12.11
13:00
Omladinac
Bačka 1901
2
1
|
12.11.2016 13:00 | Omladinac | 2 : 1 | Bačka 1901 | |||||
12.11
13:00
Bratstvo 1946
Železničar
4
0
|
12.11.2016 13:00 | Bratstvo 1946 | 4 : 0 | Železničar | |||||
12.11
13:00
Radnički (Š)
Radnički (SM)
1
2
|
12.11.2016 13:00 | Radnički (Š) | 1 : 2 | Radnički (SM) | |||||
12.11
13:00
Sloga
TSC
1
1
|
12.11.2016 13:00 | Sloga | 1 : 1 | TSC | |||||
12.11
13:00
Cement
Radnički (Zr)
5
2
|
12.11.2016 13:00 | Cement | 5 : 2 | Radnički (Zr) |
12.11
13:00
Smederevo 1924
Jedinstvo Putevi
2
1
|
12.11.2016 13:00 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
12.11
13:00
Loznica
Karađorđe (T)
4
0
|
12.11.2016 13:00 | Loznica | 4 : 0 | Karađorđe (T) | |||||
12.11
13:00
Zlatibor (Č)
Jošanica
0
0
|
12.11.2016 13:00 | Zlatibor (Č) | 0 : 0 | Jošanica | |||||
12.11
13:00
Budućnost Krušik 2014
Šumadija 1903
4
0
|
12.11.2016 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 4 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
12.11
13:00
Radnički 1923
Mokra Gora
2
0
|
12.11.2016 13:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Mokra Gora | |||||
12.11
13:00
Šapine
Železničar
1
0
|
12.11.2016 13:00 | Šapine | 1 : 0 | Železničar |
12.11
13:30
Jedinstvo (P)
Radan
2
2
|
12.11.2016 13:30 | Jedinstvo (P) | 2 : 2 | Radan | |||||
12.11
13:30
Radnički (S)
Car Konstantin
1
2
|
12.11.2016 13:30 | Radnički (S) | 1 : 2 | Car Konstantin |
12.11
13:00
Sopot
IMT
2
0
|
12.11.2016 13:00 | Sopot | 2 : 0 | IMT | |||||
12.11
13:00
Teleoptik
Stepojevac Vaga
3
0
|
12.11.2016 13:00 | Teleoptik | 3 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
12.11
10:00
BASK
Radnički (NB)
1
2
|
12.11.2016 10:00 | BASK | 1 : 2 | Radnički (NB) | |||||
12.11
11:00
GSP Polet
Dorćol
0
2
|
12.11.2016 11:00 | GSP Polet | 0 : 2 | Dorćol | |||||
12.11
13:00
Rakovica
Crvena Zvezda
1
3
|
12.11.2016 13:00 | Rakovica | 1 : 3 | Crvena Zvezda |
12.11
13:00
Polet (K)
Mladost (T)
2
1
|
12.11.2016 13:00 | Polet (K) | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
12.11
13:00
Sloga (Č)
Zadrugar
2
0
|
12.11.2016 13:00 | Sloga (Č) | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
12.11
13:00
Mladost APA
Potisje
3
1
|
12.11.2016 13:00 | Mladost APA | 3 : 1 | Potisje | |||||
12.11
13:00
Srbobran
Tekstilac
4
1
|
12.11.2016 13:00 | Srbobran | 4 : 1 | Tekstilac | |||||
12.11
13:00
Bečej 1918
Subotica
6
0
|
12.11.2016 13:00 | Bečej 1918 | 6 : 0 | Subotica | |||||
12.11
13:00
OFK Vrbas
Radnički (S)
0
1
|
12.11.2016 13:00 | OFK Vrbas | 0 : 1 | Radnički (S) |
12.11
13:00
Budućnost (SC)
Slavia
3
1
|
12.11.2016 13:00 | Budućnost (SC) | 3 : 1 | Slavia | |||||
12.11
13:00
Kozara
Vršac united
3
0
|
12.11.2016 13:00 | Kozara | 3 : 0 | Vršac united | |||||
12.11
13:00
Proleter (BK)
Polet (N)
2
2
|
12.11.2016 13:00 | Proleter (BK) | 2 : 2 | Polet (N) | |||||
12.11
13:00
Jedinstvo (NB)
Radnički (S)
3
3
|
12.11.2016 13:00 | Jedinstvo (NB) | 3 : 3 | Radnički (S) | |||||
12.11
13:00
Dinamo 1945
Sloboda
4
1
|
12.11.2016 13:00 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | Sloboda |
12.11
13:00
Veternik
Borac
2
0
|
12.11.2016 13:00 | Veternik | 2 : 0 | Borac | |||||
12.11
13:00
Sloga
Sofeks
0
0
|
12.11.2016 13:00 | Sloga | 0 : 0 | Sofeks | |||||
12.11
13:00
ŽSK
Mladost (BJ)
0
5
|
12.11.2016 13:00 | ŽSK | 0 : 5 | Mladost (BJ) | |||||
12.11
13:00
Sremac Vojka
Index
1
2
|
12.11.2016 13:00 | Sremac Vojka | 1 : 2 | Index |
12.11
13:00
Takovo
Dragačevo
4
1
|
12.11.2016 13:00 | Takovo | 4 : 1 | Dragačevo | |||||
12.11
13:00
Sloboda (Č)
Miokovci
3
0
|
12.11.2016 13:00 | Sloboda (Č) | 3 : 0 | Miokovci | |||||
12.11
13:00
Sloga
Slavija
2
0
|
12.11.2016 13:00 | Sloga | 2 : 0 | Slavija | |||||
12.11
13:00
Ovčar
Radnički (K)
1
5
|
12.11.2016 13:00 | Ovčar | 1 : 5 | Radnički (K) |
12.11
13:00
Šumadija (A)
Gruža
0
3
|
12.11.2016 13:00 | Šumadija (A) | 0 : 3 | Gruža | |||||
12.11
13:00
Morava
Borac (Ž)
3
1
|
12.11.2016 13:00 | Morava | 3 : 1 | Borac (Ž) |
12.11
13:00
Jedinstvo 1945
Jedinstvo (Ub)
0
6
|
12.11.2016 13:00 | Jedinstvo 1945 | 0 : 6 | Jedinstvo (Ub) |
12.11
13:30
Đerdap
Timočanin
1
0
|
12.11.2016 13:30 | Đerdap | 1 : 0 | Timočanin | |||||
12.11
13:30
BSK
OFK Bor
3
0
|
12.11.2016 13:30 | BSK | 3 : 0 | OFK Bor | |||||
12.11
13:30
Svrljig
Moravica
1
0
|
12.11.2016 13:30 | Svrljig | 1 : 0 | Moravica |
12.11
13:30
SFS Borac
Žitorađa
5
0
|
12.11.2016 13:30 | SFS Borac | 5 : 0 | Žitorađa | |||||
12.11
13:30
OFK Kosanica
Jedinstvo
4
0
|
12.11.2016 13:30 | OFK Kosanica | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.11
13:30
Morava 1918
Rembas
1
0
|
12.11.2016 13:30 | Morava 1918 | 1 : 0 | Rembas | |||||
12.11
13:30
Kopaonik
Župa
4
0
|
12.11.2016 13:30 | Kopaonik | 4 : 0 | Župa |
12.11
13:30
Lužnica
Jedinstvo (P)
2
2
|
12.11.2016 13:30 | Lužnica | 2 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
12.11
13:30
Sloga (L)
Budućnost (O)
1
1
|
12.11.2016 13:30 | Sloga (L) | 1 : 1 | Budućnost (O) | |||||
12.11
13:30
Pčinja
Jedinstvo (GM)
5
3
|
12.11.2016 13:30 | Pčinja | 5 : 3 | Jedinstvo (GM) | |||||
12.11
13:30
Balkanski
Vranjska Banja
3
2
|
12.11.2016 13:30 | Balkanski | 3 : 2 | Vranjska Banja |
12.11
13:00
Avala
Turbina
1
2
|
12.11.2016 13:00 | Avala | 1 : 2 | Turbina | |||||
12.11
13:00
Lokomotiva
Balkan Mirijevo
2
1
|
12.11.2016 13:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Balkan Mirijevo |
12.11
13:00
Obilić
Krivaja
3
0
|
12.11.2016 13:00 | Obilić | 3 : 0 | Krivaja | |||||
12.11
13:00
Jadran (F)
Proleter (Nj)
1
2
|
12.11.2016 13:00 | Jadran (F) | 1 : 2 | Proleter (Nj) |
12.11
13:00
Polet (S)
BSK
0
2
|
12.11.2016 13:00 | Polet (S) | 0 : 2 | BSK | |||||
12.11
13:00
Mladost (K)
Slavija
3
3
|
12.11.2016 13:00 | Mladost (K) | 3 : 3 | Slavija |
12.11
13:30
Jedinstvo Stević
Vojvodina (C)
1
0
|
12.11.2016 13:30 | Jedinstvo Stević | 1 : 0 | Vojvodina (C) | |||||
