) | 4 : 0 | LSK LaÄarak |
09.09
16:30
BSK
Tisa
0
2
|
09.09.2018 16:30 | BSK | 0 : 2 | Tisa |
09.09
16:00
Real
Gruža
0
1
|
09.09.2018 16:00 | Real | 0 : 1 | Gruža | |||||
09.09
16:00
Vodojaža
GoÄ
0
1
|
09.09.2018 16:00 | Vodojaža | 0 : 1 | GoÄ |
09.09
16:00
Udarnik
OFK Napredak
3
2
|
09.09.2018 16:00 | Udarnik | 3 : 2 | OFK Napredak | |||||
09.09
16:00
Partizan 1945
Zvižd
0
0
|
09.09.2018 16:00 | Partizan 1945 | 0 : 0 | Zvižd | |||||
09.09
16:00
Borac 1932
Homoljac
7
0
|
09.09.2018 16:00 | Borac 1932 | 7 : 0 | Homoljac | |||||
09.09
16:00
RSK
Petar Dobrnjac
4
0
|
09.09.2018 16:00 | RSK | 4 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
09.09
16:00
Rudar
Mladi borac
3
2
|
09.09.2018 16:00 | Rudar | 3 : 2 | Mladi borac | |||||
09.09
16:00
Morava
OFK AranÄelovac 1979
0
3
|
09.09.2018 16:00 | Morava | 0 : 3 | OFK AranÄelovac 1979 |
09.09
16:00
Brezovica
ŽelezniÄar
2
0
|
09.09.2018 16:00 | Brezovica | 2 : 0 | ŽelezniÄar |
09.09
16:00
Sloga (S)
Sloboda
3
2
|
09.09.2018 16:00 | Sloga (S) | 3 : 2 | Sloboda | |||||
09.09
16:00
Orlovac
Jedinstvo Putevi
2
0
|
09.09.2018 16:00 | Orlovac | 2 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
09.09
16:00
Polet (T)
Polimlje
2
1
|
09.09.2018 16:00 | Polet (T) | 2 : 1 | Polimlje |
09.09
16:00
Jedinstvo (GS)
BuduÄnost
2
0
|
09.09.2018 16:00 | Jedinstvo (GS) | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
09.09
16:00
OFK NiÅ”
Tanasko RajiÄ
3
1
|
09.09.2018 16:00 | OFK NiÅ” | 3 : 1 | Tanasko RajiÄ | |||||
09.09
16:00
Vranjska Banja
Mladost (B)
6
3
|
09.09.2018 16:00 | Vranjska Banja | 6 : 3 | Mladost (B) | |||||
09.09
16:00
Mladost (M)
Jablanica
3
0
|
09.09.2018 16:00 | Mladost (M) | 3 : 0 | Jablanica | |||||
09.09
16:00
Sloga
OFK Brzi Brod
2
2
|
09.09.2018 16:00 | Sloga | 2 : 2 | OFK Brzi Brod | |||||
09.09
11:00
Jedinstvo (P)
PÄinja
0
2
|
09.09.2018 11:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | PÄinja | |||||
09.09
16:00
Vlasina
Pusta Reka
3
1
|
09.09.2018 16:00 | Vlasina | 3 : 1 | Pusta Reka |
09.09
16:00
Juhor
Jastrebac (B)
2
0
|
09.09.2018 16:00 | Juhor | 2 : 0 | Jastrebac (B) | |||||
09.09
16:00
ŽitoraÄa
BoŔnjane
1
1
|
09.09.2018 16:00 | ŽitoraÄa | 1 : 1 | BoÅ”njane | |||||
09.09
16:00
Napredak (D)
Jastrebac (VÅ )
4
2
|
09.09.2018 16:00 | Napredak (D) | 4 : 2 | Jastrebac (VÅ ) | |||||
09.09
16:00
Jedinstvo (M)
Morava 1918
0
1
|
09.09.2018 16:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 1 | Morava 1918 | |||||
09.09
16:00
LevaÄ
Dragocvet
2
0
|
09.09.2018 16:00 | LevaÄ | 2 : 0 | Dragocvet | |||||
09.09
16:00
OFK Lugomir
OFK Kosanica
1
1
|
09.09.2018 16:00 | OFK Lugomir | 1 : 1 | OFK Kosanica | |||||
09.09
16:00
Rembas
Župa
4
0
|
09.09.2018 16:00 | Rembas | 4 : 0 | Župa |
09.09
16:00
Majdanpek
Brodoremont
2
3
|
09.09.2018 16:00 | Majdanpek | 2 : 3 | Brodoremont | |||||
09.09
16:00
Rudar Alpos
Hajduk Veljko
1
3
|
09.09.2018 16:00 | Rudar Alpos | 1 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
09.09
16:00
TimoÄanin
BSK
3
0
|
09.09.2018 16:00 | TimoÄanin | 3 : 0 | BSK | |||||
09.09
16:00
NaŔa krila 1936
Kablovi
3
2
|
09.09.2018 16:00 | NaŔa krila 1936 | 3 : 2 | Kablovi | |||||
09.09
16:00
MaloŔiŔte
OFK Slatina
1
1
|
09.09.2018 16:00 | MaloŔiŔte | 1 : 1 | OFK Slatina | |||||
09.09
16:00
Moravica
Bukovik
4
1
|
09.09.2018 16:00 | Moravica | 4 : 1 | Bukovik |
09.09
10:00
Torlak
SremÄica
2
1
|
09.09.2018 10:00 | Torlak | 2 : 1 | SremÄica | |||||
09.09
16:00
BuduÄnost
Milutinac
1
0
|
09.09.2018 16:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Milutinac | |||||
09.09
10:00
Borac
Studenski Grad
0
2
|
09.09.2018 10:00 | Borac | 0 : 2 | Studenski Grad | |||||
09.09
16:00
Turbina
Sopot
2
2
|
09.09.2018 16:00 | Turbina | 2 : 2 | Sopot | |||||
09.09
16:00
BSK Batajnica
Hajduk
5
1
|
09.09.2018 16:00 | BSK Batajnica | 5 : 1 | Hajduk |
09.09
16:30
Vojvodina
Borac
3
0
|
09.09.2018 16:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Borac | |||||
09.09
16:30
RadniÄki 1911
Mladost (L)
2
0
|
09.09.2018 16:30 | RadniÄki 1911 | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
09.09
16:30
Naftagas
Crvena zvezda (VS)
1
2
|
09.09.2018 16:30 | Naftagas | 1 : 2 | Crvena zvezda (VS) | |||||
09.09
16:30
Omladinac FAM
Mladost (BD)
1
2
|
09.09.2018 16:30 | Omladinac FAM | 1 : 2 | Mladost (BD) | |||||
09.09
16:30
Lehel
2. Oktobar
4
0
|
09.09.2018 16:30 | Lehel | 4 : 0 | 2. Oktobar | |||||
09.09
16:30
Rusanda
Proleter 2006
1
3
|
09.09.2018 16:30 | Rusanda | 1 : 3 | Proleter 2006 |
09.09
16:00
Hercegovac
RadniÄki 1918
2
5
|
09.09.2018 16:00 | Hercegovac | 2 : 5 | RadniÄki 1918 | |||||
09.09
16:00
Lipar
Krila Krajine
2
1
|
09.09.2018 16:00 | Lipar | 2 : 1 | Krila Krajine | |||||
09.09
16:00
BuduÄnost (P)
Rusin
2
0
|
09.09.2018 16:00 | BuduÄnost (P) | 2 : 0 | Rusin | |||||
09.09
16:00
Slavija
Kulpin
1
1
|
09.09.2018 16:00 | Slavija | 1 : 1 | Kulpin | |||||
09.09
16:00
Borac 46
Polet (S)
2
0
|
09.09.2018 16:00 | Borac 46 | 2 : 0 | Polet (S) | |||||
09.09
16:00
Stari Grad
Kula
1
2
|
09.09.2018 16:00 | Stari Grad | 1 : 2 | Kula | |||||
09.09
16:00
OFK Odžaci
ŽAK
0
2
|
09.09.2018 16:00 | OFK Odžaci | 0 : 2 | ŽAK |
09.09
17:00
Borac (M)
Kupinovo
2
0
|
09.09.2018 17:00 | Borac (M) | 2 : 0 | Kupinovo | |||||
09.09
17:00
Polet (NK)
Rudar
2
2
|
09.09.2018 17:00 | Polet (NK) | 2 : 2 | Rudar | |||||
09.09
17:00
Jadran
ŽelezniÄar
1
1
|
09.09.2018 17:00 | Jadran | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
09.09
17:00
BuduÄnost
Partizan
0
0
|
09.09.2018 17:00 | BuduÄnost | 0 : 0 | Partizan | |||||
09.09
17:00
Napredak
GraniÄar 1924
4
1
|
09.09.2018 17:00 | Napredak | 4 : 1 | GraniÄar 1924 | |||||
09.09
17:00
Ljukovo
PSK Putinci
1
0
|
09.09.2018 17:00 | Ljukovo | 1 : 0 | PSK Putinci |
09.09
16:00
Lokomotiva
Plaskovac
1
0
|
09.09.2018 16:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Plaskovac | |||||
09.09
16:00
VinÄa
Prvi srpski ustanak
2
2
|
09.09.2018 16:00 | VinÄa | 2 : 2 | Prvi srpski ustanak | |||||
09.09
16:00
Trnava
ŽSK
3
1
|
09.09.2018 16:00 | Trnava | 3 : 1 | ŽSK | |||||
09.09
16:00
Borac
Mladi rudar 1954
3
1
|
09.09.2018 16:00 | Borac | 3 : 1 | Mladi rudar 1954 | |||||
09.09
16:00
Banja
Mladost MG
4
0
|
09.09.2018 16:00 | Banja | 4 : 0 | Mladost MG | |||||
09.09
16:00
Omladinac
Å umadinac (N)
1
0
|
09.09.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Å umadinac (N) | |||||
09.09
16:00
BSK
Junkovac
4
0
|
09.09.2018 16:00 | BSK | 4 : 0 | Junkovac |
09.09
16:30
Petrovaradin
Index
0
0
|
09.09.2018 16:30 | Petrovaradin | 0 : 0 | Index | |||||
09.09
16:30
Å ajkaÅ” 1908
FruŔkogorac
3
2
|
09.09.2018 16:30 | ŠajkaŔ 1908 | 3 : 2 | FruŔkogorac | |||||
09.09
16:30
ŽSK
Mladost
2
4
|
09.09.2018 16:30 | ŽSK | 2 : 4 | Mladost | |||||
09.09
16:30
MiletiÄ
TSK
0
1
|
09.09.2018 16:30 | MiletiÄ | 0 : 1 | TSK | |||||
09.09
16:30
BaÄka
Jedinstvo
2
1
|
09.09.2018 16:30 | BaÄka | 2 : 1 | Jedinstvo |
09.09
16:30
ÄurÄin
Jadran
1
1
|
09.09.2018 16:30 | ÄurÄin | 1 : 1 | Jadran | |||||
09.09
16:30
Vojvodina
ObiliÄ
3
0
|
09.09.2018 16:30 | Vojvodina | 3 : 0 | ObiliÄ | |||||
09.09
16:30
Proleter (Nj)
RadniÄki 1905
1
2
|
09.09.2018 16:30 | Proleter (Nj) | 1 : 2 | RadniÄki 1905 | |||||
09.09
16:30
Senta
Iskra
2
4
|
09.09.2018 16:30 | Senta | 2 : 4 | Iskra | |||||
09.09
16:30
Sutjeska
Napredak
5
2
|
09.09.2018 16:30 | Sutjeska | 5 : 2 | Napredak |
09.09
16:30
Javor
Mladost (D)
0
0
|
09.09.2018 16:30 | Javor | 0 : 0 | Mladost (D) | |||||
09.09
16:30
Juhor
Mladost (K)
1
0
|
09.09.2018 16:30 | Juhor | 1 : 0 | Mladost (K) | |||||
09.09
16:30
Partizan
Kolare
0
1
|
09.09.2018 16:30 | Partizan | 0 : 1 | Kolare | |||||
09.09
16:30
Bratstvo
Hajduk
0
