19.05
16:30
Dunav
Cement
1
0
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 0 |
19.05
17:00
Drina
Sloga (PŽ)
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 | |||||||
19.05
11:00
Polet (LJ)
Sloga 33
0
2
|
19.05.2019 11:00 | 0 : 2 | |||||||
19.05
17:00
Proleter Mihajlovac
Mladi radnik 1926
0
0
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
JoŔanica
Jedinstvo (Ub)
0
5
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 5 |
19.05
11:00
SFS Borac
Pukovac
6
0
|
19.05.2019 11:00 | 6 : 0 | |||||||
19.05
17:00
BuduÄnost
Zaplanjac
4
1
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
RadniÄki (P)
Car Konstantin
1
3
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 3 | |||||||
19.05
17:00
TemniÄ 1924
Radan
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
19.05
16:30
Stepojevac Vaga
RadniÄki (NB)
3
2
|
19.05.2019 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
11:00
Prva Iskra
BASK
1
1
|
19.05.2019 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
Zvezdara
IMT
1
1
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
Crvena Zvezda
GrafiÄar
1
2
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 2 |
|
19.05
16:30
ŽAK
RadniÄki (K)
6
1
|
19.05.2019 16:30 | 6 : 1 |
19.05
16:30
Hajduk (Ä)
Sloga (E)
0
6
|
19.05.2019 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
19.05
16:30
Tatra
JugoviÄ
4
2
|
19.05.2019 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
19.05
16:30
Jedinstvo (SP)
Podrinje
1
0
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
16:30
Sremac Vojka
LSK LaÄarak
4
0
|
19.05.2019 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
16:30
Hajduk (B)
Sloga (T)
1
2
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 2 |
19.05
16:30
Tekstilac
Sloga (Ä)
1
0
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
16:30
Tisa
RadniÄki 1912
0
2
|
19.05.2019 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
16:30
BuduÄnost
OFK Vrbas
1
0
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 0 |
|
19.05
17:00
Novi Pazar 1928
Gruža
4
3
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Bane 1931
GoÄ
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
KaraÄorÄe
TrepÄa
1
0
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Å umadija (T)
Real
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
19.05
17:00
Petar Dobrnjac
OFK Napredak
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
OFK AranÄelovac 1979
Udarnik
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Morava
Partizan 1945
4
0
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Rudar
RSK
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
19.05
17:00
Borac
ŽelezniÄar
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 | |||||||
19.05
17:00
RadniÄki Stobeks
Vrelo Sport
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Radjevac
OFK OseÄina
4
0
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 0 | |||||||
19.05
17:00
OFK Divci
Brezovica
0
3
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 3 |
19.05
17:00
Polimlje
Jedinstvo Putevi
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Prijevor
Zlatar
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
LFK Mladost
Orlovac
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Polet (T)
Takovo
1
4
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 4 |
|
19.05
17:00
Mladost (M)
Morava
5
0
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Vranjska Banja
Jedinstvo (P)
2
3
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
OFK NiÅ”
Vlasina
1
3
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.05
11:00
Tanasko RajiÄ
PÄinja
1
2
|
19.05.2019 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Mladost (B)
Balkanski
2
6
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 6 |
|
||||||
19.05
17:00
Jablanica
OFK Brzi Brod
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 |
|
19.05
17:00
Jedinstvo (M)
Sloga
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Napredak (D)
LevaÄ
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
ŽitoraÄa
OFK Lugomir
3
4
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
Juhor
Rembas
2
3
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Jastrebac (B)
OFK Kosanica
1
0
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
BoŔnjane
Dragocvet
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Jastrebac (VÅ )
Morava 1918
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 |
|
19.05
17:00
NaŔa krila 1936
Majdanpek
4
1
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
TimoÄanin
Moravica
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Rudar Alpos
Äerdap
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Hajduk Veljko
Bukovik
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Orljane
Kablovi
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 |
|
19.05
10:00
Borac
Torlak
0
2
|
19.05.2019 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
16:30
BuduÄnost
TEK Sloga
1
1
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
SremÄica
LeŔtane
0
1
|
19.05.2019 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
BSK BaÄevac
Sopot
5
2
|
19.05.2019 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
19.05
16:30
Komgrap
Studenski Grad
2
4
|
19.05.2019 16:30 | 2 : 4 |
|
19.05
17:00
Vojvodina
Crvena zvezda (VS)
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Mladost (BD)
Crvena Zvezda (RS)
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
2. Oktobar
Mladost (L)
4
2
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Banat
RadniÄki 1911
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 | |||||||
19.05
17:00
Rusanda
Naftagas
1
3
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Lehel
Omladinac FAM
2
3
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 3 |
|
19.05
17:00
Hercegovac
Vojvodina (T)
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Kulpin