12.11
13:30
BAK
Jugoslavija
4
0
|
12.11.2016 13:30 | BAK | 4 : 0 | Jugoslavija |
12.11
13:00
OFK Kikinda
Banat
4
2
|
12.11.2016 13:00 | OFK Kikinda | 4 : 2 | Banat | |||||
12.11
13:00
Proleter 2006
Omladinac
2
0
|
12.11.2016 13:00 | Proleter 2006 | 2 : 0 | Omladinac | |||||
12.11
13:00
Naftagas (E)
Krajina
0
1
|
12.11.2016 13:00 | Naftagas (E) | 0 : 1 | Krajina |
12.11
13:00
Partizan
Budućnost
0
1
|
12.11.2016 13:00 | Partizan | 0 : 1 | Budućnost | |||||
12.11
13:00
Sloven
Rudar
5
1
|
12.11.2016 13:00 | Sloven | 5 : 1 | Rudar | |||||
12.11
13:00
Mitros
FK Graničar 1924
2
3
|
12.11.2016 13:00 | Mitros | 2 : 3 | FK Graničar 1924 | |||||
12.11
13:00
Podrinje
Napredak
4
0
|
12.11.2016 13:00 | Podrinje | 4 : 0 | Napredak |
12.11
13:00
OFK Sirig
Omladinac
2
1
|
12.11.2016 13:00 | OFK Sirig | 2 : 1 | Omladinac | |||||
12.11
13:00
Mladost
Jugović
2
1
|
12.11.2016 13:00 | Mladost | 2 : 1 | Jugović |
12.11
13:30
Omladinac
Goč
5
1
|
12.11.2016 13:30 | Omladinac | 5 : 1 | Goč | |||||
12.11
13:30
Rudar
Borac
2
1
|
12.11.2016 13:30 | Rudar | 2 : 1 | Borac |
12.11
13:00
Jedinstvo
Partizan
1
4
|
12.11.2016 13:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Partizan | |||||
12.11
13:00
Sloga D
Kolonija
0
7
|
12.11.2016 13:00 | Sloga D | 0 : 7 | Kolonija | |||||
12.11
13:00
Sloboda
Jadran
2
0
|
12.11.2016 13:00 | Sloboda | 2 : 0 | Jadran | |||||
12.11
13:00
Budućnost
Mladost
2
2
|
12.11.2016 13:00 | Budućnost | 2 : 2 | Mladost | |||||
12.11
13:00
Šumadinac
Borac
2
3
|
12.11.2016 13:00 | Šumadinac | 2 : 3 | Borac | |||||
12.11
13:00
Ćava
Srbija
3
4
|
12.11.2016 13:00 | Ćava | 3 : 4 | Srbija | |||||
12.11
13:00
Šumadija 1934
Kutlovo
1
1
|
12.11.2016 13:00 | Šumadija 1934 | 1 : 1 | Kutlovo | |||||
12.11
13:00
Vodojaža
Vinogradi DB
8
0
|
12.11.2016 13:00 | Vodojaža | 8 : 0 | Vinogradi DB |
12.11
13:00
Slatina
LFK Mladost
2
0
|
12.11.2016 13:00 | Slatina | 2 : 0 | LFK Mladost |
12.11
13:30
Bresje Superior
Sloboda
1
3
|
12.11.2016 13:30 | Bresje Superior | 1 : 3 | Sloboda |
12.11
13:00
Trgovački
Krilaš
5
4
|
12.11.2016 13:00 | Trgovački | 5 : 4 | Krilaš | |||||
12.11
13:00
Rudar 2001
Rudar (S)
3
2
|
12.11.2016 13:00 | Rudar 2001 | 3 : 2 | Rudar (S) |
12.11
13:00
Sindjelić
Mladost (PP)
6
5
|
12.11.2016 13:00 | Sindjelić | 6 : 5 | Mladost (PP) | |||||
12.11
13:00
Mačva 2005
Majur
1
1
|
12.11.2016 13:00 | Mačva 2005 | 1 : 1 | Majur |
12.11
13:00
Junior Novo Naselje
Tulari
1
0
|
12.11.2016 13:00 | Junior Novo Naselje | 1 : 0 | Tulari |
12.11
13:00
Prvi partizan
Jedinstvo (K)
6
0
|
12.11.2016 13:00 | Prvi partizan | 6 : 0 | Jedinstvo (K) |
12.11
13:30
Zlot
Nemetali
2
0
|
12.11.2016 13:30 | Zlot | 2 : 0 | Nemetali | |||||
12.11
13:30
Rudna Glava
Slatina
0
4
|
12.11.2016 13:30 | Rudna Glava | 0 : 4 | Slatina |
12.11
13:30
FUD
Blagotin
1
1
|
12.11.2016 13:30 | FUD | 1 : 1 | Blagotin |
12.11
13:30
Trbunje
Jug Bogdan
2
0
|
12.11.2016 13:30 | Trbunje | 2 : 0 | Jug Bogdan |
12.11
14:00
Polet
Pobeda
6
1
|
12.11.2016 14:00 | Polet | 6 : 1 | Pobeda |
12.11
13:30
AZ Borac 2014
Palilulac
1
2
|
12.11.2016 13:30 | AZ Borac 2014 | 1 : 2 | Palilulac |
12.11
Polet
Gračanica
5
2
|
12.11.2016 | Polet | 5 : 2 | Gračanica |
12.11
13:00
Napredak
Rušanj
5
1
|
12.11.2016 13:00 | Napredak | 5 : 1 | Rušanj | |||||
12.11
13:00
Zabrežje
Mladost (C)
2
4
|
12.11.2016 13:00 | Zabrežje | 2 : 4 | Mladost (C) | |||||
12.11
13:00
TEK Sloga
Polet
3
0
|
12.11.2016 13:00 | TEK Sloga | 3 : 0 | Polet | |||||
12.11
13:00
Burovo
Radnički
5
3
|
12.11.2016 13:00 | Burovo | 5 : 3 | Radnički |
12.11
13:30
Radnički (T)
Zemljoradnik
3
6
|
12.11.2016 13:30 | Radnički (T) | 3 : 6 | Zemljoradnik |
12.11
13:30
Ursule
Mladost (K)
4
2
|
12.11.2016 13:30 | Ursule | 4 : 2 | Mladost (K) |
12.11
13:30
Polet (V)
Ratar
3
1
|
12.11.2016 13:30 | Polet (V) | 3 : 1 | Ratar | |||||
12.11
13:30
Sloga (K)
OFK Draževac
3
1
|
12.11.2016 13:30 | Sloga (K) | 3 : 1 | OFK Draževac |
12.11
13:00
Bratstvo
Jedinstvo (G)
0
1
|
12.11.2016 13:00 | Bratstvo | 0 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
12.11
13:00
Gradac
Marjan MB
6
3
|
12.11.2016 13:00 | Gradac | 6 : 3 | Marjan MB | |||||
12.11
13:00
Navalin
Lemind
1
1
|
12.11.2016 13:00 | Navalin | 1 : 1 | Lemind |
12.11
13:00
Jedinstvo (M)
Horgoš 1911
0
6
|
12.11.2016 13:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 6 | Horgoš 1911 |
12.11
13:00
Železničar
Fruškogorac
0
1
|
12.11.2016 13:00 | Železničar | 0 : 1 | Fruškogorac | |||||
12.11
13:00
Fruškogorski partizan
Borac
4
3
|
12.11.2016 13:00 | Fruškogorski partizan | 4 : 3 | Borac |
12.11
16:30
Partizan
Mladost (V)
1
1
|
12.11.2016 16:30 | Partizan | 1 : 1 | Mladost (V) |
12.11
13:00
21. oktobar
Erdoglija
0
3
|
12.11.2016 13:00 | 21. oktobar | 0 : 3 | Erdoglija | |||||
12.11
13:00
Kremenac
Seljak
0
5
|
12.11.2016 13:00 | Kremenac | 0 : 5 | Seljak | |||||
12.11
13:00
Korićani
Divostin
1
2
|
12.11.2016 13:00 | Korićani | 1 : 2 | Divostin | |||||
12.11
13:00
Azbest
Košutnjak
1
3
|
12.11.2016 13:00 | Azbest | 1 : 3 | Košutnjak | |||||
12.11
13:00
Hajduk
Zastava
2
2
|
12.11.2016 13:00 | Hajduk | 2 : 2 | Zastava | |||||
12.11
13:00
OFK Bagremar
Maršić
0
0
|
12.11.2016 13:00 | OFK Bagremar | 0 : 0 | Maršić |
12.11
13:30
Železničar Kusadak
Radnik
1
6
|
12.11.2016 13:30 | Železničar Kusadak | 1 : 6 | Radnik |
12.11
13:00
Mladost (R)
Napredak (S)
1
0
|
12.11.2016 13:00 | Mladost (R) | 1 : 0 | Napredak (S) |
12.11
13:00
Polet (V)
Radnički (P)
8
0
|
12.11.2016 13:00 | Polet (V) | 8 : 0 | Radnički (P) |
12.11
13:00
Mladost
Vrelo Sport
0
1
|
12.11.2016 13:00 | Mladost | 0 : 1 | Vrelo Sport | |||||
12.11
13:00
Kalenić
Dimitrije Tucović
4
1
|
12.11.2016 13:00 | Kalenić | 4 : 1 | Dimitrije Tucović | |||||
12.11
13:00
Polet (DL)
OFK Stublenica
3
1
|
12.11.2016 13:00 | Polet (DL) | 3 : 1 | OFK Stublenica | |||||
12.11