1
|
09.09.2018 16:30 | Bratstvo | 0 : 1 | Hajduk | |||||
09.09
16:30
Mladost (S)
KuŔiljevo
1
3
|
09.09.2018 16:30 | Mladost (S) | 1 : 3 | KuŔiljevo | |||||
09.09
16:30
Resavac
Napredak
4
0
|
09.09.2018 16:30 | Resavac | 4 : 0 | Napredak | |||||
09.09
16:30
OFK Batinac
Omladinac
4
1
|
09.09.2018 16:30 | OFK Batinac | 4 : 1 | Omladinac |
09.09
16:00
Atakante
Srem
5
1
|
09.09.2018 16:00 | Atakante | 5 : 1 | Srem | |||||
09.09
16:00
PKB Kovilovo
SinÄeliÄ
1
0
|
09.09.2018 16:00 | PKB Kovilovo | 1 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
09.09
16:00
Dunav
Å umadinac
7
0
|
09.09.2018 16:00 | Dunav | 7 : 0 | Å umadinac | |||||
09.09
16:00
PoŔtar Zvezdara
Rakovica
2
2
|
09.09.2018 16:00 | PoŔtar Zvezdara | 2 : 2 | Rakovica | |||||
09.09
16:00
Borac (P)
Crvenka
4
1
|
09.09.2018 16:00 | Borac (P) | 4 : 1 | Crvenka | |||||
09.09
16:00
Zmaj
Borac (O)
1
1
|
09.09.2018 16:00 | Zmaj | 1 : 1 | Borac (O) |
09.09
16:00
Mladost (B)
Strelac
2
0
|
09.09.2018 16:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | Strelac | |||||
09.09
16:00
LisoviÄ
RadniÄki
4
1
|
09.09.2018 16:00 | LisoviÄ | 4 : 1 | RadniÄki | |||||
09.09
16:00
Omladinac
Mladost (C)
1
2
|
09.09.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Mladost (C) | |||||
09.09
16:00
RuŔanj
BuduÄnost
2
1
|
09.09.2018 16:00 | RuÅ”anj | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
09.09
16:00
Duboko
Zabrežje
2
0
|
09.09.2018 16:00 | Duboko | 2 : 0 | Zabrežje |
09.09
16:00
RopoÄevo
Kosmaj
5
2
|
09.09.2018 16:00 | RopoÄevo | 5 : 2 | Kosmaj | |||||
09.09
16:00
Dunavac
Rabrovac
8
0
|
09.09.2018 16:00 | Dunavac | 8 : 0 | Rabrovac | |||||
09.09
16:00
Pudarci
Velika Krsna
1
2
|
09.09.2018 16:00 | Pudarci | 1 : 2 | Velika Krsna | |||||
09.09
10:00
Selo Mladenovac
KovaÄevac
5
2
|
09.09.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 5 : 2 | KovaÄevac | |||||
09.09
16:00
BoleÄ
Kosmajac
4
0
|
09.09.2018 16:00 | BoleÄ | 4 : 0 | Kosmajac |
09.09
16:30
Backovac Junajted
Zadrugar
2
1
|
09.09.2018 16:30 | Backovac Junajted | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
09.09
11:00
Rakova
Jedinstvo (P)
1
2
|
09.09.2018 11:00 | Rakova | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
09.09
16:30
Spartak
Ozrem
2
1
|
09.09.2018 16:30 | Spartak | 2 : 1 | Ozrem | |||||
09.09
16:30
Mladost
Napredak
0
0
|
09.09.2018 16:30 | Mladost | 0 : 0 | Napredak | |||||
09.09
16:30
Rudar
Parmenac
2
0
|
09.09.2018 16:30 | Rudar | 2 : 0 | Parmenac | |||||
09.09
16:30
Lunjevica
Omladinac
5
1
|
09.09.2018 16:30 | Lunjevica | 5 : 1 | Omladinac |
09.09
16:30
Radnik
Kraljevo Hajduk
2
0
|
09.09.2018 16:30 | Radnik | 2 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
09.09
16:30
Mataruge
Lasta
3
1
|
09.09.2018 16:30 | Mataruge | 3 : 1 | Lasta | |||||
09.09
16:30
BuduÄnost
Napredak
3
1
|
09.09.2018 16:30 | BuduÄnost | 3 : 1 | Napredak | |||||
09.09
16:30
OFK Ras
Omladinac
1
1
|
09.09.2018 16:30 | OFK Ras | 1 : 1 | Omladinac | |||||
09.09
16:30
Ibar
PopoviÄi Vrnjci
1
0
|
09.09.2018 16:30 | Ibar | 1 : 0 | PopoviÄi Vrnjci | |||||
09.09
11:00
Proleter
Granit
4
1
|
09.09.2018 11:00 | Proleter | 4 : 1 | Granit | |||||
09.09
16:30
Stubal
Ribnica
4
0
|
09.09.2018 16:30 | Stubal | 4 : 0 | Ribnica |
09.09
16:30
Kupci
MaÄkovac
2
1
|
09.09.2018 16:30 | Kupci | 2 : 1 | MaÄkovac | |||||
09.09
16:30
Mladost (DK)
FUD
3
2
|
09.09.2018 16:30 | Mladost (DK) | 3 : 2 | FUD | |||||
09.09
16:30
Poljoprivrednik
Donji Kopaonik
1
1
|
09.09.2018 16:30 | Poljoprivrednik | 1 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
09.09
16:30
13. April
Ribnik
4
0
|
09.09.2018 16:30 | 13. April | 4 : 0 | Ribnik | |||||
09.09
16:30
Å anac
Varvarin
7
3
|
09.09.2018 16:30 | Å anac | 7 : 3 | Varvarin |
09.09
16:00
Mladi Borac
Hajduk Stanko
0
1
|
09.09.2018 16:00 | Mladi Borac | 0 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
09.09
16:00
KaraÄorÄe
Cer
3
3
|
09.09.2018 16:00 | KaraÄorÄe | 3 : 3 | Cer | |||||
09.09
16:00
Jedinstvo (Å T)
Sloga (LÅ )
3
2
|
09.09.2018 16:00 | Jedinstvo (Å T) | 3 : 2 | Sloga (LÅ ) | |||||
09.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
Podrinje
1
0
|
09.09.2018 16:00 | Jedinstvo (MZ) | 1 : 0 | Podrinje | |||||
09.09
16:00
Mladost (DD)
DuŔan Silni
0
1
|
09.09.2018 16:00 | Mladost (DD) | 0 : 1 | DuŔan Silni |
09.09
16:30
Potporanj
Jedinstvo (V)
3
0
|
09.09.2018 16:30 | Potporanj | 3 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
09.09
16:30
Partizan (G)
Spartak 1911
5
0
|
09.09.2018 16:30 | Partizan (G) | 5 : 0 | Spartak 1911 | |||||
09.09
16:30
Borac (St)
Sloga (BNS)
2
0
|
09.09.2018 16:30 | Borac (St) | 2 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
09.09
16:30
Jugoslavija
Crvena zvezda
1
0
|
09.09.2018 16:30 | Jugoslavija | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
09.09
16:30
Partizan (U)
Vojvodina (S)
2
1
|
09.09.2018 16:30 | Partizan (U) | 2 : 1 | Vojvodina (S) | |||||
09.09
16:30
RadniÄki (B)
Vulturul
2
2
|
09.09.2018 16:30 | RadniÄki (B) | 2 : 2 | Vulturul |
09.09
16:30
ŽelezniÄar
Sloga (B)
0
1
|
09.09.2018 16:30 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | Sloga (B) | |||||
09.09
16:30
BuduÄnost
ObiliÄ
2
0
|
09.09.2018 16:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | ObiliÄ | |||||
09.09
16:30
Rudar (K)
Borac (K)
3
1
|
09.09.2018 16:30 | Rudar (K) | 3 : 1 | Borac (K) | |||||
09.09
16:30
Pomoravlje
Borac (Ž)
4
1
|
09.09.2018 16:30 | Pomoravlje | 4 : 1 | Borac (Ž) | |||||
09.09
16:30
Omladinac (Å )
TrgovaÄki
0
0
|
09.09.2018 16:30 | Omladinac (Å ) | 0 : 0 | TrgovaÄki |
09.09
16:00
Sloga
Mladost (B)
1
2
|
09.09.2018 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
09.09
16:00
Zemljoradnik
Crvena zvezda
6
0
|
09.09.2018 16:00 | Zemljoradnik | 6 : 0 | Crvena zvezda | |||||
09.09
16:00
Elid
Palilula
0
0
|
09.09.2018 16:00 | Elid | 0 : 0 | Palilula | |||||
09.09
16:00
Moravac
Naisus 1977
1
1
|
09.09.2018 16:00 | Moravac | 1 : 1 | Naisus 1977 | |||||
09.09
16:00
Padina
Moravac
2
2
|
09.09.2018 16:00 | Padina | 2 : 2 | Moravac | |||||
09.09
16:00
RadniÄki 1947
RasovaÄa
2
6
|
09.09.2018 16:00 | RadniÄki 1947 | 2 : 6 | RasovaÄa | |||||
09.09
16:00
Doljevac
RadniÄki 1924
3
2
|
09.09.2018 16:00 | Doljevac | 3 : 2 | RadniÄki 1924 |
09.09
16:00
Osipaonica
Proleter 1947
2
0
|
09.09.2018 16:00 | Osipaonica | 2 : 0 | Proleter 1947 | |||||
09.09
16:00
Podunavac
Pobeda
1
0
|
09.09.2018 16:00 | Podunavac | 1 : 0 | Pobeda | |||||
09.09
16:00
Polet
SASK
1
1
|
09.09.2018 16:00 | Polet | 1 : 1 | SASK | |||||
09.09
16:00
Bresje Superior
Cerovac
1
0
|
09.09.2018 16:00 | Bresje Superior | 1 : 0 | Cerovac | |||||
09.09
16:00
Crvena zvezda
Sloboda
1
2
|
09.09.2018 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Sloboda |
09.09
11:00
KljuÄ
PoreÄ
0
2
|
09.09.2018 11:00 | KljuÄ | 0 : 2 | PoreÄ | |||||
09.09
16:30
RadniÄki (K)
Krivelj
0
0
|
09.09.2018 16:30 | RadniÄki (K) | 0 : 0 | Krivelj | |||||
09.09
16:30
Branik
Å arbanovac
3
0
|
09.09.2018 16:30 | Branik | 3 : 0 | Å arbanovac | |||||
09.09
11:00
Sloga
Polom
2
0
|
09.09.2018 11:00 | Sloga | 2 : 0 | Polom |
09.09
16:00
Pobeda
Jastreb
0
3
|
09.09.2018 16:00 | Pobeda | 0 : 3 | Jastreb | |||||
09.09
16:00
Spartak
NS Tatko
1
3
|
09.09.2018 16:00 | Spartak | 1 : 3 | NS Tatko | |||||
09.09
16:00
Jug Bogdan
Partizanski put
2
0
|
09.09.2018 16:00 | Jug Bogdan | 2 : 0 | Partizanski put | |||||
09.09
16:00
Borac
Svetlost Badnjevac
0
5
|
09.09.2018 16:00 | Borac | 0 : 5 | Svetlost Badnjevac | |||||
09.09
16:00
Omladinac
Real
7
3
|
09.09.2018 16:00 | Omladinac | 7 : 3 | Real | |||||
09.09
16:00
KaÄuÅ”a
Kosovac
0
0
|
09.09.2018 16:00 | KaÄuÅ”a | 0 : 0 | Kosovac | |||||
