19.11
13:00
RadniÄki (NP)
Omladinac
0
1
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.11
13:00
Crvena zvezda (NS)
Borac (S)
3
2
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.11
13:00
RadniÄki (Zr)
VrŔac
2
1
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.11
13:00
TSC
Cement
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
RadniÄki (SM)
Sloga
2
3
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
19.11
13:00
BaÄka 1901
Bratstvo 1946
0
1
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 1 |
19.11
13:00
Mokra Gora
Å apine
1
1
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.11
13:00
FAP
RadniÄki 1923
1
1
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 1 | |||||||
19.11
13:00
Sloga (P)
Mihajlovac 1934
2
1
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.11
13:00
Å umadija 1903
Polet (LJ)
3
1
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 1 | |||||||
19.11
13:00
JoŔanica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
1
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 1 |
|
19.11
13:00
Sloga (D)
Moravac Orion
0
3
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 3 | |||||||
19.11
13:00
Timok
Vlasina
4
0
|
19.11.2016 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Trstenik PPT
Pukovac
4
2
|
19.11.2016 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
19.11
13:00
OFK SinÄeliÄ
Jedinstvo (P)
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 | |||||||
19.11
13:00
Jedinstvo (B)
Dunav
2
1
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 1 |
19.11
13:00
RadniÄki (NB)
GSP Polet
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
RadniÄki (O)
Teleoptik
1
2
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.11
13:00
IMT
Žarkovo
2
1
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 1 |
|
19.11
13:00
RadniÄki (S)
Tavankut
7
2
|
19.11.2016 13:00 | 7 : 2 |
|
||||||
19.11
13:00
Potisje
BaÄka (P)
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 |
|
19.11
13:00
Sloga
BuduÄnost (SC)
1
4
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
19.11
13:00
Jedinstvo (BK)
Dolina
7
1
|
19.11.2016 13:00 | 7 : 1 |
|
||||||
19.11
13:00
Sloboda
Vojvodina 1928
1
4
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
19.11
13:00
RadniÄki (S)
Dinamo 1945
0
3
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.11
13:00
VrŔac united
Proleter (BK)
4
0
|
19.11.2016 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
RadniÄki (K)
Kozara
2
0
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 0 |
|
19.11
13:00
Mladost (BJ)
Hajduk (Ä)
3
2
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.11
13:00
Slavija
Sloga
1
3
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.11
13:00
Jedinstvo (SP)
Kupinovo
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 |
|
19.11
13:00
RadniÄki (K)
SuŔica
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
TrepÄa
OvÄar
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 | |||||||
19.11
13:00
Slavija
KaraÄorÄe
1
1
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 1 |
|
19.11
13:00
Gruža
Napredak
4
1
|
19.11.2016 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
19.11
13:00
RadniÄki 1926
Å umadija (A)
1
1
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 1 |
|
19.11
13:00
Spartak 1924
Zadrugar
1
1
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.11
13:00
Sevojno
OFK OseÄina
1
1
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.11
13:00
RadniÄki Gorenje
Polimlje
2
0
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 0 | |||||||
19.11
13:00
Ribnica
Jedinstvo 1945
0
2
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 2 |
|
19.11
13:00
Brodoremont
Napredak
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
OFK Bor
Å arbanovac
1
2
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.11
13:00
TimoÄanin
BSK
0
0
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 0 |
|
19.11
13:00
Jedinstvo
Morava 1918
1
1
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 1 | |||||||
19.11
13:00
ŽitoraÄa
Trajal
0
3
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 3 |
|
19.11
13:00
Pusta reka
Balkanski
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
GFK DuboÄica
PÄinja
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Nebeski andjeli
