23.04
16:00
Dunav
Sloga
5
3
|
23.04.2017 16:00 | Dunav | 5 : 3 | Sloga |
23.04
16:00
Mihajlovac 1934
Polet (LJ)
1
2
|
23.04.2017 16:00 | Mihajlovac 1934 | 1 : 2 | Polet (LJ) |
23.04
16:30
Radan
Moravac Orion
0
0
|
23.04.2017 16:30 | Radan | 0 : 0 | Moravac Orion | |||||
23.04
11:00
Car Konstantin
OFK Sinđelić
0
4
|
23.04.2017 11:00 | Car Konstantin | 0 : 4 | OFK Sinđelić | |||||
23.04
16:30
Vlasina
Temnić 1924
1
3
|
23.04.2017 16:30 | Vlasina | 1 : 3 | Temnić 1924 | |||||
23.04
16:30
Pukovac
Jedinstvo (P)
0
0
|
23.04.2017 16:30 | Pukovac | 0 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
23.04
12:00
Tabane 1970
Radnički (S)
1
3
|
23.04.2017 12:00 | Tabane 1970 | 1 : 3 | Radnički (S) |
23.04
16:00
Stepojevac Vaga
BSK Batajnica
1
2
|
23.04.2017 16:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 2 | BSK Batajnica | |||||
23.04
16:00
Radnički (NB)
Radnički (O)
0
1
|
23.04.2017 16:00 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Radnički (O) | |||||
23.04
11:00
Dorćol
IMT
0
0
|
23.04.2017 11:00 | Dorćol | 0 : 0 | IMT | |||||
23.04
11:00
Prva Iskra
Grafičar
0
1
|
23.04.2017 11:00 | Prva Iskra | 0 : 1 | Grafičar | |||||
23.04
16:00
Crvena Zvezda
Sopot
1
0
|
23.04.2017 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Sopot | |||||
23.04
11:00
Rakovica
Žarkovo
0
2
|
23.04.2017 11:00 | Rakovica | 0 : 2 | Žarkovo |
23.04
16:00
Budućnost (G)
Polet (K)
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Budućnost (G) | 2 : 1 | Polet (K) | |||||
23.04
16:00
Tekstilac
Potisje
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Tekstilac | 2 : 1 | Potisje | |||||
23.04
16:00
Subotica
Zadrugar
0
5
|
23.04.2017 16:00 | Subotica | 0 : 5 | Zadrugar | |||||
23.04
16:00
Tisa (A)
Sloga (Č)
0
2
|
23.04.2017 16:00 | Tisa (A) | 0 : 2 | Sloga (Č) | |||||
23.04
16:00
Tavankut
Mladost APA
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Tavankut | 3 : 0 | Mladost APA |
23.04
16:00
Polet (N)
Budućnost (SC)
1
0
|
23.04.2017 16:00 | Polet (N) | 1 : 0 | Budućnost (SC) | |||||
23.04
16:00
Dolina
Kozara
0
1
|
23.04.2017 16:00 | Dolina | 0 : 1 | Kozara | |||||
23.04
16:00
Vojvodina 1928
Proleter (BK)
4
1
|
23.04.2017 16:00 | Vojvodina 1928 | 4 : 1 | Proleter (BK) |
23.04
10:00
Sofeks
Borac
1
1
|
23.04.2017 10:00 | Sofeks | 1 : 1 | Borac | |||||
23.04
16:00
Hajduk 1925 Podunavac
Jedinstvo (SP)
0
4
|
23.04.2017 16:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 0 : 4 | Jedinstvo (SP) | |||||
23.04
10:00
Index
Kupinovo
1
0
|
23.04.2017 10:00 | Index | 1 : 0 | Kupinovo | |||||
23.04
16:00
Sremac Vojka
Veternik
2
0
|
23.04.2017 16:00 | Sremac Vojka | 2 : 0 | Veternik | |||||
23.04
16:00
Hajduk (Č)
LSK Laćarak
6
2
|
23.04.2017 16:00 | Hajduk (Č) | 6 : 2 | LSK Laćarak |
23.04
16:00
Sušica
Sloga
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Sušica | 2 : 1 | Sloga | |||||
23.04
16:00
Bane
Arsenal
4
2
|
23.04.2017 16:00 | Bane | 4 : 2 | Arsenal | |||||
23.04
16:00
Orlovac
Radnički (K)
1
0
|
23.04.2017 16:00 | Orlovac | 1 : 0 | Radnički (K) | |||||
23.04
16:00
Dragačevo
Trepča
2
0
|
23.04.2017 16:00 | Dragačevo | 2 : 0 | Trepča | |||||
23.04
16:00
Miokovci
Slavija
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Miokovci | 2 : 1 | Slavija |
23.04
16:00
Šumadija (T)
VGSK
3
2
|
23.04.2017 16:00 | Šumadija (T) | 3 : 2 | VGSK | |||||
23.04
16:00
Homoljac
Petar Dobrnjac
2
0
|
23.04.2017 16:00 | Homoljac | 2 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
23.04
16:00
Napredak
Morava
0
0
|
23.04.2017 16:00 | Napredak | 0 : 0 | Morava | |||||
23.04
16:00
Zvižd
Borac 1932
2
0
|
23.04.2017 16:00 | Zvižd | 2 : 0 | Borac 1932 |
23.04
16:00
Radnički Stobex
OFK Osečina
7
0
|
23.04.2017 16:00 | Radnički Stobex | 7 : 0 | OFK Osečina | |||||
23.04
16:00
Provo
Drina
1
0
|
23.04.2017 16:00 | Provo | 1 : 0 | Drina | |||||
23.04
16:00
Radjevac
Spartak 1924
0
0
|
23.04.2017 16:00 | Radjevac | 0 : 0 | Spartak 1924 | |||||
23.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
Sloga 1940 (BB)
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Jedinstvo (Ub) | 3 : 0 | Sloga 1940 (BB) |
23.04
16:30
Rtanj
Timočanin
5
0
|
23.04.2017 16:30 | Rtanj | 5 : 0 | Timočanin | |||||
23.04
16:30
Hajduk Veljko
Zaplanjac
7
1
|
23.04.2017 16:30 | Hajduk Veljko | 7 : 1 | Zaplanjac | |||||
23.04
16:30
Moravica
Majdanpek
6
1
|
23.04.2017 16:30 | Moravica | 6 : 1 | Majdanpek | |||||
23.04
16:30
Napredak
BSK
0
3
|
23.04.2017 16:30 | Napredak | 0 : 3 | BSK |
23.04
16:30
Jedinstvo
SFS Borac
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | SFS Borac | |||||
23.04
16:30
Rembas
Juhor
3
2
|
23.04.2017 16:30 | Rembas | 3 : 2 | Juhor | |||||
23.04
16:30
Bošnjane
Sloga
2
0
|
23.04.2017 16:30 | Bošnjane | 2 : 0 | Sloga | |||||
23.04
16:30
Levač
Žitorađa
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Levač | 2 : 1 | Žitorađa | |||||
23.04
16:30
Župa
Trajal
0
3
|
23.04.2017 16:30 | Župa | 0 : 3 | Trajal | |||||
23.04
16:30
Kopaonik
Poljoprivrednik
1
1
|
23.04.2017 16:30 | Kopaonik | 1 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
23.04
16:30
OFK Lugomir
Morava 1918
2
3
|
23.04.2017 16:30 | OFK Lugomir | 2 : 3 | Morava 1918 |
23.04
16:30
Jedinstvo (GM)
Jedinstvo (P)
1
2
|
23.04.2017 16:30 | Jedinstvo (GM) | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
23.04
16:30
Vranjska Banja
Lužnica
4
2
|
23.04.2017 16:30 | Vranjska Banja | 4 : 2 | Lužnica | |||||
23.04
16:30
Mladost (M)
Sloga (L)
0
1
|
23.04.2017 16:30 | Mladost (M) | 0 : 1 | Sloga (L) |
23.04
16:00
Srem
Jedinstvo
1
3
|
23.04.2017 16:00 | Srem | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
23.04
16:00
Vrčin
Borac (L)
1
1
|
23.04.2017 16:00 | Vrčin | 1 : 1 | Borac (L) | |||||
23.04
16:00
Turbina
Sremčica
1
1
|
23.04.2017 16:00 | Turbina | 1 : 1 | Sremčica | |||||
23.04
16:00
Budućnost
Hajduk
0
2
|
23.04.2017 16:00 | Budućnost | 0 : 2 | Hajduk |
23.04
17:00
Krivaja
Proleter (Nj)
1
1
|
23.04.2017 17:00 | Krivaja | 1 : 1 | Proleter (Nj) | |||||
23.04
17:00
Preporod
Eđšeg
4
1
|
23.04.2017 17:00 | Preporod | 4 : 1 | Eđšeg | |||||
23.04
17:00
Proleter (RS)
Panonija IM Topola
4
1
|
23.04.2017 17:00 | Proleter (RS) | 4 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
23.04
17:00
Senta
Čantavir
3
0
|
23.04.2017 17:00 | Senta | 3 : 0 | Čantavir | |||||
23.04
17:00
Napredak
Vinogradar
2
1
|
23.04.2017 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
23.04
17:00
Jadran (S)
Obilić
1
1
|
23.04.2017 17:00 | Jadran (S) | 1 : 1 | Obilić | |||||
23.04
17:00
Jadran (F)
Sutjeska
4
1
|
23.04.2017 17:00 | Jadran (F) | 4 : 1 | Sutjeska |
23.04
16:00
BSK
Hajduk Junior
4
3
|
23.04.2017 16:00 | BSK | 4 : 3 | Hajduk Junior | |||||
23.04
16:00
Slavija
Budućnost
0
1
|
23.04.2017 16:00 | Slavija | 0 : 1 | Budućnost | |||||
23.04
16:00
Krila Krajine
Hercegovac
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Krila Krajine | 3 : 0 | Hercegovac | |||||
23.04
16:00
Rusin
Stari Grad
2
2
|
23.04.2017 16:00 | Rusin | 2 : 2 | Stari Grad | |||||
23.04
16:00
Mladost (BP)
Terekveš
2
0
|
23.04.2017 16:00 | Mladost (BP) | 2 : 0 | Terekveš | |||||
23.04
16:00
Lipar
Polet (S)
2
2
|
23.04.2017 16:00 | Lipar | 2 : 2 | Polet (S) |
23.04
16:30
Partizan (G)
Mladost (O)
2
6
|
23.04.2017 16:30 | Partizan (G) | 2 : 6 | Mladost (O) | |||||
23.04
16:30
Crvena zvezda
Polet
2
2
|
23.04.2017 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Polet | |||||
23.04
16:30
Vojvodina (S)
Sloga (BNS)
1
3
|
23.04.2017 16:30 | Vojvodina (S) | 1 : 3 | Sloga (BNS) | |||||
23.04
16:30
Vojvodina (C)
Strela
0
1
|
23.04.2017 16:30 | Vojvodina (C) | 0 : 1 | Strela | |||||
23.04
16:30
Budućnost (A)
Borac (St)
0
3
|
23.04.2017 16:30 | Budućnost (A) | 0 : 3 | Borac (St) | |||||
23.04
16:30
Jugoslavija
Partizan (U)
3
1
|
23.04.2017 16:30 | Jugoslavija | 3 : 1 | Partizan (U) |
23.04
16:00
Mladost (BD)
Jedinstvo
1
4
|
23.04.2017 16:00 | Mladost (BD) | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
23.04
16:00
C. Zvezda (RS)
Naftagas (E)
1
1
|
23.04.2017 16:00 | C. Zvezda (RS) | 1 : 1 | Naftagas (E) | |||||
23.04
16:00
Banat
Bilećanin
4
2
|
23.04.2017 16:00 | Banat | 4 : 2 | Bilećanin | |||||
23.04
16:00
Omladinac
Krajina
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Krajina |
23.04
16:00
Hrtkovci
Jadran
1
1
|
23.04.2017 16:00 | Hrtkovci | 1 : 1 | Jadran | |||||
23.04
16:00
Sloboda
Mitros
1
0
|
23.04.2017 16:00 | Sloboda | 1 : 0 | Mitros | |||||
23.04
16:00
Budućnost
FK Graničar 1924
2
2
|
23.04.2017 16:00 | Budućnost | 2 : 2 | FK Graničar 1924 | |||||
23.04
16:00
Borac
Hajduk
0
3
|
23.04.2017 16:00 | Borac | 0 : 3 | Hajduk |
23.04
17:00
Vinogradar
Mladost
0
2
|
23.04.2017 17:00 | Vinogradar | 0 : 2 | Mladost | |||||
23.04
17:00
Jedinstvo
TSK
0
3
|
23.04.2017 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | TSK | |||||
23.04
17:00
Miletić
Petrovaradin
1
3
|
23.04.2017 17:00 | Miletić | 1 : 3 | Petrovaradin | |||||
23.04
17:00
Bačka
OFK Futog
3
0
|
23.04.2017 17:00 | Bačka | 3 : 0 | OFK Futog | |||||
23.04
17:00
Titel
Tatra
0
9
|
23.04.2017 17:00 | Titel | 0 : 9 | Tatra |
23.04
11:00
Real
OFK Ras
3
2
|
23.04.2017 11:00 | Real | 3 : 2 | OFK Ras | |||||
23.04
16:30
Granit
Radnik
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Granit | 2 : 1 | Radnik | |||||
23.04
16:30
Ibar
Stubal
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Ibar | 2 : 1 | Stubal | |||||
23.04
16:30
Magnohrom
Borac
3
2
|
23.04.2017 16:30 | Magnohrom | 3 : 2 | Borac | |||||
23.04
16:30
Ribnica
Mataruge
1
0
|
23.04.2017 16:30 | Ribnica | 1 : 0 | Mataruge |
23.04
16:00
Borac
Jadran
1
2
|
23.04.2017 16:00 | Borac | 1 : 2 | Jadran | |||||
23.04
16:00
Srbija
Kolonija
6
1
|
23.04.2017 16:00 | Srbija | 6 : 1 | Kolonija | |||||
23.04
16:00
Kutlovo
Jedinstvo
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Kutlovo | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.04
16:00
Vinogradi DB
Sloga D
1
7
|
23.04.2017 16:00 | Vinogradi DB | 1 : 7 | Sloga D | |||||
23.04
16:00
Vodojaža
Sloboda
5
0
|
23.04.2017 16:00 | Vodojaža | 5 : 0 | Sloboda | |||||
23.04
16:00
Šumadija 1934
Budućnost