13:00
Crvena Jabuka
Proleter
4
3
|
12.11.2016 13:00 | Crvena Jabuka | 4 : 3 | Proleter |
12.11
14:00
OFK Sikole
Ratar
3
1
|
12.11.2016 14:00 | OFK Sikole | 3 : 1 | Ratar |
12.11
13:30
Knez Lazar
Budućnost
4
0
|
12.11.2016 13:30 | Knez Lazar | 4 : 0 | Budućnost | |||||
12.11
13:30
Kapidžija
Rasina
3
1
|
12.11.2016 13:30 | Kapidžija | 3 : 1 | Rasina | |||||
12.11
13:30
Dedina
Sloga
1
7
|
12.11.2016 13:30 | Dedina | 1 : 7 | Sloga | |||||
12.11
13:30
Borac
Čarapan
2
1
|
12.11.2016 13:30 | Borac | 2 : 1 | Čarapan |
12.11
13:30
Jugovići
Trudbenik
4
1
|
12.11.2016 13:30 | Jugovići | 4 : 1 | Trudbenik |
12.11
13:00
Poštar
Heroj Polet
1
2
|
12.11.2016 13:00 | Poštar | 1 : 2 | Heroj Polet | |||||
12.11
13:00
Pionir
Mladost
0
9
|
12.11.2016 13:00 | Pionir | 0 : 9 | Mladost |
12.11
14:30
Stojnik
Nemenikuće
4
0
|
12.11.2016 14:30 | Stojnik | 4 : 0 | Nemenikuće |
12.11
13:30
Senjak
Nišavac
3
0
|
12.11.2016 13:30 | Senjak | 3 : 0 | Nišavac | |||||
12.11
13:30
Mladost
Rongo Siti
6
1
|
12.11.2016 13:30 | Mladost | 6 : 1 | Rongo Siti |
12.11
13:00
Provo 2015
Mrovska
4
1
|
12.11.2016 13:00 | Provo 2015 | 4 : 1 | Mrovska |
12.11
13:30
Nomanica
Gornje Sinkovce
1
0
|
12.11.2016 13:30 | Nomanica | 1 : 0 | Gornje Sinkovce | |||||
12.11
13:30
Turekovac
Todorovce
5
3
|
12.11.2016 13:30 | Turekovac | 5 : 3 | Todorovce | |||||
12.11
13:30
Veternica
ŠFU Derbi 2016
0
1
|
12.11.2016 13:30 | Veternica | 0 : 1 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
12.11
13:30
Gornje Krajince
Jašunja
4
0
|
12.11.2016 13:30 | Gornje Krajince | 4 : 0 | Jašunja |
12.11
13:00
Sloboda
OFK Radnički
2
1
|
12.11.2016 13:00 | Sloboda | 2 : 1 | OFK Radnički |
12.11
13:30
Mladost
Velika Drenova
0
3
|
12.11.2016 13:30 | Mladost | 0 : 3 | Velika Drenova | |||||
12.11
13:30
Kamenorezac 76
Topoljak
2
6
|
12.11.2016 13:30 | Kamenorezac 76 | 2 : 6 | Topoljak |
12.11
13:00
Granit
TE Gučevo
1
8
|
12.11.2016 13:00 | Granit | 1 : 8 | TE Gučevo | |||||
12.11
13:00
Luk
Jelav
2
2
|
12.11.2016 13:00 | Luk | 2 : 2 | Jelav | |||||
12.11
13:00
Mladost (G)
Studenac
1
3
|
12.11.2016 13:00 | Mladost (G) | 1 : 3 | Studenac |
12.11
14:00
Mladi Radnik
Mladost(P)
2
0
|
12.11.2016 14:00 | Mladi Radnik | 2 : 0 | Mladost(P) | |||||
12.11
14:00
Jedinstvo
Partizan
1
3
|
12.11.2016 14:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Partizan | |||||
12.11
14:00
Kotlenik
Sloga
0
3
|
12.11.2016 14:00 | Kotlenik | 0 : 3 | Sloga |
12.11
13:30
Sinđelić
Mladi Radnik
0
3
|
12.11.2016 13:30 | Sinđelić | 0 : 3 | Mladi Radnik | |||||
12.11
13:30
Budućnost
Vinogradar
3
0
|
12.11.2016 13:30 | Budućnost | 3 : 0 | Vinogradar |
12.11
Strmovo 1968
Ratkovac
2
4
|
12.11.2016 | Strmovo 1968 | 2 : 4 | Ratkovac | |||||
12.11
Nepričava
Lajkovac
3
0
|
12.11.2016 | Nepričava | 3 : 0 | Lajkovac |
12.11
13:00
Fair Play
Petnjica
1
4
|
12.11.2016 13:00 | Fair Play | 1 : 4 | Petnjica | |||||
12.11
13:00
Polimlje
Brskovo
1
3
|
12.11.2016 13:00 | Polimlje | 1 : 3 | Brskovo |
12.11
14:00
OFK Mladost 1970
Ribnica
3
1
|
12.11.2016 14:00 | OFK Mladost 1970 | 3 : 1 | Ribnica |
12.11
13:00
Inđija
BSK Borča
3
1
|
12.11.2016 13:00 | Inđija | 3 : 1 | BSK Borča | |||||
12.11
13:00
ČSK Pivara
OFK Odžaci
2
1
|
12.11.2016 13:00 | ČSK Pivara | 2 : 1 | OFK Odžaci | |||||
12.11
13:00
OFK Beograd
Radnički
0
1
|
12.11.2016 13:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Radnički | |||||
12.11
13:00
Jagodina
Zemun
1
2
|
12.11.2016 13:00 | Jagodina | 1 : 2 | Zemun |
12.11
13:00
Spartak
Crvena zvezda
5
3
|
12.11.2016 13:00 | Spartak | 5 : 3 | Crvena zvezda | |||||
12.11
12:30
Sloga Radnički
Mašinac Trejs PZP
3
2
|
12.11.2016 12:30 | Sloga Radnički | 3 : 2 | Mašinac Trejs PZP |
12.11
Radnički 2012
Knjaževac 2015
3
0
|
12.11.2016 | Radnički 2012 | 3 : 0 | Knjaževac 2015 |
12.11
11:00
Brodarac
Napredak
2
1
|
12.11.2016 11:00 | Brodarac | 2 : 1 | Napredak | |||||
12.11
11:00
Radnički (V)
Rad
0
1
|
12.11.2016 11:00 | Radnički (V) | 0 : 1 | Rad | |||||
12.11
13:00
Radnički (N)
Mačva
5
2
|
12.11.2016 13:00 | Radnički (N) | 5 : 2 | Mačva | |||||
12.11
12:30
Čukarički
Radnički (P)
8
1
|
12.11.2016 12:30 | Čukarički | 8 : 1 | Radnički (P) |
12.11
10:00
Radnički Stobex
Železničar
3
1
|
12.11.2016 10:00 | Radnički Stobex | 3 : 1 | Železničar |
12.11
13:30
Radnički 1926
Morava
3
1
|
12.11.2016 13:30 | Radnički 1926 | 3 : 1 | Morava | |||||
12.11
13:30
Karadjordje
Sloga 33
4
2
|
12.11.2016 13:30 | Karadjordje | 4 : 2 | Sloga 33 | |||||
12.11
13:30
Mihajlovac
Homoljac
3
0
|
12.11.2016 13:30 | Mihajlovac | 3 : 0 | Homoljac | |||||
12.11
13:30
Šapine
Mladi borac
12
1
|
12.11.2016 13:30 | Šapine | 12 : 1 | Mladi borac | |||||
12.11
13:30
VGSK
Šumadija
3
0
|
12.11.2016 13:30 | VGSK | 3 : 0 | Šumadija |
12.11
16:00
Sindjelic
Radnički (O)
3
0
|
12.11.2016 16:00 | Sindjelic | 3 : 0 | Radnički (O) |
12.11
10:00
Železničar
Vršac
2
3
|
12.11.2016 10:00 | Železničar | 2 : 3 | Vršac |
12.11
09:30
Radnički (SM)
Inđija
0
2
|
12.11.2016 09:30 | Radnički (SM) | 0 : 2 | Inđija |
12.11
11:00
Dolina
Borac (Sa)
8
0
|
12.11.2016 11:00 | Dolina | 8 : 0 | Borac (Sa) | |||||
12.11
11:00
Glogonj
Omladinac 1927
7
0
|
12.11.2016 11:00 | Glogonj | 7 : 0 | Omladinac 1927 |
12.11
10:00
Zmaj 1953
Budućnost
2
0
|
12.11.2016 10:00 | Zmaj 1953 | 2 : 0 | Budućnost | |||||
12.11
10:00
Srem
Vrčin
4
0
|
12.11.2016 10:00 | Srem | 4 : 0 | Vrčin | |||||
12.11
10:00
BSK 1925
Trudbenik
3
0
|
12.11.2016 10:00 | BSK 1925 | 3 : 0 | Trudbenik | |||||
12.11
13:30
Omladinac
Grafičar
0
0
|
12.11.2016 13:30 | Omladinac | 0 : 0 | Grafičar |
12.11
19:00
Voždovac MK
011 MK
6
0
|
12.11.2016 19:00 | Voždovac MK | 6 : 0 | 011 MK |
12.11
13:30
Brodarac
Teleoptik
2
1
|
12.11.2016 13:30 | Brodarac | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
12.11
10:30
Novi Pazar
Rad
1
1
|
12.11.2016 10:30 | Novi Pazar | 1 : 1 | Rad | |||||