Sloga (L)
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 |
|
19.11
13:00
Balkan Mirijevo
Jedinstvo
5
0
|
19.11.2016 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Milutinac
Avala
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 |
|
19.11
13:00
Proleter (RS)
BajŔa
2
3
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 3 | |||||||
19.11
13:00
NjegoÅ”
Jadran (F)
1
1
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 1 | |||||||
19.11
13:00
Panonija IM Topola
Vinogradar
2
2
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 2 |
19.11
13:00
ŽAK
Mladost (K)
4
0
|
19.11.2016 13:00 | 4 : 0 |
|
19.11
13:30
Partizan (U)
Jedinstvo (V)
1
0
|
19.11.2016 13:30 | 1 : 0 |
|
19.11
13:00
BileÄanin
OFK Kikinda
0
3
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.11
13:00
Krajina
Lehel
2
0
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Begej
Naftagas (B)
10
0
|
19.11.2016 13:00 | 10 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Mladost (L)
Mladost (BD)
0
9
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 9 |
|
19.11
13:00
Rudar
Jadran
2
0
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
1. Maj Ruma
Partizan
6
0
|
19.11.2016 13:00 | 6 : 0 |
|
19.11
13:00
OFK Futog
Vinogradar
6
1
|
19.11.2016 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
19.11
13:00
JugoviÄ
TSK
0
0
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Å ajkaÅ” 1908
Mladost
3
2
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.11
13:00
Omladinac
Jedinstvo
2
2
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 2 |
|
19.11
13:30
GoÄ
OFK Ras
4
0
|
19.11.2016 13:30 | 4 : 0 |
|
19.11
13:00
Jadran
BuduÄnost
1
1
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 1 |
|
19.11
13:00
Lunjevica
Brezak
3
2
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 2 |
19.11
13:00
Mladi borac
Udarnik
0
0
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Cerovac 2013
BuduÄnost
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 |
|
19.11
13:00
Sloga 33
TrgovaÄki
7
0
|
19.11.2016 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Äerdap
BuduÄnost (V)
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Polet (SD)
Napredak 1936
3
1
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 1 |
|
19.11
13:00
Mladost (P)
SindjeliÄ
2
0
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
RadniÄki Å abaÄki
Jevremovac
1
2
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 2 |
|
19.11
13:00
Radnik
Junior Novo Naselje
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 | |||||||
19.11
13:00
OFK JabuÄje
JoŔeva
7
0
|
19.11.2016 13:00 | 7 : 0 | |||||||
19.11
13:00
Pepeljevac
Tvrdojevac
5
1
|
19.11.2016 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
19.11
13:00
Banjani
Sovljak
1
2
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 2 |
19.11
13:30
PoreÄ
Branik
1
0
|
19.11.2016 13:30 | 1 : 0 |
|
19.11
13:00
Rudar (G)
TrebiÄ
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Rgotina
Kablovi
4
1
|
19.11.2016 13:00 | 4 : 1 |
19.11
13:00
OFK Tekstilac
Hajduk
3
2
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 2 | |||||||
19.11
13:00
Resavac
Morava
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 |
|
19.11
13:00
Blagotin
Parunovac
4
0
|
19.11.2016 13:00 | 4 : 0 |
|
19.11
13:00
Vulkan
VrtiŔte
5
2
|
19.11.2016 13:00 | 5 : 2 |
|
||||||
19.11
13:00
Palilulac
Proleter (M)
1
2
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.11
13:00
Aluminijum
Proleter (DV)
2
6
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 6 |
19.11
13:00
Jedinstvo (Å )
Umac
0
2
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 2 |
19.11
13:00
Levosoje
TreŔnjevka
3
2
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.11
13:00
OFK Alakince
Mladost (S)
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 |
19.11
13:00
Borac 1805
Moravac
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 | |||||||
19.11
13:00
Rudar Stenjevac
Napredak (S)
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 |
|
19.11
13:00
Zenit
Sloga
2
3
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 3 |
|
19.11
13:00
OFK Draževac
Borac
1
2
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 2 | |||||||
19.11
13:00
Mladi Radnik
Polet (V)