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Šumadija 1934 | 2 : 1 | Budućnost | |||||
23.04
16:00
Ćava
Šumadinac
1
4
|
23.04.2017 16:00 | Ćava | 1 : 4 | Šumadinac |
23.04
16:00
Polet (T)
Donja Vrbava
2
0
|
23.04.2017 16:00 | Polet (T) | 2 : 0 | Donja Vrbava | |||||
23.04
16:00
Spartak
Omladinac (Z)
2
3
|
23.04.2017 16:00 | Spartak | 2 : 3 | Omladinac (Z) | |||||
23.04
16:00
Mladost (P)
Brezak
3
2
|
23.04.2017 16:00 | Mladost (P) | 3 : 2 | Brezak | |||||
23.04
16:00
Ozrem PMH
Jedinstvo (K)
3
3
|
23.04.2017 16:00 | Ozrem PMH | 3 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
23.04
16:00
LFK Mladost
Lunjevica
3
2
|
23.04.2017 16:00 | LFK Mladost | 3 : 2 | Lunjevica | |||||
23.04
16:00
Backovac Junajted
Napredak
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Backovac Junajted | 2 : 1 | Napredak | |||||
23.04
16:00
Jedinstvo (GG)
Zadrugar
0
0
|
23.04.2017 16:00 | Jedinstvo (GG) | 0 : 0 | Zadrugar |
23.04
16:00
Šumadija
Mladi borac
1
2
|
23.04.2017 16:00 | Šumadija | 1 : 2 | Mladi borac | |||||
23.04
16:00
Omladinac
Cerovac 2013
2
0
|
23.04.2017 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Cerovac 2013 | |||||
23.04
16:00
Sloga
Crvena zvezda
3
1
|
23.04.2017 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
23.04
16:00
Sloboda
Osipaonica
2
0
|
23.04.2017 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Osipaonica | |||||
23.04
16:00
Bresje Superior
Budućnost
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Bresje Superior | 3 : 0 | Budućnost | |||||
23.04
16:00
Pobeda
Udarnik
0
1
|
23.04.2017 16:00 | Pobeda | 0 : 1 | Udarnik | |||||
23.04
16:00
7. Juli
Polet
2
2
|
23.04.2017 16:00 | 7. Juli | 2 : 2 | Polet |
23.04
16:00
OFK Šatornja
Vinča
2
0
|
23.04.2017 16:00 | OFK Šatornja | 2 : 0 | Vinča | |||||
23.04
16:00
Trnava
Vitlina-Bokanja
1
0
|
23.04.2017 16:00 | Trnava | 1 : 0 | Vitlina-Bokanja | |||||
23.04
16:00
Junkovac
Borac
4
5
|
23.04.2017 16:00 | Junkovac | 4 : 5 | Borac | |||||
23.04
16:00
BSK
Prvi srpski ustanak
2
0
|
23.04.2017 16:00 | BSK | 2 : 0 | Prvi srpski ustanak |
23.04
16:00
Rudar (Kr)
Trgovački
4
0
|
23.04.2017 16:00 | Rudar (Kr) | 4 : 0 | Trgovački | |||||
23.04
16:00
Budućnost (V)
Rudar 2001
1
1
|
23.04.2017 16:00 | Budućnost (V) | 1 : 1 | Rudar 2001 | |||||
23.04
16:00
Napredak 1936
Radnik (S)
3
1
|
23.04.2017 16:00 | Napredak 1936 | 3 : 1 | Radnik (S) | |||||
23.04
16:00
Mladost (B)
Borac (K)
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
23.04
16:00
Mlava (ML)
Sloga (B)
1
0
|
23.04.2017 16:00 | Mlava (ML) | 1 : 0 | Sloga (B) |
23.04
17:00
Borac (L)
Cer
4
0
|
23.04.2017 17:00 | Borac (L) | 4 : 0 | Cer | |||||
23.04
17:00
Antimon
Hajduk Stanko
0
2
|
23.04.2017 17:00 | Antimon | 0 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
23.04
17:00
Jevremovac
Mačva 2005
1
1
|
23.04.2017 17:00 | Jevremovac | 1 : 1 | Mačva 2005 | |||||
23.04
17:00
Mladost (P)
Mladi Borac
4
1
|
23.04.2017 17:00 | Mladost (P) | 4 : 1 | Mladi Borac | |||||
23.04
17:00
Mladost (PP)
Borac (V)
2
1
|
23.04.2017 17:00 | Mladost (PP) | 2 : 1 | Borac (V) | |||||
23.04
17:00
Podrinje
Jedinstvo
1
1
|
23.04.2017 17:00 | Podrinje | 1 : 1 | Jedinstvo |
23.04
16:00
Trlić
Tvrdojevac
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Trlić | 2 : 1 | Tvrdojevac | |||||
23.04
16:00
Tešnjar
ZSK
0
0
|
23.04.2017 16:00 | Tešnjar | 0 : 0 | ZSK | |||||
23.04
16:00
Kačer
Joševa
2
2
|
23.04.2017 16:00 | Kačer | 2 : 2 | Joševa | |||||
23.04
16:00
Tulari
Radnik
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Tulari | 3 : 0 | Radnik | |||||
23.04
16:00
Mladost
OFK Jabučje
3
1
|
23.04.2017 16:00 | Mladost | 3 : 1 | OFK Jabučje | |||||
23.04
16:00
Brezovica
Iskra
4
1
|
23.04.2017 16:00 | Brezovica | 4 : 1 | Iskra |
23.04
15:30
Polet
Crnokosa
3
2
|
23.04.2017 15:30 | Polet | 3 : 2 | Crnokosa | |||||
23.04
13:00
Ariljska rampa
Prvi partizan
3
0
|
23.04.2017 13:00 | Ariljska rampa | 3 : 0 | Prvi partizan | |||||
23.04
15:30
Ježevica
Višesava
4
2
|
23.04.2017 15:30 | Ježevica | 4 : 2 | Višesava | |||||
23.04
15:30
Jasen
Savinac
1
1
|
23.04.2017 15:30 | Jasen | 1 : 1 | Savinac | |||||
23.04
15:30
Budućnost
Lazarica
4
1
|
23.04.2017 15:30 | Budućnost | 4 : 1 | Lazarica | |||||
23.04
15:30
Jedinstvo (K)
Čajetina
3
3
|
23.04.2017 15:30 | Jedinstvo (K) | 3 : 3 | Čajetina |
23.04
16:00
Branik
Rudna Glava
4
1
|
23.04.2017 16:00 | Branik | 4 : 1 | Rudna Glava | |||||
23.04
11:00
Sloga
Krivelj
6
0
|
23.04.2017 11:00 | Sloga | 6 : 0 | Krivelj | |||||
23.04
16:00
Radnički
BSK
6
0
|
23.04.2017 16:00 | Radnički | 6 : 0 | BSK | |||||
23.04
16:00
Nemetali
Ključ
5
4
|
23.04.2017 16:00 | Nemetali | 5 : 4 | Ključ |
23.04
16:30
Moravac (ZT)
Mladost 1976
3
1
|
23.04.2017 16:30 | Moravac (ZT) | 3 : 1 | Mladost 1976 | |||||
23.04
16:30
Rudar Alpos
Doljevac 1971
5
0
|
23.04.2017 16:30 | Rudar Alpos | 5 : 0 | Doljevac 1971 | |||||
23.04
16:30
Morava (Ž)
Mladost (Ba)
1
4
|
23.04.2017 16:30 | Morava (Ž) | 1 : 4 | Mladost (Ba) | |||||
23.04
16:30
Rasovača
Naisus 1977
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Rasovača | 3 : 0 | Naisus 1977 | |||||
23.04
16:30
Orljane
Jedinstvo GVD
4
0
|
23.04.2017 16:30 | Orljane | 4 : 0 | Jedinstvo GVD | |||||
23.04
16:30
Radnički 1947
Naša krila
1
4
|
23.04.2017 16:30 | Radnički 1947 | 1 : 4 | Naša krila |
23.04
Sloga
Omladinac
0
2
|
23.04.2017 | Sloga | 0 : 2 | Omladinac | |||||
23.04
OFK Knjaz
Kablovi
0
1
|
23.04.2017 | OFK Knjaz | 0 : 1 | Kablovi | |||||
23.04
Graničar
Trebič
3
1
|
23.04.2017 | Graničar | 3 : 1 | Trebič | |||||
23.04
OFK Grlište
Midžor
2
0
|
23.04.2017 | OFK Grlište | 2 : 0 | Midžor | |||||
23.04
Bučje Topla
Rudar (G)
0
5
|
23.04.2017 | Bučje Topla | 0 : 5 | Rudar (G) | |||||
23.04
ŠSK
Rgotina
6
1
|
23.04.2017 | ŠSK | 6 : 1 | Rgotina | |||||
23.04
Osnić
Vratarnica
2
0
|
23.04.2017 | Osnić | 2 : 0 | Vratarnica |
23.04
17:00
Napredak (Z)
Hajduk
1
0
|
23.04.2017 17:00 | Napredak (Z) | 1 : 0 | Hajduk | |||||
23.04
17:00
Napredak (D)
OFK Batinac
2
0
|
23.04.2017 17:00 | Napredak (D) | 2 : 0 | OFK Batinac | |||||
23.04
17:00
Dragocvet
Resavac
2
1
|
23.04.2017 17:00 | Dragocvet | 2 : 1 | Resavac | |||||
23.04
17:00
Mladost (J)
Budućnost
0
1
|
23.04.2017 17:00 | Mladost (J) | 0 : 1 | Budućnost | |||||
23.04
17:00
Bratstvo
Juhor
1
4
|
23.04.2017 17:00 | Bratstvo | 1 : 4 | Juhor |
23.04
16:30
Naupare
Mačkovac
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Naupare | 3 : 0 | Mačkovac | |||||
23.04
16:30
Čitluk
FUD
3
2
|
23.04.2017 16:30 | Čitluk | 3 : 2 | FUD | |||||
23.04
16:30
Sloga
Ribnik
0
3
|
23.04.2017 16:30 | Sloga | 0 : 3 | Ribnik | |||||
23.04
16:30
13. April
Mladi radnik
7
0
|
23.04.2017 16:30 | 13. April | 7 : 0 | Mladi radnik | |||||
23.04
16:30
Vinogradar
Šanac
2
2
|
23.04.2017 16:30 | Vinogradar | 2 : 2 | Šanac | |||||
23.04
16:30
Jastrebac
Kupci
4
1
|
23.04.2017 16:30 | Jastrebac | 4 : 1 | Kupci |
23.04
16:30
Jastreb
Nikodije Stojanović Tatko
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Jastreb | 2 : 1 | Nikodije Stojanović Tatko |
23.04
16:30
Mladost 1982
Pobeda
6
1
|
23.04.2017 16:30 | Mladost 1982 | 6 : 1 | Pobeda | |||||
23.04
16:30
Polet
Omladinac
1
2
|
23.04.2017 16:30 | Polet | 1 : 2 | Omladinac | |||||
23.04
16:30
Real
Borac
2
0
|
23.04.2017 16:30 | Real | 2 : 0 | Borac |
23.04
16:30
Vulkan
Palilulac
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Vulkan | 2 : 1 | Palilulac | |||||
23.04
16:30
Sloboda
OFK Niš
2
3
|
23.04.2017 16:30 | Sloboda | 2 : 3 | OFK Niš | |||||
23.04
16:30
Sloga 1948
Aluminijum
2
2
|
23.04.2017 16:30 | Sloga 1948 | 2 : 2 | Aluminijum | |||||
23.04
16:30
Mladost
Morava
1
0
|
23.04.2017 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Morava | |||||
23.04
16:30
Vrtište
Budućnost
1
0
|
23.04.2017 16:30 | Vrtište | 1 : 0 | Budućnost | |||||
23.04
16:30
Rudar
Proleter (DV)
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Rudar | 3 : 0 | Proleter (DV) | |||||
23.04
16:30
Proleter (M)
AZ Borac 2014
1
0
|
23.04.2017 16:30 | Proleter (M) | 1 : 0 | AZ Borac 2014 |
23.04
16:30
Zadrugar
Padež
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Padež | |||||
23.04
16:30
Borac
Spartak
1
1
|
23.04.2017 16:30 | Borac | 1 : 1 | Spartak | |||||
23.04
16:30
Napredak
Tanasko Rajić
3
6
|
23.04.2017 16:30 | Napredak | 3 : 6 | Tanasko Rajić |
23.04
16:30
Jedinstvo (GS)
Kumarevo 65
5
1
|
23.04.2017 16:30 | Jedinstvo (GS) | 5 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
23.04
16:30
Omladinac (DS)
Brza
1
3
|
23.04.2017 16:30 | Omladinac (DS) | 1 : 3 | Brza | |||||
23.04
16:30
Bobište
Mladi Borac
3
1
|
23.04.2017 16:30 | Bobište | 3 : 1 | Mladi Borac | |||||
23.04
16:30
Čekmin
Vučje
2
0
|
23.04.2017 16:30 | Čekmin | 2 : 0 | Vučje | |||||
23.04
16:30
Sloga
Polet
4
1
|
23.04.2017 16:30 | Sloga | 4 : 1 | Polet | |||||
23.04
16:30
Zloćudovo
Železničar
6
0
|
23.04.2017 16:30 | Zloćudovo | 6 : 0 | Železničar | |||||
23.04
16:30
Umac
Jablanica
0
4
|
23.04.2017 16:30 | Umac | 0 : 4 | Jablanica | |||||
23.04
16:30
Progres
Radnički (P)
3
1
|
23.04.2017 16:30 | Progres | 3 : 1 | Radnički (P) |
23.04
Čelik
Crnotince
2
0
|
23.04.2017 | Čelik | 2 : 0 | Crnotince | |||||
23.04
Mladost (S)
Trešnjevka
1
0
|
23.04.2017 | Mladost (S) | 1 : 0 | Trešnjevka | |||||
23.04
Ternoci
Biljači
6
2
|
23.04.2017 | Ternoci | 6 : 2 | Biljači | |||||
23.04
Južna pruga
Levosoje
3
0
|
23.04.2017 | Južna pruga | 3 : 0 | Levosoje | |||||
23.04
Vihor
Mladost (B)
0
0
|
23.04.2017 | Vihor | 0 : 0 | Mladost (B) |
23.04
16:30
Oskar
Glama
0
3
|
23.04.2017 16:30 | Oskar | 0 : 3 | Glama | |||||
23.04
16:30
Sloga
Mineralac
3
2
|
23.04.2017 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Mineralac | |||||
23.04
16:30
Izmornik
Rudar 1969
3
1
|
23.04.2017 16:30 | Izmornik | 3 : 1 | Rudar 1969 |
23.04
Gračanica
Polet
1
2
|
23.04.2017 | Gračanica | 1 : 2 | Polet |
23.04
16:00
Borac
Institut
4
0
|
23.04.2017 16:00 | Borac | 4 : 0 | Institut | |||||
23.04
16:00
Šumadinac
13. Maj Zemun
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Šumadinac | 2 : 1 | 13. Maj Zemun | |||||
23.04
16:00
Poštar Zvezdara
Dunav
3
1
|
23.04.2017 16:00 | Poštar Zvezdara | 3 : 1 | Dunav | |||||