12.11
13:00
Moravac Orion
Kiker
2
0
|
12.11.2016 13:00 | Moravac Orion | 2 : 0 | Kiker | |||||
12.11
15:00
Čukarički
Real Niš
4
0
|
12.11.2016 15:00 | Čukarički | 4 : 0 | Real Niš |
12.11
Nacional AG
Šumadija 1903
0
3
|
12.11.2016 | Nacional AG | 0 : 3 | Šumadija 1903 |
12.11
12:00
Drina
Mačva (Š)
0
5
|
12.11.2016 12:00 | Drina | 0 : 5 | Mačva (Š) | |||||
12.11
11:00
Senjak
Savacium
3
2
|
12.11.2016 11:00 | Senjak | 3 : 2 | Savacium | |||||
12.11
12:00
Donjošorac Sunrise
Železničar
6
0
|
12.11.2016 12:00 | Donjošorac Sunrise | 6 : 0 | Železničar |
12.11
13:30
Petlić 2006
Petar Dobrnjac
0
1
|
12.11.2016 13:30 | Petlić 2006 | 0 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
12.11
13:30
Karadjordje
Radnički 1926
5
1
|
12.11.2016 13:30 | Karadjordje | 5 : 1 | Radnički 1926 | |||||
12.11
13:30
Mihajlovac 1934
Šumadija
5
1
|
12.11.2016 13:30 | Mihajlovac 1934 | 5 : 1 | Šumadija | |||||
12.11
13:30
Šapine
Smederevo 1924
3
4
|
12.11.2016 13:30 | Šapine | 3 : 4 | Smederevo 1924 |
12.11
10:00
Teleoptik
BSK
6
2
|
12.11.2016 10:00 | Teleoptik | 6 : 2 | BSK | |||||
12.11
10:00
BASK
Radnički (O)
3
2
|
12.11.2016 10:00 | BASK | 3 : 2 | Radnički (O) | |||||
12.11
10:00
Voždovac
Radnicki (NB)
5
1
|
12.11.2016 10:00 | Voždovac | 5 : 1 | Radnicki (NB) | |||||
12.11
10:00
PKB
Lokomotiva
1
1
|
12.11.2016 10:00 | PKB | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
12.11
10:00
011
Sindjelic
1
2
|
12.11.2016 10:00 | 011 | 1 : 2 | Sindjelic | |||||
12.11
10:00
Mladenovac
Kolubara
0
4
|
12.11.2016 10:00 | Mladenovac | 0 : 4 | Kolubara | |||||
12.11
10:00
Internacional
BSK 1925
1
1
|
12.11.2016 10:00 | Internacional | 1 : 1 | BSK 1925 |
12.11
12:00
Radnički (K)
Kikinda 1909
5
2
|
12.11.2016 12:00 | Radnički (K) | 5 : 2 | Kikinda 1909 |
12.11
12:00
Radnički (NP)
Petar Puača
2
3
|
12.11.2016 12:00 | Radnički (NP) | 2 : 3 | Petar Puača | |||||
12.11
11:30
Radnički (SM)
Inđija
5
1
|
12.11.2016 11:30 | Radnički (SM) | 5 : 1 | Inđija |
12.11
10:00
ŽAK junior
Vrbas
1
0
|
12.11.2016 10:00 | ŽAK junior | 1 : 0 | Vrbas |
12.11
13:30
7.juli
Mladi borac
2
8
|
12.11.2016 13:30 | 7.juli | 2 : 8 | Mladi borac | |||||
12.11
13:30
Budućnost
Podunavac
0
3
|
12.11.2016 13:30 | Budućnost | 0 : 3 | Podunavac | |||||
12.11
10:00
Bresje Superior
Pobeda
2
2
|
12.11.2016 10:00 | Bresje Superior | 2 : 2 | Pobeda |
12.11
13:00
Hrtkovci
Borac
5
4
|
12.11.2016 13:00 | Hrtkovci | 5 : 4 | Borac | |||||
12.11
13:00
Mladost
PSK Putinci
2
5
|
12.11.2016 13:00 | Mladost | 2 : 5 | PSK Putinci |
12.11
13:00
Bačka 1901
Vinogradar
8
0
|
12.11.2016 13:00 | Bačka 1901 | 8 : 0 | Vinogradar |
12.11
Radnički
Dinamo 1945
1
4
|
12.11.2016 | Radnički | 1 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
12.11
Mladost (O)
Mladost (V)
4
1
|
12.11.2016 | Mladost (O) | 4 : 1 | Mladost (V) | |||||
12.11
Borac
Slavia
0
3
|
12.11.2016 | Borac | 0 : 3 | Slavia |
12.11
13:00
Polet
Posavina
4
0
|
12.11.2016 13:00 | Polet | 4 : 0 | Posavina |
12.11
17:00
GSP Polet
Graficar
4
1
|
12.11.2016 17:00 | GSP Polet | 4 : 1 | Graficar |
12.11
10:00
Crvena zvezda MK
Teleoptik MK
3
0
|
12.11.2016 10:00 | Crvena zvezda MK | 3 : 0 | Teleoptik MK | |||||
12.11
10:00
Sinđelić MK
Čukarički MK
0
9
|
12.11.2016 10:00 | Sinđelić MK | 0 : 9 | Čukarički MK |
12.11
12:00
Apolon 4
Kosmet
1
1
|
12.11.2016 12:00 | Apolon 4 | 1 : 1 | Kosmet | |||||
12.11
11:00
Bane
Apolon
1
2
|
12.11.2016 11:00 | Bane | 1 : 2 | Apolon | |||||
12.11
12:00
Tutin
Novi Pazar
3
2
|
12.11.2016 12:00 | Tutin | 3 : 2 | Novi Pazar | |||||
12.11
12:30
Sport Klub 99
Šumadija 1903
1
0
|
12.11.2016 12:30 | Sport Klub 99 | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
12.11
14:30
Pazar Juniors
Sloga (K)
2
2
|
12.11.2016 14:30 | Pazar Juniors | 2 : 2 | Sloga (K) | |||||
12.11
12:00
Kiker
Radnički 1923
1
0
|
12.11.2016 12:00 | Kiker | 1 : 0 | Radnički 1923 |
12.11
10:00
Budućnost-Krušik 2014
OFK Osečina
6
1
|
12.11.2016 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 6 : 1 | OFK Osečina | |||||
12.11
10:00
Drina
Mačva (Š)
0
7
|
12.11.2016 10:00 | Drina | 0 : 7 | Mačva (Š) | |||||
12.11
10:00
Donjošorac Sunrise
Železničar
3
2
|
12.11.2016 10:00 | Donjošorac Sunrise | 3 : 2 | Železničar |
12.11
13:30
Kolonija 11421
Cepelin 026
0
5
|
12.11.2016 13:30 | Kolonija 11421 | 0 : 5 | Cepelin 026 | |||||
12.11
13:30
Šumadija
Pinkum
2
4
|
12.11.2016 13:30 | Šumadija | 2 : 4 | Pinkum | |||||
12.11
13:30
Smederevo 1924
Presing
0
4
|
12.11.2016 13:30 | Smederevo 1924 | 0 : 4 | Presing | |||||
12.11
13:30
GFK Jasenica 1911
Petlić 2006
2
3
|
12.11.2016 13:30 | GFK Jasenica 1911 | 2 : 3 | Petlić 2006 | |||||
12.11
13:30
Zvižd
Morava
9
3
|
12.11.2016 13:30 | Zvižd | 9 : 3 | Morava | |||||
12.11
13:30
Plana
AF Djokić
3
0
|
12.11.2016 13:30 | Plana | 3 : 0 | AF Djokić | |||||
12.11
13:30
Sloga 33
Bačinac
4
1
|
12.11.2016 13:30 | Sloga 33 | 4 : 1 | Bačinac |
12.11
10:00
OFK Beograd
Zemun
0
1
|
12.11.2016 10:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Zemun | |||||
12.11
10:00
Crvena zvezda
BSK
7
0
|
12.11.2016 10:00 | Crvena zvezda | 7 : 0 | BSK | |||||
12.11
10:00
Čukarički
Rad
4
1
|
12.11.2016 10:00 | Čukarički | 4 : 1 | Rad | |||||
12.11
10:00
Vozdovac
Teleoptik
2
1
|
12.11.2016 10:00 | Vozdovac | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
12.11
10:00
Brodarac
FSFV
4
0
|
12.11.2016 10:00 | Brodarac | 4 : 0 | FSFV | |||||
12.11
10:00
011
Partizan
1
1
|
12.11.2016 10:00 | 011 | 1 : 1 | Partizan |
12.11
10:00
Radnički (NP)
Petar Puača
0
3
|
12.11.2016 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 3 | Petar Puača | |||||
12.11
13:30
Radnički (SM)
Inđija
2
3
|
12.11.2016 13:30 | Radnički (SM) | 2 : 3 | Inđija |
12.11
10:00
Radnički (K)
Kikinda 1909
2
0
|
12.11.2016 10:00 | Radnički (K) | 2 : 0 | Kikinda 1909 |
12.11
11:00
CFK