1
4
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 4 | |||||||
19.11
13:00
Planinac 2015
Gredetin
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 |
19.11
13:00
Marjan MB
Real
2
1
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 1 |
|
19.11
13:00
Sloga
AFK
2
1
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.11
13:00
TornjoÅ”
Äoka
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 |
19.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
BaÄka
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 | |||||||
19.11
13:00
Centar
Susek
2
0
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 0 |
|
19.11
16:30
PopoviÄi
Mlada krila
1
1
|
19.11.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.11
16:30
Grdica
Jedinstvo (D)
2
1
|
19.11.2016 16:30 | 2 : 1 |
19.11
13:00
Omladinac (V)
Kotlenik
5
4
|
19.11.2016 13:00 | 5 : 4 |
19.11
13:00
Milicionar
Gorki
0
0
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Torpedo
Cer
2
1
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 1 |
|
19.11
13:00
DuŔan Silni
RadniÄki (Š)
0
1
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 1 |
|
19.11
11:00
Velika Reka
Sloga (LÅ )
5
2
|
19.11.2016 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
19.11
13:30
Azbukovica
GuÄevo
0
3
|
19.11.2016 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
19.11
13:00
Jadar (S)
Prva Iskra
2
0
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 0 |
19.11
13:00
Rudar
Crvena Jabuka
2
0
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Vrelo Sport
Rubribreza
3
2
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 2 |
|
19.11
13:00
BuduÄnost
Kapidžija
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Gornji StepoÅ”
Knez Lazar
1
3
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.11
13:00
BSK
Mladost VPD
2
0
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 0 |
|
19.11
13:00
Varvarin
JugoviÄi
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 |
19.11
13:00
Sloboda
Mladost
1
5
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 5 |
|
||||||
19.11
13:00
NiŔavac
Lokomotiva
2
4
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 4 |
|
19.11
13:00
Velika Jasikova
Å ljivar
4
3
|
19.11.2016 13:00 | 4 : 3 | |||||||
19.11
13:00
Kastrum
Lovac
0
0
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 0 | |||||||
19.11
13:00
Kosovo
Mladost
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 |
19.11
13:30
Moravac (P)
Gornje Krajince
8
0
|
19.11.2016 13:30 | 8 : 0 |
|
||||||
19.11
13:30
Å FU Derbi 2016
Moravac (G)
5
3
|
19.11.2016 13:30 | 5 : 3 |
|
||||||
19.11
13:30
Todorovce
Mladost
3
1
|
19.11.2016 13:30 | 3 : 1 |
|
19.11
13:00
OFK Petrovac
Grbalj
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Iskra
Jedinstvo
1
2
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.11
13:00
BuduÄnost
LovÄen
5
0
|
19.11.2016 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
DeÄiÄ
Mladost
2
0
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Rudar
Bokelj
2
0
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Sutjeska
Zeta
0
0
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 0 |
|
19.11
17:00
Napredak
Crvena zvezda
0
1
|
19.11.2016 17:00 | 0 : 1 | |||||||
19.11
13:30
Borac
Metalac
1
2
|
19.11.2016 13:30 | 1 : 2 | |||||||
19.11
13:30
Spartak ŽK
Voždovac
0
2
|
19.11.2016 13:30 | 0 : 2 | |||||||
19.11
13:30
ÄukariÄki
RadniÄki (N)
4
1
|
19.11.2016 13:30 | 4 : 1 | |||||||
19.11
13:30
Javor Matis
Radnik
1
0
|
19.11.2016 13:30 | 1 : 0 | |||||||
19.11
17:00
Vojvodina
Novi Pazar
3
0
|
19.11.2016 17:00 | 3 : 0 | |||||||
19.11
15:00
Partizan
OFK BaÄka
1
0
|
19.11.2016 15:00 | 1 : 0 |
19.11
13:00
MaÄva
InÄija
1
2
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 2 | |||||||
19.11
13:00
Sloboda
Bežanija
2
2
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 2 | |||||||
19.11
13:00
Zemun
Dinamo
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 | |||||||
19.11
13:00
Proleter
Jagodina
2
1
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 1 | |||||||
19.11
13:00
Kolubara
OFK Beograd
3
3
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 3 | |||||||
19.11
13:00
OFK Odžaci
SindjeliÄ
1
2
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 2 | |||||||
19.11
13:00