23.04
16:00
Komgrap
PKB Kovilovo
0
0
|
23.04.2017 16:00 | Komgrap | 0 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
23.04
16:00
Lepušnica
Zmaj 1953
3
4
|
23.04.2017 16:00 | Lepušnica | 3 : 4 | Zmaj 1953 | |||||
23.04
16:00
Banja
Sinđelić 2012
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Banja | 2 : 1 | Sinđelić 2012 |
23.04
16:00
Mladost (B)
Mladost (C)
0
4
|
23.04.2017 16:00 | Mladost (B) | 0 : 4 | Mladost (C) | |||||
23.04
16:00
Polet
Rušanj
5
1
|
23.04.2017 16:00 | Polet | 5 : 1 | Rušanj | |||||
23.04
16:00
Strelac
Šumadija
2
0
|
23.04.2017 16:00 | Strelac | 2 : 0 | Šumadija | |||||
23.04
10:00
Radnički
Barajevo
6
0
|
23.04.2017 10:00 | Radnički | 6 : 0 | Barajevo | |||||
23.04
16:00
BSK
Napredak
3
2
|
23.04.2017 16:00 | BSK | 3 : 2 | Napredak |
23.04
10:00
Selo Mladenovac
Pudarci
1
1
|
23.04.2017 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 1 | Pudarci | |||||
23.04
16:00
Ropočevo
Kovačevac
3
1
|
23.04.2017 16:00 | Ropočevo | 3 : 1 | Kovačevac | |||||
23.04
16:00
Velika Krsna
Kosmaj
3
2
|
23.04.2017 16:00 | Velika Krsna | 3 : 2 | Kosmaj | |||||
23.04
16:00
Boleč
Hajduk
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Boleč | 2 : 1 | Hajduk |
23.04
17:00
Javor
Supska
0
3
|
23.04.2017 17:00 | Javor | 0 : 3 | Supska | |||||
23.04
17:00
Omladinac
Omladinski
4
0
|
23.04.2017 17:00 | Omladinac | 4 : 0 | Omladinski | |||||
23.04
17:00
Zemljoradnik
Rudar
4
3
|
23.04.2017 17:00 | Zemljoradnik | 4 : 3 | Rudar | |||||
23.04
17:00
Moravac 2015
15. Avgust 1950
1
2
|
23.04.2017 17:00 | Moravac 2015 | 1 : 2 | 15. Avgust 1950 | |||||
23.04
17:00
Mladost (S)
Istok 63
3
2
|
23.04.2017 17:00 | Mladost (S) | 3 : 2 | Istok 63 | |||||
23.04
17:00
Moravac
Šumadija
2
1
|
23.04.2017 17:00 | Moravac | 2 : 1 | Šumadija |
23.04
17:00
Mladost (G)
Sloga
2
1
|
23.04.2017 17:00 | Mladost (G) | 2 : 1 | Sloga | |||||
23.04
17:00
Sinđelić 1934
Mladi radnik
2
4
|
23.04.2017 17:00 | Sinđelić 1934 | 2 : 4 | Mladi radnik | |||||
23.04
17:00
Mladost (K)
Osaonica
4
1
|
23.04.2017 17:00 | Mladost (K) | 4 : 1 | Osaonica | |||||
23.04
17:00
Morava
Crni Vrh
3
0
|
23.04.2017 17:00 | Morava | 3 : 0 | Crni Vrh | |||||
23.04
17:00
Ursule
Šumadinac
5
1
|
23.04.2017 17:00 | Ursule | 5 : 1 | Šumadinac |
23.04
11:00
Pobeda 1976
Sloga (K)
4
8
|
23.04.2017 11:00 | Pobeda 1976 | 4 : 8 | Sloga (K) | |||||
23.04
16:30
Polet (V)
Borac
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Polet (V) | 2 : 1 | Borac | |||||
23.04
16:30
Gredetin
OFK Rutevac 1908
1
1
|
23.04.2017 16:30 | Gredetin | 1 : 1 | OFK Rutevac 1908 | |||||
23.04
11:00
Mladi Radnik
Jedinstvo
3
2
|
23.04.2017 11:00 | Mladi Radnik | 3 : 2 | Jedinstvo |
23.04
16:30
Sloga
Napredak 1976
0
2
|
23.04.2017 16:30 | Sloga | 0 : 2 | Napredak 1976 | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo 1952
Rtanj
1
1
|
23.04.2017 16:30 | Jedinstvo 1952 | 1 : 1 | Rtanj | |||||
23.04
16:30
Slemen
Pobeda
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Slemen | 3 : 0 | Pobeda |
23.04
16:30
Mladost (DL)
Sušica 2012
1
2
|
23.04.2017 16:30 | Mladost (DL) | 1 : 2 | Sušica 2012 | |||||
23.04
16:30
BSK
Mladost (V)
2
1
|
23.04.2017 16:30 | BSK | 2 : 1 | Mladost (V) | |||||
23.04
11:00
Lemind
Atletiko
1
0
|
23.04.2017 11:00 | Lemind | 1 : 0 | Atletiko | |||||
23.04
16:30
OFK Morava
Sloboda (DB)
2
1
|
23.04.2017 16:30 | OFK Morava | 2 : 1 | Sloboda (DB) | |||||
23.04
11:00
Milanovo
Bratstvo
1
3
|
23.04.2017 11:00 | Milanovo | 1 : 3 | Bratstvo | |||||
23.04
16:30
Mladost (B)
Šumadija
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Mladost (B) | 2 : 1 | Šumadija | |||||
23.04
16:30
Napredak
Gradac
3
2
|
23.04.2017 16:30 | Napredak | 3 : 2 | Gradac | |||||
23.04
16:30
Navalin
Real
1
1
|
23.04.2017 16:30 | Navalin | 1 : 1 | Real |
23.04
16:00
BUSK
Posavac Tišma
2
1
|
23.04.2017 16:00 | BUSK | 2 : 1 | Posavac Tišma | |||||
23.04
16:00
Busije
Studenski Grad
0
0
|
23.04.2017 16:00 | Busije | 0 : 0 | Studenski Grad | |||||
23.04
16:00
Rekreativo 011
011
2
4
|
23.04.2017 16:00 | Rekreativo 011 | 2 : 4 | 011 | |||||
23.04
16:00
Atakante
Sparta Železnik
1
1
|
23.04.2017 16:00 | Atakante | 1 : 1 | Sparta Železnik |
23.04
17:00
Bratstvo
Bikovo
0
4
|
23.04.2017 17:00 | Bratstvo | 0 : 4 | Bikovo | |||||
23.04
17:00
Žednik
Palić
3
1
|
23.04.2017 17:00 | Žednik | 3 : 1 | Palić | |||||
23.04
17:00
Đurđin
Elektrovojvodina
3
0
|
23.04.2017 17:00 | Đurđin | 3 : 0 | Elektrovojvodina | |||||
23.04
17:00
Lokomotiva
Solid
0
1
|
23.04.2017 17:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Solid | |||||
23.04
17:00
Hajduk
OFK Mala Bosna 2015
4
2
|
23.04.2017 17:00 | Hajduk | 4 : 2 | OFK Mala Bosna 2015 |
23.04
16:00
Iskra
Mladost
5
1
|
23.04.2017 16:00 | Iskra | 5 : 1 | Mladost | |||||
23.04
16:00
Tomislavci
Jedinstvo
1
2
|
23.04.2017 16:00 | Tomislavci | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
23.04
16:00
Pobeda
Vojvodina
0
6
|
23.04.2017 16:00 | Pobeda | 0 : 6 | Vojvodina | |||||
23.04
16:00
Budućnost
Obilić
3
2
|
23.04.2017 16:00 | Budućnost | 3 : 2 | Obilić | |||||
23.04
16:00
Mladost Radost
Sloboda
7
1
|
23.04.2017 16:00 | Mladost Radost | 7 : 1 | Sloboda |
23.04
17:00
AFK
Jedinstvo (M)
8
0
|
23.04.2017 17:00 | AFK | 8 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
23.04
17:00
Čoka
Graničar
6
0
|
23.04.2017 17:00 | Čoka | 6 : 0 | Graničar | |||||
23.04
17:00
Šampion
Slavija
1
0
|
23.04.2017 17:00 | Šampion | 1 : 0 | Slavija | |||||
23.04
17:00
Tromedja
Hajduk
5
6
|
23.04.2017 17:00 | Tromedja | 5 : 6 | Hajduk | |||||
23.04
17:00
Horgoš 1911
Jedinstvo (SK)
3
0
|
23.04.2017 17:00 | Horgoš 1911 | 3 : 0 | Jedinstvo (SK) |
23.04
16:30
Radnički 1918
Dunav
1
1
|
23.04.2017 16:30 | Radnički 1918 | 1 : 1 | Dunav | |||||
23.04
16:30
Graničar (R)
Crvenka
3
1
|
23.04.2017 16:30 | Graničar (R) | 3 : 1 | Crvenka | |||||
23.04
16:30
Omladinac (B)
Stanišić
0
5
|
23.04.2017 16:30 | Omladinac (B) | 0 : 5 | Stanišić | |||||
23.04
16:30
Omladinac (D)
Kula
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Omladinac (D) | 2 : 1 | Kula | |||||
23.04
16:30
Hajduk (S)
Kordun
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Hajduk (S) | 2 : 1 | Kordun |
23.04
16:30
Soko
Vojvodina
0
6
|
23.04.2017 16:30 | Soko | 0 : 6 | Vojvodina | |||||
23.04
16:30
Krivanj
Kulpin
5
4
|
23.04.2017 16:30 | Krivanj | 5 : 4 | Kulpin | |||||
23.04
16:30
Naša Zvezda
Neštin
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Naša Zvezda | 2 : 1 | Neštin | |||||
23.04
16:30
Borac
Budućnost
4
2
|
23.04.2017 16:30 | Borac | 4 : 2 | Budućnost |
23.04
16:30
Ratar
Borac (VS)
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Ratar | 2 : 1 | Borac (VS) | |||||
23.04
16:30
Banat
Radnički 1927
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Banat | 3 : 0 | Radnički 1927 | |||||
23.04
16:30
Vojvodina (CC)
Dobrica
2
0
|
23.04.2017 16:30 | Vojvodina (CC) | 2 : 0 | Dobrica | |||||
23.04
16:30
Karaš (K)
Dunav
1
5
|
23.04.2017 16:30 | Karaš (K) | 1 : 5 | Dunav | |||||
23.04
16:30
Hajdučica
Vladimirovac
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Hajdučica | 3 : 0 | Vladimirovac | |||||
23.04
16:30
Ševac
Potporanj
0
2
|
23.04.2017 16:30 | Ševac | 0 : 2 | Potporanj | |||||
23.04
16:30
Partizan (K)
Borac (VG)
1
2
|
23.04.2017 16:30 | Partizan (K) | 1 : 2 | Borac (VG) |
23.04
16:30
Spartak 1911
Unirea
3
1
|
23.04.2017 16:30 | Spartak 1911 | 3 : 1 | Unirea | |||||
23.04
16:30
Tempo
Glogonj
0
6
|
23.04.2017 16:30 | Tempo | 0 : 6 | Glogonj | |||||
23.04
16:30
Mladost
Radnički (B)
0
1
|
23.04.2017 16:30 | Mladost | 0 : 1 | Radnički (B) | |||||
23.04
16:30
Omladinac 1927
Polet
0
4
|
23.04.2017 16:30 | Omladinac 1927 | 0 : 4 | Polet |
23.04
16:30
Dolovo
Jedinstvo
7
5
|
23.04.2017 16:30 | Dolovo | 7 : 5 | Jedinstvo | |||||
23.04
16:30
Kolonija
Borac
5
3
|
23.04.2017 16:30 | Kolonija | 5 : 3 | Borac | |||||
23.04
16:30
Budućnost (BB)
Omladinac (D)
1
1
|
23.04.2017 16:30 | Budućnost (BB) | 1 : 1 | Omladinac (D) | |||||
23.04
16:30
BSK Bavanište
Stari Tamiš
0
3
|
23.04.2017 16:30 | BSK Bavanište | 0 : 3 | Stari Tamiš |
23.04
16:00
OFK Stajićevo
Zadrugar
2
0
|
23.04.2017 16:00 | OFK Stajićevo | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
23.04
16:00
Omladinac
Radnički 1911
0
1
|
23.04.2017 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | Radnički 1911 | |||||
23.04
16:00
Zlatica
ŽFK Banat
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Zlatica | 3 : 0 | ŽFK Banat | |||||
23.04
16:00
OFK Klek
Potisje
3
2
|
23.04.2017 16:00 | OFK Klek | 3 : 2 | Potisje | |||||
23.04
16:00
ASK
Rusanda
1
1
|
23.04.2017 16:00 | ASK | 1 : 1 | Rusanda | |||||
23.04
16:00
MSK
Jedinstvo
2
0
|
23.04.2017 16:00 | MSK | 2 : 0 | Jedinstvo |
23.04
16:00
Borac (I)
Terekves
4
2
|
23.04.2017 16:00 | Borac (I) | 4 : 2 | Terekves | |||||
23.04
16:00
Vojvodina (NM)
Bega
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Vojvodina (NM) | 3 : 0 | Bega | |||||
23.04
16:00
Vojvodina (B)
Roham
4
3
|
23.04.2017 16:00 | Vojvodina (B) | 4 : 3 | Roham | |||||
23.04
16:00
Napredak (Č)
Napredak (BT)
4
3
|
23.04.2017 16:00 | Napredak (Č) | 4 : 3 | Napredak (BT) | |||||
23.04
16:00
2. Oktobar
Proleter
4
3
|
23.04.2017 16:00 | 2. Oktobar | 4 : 3 | Proleter |
23.04
16:00
Mladost
PSK Putinci
1
1
|
23.04.2017 16:00 | Mladost | 1 : 1 | PSK Putinci | |||||
23.04
16:00
Fruškogorac
OFK Brestač
5
0
|
23.04.2017 16:00 | Fruškogorac | 5 : 0 | OFK Brestač | |||||
23.04
16:00
Jedinstvo (M)
Graničar (K)
1
2
|
23.04.2017 16:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 2 | Graničar (K) | |||||
23.04
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Graničar (O)
0
0
|
23.04.2017 16:00 | OFK Zeka Buljubaša | 0 : 0 | Graničar (O) | |||||
23.04
16:00
Borac
Jedinstvo (P)
9
0
|
23.04.2017 16:00 | Borac | 9 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
23.04
16:00
Obilić 1993
Hajduk
3
2
|
23.04.2017 16:00 | Obilić 1993 | 3 : 2 | Hajduk | |||||
23.04
16:00
Sloga
Napredak
5
2
|
23.04.2017 16:00 | Sloga | 5 : 2 | Napredak |
23.04
16:30
Bačka
Fruškogorski partizan
0
2
|
23.04.2017 16:30 | Bačka | 0 : 2 | Fruškogorski partizan | |||||