09.09
16:00
DobriÄ
Akademija 10
1
1
|
09.09.2018 16:00 | DobriÄ | 1 : 1 | Akademija 10 |
09.09
16:00
ZSK
Tulari
0
0
|
09.09.2018 16:00 | ZSK | 0 : 0 | Tulari | |||||
09.09
16:00
Tvrdojevac
TeŔnjar
1
2
|
09.09.2018 16:00 | Tvrdojevac | 1 : 2 | TeŔnjar | |||||
09.09
16:00
Pepeljevac
Kolubara 2
3
1
|
09.09.2018 16:00 | Pepeljevac | 3 : 1 | Kolubara 2 | |||||
09.09
16:00
Sovljak
Ribnikar
0
2
|
09.09.2018 16:00 | Sovljak | 0 : 2 | Ribnikar | |||||
09.09
16:00
Iskra
Banjani
2
4
|
09.09.2018 16:00 | Iskra | 2 : 4 | Banjani | |||||
09.09
16:00
TrliÄ
Mladost
1
1
|
09.09.2018 16:00 | TrliÄ | 1 : 1 | Mladost |
09.09
17:00
Kutlovo
Å umadija 1934
4
1
|
09.09.2018 17:00 | Kutlovo | 4 : 1 | Å umadija 1934 | |||||
09.09
17:00
Jedinstvo
OFK Bagremar
2
2
|
09.09.2018 17:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | OFK Bagremar | |||||
09.09
17:00
Å umadinac (KG)
Erdoglija 1931
7
2
|
09.09.2018 17:00 | Å umadinac (KG) | 7 : 2 | Erdoglija 1931 | |||||
09.09
17:00
Pobeda 1926
Srbija
3
3
|
09.09.2018 17:00 | Pobeda 1926 | 3 : 3 | Srbija | |||||
09.09
17:00
KoriÄani
BuduÄnost
3
1
|
09.09.2018 17:00 | KoriÄani | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
09.09
17:00
Jadran
Slavija
2
4
|
09.09.2018 17:00 | Jadran | 2 : 4 | Slavija | |||||
09.09
17:00
Borac (D)
Sloboda
5
2
|
09.09.2018 17:00 | Borac (D) | 5 : 2 | Sloboda |
09.09
16:30
Äajetina
Polet
2
0
|
09.09.2018 16:30 | Äajetina | 2 : 0 | Polet | |||||
09.09
16:30
Omladinac
Jasen
0
1
|
09.09.2018 16:30 | Omladinac | 0 : 1 | Jasen | |||||
09.09
11:00
Ariljska rampa
ViŔesava
2
1
|
09.09.2018 11:00 | Ariljska rampa | 2 : 1 | ViŔesava | |||||
09.09
16:30
Lazarica
PeruÄac
1
3
|
09.09.2018 16:30 | Lazarica | 1 : 3 | PeruÄac | |||||
09.09
16:30
Savinac
Jedinstvo
0
5
|
09.09.2018 16:30 | Savinac | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
09.09
11:00
LauÅ”
Crnokosa
1
5
|
09.09.2018 11:00 | LauÅ” | 1 : 5 | Crnokosa |
09.09
16:00
Jedinstvo (G)
OFK Brza
1
0
|
09.09.2018 16:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | OFK Brza | |||||
09.09
16:00
Mladost 1959
Progres
3
0
|
09.09.2018 16:00 | Mladost 1959 | 3 : 0 | Progres | |||||
09.09
16:00
ZloÄudovo
Äekmin
0
4
|
09.09.2018 16:00 | ZloÄudovo | 0 : 4 | Äekmin | |||||
09.09
16:00
Mladi borac
BobiŔte
4
3
|
09.09.2018 16:00 | Mladi borac | 4 : 3 | BobiŔte | |||||
09.09
16:00
Sloga
Umac
2
1
|
09.09.2018 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Umac | |||||
09.09
16:00
ŽelezniÄar
Kumarevo 65
1
1
|
09.09.2018 16:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
09.09
16:00
Å umadija
OFK Morava
4
0
|
09.09.2018 16:00 | Å umadija | 4 : 0 | OFK Morava | |||||
09.09
16:00
VuÄje
Polet
6
0
|
09.09.2018 16:00 | VuÄje | 6 : 0 | Polet |
09.09
16:30
BuÄje Podvis
OFK Rtanj
4
1
|
09.09.2018 16:30 | BuÄje Podvis | 4 : 1 | OFK Rtanj | |||||
09.09
16:30
RadniÄki 1946
Omladinac
2
0
|
09.09.2018 16:30 | RadniÄki 1946 | 2 : 0 | Omladinac | |||||
09.09
16:30
TrebiÄ
Midžor (K)
0
0
|
09.09.2018 16:30 | TrebiÄ | 0 : 0 | Midžor (K) | |||||
09.09
16:30
OsniÄ
OFK Knjaz
4
1
|
09.09.2018 16:30 | OsniÄ | 4 : 1 | OFK Knjaz | |||||
09.09
16:30
GraniÄar
OFK 019
0
1
|
09.09.2018 16:30 | GraniÄar | 0 : 1 | OFK 019 |
09.09
16:30
Spartak
Sloga
0
0
|
09.09.2018 16:30 | Spartak | 0 : 0 | Sloga | |||||
09.09
16:30
Gnjilan
Zadrugar
6
0
|
09.09.2018 16:30 | Gnjilan | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
09.09
16:30
Borac
Mladost
1
1
|
09.09.2018 16:30 | Borac | 1 : 1 | Mladost |
09.09
16:00
Sloboda
Jedinstvo (GM)
2
1
|
09.09.2018 16:00 | Sloboda | 2 : 1 | Jedinstvo (GM) | |||||
09.09
16:00
Mladost (DK)
Omladinac (GK)
2
1
|
09.09.2018 16:00 | Mladost (DK) | 2 : 1 | Omladinac (GK) | |||||
09.09
16:00
Palilulac
Stevan NeŔticki
1
1
|
09.09.2018 16:00 | Palilulac | 1 : 1 | Stevan NeŔticki | |||||
09.09
16:00
Mladost (L)
Vulkan 1963
1
1
|
09.09.2018 16:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Vulkan 1963 | |||||
09.09
16:00
VrtiŔte
Proleter
3
1
|
09.09.2018 16:00 | VrtiŔte | 3 : 1 | Proleter | |||||
09.09
16:00
Äegar 2013
BuduÄnost
4
1
|
09.09.2018 16:00 | Äegar 2013 | 4 : 1 | BuduÄnost | |||||
09.09
16:00
Morava
Rudar
4
3
|
09.09.2018 16:00 | Morava | 4 : 3 | Rudar |
09.09
16:00
Ternoci
Lugina
1
0
|
09.09.2018 16:00 | Ternoci | 1 : 0 | Lugina | |||||
09.09
16:00
FSU Južna pruga
Pavlovac
1
9
|
09.09.2018 16:00 | FSU Južna pruga | 1 : 9 | Pavlovac | |||||
09.09
16:00
TreŔnjevka
BSK Bujanovac
0
1
|
09.09.2018 16:00 | TreŔnjevka | 0 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
09.09
16:00
OFK Alakince
Levosoje
12
0
|
09.09.2018 16:00 | OFK Alakince | 12 : 0 | Levosoje | |||||
09.09
16:00
Vihor
Äelik
4
1
|
09.09.2018 16:00 | Vihor | 4 : 1 | Äelik |
09.09
16:00
OFK Paljuvi
JoŔeva
3
1
|
09.09.2018 16:00 | OFK Paljuvi | 3 : 1 | JoŔeva | |||||
09.09
16:00
Mladost
ÄuÄuge
1
3
|
09.09.2018 16:00 | Mladost | 1 : 3 | ÄuÄuge | |||||
09.09
16:00
Dimitrije TucoviÄ
Polet (DL)
4
1
|
09.09.2018 16:00 | Dimitrije TucoviÄ | 4 : 1 | Polet (DL) | |||||
09.09
16:00
Pambukovica
Vrelo
3
0
|
09.09.2018 16:00 | Pambukovica | 3 : 0 | Vrelo |
09.09
16:30
Rojkovac
Jedinstvo
3
0
|
09.09.2018 16:30 | Rojkovac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.09
16:30
Posavina
Pobednik
5
0
|
09.09.2018 16:30 | Posavina | 5 : 0 | Pobednik | |||||
09.09
16:30
Sloga
Polet
1
5
|
09.09.2018 16:30 | Sloga | 1 : 5 | Polet |
09.09
16:30
Äenej
Jedinstvo
3
2
|
09.09.2018 16:30 | Äenej | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
09.09
16:30
Hajduk
ObiliÄ
0
4
|
09.09.2018 16:30 | Hajduk | 0 : 4 | ObiliÄ | |||||
09.09
16:30
Moskva
BaÄka
1
3
|
09.09.2018 16:30 | Moskva | 1 : 3 | BaÄka | |||||
09.09
16:30
Borac
Susek
0
4
|
09.09.2018 16:30 | Borac | 0 : 4 | Susek | |||||
09.09
16:30
Titel
OFK Futog
0
3
|
09.09.2018 16:30 | Titel | 0 : 3 | OFK Futog | |||||
09.09
16:30
Vinogradar
Veternik
1
1
|
09.09.2018 16:30 | Vinogradar | 1 : 1 | Veternik |
09.09
16:30
BuduÄnost (A)
JanoŔik
3
0
|
09.09.2018 16:30 | BuduÄnost (A) | 3 : 0 | JanoÅ”ik | |||||
09.09
16:30
Ratar
HajduÄica
1
5
|
09.09.2018 16:30 | Ratar | 1 : 5 | HajduÄica | |||||
09.09
16:30
Borac (VG)
Sloga (M)
1
0
|
09.09.2018 16:30 | Borac (VG) | 1 : 0 | Sloga (M) | |||||
09.09
16:30
Borac (VS)
Å evac
1
2
|
09.09.2018 16:30 | Borac (VS) | 1 : 2 | Å evac | |||||
09.09
16:30
Dobrica
KaraÅ” (J)
0
1
|
09.09.2018 16:30 | Dobrica | 0 : 1 | KaraÅ” (J) | |||||
09.09
16:30
Partizan (K)
Vojvodina (CC)
4
1
|
09.09.2018 16:30 | Partizan (K) | 4 : 1 | Vojvodina (CC) |
09.09
16:30
Beli Orlovi
Omladinac
1
0
|
09.09.2018 16:30 | Beli Orlovi | 1 : 0 | Omladinac | |||||
09.09
16:30
Rubin
Mladost
3
1
|
09.09.2018 16:30 | Rubin | 3 : 1 | Mladost | |||||
09.09
16:30
Borac
Stari Trstenik
4
0
|
09.09.2018 16:30 | Borac | 4 : 0 | Stari Trstenik | |||||
09.09
16:30
Trudbenik
UÅ”Äe
1
0
|
09.09.2018 16:30 | Trudbenik | 1 : 0 | UÅ”Äe | |||||
09.09
16:30
Velika Drenova
14. Oktobar
1
2
|
09.09.2018 16:30 | Velika Drenova | 1 : 2 | 14. Oktobar | |||||
09.09
16:30
Sloga (L)
Sloga (D)
1
0
|
09.09.2018 16:30 | Sloga (L) | 1 : 0 | Sloga (D) |
09.09
16:30
VinoraÄa
Kupinovac
3
1
|
09.09.2018 16:30 | VinoraÄa | 3 : 1 | Kupinovac | |||||
09.09
16:30
Vinogradar
Å antarovac
2
1
|
09.09.2018 16:30 | Vinogradar | 2 : 1 | Å antarovac | |||||
09.09
16:30
Osaonica
Mladost (T)
2
1
|
09.09.2018 16:30 | Osaonica | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
09.09
16:30
Blagotin
Å umadinac
1
2
|
09.09.2018 16:30 | Blagotin | 1 : 2 | Å umadinac | |||||
09.09
16:30
Morava
Jedinstvo (D)
2
1
|
09.09.2018 16:30 | Morava | 2 : 1 | Jedinstvo (D) |
09.09
16:30
Mladost (GM)
Rudar (St)
2
0
|