BSK BorÄa
ÄSK Pivara
3
2
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 2 |
19.11
18:30
Tottenham
West Ham
3
2
|
19.11.2016 18:30 | 3 : 2 |
|
||||||
19.11
16:00
Crystal Palace
Manchester City
1
2
|
19.11.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.11
16:00
Everton
Swansea
1
1
|
19.11.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.11
16:00
Southampton
Liverpool
0
0
|
19.11.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
19.11
16:00
Stoke
Bournemouth
0
1
|
19.11.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.11
16:00
Sunderland
Hull
3
0
|
19.11.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.11
16:00
Watford
Leicester
2
1
|
19.11.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.11
13:30
Manchester Utd
Arsenal
1
1
|
19.11.2016 13:30 | 1 : 1 |
|
19.11
15:30
Borussia M'gladbach
Kƶln
1
2
|
19.11.2016 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
19.11
15:30
Mainz 05
Freiburg
4
2
|
19.11.2016 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
19.11
15:30
Wolfsburg
Schalke 04
0
1
|
19.11.2016 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
19.11
15:30
Augsburg
Hertha BSC
0
0
|
19.11.2016 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
19.11
15:30
Darmstadt 98
Ingolstadt
0
1
|
19.11.2016 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
19.11
18:30
Borussia Dortmund
Bayern
1
0
|
19.11.2016 18:30 | 1 : 0 |
|
19.11
15:00
Chievo
Cagliari
1
0
|
19.11.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.11
18:00
Udinese
Napoli
1
2
|
19.11.2016 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.11
20:45
Juventus
Pescara
3
0
|
19.11.2016 20:45 | 3 : 0 |
|
19.11
17:00
PSG
Nantes
2
0
|
19.11.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.11
20:00
Nancy
Dijon
1
0
|
19.11.2016 20:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.11
20:00
Bastia
Montpellier
1
1
|
19.11.2016 20:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.11
20:00
Toulouse
Metz
1
2
|
19.11.2016 20:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.11
20:00
Rennes
Angers
1
1
|
19.11.2016 20:00 | 1 : 1 |
|
19.11
13:00
La CoruƱa
Sevilla
2
3
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
19.11
16:15
Barcelona
MƔlaga
0
0
|
19.11.2016 16:15 | 0 : 0 |
|
||||||
19.11
18:30
Eibar
Celta Vigo
1
0
|
19.11.2016 18:30 | 1 : 0 |
|
||||||
19.11
20:45
AtlƩtico Madrid
Real Madrid
0
3
|
19.11.2016 20:45 | 0 : 3 |
|
19.11
13:00
ObiliÄ
Sloga RadniÄki
0
3
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.11
13:00
MaŔinac Trejs PZP
Crvena zvezda
0
3
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 3 |
|
19.11
11:00
RadniÄki (P)
Jagodina
5
0
|
19.11.2016 11:00 | 5 : 0 | |||||||
19.11
13:00
Crvena zvezda
RadniÄki (N)
4
2
|
19.11.2016 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
19.11
12:00
Napredak
Vojvodina
1
0
|
19.11.2016 12:00 | 1 : 0 |
|
19.11
14:00
Jedinstvo
RadniÄki Stobex
6
0
|
19.11.2016 14:00 | 6 : 0 |
|
||||||
19.11
11:00
ŽelezniÄar
RadniÄki Å abaÄki
5
0
|
19.11.2016 11:00 | 5 : 0 |
|
19.11
09:00
IM Rakovica
Studentski Grad
1
1
|
19.11.2016 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.11
13:00
Brodarac 2
Internacional
1
3
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.11
13:00
Bežanija
Sindjelic
0
4
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 4 |
|
19.11
11:00
Jugoslavija
Strela
3
1
|
19.11.2016 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.11
11:00
Borac (St)
Polet
5
2
|
19.11.2016 11:00 | 5 : 2 |
|
19.11
11:00
Trudbenik
Omladinac
0
2
|
19.11.2016 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.11
14:00
VrÄin
011
0
8
|
19.11.2016 14:00 | 0 : 8 |
|
||||||
19.11
10:00
BuduÄnost
Srem
0
6
|
19.11.2016 10:00 | 0 : 6 |
|
19.11
10:00
SinÄeliÄ MK
Voždovac MK
1
1
|
19.11.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
19.11
13:30
Crvena zvezda
Moravac Orion
5
0
|
19.11.2016 13:30 | 5 : 0 | |||||||
19.11
13:00
Kiker
Novi Pazar
1
2
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 2 | |||||||
19.11
11:00
Rad
Zemun
2
2
|
19.11.2016 11:00 | 2 : 2 | |||||||
19.11
12:00
Studentski Grad
Brodarac
0
0
|
19.11.2016 12:00 | 0 : 0 | |||||||
19.11
10:30
Teleoptik
Vojvodina
1
4
|
19.11.2016 10:30 | 1 : 4 |
19.11
10:00
Vojvodina
Borac
3
1
|