23.04
16:30
Susek
Obilić
3
1
|
23.04.2017 16:30 | Susek | 3 : 1 | Obilić | |||||
23.04
16:30
Fruškogorac
Borac
4
1
|
23.04.2017 16:30 | Fruškogorac | 4 : 1 | Borac |
23.04
10:00
Mlada krila
Budućnost (K)
0
2
|
23.04.2017 10:00 | Mlada krila | 0 : 2 | Budućnost (K) | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo (D)
Metalac
2
0
|
23.04.2017 16:30 | Jedinstvo (D) | 2 : 0 | Metalac | |||||
23.04
16:30
Borac (A)
Tavnik
6
0
|
23.04.2017 16:30 | Borac (A) | 6 : 0 | Tavnik | |||||
23.04
16:30
Gruža
Popovići
1
3
|
23.04.2017 16:30 | Gruža | 1 : 3 | Popovići | |||||
23.04
16:30
Kraljevo Hajduk
Mladost (V)
1
1
|
23.04.2017 16:30 | Kraljevo Hajduk | 1 : 1 | Mladost (V) | |||||
23.04
16:30
Zvezda
Napredak (G)
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Zvezda | 2 : 1 | Napredak (G) |
23.04
16:00
Maršić
Divostin
1
0
|
23.04.2017 16:00 | Maršić | 1 : 0 | Divostin | |||||
23.04
16:00
OFK Žeželj
21. oktobar
3
1
|
23.04.2017 16:00 | OFK Žeželj | 3 : 1 | 21. oktobar | |||||
23.04
16:00
Hajduk
Kremenac
0
0
|
23.04.2017 16:00 | Hajduk | 0 : 0 | Kremenac | |||||
23.04
16:00
Azbest
Korićani
1
5
|
23.04.2017 16:00 | Azbest | 1 : 5 | Korićani |
23.04
16:30
Lugovi
Čačak 94
0
3
|
23.04.2017 16:30 | Lugovi | 0 : 3 | Čačak 94 | |||||
23.04
16:30
Prijatelji
Gavrilo Princip
6
5
|
23.04.2017 16:30 | Prijatelji | 6 : 5 | Gavrilo Princip | |||||
23.04
16:30
Kej
Malba
0
4
|
23.04.2017 16:30 | Kej | 0 : 4 | Malba | |||||
23.04
16:30
Rakova
Budućnost
1
6
|
23.04.2017 16:30 | Rakova | 1 : 6 | Budućnost | |||||
23.04
16:30
Vujan
Rudar
1
5
|
23.04.2017 16:30 | Vujan | 1 : 5 | Rudar | |||||
23.04
16:30
Planinac
Morava (K)
5
2
|
23.04.2017 16:30 | Planinac | 5 : 2 | Morava (K) |
23.04
16:30
Brezova
Voćar
2
4
|
23.04.2017 16:30 | Brezova | 2 : 4 | Voćar | |||||
23.04
16:30
Vrelo
Sloga
1
3
|
23.04.2017 16:30 | Vrelo | 1 : 3 | Sloga | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo
Dedinje Junajted
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Dedinje Junajted | |||||
23.04
16:30
Gradina
Prilike
1
5
|
23.04.2017 16:30 | Gradina | 1 : 5 | Prilike |
23.04
16:00
Takovski Ustanak
Velereč 94
1
1
|
23.04.2017 16:00 | Takovski Ustanak | 1 : 1 | Velereč 94 | |||||
23.04
16:00
Jablanica
Ozremica
4
4
|
23.04.2017 16:00 | Jablanica | 4 : 4 | Ozremica | |||||
23.04
16:00
Omladinac
Šilopaj
2
2
|
23.04.2017 16:00 | Omladinac | 2 : 2 | Šilopaj | |||||
23.04
16:00
Mladost 09
Šumadija
3
6
|
23.04.2017 16:00 | Mladost 09 | 3 : 6 | Šumadija |
23.04
Beli Orlovi
Železničar Kusadak
2
3
|
23.04.2017 | Beli Orlovi | 2 : 3 | Železničar Kusadak | |||||
23.04
Glavaš
Bačinac
4
1
|
23.04.2017 | Glavaš | 4 : 1 | Bačinac |
23.04
16:00
Ranilović
Kopljari
1
2
|
23.04.2017 16:00 | Ranilović | 1 : 2 | Kopljari | |||||
23.04
16:00
Šamot
Jasenica
3
4
|
23.04.2017 16:00 | Šamot | 3 : 4 | Jasenica | |||||
23.04
16:00
Sloga
B 2000
1
0
|
23.04.2017 16:00 | Sloga | 1 : 0 | B 2000 | |||||
23.04
16:00
Šumadinac (N)
Šumadinac (S)
5
0
|
23.04.2017 16:00 | Šumadinac (N) | 5 : 0 | Šumadinac (S) | |||||
23.04
16:00
Žabare
Brezovac
3
4
|
23.04.2017 16:00 | Žabare | 3 : 4 | Brezovac | |||||
23.04
16:00
Plaskovac
Budućnost
7
1
|
23.04.2017 16:00 | Plaskovac | 7 : 1 | Budućnost | |||||
23.04
16:00
Mladi rudar
Partizan
1
1
|
23.04.2017 16:00 | Mladi rudar | 1 : 1 | Partizan |
23.04
16:00
Udarnik
Sloga (M)
3
1
|
23.04.2017 16:00 | Udarnik | 3 : 1 | Sloga (M) | |||||
23.04
16:00
Mladost MG
Marjan
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Mladost MG | 3 : 0 | Marjan | |||||
23.04
16:00
Kotlenik
Bare
2
4
|
23.04.2017 16:00 | Kotlenik | 2 : 4 | Bare | |||||
23.04
10:00
Karađorđe
BSK
1
3
|
23.04.2017 10:00 | Karađorđe | 1 : 3 | BSK | |||||
23.04
16:00
Pobeda (S)
Crvena zvezda
1
1
|
23.04.2017 16:00 | Pobeda (S) | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
23.04
16:00
Grivac
Mladost (R)
1
2
|
23.04.2017 16:00 | Grivac | 1 : 2 | Mladost (R) |
23.04
16:00
Omladinac (S)
Dragoš
4
3
|
23.04.2017 16:00 | Omladinac (S) | 4 : 3 | Dragoš | |||||
23.04
16:00
Napredak (S)
Rade Milošević
3
1
|
23.04.2017 16:00 | Napredak (S) | 3 : 1 | Rade Milošević | |||||
23.04
16:00
Integral
Radnički (K)
7
2
|
23.04.2017 16:00 | Integral | 7 : 2 | Radnički (K) | |||||
23.04
16:00
Stig (MC)
Omladinac (Š)
4
3
|
23.04.2017 16:00 | Stig (MC) | 4 : 3 | Omladinac (Š) | |||||
23.04
16:00
Sloga 1952
Bata Bulić
3
1
|
23.04.2017 16:00 | Sloga 1952 | 3 : 1 | Bata Bulić |
23.04
16:00
Kurjače
Sloga (Ć)
5
1
|
23.04.2017 16:00 | Kurjače | 5 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
23.04
16:00
Radnički (P)
Jedinstvo (LJ)
2
3
|
23.04.2017 16:00 | Radnički (P) | 2 : 3 | Jedinstvo (LJ) | |||||
23.04
16:00
Dunavac (P)
Dizel
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Dunavac (P) | 2 : 1 | Dizel | |||||
23.04
16:00
Železničar
Obilić
7
2
|
23.04.2017 16:00 | Železničar | 7 : 2 | Obilić | |||||
23.04
16:00
Žika Marković Uča
Napredak 1934
1
2
|
23.04.2017 16:00 | Žika Marković Uča | 1 : 2 | Napredak 1934 | |||||
23.04
16:00
Desine
Napredak (P)
1
0
|
23.04.2017 16:00 | Desine | 1 : 0 | Napredak (P) |
23.04
17:00
Napredak
Proleter
4
0
|
23.04.2017 17:00 | Napredak | 4 : 0 | Proleter | |||||
23.04
17:00
Gorki
Borac (Š)
6
0
|
23.04.2017 17:00 | Gorki | 6 : 0 | Borac (Š) | |||||
23.04
17:00
Cer
Budućnost (Z)
1
1
|
23.04.2017 17:00 | Cer | 1 : 1 | Budućnost (Z) | |||||
23.04
17:00
Sloga (B)
Mladost (MM)
4
3
|
23.04.2017 17:00 | Sloga (B) | 4 : 3 | Mladost (MM) |
23.04
17:00
Vlašić
Mladost 2013
3
0
|
23.04.2017 17:00 | Vlašić | 3 : 0 | Mladost 2013 | |||||
23.04
17:00
OFK Jelen
Radnički (К)
4
2
|
23.04.2017 17:00 | OFK Jelen | 4 : 2 | Radnički (К) | |||||
23.04
17:00
Miloš Pocerac 2013
Trešnjevka
1
0
|
23.04.2017 17:00 | Miloš Pocerac 2013 | 1 : 0 | Trešnjevka | |||||
23.04
17:00
Karađorđe
Šipurske Livade
1
0
|
23.04.2017 17:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Šipurske Livade | |||||
23.04
17:00
Varna 012
Cerić
0
3
|
23.04.2017 17:00 | Varna 012 | 0 : 3 | Cerić | |||||
23.04
17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Torpedo
6
1
|
23.04.2017 17:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 6 : 1 | Torpedo | |||||
23.04
17:00
Rankovac
Sloga (K)
3
0
|
23.04.2017 17:00 | Rankovac | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
23.04
17:00
Dobrava
Dušan Silni
4
1
|
23.04.2017 17:00 | Dobrava | 4 : 1 | Dušan Silni |
23.04
17:00
7. Juli
Stolice
1
1
|
23.04.2017 17:00 | 7. Juli | 1 : 1 | Stolice | |||||
23.04
17:00
Jedinstvo (Z)
Gučevo
1
1
|
23.04.2017 17:00 | Jedinstvo (Z) | 1 : 1 | Gučevo | |||||
23.04
14:45
Mladost (DD)
Jedinstvo (MZ)
1
0
|
23.04.2017 14:45 | Mladost (DD) | 1 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
23.04
17:00
Prva Iskra
Sloga (LŠ)
5
1
|
23.04.2017 17:00 | Prva Iskra | 5 : 1 | Sloga (LŠ) | |||||
23.04
17:00
Borac (K)
Velika Reka
4
1
|
23.04.2017 17:00 | Borac (K) | 4 : 1 | Velika Reka | |||||
23.04
17:00
Sloga (S)
Milan Orlić
0
3
|
23.04.2017 17:00 | Sloga (S) | 0 : 3 | Milan Orlić | |||||
23.04
17:00
Cerova
Azbukovica
2
3
|
23.04.2017 17:00 | Cerova | 2 : 3 | Azbukovica |
23.04
16:00
Dimitrije Tucović
Proleter
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Dimitrije Tucović | 3 : 0 | Proleter | |||||
23.04
16:00
OFK Stublenica
Rudar
1
3
|
23.04.2017 16:00 | OFK Stublenica | 1 : 3 | Rudar |
23.04
16:00
Liplje
Kotešica
4
5
|
23.04.2017 16:00 | Liplje | 4 : 5 | Kotešica | |||||
23.04
16:00
Ribnikar
Popadić
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Ribnikar | 3 : 0 | Popadić | |||||
23.04
16:00
Mladost
Borac
4
1
|
23.04.2017 16:00 | Mladost | 4 : 1 | Borac | |||||
23.04
16:00
Komanice
Kolubara 2
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Komanice | 2 : 1 | Kolubara 2 | |||||
23.04
16:00
Rajac
OFK Brđanac
5
1
|
23.04.2017 16:00 | Rajac | 5 : 1 | OFK Brđanac | |||||
23.04
11:00
Jadar 2013
Milenko Pavlović
1
1
|
23.04.2017 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 1 | Milenko Pavlović |
23.04
16:30
Gorobilje
Glumač
3
3
|
23.04.2017 16:30 | Gorobilje | 3 : 3 | Glumač | |||||
23.04
16:30
Bakionica
Lauš
1
4
|
23.04.2017 16:30 | Bakionica | 1 : 4 | Lauš | |||||
23.04
16:30
Trešnjica
Avijatičar
0
3
|
23.04.2017 16:30 | Trešnjica | 0 : 3 | Avijatičar | |||||
23.04
16:30
Pobeda
Borac
0
7
|
23.04.2017 16:30 | Pobeda | 0 : 7 | Borac | |||||
23.04
16:30
Sečica
Omladinac
2
5
|
23.04.2017 16:30 | Sečica | 2 : 5 | Omladinac | |||||
23.04
16:30
Napredak
Duškovci
3
2
|
23.04.2017 16:30 | Napredak | 3 : 2 | Duškovci | |||||
23.04
16:30
Dobrinjac
Plavi Tok
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Dobrinjac | 3 : 0 | Plavi Tok |
23.04
16:30
Napredak
Rtkovo
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Rtkovo | |||||
23.04
16:30
Mala Vrbica
Omladinac
5
2
|
23.04.2017 16:30 | Mala Vrbica | 5 : 2 | Omladinac | |||||
23.04
16:30
Egeta
Velika Vrbica
5
1
|
23.04.2017 16:30 | Egeta | 5 : 1 | Velika Vrbica | |||||
23.04
16:30
Lovćen
Koča Andjelković
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Lovćen | 2 : 1 | Koča Andjelković | |||||
23.04
16:30
Pontes
Milutinovac
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Pontes | 3 : 0 | Milutinovac |
23.04
11:00
Malajnica
Miloševo
0
4
|
23.04.2017 11:00 | Malajnica | 0 : 4 | Miloševo | |||||
23.04
16:00
Ratar
Urovica
1
5
|
23.04.2017 16:00 | Ratar | 1 : 5 | Urovica | |||||
23.04
16:00
Kovilovo
Graničar
1
3
|
23.04.2017 16:00 | Kovilovo | 1 : 3 | Graničar | |||||
23.04
16:00
Polet
Rečka
5
2
|
23.04.2017 16:00 | Polet | 5 : 2 | Rečka |
23.04
16:30
Sebečevac
Dedina
3
4
|
23.04.2017 16:30 | Sebečevac | 3 : 4 | Dedina | |||||
23.04
16:30
Kapidžija
Bukovica
2
5
|
23.04.2017 16:30 | Kapidžija | 2 : 5 | Bukovica | |||||
23.04
16:30
BSK
Žabare
1
2
|
23.04.2017 16:30 | BSK | 1 : 2 | Žabare | |||||
23.04
16:30
Gornji Stepoš
Čarapan
1
2
|
23.04.2017 16:30 | Gornji Stepoš | 1 : 2 | Čarapan | |||||
23.04
16:30
Budućnost
Jedinstvo 1936
3
1
|
23.04.2017 16:30 | Budućnost | 3 : 1 | Jedinstvo 1936 |
23.04
16:30
14. Oktobar
Borac
3
2
|
23.04.2017 16:30 | 14. Oktobar | 3 : 2 | Borac | |||||
23.04
16:30
Beli Orlovi
Rubin (DS)