09.09.2018 16:30 | Mladost (GM) | 2 : 0 | Rudar (St) | |||||
09.09
16:30
RadniÄki
Pomoravlje
7
1
|
09.09.2018 16:30 | RadniÄki | 7 : 1 | Pomoravlje | |||||
09.09
16:30
Beljanica
Orlovi
2
5
|
09.09.2018 16:30 | Beljanica | 2 : 5 | Orlovi | |||||
09.09
16:30
Napredak
Omladinski
3
2
|
09.09.2018 16:30 | Napredak | 3 : 2 | Omladinski |
09.09
16:00
Mladost (L)
Žabari
3
1
|
09.09.2018 16:00 | Mladost (L) | 3 : 1 | Žabari | |||||
09.09
16:00
Borac
PopadiÄ
2
0
|
09.09.2018 16:00 | Borac | 2 : 0 | PopadiÄ | |||||
09.09
16:00
Lukavac
Stari drugari
1
3
|
09.09.2018 16:00 | Lukavac | 1 : 3 | Stari drugari | |||||
09.09
16:00
Junior Novo Naselje
Polet
2
0
|
09.09.2018 16:00 | Junior Novo Naselje | 2 : 0 | Polet | |||||
09.09
16:00
Rajac
Mladost (VK)
4
2
|
09.09.2018 16:00 | Rajac | 4 : 2 | Mladost (VK) | |||||
09.09
16:00
Rakac Stave
Jadar 2013
0
3
|
09.09.2018 16:00 | Rakac Stave | 0 : 3 | Jadar 2013 | |||||
09.09
16:00
Komanice
Milenko PavloviÄ
0
0
|
09.09.2018 16:00 | Komanice | 0 : 0 | Milenko PavloviÄ |
09.09
16:00
Dedinje
Posavac TiŔma
1
2
|
09.09.2018 16:00 | Dedinje | 1 : 2 | Posavac TiŔma | |||||
09.09
10:00
Penjarol
Å eÄeranac Ada
1
4
|
09.09.2018 10:00 | Penjarol | 1 : 4 | Å eÄeranac Ada | |||||
09.09
13:00
Rekreativo 011
Novi Beograd
2
1
|
09.09.2018 13:00 | Rekreativo 011 | 2 : 1 | Novi Beograd | |||||
09.09
16:00
Busije
Mladi Proleter
4
2
|
09.09.2018 16:00 | Busije | 4 : 2 | Mladi Proleter |
09.09
16:00
Pionir
LepuŔnica
1
1
|
09.09.2018 16:00 | Pionir | 1 : 1 | LepuŔnica | |||||
09.09
16:00
Zuce
Heroj Polet
2
5
|
09.09.2018 16:00 | Zuce | 2 : 5 | Heroj Polet | |||||
09.09
16:00
Minel
Siti Sport Klub
1
3
|
09.09.2018 16:00 | Minel | 1 : 3 | Siti Sport Klub |
09.09
17:00
Mladost
OFK BikiÄ
0
0
|
09.09.2018 17:00 | Mladost | 0 : 0 | OFK BikiÄ | |||||
09.09
10:00
FruŔka Gora
KruŔedol
1
2
|
09.09.2018 10:00 | FruŔka Gora | 1 : 2 | KruŔedol | |||||
09.09
17:00
Å umar
Hajduk
0
2
|
09.09.2018 17:00 | Å umar | 0 : 2 | Hajduk | |||||
09.09
17:00
ObiliÄ 1993
Napredak
2
0
|
09.09.2018 17:00 | ObiliÄ 1993 | 2 : 0 | Napredak | |||||
09.09
17:00
Mitros
BSK
2
0
|
09.09.2018 17:00 | Mitros | 2 : 0 | BSK | |||||
09.09
17:00
FruŔkogorac
Sloga (Ä)
2
1
|
09.09.2018 17:00 | FruÅ”kogorac | 2 : 1 | Sloga (Ä) | |||||
09.09
17:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Donji Srem 2015
1
2
|
09.09.2018 17:00 | OFK Zeka BuljubaŔa | 1 : 2 | Donji Srem 2015 | |||||
09.09
17:00
GraniÄar
Sloga (V)
1
0
|
09.09.2018 17:00 | GraniÄar | 1 : 0 | Sloga (V) |
09.09
11:00
Sibnica
NemenikuÄe
0
8
|
09.09.2018 11:00 | Sibnica | 0 : 8 | NemenikuÄe | |||||
09.09
14:00
OFK Slatina
Stojnik
0
3
|
09.09.2018 14:00 | OFK Slatina | 0 : 3 | Stojnik | |||||
09.09
17:00
OFK RogaÄa
Mladost (MI)
1
1
|
09.09.2018 17:00 | OFK RogaÄa | 1 : 1 | Mladost (MI) | |||||
09.09
14:30
Vojvoda
Djurinci
0
2
|
09.09.2018 14:30 | Vojvoda | 0 : 2 | Djurinci |
09.09
16:30
Lazac
Partizan
6
0
|
09.09.2018 16:30 | Lazac | 6 : 0 | Partizan | |||||
09.09
16:30
Jedinstvo (G)
Mladi radnik 1925
1
3
|
09.09.2018 16:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 3 | Mladi radnik 1925 | |||||
09.09
16:30
Borac (A)
Tavnik
0
1
|
09.09.2018 16:30 | Borac (A) | 0 : 1 | Tavnik | |||||
09.09
16:30
Jedinstvo (D)
Metalac
1
0
|
09.09.2018 16:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 0 | Metalac | |||||
09.09
16:30
Jovo Kursula
Progorelica
3
0
|
09.09.2018 16:30 | Jovo Kursula | 3 : 0 | Progorelica | |||||
09.09
16:30
Zvezda
Borac (V)
0
0
|
09.09.2018 16:30 | Zvezda | 0 : 0 | Borac (V) |
09.09
16:00
Mladi radnik
Marjan
1
2
|
09.09.2018 16:00 | Mladi radnik | 1 : 2 | Marjan | |||||
09.09
16:00
Sloga (Z)
Badnjevac
2
0
|
09.09.2018 16:00 | Sloga (Z) | 2 : 0 | Badnjevac | |||||
09.09
16:00
BSK
Mladost (R)
1
0
|
09.09.2018 16:00 | BSK | 1 : 0 | Mladost (R) | |||||
09.09
16:00
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
KaraÄorÄe (V)
2
2
|
09.09.2018 16:00 | KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”) | 2 : 2 | KaraÄorÄe (V) |
09.09
16:00
Guncate
Beljina
5
3
|
09.09.2018 16:00 | Guncate | 5 : 3 | Beljina | |||||
09.09
16:00
Barajevo
Veliki Borak
3
2
|
09.09.2018 16:00 | Barajevo | 3 : 2 | Veliki Borak |
09.09
16:00
Rudar
Borac
3
2
|
09.09.2018 16:00 | Rudar | 3 : 2 | Borac | |||||
09.09
16:00
Vidojevica
Mladost
2
0
|
09.09.2018 16:00 | Vidojevica | 2 : 0 | Mladost | |||||
09.09
16:00
Sloga
Prva Iskra
1
1
|
09.09.2018 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Prva Iskra | |||||
09.09
16:00
Antimon
7. Juli
3
1
|
09.09.2018 16:00 | Antimon | 3 : 1 | 7. Juli | |||||
09.09
16:00
Jadar (ST)
Milan OrliÄ
1
0
|
09.09.2018 16:00 | Jadar (ST) | 1 : 0 | Milan OrliÄ |
09.09
16:00
Vrbica
Kopljari
3
2
|
09.09.2018 16:00 | Vrbica | 3 : 2 | Kopljari | |||||
09.09
16:00
Å umadinac (S)
Brezovac
6
1
|
09.09.2018 16:00 | Å umadinac (S) | 6 : 1 | Brezovac | |||||
09.09
16:00
Borac
TreŔnjevica
4
1
|
09.09.2018 16:00 | Borac | 4 : 1 | TreŔnjevica | |||||
09.09
16:00
Å amot
Jasenica
3
1
|
09.09.2018 16:00 | Å amot | 3 : 1 | Jasenica | |||||
09.09
16:00
RaniloviÄ
Sloga
2
1
|
09.09.2018 16:00 | RaniloviÄ | 2 : 1 | Sloga | |||||
09.09
11:00
B 2000
Mladost (J)
4
3
|
09.09.2018 11:00 | B 2000 | 4 : 3 | Mladost (J) |
09.09
16:00
BSK
Todorovce
6
4
|
09.09.2018 16:00 | BSK | 6 : 4 | Todorovce | |||||
09.09
16:00
Marjan MB
Real
2
3
|
09.09.2018 16:00 | Marjan MB | 2 : 3 | Real | |||||
09.09
11:00
Lemind 1953
Sloboda
4
4
|
09.09.2018 11:00 | Lemind 1953 | 4 : 4 | Sloboda | |||||
09.09
16:00
Gradac
Radnik SuŔica
1
0
|
09.09.2018 16:00 | Gradac | 1 : 0 | Radnik SuŔica | |||||
09.09
16:00
Plantaža
Milanovo
4
1
|
09.09.2018 16:00 | Plantaža | 4 : 1 | Milanovo |
09.09
16:00
Premijer
BuduÄnost (PD)
1
4
|
09.09.2018 16:00 | Premijer | 1 : 4 | BuduÄnost (PD) | |||||
09.09
16:00
Zadrugar
Milicionar
1
1
|
09.09.2018 16:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Milicionar | |||||
09.09
16:00
Cer
Napredak
4
0
|
09.09.2018 16:00 | Cer | 4 : 0 | Napredak | |||||
09.09
16:00
BuduÄnost 1929 (ZM)
Drina
3
1
|
09.09.2018 16:00 | BuduÄnost 1929 (ZM) | 3 : 1 | Drina |
09.09
16:00
Sava
Mladost
2
3
|
09.09.2018 16:00 | Sava | 2 : 3 | Mladost | |||||
09.09
16:00
Sloga (MA)
TreŔnjevka
0
1
|
09.09.2018 16:00 | Sloga (MA) | 0 : 1 | TreŔnjevka | |||||
09.09
16:00
Sloga (KR)
Rankovac
3
0
|
09.09.2018 16:00 | Sloga (KR) | 3 : 0 | Rankovac | |||||
09.09
16:00
PriÄinoviÄ
Dobrava
2
1
|
09.09.2018 16:00 | PriÄinoviÄ | 2 : 1 | Dobrava | |||||
09.09
16:00
VlaÅ”iÄ
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
1
5
|
09.09.2018 16:00 | VlaÅ”iÄ | 1 : 5 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ |
09.09
16:30
BaÄka
Tromedja
5
0
|
09.09.2018 16:30 | BaÄka | 5 : 0 | Tromedja | |||||
09.09
16:30
Slavija
Äoka
1
2
|
09.09.2018 16:30 | Slavija | 1 : 2 | Äoka | |||||
09.09
16:30
Tisa
Jadran
4
1
|
09.09.2018 16:30 | Tisa | 4 : 1 | Jadran | |||||
09.09
16:30
Potisje
HorgoÅ” 1911
0
0
|
09.09.2018 16:30 | Potisje | 0 : 0 | HorgoÅ” 1911 | |||||
09.09
16:30
Jedinstvo (SK)
GraniÄar
2
3
|
09.09.2018 16:30 | Jedinstvo (SK) | 2 : 3 | GraniÄar | |||||
09.09
16:30
Hajduk
Å ampion
2
1
|
09.09.2018 16:30 | Hajduk | 2 : 1 | Å ampion |
09.09
16:30
NeŔtin
Mladost
3
0
|
09.09.2018 16:30 | NeŔtin | 3 : 0 | Mladost | |||||
09.09
16:30
Krivanj
Slavija
5
0
|
09.09.2018 16:30 | Krivanj | 5 : 0 | Slavija | |||||
09.09
16:30
NaŔa Zvezda
BaÄki Hajduk
3
1
|
09.09.2018 16:30 | NaÅ”a Zvezda | 3 : 1 | BaÄki Hajduk | |||||
09.09
16:30
BuduÄnost
BaÄka (D)
4
2
|
09.09.2018 16:30 | BuduÄnost | 4 : 2 | BaÄka (D) | |||||
09.09
16:30
Sloga
Borac
4
1
|
09.09.2018 16:30 | Sloga | 4 : 1 | Borac | |||||
09.09
16:30
MagliÄ