19.11.2016 10:00 | 3 : 1 |
19.11
13:00
Dunav
Å evac
1
1
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 1 |
|
19.11
10:00
Strelac
Crvena Zastava
3
3
|
19.11.2016 10:00 | 3 : 3 |
19.11
Hajduk
Beograd 1929
0
3
|
19.11.2016 | 0 : 3 |
|
||||||
19.11
Vinca
Dorcol
3
3
|
19.11.2016 | 3 : 3 |
|
19.11
13:00
Rad MK
011 MK
1
1
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.11
13:00
BASK MK
SinÄeliÄ MK
0
1
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 1 |
19.11
13:00
BaÄinac
Kolonija 11421
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
AF Duljaj
Sloga 33
1
2
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.11
13:00
Morava
Plana
0
7
|
19.11.2016 13:00 | 0 : 7 |
|
||||||
19.11
13:00
PetliÄ 2006
Zvižd
1
5
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 5 |
|
||||||
19.11
13:00
Presing
GFK Jasenica 1911
3
0
|
19.11.2016 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.11
13:00
Pinkum
Smederevo 1924
2
4
|
19.11.2016 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
19.11
13:00
Cepelin 026
Å umadija
1
0
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 0 |
|
19.11
10:00
Proleter
Arena Su
0
3
|
19.11.2016 10:00 | 0 : 3 |
|
19.11
11:00
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
8
0
|
19.11.2016 11:00 | 8 : 0 |
|
||||||
19.11
11:00
Borac
Sloga
0
2
|
19.11.2016 11:00 | 0 : 2 |
|
19.11
09:00
Rad MK
Altina MK
1
3
|
19.11.2016 09:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.11
10:00
Voždovac MK
Crvena zvezda MK
1
1
|
19.11.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
19.11
13:00
Beograd 1929 MK
Kosmaj MK
1
3
|
19.11.2016 13:00 | 1 : 3 |
|
19.11
14:00
Prva Iskra MK
PKB MK
1
2
|
19.11.2016 14:00 | 1 : 2 |
|
19.11
Jagodina
LevaÄ
19
0
|
19.11.2016 | 19 : 0 |
19.11
11:00
Subotica
CFK
0
0
|
19.11.2016 11:00 | 0 : 0 |
|
19.11
11:00
OFK National AG
OFK AS
3
4
|
19.11.2016 11:00 | 3 : 4 |
|
19.11
10:00
DonjoŔorac
Sunrise Å abac
|
19.11.2016 10:00 |
|
|||||||
19.11
10:00
Tamnava 2016
MaÄva 2005
|
19.11.2016 10:00 |
|
|||||||
19.11
10:00
POFK Äivija
POFK Letnjikovac
|
19.11.2016 10:00 |
|
|||||||
19.11
10:00
Jedinstvo 1945
RadniÄki (K)
|
19.11.2016 10:00 |
|
|||||||
19.11
10:00
POFK Savacium
MaÄva
|
19.11.2016 10:00 |
|
19.11
09:30
BSK 1925 B
Lokomotiva V
1
0
|
19.11.2016 09:30 | 1 : 0 |
|
||||||
19.11
15:00
Brodarac 1947
IMT
1
2
|
19.11.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
19.11
18:00
Dunav 2014
Sveti ÄorÄe
83
64
|
19.11.2016 18:00 | 83 : 64 | |||||||
19.11
17:00
Akademik
Hajduk
102
83
|
19.11.2016 17:00 | 102 : 83 | |||||||
19.11
20:00
Crvenka
Topola
71
93
|
19.11.2016 20:00 | 71 : 93 | |||||||
19.11
20:00
RadniÄki
Jedinstvo
87
80
|
19.11.2016 20:00 | 87 : 80 |
19.11
19:00
KKK RadniÄki
ŽelezniÄar
84
60
|
19.11.2016 19:00 | 84 : 60 | |||||||
19.11
19:00
Zlatar
Klik
75
68
|
19.11.2016 19:00 | 75 : 68 |
19.11
19:00
Morava
OKK Junior
82
76
|
19.11.2016 19:00 | 82 : 76 | |||||||
19.11
15:30
Zdravlje Leskovac
Jablanica
75
56
|
19.11.2016 15:30 | 75 : 56 | |||||||
19.11
18:00
Sokobanja
Radan
106
73
|
19.11.2016 18:00 | 106 : 73 | |||||||
19.11
20:00
Vlasotince
Prokuplje
81
87
|
19.11.2016 20:00 | 81 : 87 | |||||||
19.11
16:30
KurŔumlija
Dimitrovgrad
59
83
|
19.11.2016 16:30 | 59 : 83 |
19.11
16:45
Borac
Ras
92
86
|
19.11.2016 16:45 | 92 : 86 | |||||||
19.11
12:15
Torlak
BorÄa
73
85
|
19.11.2016 12:15 | 73 : 85 | |||||||
19.11
13:00
Slodes
LA Basket
66
83
|
19.11.2016 13:00 | 66 : 83 | |||||||
19.11
18:00
Žarkovo
RadniÄki (O)
91
71
|
19.11.2016 18:00 | 91 : 71 |
19.11
18:00
Velika Kikinda
Sloboda NS
89
68
|
19.11.2016 18:00 | 89 : 68 | |||||||
19.11
19:00
Odžaci
SO KoÅ”
85
58
|
19.11.2016 19:00 | 85 : 58 | |||||||
19.11
12:30
Mladost Veternik
Sivac
110
56
|
19.11.2016 12:30 | 110 : 56 | |||||||
19.11
14:00
BuduÄnost
Petrovgrad
91
67
|
19.11.2016 14:00 | 91 : 67 |
19.11
17:00
BNS
Å imanovci
51
76
|
19.11.2016 17:00 | 51 : 76 | |||||||
19.11
19:00
Omladinac
Lokomotiva 2016
96
72
|
19.11.2016 19:00 | 96 : 72 | |||||||
19.11
17:10
Vojka
Jedinstvo
59
72
|
19.11.2016 17:10 | 59 : 72 |
19.11
18:00
Mladost 2014
RaÄevac
77
75
|
19.11.2016 18:00 | 77 : 75 |
19.11
13:00
Užice
ÄaÄak 94
79
71
|
19.11.2016 13:00 | 79 : 71 |
19.11
16:00
Požarevac
Stari Ras
97
55
|
19.11.2016 16:00 | 97 : 55 | |||||||