0
6
|
23.04.2017 16:30 | Beli Orlovi | 0 : 6 | Rubin (DS) | |||||
23.04
16:30
Gradina
Sloga
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Gradina | 3 : 0 | Sloga | |||||
23.04
16:30
Rubin (Z)
Polet 57
3
1
|
23.04.2017 16:30 | Rubin (Z) | 3 : 1 | Polet 57 | |||||
23.04
16:30
Omladinac
Trudbenik
4
3
|
23.04.2017 16:30 | Omladinac | 4 : 3 | Trudbenik | |||||
23.04
16:30
Donji Kopaonik
Varvarin
4
0
|
23.04.2017 16:30 | Donji Kopaonik | 4 : 0 | Varvarin |
23.04
16:00
Minel
Pinosava
3
1
|
23.04.2017 16:00 | Minel | 3 : 1 | Pinosava | |||||
23.04
16:00
Sveti Stefan
Podunavac
2
0
|
23.04.2017 16:00 | Sveti Stefan | 2 : 0 | Podunavac | |||||
23.04
16:00
Dunavac
Crvenka
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Dunavac | 2 : 1 | Crvenka | |||||
23.04
16:00
Pionir
Poštar
2
2
|
23.04.2017 16:00 | Pionir | 2 : 2 | Poštar |
23.04
12:00
Mladost (G)
Vojvoda
4
2
|
23.04.2017 12:00 | Mladost (G) | 4 : 2 | Vojvoda | |||||
23.04
17:00
OFK Slatina
Popović
6
0
|
23.04.2017 17:00 | OFK Slatina | 6 : 0 | Popović | |||||
23.04
17:00
Rudar 2012
OFK Rogača
1
6
|
23.04.2017 17:00 | Rudar 2012 | 1 : 6 | OFK Rogača |
23.04
16:00
Lokomotiva
Mladost
1
0
|
23.04.2017 16:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Mladost | |||||
23.04
16:00
Pobeda
Jerma
3
4
|
23.04.2017 16:00 | Pobeda | 3 : 4 | Jerma | |||||
23.04
16:00
Temac
Sloga
3
3
|
23.04.2017 16:00 | Temac | 3 : 3 | Sloga |
23.04
16:30
Omladinac
Supovac
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Supovac | |||||
23.04
16:30
Sečanica
Mladost
4
0
|
23.04.2017 16:30 | Sečanica | 4 : 0 | Mladost | |||||
23.04
16:30
Durlan Siti
Morava 1949
1
3
|
23.04.2017 16:30 | Durlan Siti | 1 : 3 | Morava 1949 | |||||
23.04
16:30
Radnički 1936
Čegar 2013
6
1
|
23.04.2017 16:30 | Radnički 1936 | 6 : 1 | Čegar 2013 |
23.04
11:00
Marina Kutina
Mekiš
4
3
|
23.04.2017 11:00 | Marina Kutina | 4 : 3 | Mekiš | |||||
23.04
Klisura
Toplica
0
3
|
23.04.2017 | Klisura | 0 : 3 | Toplica | |||||
23.04
Grkinja
Moravac
0
3
|
23.04.2017 | Grkinja | 0 : 3 | Moravac | |||||
23.04
Elid
10. februar
6
1
|
23.04.2017 | Elid | 6 : 1 | 10. februar |
23.04
16:00
Dinamo (S)
Sport
1
2
|
23.04.2017 16:00 | Dinamo (S) | 1 : 2 | Sport | |||||
23.04
16:00
Dinamo 1923
Rastina 1918
4
0
|
23.04.2017 16:00 | Dinamo 1923 | 4 : 0 | Rastina 1918 | |||||
23.04
16:00
Panonija
OFK Metalac
2
2
|
23.04.2017 16:00 | Panonija | 2 : 2 | OFK Metalac | |||||
23.04
16:00
KFK Kula
Jedinstvo (R)
0
1
|
23.04.2017 16:00 | KFK Kula | 0 : 1 | Jedinstvo (R) |
23.04
17:00
Sloga Trgošped
Mladost (Z)
1
3
|
23.04.2017 17:00 | Sloga Trgošped | 1 : 3 | Mladost (Z) | |||||
23.04
11:00
Mrovska
Polet
4
2
|
23.04.2017 11:00 | Mrovska | 4 : 2 | Polet | |||||
23.04
17:00
Petrovac 74
Mladost (B)
1
3
|
23.04.2017 17:00 | Petrovac 74 | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
23.04
17:00
Skupljen 2013
Sloga (R)
7
2
|
23.04.2017 17:00 | Skupljen 2013 | 7 : 2 | Sloga (R) | |||||
23.04
11:00
Provo 2015
Sloga 1949
4
1
|
23.04.2017 11:00 | Provo 2015 | 4 : 1 | Sloga 1949 | |||||
23.04
11:00
Hajduk
Jedinstvo 2014
1
0
|
23.04.2017 11:00 | Hajduk | 1 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
23.04
11:00
Verko
Dragojevac
1
3
|
23.04.2017 11:00 | Verko | 1 : 3 | Dragojevac |
23.04
16:00
Tisa 1933
Mladost
3
2
|
23.04.2017 16:00 | Tisa 1933 | 3 : 2 | Mladost | |||||
23.04
16:00
Proleter
KSK Konak 1926
1
1
|
23.04.2017 16:00 | Proleter | 1 : 1 | KSK Konak 1926 | |||||
23.04
16:00
Borac
Tamiš
1
6
|
23.04.2017 16:00 | Borac | 1 : 6 | Tamiš | |||||
23.04
16:00
Partizan
Sloga
2
4
|
23.04.2017 16:00 | Partizan | 2 : 4 | Sloga |
23.04
17:00
Krtinska
Belo Polje
2
1
|
23.04.2017 17:00 | Krtinska | 2 : 1 | Belo Polje | |||||
23.04
17:00
Borac
Duboko
0
2
|
23.04.2017 17:00 | Borac | 0 : 2 | Duboko | |||||
23.04
17:00
Zvezda
Rekreativo
5
0
|
23.04.2017 17:00 | Zvezda | 5 : 0 | Rekreativo | |||||
23.04
17:00
Ljubinić
Omladinac
0
3
|
23.04.2017 17:00 | Ljubinić | 0 : 3 | Omladinac | |||||
23.04
17:00
Sloga
Posavina
1
3
|
23.04.2017 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Posavina | |||||
23.04
17:00
Jedinstvo
Rvati
0
0
|
23.04.2017 17:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Rvati |
23.04
16:00
OFK Povlen
Rakac Stave
2
1
|
23.04.2017 16:00 | OFK Povlen | 2 : 1 | Rakac Stave | |||||
23.04
16:00
Dupljaj
Beloševac
1
4
|
23.04.2017 16:00 | Dupljaj | 1 : 4 | Beloševac | |||||
23.04
16:00
Sloga Gorić
Mali korak
0
4
|
23.04.2017 16:00 | Sloga Gorić | 0 : 4 | Mali korak | |||||
23.04
16:00
Lukavac
Žabari
0
0
|
23.04.2017 16:00 | Lukavac | 0 : 0 | Žabari | |||||
23.04
11:00
Mladi radnik
Gradac Pričević
7
1
|
23.04.2017 11:00 | Mladi radnik | 7 : 1 | Gradac Pričević | |||||
23.04
16:00
Paune
Zadrugar
2
0
|
23.04.2017 16:00 | Paune | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
23.04
11:00
Bujačić
Dupljaj 2016
2
0
|
23.04.2017 11:00 | Bujačić | 2 : 0 | Dupljaj 2016 |
23.04
16:00
Beljina
Velika Moštanica
0
4
|
23.04.2017 16:00 | Beljina | 0 : 4 | Velika Moštanica | |||||
23.04
16:00
Lisović
OFK Borac
0
1
|
23.04.2017 16:00 | Lisović | 0 : 1 | OFK Borac | |||||
23.04
16:00
Guncate
Veliki Borak
0
5
|
23.04.2017 16:00 | Guncate | 0 : 5 | Veliki Borak |
23.04
16:30
Vitorul
Omladinac
4
0
|
23.04.2017 16:30 | Vitorul | 4 : 0 | Omladinac | |||||
23.04
16:30
Banat
Pobeda
2
0
|
23.04.2017 16:30 | Banat | 2 : 0 | Pobeda | |||||
23.04
16:30
Karaš
Hajduk
3
1
|
23.04.2017 16:30 | Karaš | 3 : 1 | Hajduk |
23.04
11:00
Doljane Meševo
Polet (K)
8
3
|
23.04.2017 11:00 | Doljane Meševo | 8 : 3 | Polet (K) | |||||
23.04
11:00
Mudrakovac
Zmajevac
3
0
|
23.04.2017 11:00 | Mudrakovac | 3 : 0 | Zmajevac | |||||
23.04
11:00
Zdravinje
Mladost 2015
7
1
|
23.04.2017 11:00 | Zdravinje | 7 : 1 | Mladost 2015 | |||||
23.04
11:00
Grkljane
Štitari
3
1
|
23.04.2017 11:00 | Grkljane | 3 : 1 | Štitari |
23.04
16:30
Kruševica
Vratare
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Kruševica | 3 : 0 | Vratare | |||||
23.04
11:00
Srnje
Pasjak 2013
4
1
|
23.04.2017 11:00 | Srnje | 4 : 1 | Pasjak 2013 | |||||
23.04
16:30
Konjuh
Gaglovo
1
0
|
23.04.2017 16:30 | Konjuh | 1 : 0 | Gaglovo | |||||
23.04
16:30
Meševo
Padež
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Meševo | 2 : 1 | Padež |
23.04
11:00
Badince
Nomanica
4
0
|
23.04.2017 11:00 | Badince | 4 : 0 | Nomanica | |||||
23.04
11:00
Rudar 1973
Todorovce
1
2
|
23.04.2017 11:00 | Rudar 1973 | 1 : 2 | Todorovce | |||||
23.04
11:00
Moravac (G)
Mladost
3
0
|
23.04.2017 11:00 | Moravac (G) | 3 : 0 | Mladost |
23.04
11:00
Omladinac (B)
Burovac
4
1
|
23.04.2017 11:00 | Omladinac (B) | 4 : 1 | Burovac | |||||
23.04
11:00
B.S.K.
Radnik
2
0
|
23.04.2017 11:00 | B.S.K. | 2 : 0 | Radnik |
23.04
11:00
Melnica
Mladost (L)
1
1
|
23.04.2017 11:00 | Melnica | 1 : 1 | Mladost (L) |
23.04
17:00
OFK Radnički
Budućnost (D)
0
0
|
23.04.2017 17:00 | OFK Radnički | 0 : 0 | Budućnost (D) | |||||
23.04
17:00
Sloga
Mladost (Č)
5
1
|
23.04.2017 17:00 | Sloga | 5 : 1 | Mladost (Č) | |||||
23.04
17:00
Rudar
Borac (A)
7
1
|
23.04.2017 17:00 | Rudar | 7 : 1 | Borac (A) | |||||
23.04
17:00
Polet
Sloboda
1
0
|
23.04.2017 17:00 | Polet | 1 : 0 | Sloboda | |||||
23.04
17:00
Bistrica
BSK
2
3
|
23.04.2017 17:00 | Bistrica | 2 : 3 | BSK |
23.04
13:00
Paštrić
Toplica
2
3
|
23.04.2017 13:00 | Paštrić | 2 : 3 | Toplica | |||||
23.04
16:00
Proleter
Stari drugari
0
20
|
23.04.2017 16:00 | Proleter | 0 : 20 | Stari drugari | |||||
23.04
16:00
Gornji Mušić
Babajić
1
4
|
23.04.2017 16:00 | Gornji Mušić | 1 : 4 | Babajić | |||||
23.04
13:00
Orao
Mladost
0
3
|
23.04.2017 13:00 | Orao | 0 : 3 | Mladost | |||||
23.04
16:00
Gornji Lajkovac
Tolić
1
3
|
23.04.2017 16:00 | Gornji Lajkovac | 1 : 3 | Tolić |
23.04
16:00
Sloga (L)
Sloga (Du)
5
1
|
23.04.2017 16:00 | Sloga (L) | 5 : 1 | Sloga (Du) | |||||
23.04
16:00
Ljubičevo
Sopot
3
2
|
23.04.2017 16:00 | Ljubičevo | 3 : 2 | Sopot |
23.04
16:00
Stig 1955
Sloga (Dr)
6
1
|
23.04.2017 16:00 | Stig 1955 | 6 : 1 | Sloga (Dr) | |||||
23.04
16:00
Vihor
Beli Orao
6
2
|
23.04.2017 16:00 | Vihor | 6 : 2 | Beli Orao | |||||
23.04
16:00
Zemljoradnik 1932
Napredak (B)
0
4
|
23.04.2017 16:00 | Zemljoradnik 1932 | 0 : 4 | Napredak (B) | |||||
23.04
16:00
Pobeda (SK)
Mlava (B)
1
4
|
23.04.2017 16:00 | Pobeda (SK) | 1 : 4 | Mlava (B) |
23.04
17:00
Morava
Šantarovac
2
3
|
23.04.2017 17:00 | Morava | 2 : 3 | Šantarovac | |||||
23.04
17:00
Napredak
Belica
4
1
|
23.04.2017 17:00 | Napredak | 4 : 1 | Belica | |||||
23.04
17:00
Mladost
OFK Borac
5
0
|
23.04.2017 17:00 | Mladost | 5 : 0 | OFK Borac | |||||
23.04
17:00
Partizan
Trnava
4
0
|
23.04.2017 17:00 | Partizan | 4 : 0 | Trnava |
23.04
17:00
Orlovi
Mladi borac
4
2
|
23.04.2017 17:00 | Orlovi | 4 : 2 | Mladi borac | |||||
23.04
17:00
Resava
Sindjelić
0
0
|
23.04.2017 17:00 | Resava | 0 : 0 | Sindjelić | |||||
23.04
17:00
Zelenika
Beljanica
0
5
|
23.04.2017 17:00 | Zelenika | 0 : 5 | Beljanica |
23.04
16:30
Janošik
Sloga
0
0
|
23.04.2017 16:30 | Janošik | 0 : 0 | Sloga |
23.04
16:30
Topoljak
Rujišnik
3
1
|
23.04.2017 16:30 | Topoljak | 3 : 1 | Rujišnik |
23.04
16:00
OFK Takovo
Jedinstvo
3
4
|
23.04.2017 16:00 | OFK Takovo | 3 : 4 | Jedinstvo | |||||
23.04
16:00
Vrelo
Brgule
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Vrelo | 3 : 0 | Brgule | |||||
23.04
11:00
Kolubara
Vukona
7
1
|
23.04.2017 11:00 | Kolubara | 7 : 1 | Vukona |
23.04
11:00
Šarbane
Čučuge
2
3
|
23.04.2017 11:00 | Šarbane | 2 : 3 | Čučuge | |||||
23.04
Pambukovica
Zvizdar 2012
2
0
|
23.04.2017 | Pambukovica | 2 : 0 | Zvizdar 2012 | |||||
23.04
Sloga
Dokmir
1
3
|
23.04.2017 | Sloga | 1 : 3 | Dokmir |
23.04
17:00
Vihor
Heroj
1
4
|
23.04.2017 17:00 | Vihor | 1 : 4 | Heroj | |||||
23.04
17:00
Napredak
Mladost
4
1
|
23.04.2017 17:00 | Napredak | 4 : 1 | Mladost | |||||
23.04
17:00
Budućnost
OFK Juhor 2016
5
4
|
23.04.2017 17:00 | Budućnost | 5 : 4 | OFK Juhor 2016 | |||||
23.04
17:00
Jedinstvo
Donja Mutnica
2
1
|
23.04.2017 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Donja Mutnica | |||||
23.04
17:00
ISK Izvor
Razvitak
2
1
|
23.04.2017 17:00 | ISK Izvor | 2 : 1 | Razvitak | |||||