Bečej 1918
2
0
|
12.11.2016 11:00 | CFK | 2 : 0 | Bečej 1918 |
12.11
11:00
Omladinac
Dinamo 1945
1
12
|
12.11.2016 11:00 | Omladinac | 1 : 12 | Dinamo 1945 | |||||
12.11
12:00
Železničar
Budućnost
4
1
|
12.11.2016 12:00 | Železničar | 4 : 1 | Budućnost |
12.11
11:00
Proleter
Vojvodina (S)
2
2
|
12.11.2016 11:00 | Proleter | 2 : 2 | Vojvodina (S) |
12.11
09:00
Belo Polje
Polet
2
1
|
12.11.2016 09:00 | Belo Polje | 2 : 1 | Polet |
12.11
09:00
Sindjelic
Radnički NB
1
1
|
12.11.2016 09:00 | Sindjelic | 1 : 1 | Radnički NB | |||||
12.11
11:00
Dominus
BSK 1925
1
2
|
12.11.2016 11:00 | Dominus | 1 : 2 | BSK 1925 | |||||
12.11
09:00
Lokomotiva
Kolubara
1
0
|
12.11.2016 09:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Kolubara | |||||
12.11
13:00
Radnički
BASK
4
2
|
12.11.2016 13:00 | Radnički | 4 : 2 | BASK |
12.11
14:00
Crvena zvezda MK
Čukarički MK
1
0
|
12.11.2016 14:00 | Crvena zvezda MK | 1 : 0 | Čukarički MK |
12.11
14:30
Sinđelić MK
Dunav MK
5
4
|
12.11.2016 14:30 | Sinđelić MK | 5 : 4 | Dunav MK | |||||
12.11
11:00
Petlić MK
Ole MK
0
6
|
12.11.2016 11:00 | Petlić MK | 0 : 6 | Ole MK | |||||
12.11
10:00
Dunavac MK
Beograd 1929 MK
3
0
|
12.11.2016 10:00 | Dunavac MK | 3 : 0 | Beograd 1929 MK | |||||
12.11
13:00
Kosmaj MK
Selo Mladenovac MK
6
0
|
12.11.2016 13:00 | Kosmaj MK | 6 : 0 | Selo Mladenovac MK |
12.11
10:00
Kolubara MK
PKB MK
3
0
|
12.11.2016 10:00 | Kolubara MK | 3 : 0 | PKB MK |
12.11
10:00
OFK Beograd
Čukarički
2
2
|
12.11.2016 10:00 | OFK Beograd | 2 : 2 | Čukarički | |||||
12.11
10:00
Brodarac 1947
BSK Borča
0
0
|
12.11.2016 10:00 | Brodarac 1947 | 0 : 0 | BSK Borča | |||||
12.11
10:00
Vozdovac
BSK 1925
1
2
|
12.11.2016 10:00 | Vozdovac | 1 : 2 | BSK 1925 | |||||
12.11
10:00
Rad
Teleoptik
1
1
|
12.11.2016 10:00 | Rad | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
12.11
10:00
Radnički (O)
Kolubara
3
1
|
12.11.2016 10:00 | Radnički (O) | 3 : 1 | Kolubara |
12.11
10:00
Sloga
Jedinstvo
1
3
|
12.11.2016 10:00 | Sloga | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
12.11
10:00
Loznica II
Jadar 07
4
1
|
12.11.2016 10:00 | Loznica II | 4 : 1 | Jadar 07 | |||||
12.11
14:00
Pčelinjo
Podrinje
3
0
|
12.11.2016 14:00 | Pčelinjo | 3 : 0 | Podrinje |
12.11
09:00
Subotica
Bačka 1901
3
0
|
12.11.2016 09:00 | Subotica | 3 : 0 | Bačka 1901 | |||||
12.11
11:00
Arena SU
CFK
1
1
|
12.11.2016 11:00 | Arena SU | 1 : 1 | CFK |
12.11
10:00
Omladinac
Buducnost
1
3
|
12.11.2016 10:00 | Omladinac | 1 : 3 | Buducnost | |||||
12.11
10:00
Zadrugar
Posavina
9
0
|
12.11.2016 10:00 | Zadrugar | 9 : 0 | Posavina | |||||
12.11
10:00
Sloga
Pobeda
0
0
|
12.11.2016 10:00 | Sloga | 0 : 0 | Pobeda |
12.11
10:00
Mačva
Jedinstvo 1945
6
0
|
12.11.2016 10:00 | Mačva | 6 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
12.11
10:00
POFK Letnjikovac
Tamnava 2016
|
12.11.2016 10:00 | POFK Letnjikovac | : | Tamnava 2016 | |||||
12.11
10:00
Mačva 2005
Donjošorac
2
0
|
12.11.2016 10:00 | Mačva 2005 | 2 : 0 | Donjošorac |
12.11
13:00
Torlak
Radnicki NB
6
1
|
12.11.2016 13:00 | Torlak | 6 : 1 | Radnicki NB | |||||
12.11
10:00
IMT
Forza
2
1
|
12.11.2016 10:00 | IMT | 2 : 1 | Forza | |||||
12.11
12:30
Zmaj 1953
BSK 1925 B
1
5
|
12.11.2016 12:30 | Zmaj 1953 | 1 : 5 | BSK 1925 B |
12.11
19:00
Radnički
Kris Kros
82
74
|
12.11.2016 19:00 | Radnički | 82 : 74 | Kris Kros | |||||
12.11
19:00
Hajduk
Dunav 2014
63
78
|
12.11.2016 19:00 | Hajduk | 63 : 78 | Dunav 2014 | |||||
12.11
20:00
Sveti Đorđe
Vrbas
80
62
|
12.11.2016 20:00 | Sveti Đorđe | 80 : 62 | Vrbas |
12.11
20:00
Priboj
Zlatar
64
91
|
12.11.2016 20:00 | Priboj | 64 : 91 | Zlatar | |||||
12.11
18:30
Klik
Student
93
77
|
12.11.2016 18:30 | Klik | 93 : 77 | Student | |||||
12.11
18:00
Zekas 75
KKK Radnički
73
76
|
12.11.2016 18:00 | Zekas 75 | 73 : 76 | KKK Radnički | |||||
12.11
17:00
Šabac
Crnokosa
84
92
|
12.11.2016 17:00 | Šabac | 84 : 92 | Crnokosa |
12.11
19:00
Morava
Jablanica
75
79
|
12.11.2016 19:00 | Morava | 75 : 79 | Jablanica | |||||
12.11
18:00
Sokobanja
Prokuplje
96
81
|
12.11.2016 18:00 | Sokobanja | 96 : 81 | Prokuplje | |||||
12.11
20:00
Vlasotince
Dimitrovgrad
56
87
|
12.11.2016 20:00 | Vlasotince | 56 : 87 | Dimitrovgrad |
12.11
12:15
Torlak
BKK Radnički
71
84
|
12.11.2016 12:15 | Torlak | 71 : 84 | BKK Radnički | |||||
12.11
13:00
Slodes
Žitko Basket
79
82
|
12.11.2016 13:00 | Slodes | 79 : 82 | Žitko Basket |
12.11
17:30
Kadet
Star
58
88
|
12.11.2016 17:30 | Kadet | 58 : 88 | Star | |||||
12.11
15:30
Bagljaš
Budućnost
69
84
|
12.11.2016 15:30 | Bagljaš | 69 : 84 | Budućnost | |||||
12.11
19:00
SO Koš
Sloboda NS
74
85
|
12.11.2016 19:00 | SO Koš | 74 : 85 | Sloboda NS |
12.11
18:30
Pink
Vojka
66
78
|
12.11.2016 18:30 | Pink | 66 : 78 | Vojka | |||||
12.11
19:00
Jedinstvo
Omladinac
86
78
|
12.11.2016 19:00 | Jedinstvo | 86 : 78 | Omladinac | |||||
12.11
16:30
Lokomotiva 2016
Partizan
52
89
|
12.11.2016 16:30 | Lokomotiva 2016 | 52 : 89 | Partizan | |||||
12.11
17:30
Opovo 99
BNS
64
56
|
12.11.2016 17:30 | Opovo 99 | 64 : 56 | BNS | |||||
12.11
20:30
Šimanovci
Dinamo
56
94
|
12.11.2016 20:30 | Šimanovci | 56 : 94 | Dinamo |
12.11
18:00
Rađevac
M015
56
68
|
12.11.2016 18:00 | Rađevac | 56 : 68 | M015 | |||||
12.11
20:00
Student 014
Železničar
68
62
|
12.11.2016 20:00 | Student 014 | 68 : 62 | Železničar |
12.11
20:00
Sloga
Mladost
80
66
|
12.11.2016 20:00 | Sloga | 80 : 66 | Mladost | |||||
12.11
12:00
Play off
GM-032
75
59
|
12.11.2016 12:00 | Play off | 75 : 59 | GM-032 | |||||
12.11
18:00
Morava
Čačak 94
86
64
|
12.11.2016 18:00 | Morava | 86 : 64 | Čačak 94 |
12.11
16:30
Bane
Stari Ras
66
78
|
12.11.2016 16:30 | Bane | 66 : 78 | Stari Ras |
12.11
18:00
Zvezdara
Vizura Shark
90
69
|
12.11.2016 18:00 | Zvezdara | 90 : 69 | Vizura Shark | |||||
12.11
12:50
Novi Beograd 7
Umka 2009
88
60