19.11
13:15
Napredak Junior
Bane
92
64
|
19.11.2016 13:15 | 92 : 64 | |||||||
19.11
17:00
GoÄ
Sloga (PM)
90
54
|
19.11.2016 17:00 | 90 : 54 |
19.11
18:15
BASK
Novi Beograd 7
75
54
|
19.11.2016 18:15 | 75 : 54 | |||||||
19.11
14:15
Torlak 2
Eko Sport
66
87
|
19.11.2016 14:15 | 66 : 87 |
19.11
16:30
Zicer
Mladost Vesna
60
72
|
19.11.2016 16:30 | 60 : 72 | |||||||
19.11
16:30
Jugbasket
Omladinac 016
89
60
|
19.11.2016 16:30 | 89 : 60 |
19.11
19:00
Zadar
Partizan NIS
69
76
|
19.11.2016 19:00 | 69 : 76 | |||||||
19.11
17:00
Mega Leks
Mornar
93
87
|
19.11.2016 17:00 | 93 : 87 | |||||||
19.11
21:00
Krka
Igokea
72
88
|
19.11.2016 21:00 | 72 : 88 |
19.11
19:30
Konstantin
Mladost Admiral
56
76
|
19.11.2016 19:30 | 56 : 76 | |||||||
19.11
19:00
Spartak
Dunav
93
74
|
19.11.2016 19:00 | 93 : 74 | |||||||
19.11
19:00
Napredak Rubin
VrŔac
69
75
|
19.11.2016 19:00 | 69 : 75 |
19.11
18:00
Rtanj
RadniÄki 1950
60
79
|
19.11.2016 18:00 | 60 : 79 | |||||||
19.11
19:00
Futog Tupanjac MD
Sloboda
81
85
|
19.11.2016 19:00 | 81 : 85 | |||||||
19.11
20:30
Vojvodina
Napredak Bosphorus
85
71
|
19.11.2016 20:30 | 85 : 71 |
19.11
11:00
Užice
MileŔevac
39
96
|
19.11.2016 11:00 | 39 : 96 | |||||||
19.11
13:00
Prijepolje
ZveÄan
23
69
|
19.11.2016 13:00 | 23 : 69 |
19.11
19:30
TopliÄanin 2012
Actavis academy
52
67
|
19.11.2016 19:30 | 52 : 67 |
19.11
19:00
Srbobran
Hajduk
80
63
|
19.11.2016 19:00 | 80 : 63 | |||||||
19.11
18:00
BeoÄin
Jadran
102
23
|
19.11.2016 18:00 | 102 : 23 |
19.11
Kolubara LA 2013
MIX
20
0
|
19.11.2016 | 20 : 0 |
|
||||||
19.11
ŽelezniÄar
Mladost 014
69
67
|
19.11.2016 | 69 : 67 |
|
19.11
15:30
Borac
Mega Bemax
74
82
|
19.11.2016 15:30 | 74 : 82 | |||||||
19.11
17:00
Sloga
Vizura Shark
69
74
|
19.11.2016 17:00 | 69 : 74 | |||||||
19.11
16:00
Sport's World
Konstantin
68
62
|
19.11.2016 16:00 | 68 : 62 | |||||||
19.11
12:30
Zemun
Mladost (Ä)
81
58
|
19.11.2016 12:30 | 81 : 58 | |||||||
19.11
13:30
Hisar
Crvena zvezda M:TS
48
100
|
19.11.2016 13:30 | 48 : 100 |
19.11
Inter koÅ”
MIX
42
48
|
19.11.2016 | 42 : 48 | |||||||
19.11
Mladost
ŽelezniÄar
64
93
|
19.11.2016 | 64 : 93 |
|
19.11
OKK Å abac
Koceljeva
20
0
|
19.11.2016 | 20 : 0 |
|
||||||
19.11
Student 014
LA Basket
20
0
|
19.11.2016 | 20 : 0 |
|
||||||
19.11
MIX 1
Mionica
20
0
|
19.11.2016 | 20 : 0 |
|
||||||
19.11
MIX 2
ŽelezniÄar
20
0
|
19.11.2016 | 20 : 0 |
|
19.11
RaÄevac
MIX 2
20
0
|
19.11.2016 | 20 : 0 |
|
||||||
19.11
Student 014
LA Basket
20
0
|
19.11.2016 | 20 : 0 |
|
||||||
19.11
MIX 1
Mionica
20
0
|
19.11.2016 | 20 : 0 |
|
||||||
19.11
Inter koÅ”
ŽelezniÄar
20
0
|
19.11.2016 | 20 : 0 |
|
19.11
RaÄevac
OseÄina
20
0
|
19.11.2016 | 20 : 0 |
|
||||||
19.11
Student
Mladost 014
20
0
|
19.11.2016 | 20 : 0 |
|
||||||
19.11
MIX
Mionica
20
0
|
19.11.2016 | 20 : 0 |
|
19.11
19:00
Stig
KaraÄorÄe
3
0
|
19.11.2016 19:00 | 3 : 0 | |||||||
19.11
20:00
Loznica
Lucky Star
3
0
|
19.11.2016 20:00 | 3 : 0 |
19.11
19:00
GraÄac
Lotus
3
0
|
19.11.2016 19:00 | 3 : 0 |
19.11
15:45
Banat
Vojvodina 2
3
1
|
19.11.2016 15:45 | 3 : 1 |
19.11
14:30
TopliÄanin
Vranje
3
0
|
19.11.2016 14:30 | 3 : 0 | |||||||
19.11
19:00
Hajduk Veljko
Ozren
3
0
|
19.11.2016 19:00 | 3 : 0 |
19.11
19:00
Jedinstvo (SP)
Partizan
3
0
|
19.11.2016 19:00 | 3 : 0 | |||||||
19.11
18:00
Vojvodina NS Seme
Ribnica
3
1
|
19.11.2016 18:00 | 3 : 1 | |||||||
19.11
17:00
NiÅ” IGM Mladost
Novi Pazar
3
1
|
19.11.2016 17:00 | 3 : 1 |
19.11
18:00
Borac
Mladi radnik
2
3
|
19.11.2016 18:00 | 2 : 3 | |||||||
19.11
17:00
Kosovska Mitrovica
FAP Livnica
3
1
|
19.11.2016 17:00 | 3 : 1 | |||||||
19.11
19:00
VGSK
VA 014 Gorenje
0
3
|
19.11.2016 19:00 | 0 : 3 |
19.11
18:00
Metalac Takovo
Antena
3
0
|
19.11.2016 18:00 | 3 : 0 | |||||||
19.11
16:00
Napredak 037
Timok
3
2
|
19.11.2016 16:00 | 3 : 2 | |||||||
19.11
17:00
BavaniŔte
BeÄej
1
3
|
19.11.2016 17:00 | 1 : 3 | |||||||
19.11
16:00
Užice
Mladenovac
0
3
|
19.11.2016 16:00 | 0 : 3 |
19.11
16:35
Kralj
Lazarevac
2
3
|
19.11.2016 16:35 | 2 : 3 | |||||||
19.11
17:00
Srbijanka 014
Ribnica
3
1
|
19.11.2016 17:00 | 3 : 1 |
19.11
17:00
Å umadija
Mladi Radnik
3
0
|
19.11.2016 17:00 | 3 : 0 |
19.11
17:00
LeposaviÄ
Zlatibor
0
3
|
19.11.2016 17:00 | 0 : 3 |
19.11
12:00
TopliÄanin
Stampedo
3
2
|
19.11.2016 12:00 | 3 : 2 | |||||||