23.04
17:00
Popovac
Radnik
2
0
|
23.04.2017 17:00 | Popovac | 2 : 0 | Radnik | |||||
23.04
17:00
Sloboda
Polet
7
1
|
23.04.2017 17:00 | Sloboda | 7 : 1 | Polet |
23.04
Studenac
Mladost (DB)
6
0
|
23.04.2017 | Studenac | 6 : 0 | Mladost (DB) | |||||
23.04
Sloga
Jelav
3
0
|
23.04.2017 | Sloga | 3 : 0 | Jelav | |||||
23.04
Rudar
Granit
8
1
|
23.04.2017 | Rudar | 8 : 1 | Granit | |||||
23.04
Mladost (B)
Luk
4
0
|
23.04.2017 | Mladost (B) | 4 : 0 | Luk |
23.04
16:30
Vrnjci
Lasta
2
2
|
23.04.2017 16:30 | Vrnjci | 2 : 2 | Lasta | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo
Šumadija
4
1
|
23.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Šumadija | |||||
23.04
16:30
Mladost 1981
Jovo Kursula
1
2
|
23.04.2017 16:30 | Mladost 1981 | 1 : 2 | Jovo Kursula | |||||
23.04
16:30
Miločajac
Zgodačica
2
2
|
23.04.2017 16:30 | Miločajac | 2 : 2 | Zgodačica | |||||
23.04
16:30
Kablar
Stara Čaršija
1
4
|
23.04.2017 16:30 | Kablar | 1 : 4 | Stara Čaršija |
23.04
16:30
BSK 2014
National AG
2
3
|
23.04.2017 16:30 | BSK 2014 | 2 : 3 | National AG | |||||
23.04
16:30
Omladinac
Mineral 2015
1
5
|
23.04.2017 16:30 | Omladinac | 1 : 5 | Mineral 2015 | |||||
23.04
16:30
Studen Vitez
Bane 1931
1
4
|
23.04.2017 16:30 | Studen Vitez | 1 : 4 | Bane 1931 | |||||
23.04
16:30
Progorelica
Budućnost
4
1
|
23.04.2017 16:30 | Progorelica | 4 : 1 | Budućnost |
23.04
11:00
Jarmenovci
Mladost (R)
4
1
|
23.04.2017 11:00 | Jarmenovci | 4 : 1 | Mladost (R) | |||||
23.04
11:00
Mladost (J)
Borac
1
2
|
23.04.2017 11:00 | Mladost (J) | 1 : 2 | Borac | |||||
23.04
11:00
Budućnost MI
Maskar
2
3
|
23.04.2017 11:00 | Budućnost MI | 2 : 3 | Maskar | |||||
23.04
11:00
Radoje Domanović
Krćevac 04
3
0
|
23.04.2017 11:00 | Radoje Domanović | 3 : 0 | Krćevac 04 |
23.04
16:30
Sloven
Sremac
2
3
|
23.04.2017 16:30 | Sloven | 2 : 3 | Sremac | |||||
23.04
16:30
Donji Srem 2015
Kameni
4
2
|
23.04.2017 16:30 | Donji Srem 2015 | 4 : 2 | Kameni | |||||
23.04
16:30
Vitez
Hajduk
0
4
|
23.04.2017 16:30 | Vitez | 0 : 4 | Hajduk | |||||
23.04
16:30
Mladost
Lovac
1
4
|
23.04.2017 16:30 | Mladost | 1 : 4 | Lovac | |||||
23.04
16:30
Srem
Šumar
0
6
|
23.04.2017 16:30 | Srem | 0 : 6 | Šumar |
23.04
10:00
Jedinstvo
Mladi Radnik
4
1
|
23.04.2017 10:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Mladi Radnik |
23.04
16:30
Labudnjača
Mladost
2
1
|
23.04.2017 16:30 | Labudnjača | 2 : 1 | Mladost | |||||
23.04
16:30
OFK Bačka 1945
Sloga
1
6
|
23.04.2017 16:30 | OFK Bačka 1945 | 1 : 6 | Sloga | |||||
23.04
16:30
Bačka
Slavija
0
0
|
23.04.2017 16:30 | Bačka | 0 : 0 | Slavija | |||||
23.04
16:30
Bački Hajduk
Borac
1
3
|
23.04.2017 16:30 | Bački Hajduk | 1 : 3 | Borac |
23.04
11:00
Mladost
Šumice
2
2
|
23.04.2017 11:00 | Mladost | 2 : 2 | Šumice |
23.04
16:00
Pečanica
Pek
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Pečanica | 2 : 1 | Pek | |||||
23.04
16:00
Ram
Mirko Tomić
5
1
|
23.04.2017 16:00 | Ram | 5 : 1 | Mirko Tomić | |||||
23.04
16:00
Baštovan 2015
Dunavac 1929
0
3
|
23.04.2017 16:00 | Baštovan 2015 | 0 : 3 | Dunavac 1929 | |||||
23.04
16:00
Sloga-TOP
Stiški Kurjak
5
4
|
23.04.2017 16:00 | Sloga-TOP | 5 : 4 | Stiški Kurjak | |||||
23.04
16:00
Srednjevo
Mladi Borac
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Srednjevo | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
23.04
16:00
Kumane
Sirakovo
2
4
|
23.04.2017 16:00 | Kumane | 2 : 4 | Sirakovo |
23.04
16:30
27. Oktobar
Sloga
2
1
|
23.04.2017 16:30 | 27. Oktobar | 2 : 1 | Sloga | |||||
23.04
16:30
Graničar
Sremac
0
1
|
23.04.2017 16:30 | Graničar | 0 : 1 | Sremac | |||||
23.04
16:30
S.V.Radnički
Fruškogorac
2
0
|
23.04.2017 16:30 | S.V.Radnički | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
23.04
16:30
Planinac
Jedinstvo
5
0
|
23.04.2017 16:30 | Planinac | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo (R)
Fruška Gora
0
0
|
23.04.2017 16:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 0 | Fruška Gora | |||||
23.04
16:30
Polet
Borac
5
0
|
23.04.2017 16:30 | Polet | 5 : 0 | Borac | |||||
23.04
16:30
Vojvodina
Car Uroš
3
1
|
23.04.2017 16:30 | Vojvodina | 3 : 1 | Car Uroš |
23.04
16:30
Jednota
Omladinac
5
3
|
23.04.2017 16:30 | Jednota | 5 : 3 | Omladinac | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo
OFK Bingula
2
3
|
23.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | OFK Bingula | |||||
23.04
16:30
Sinđelić
Graničar
1
0
|
23.04.2017 16:30 | Sinđelić | 1 : 0 | Graničar | |||||
23.04
16:30
Napredak
Sremac
3
0
|
23.04.2017 16:30 | Napredak | 3 : 0 | Sremac | |||||
23.04
16:30
OFK Bačinci
OFK Bikić
5
3
|
23.04.2017 16:30 | OFK Bačinci | 5 : 3 | OFK Bikić |
23.04
16:00
Fruškogorac
Polet
0
6
|
23.04.2017 16:00 | Fruškogorac | 0 : 6 | Polet | |||||
23.04
16:00
Dunav
Krušedol
1
3
|
23.04.2017 16:00 | Dunav | 1 : 3 | Krušedol | |||||
23.04
16:00
Sloga (K)
ČSK 1939
1
0
|
23.04.2017 16:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | ČSK 1939 |
23.04
11:00
Pocerina
Mladost (S)
2
0
|
23.04.2017 11:00 | Pocerina | 2 : 0 | Mladost (S) | |||||
23.04
11:00
Metlić
Maovi MH
1
1
|
23.04.2017 11:00 | Metlić | 1 : 1 | Maovi MH | |||||
23.04
11:00
Volujac
Zablaće
6
1
|
23.04.2017 11:00 | Volujac | 6 : 1 | Zablaće |
23.04
16:00
Ivanča
Kosmajac
2
2
|
23.04.2017 16:00 | Ivanča | 2 : 2 | Kosmajac | |||||
23.04
16:00
Sloga
Omladinac
3
3
|
23.04.2017 16:00 | Sloga | 3 : 3 | Omladinac | |||||
23.04
16:00
Napredak
Rabrovac
4
1
|
23.04.2017 16:00 | Napredak | 4 : 1 | Rabrovac | |||||
23.04
16:00
Šumadija 1962
OFK Student
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Šumadija 1962 | 3 : 0 | OFK Student | |||||
23.04
16:00
Vlaška 1950
Šepšin
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Vlaška 1950 | 3 : 0 | Šepšin |
23.04
11:00
Žabar
Sava
2
3
|
23.04.2017 11:00 | Žabar | 2 : 3 | Sava | |||||
23.04
11:00
Korman
Pričinović
3
3
|
23.04.2017 11:00 | Korman | 3 : 3 | Pričinović | |||||
23.04
11:00
Jedinstvo
Mladost
3
0
|
23.04.2017 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost |
23.04
11:00
OFK Šabac
Partizan
6
2
|
23.04.2017 11:00 | OFK Šabac | 6 : 2 | Partizan |
23.04
16:00
Pobeda
Neresnica
0
3
|
23.04.2017 16:00 | Pobeda | 0 : 3 | Neresnica | |||||
23.04
16:00
Radenka
Sloga
1
2
|
23.04.2017 16:00 | Radenka | 1 : 2 | Sloga |
23.04
16:30
Mladost
Parcane
6
0
|
23.04.2017 16:30 | Mladost | 6 : 0 | Parcane | |||||
23.04
16:30
OFK Orašje
OFK Marenovo
0
9
|
23.04.2017 16:30 | OFK Orašje | 0 : 9 | OFK Marenovo |
23.04
16:00
Budućnost
Mladost
2
0
|
23.04.2017 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Mladost | |||||
23.04
16:00
Udarnik
Jedinstvo
5
1
|
23.04.2017 16:00 | Udarnik | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.04
16:00
Polet
BSK
0
2
|
23.04.2017 16:00 | Polet | 0 : 2 | BSK |
23.04
16:00
Barič
OFK Braničevo
6
1
|
23.04.2017 16:00 | Barič | 6 : 1 | OFK Braničevo | |||||
23.04
16:00
Električar
Žitkovica
1
2
|
23.04.2017 16:00 | Električar | 1 : 2 | Žitkovica | |||||
23.04
16:00
Borac 2016
OFK Vinci
0
0
|
23.04.2017 16:00 | Borac 2016 | 0 : 0 | OFK Vinci | |||||
23.04
16:00
Polet
Mladost 1970
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Polet | 2 : 1 | Mladost 1970 |
23.04
16:00
Mladost
Mladost
4
2
|
23.04.2017 16:00 | Mladost | 4 : 2 | Mladost |
23.04
17:00
Lipar
Oniks
3
3
|
23.04.2017 17:00 | Lipar | 3 : 3 | Oniks |
23.04
11:00
Roma
Tornado
2
2
|
23.04.2017 11:00 | Roma | 2 : 2 | Tornado | |||||
23.04
11:00
Proleter
Zadrugar
1
4
|
23.04.2017 11:00 | Proleter | 1 : 4 | Zadrugar |
23.04
17:00
20. Oktobar
Šumadinac
4
2
|
23.04.2017 17:00 | 20. Oktobar | 4 : 2 | Šumadinac | |||||
23.04
17:00
Lazarevac
Vreoci
1
3
|
23.04.2017 17:00 | Lazarevac | 1 : 3 | Vreoci | |||||
23.04
17:00
Strmovo
Dimitrije Tucović
6
0
|
23.04.2017 17:00 | Strmovo | 6 : 0 | Dimitrije Tucović |
23.04
18:30
Mornar
Otrant Olympic
2
0
|
23.04.2017 18:30 | Mornar | 2 : 0 | Otrant Olympic | |||||
23.04
18:30
Berane
Kom
1
3
|
23.04.2017 18:30 | Berane | 1 : 3 | Kom | |||||
23.04
18:30
Cetinje
Ibar
1
2
|
23.04.2017 18:30 | Cetinje | 1 : 2 | Ibar | |||||
23.04
18:30
Igalo
Čelik
0
1
|
23.04.2017 18:30 | Igalo | 0 : 1 | Čelik |
23.04
16:30
Brskovo
Petnjica
6
0
|
23.04.2017 16:30 | Brskovo | 6 : 0 | Petnjica | |||||
23.04
16:30
Pljevlja 97
Komovi
4
1
|
23.04.2017 16:30 | Pljevlja 97 | 4 : 1 | Komovi | |||||
23.04
16:30
Gusinje
OFK Borac
0
1
|
23.04.2017 16:30 | Gusinje | 0 : 1 | OFK Borac |
23.04
12:30
Ribnica
Drezga
1
1
|
23.04.2017 12:30 | Ribnica | 1 : 1 | Drezga |
23.04
16:00
Jezava
Landol
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Jezava | 3 : 0 | Landol | |||||
23.04
16:00
Vrbovac
Lunjevac
0
0
|
23.04.2017 16:00 | Vrbovac | 0 : 0 | Lunjevac |
23.04
16:00
Budućnost
Hajduk Veljko 1934
5
0
|
23.04.2017 16:00 | Budućnost | 5 : 0 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
23.04
11:00
Železničar
Skobalj
3
0
|
23.04.2017 11:00 | Železničar | 3 : 0 | Skobalj | |||||
23.04
16:00
Vučak
OFK Slavija
0
3
|
23.04.2017 16:00 | Vučak | 0 : 3 | OFK Slavija |
23.04
16:00
Drugovac
Kolarac
2
1
|
23.04.2017 16:00 | Drugovac | 2 : 1 | Kolarac | |||||
23.04
16:00
Petrijevac
Badljevica
2
3
|
23.04.2017 16:00 | Petrijevac | 2 : 3 | Badljevica |
23.04
19:00
Radnički (N)
Voždovac
3
0
|
23.04.2017 19:00 | Radnički (N) | 3 : 0 | Voždovac | |||||
23.04
19:00
Javor Matis
Mladost (L)
0
1
|
23.04.2017 19:00 | Javor Matis | 0 : 1 | Mladost (L) |
23.04
17:00
Metalac
OFK Bačka
2
1
|
23.04.2017 17:00 | Metalac | 2 : 1 | OFK Bačka |
23.04
16:00
Radnički
Inđija
1
1
|
23.04.2017 16:00 | Radnički | 1 : 1 | Inđija | |||||
23.04
16:00
Proleter
Kolubara
4
1
|
23.04.2017 16:00 | Proleter | 4 : 1 | Kolubara |
23.04
15:15
Burnley
Manchester Utd
0
2
|
23.04.2017 15:15 | Burnley | 0 : 2 | Manchester Utd | |||||
23.04
17:30
Liverpool
Crystal Palace
1
2
|
23.04.2017 17:30 | Liverpool | 1 : 2 | Crystal Palace |
23.04
17:30
Schalke 04
RB Leipzig
1
1
|
23.04.2017 17:30 | Schalke 04 | 1 : 1 | RB Leipzig | |||||
23.04
15:30
Freiburg
Bayer Leverkusen
2
1
|
23.04.2017 15:30 | Freiburg | 2 : 1 | Bayer Leverkusen |
23.04
15:00
Udinese
Cagliari
2
1
|