|
12.11.2016 12:50 | Novi Beograd 7 | 88 : 60 | Umka 2009 |
12.11
14:30
Jugbasket
Zicer
68
52
|
12.11.2016 14:30 | Jugbasket | 68 : 52 | Zicer | |||||
12.11
16:00
Omladinac 016
Hajduk Veljko
55
69
|
12.11.2016 16:00 | Omladinac 016 | 55 : 69 | Hajduk Veljko | |||||
12.11
14:00
Pusta Reka
Bor RTB
53
88
|
12.11.2016 14:00 | Pusta Reka | 53 : 88 | Bor RTB |
12.11
21:00
Partizan NIS
Cedevita
87
97
|
12.11.2016 21:00 | Partizan NIS | 87 : 97 | Cedevita | |||||
12.11
17:00
Karpoš Sokoli
Budućnost VOLI
77
71
|
12.11.2016 17:00 | Karpoš Sokoli | 77 : 71 | Budućnost VOLI |
12.11
17:30
Beovuk 72
Sloga
86
76
|
12.11.2016 17:30 | Beovuk 72 | 86 : 76 | Sloga | |||||
12.11
18:00
Metalac
Napredak Rubin
82
75
|
12.11.2016 18:00 | Metalac | 82 : 75 | Napredak Rubin | |||||
12.11
18:00
Vršac
OKK Beograd
107
85
|
12.11.2016 18:00 | Vršac | 107 : 85 | OKK Beograd | |||||
12.11
20:00
Tamiš
Spartak
63
82
|
12.11.2016 20:00 | Tamiš | 63 : 82 | Spartak | |||||
12.11
16:00
Dynamic BG
Konstantin
74
69
|
12.11.2016 16:00 | Dynamic BG | 74 : 69 | Konstantin |
12.11
19:30
Kolubara LA 2003
Plana
77
71
|
12.11.2016 19:30 | Kolubara LA 2003 | 77 : 71 | Plana | |||||
12.11
18:00
Zlatibor
Proleter Naftagas
91
66
|
12.11.2016 18:00 | Zlatibor | 91 : 66 | Proleter Naftagas | |||||
12.11
18:00
Rtanj
Pirot
72
70
|
12.11.2016 18:00 | Rtanj | 72 : 70 | Pirot | |||||
12.11
20:00
Futog Tupanjac MD
Vojvodina
73
97
|
12.11.2016 20:00 | Futog Tupanjac MD | 73 : 97 | Vojvodina |
12.11
14:00
Play Off
ČA basket
45
44
|
12.11.2016 14:00 | Play Off | 45 : 44 | ČA basket | |||||
12.11
15:00
Lim
Prijepolje
55
85
|
12.11.2016 15:00 | Lim | 55 : 85 | Prijepolje | |||||
12.11
15:00
Zvečan
Ljubovija
20
0
|
12.11.2016 15:00 | Zvečan | 20 : 0 | Ljubovija | |||||
12.11
11:00
Duga
Užice
83
37
|
12.11.2016 11:00 | Duga | 83 : 37 | Užice |
12.11
16:30
Student 2
Topličanin 2012
67
53
|
12.11.2016 16:30 | Student 2 | 67 : 53 | Topličanin 2012 | |||||
12.11
12:30
Bagdala
Palanka 2012
45
74
|
12.11.2016 12:30 | Bagdala | 45 : 74 | Palanka 2012 |
12.11
13:30
Kikinda
Proleter 023
65
84
|
12.11.2016 13:30 | Kikinda | 65 : 84 | Proleter 023 |
12.11
20:00
Jadran
Srbobran
46
87
|
12.11.2016 20:00 | Jadran | 46 : 87 | Srbobran |
12.11
18:30
Student
Partizan 1953
63
76
|
12.11.2016 18:30 | Student | 63 : 76 | Partizan 1953 | |||||
12.11
17:00
Šumadija
Spartak
74
72
|
12.11.2016 17:00 | Šumadija | 74 : 72 | Spartak | |||||
12.11
18:00
Vrbas Medela
Vršac
78
57
|
12.11.2016 18:00 | Vrbas Medela | 78 : 57 | Vršac |
12.11
16:00
Zdravlje
Žarkovo
56
68
|
12.11.2016 16:00 | Zdravlje | 56 : 68 | Žarkovo | |||||
12.11
16:00
Crvena Zvezda M:TS
Radnički
101
56
|
12.11.2016 16:00 | Crvena Zvezda M:TS | 101 : 56 | Radnički | |||||
12.11
15:00
Nibak
Železničar
68
64
|
12.11.2016 15:00 | Nibak | 68 : 64 | Železničar |
12.11
16:00
Mega Bemax
Mladost (SP)
86
33
|
12.11.2016 16:00 | Mega Bemax | 86 : 33 | Mladost (SP) | |||||
12.11
15:00
Borac
Konstantin
70
44
|
12.11.2016 15:00 | Borac | 70 : 44 | Konstantin | |||||
12.11
14:00
Sloga
Mladost (Č)
47
44
|
12.11.2016 14:00 | Sloga | 47 : 44 | Mladost (Č) | |||||
12.11
17:00
Sport's World
Crvena zvezda M:TS
72
83
|
12.11.2016 17:00 | Sport's World | 72 : 83 | Crvena zvezda M:TS | |||||
12.11
13:00
Zemun
Hisar
119
60
|
12.11.2016 13:00 | Zemun | 119 : 60 | Hisar |
12.11
Železničar
Inter koš
78
63
|
12.11.2016 | Železničar | 78 : 63 | Inter koš | |||||
12.11
MIX
M-015
20
0
|
12.11.2016 | MIX | 20 : 0 | M-015 |
12.11
Koceljeva
MIX 2
20
0
|
12.11.2016 | Koceljeva | 20 : 0 | MIX 2 | |||||
12.11
Železničar
MIX 1
45
40
|
12.11.2016 | Železničar | 45 : 40 | MIX 1 | |||||
12.11
Mionica
Student 014
20
0
|
12.11.2016 | Mionica | 20 : 0 | Student 014 | |||||
12.11
LA Basket
OKK Šabac
20
0
|
12.11.2016 | LA Basket | 20 : 0 | OKK Šabac |
12.11
MIX 2
Inter koš
20
0
|
12.11.2016 | MIX 2 | 20 : 0 | Inter koš | |||||
12.11
Železničar
MIX 1
20
0
|
12.11.2016 | Železničar | 20 : 0 | MIX 1 | |||||
12.11
Mionica
Student 014
42
17
|
12.11.2016 | Mionica | 42 : 17 | Student 014 | |||||
12.11
LA Basket
Rađevac
20
0
|
12.11.2016 | LA Basket | 20 : 0 | Rađevac |
12.11
Osečina
MIX
20
0
|
12.11.2016 | Osečina | 20 : 0 | MIX | |||||
12.11
Mionica
Student
43
55
|
12.11.2016 | Mionica | 43 : 55 | Student | |||||
12.11
Mladost 014
Rađevac
20
0
|
12.11.2016 | Mladost 014 | 20 : 0 | Rađevac |
12.11
20:00
Loznica
BMR Petlovača
3
0
|
12.11.2016 20:00 | Loznica | 3 : 0 | BMR Petlovača | |||||
12.11
19:30
Karađorđe
Šumadija
0
3
|
12.11.2016 19:30 | Karađorđe | 0 : 3 | Šumadija | |||||
12.11
19:00
Rudar
Jedinstvo
3
0
|
12.11.2016 19:00 | Rudar | 3 : 0 | Jedinstvo |
12.11
15:00
Partizan
Arilje
1
3
|
12.11.2016 15:00 | Partizan | 1 : 3 | Arilje |
12.11
19:00
Botafogo
Hercegovina
1
3
|
12.11.2016 19:00 | Botafogo | 1 : 3 | Hercegovina |
12.11
15:00
Desetka
Borac
2
3
|
12.11.2016 15:00 | Desetka | 2 : 3 | Borac | |||||
12.11
20:00
Mladost
Hajduk Veljko
0
3
|
12.11.2016 20:00 | Mladost | 0 : 3 | Hajduk Veljko |
12.11
17:00
Gračanica
Tehničar
3
0
|
12.11.2016 17:00 | Gračanica | 3 : 0 | Tehničar |
12.11
Maglić 1953
Partizan
1
3
|
12.11.2016 | Maglić 1953 | 1 : 3 | Partizan | |||||
12.11
Mladost
Vest
0
3
|
12.11.2016 | Mladost | 0 : 3 | Vest | |||||
12.11
Sloven
Merkur
1
3
|
12.11.2016 | Sloven | 1 : 3 | Merkur |
12.11
Novi Sad 2
Vrbas
1
3
|
12.11.2016 | Novi Sad 2 | 1 : 3 | Vrbas | |||||
12.11
Inđija
Klek Srbijašume 2
2
3
|
12.11.2016 | Inđija | 2 : 3 | Klek Srbijašume 2 | |||||
12.11
Vojvodina 3
Stražilovo
2
3
|
12.11.2016 | Vojvodina 3 | 2 : 3 | Stražilovo |
12.11
19:00
Ribnica
Crvena zvezda
3
1
|
12.11.2016 19:00 | Ribnica | 3 : 1 | Crvena zvezda |
12.11
19:00
VGSK
Toplički Vitezovi
3
0
|
12.11.2016 19:00 | VGSK | 3 : 0 | Toplički Vitezovi | |||||
12.11
16:00
Jagodina
Kosovska Mitrovica
0
3
|