19.11
18:00
ParaÄin
Bor
3
2
|
19.11.2016 18:00 | 3 : 2 | |||||||
19.11
19:00
Radan
Desetka
2
3
|
19.11.2016 19:00 | 2 : 3 |
19.11
17:00
Mladost (NP)
Novi Sad
3
2
|
19.11.2016 17:00 | 3 : 2 | |||||||
19.11
14:00
Partizan
Mladost (I)
3
0
|
19.11.2016 14:00 | 3 : 0 | |||||||
19.11
16:00
Futog vest
Elan Volej
3
2
|
19.11.2016 16:00 | 3 : 2 | |||||||
19.11
15:00
Odbojka 013
Apatin
3
1
|
19.11.2016 15:00 | 3 : 1 |
19.11
Mladost 2000
UÅ”Äe
3
1
|
19.11.2016 | 3 : 1 | |||||||
19.11
Gimnazijalac 2
Župa
3
0
|
19.11.2016 | 3 : 0 | |||||||
19.11
Kraljevo
Sportisimo
3
2
|
19.11.2016 | 3 : 2 | |||||||
19.11
Kopaonik
Napredak 037
0
3
|
19.11.2016 | 0 : 3 |
19.11
Mokra Gora 2
Koteks
0
3
|
19.11.2016 | 0 : 3 | |||||||
19.11
Bane
Kosovska Mitrovica
2
3
|
19.11.2016 | 2 : 3 | |||||||
19.11
ZveÄan
Volej stars junior
1
3
|
19.11.2016 | 1 : 3 | |||||||
19.11
RaŔka
Novi Pazar
0
3
|
19.11.2016 | 0 : 3 |
19.11
Å trand Volej
Dunav Volej
1
3
|
19.11.2016 | 1 : 3 |
|
||||||
19.11
Slavija
BeoÄin Metal
3
1
|
19.11.2016 | 3 : 1 |
|
||||||
19.11
Star
Libero
3
1
|
19.11.2016 | 3 : 1 |
|
||||||
19.11
GrbiÄ
NS Tim
1
3
|
19.11.2016 | 1 : 3 |
|
||||||
19.11
NS Volej tim
Lavice 07
3
0
|
19.11.2016 | 3 : 0 |
|
19.11
ŽitiŔte
KrajiŔnik
3
0
|
19.11.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
19.11
Banat
InÄija
3
0
|
19.11.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
19.11
Kikinda
Mladost 2
3
1
|
19.11.2016 | 3 : 1 |
|
||||||
19.11
BeÄej
Proleter
3
2
|
19.11.2016 | 3 : 2 |
|
19.11
Soko
Blok aut
0
3
|
19.11.2016 | 0 : 3 |
|
||||||
19.11
Gox-IN
Prvi Tempo
3
1
|
19.11.2016 | 3 : 1 |
|
||||||
19.11
CVS
Maks
0
3
|
19.11.2016 | 0 : 3 |
|
||||||
19.11
Hajduk
Trijumf 2013
3
0
|
19.11.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
19.11
Merkur
Sutjeska
3
0
|
19.11.2016 | 3 : 0 |
|
19.11
14:00
ŽOK 030
Knjaževac
1
3
|
19.11.2016 14:00 | 1 : 3 |
19.11
Mitrovica 2
Prvi Tempo
0
3
|
19.11.2016 | 0 : 3 |
|
||||||
19.11
Radinci Volej
Mitrovica
3
0
|
19.11.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
19.11
Sirmium
Sloga
0
3
|
19.11.2016 | 0 : 3 |
|
19.11
19:00
Jedinstvo (U)
Dinamo
0
3
|
19.11.2016 19:00 | 0 : 3 | |||||||
19.11
19:00
TENT
MD Zrenjanin
3
0
|
19.11.2016 19:00 | 3 : 0 | |||||||
19.11
15:00
Futog
Crvena zvezda
0
3
|
19.11.2016 15:00 | 0 : 3 |
19.11
19:00
Klek SrbijaŔume
Vranje
3
2
|
19.11.2016 19:00 | 3 : 2 | |||||||
19.11
20:00
Leskovac 98
Takovo Zvezda Helios
1
3
|
19.11.2016 20:00 | 1 : 3 | |||||||
19.11
20:00
Eaton Srem Tempo
Roda
3
0
|
19.11.2016 20:00 | 3 : 0 |
19.11
18:00
Sterija
Valjevo
2
3
|
19.11.2016 18:00 | 2 : 3 | |||||||
19.11
18:00
Ub
Borac (Ä)
3
0
|
19.11.2016 18:00 | 3 : 0 | |||||||
19.11
18:00
Ivanjica
Tutin
3
0
|
19.11.2016 18:00 | 3 : 0 |
19.11
20:00
Jedinstvo
Kikinda
23
20
|
19.11.2016 20:00 | 23 : 20 |
|
||||||
19.11
18:00
Vrbas
Sivac
32
21
|
19.11.2016 18:00 | 32 : 21 |
|
||||||
19.11
18:00
Crvenka
Banatski Karlovac
25
24
|
19.11.2016 18:00 | 25 : 24 |
|
||||||
19.11
19:30
Crvena Zvezda
Mladost
22
27
|
19.11.2016 19:30 | 22 : 27 |
|
19.11
19:00
Loznica
Metalac
25
23
|
19.11.2016 19:00 | 25 : 23 | |||||||
19.11
21:00
Sportski Centar Voždovac 2012
Studentski grad
24
25
|
19.11.2016 21:00 | 24 : 25 | |||||||
19.11
19:30
Novi Beograd
MaÄva
33
27
|
19.11.2016 19:30 | 33 : 27 | |||||||
19.11
19:30
PKB
RadniÄki
22
19
|
19.11.2016 19:30 | 22 : 19 |
19.11
19:00
BSK Heba
Jagodina
29
34
|
19.11.2016 19:00 | 29 : 34 | |||||||
19.11
19:00
Planinka
Jastrebac
22
21
|
19.11.2016 19:00 | 22 : 21 | |||||||
19.11
19:00
RadniÄki
ORK Bor
30
23
|
19.11.2016 19:00 | 30 : 23 |
19.11
20:00
Župa 54
Napredak
35
26
|
19.11.2016 20:00 | 35 : 26 |
19.11
20:15
Ub
GuÄevo
35
16
|
19.11.2016 20:15 | 35 : 16 | |||||||
19.11
18:00
Palanka
DorÄol
28
27
|
19.11.2016 18:00 | 28 : 27 |
19.11
19:30
Rudar
Majdanpek
28
33
|
19.11.2016 19:30 | 28 : 33 | |||||||
19.11
19:00
Knjaževac
Bor 2
27
26
|
19.11.2016 19:00 | 27 : 26 | |||||||
19.11
17:00
Mladost 1949
Äerdap
22
19
|
19.11.2016 17:00 | 22 : 19 |
19.11
18:00
Pobednik
Å amot 65 2
30
23
|
19.11.2016 18:00 | 30 : 23 |
|
||||||
19.11
15:00
Bane
Užice
40
27
|
19.11.2016 15:00 | 40 : 27 |
|
19.11
17:00
GraniÄar
Rusin
22
29
|
19.11.2016 17:00 | 22 : 29 | |||||||
19.11
20:00
Prigrevica
Vojput 2
34
26
|