23.04.2017 15:00 | Udinese | 2 : 1 | Cagliari | |||||
23.04
15:00
Sampdoria
Crotone
1
2
|
23.04.2017 15:00 | Sampdoria | 1 : 2 | Crotone | |||||
23.04
15:00
Milan
Empoli
1
2
|
23.04.2017 15:00 | Milan | 1 : 2 | Empoli | |||||
23.04
20:45
Juventus
Genoa
4
0
|
23.04.2017 20:45 | Juventus | 4 : 0 | Genoa | |||||
23.04
12:30
Sassuolo
Napoli
2
2
|
23.04.2017 12:30 | Sassuolo | 2 : 2 | Napoli | |||||
23.04
15:00
Lazio
Palermo
6
2
|
23.04.2017 15:00 | Lazio | 6 : 2 | Palermo | |||||
23.04
15:00
Chievo
Torino
1
3
|
23.04.2017 15:00 | Chievo | 1 : 3 | Torino |
23.04
17:00
Saint-Étienne
Rennes
1
1
|
23.04.2017 17:00 | Saint-Étienne | 1 : 1 | Rennes | |||||
23.04
21:15
Lyon
Monaco
1
2
|
23.04.2017 21:15 | Lyon | 1 : 2 | Monaco | |||||
23.04
15:00
Toulouse
Nice
1
1
|
23.04.2017 15:00 | Toulouse | 1 : 1 | Nice |
23.04
16:15
Celta Vigo
Betis
0
1
|
23.04.2017 16:15 | Celta Vigo | 0 : 1 | Betis | |||||
23.04
18:30
Las Palmas
Alavés
1
1
|
23.04.2017 18:30 | Las Palmas | 1 : 1 | Alavés | |||||
23.04
20:45
Real Madrid
Barcelona
2
3
|
23.04.2017 20:45 | Real Madrid | 2 : 3 | Barcelona | |||||
23.04
12:00
Real Sociedad
La Coruña
1
0
|
23.04.2017 12:00 | Real Sociedad | 1 : 0 | La Coruña |
23.04
14:00
Sloga Radnički
Spartak
0
6
|
23.04.2017 14:00 | Sloga Radnički | 0 : 6 | Spartak |
23.04
16:30
Požarevac
Vojvodina
5
3
|
23.04.2017 16:30 | Požarevac | 5 : 3 | Vojvodina |
23.04
15:00
Mačva
Trijumf
0
1
|
23.04.2017 15:00 | Mačva | 0 : 1 | Trijumf | |||||
23.04
15:00
Šumadija 1903
Rad
2
1
|
23.04.2017 15:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Rad |
23.04
15:00
Radnički (V)
Spartak ŽK
3
1
|
23.04.2017 15:00 | Radnički (V) | 3 : 1 | Spartak ŽK | |||||
23.04
11:00
Jagodina
Brodarac
2
4
|
23.04.2017 11:00 | Jagodina | 2 : 4 | Brodarac | |||||
23.04
12:00
Crvena zvezda
Mačva
7
1
|
23.04.2017 12:00 | Crvena zvezda | 7 : 1 | Mačva |
23.04
10:00
TSC
Radnički (Zr)
0
0
|
23.04.2017 10:00 | TSC | 0 : 0 | Radnički (Zr) | |||||
23.04
10:00
Inđija
Bačka (BP)
5
1
|
23.04.2017 10:00 | Inđija | 5 : 1 | Bačka (BP) |
23.04
10:00
Radnički (SM)
Proleter
1
0
|
23.04.2017 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Proleter |
23.04
10:00
Jedinstvo
Železničar
1
6
|
23.04.2017 10:00 | Jedinstvo | 1 : 6 | Železničar | |||||
23.04
10:00
Omladinac
Vršac
1
1
|
23.04.2017 10:00 | Omladinac | 1 : 1 | Vršac |
23.04
10:00
ČSK Pivara
Krila Krajine
3
2
|
23.04.2017 10:00 | ČSK Pivara | 3 : 2 | Krila Krajine | |||||
23.04
10:00
Bačka 1901
Njerš Ištvan
4
1
|
23.04.2017 10:00 | Bačka 1901 | 4 : 1 | Njerš Ištvan |
23.04
13:00
Rudar
Novi Pazar
0
4
|
23.04.2017 13:00 | Rudar | 0 : 4 | Novi Pazar | |||||
23.04
17:00
Jošanica
Sloga (K)
5
1
|
23.04.2017 17:00 | Jošanica | 5 : 1 | Sloga (K) |
23.04
11:00
Radnički Šabački
Železničar
|
23.04.2017 11:00 | Radnički Šabački | : | Železničar | |||||
23.04
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Loznica
|
23.04.2017 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | : | Loznica |
23.04
Šapine
Smederevo 1924
2
4
|
23.04.2017 | Šapine | 2 : 4 | Smederevo 1924 |
23.04
18:00
Internacional
BSK Borča
2
0
|
23.04.2017 18:00 | Internacional | 2 : 0 | BSK Borča | |||||
23.04
14:30
Radnički (NB)
Žarkovo
5
1
|
23.04.2017 14:30 | Radnički (NB) | 5 : 1 | Žarkovo | |||||
23.04
10:00
Balkan
Sindjelic
0
4
|
23.04.2017 10:00 | Balkan | 0 : 4 | Sindjelic |
23.04
11:00
Grafičar
Vrčin
7
0
|
23.04.2017 11:00 | Grafičar | 7 : 0 | Vrčin | |||||
23.04
16:00
Prva Iskra
Budućnost
2
6
|
23.04.2017 16:00 | Prva Iskra | 2 : 6 | Budućnost |
23.04
16:30
Novi Beograd
Seceranac Ada
0
1
|
23.04.2017 16:30 | Novi Beograd | 0 : 1 | Seceranac Ada |
23.04
13:30
Zemun MK
Brodarac MK
6
1
|
23.04.2017 13:30 | Zemun MK | 6 : 1 | Brodarac MK |
23.04
13:30
Zuce MK
Zemun B MK
5
1
|
23.04.2017 13:30 | Zuce MK | 5 : 1 | Zemun B MK |
23.04
11:00
Novi Pazar
Spartak ŽK
1
1
|
23.04.2017 11:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Spartak ŽK | |||||
23.04
13:00
Moravac Orion
Zemun
0
2
|
23.04.2017 13:00 | Moravac Orion | 0 : 2 | Zemun | |||||
23.04
13:30
Jagodina
Brodarac
1
2
|
23.04.2017 13:30 | Jagodina | 1 : 2 | Brodarac | |||||
23.04
10:30
Partizan
Teleoptik
2
0
|
23.04.2017 10:30 | Partizan | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
23.04
11:45
OFK Beograd
Studentski Grad
2
0
|
23.04.2017 11:45 | OFK Beograd | 2 : 0 | Studentski Grad | |||||
23.04
14:30
Real Niš
Rad
2
0
|
23.04.2017 14:30 | Real Niš | 2 : 0 | Rad | |||||
23.04
14:00
Crvena zvezda
Kiker
6
0
|
23.04.2017 14:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Kiker |
23.04
12:00
Radnički (Zr)
TSC
1
0
|
23.04.2017 12:00 | Radnički (Zr) | 1 : 0 | TSC |
23.04
10:00
Železničar
Kikinda 1909
3
1
|
23.04.2017 10:00 | Železničar | 3 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
23.04
10:00
Proleter 2006
Vršac United
3
0
|
23.04.2017 10:00 | Proleter 2006 | 3 : 0 | Vršac United |
23.04
12:00
Bečej 1918
Vrbas
2
0
|
23.04.2017 12:00 | Bečej 1918 | 2 : 0 | Vrbas |
23.04
11:00
Radnički 1923
Tutin
4
0
|
23.04.2017 11:00 | Radnički 1923 | 4 : 0 | Tutin | |||||
23.04
16:00
Rudar
Šumadija 1903
3
0
|
23.04.2017 16:00 | Rudar | 3 : 0 | Šumadija 1903 |
23.04
12:00
OFK Šabac
Loznica
2
1
|
23.04.2017 12:00 | OFK Šabac | 2 : 1 | Loznica | |||||
23.04
12:00
Mačva (Š)
Železničar
7
0
|
23.04.2017 12:00 | Mačva (Š) | 7 : 0 | Železničar |
23.04
12:30
Lokomotiva
Teleoptik
1
4
|
23.04.2017 12:30 | Lokomotiva | 1 : 4 | Teleoptik | |||||
23.04
10:00
Kolubara
Radnički (O)
2
1
|
23.04.2017 10:00 | Kolubara | 2 : 1 | Radnički (O) | |||||
23.04
10:00
Mladenovac
Voždovac
1
7
|
23.04.2017 10:00 | Mladenovac | 1 : 7 | Voždovac | |||||
23.04
12:30
011
PKB
4
0
|
23.04.2017 12:30 | 011 | 4 : 0 | PKB |
23.04
10:00
Mladi borac
Cerovac 2013
2
1
|
23.04.2017 10:00 | Mladi borac | 2 : 1 | Cerovac 2013 |
23.04
Rudar
Donji Petrovci
3
0
|
23.04.2017 | Rudar | 3 : 0 | Donji Petrovci | |||||
23.04
1. Maj
Partizan
3
1
|
23.04.2017 | 1. Maj | 3 : 1 | Partizan |
23.04
10:00
Slavia
Dinamo 1945
0
5
|
23.04.2017 10:00 | Slavia | 0 : 5 | Dinamo 1945 |
23.04
13:00
Prva Iskra
Buducnost
5
2
|
23.04.2017 13:00 | Prva Iskra | 5 : 2 | Buducnost |
23.04
10:00
Loznica
Cer
10
2
|
23.04.2017 10:00 | Loznica | 10 : 2 | Cer |
23.04
14:00
Graficar
Vinca
5
2
|
23.04.2017 14:00 | Graficar | 5 : 2 | Vinca | |||||
23.04
10:00
Avala 1939
Žarkovo
0
6
|
23.04.2017 10:00 | Avala 1939 | 0 : 6 | Žarkovo | |||||
23.04
14:00
Beograd 1929
Bežanija
3
1
|
23.04.2017 14:00 | Beograd 1929 | 3 : 1 | Bežanija |
23.04
11:00
Omladinac
Palilulac
0
5
|
23.04.2017 11:00 | Omladinac | 0 : 5 | Palilulac | |||||
23.04
10:00
OLE
Postar 1930
0
1
|
23.04.2017 10:00 | OLE | 0 : 1 | Postar 1930 | |||||
23.04
11:00
Torlak
DIF
2
3
|
23.04.2017 11:00 | Torlak | 2 : 3 | DIF |
23.04
10:00
Radnički NB MK
Brodarac MK
0
3
|
23.04.2017 10:00 | Radnički NB MK | 0 : 3 | Brodarac MK | |||||
23.04
12:00
Voždovac MK
Teleoptik MK
4
1
|
23.04.2017 12:00 | Voždovac MK | 4 : 1 | Teleoptik MK | |||||
23.04
12:00
BSK Borča MK
Sinđelić MK
0
2
|
23.04.2017 12:00 | BSK Borča MK | 0 : 2 | Sinđelić MK | |||||
23.04
15:00
Lokomotiva MK
Zemun MK
1
3
|
23.04.2017 15:00 | Lokomotiva MK | 1 : 3 | Zemun MK |
23.04
09:00
Voždovac MK
IMT MK
0
3
|
23.04.2017 09:00 | Voždovac MK | 0 : 3 | IMT MK | |||||
23.04
09:00
OFK Beograd MK
011 MK
4
0
|
23.04.2017 09:00 | OFK Beograd MK | 4 : 0 | 011 MK |
23.04
09:30
13. Maj MK
Zmaj 1953 MK
3
0
|
23.04.2017 09:30 | 13. Maj MK | 3 : 0 | Zmaj 1953 MK | |||||
23.04
10:00
Srem MK
OFK Zabrežje MK
4
0
|
23.04.2017 10:00 | Srem MK | 4 : 0 | OFK Zabrežje MK | |||||
23.04
14:00
Novi Beograd MK
Rad MK
1
1
|
23.04.2017 14:00 | Novi Beograd MK | 1 : 1 | Rad MK | |||||
23.04
18:30
DIF MK
011 V MK
1
0
|
23.04.2017 18:30 | DIF MK | 1 : 0 | 011 V MK |
23.04
12:00
Vršac
Radnički (K)
5
0
|
23.04.2017 12:00 | Vršac | 5 : 0 | Radnički (K) | |||||
23.04
10:00
Dinamo 1945
Kikinda 1909
4
2
|
23.04.2017 10:00 | Dinamo 1945 | 4 : 2 | Kikinda 1909 | |||||
23.04
10:00
Radnički (Zr)
Bečkerek 023
2
2
|
23.04.2017 10:00 | Radnički (Zr) | 2 : 2 | Bečkerek 023 |
23.04
12:00
Bačka 1901
Radnički (S)
1
3
|
23.04.2017 12:00 | Bačka 1901 | 1 : 3 | Radnički (S) | |||||
23.04
10:00
Bečej 1918
Vrbas
1
0
|
23.04.2017 10:00 | Bečej 1918 | 1 : 0 | Vrbas |
23.04
15:00
AS
Tutin
3
0
|
23.04.2017 15:00 | AS | 3 : 0 | Tutin | |||||
23.04
09:00
Pazar Juniors
Sport Klub 99
0
0
|
23.04.2017 09:00 | Pazar Juniors | 0 : 0 | Sport Klub 99 |
23.04
10:00
Mačva 2005
Omladinac 2014
2
0
|
23.04.2017 10:00 | Mačva 2005 | 2 : 0 | Omladinac 2014 | |||||
23.04
10:00
Radnički (V)
Ribnica
6
0
|
23.04.2017 10:00 | Radnički (V) | 6 : 0 | Ribnica |
23.04
11:00
Zemun
Teleoptik
7
0
|
23.04.2017 11:00 | Zemun | 7 : 0 | Teleoptik |
23.04
10:00
Borac
Sloga
0
3
|
23.04.2017 10:00 | Borac | 0 : 3 | Sloga |
23.04
11:00
Slavia
Vojvodina (S)
4
3
|
23.04.2017 11:00 | Slavia | 4 : 3 | Vojvodina (S) | |||||
23.04
11:00
Stenli
Vojvodina (C)
14
1
|
23.04.2017 11:00 | Stenli | 14 : 1 | Vojvodina (C) | |||||
23.04
11:00
Dolina
Spartak 1911
4
2
|
23.04.2017 11:00 | Dolina | 4 : 2 | Spartak 1911 | |||||
23.04
11:00
Proleter
Jedinstvo Stević
4
7
|
23.04.2017 11:00 | Proleter | 4 : 7 | Jedinstvo Stević |
23.04
10:00
Partizan
BAK
0
3
|
23.04.2017 10:00 | Partizan | 0 : 3 | BAK | |||||
23.04
Crvena zvezda
Banat
0
10
|
23.04.2017 | Crvena zvezda | 0 : 10 | Banat | |||||
23.04
11:00
Vojvodina
Sloga
1
17
|
23.04.2017 11:00 | Vojvodina | 1 : 17 | Sloga |
23.04
10:00
Podrinje
Jedinstvo
0
5
|
23.04.2017 10:00 | Podrinje | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
23.04
10:00
Antimon
Luk-Kompenzatori
4
1
|
23.04.2017 10:00 | Antimon | 4 : 1 | Luk-Kompenzatori | |||||
23.04
12:00
Jadar 07 I
Radnički Stobeks
2
5
|
23.04.2017 12:00 | Jadar 07 I | 2 : 5 | Radnički Stobeks |
23.04
10:00
Pobeda
Obrenovac 1905
0
10
|
23.04.2017 10:00 | Pobeda | 0 : 10 | Obrenovac 1905 | |||||
23.04
10:00
Posavina
Polet
3
5
|
23.04.2017 10:00 | Posavina | 3 : 5 | Polet |
23.04
12:00
Sport Klub 99
OFK Ras
3
0
|
23.04.2017 12:00 | Sport Klub 99 | 3 : 0 | OFK Ras |
23.04
11:00
Rudar 2001
Sloga (L)
10
1
|