12.11.2016 16:00 | Jagodina | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
12.11
19:00
FAP Livnica
Borac
0
3
|
12.11.2016 19:00 | FAP Livnica | 0 : 3 | Borac | |||||
12.11
19:00
Mladi radnik
Spartak (S)
3
0
|
12.11.2016 19:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Spartak (S) |
12.11
17:00
Užice
Metalac Takovo
3
1
|
12.11.2016 17:00 | Užice | 3 : 1 | Metalac Takovo | |||||
12.11
19:00
Mladenovac
Bavanište
3
1
|
12.11.2016 19:00 | Mladenovac | 3 : 1 | Bavanište | |||||
12.11
19:00
Bečej
Zaslon
0
3
|
12.11.2016 19:00 | Bečej | 0 : 3 | Zaslon | |||||
12.11
17:00
Timok
Antena
3
0
|
12.11.2016 17:00 | Timok | 3 : 0 | Antena |
12.11
16:35
Kralj
Zaslon
3
2
|
12.11.2016 16:35 | Kralj | 3 : 2 | Zaslon |
12.11
17:00
Trstenik
Crnokosa
2
3
|
12.11.2016 17:00 | Trstenik | 2 : 3 | Crnokosa | |||||
12.11
20:00
Bambi volej
Mokra Gora
3
1
|
12.11.2016 20:00 | Bambi volej | 3 : 1 | Mokra Gora | |||||
12.11
17:00
Putevi Trendteks
Tehničar
3
1
|
12.11.2016 17:00 | Putevi Trendteks | 3 : 1 | Tehničar |
12.11
17:00
Radan
Kuršumlija
0
3
|
12.11.2016 17:00 | Radan | 0 : 3 | Kuršumlija | |||||
12.11
17:00
Desetka
Paraćin
2
3
|
12.11.2016 17:00 | Desetka | 2 : 3 | Paraćin | |||||
12.11
19:30
Bor
Majdanpek FBC
3
1
|
12.11.2016 19:30 | Bor | 3 : 1 | Majdanpek FBC | |||||
12.11
18:00
Leskovac-98
Topličanin
0
3
|
12.11.2016 18:00 | Leskovac-98 | 0 : 3 | Topličanin |
12.11
17:00
Elan Volej
Vršac
3
0
|
12.11.2016 17:00 | Elan Volej | 3 : 0 | Vršac | |||||
12.11
14:00
Mladost (I)
Novi Sad
0
3
|
12.11.2016 14:00 | Mladost (I) | 0 : 3 | Novi Sad |
12.11
Kopaonik
Mladost 2000
0
3
|
12.11.2016 | Kopaonik | 0 : 3 | Mladost 2000 | |||||
12.11
Napredak 037
Kraljevo
2
3
|
12.11.2016 | Napredak 037 | 2 : 3 | Kraljevo | |||||
12.11
Sportisimo
Gimnazijalac 2
3
0
|
12.11.2016 | Sportisimo | 3 : 0 | Gimnazijalac 2 | |||||
12.11
Župa
Ušće
0
3
|
12.11.2016 | Župa | 0 : 3 | Ušće |
12.11
Raška
Mokra Gora 2
1
3
|
12.11.2016 | Raška | 1 : 3 | Mokra Gora 2 | |||||
12.11
Novi Pazar
Zvečan
2
3
|
12.11.2016 | Novi Pazar | 2 : 3 | Zvečan | |||||
12.11
Volej stars junior
Bane
3
0
|
12.11.2016 | Volej stars junior | 3 : 0 | Bane | |||||
12.11
Kosovska Mitrovica
Koteks
3
2
|
12.11.2016 | Kosovska Mitrovica | 3 : 2 | Koteks |
12.11
NS Volej tim
Štrand Volej
1
3
|
12.11.2016 | NS Volej tim | 1 : 3 | Štrand Volej | |||||
12.11
Lavice 07
Grbić
3
1
|
12.11.2016 | Lavice 07 | 3 : 1 | Grbić | |||||
12.11
NS Tim
Star
0
3
|
12.11.2016 | NS Tim | 0 : 3 | Star | |||||
12.11
Libero
Slavija
1
3
|
12.11.2016 | Libero | 1 : 3 | Slavija | |||||
12.11
Beočin Metal
Dunav Volej
1
3
|
12.11.2016 | Beočin Metal | 1 : 3 | Dunav Volej |
12.11
Proleter
Kikinda
1
3
|
12.11.2016 | Proleter | 1 : 3 | Kikinda | |||||
12.11
Mladost 2
Banat
2
3
|
12.11.2016 | Mladost 2 | 2 : 3 | Banat | |||||
12.11
Inđija
Žitište
3
0
|
12.11.2016 | Inđija | 3 : 0 | Žitište | |||||
12.11
Krajišnik
Hercegovina
3
0
|
12.11.2016 | Krajišnik | 3 : 0 | Hercegovina |
12.11
Merkur
Soko
3
0
|
12.11.2016 | Merkur | 3 : 0 | Soko | |||||
12.11
Sutjeska
Hajduk
3
2
|
12.11.2016 | Sutjeska | 3 : 2 | Hajduk | |||||
12.11
Trijumf 2013
CVS
1
3
|
12.11.2016 | Trijumf 2013 | 1 : 3 | CVS | |||||
12.11
Maks
Gox-IN
3
0
|
12.11.2016 | Maks | 3 : 0 | Gox-IN | |||||
12.11
Prvi Tempo
Blok aut
3
2
|
12.11.2016 | Prvi Tempo | 3 : 2 | Blok aut |
12.11
Sloga
Mitrovica 2
3
1
|
12.11.2016 | Sloga | 3 : 1 | Mitrovica 2 | |||||
12.11
Sirmium
Mitrovica
1
3
|
12.11.2016 | Sirmium | 1 : 3 | Mitrovica | |||||
12.11
Radinci Volej
Prvi Tempo
1
3
|
12.11.2016 | Radinci Volej | 1 : 3 | Prvi Tempo |
12.11
17:00
Futog
Jedinstvo (U)
3
0
|
12.11.2016 17:00 | Futog | 3 : 0 | Jedinstvo (U) | |||||
12.11
19:00
Jedinstvo (SP)
TENT
1
3
|
12.11.2016 19:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 3 | TENT |
12.11
20:00
Eaton Srem Tempo
Kraguj Radnički
3
0
|
12.11.2016 20:00 | Eaton Srem Tempo | 3 : 0 | Kraguj Radnički | |||||
12.11
19:30
Roda
Omladinac
3
0
|
12.11.2016 19:30 | Roda | 3 : 0 | Omladinac | |||||
12.11
17:00
Smederevo
Klek Srbijašume
0
3
|
12.11.2016 17:00 | Smederevo | 0 : 3 | Klek Srbijašume | |||||
12.11
18:00
Vranje
Gimnazijalac
3
0
|
12.11.2016 18:00 | Vranje | 3 : 0 | Gimnazijalac |
12.11
18:00
Ivanjica
Millennium
3
0
|
12.11.2016 18:00 | Ivanjica | 3 : 0 | Millennium | |||||
12.11
17:00
Tutin
Student
3
1
|
12.11.2016 17:00 | Tutin | 3 : 1 | Student | |||||
12.11
16:00
Spartak (LJ)
Ub
3
2
|
12.11.2016 16:00 | Spartak (LJ) | 3 : 2 | Ub | |||||
12.11
15:00
Borac (Č)
Žabalj Volej
3
2
|
12.11.2016 15:00 | Borac (Č) | 3 : 2 | Žabalj Volej |
12.11
17:00
Kikinda
ŽSK
31
22
|
12.11.2016 17:00 | Kikinda | 31 : 22 | ŽSK | |||||
12.11
19:30
Jabuka
Crvena Zvezda
31
28
|
12.11.2016 19:30 | Jabuka | 31 : 28 | Crvena Zvezda | |||||
12.11
20:00
Hercegovina
Crvenka
28
25
|
12.11.2016 20:00 | Hercegovina | 28 : 25 | Crvenka | |||||
12.11
19:00
Banatski Karlovac
Vrbas
31
32
|
12.11.2016 19:00 | Banatski Karlovac | 31 : 32 | Vrbas | |||||
12.11
18:00
Sivac
Jedinstvo
30
29
|
12.11.2016 18:00 | Sivac | 30 : 29 | Jedinstvo |
12.11
19:00
Sloga
PKB
19
19
|
12.11.2016 19:00 | Sloga | 19 : 19 | PKB | |||||
12.11
19:00
Radnički
Novi Beograd
21
29
|
12.11.2016 19:00 | Radnički | 21 : 29 | Novi Beograd |
12.11
19:00
Hajduk Veljko
BSK Heba
37
22
|
12.11.2016 19:00 | Hajduk Veljko | 37 : 22 | BSK Heba | |||||
12.11
17:00
ORK Bor
Aleksinac
40
32
|
12.11.2016 17:00 | ORK Bor | 40 : 32 | Aleksinac | |||||
12.11
20:00
Jastrebac
Radnički
31
27
|
12.11.2016 20:00 | Jastrebac | 31 : 27 | Radnički |
12.11
19:00
Radnički 2
Karađorđe
35
27
|
12.11.2016 19:00 | Radnički 2 | 35 : 27 | Karađorđe | |||||
12.11
18:00
Mladost
Beli andjeo
36
18
|
12.11.2016 18:00 | Mladost | 36 : 18 | Beli andjeo | |||||
12.11
17:30
Goč Merkur
Lokomotiva
28
28
|
12.11.2016 17:30 | Goč Merkur | 28 : 28 | Lokomotiva | |||||
12.11
19:00