19.11.2016 20:00 | 34 : 26 | |||||||
19.11
16:00
KljajiÄevo
Somborelektro
27
33
|
19.11.2016 16:00 | 27 : 33 | |||||||
19.11
17:00
Borac
GrafiÄar
23
27
|
19.11.2016 17:00 | 23 : 27 |
19.11
19:00
Ruma
Titel
21
31
|
19.11.2016 19:00 | 21 : 31 |
|
||||||
19.11
20:00
Nova Pazova
Jedinstvo
43
20
|
19.11.2016 20:00 | 43 : 20 |
|
19.11
18:00
Požarevac
Vojvodina
26
32
|
19.11.2016 18:00 | 26 : 32 | |||||||
19.11
19:00
Morava
JugoviÄ
27
26
|
19.11.2016 19:00 | 27 : 26 | |||||||
19.11
18:30
Metaloplastika
Å amot 65
23
26
|
19.11.2016 18:30 | 23 : 26 |
19.11
17:30
DuboÄica 54
Kolubara
32
24
|
19.11.2016 17:30 | 32 : 24 | |||||||
19.11
19:00
Mokra Gora
Zlatar
24
22
|
19.11.2016 19:00 | 24 : 22 | |||||||
19.11
20:00
Novi Pazar
InÄija
25
20
|
19.11.2016 20:00 | 25 : 20 | |||||||
19.11
19:00
Vranje 1957
Proleter
29
31
|
19.11.2016 19:00 | 29 : 31 |
19.11
16:00
KuÄevo
ORK Beograd
38
35
|
19.11.2016 16:00 | 38 : 35 | |||||||
19.11
20:30
MaÄva
Beograd
29
26
|
19.11.2016 20:30 | 29 : 26 | |||||||
19.11
17:00
Rudar
RadniÄki
25
33
|
19.11.2016 17:00 | 25 : 33 | |||||||
19.11
17:00
ORK Loznica
Grand Zvezda
33
28
|
19.11.2016 17:00 | 33 : 28 |
19.11
18:00
Mladost
ŽitoraÄa
17
28
|
19.11.2016 18:00 | 17 : 28 | |||||||
19.11
12:30
Naisa 2
RadniÄki
29
25
|
19.11.2016 12:30 | 29 : 25 | |||||||
19.11
17:00
Pirot
Äerdap
30
24
|
19.11.2016 17:00 | 30 : 24 |
19.11
19:30
Jadran Lider
Temerin
25
24
|
19.11.2016 19:30 | 25 : 24 |
|
||||||
19.11
17:00
Petrovaradin
Partizan
29
36
|
19.11.2016 17:00 | 29 : 36 |
|
||||||
19.11
18:30
Halas Jožef
Mladost
38
25
|
19.11.2016 18:30 | 38 : 25 |
|
||||||
19.11
18:00
Ravangrad
Laki
30
31
|
19.11.2016 18:00 | 30 : 31 |
|
19.11
17:30
Vlasotince
Vranje
33
24
|
19.11.2016 17:30 | 33 : 24 | |||||||
19.11
12:00
Jagodina 2
Hajduk Veljko
24
15
|
19.11.2016 12:00 | 24 : 15 | |||||||
19.11
15:00
NiŔka Banja
Bor - RTB 2
35
10
|
19.11.2016 15:00 | 35 : 10 |
19.11
16:30
Medicinar
RadniÄki KG
36
23
|
19.11.2016 16:30 | 36 : 23 | |||||||
19.11
20:00
Kikinda
Sloga
23
18
|
19.11.2016 20:00 | 23 : 18 | |||||||
19.11
19:00
Jagodina
Junior
33
31
|
19.11.2016 19:00 | 33 : 31 | |||||||
19.11
19:00
ŽelezniÄar
Naisa
18
21
|
19.11.2016 19:00 | 18 : 21 |
19.11
17:30
Župa
Mladost (NP)
16
28
|
19.11.2016 17:30 | 16 : 28 | |||||||
19.11
20:30
PanÄevo
Voždovac 1955
17
24
|
19.11.2016 20:30 | 17 : 24 |
19.11
Jadran Carine
Budva
10
4
|
19.11.2016 | 10 : 4 | |||||||
19.11
HAVK Mladost
Primorje EB
10
9
|
19.11.2016 | 10 : 9 | |||||||
19.11
Partizan Raiffeisen
Jug CO
5
11
|
19.11.2016 | 5 : 11 |
|
||||||
19.11
Mornar BS
Jadran Split
11
9
|
19.11.2016 | 11 : 9 |
19.11
Solaris
Zadar 1952
6
8
|
19.11.2016 | 6 : 8 |
|
||||||
19.11
Primorac
BVK Crvena zvezda
8
5
|
19.11.2016 | 8 : 5 |
|
||||||
19.11
MedveÅ”Äak
OVK POÅ K
8
14
|
19.11.2016 | 8 : 14 |
|
||||||
19.11
VA Cattaro
Å abac
7
16
|
19.11.2016 | 7 : 16 |
|
19.11
Nais
Dunav
11
10
|
19.11.2016 | 11 : 10 |
|
||||||
19.11
Banjica
Beograd
13
11
|
19.11.2016 | 13 : 11 |
|
19.11
Spartak Prozivka
Polet
14
6
|
19.11.2016 | 14 : 6 |
|
||||||
19.11
BeÄej
Banja Luka
9
7
|
19.11.2016 | 9 : 7 |
|
||||||
19.11
Proleter
ŽAK
10
21
|
19.11.2016 | 10 : 21 |
|
19.11
Singidunum
GoÄ
12
5
|
19.11.2016 | 12 : 5 |
|
||||||
19.11
Rasina
DorÄol
8
11
|
19.11.2016 | 8 : 11 |
|
||||||
19.11
KVK RadniÄki
Novi Beograd 011
15
10
|
19.11.2016 | 15 : 10 |
|
19.11
Novi Beograd 011
Senta
10
11
|
19.11.2016 | 10 : 11 |
|
||||||
19.11
TaÅ” 2000
Vojvodina
7
15
|
19.11.2016 | 7 : 15 |
|
19.11
20:00
Ivanjica
RaŔka
4
0
|
19.11.2016 20:00 | 4 : 0 |
|
||||||
19.11
18:30
MaŔinac
Olimp
4
5
|
19.11.2016 18:30 | 4 : 5 |
|
19.11
21:00
Bezbednost 192
Bajina BaŔta
3
11
|
19.11.2016 21:00 | 3 : 11 |
|
19.11
16:15
Srpska BGD
Sopot
5
2
|
19.11.2016 16:15 | 5 : 2 |
|
19.11
17:30
Miners
Aleksinac 2015
3
0
|
19.11.2016 17:30 | 3 : 0 |
19.11
20:00
LeteÄi Holandjanin
KalÄa
2
2
|
19.11.2016 20:00 | 2 : 2 | |||||||
19.11
20:30
FON
Nova Pazova
6
2
|
19.11.2016 20:30 | 6 : 2 | |||||||
19.11
17:00
Novi Pazar
Jastrebac
7
1
|
19.11.2016 17:00 | 7 : 1 |
19.11
17:30
Partizan
Crvena zvezda
2
4
|
19.11.2016 17:30 | 2 : 4 |
19.11
18:00
ECE Celje
Playboy Slavija
3
1
|
19.11.2016 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.11
19:00
Maribor
Medvescak
4
2
|
19.11.2016 19:00 | 4 : 2 |
|