23.04.2017 11:00 | Rudar 2001 | 10 : 1 | Sloga (L) | |||||
23.04
11:00
Rudar (S)
Radnički 1926
0
4
|
23.04.2017 11:00 | Rudar (S) | 0 : 4 | Radnički 1926 |
23.04
12:00
Banja
Balkan
4
4
|
23.04.2017 12:00 | Banja | 4 : 4 | Balkan | |||||
23.04
17:00
Hajduk
Obilic
0
0
|
23.04.2017 17:00 | Hajduk | 0 : 0 | Obilic |
23.04
13:30
BASK
Internacional
4
5
|
23.04.2017 13:30 | BASK | 4 : 5 | Internacional | |||||
23.04
10:00
Radnički
Studentski Grad
2
2
|
23.04.2017 10:00 | Radnički | 2 : 2 | Studentski Grad | |||||
23.04
17:30
Lokomotiva
Bežanija
2
0
|
23.04.2017 17:30 | Lokomotiva | 2 : 0 | Bežanija |
23.04
11:00
Beograd 1929 MK
Vrčin MK
1
2
|
23.04.2017 11:00 | Beograd 1929 MK | 1 : 2 | Vrčin MK | |||||
23.04
11:00
Petlić MK
Boleč MK
0
2
|
23.04.2017 11:00 | Petlić MK | 0 : 2 | Boleč MK |
23.04
13:00
Kolubara MK
Prva Iskra MK
12
0
|
23.04.2017 13:00 | Kolubara MK | 12 : 0 | Prva Iskra MK |
23.04
11:30
Fer Plej 06 MK
Radnički NB
1
2
|
23.04.2017 11:30 | Fer Plej 06 MK | 1 : 2 | Radnički NB | |||||
23.04
16:00
Zemun MK
Mungosi MK
2
5
|
23.04.2017 16:00 | Zemun MK | 2 : 5 | Mungosi MK |
23.04
Lavice Dubočica
Jedinstvo 2014
2
3
|
23.04.2017 | Lavice Dubočica | 2 : 3 | Jedinstvo 2014 | |||||
23.04
14:30
Krstarica
Jagodina
0
4
|
23.04.2017 14:30 | Krstarica | 0 : 4 | Jagodina |
23.04
09:00
Zemun
BSK Borča
2
0
|
23.04.2017 09:00 | Zemun | 2 : 0 | BSK Borča | |||||
23.04
12:30
Radnički (NB)
OFK Beograd
0
2
|
23.04.2017 12:30 | Radnički (NB) | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
23.04
09:00
Rad
Vozdovac
1
0
|
23.04.2017 09:00 | Rad | 1 : 0 | Vozdovac |
23.04
10:00
Jadar 07
Podrinje
9
2
|
23.04.2017 10:00 | Jadar 07 | 9 : 2 | Podrinje | |||||
23.04
12:00
Sloga
Pčelinjo
1
13
|
23.04.2017 12:00 | Sloga | 1 : 13 | Pčelinjo |
23.04
10:00
Arena SU
Spartak
3
0
|
23.04.2017 10:00 | Arena SU | 3 : 0 | Spartak |
23.04
10:00
Partizan
Belo Polje
0
2
|
23.04.2017 10:00 | Partizan | 0 : 2 | Belo Polje |
23.04
10:00
Jedinstvo
Sloga
7
0
|
23.04.2017 10:00 | Jedinstvo | 7 : 0 | Sloga | |||||
23.04
10:00
Skela
Pobeda
2
2
|
23.04.2017 10:00 | Skela | 2 : 2 | Pobeda | |||||
23.04
10:00
Buducnost
Posavina
5
0
|
23.04.2017 10:00 | Buducnost | 5 : 0 | Posavina |
23.04
11:00
Sport Klub 99
OFK Ras
3
0
|
23.04.2017 11:00 | Sport Klub 99 | 3 : 0 | OFK Ras |
23.04
10:00
Bane
Rudar
3
5
|
23.04.2017 10:00 | Bane | 3 : 5 | Rudar |
23.04
Obilić
Kevi
6
0
|
23.04.2017 | Obilić | 6 : 0 | Kevi | |||||
23.04
Njerš Ištvan
Horgoš 1911
1
1
|
23.04.2017 | Njerš Ištvan | 1 : 1 | Horgoš 1911 | |||||
23.04
AFK
Bačka
1
2
|
23.04.2017 | AFK | 1 : 2 | Bačka |
23.04
12:00
Dominus
Lola
7
0
|
23.04.2017 12:00 | Dominus | 7 : 0 | Lola | |||||
23.04
09:00
Ada
Studentski Grad
13
3
|
23.04.2017 09:00 | Ada | 13 : 3 | Studentski Grad |
23.04
10:00
Banja
Lepusnica
1
2
|
23.04.2017 10:00 | Banja | 1 : 2 | Lepusnica |
23.04
13:00
Mladi Proleter
Sopot
0
1
|
23.04.2017 13:00 | Mladi Proleter | 0 : 1 | Sopot | |||||
23.04
15:00
Radnički PDM
OFK Beograd B
1
1
|
23.04.2017 15:00 | Radnički PDM | 1 : 1 | OFK Beograd B | |||||
23.04
10:30
Lokomotiva B
Crvena Zvezda MML
2
2
|
23.04.2017 10:30 | Lokomotiva B | 2 : 2 | Crvena Zvezda MML |
23.04
12:00
Radnicki NB
Brodarac 1947
1
3
|
23.04.2017 12:00 | Radnicki NB | 1 : 3 | Brodarac 1947 | |||||
23.04
09:00
Lokomotiva V
IMT
1
8
|
23.04.2017 09:00 | Lokomotiva V | 1 : 8 | IMT | |||||
23.04
10:00
BSK 1925 B
Forza
1
2
|
23.04.2017 10:00 | BSK 1925 B | 1 : 2 | Forza | |||||
23.04
14:00
Torlak
Zemun B
3
0
|
23.04.2017 14:00 | Torlak | 3 : 0 | Zemun B |
23.04
20:30
Kris Kros
Stara Pazova
88
73
|
23.04.2017 20:30 | Kris Kros | 88 : 73 | Stara Pazova | |||||
23.04
20:30
Crvenka
Sloven
81
87
|
23.04.2017 20:30 | Crvenka | 81 : 87 | Sloven | |||||
23.04
18:00
Akademik
Dunav 2014
87
83
|
23.04.2017 18:00 | Akademik | 87 : 83 | Dunav 2014 |
23.04
17:00
Ub
Zekas 75
90
94
|
23.04.2017 17:00 | Ub | 90 : 94 | Zekas 75 |
23.04
18:30
Niš
Jastrebac
78
72
|
23.04.2017 18:30 | Niš | 78 : 72 | Jastrebac | |||||
23.04
19:15
Mladost
OKK Junior
83
95
|
23.04.2017 19:15 | Mladost | 83 : 95 | OKK Junior |
23.04
19:00
Tisa
SO Koš
0
20
|
23.04.2017 19:00 | Tisa | 0 : 20 | SO Koš | |||||
23.04
15:30
Star
Sloboda NS
94
100
|
23.04.2017 15:30 | Star | 94 : 100 | Sloboda NS |
23.04
16:15
Zvezdara
Cerak
76
80
|
23.04.2017 16:15 | Zvezdara | 76 : 80 | Cerak | |||||
23.04
15:45
Novi Beograd 7
Vitez BGD 011
81
80
|
23.04.2017 15:45 | Novi Beograd 7 | 81 : 80 | Vitez BGD 011 |
23.04
19:00
FMP
Mega Leks
90
70
|
23.04.2017 19:00 | FMP | 90 : 70 | Mega Leks |
23.04
18:00
Vojvodina
Plana
93
82
|
23.04.2017 18:00 | Vojvodina | 93 : 82 | Plana |
23.04
14:00
Ljubovija
Radnički 2016
20
0
|
23.04.2017 14:00 | Ljubovija | 20 : 0 | Radnički 2016 |
23.04
17:30
Stara Pazova
Radnički
60
76
|
23.04.2017 17:30 | Stara Pazova | 60 : 76 | Radnički |
23.04
17:00
Banat
Borac
2
3
|
23.04.2017 17:00 | Banat | 2 : 3 | Borac | |||||
23.04
19:30
Loznica
Knez Lazar
3
0
|
23.04.2017 19:30 | Loznica | 3 : 0 | Knez Lazar |
23.04
18:00
Crvena Zvezda
Vojvodina
3
1
|
23.04.2017 18:00 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | Vojvodina | 2:2 |
23.04
16:30
Zlatibor
Kralj
0
3
|
23.04.2017 16:30 | Zlatibor | 0 : 3 | Kralj | |||||
23.04
19:00
Partizan
Bor
3
2
|
23.04.2017 19:00 | Partizan | 3 : 2 | Bor |
23.04
19:00
Hercegovina
Vrbas
31
23
|
23.04.2017 19:00 | Hercegovina | 31 : 23 | Vrbas | |||||
23.04
19:00
ŽSK
Crvena Zvezda
27
25
|
23.04.2017 19:00 | ŽSK | 27 : 25 | Crvena Zvezda |
23.04
18:00
Metalac
Studentski grad
22
16
|
23.04.2017 18:00 | Metalac | 22 : 16 | Studentski grad | |||||
23.04
19:30
Mačva
Partizan 2
39
32
|
23.04.2017 19:30 | Mačva | 39 : 32 | Partizan 2 | |||||
23.04
17:00
Radnički
Loznica
24
31
|
23.04.2017 17:00 | Radnički | 24 : 31 | Loznica |
23.04
20:00
Beli andjeo
Radnički 2
23
26
|
23.04.2017 20:00 | Beli andjeo | 23 : 26 | Radnički 2 | |||||
23.04
20:00
Arilje
Goč Merkur
28
31
|
23.04.2017 20:00 | Arilje | 28 : 31 | Goč Merkur |
23.04
17:00
Dolovo
Mladost
23
25
|
23.04.2017 17:00 | Dolovo | 23 : 25 | Mladost | |||||
23.04
16:30
Slavija
Budućnost
30
24
|
23.04.2017 16:30 | Slavija | 30 : 24 | Budućnost |
23.04
18:00
Palanka
Beograd
25
40
|
23.04.2017 18:00 | Palanka | 25 : 40 | Beograd | |||||
23.04
19:30
Ub
Metaloplastika 2
22
30
|
23.04.2017 19:30 | Ub | 22 : 30 | Metaloplastika 2 |
23.04
Morava 84
Radan
29
34
|
23.04.2017 | Morava 84 | 29 : 34 | Radan | |||||
23.04
Pirot
Morava
42
36
|
23.04.2017 | Pirot | 42 : 36 | Morava |
23.04
17:30
Šamot 65 2
Sloga
40
28
|
23.04.2017 17:30 | Šamot 65 2 | 40 : 28 | Sloga | |||||
23.04
19:00
Omladinac
Sjenica
31
23
|
23.04.2017 19:00 | Omladinac | 31 : 23 | Sjenica | |||||
23.04
14:00
Užice
Pobednik
31
42
|
23.04.2017 14:00 | Užice | 31 : 42 | Pobednik |
23.04
16:30
Omladinac (I)
Unirea
26
34
|
23.04.2017 16:30 | Omladinac (I) | 26 : 34 | Unirea | |||||
23.04
17:30
Gaj
Crepaja
24
33
|
23.04.2017 17:30 | Gaj | 24 : 33 | Crepaja | |||||
23.04
18:00
Glogonj
Omladinac (D)
19
30
|
23.04.2017 18:00 | Glogonj | 19 : 30 | Omladinac (D) |
23.04
19:00
Vranje 1957
Obilić
21
20
|
23.04.2017 19:00 | Vranje 1957 | 21 : 20 | Obilić | |||||
23.04
19:00
Kolubara
Zlatar
35
31
|
23.04.2017 19:00 | Kolubara | 35 : 31 | Zlatar |
23.04
19:00
Radnički
Loznica grad
28
28
|
23.04.2017 19:00 | Radnički | 28 : 28 | Loznica grad | |||||
23.04
17:30
ORK Loznica
Kučevo
27
40
|
23.04.2017 17:30 | ORK Loznica | 27 : 40 | Kučevo | |||||
23.04
17:00
Rudar
Mačva
18
28
|
23.04.2017 17:00 | Rudar | 18 : 28 | Mačva |
23.04
14:00
Dubočica
Jastrebac
20
27
|
23.04.2017 14:00 | Dubočica | 20 : 27 | Jastrebac | |||||
23.04
18:00
Radan
Radnički
29
27
|
23.04.2017 18:00 | Radan | 29 : 27 | Radnički | |||||
23.04
14:30
Naisa 2
Knjaževac
44
29
|
23.04.2017 14:30 | Naisa 2 | 44 : 29 | Knjaževac |
23.04
15:00
Temerin
Partizan
39
21
|
23.04.2017 15:00 | Temerin | 39 : 21 | Partizan | |||||
23.04
19:00
Spartak
Ravangrad
26
18
|
23.04.2017 19:00 | Spartak | 26 : 18 | Ravangrad |
23.04
11:30
Jedinstvo
Mokrin
20
36
|
23.04.2017 11:30 | Jedinstvo | 20 : 36 | Mokrin |
23.04
18:00
Sonta
Mladost
33
26
|
23.04.2017 18:00 | Sonta | 33 : 26 | Mladost | |||||
23.04
11:00
Senta
Gradnulica
11
22
|
23.04.2017 11:00 | Senta | 11 : 22 | Gradnulica |
23.04
18:00
Junior
Radnički
24
28
|
23.04.2017 18:00 | Junior | 24 : 28 | Radnički |
23.04
19:00
Minaqua Vojvodina
Mladost (NP)
21
25
|
23.04.2017 19:00 | Minaqua Vojvodina | 21 : 25 | Mladost (NP) |
23.04
19:00
Kraljevićevo
Forum
5
5
|
23.04.2017 19:00 | Kraljevićevo | 5 : 5 | Forum |
23.04
18:30
Niš 92
Put-inženjering
4
9
|
23.04.2017 18:30 | Niš 92 | 4 : 9 | Put-inženjering |
23.04
20:30
Fontana
Mašinac
4
7
|
23.04.2017 20:30 | Fontana | 4 : 7 | Mašinac | |||||
23.04
17:00
Ekonomac 2
RB
9
4
|
23.04.2017 17:00 | Ekonomac 2 | 9 : 4 | RB | |||||
23.04
10:00
Partenon
Kragujevac 2011
8
8
|
23.04.2017 10:00 | Partenon | 8 : 8 | Kragujevac 2011 | |||||
23.04
10:00
Raška
Olimp
5
3
|
23.04.2017 10:00 | Raška | 5 : 3 | Olimp |
23.04
19:00
Zlatar 033
Flach
3
0
|
23.04.2017 19:00 | Zlatar 033 | 3 : 0 | Flach |
23.04
19:00
Indians 2013
Sombor
11
3
|
23.04.2017 19:00 | Indians 2013 | 11 : 3 | Sombor | |||||
23.04
19:00
Kikinda
Tisa
1
7
|
23.04.2017 19:00 | Kikinda | 1 : 7 | Tisa |
23.04
Leskovac
Prokuplje
5
2
|
23.04.2017 | Leskovac | 5 : 2 | Prokuplje | |||||
23.04
18:00
Bele crkve
Rota
3
0
|
23.04.2017 18:00 | Bele crkve | 3 : 0 | Rota |
23.04
16:30
Vukovi Beograd
Celtis Sombor
42
6
|
23.04.2017 16:30 | Vukovi Beograd | 42 : 6 | Celtis Sombor | |||||
23.04
16:00
Panthers Pančevo
Indians Inđija
12
13
|
23.04.2017 16:00 | Panthers Pančevo | 12 : 13 | Indians Inđija | |||||
23.04
13:00
Blue Dragons Beograd
Sirmium Legionaries SM
13
6
|
23.04.2017 13:00 | Blue Dragons Beograd | 13 : 6 | Sirmium Legionaries SM |
23.04
15:30
Golden Bears Bor
Black Hornets
9
18
|
23.04.2017 15:30 | Golden Bears Bor | 9 : 18 | Black Hornets | |||||
23.04
15:00
Mammoths Kikinda
Pastuvi Požarevac
41
0
|
23.04.2017 15:00 | Mammoths Kikinda | 41 : 0 | Pastuvi Požarevac |
23.04
13:00
Knights Klek
Sharks Šabac
12
6
|
23.04.2017 13:00 | Knights Klek | 12 : 6 | Sharks Šabac |