BaÄka 1945
5
1
|
09.09.2018 16:30 | MagliÄ | 5 : 1 | BaÄka 1945 |
09.09
16:30
Sloga (M)
Polet (V)
3
1
|
09.09.2018 16:30 | Sloga (M) | 3 : 1 | Polet (V) | |||||
09.09
16:30
Polet (B)
Žika MarkoviÄ UÄa
1
1
|
09.09.2018 16:30 | Polet (B) | 1 : 1 | Žika MarkoviÄ UÄa | |||||
09.09
16:30
Stig 1955
Desine
2
0
|
09.09.2018 16:30 | Stig 1955 | 2 : 0 | Desine | |||||
09.09
16:30
Vihor
Sloga (L)
2
1
|
09.09.2018 16:30 | Vihor | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
09.09
16:30
Mladost (B)
Dizel
4
1
|
09.09.2018 16:30 | Mladost (B) | 4 : 1 | Dizel | |||||
09.09
16:30
Sirakovo
Napredak 1934
6
3
|
09.09.2018 16:30 | Sirakovo | 6 : 3 | Napredak 1934 |
09.09
16:30
Integral
Rade MiloÅ”eviÄ
3
2
|
09.09.2018 16:30 | Integral | 3 : 2 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
09.09
16:30
Omladinac (B)
Bata BuliÄ
4
1
|
09.09.2018 16:30 | Omladinac (B) | 4 : 1 | Bata BuliÄ | |||||
09.09
16:30
Napredak (S)
Zadrugar (T)
2
2
|
09.09.2018 16:30 | Napredak (S) | 2 : 2 | Zadrugar (T) | |||||
09.09
16:30
Sloga 1952
BSK
2
0
|
09.09.2018 16:30 | Sloga 1952 | 2 : 0 | BSK | |||||
09.09
16:30
Manastirica
RadniÄki (K)
1
1
|
09.09.2018 16:30 | Manastirica | 1 : 1 | RadniÄki (K) |
09.09
16:30
EÄÅ”eg
Jedinstvo
4
2
|
09.09.2018 16:30 | EÄÅ”eg | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
09.09
16:30
ObiliÄ
Mladost (R)
4
1
|
09.09.2018 16:30 | ObiliÄ | 4 : 1 | Mladost (R) | |||||
09.09
16:30
Mladost Radost
Tomislavci
1
0
|
09.09.2018 16:30 | Mladost Radost | 1 : 0 | Tomislavci | |||||
09.09
16:30
BuduÄnost
Pobeda
4
0
|
09.09.2018 16:30 | BuduÄnost | 4 : 0 | Pobeda |
09.09
16:30
Vreoci
Strmovo
6
0
|
09.09.2018 16:30 | Vreoci | 6 : 0 | Strmovo | |||||
09.09
16:30
Mladi Borac
Sloga
3
1
|
09.09.2018 16:30 | Mladi Borac | 3 : 1 | Sloga | |||||
09.09
16:30
Å umadija (MC)
Polet
1
1
|
09.09.2018 16:30 | Å umadija (MC) | 1 : 1 | Polet |
09.09
16:00
KladuŔnica
Mala Vrbica
1
0
|
09.09.2018 16:00 | KladuŔnica | 1 : 0 | Mala Vrbica | |||||
09.09
16:00
Napredak
KoÄa AndjelkoviÄ
3
1
|
09.09.2018 16:00 | Napredak | 3 : 1 | KoÄa AndjelkoviÄ | |||||
09.09
16:00
Milutinovac
Lokomotiva
1
5
|
09.09.2018 16:00 | Milutinovac | 1 : 5 | Lokomotiva | |||||
09.09
16:00
Omladinac
Egeta
1
1
|
09.09.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Egeta |
09.09
16:00
Markovac
IvanÄa
3
2
|
09.09.2018 16:00 | Markovac | 3 : 2 | IvanÄa | |||||
09.09
16:00
VlaŔka
Sloga
4
0
|
09.09.2018 16:00 | VlaŔka | 4 : 0 | Sloga | |||||
09.09
16:00
Napredak
Omladinac
1
2
|
09.09.2018 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Omladinac | |||||
09.09
16:00
ŠepŔin
Borac
1
1
|
09.09.2018 16:00 | ŠepŔin | 1 : 1 | Borac |
09.09
Stari TamiÅ”
Proleter
0
0
|
09.09.2018 | Stari TamiÅ” | 0 : 0 | Proleter | |||||
09.09
16:30
BuduÄnost
BSK BavaniŔte
7
0
|
09.09.2018 16:30 | BuduÄnost | 7 : 0 | BSK BavaniÅ”te | |||||
09.09
16:30
Omladinac
Dolovo
1
1
|
09.09.2018 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Dolovo | |||||
09.09
16:30
Borac
Mladost
1
1
|
09.09.2018 16:30 | Borac | 1 : 1 | Mladost | |||||
09.09
16:30
Kolonija
Jedinstvo
4
0
|
09.09.2018 16:30 | Kolonija | 4 : 0 | Jedinstvo |
09.09
16:30
Polet
Vojlovica 2018
1
0
|
09.09.2018 16:30 | Polet | 1 : 0 | Vojlovica 2018 | |||||
09.09
16:30
Slavia
Unirea
2
1
|
09.09.2018 16:30 | Slavia | 2 : 1 | Unirea | |||||
09.09
16:30
Omladinac 1927
Tempo
1
0
|
09.09.2018 16:30 | Omladinac 1927 | 1 : 0 | Tempo |
09.09
11:00
Prijatelji
Vujan
4
0
|
09.09.2018 11:00 | Prijatelji | 4 : 0 | Vujan | |||||
09.09
16:30
BIP
Mladost (A)
0
2
|
09.09.2018 16:30 | BIP | 0 : 2 | Mladost (A) | |||||
09.09
16:30
Kej
Planinac
4
1
|
09.09.2018 16:30 | Kej | 4 : 1 | Planinac | |||||
09.09
16:30
BuduÄnost
ÄaÄak 94
3
0
|
09.09.2018 16:30 | BuduÄnost | 3 : 0 | ÄaÄak 94 |
09.09
16:30
ŽeljuŔa
Zvezda
6
1
|
09.09.2018 16:30 | ŽeljuŔa | 6 : 1 | Zvezda | |||||
09.09
16:30
Rongo Siti
Jerma
1
4
|
09.09.2018 16:30 | Rongo Siti | 1 : 4 | Jerma | |||||
09.09
16:30
Lokomotiva
Pobeda
5
0
|
09.09.2018 16:30 | Lokomotiva | 5 : 0 | Pobeda |
09.09
16:00
Mladost
Aleksa Å antiÄ
1
3
|
09.09.2018 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Aleksa Å antiÄ | |||||
09.09
16:00
Dunav
OFK Å ikara
5
0
|
09.09.2018 16:00 | Dunav | 5 : 0 | OFK Å ikara | |||||
09.09
16:00
Jedinstvo
Kordun
0
2
|
09.09.2018 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Kordun | |||||
09.09
16:00
TerekveÅ”
Hajduk
0
2
|
09.09.2018 16:00 | TerekveÅ” | 0 : 2 | Hajduk | |||||
09.09
16:00
Partizan
Zadrugar
1
0
|
09.09.2018 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
09.09
16:00
Omladinac (D)
Omladinac (B)
2
1
|
09.09.2018 16:00 | Omladinac (D) | 2 : 1 | Omladinac (B) |
09.09
11:00
Pobeda 1976
Ratar
3
1
|
09.09.2018 11:00 | Pobeda 1976 | 3 : 1 | Ratar | |||||
09.09
16:00
OFK Sloga
Jedinstvo
5
0
|
09.09.2018 16:00 | OFK Sloga | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.09
11:00
Borac
OFK Rutevac 1908
2
3
|
09.09.2018 11:00 | Borac | 2 : 3 | OFK Rutevac 1908 |
09.09
16:30
Hajduk
Äantavir
0
2
|
09.09.2018 16:30 | Hajduk | 0 : 2 | Äantavir | |||||
09.09
16:30
Udarnik ViŔnjevac
Elektrovojvodina
3
2
|
09.09.2018 16:30 | Udarnik ViŔnjevac | 3 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
09.09
16:30
Lokomotiva
PaliÄ
5
0
|
09.09.2018 16:30 | Lokomotiva | 5 : 0 | PaliÄ | |||||
09.09
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Solid
3
1
|
09.09.2018 16:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 3 : 1 | Solid | |||||
09.09
16:30
Bikovo
Žednik
3
2
|
09.09.2018 16:30 | Bikovo | 3 : 2 | Žednik |
09.09
16:00
Donja Vrbava
Takovski Ustanak
5
1
|
09.09.2018 16:00 | Donja Vrbava | 5 : 1 | Takovski Ustanak | |||||
09.09
16:00
Å ilopaj
VelereÄ 94
1
4
|
09.09.2018 16:00 | Å ilopaj | 1 : 4 | VelereÄ 94 | |||||
09.09
16:00
Ozremica
Å umadija
1
2
|
09.09.2018 16:00 | Ozremica | 1 : 2 | Å umadija | |||||
09.09
16:00
Jablanica
Brezak
4
1
|
09.09.2018 16:00 | Jablanica | 4 : 1 | Brezak | |||||
09.09
16:00
FC Stella Rossa
Omladinac
5
4
|
09.09.2018 16:00 | FC Stella Rossa | 5 : 4 | Omladinac |
09.09
17:00
VoÄar
Jelica
3
2
|
09.09.2018 17:00 | VoÄar | 3 : 2 | Jelica | |||||
09.09
17:00
GoruŔica
Bratstvo
8
1
|
09.09.2018 17:00 | GoruŔica | 8 : 1 | Bratstvo | |||||
09.09
17:00
Sloga
RadniÄki
0
4
|
09.09.2018 17:00 | Sloga | 0 : 4 | RadniÄki | |||||
09.09
17:00
Prilike
Brezova
5
0
|
09.09.2018 17:00 | Prilike | 5 : 0 | Brezova | |||||
09.09
17:00
Dedinje Junajted
Bjelica
1
1
|
09.09.2018 17:00 | Dedinje Junajted | 1 : 1 | Bjelica | |||||
09.09
17:00
Vrelo
Gradina
3
0
|
09.09.2018 17:00 | Vrelo | 3 : 0 | Gradina |
09.09
17:00
Kotroman
Kriva Reka
3
3
|
09.09.2018 17:00 | Kotroman | 3 : 3 | Kriva Reka |
09.09
11:00
Mudrakovac
Konjuh
5
3
|
09.09.2018 11:00 | Mudrakovac | 5 : 3 | Konjuh | |||||
09.09
16:30
SebeÄevac
Modrica
3
1
|
09.09.2018 16:30 | SebeÄevac | 3 : 1 | Modrica | |||||
09.09
16:30
Gornji StepoÅ”
Parunovac
2
1
|
09.09.2018 16:30 | Gornji StepoÅ” | 2 : 1 | Parunovac | |||||
09.09
16:30
Rasina
Borac
1
0
|
09.09.2018 16:30 | Rasina | 1 : 0 | Borac | |||||
09.09
11:00
Zdravinje
Mladost VPD
2
2
|
09.09.2018 11:00 | Zdravinje | 2 : 2 | Mladost VPD | |||||
09.09
16:30
Bukovica
Naupare
1
5
|
09.09.2018 16:30 | Bukovica | 1 : 5 | Naupare | |||||
09.09
11:00
Äarapan
Kapidžija
0
1
|
09.09.2018 11:00 | Äarapan | 0 : 1 | Kapidžija |
09.09
16:30
Sloga
Jedinstvo
2
0
|
09.09.2018 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.09
16:30
Palilulac
Napredak
0
3
|
09.09.2018 16:30 | Palilulac | 0 : 3 | Napredak |
09.09
17:00
Bratstvo 1975
Vinogradi DB
1
4
|
09.09.2018 17:00 | Bratstvo 1975 | 1 : 4 | Vinogradi DB | |||||
09.09