Napredak
Arilje
34
32
|
12.11.2016 19:00 | Napredak | 34 : 32 | Arilje | |||||
12.11
19:30
Prva Petoletka
Metalac
34
30
|
12.11.2016 19:30 | Prva Petoletka | 34 : 30 | Metalac |
12.11
16:30
Dorćol
Ub
31
18
|
12.11.2016 16:30 | Dorćol | 31 : 18 | Ub | |||||
12.11
18:30
BASK Soko
Smederevo
28
20
|
12.11.2016 18:30 | BASK Soko | 28 : 20 | Smederevo |
12.11
17:00
Đerdap
Rembas
22
21
|
12.11.2016 17:00 | Đerdap | 22 : 21 | Rembas |
12.11
15:00
Morava 84
Progres
34
38
|
12.11.2016 15:00 | Morava 84 | 34 : 38 | Progres |
12.11
19:00
Bane
Zlatar 2
25
19
|
12.11.2016 19:00 | Bane | 25 : 19 | Zlatar 2 | |||||
12.11
17:00
Radnički 1964 2
Sloga
25
37
|
12.11.2016 17:00 | Radnički 1964 2 | 25 : 37 | Sloga |
12.11
18:00
Somborelektro
Graničar
41
28
|
12.11.2016 18:00 | Somborelektro | 41 : 28 | Graničar |
12.11
17:30
Radnički
Senta
31
25
|
12.11.2016 17:30 | Radnički | 31 : 25 | Senta | |||||
12.11
16:00
Jedinstvo
Gradnulica
35
31
|
12.11.2016 16:00 | Jedinstvo | 35 : 31 | Gradnulica |
12.11
16:30
Jedinstvo
Vojka
23
26
|
12.11.2016 16:30 | Jedinstvo | 23 : 26 | Vojka | |||||
12.11
17:00
Hajduk
Ruma
30
22
|
12.11.2016 17:00 | Hajduk | 30 : 22 | Ruma |
12.11
19:00
Šamot 65
Spartak Vojput
23
21
|
12.11.2016 19:00 | Šamot 65 | 23 : 21 | Spartak Vojput | |||||
12.11
18:30
Partizan
Morava
30
32
|
12.11.2016 18:30 | Partizan | 30 : 32 | Morava | |||||
12.11
19:00
Jugović
Rudar
21
19
|
12.11.2016 19:00 | Jugović | 21 : 19 | Rudar | |||||
12.11
18:00
Dinamo
Sloga
28
23
|
12.11.2016 18:00 | Dinamo | 28 : 23 | Sloga | |||||
12.11
20:30
Crvena zvezda
Požarevac
31
23
|
12.11.2016 20:30 | Crvena zvezda | 31 : 23 | Požarevac |
12.11
18:30
Sindjelić
Dubočica 54
29
27
|
12.11.2016 18:30 | Sindjelić | 29 : 27 | Dubočica 54 | |||||
12.11
20:30
Obilić
Vranje 1957
30
24
|
12.11.2016 20:30 | Obilić | 30 : 24 | Vranje 1957 | |||||
12.11
17:00
Inđija
Topličanin
33
18
|
12.11.2016 17:00 | Inđija | 33 : 18 | Topličanin | |||||
12.11
18:00
Priboj
Mokra Gora
25
22
|
12.11.2016 18:00 | Priboj | 25 : 22 | Mokra Gora | |||||
12.11
19:00
Zlatar
Kolubara
32
19
|
12.11.2016 19:00 | Zlatar | 32 : 19 | Kolubara |
12.11
19:00
Žitorađa
Naisa 2
28
26
|
12.11.2016 19:00 | Žitorađa | 28 : 26 | Naisa 2 | |||||
12.11
19:00
Radnički
Dubočica
25
21
|
12.11.2016 19:00 | Radnički | 25 : 21 | Dubočica | |||||
12.11
18:00
Radan
Pirot
17
25
|
12.11.2016 18:00 | Radan | 17 : 25 | Pirot | |||||
12.11
19:00
Knjaževac
Topličanin
40
34
|
12.11.2016 19:00 | Knjaževac | 40 : 34 | Topličanin |
12.11
17:00
Klenak 09
Deronje
23
29
|
12.11.2016 17:00 | Klenak 09 | 23 : 29 | Deronje |
12.11
19:00
Vranje
Jagodina 2
22
20
|
12.11.2016 19:00 | Vranje | 22 : 20 | Jagodina 2 |
12.11
18:00
Senta
Lehel
20
18
|
12.11.2016 18:00 | Senta | 20 : 18 | Lehel |
12.11
19:00
Železničar
Junior
19
18
|
12.11.2016 19:00 | Železničar | 19 : 18 | Junior | |||||
12.11
19:00
Jagodina
Sloga
32
25
|
12.11.2016 19:00 | Jagodina | 32 : 25 | Sloga | |||||
12.11
20:00
Kikinda
Bekament Bukovička Banja
26
31
|
12.11.2016 20:00 | Kikinda | 26 : 31 | Bekament Bukovička Banja | |||||
12.11
19:00
Bor RTB
Radnički KG
24
25
|
12.11.2016 19:00 | Bor RTB | 24 : 25 | Radnički KG |
12.11
19:00
Minaqua Vojvodina
Mladi radnik
31
21
|
12.11.2016 19:00 | Minaqua Vojvodina | 31 : 21 | Mladi radnik | |||||
12.11
20:30
Vrbas
Pančevo
28
24
|
12.11.2016 20:30 | Vrbas | 28 : 24 | Pančevo | |||||
12.11
16:30
Voždovac 1955
Župa
33
21
|
12.11.2016 16:30 | Voždovac 1955 | 33 : 21 | Župa |
12.11
Valjevo Gorenje
Stari Grad
8
7
|
12.11.2016 | Valjevo Gorenje | 8 : 7 | Stari Grad |
12.11
Jadran Split
Partizan Raiffeisen
12
13
|
12.11.2016 | Jadran Split | 12 : 13 | Partizan Raiffeisen |
12.11
Valjevo
Stari Grad
8
7
|
12.11.2016 | Valjevo | 8 : 7 | Stari Grad | |||||
12.11
Zemun
Banjica
12
13
|
12.11.2016 | Zemun | 12 : 13 | Banjica | |||||
12.11
Beograd
Nais
14
13
|
12.11.2016 | Beograd | 14 : 13 | Nais | |||||
12.11
Dunav
Taš
8
9
|
12.11.2016 | Dunav | 8 : 9 | Taš |
12.11
Proleter
Spartak Prozivka
8
15
|
12.11.2016 | Proleter | 8 : 15 | Spartak Prozivka | |||||
12.11
ŽAK
Bečej
10
17
|
12.11.2016 | ŽAK | 10 : 17 | Bečej | |||||
12.11
Banja Luka
Polet
15
2
|
12.11.2016 | Banja Luka | 15 : 2 | Polet |
12.11
Novi Beograd 011
Rasina
11
8
|
12.11.2016 | Novi Beograd 011 | 11 : 8 | Rasina | |||||
12.11
Dorćol
Goč
17
5
|
12.11.2016 | Dorćol | 17 : 5 | Goč |
12.11
20:30
Kragujevac 2011
Mašinac
0
4
|
12.11.2016 20:30 | Kragujevac 2011 | 0 : 4 | Mašinac |
12.11
15:30
Aranđelovac
Flach
1
6
|
12.11.2016 15:30 | Aranđelovac | 1 : 6 | Flach | |||||
12.11
19:00
Kosjerić
Šljivici
6
2
|
12.11.2016 19:00 | Kosjerić | 6 : 2 | Šljivici | |||||
12.11
19:00
92
Bezbednost 192
9
3
|
12.11.2016 19:00 | 92 | 9 : 3 | Bezbednost 192 |
12.11
20:15
Gročanski
Srpska BGD
0
6
|
12.11.2016 20:15 | Gročanski | 0 : 6 | Srpska BGD |
12.11
19:00
Tisa
Kikinda
5
3
|
12.11.2016 19:00 | Tisa | 5 : 3 | Kikinda |
12.11
19:30
Prokuplje
Zufo
4
2
|
12.11.2016 19:30 | Prokuplje | 4 : 2 | Zufo |
12.11
21:00
Gurgusovac
Miners
0
3
|
12.11.2016 21:00 | Gurgusovac | 0 : 3 | Miners | |||||
12.11
17:00
Aleksinac 2015
Radnički 2010
2
7
|
12.11.2016 17:00 | Aleksinac 2015 | 2 : 7 | Radnički 2010 |
12.11
19:00
Kalča
FON
4
2
|
12.11.2016 19:00 | Kalča | 4 : 2 | FON |
12.11
12:45
NS Stars
Partizan
1
3
|
12.11.2016 12:45 | NS Stars | 1 : 3 | Partizan |
12.11
19:15
Crvena zvezda
Triglav
0
10
|
12.11.2016 19:15 | Crvena zvezda | 0 : 10 | Triglav | |||||
12.11
19:00
Maribor
Bled
3
6
|
12.11.2016 19:00 | Maribor | 3 : 6 | Bled | |||||
12.11
17:30
Zagreb
Playboy Slavija
2
8
|
12.11.2016 17:30 | Zagreb | 2 : 8 | Playboy Slavija | |||||
12.11
14:30
Mladost
ECE Celje
5
6
|
12.11.2016 14:30 | Mladost | E 5 : 6 | ECE Celje |
12.11
17:00
Dunarea Galati
Hokej klub Beograd
2
1
|
12.11.2016 17:00 | Dunarea Galati | 2 : 1 | Hokej klub Beograd |