17:00
Kolonija
OFK Žeželj
4
2
|
09.09.2018 17:00 | Kolonija | 4 : 2 | OFK Žeželj | |||||
09.09
17:00
KoŔutnjak
Sloga Lužnice 2016
1
0
|
09.09.2018 17:00 | KoŔutnjak | 1 : 0 | Sloga Lužnice 2016 | |||||
09.09
17:00
Divostin
Seljak
2
1
|
09.09.2018 17:00 | Divostin | 2 : 1 | Seljak | |||||
09.09
17:00
Zastava
MarÅ”iÄ
4
2
|
09.09.2018 17:00 | Zastava | 4 : 2 | MarÅ”iÄ |
09.09
17:00
AvijatiÄar
Borac
6
2
|
09.09.2018 17:00 | AvijatiÄar | 6 : 2 | Borac | |||||
09.09
17:00
Plavi Tok
Napredak
2
1
|
09.09.2018 17:00 | Plavi Tok | 2 : 1 | Napredak | |||||
09.09
17:00
Bakionica
DuŔkovci
6
0
|
09.09.2018 17:00 | Bakionica | 6 : 0 | DuŔkovci | |||||
09.09
17:00
Dobrinjac
TreŔnjica
1
1
|
09.09.2018 17:00 | Dobrinjac | 1 : 1 | TreŔnjica | |||||
09.09
17:00
GlumaÄ
Gorobilje
2
3
|
09.09.2018 17:00 | GlumaÄ | 2 : 3 | Gorobilje |
09.09
16:00
Rujnik
Jasenovik 2018
1
2
|
09.09.2018 16:00 | Rujnik | 1 : 2 | Jasenovik 2018 | |||||
09.09
16:00
RadniÄki 1936
Delijski Vis
1
2
|
09.09.2018 16:00 | RadniÄki 1936 | 1 : 2 | Delijski Vis | |||||
09.09
16:00
Äegar 1946
Sloga 1948
0
4
|
09.09.2018 16:00 | Äegar 1946 | 0 : 4 | Sloga 1948 | |||||
09.09
16:00
Supovac
Spartak
1
0
|
09.09.2018 16:00 | Supovac | 1 : 0 | Spartak |
09.09
11:00
Mrovska
Torpedo
7
3
|
09.09.2018 11:00 | Mrovska | 7 : 3 | Torpedo | |||||
09.09
11:00
Petrovac 74
Belpos
2
0
|
09.09.2018 11:00 | Petrovac 74 | 2 : 0 | Belpos | |||||
09.09
11:00
Verko
Skupljen 2013
3
1
|
09.09.2018 11:00 | Verko | 3 : 1 | Skupljen 2013 | |||||
09.09
11:00
Dragojevac
Mladost (Z)
3
0
|
09.09.2018 11:00 | Dragojevac | 3 : 0 | Mladost (Z) |
09.09
16:30
Heroj
Donja Mutnica
0
0
|
09.09.2018 16:30 | Heroj | 0 : 0 | Donja Mutnica | |||||
09.09
16:30
Radnik
Sloga
2
6
|
09.09.2018 16:30 | Radnik | 2 : 6 | Sloga | |||||
09.09
16:30
Jedinstvo
Popovac
3
2
|
09.09.2018 16:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Popovac | |||||
09.09
16:30
Napredak
Å umadija
6
0
|
09.09.2018 16:30 | Napredak | 6 : 0 | Å umadija | |||||
09.09
16:30
BSK Buljane
Razvitak
1
2
|
09.09.2018 16:30 | BSK Buljane | 1 : 2 | Razvitak |
09.09
16:30
Magnohrom
BraÄa VukoviÄ
0
3
|
09.09.2018 16:30 | Magnohrom | 0 : 3 | BraÄa VukoviÄ | |||||
09.09
16:30
ZgodaÄica
Å umadija
4
2
|
09.09.2018 16:30 | ZgodaÄica | 4 : 2 | Å umadija | |||||
09.09
16:30
Mladost 1925
Stara ÄarÅ”ija
0
0
|
09.09.2018 16:30 | Mladost 1925 | 0 : 0 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
09.09
16:30
Morava
Sloga Obrva
0
1
|
09.09.2018 16:30 | Morava | 0 : 1 | Sloga Obrva |
09.09
16:30
Studen Vitez
Mladost 1981
0
3
|
09.09.2018 16:30 | Studen Vitez | 0 : 3 | Mladost 1981 | |||||
09.09
16:30
KoŔtam Polje
BuduÄnost
0
1
|
09.09.2018 16:30 | KoÅ”tam Polje | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
09.09
16:30
Omladinac
Jedinstvo 2017
0
4
|
09.09.2018 16:30 | Omladinac | 0 : 4 | Jedinstvo 2017 |
09.09
11:00
Badince
Mladost (DL)
2
2
|
09.09.2018 11:00 | Badince | 2 : 2 | Mladost (DL) | |||||
09.09
10:00
JaŔunja
FSU Borac 2018
4
3
|
09.09.2018 10:00 | JaŔunja | 4 : 3 | FSU Borac 2018 | |||||
09.09
11:00
Rudar 1973
Napredak
1
0
|
09.09.2018 11:00 | Rudar 1973 | 1 : 0 | Napredak | |||||
09.09
11:00
SU Donja Lomnica
Navalin
4
1
|
09.09.2018 11:00 | SU Donja Lomnica | 4 : 1 | Navalin |
09.09
11:00
OFK Varna
OFK Jelen
2
1
|
09.09.2018 11:00 | OFK Varna | 2 : 1 | OFK Jelen | |||||
09.09
11:00
Korman
CeriÄ
1
2
|
09.09.2018 11:00 | Korman | 1 : 2 | CeriÄ | |||||
09.09
11:00
Borac BTG
Jedinstvo
0
3
|
09.09.2018 11:00 | Borac BTG | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
09.09
11:00
ZablaÄe
Mladost Slatina
2
0
|
09.09.2018 11:00 | ZablaÄe | 2 : 0 | Mladost Slatina | |||||
09.09
11:00
Volujac
Rudar
4
1
|
09.09.2018 11:00 | Volujac | 4 : 1 | Rudar | |||||
09.09
11:00
Žabar
Galeb
0
0
|
09.09.2018 11:00 | Žabar | 0 : 0 | Galeb | |||||
09.09
11:00
Mladost Svileuva
BojiÄ
1
1
|
09.09.2018 11:00 | Mladost Svileuva | 1 : 1 | BojiÄ |
09.09
11:00
Radnik
Bair
2
0
|
09.09.2018 11:00 | Radnik | 2 : 0 | Bair | |||||
09.09
11:00
Stojan Lazarac
Napredak
2
3
|
09.09.2018 11:00 | Stojan Lazarac | 2 : 3 | Napredak |
09.09
16:00
Mladost
Omladinac
0
2
|
09.09.2018 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Omladinac | |||||
09.09
16:00
Dobra Voda
Belica
3
0
|
09.09.2018 16:00 | Dobra Voda | 3 : 0 | Belica | |||||
09.09
16:00
Sloboda
Crni Vrh
5
0
|
09.09.2018 16:00 | Sloboda | 5 : 0 | Crni Vrh |
09.09
16:30
LjubiÄevo
Dunav
5
1
|
09.09.2018 16:30 | LjubiÄevo | 5 : 1 | Dunav | |||||
09.09
16:30
Sloga (Ä)
Proleter 1932
4
1
|
09.09.2018 16:30 | Sloga (Ä) | 4 : 1 | Proleter 1932 | |||||
09.09
16:30
Moravac 1933
BSK 1931
0
2
|
09.09.2018 16:30 | Moravac 1933 | 0 : 2 | BSK 1931 | |||||
09.09
16:30
Sopot
Morava 1932
1
2
|
09.09.2018 16:30 | Sopot | 1 : 2 | Morava 1932 | |||||
09.09
16:30
Batovac
Mip Majdan
2
1
|
09.09.2018 16:30 | Batovac | 2 : 1 | Mip Majdan |
09.09
16:30
Napredak (B)
Sloga 1936
5
1
|
09.09.2018 16:30 | Napredak (B) | 5 : 1 | Sloga 1936 | |||||
09.09
16:30
Zemljoradnik
Beli Orao
1
2
|
09.09.2018 16:30 | Zemljoradnik | 1 : 2 | Beli Orao | |||||
09.09
16:30
Sloga (D)
Vojvoda Milenko
4
3
|
09.09.2018 16:30 | Sloga (D) | 4 : 3 | Vojvoda Milenko | |||||
09.09
16:30
Pobeda (SK)
Metalac
3
1
|
09.09.2018 16:30 | Pobeda (SK) | 3 : 1 | Metalac |
09.09
11:00
Lipolist
Omladinac
3
1
|
09.09.2018 11:00 | Lipolist | 3 : 1 | Omladinac | |||||
09.09
16:30
Borac
CuljkoviÄ
4
2
|
09.09.2018 16:30 | Borac | 4 : 2 | CuljkoviÄ |
09.09
11:00
Vukona
Dokmir
0
2
|
09.09.2018 11:00 | Vukona | 0 : 2 | Dokmir | |||||
09.09
11:00
Sloga
BuduÄnost 1995
1
2
|
09.09.2018 11:00 | Sloga | 1 : 2 | BuduÄnost 1995 | |||||
09.09
11:00
OFK Takovo
OFK Stublenica
2
1
|
09.09.2018 11:00 | OFK Takovo | 2 : 1 | OFK Stublenica | |||||
09.09
11:00
Omladinac
Kolubara
2
1
|
09.09.2018 11:00 | Omladinac | 2 : 1 | Kolubara |
09.09
16:00
Panonija
Borac (BG)
3
3
|
09.09.2018 16:00 | Panonija | 3 : 3 | Borac (BG) | |||||
09.09
16:00
Jedinstvo LemeÅ”
Dinamo 1923
2
1
|
09.09.2018 16:00 | Jedinstvo LemeÅ” | 2 : 1 | Dinamo 1923 | |||||
09.09
16:00
TeleÄka
GraniÄar (R)
0
2
|
09.09.2018 16:00 | TeleÄka | 0 : 2 | GraniÄar (R) |
09.09
16:30
Udarnik 2015
DragoÅ”
1
2
|
09.09.2018 16:30 | Udarnik 2015 | 1 : 2 | DragoÅ” |
09.09
10:00
BeÄevica
Kotlenik (G)
3
2
|
09.09.2018 10:00 | BeÄevica | 3 : 2 | Kotlenik (G) | |||||
09.09
10:00
Beli Orlovi
Äestin
0
2
|
09.09.2018 10:00 | Beli Orlovi | 0 : 2 | Äestin |
09.09
16:30
LjubiniÄ
Proleter
0
2
|
09.09.2018 16:30 | LjubiniÄ | 0 : 2 | Proleter |
09.09
11:00
BeloŔevac
Zadrugar
2
1
|
09.09.2018 11:00 | BeloŔevac | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
09.09
11:00
BujaÄiÄ
KoteŔica
1
2
|
09.09.2018 11:00 | BujaÄiÄ | 1 : 2 | KoteÅ”ica | |||||
09.09
11:00
Sloga GoriÄ
DraÄiÄ 2018
0
2
|
09.09.2018 11:00 | Sloga GoriÄ | 0 : 2 | DraÄiÄ 2018 | |||||
09.09
16:00
OFK Senjak
Mali korak
2
4
|
09.09.2018 16:00 | OFK Senjak | 2 : 4 | Mali korak |
09.09
17:00
Lovac
Vitez
6
1
|
09.09.2018 17:00 | Lovac | 6 : 1 | Vitez | |||||
09.09
17:00
Hajduk
Kameni
2
1
|
09.09.2018 17:00 | Hajduk | 2 : 1 | Kameni | |||||
09.09
17:00
Sremac
Srem
2
0
|
09.09.2018 17:00 | Sremac | 2 : 0 | Srem | |||||
09.09
17:00
OFK BrestaÄ
Sloven
4
0
|
09.09.2018 17:00 | OFK BrestaÄ | 4 : 0 | Sloven |
09.09
16:30
Banat
Gaj
8
0
|
09.09.2018 16:30 | Banat | 8 : 0 | Gaj |
09.09
16:00
BabajiÄ
Toplica
4
0
|
09.09.2018 16:00 | BabajiÄ | 4 : 0 | Toplica | |||||
09.09
16:00
ToliÄ
Gornji Lajkovac
2
3
|
09.09.2018 16:00 | ToliÄ | 2 : 3 | Gornji Lajkovac | |||||
09.09
13:00
Joks Junajted
Proleter
13
3
|
09.09.2018 13:00 | Joks Junajted | 13 : 3 | Proleter |
09.09
16:30
Sremac
Napredak
6
3
|
09.09.2018 16:30 | Sremac | 6 : 3 | Napredak | |||||
09.09
16:30
Jedinstvo (LJ)
GraniÄar
1
3
|
09.09.2018 16:30 | Jedinstvo (LJ) | 1 : 3 | GraniÄar | |||||
09.09
16:30
Jedinstvo (M)
OFK Bingula
0
3
|
09.09.2018 16:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 3 | OFK Bingula | |||||
09.09
16:30
Jednota
SinÄeliÄ
2
0
|
09.09.2018 16:30 | Jednota | 2 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
09.09
16:30
Erdevik 2017
OFK BaÄinci
4
0
|
09.09.2018 16:30 | Erdevik 2017 | 4 : 0 | OFK BaÄinci | |||||
09.09
16:30
Omladinac
Borac
6
1
|
09.09.2018 16:30 | Omladinac | 6 : 1 | Borac |
09.09
16:30
Srem (SR)
NoÄaj
4
2
|
09.09.2018 16:30 | Srem (SR) | 4 : 2 | NoÄaj | |||||
09.09
16:30
Borac (VR)
GraniÄar
3
1
|
09.09.2018 16:30 | Borac (VR) | 3 : 1 | GraniÄar | |||||
09.09
16:30
Poletarac
Zmaj
2
2
|
09.09.2018 16:30 | Poletarac | 2 : 2 | Zmaj | |||||
09.09
16:30
Borac (R)
TrgovaÄki
1
3
|
09.09.2018 16:30 | Borac (R) | 1 : 3 | TrgovaÄki | |||||
09.09
16:30
Srem (SM)
Planinac
4
4
|
09.09.2018 16:30 | Srem (SM) | 4 : 4 | Planinac | |||||
09.09
16:30
Sloga
Sloboda
3
0
|
09.09.2018 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Sloboda |
09.09
16:00
Dunav
Planinac
1
0
|
09.09.2018 16:00 | Dunav | 1 : 0 | Planinac | |||||
09.09
16:00
Car UroÅ”
Sloga (M)
6
3
|
09.09.2018 16:00 | Car UroÅ” | 6 : 3 | Sloga (M) | |||||
09.09
16:00
RadniÄki
Sloga (K)
3
0
|
09.09.2018 16:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
09.09
16:00
Borac
ÄSK 1939
2
2
|
09.09.2018 16:00 | Borac | 2 : 2 | ÄSK 1939 |
09.09
16:30
27. Oktobar
Jedinstvo
3
1
|
09.09.2018 16:30 | 27. Oktobar | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.09
16:30
GraniÄar
Borac
1
2
|
09.09.2018 16:30 | GraniÄar | 1 : 2 | Borac | |||||
09.09
16:30
Sremac
Polet
3
0
|
09.09.2018 16:30 | Sremac | 3 : 0 | Polet | |||||
09.09
16:30
Jedinstvo (R)
Vojvodina
2
0
|
09.09.2018 16:30 | Jedinstvo (R) | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
09.09
16:30
FruŔkogorac
Hrtkovci
2
1
|
09.09.2018 16:30 | FruŔkogorac | 2 : 1 | Hrtkovci |
09.09
16:30
KruŔevica
Lomnica
1
4
|
09.09.2018 16:30 | KruŔevica | 1 : 4 | Lomnica | |||||
09.09
16:30
Vratare
Zmajevac
3
2
|
09.09.2018 16:30 | Vratare | 3 : 2 | Zmajevac | |||||
09.09
16:30
Polet (K)
Gaglovo
1
5
|
09.09.2018 16:30 | Polet (K) | 1 : 5 | Gaglovo | |||||
09.09
16:30
Grkljane
MakreŔane
4
2
|
09.09.2018 16:30 | Grkljane | 4 : 2 | MakreŔane | |||||
09.09
11:00
Padež
Mladost 2015
7
0
|
09.09.2018 11:00 | Padež | 7 : 0 | Mladost 2015 | |||||
09.09
16:30
Dvorane
Å titari
3
1
|
09.09.2018 16:30 | Dvorane | 3 : 1 | Å titari |
09.09
16:00
Hajduk
Jelav
3
1
|
09.09.2018 16:00 | Hajduk | 3 : 1 | Jelav | |||||
09.09
16:00
Mladost (G)
Sloga
1
6
|
09.09.2018 16:00 | Mladost (G) | 1 : 6 | Sloga | |||||
09.09
16:00
Mladost (DB)
Granit
3
3
|
09.09.2018 16:00 | Mladost (DB) | 3 : 3 | Granit |
09.09
16:30
Kumane
Dunavac
2
1
|
09.09.2018 16:30 | Kumane | 2 : 1 | Dunavac | |||||
09.09
16:30
BaŔtovan 2015
Pek
4
1
|
09.09.2018 16:30 | BaŔtovan 2015 | 4 : 1 | Pek | |||||
09.09
16:30
Ram
StiŔki Kurjak
0
2
|
09.09.2018 16:30 | Ram | 0 : 2 | StiŔki Kurjak | |||||
09.09
16:30
Mladi Borac
Mirko TomiÄ
0
2
|
09.09.2018 16:30 | Mladi Borac | 0 : 2 | Mirko TomiÄ | |||||
09.09
16:30
Srednjevo
Sloga
2
3
|
09.09.2018 16:30 | Srednjevo | 2 : 3 | Sloga |
09.09
16:00
Lipar
GFK StreliŔte
0
1
|
09.09.2018 16:00 | Lipar | 0 : 1 | GFK StreliŔte | |||||
09.09
16:00
Jagodina
PSS-192
2
4
|
09.09.2018 16:00 | Jagodina | 2 : 4 | PSS-192 |
09.09
16:00
Berane
Kom
0
1
|
09.09.2018 16:00 | Berane | 0 : 1 | Kom | |||||
09.09
16:00
Bokelj
DeÄiÄ
3
0
|
09.09.2018 16:00 | Bokelj | 3 : 0 | DeÄiÄ | |||||
09.09
16:00
Igalo
Otrant
2
1
|
09.09.2018 16:00 | Igalo | 2 : 1 | Otrant | |||||
09.09
16:00
Jezero
Arsenal
0
2
|
09.09.2018 16:00 | Jezero | 0 : 2 | Arsenal | |||||
09.09
16:00
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
Jedinstvo
0
0
|
09.09.2018 16:00 | OFK Mladost LjeŔkopolje 1970 | 0 : 0 | Jedinstvo |
09.09
14:30
Ribnica
Zabjelo
0
0
|
09.09.2018 14:30 | Ribnica | 0 : 0 | Zabjelo | |||||
09.09
16:00
Drezga
Karioke
5
1
|
09.09.2018 16:00 | Drezga | 5 : 1 | Karioke |
09.09
16:00
Petnjica
Polimlje
3
1
|
09.09.2018 16:00 | Petnjica | 3 : 1 | Polimlje |
09.09
16:30
InÄija
TSC
4
0
|
09.09.2018 16:30 | InÄija | 4 : 0 | TSC | |||||
09.09
16:30
BeÄej 1918
OFK Žarkovo
1
5
|
09.09.2018 16:30 | BeÄej 1918 | 1 : 5 | OFK Žarkovo | |||||
09.09
16:30
Trajal
Metalac
1
1
|
09.09.2018 16:30 | Trajal | 1 : 1 | Metalac | |||||
09.09
19:30
Sloboda
Zlatibor
0
3
|
09.09.2018 19:30 | Sloboda | 0 : 3 | Zlatibor |
09.09
16:30
KljuÄ
Branik
0
3
|
09.09.2018 16:30 | KljuÄ | 0 : 3 | Branik |
09.09
15:30
Å abac
Jedinstvo
3
1
|
09.09.2018 15:30 | Å abac | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.09
16:00
Heroj Polet
Sloga 036
3
0
|
09.09.2018 16:00 | Heroj Polet | 3 : 0 | Sloga 036 | |||||
09.09
15:30
Slatke male
Požega
4
0
|
09.09.2018 15:30 | Slatke male | 4 : 0 | Požega |
09.09
16:30
RadniÄki 1923
Vojvodina
4
2
|
09.09.2018 16:30 | RadniÄki 1923 | 4 : 2 | Vojvodina |
09.09
16:30
Polet
Kolubara
4
0
|
09.09.2018 16:30 | Polet | 4 : 0 | Kolubara | |||||
09.09
17:00
Rad
Kolibri
2
1
|
09.09.2018 17:00 | Rad | 2 : 1 | Kolibri |
09.09
13:00
Metalac
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
0
|
09.09.2018 13:00 | Metalac | 2 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
09.09
13:00
Javor Matis
RadniÄki 1923
2
3
|
09.09.2018 13:00 | Javor Matis | 2 : 3 | RadniÄki 1923 | |||||
09.09
13:00
Novi Pazar
Mladi radnik 1926
1
1
|
09.09.2018 13:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
09.09
13:00
Å umadija (A)
MaÄva
2
2
|
09.09.2018 13:00 | Å umadija (A) | 2 : 2 | MaÄva | |||||
09.09
13:00
Sloga (P)
Smederevo 1924
3
0
|
09.09.2018 13:00 | Sloga (P) | 3 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
09.09
13:00
KaraÄorÄe
Sloboda (U)
1
4
|
09.09.2018 13:00 | KaraÄorÄe | 1 : 4 | Sloboda (U) | |||||
09.09
13:00
Loznica
Mladost
0
2
|
09.09.2018 13:00 | Loznica | 0 : 2 | Mladost |
09.09
10:00
RFK N.S. 1921
Borac (NS)
1
1
|
09.09.2018 10:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 1 | Borac (NS) | |||||
09.09
10:00
Omladinac
BaÄka 1901
3
0
|
09.09.2018 10:00 | Omladinac | 3 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
09.09
10:00
RadniÄki (SM)
Proleter (NS)
3
1
|
09.09.2018 10:00 | RadniÄki (SM) | 3 : 1 | Proleter (NS) |
09.09
15:00
Napredak 1929
Real
0
2
|
09.09.2018 15:00 | Napredak 1929 | 0 : 2 | Real | |||||
09.09
16:00
Trstenik PPT
OFK Lugomir
3
0
|
09.09.2018 16:00 | Trstenik PPT | 3 : 0 | OFK Lugomir | |||||
09.09
10:00
Dubocica
RadniÄki (P)
3
2
|
09.09.2018 10:00 | Dubocica | 3 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
09.09
17:00
Car Konstantin
Kopernikus ŽeležniÄar
0
4
|
09.09.2018 17:00 | Car Konstantin | 0 : 4 | Kopernikus ŽeležniÄar |
09.09
14:00
Bežanija
Studentski Grad
0
3
|
09.09.2018 14:00 | Bežanija | 0 : 3 | Studentski Grad | |||||
09.09
09:00
011
BSK BorÄa
1
2
|
09.09.2018 09:00 | 011 | 1 : 2 | BSK BorÄa | |||||
09.09
10:00
RadniÄki (NB)
Kolubara
1
0
|
09.09.2018 10:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 0 | Kolubara | |||||
09.09
09:00
GrafiÄar
Brodarac 2
4
0
|
09.09.2018 09:00 | GrafiÄar | 4 : 0 | Brodarac 2 |
09.09
10:00
PoŔtar 1930
Novi Beograd
0
0
|
09.09.2018 10:00 | PoŔtar 1930 | 0 : 0 | Novi Beograd | |||||
09.09
16:30
Torlak
GSP Polet
3
0
|
09.09.2018 16:30 | Torlak | 3 : 0 | GSP Polet | |||||
09.09
09:00
Žarkovo
BuduÄnost
2
4
|
09.09.2018 09:00 | Žarkovo | 2 : 4 | BuduÄnost |
09.09
10:00
Mladost (BJ)
NjerŔ IŔtvan
3
5
|
09.09.2018 10:00 | Mladost (BJ) | 3 : 5 | NjerŔ IŔtvan | |||||
09.09
10:00
Crvena zvezda
Bratstvo 1946
2
1
|
09.09.2018 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Bratstvo 1946 |
09.09
11:00
Prva Iskra
Rvati
8
2
|
09.09.2018 11:00 | Prva Iskra | 8 : 2 | Rvati | |||||
09.09
11:00
Crvena Zastava
Polet
2
0
|
09.09.2018 11:00 | Crvena Zastava | 2 : 0 | Polet |
09.09
11:00
Jedinstvo
Vojvodina
0
3
|
09.09.2018 11:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
09.09
11:00
Crvena Zvezda
InÄija
6
0
|
09.09.2018 11:00 | Crvena Zvezda | 6 : 0 | InÄija |
09.09
11:00
Metalac (GM)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
2
|
09.09.2018 11:00 | Metalac (GM) | 2 : 2 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
09.09
11:00
Javor Matis
RadniÄki 1923
0
4
|
09.09.2018 11:00 | Javor Matis | 0 : 4 | RadniÄki 1923 | |||||
09.09
11:00
Novi Pazar
Mladi radnik 1926
5
2
|
09.09.2018 11:00 | Novi Pazar | 5 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
09.09
11:00
Å umadija (A)
MaÄva
1
2
|
09.09.2018 11:00 | Å umadija (A) | 1 : 2 | MaÄva | |||||
09.09
11:00
Sloga (P)
Smederevo 1924
0
1
|
09.09.2018 11:00 | Sloga (P) | 0 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
09.09
11:00
Loznica
Mladost (L)
2
0
|
09.09.2018 11:00 | Loznica | 2 : 0 | Mladost (L) |
09.09
12:00
RFK N.S. 1921
Borac (NS)
2
1
|
09.09.2018 12:00 | RFK N.S. 1921 | 2 : 1 | Borac (NS) | |||||
09.09
10:00
InÄija
BaÄka 1901
1
4
|
09.09.2018 10:00 | InÄija | 1 : 4 | BaÄka 1901 | |||||
09.09
10:00
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
3
3
|
09.09.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
09.09
10:00
Proleter 2006
RadniÄki (S)
2
1
|
09.09.2018 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 1 | RadniÄki (S) |
09.09
14:00
Dinamo
Real 2
2
2
|
09.09.2018 14:00 | Dinamo | 2 : 2 | Real 2 | |||||
09.09
12:30
Jagodina Tabane
Napredak
4
0
|
09.09.2018 12:30 | Jagodina Tabane | 4 : 0 | Napredak | |||||
09.09
11:00
RadniÄki (P)
Bor
4
1
|
09.09.2018 11:00 | RadniÄki (P) | 4 : 1 | Bor | |||||
09.09
09:30
Kopernikus ŽeležniÄar
Jedinstvo
3
0
|
09.09.2018 09:30 | Kopernikus ŽeležniÄar | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.09
11:00
Radnik
Nacional
4
1
|
09.09.2018 11:00 | Radnik | 4 : 1 | Nacional |
09.09
10:00
Omladinac 2014
Mladost
3
0
|
09.09.2018 10:00 | Omladinac 2014 | 3 : 0 | Mladost |
09.09
10:00
KaraÄorÄe
Napredak
6
1
|
09.09.2018 10:00 | KaraÄorÄe | 6 : 1 | Napredak |
09.09
11:00
Pazar Juniors
Novi Pazar 1928
2
2
|
09.09.2018 11:00 | Pazar Juniors | 2 : 2 | Novi Pazar 1928 |
09.09
15:00
Vojvodina
Petar PuaÄa
0
6
|
09.09.2018 15:00 | Vojvodina | 0 : 6 | Petar PuaÄa | |||||
09.09
10:00
Proleter (NS)
Cement
3
1
|
09.09.2018 10:00 | Proleter (NS) | 3 : 1 | Cement |
09.09
12:00
OFK Vrbas
ÄSK Pivara
2
0
|
09.09.2018 12:00 | OFK Vrbas | 2 : 0 | ÄSK Pivara | |||||
09.09
11:00
Mladost APA
BeÄej 1918
3
2
|
09.09.2018 11:00 | Mladost APA | 3 : 2 | BeÄej 1918 |
09.09
12:00
BAK
Partizan (U)
8
0
|
09.09.2018 12:00 | BAK | 8 : 0 | Partizan (U) | |||||
09.09
11:00
Sloga
Crvena zvezda
7
1
|
09.09.2018 11:00 | Sloga | 7 : 1 | Crvena zvezda |
09.09
10:00
Vojvodina (S)
Jedinstvo SteviÄ
0
12
|
09.09.2018 10:00 | Vojvodina (S) | 0 : 12 | Jedinstvo SteviÄ |
09.09
Drina
Cer
0
5
|
09.09.2018 | Drina | 0 : 5 | Cer |
09.09
10:00
Zvezda
Duboko
2
5
|
09.09.2018 10:00 | Zvezda | 2 : 5 | Duboko |
09.09
10:00
OFK Beograd MK
RadniÄki (NB) MK
3
1
|
09.09.2018 10:00 | OFK Beograd MK | 3 : 1 | RadniÄki (NB) MK | |||||
09.09
11:30
Lokomotiva MK
ÄukariÄki MK
1
3
|
09.09.2018 11:30 | Lokomotiva MK | 1 : 3 | ÄukariÄki MK | |||||
09.09
13:00
Rad MK
Studentski Grad MK
7
0
|
09.09.2018 13:00 | Rad MK | 7 : 0 | Studentski Grad MK | |||||
09.09
14:30
SinÄeliÄ MK
Crvena zvezda MK
0
10
|
09.09.2018 14:30 | SinÄeliÄ MK | 0 : 10 | Crvena zvezda MK |
09.09
10:00
ŽelezniÄar
Borac (S)
11
0
|
09.09.2018 10:00 | ŽelezniÄar | 11 : 0 | Borac (S) | |||||
09.09
10:00
Mladost (L)
Kikinda 1909
2
5
|
09.09.2018 10:00 | Mladost (L) | 2 : 5 | Kikinda 1909 | |||||
09.09
10:00
RadniÄki (K)
Dinamo 1945
0
1
|
09.09.2018 10:00 | RadniÄki (K) | 0 : 1 | Dinamo 1945 |
09.09
10:00
Petrika
RadniÄki (NP)
22
0
|
09.09.2018 10:00 | Petrika | 22 : 0 | RadniÄki (NP) |
09.09
09:00
Proleter Mihajlovac
Mladi radnik 1940
0
17
|
09.09.2018 09:00 | Proleter Mihajlovac | 0 : 17 | Mladi radnik 1940 |
09.09
10:00
BajŔa
Äantavir
1
2
|
09.09.2018 10:00 | BajÅ”a | 1 : 2 | Äantavir | |||||
09.09
11:00
Vinogradar
ObiliÄ
2
2
|
09.09.2018 11:00 | Vinogradar | 2 : 2 | ObiliÄ |
09.09
10:00
CFK
BeÄej 1918
5
0
|
09.09.2018 10:00 | CFK | 5 : 0 | BeÄej 1918 | |||||
09.09
10:00
OFK BaÄka
Arena Su
2
0
|
09.09.2018 10:00 | OFK BaÄka | 2 : 0 | Arena Su |
09.09
10:00
Partizan
Jedinstvo
0
2
|
09.09.2018 10:00 | Partizan | 0 : 2 | Jedinstvo |
09.09
12:00
Tutin
Novi Pazar B
3
0
|
09.09.2018 12:00 | Tutin | 3 : 0 | Novi Pazar B | |||||
09.09
13:00
Jedinstvo 2017
3
1
|
09.09.2018 13:00 | 3 : 1 | Jedinstvo 2017 | ||||||
09.09
11:30
OFK Ras
Sport Club 99 B
9
1
|
09.09.2018 11:30 | OFK Ras | 9 : 1 | Sport Club 99 B | |||||
09.09
|
09.09.2018 | : |
09.09
09:00
Rad
011
4
0
|
09.09.2018 09:00 | Rad | 4 : 0 | 011 | |||||
09.09
09:00
Brodarac
Crvena zvezda
1
2
|
09.09.2018 09:00 | Brodarac | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
09.09
10:00
Partizan
ÄukariÄki
3
0
|
09.09.2018 10:00 | Partizan | 3 : 0 | ÄukariÄki | |||||
09.09
10:00
Zemun
Internacional
12
0
|
09.09.2018 10:00 | Zemun | 12 : 0 | Internacional | |||||
09.09
11:00
BSK
Vozdovac
0
2
|
09.09.2018 11:00 | BSK | 0 : 2 | Vozdovac | |||||
09.09
13:00
OFK Beograd
Teleoptik
3
1
|
09.09.2018 13:00 | OFK Beograd | 3 : 1 | Teleoptik |
09.09
12:00
DIF
IMT
6
0
|
09.09.2018 12:00 | DIF | 6 : 0 | IMT |
09.09
10:00
OFK Zabrežje
Žarkovo
3
2
|
09.09.2018 10:00 | OFK Zabrežje | 3 : 2 | Žarkovo | |||||
09.09
Buducnost
Bežanija
|
09.09.2018 | Buducnost | : | Bežanija | |||||
09.09
17:00
Milutinac
Jedinstvo
5
0
|
09.09.2018 17:00 | Milutinac | 5 : 0 | Jedinstvo |
09.09
17:00
Palilulac
Hajduk
0
6
|
09.09.2018 17:00 | Palilulac | 0 : 6 | Hajduk |
09.09
10:00
HajduÄica
Coerver junior FA
0
9
|
09.09.2018 10:00 | HajduÄica | 0 : 9 | Coerver junior FA | |||||
09.09
10:00
BAK
Banat (I)
9
1
|
09.09.2018 10:00 | BAK | 9 : 1 | Banat (I) |
09.09
10:00
Slavia
Omladinac 1927
2
0
|
09.09.2018 10:00 | Slavia | 2 : 0 | Omladinac 1927 |
09.09
09:30
Vinogradar
AFK
0
4
|
09.09.2018 09:30 | Vinogradar | 0 : 4 | AFK | |||||
09.09
10:00
Spartak '06
Subotica
3
0
|
09.09.2018 10:00 | Spartak '06 | 3 : 0 | Subotica |
09.09
09:30
BuduÄnost
IMT
3
3
|
09.09.2018 09:30 | BuduÄnost | 3 : 3 | IMT |
09.09
Pazar Juniors B
Rudar
5
1
|
09.09.2018 | Pazar Juniors B | 5 : 1 | Rudar |
09.09
PÄelinjo 2
Loznica 2
|
09.09.2018 | PÄelinjo 2 | : | Loznica 2 | |||||
09.09
PÄelinjo
Sloga
7
0
|
09.09.2018 | PÄelinjo | 7 : 0 | Sloga |
09.09
17:00
Brodarac
Policajac
1
4
|
09.09.2018 17:00 | Brodarac | 1 : 4 | Policajac | |||||
09.09
17:00
BASK
BUSK
2
3
|
09.09.2018 17:00 | BASK | 2 : 3 | BUSK |
09.09
17:35
Tatran PreŔov
Vardar
26
27
|
09.09.2018 17:35 | Tatran PreŔov | 26 : 27 | Vardar | |||||
09.09
20:15
Metalurg
Nexe
27
32
|
09.09.2018 20:15 | Metalurg | 27 : 32 | Nexe |
09.09
20:30
Tatran PreŔov
Celje Piv. LaŔko
25
26
|
09.09.2018 20:30 | Tatran PreŔov | 25 : 26 | Celje Piv. LaŔko |
09.09
17:00
RadniÄki
DorÄol
24
38
|
09.09.2018 17:00 | RadniÄki | 24 : 38 | DorÄol | |||||
09.09
17:00
Crvena Zvezda
Partizan
44
12
|
09.09.2018 17:00 | Crvena Zvezda | 44 : 12 | Partizan |
09.09
15:00
Crveni Kenguri
RadniÄki (NB)
4
32
|
09.09.2018 15:00 | Crveni Kenguri | 4 : 32 | RadniÄki (NB) |