Rusin
4
1
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Polet (S)
Krila Krajine
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Kula
RadniÄki 1918
0
0
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
OFK Odžaci
BuduÄnost (P)
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Stari Grad
TvrÄava
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Borac 46
Slavija
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
19.05
17:00
Borac (K)
Borac (M)
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
BuduÄnost
Napredak
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Jadran
Ljukovo
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Polet (NK)
Sloven
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Kupinovo
Sloboda (DT)
0
6
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 6 |
|
||||||
19.05
17:00
ŽelezniÄar
GraniÄar 1924
5
2
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 2 |
|
19.05
17:00
Lokomotiva
Mladi rudar 1954
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Mladost MG
ŽSK
5
2
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
19.05
13:00
Å umadinac (N)
Prvi srpski ustanak
0
2
|
19.05.2019 13:00 | 0 : 2 | |||||||
19.05
17:00
Junkovac
Sloga Bat 1924
0
4
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
BSK
Plaskovac
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Banja
VinÄa
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Borac
Trnava
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 1 |
|
19.05
17:00
OFK Sirig
Index
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Jedinstvo
TSK
5
1
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
BaÄka
Mladost
0
4
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
MiletiÄ
ŽSK
3
10
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 10 |
|
19.05
17:00
Jadran
Sloga
4
1
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Vojvodina
Proleter (Nj)
6
0
|
19.05.2019 17:00 | 6 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Senta
Panonija IM Topola
5
2
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 2 | |||||||
19.05
17:00
ÄurÄin
Napredak
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Vinogradar
Iskra
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 | |||||||
19.05
17:00
Preporod
RadniÄki 1905
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
19.05
17:00
Bratstvo
Javor
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
OFK Bratstvo
Mladost (S)
10
1
|
19.05.2019 17:00 | 10 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Partizan
Resavac
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Juhor
OFK Batinac
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Mladost (D)
Omladinac
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Mladost (K)
Napredak
6
2
|
19.05.2019 17:00 | 6 : 2 | |||||||
19.05
17:00
Kolare
KuŔiljevo
4
2
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 2 |
|
19.05
16:30
Crvenka
Å umadinac
2
3
|
19.05.2019 16:30 | 2 : 3 | |||||||
19.05
16:30
Institut
SinÄeliÄ
1
1
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
Zmaj
PKB Kovilovo
1
0
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
16:30
Balkan Mirijevo
Dunav
0
1
|
19.05.2019 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
Borac (P)
PoŔtar Zvezdara
3
1
|
19.05.2019 16:30 | 3 : 1 |
|
19.05
16:30
BuduÄnost
Mladost (C)
1
4
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
19.05
16:30
Borac
RadniÄki
2
1
|
19.05.2019 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
Zabrežje
Mladost (B)
3
1
|
19.05.2019 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
Duboko
LisoviÄ
1
0
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
16:30
RuŔanj
Å umadija
1
8
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 8 |
|
19.05
16:30
Rabrovac
Kosmaj
2
1
|
19.05.2019 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
KovaÄevac
VinÄa
0
3
|
19.05.2019 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
19.05
16:30
Kosmajac
RopoÄevo
2
0
|
19.05.2019 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
16:30
BoleÄ
VrÄin
0
2
|
19.05.2019 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
10:00
Selo Mladenovac
Å umadija
0
1
|
19.05.2019 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
Pudarci
Dunavac
3
1
|
19.05.2019 16:30 | 3 : 1 |
|
19.05
16:30
Mladost
Backovac Junajted
2
0
|
19.05.2019 16:30 | 2 : 0 | |||||||
19.05
16:30
Spartak
Rudar
0
4
|
19.05.2019 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
19.05
11:00
Rakova
Lunjevica
2
7
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 7 | |||||||
19.05
16:30
Zadrugar
OvÄar
2
0
|
19.05.2019 16:30 | 2 : 0 | |||||||
19.05
16:30
Jedinstvo (P)
Slatina
3
1
|
19.05.2019 16:30 | 3 : 1 | |||||||
19.05
16:30
Ozrem
Jedinstvo (K)
5
3
|
19.05.2019 16:30 | 5 : 3 |
|
||||||
19.05
16:30
Napredak
Jedinstvo (GG)
0
3
|
19.05.2019 16:30 | 0 : 3 |
19.05
17:30
BuduÄnost
Ibar
1
2
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:30
Mataruge
Proleter
3
2
|
19.05.2019 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:30
Kraljevo Hajduk
Ribnica
0
0
|
19.05.2019 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
17:30
Gruža
Granit
0
0
|
19.05.2019 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
17:30
Lasta
PopoviÄi Vrnjci
1
1
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:30
Napredak
Omladinac
2
3
|
19.05.2019 17:30 | 2 : 3 |
|
19.05
17:00
Sloga (Ä)
Äitluk
4
0
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Mladost (DK)
Poljoprivrednik
5
1
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Kupci
Å anac
5
1
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
MeŔevo
Varvarin
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
FUD
Ribnik
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Vinogradar
Donji Kopaonik
5
1
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 1 |
|
19.05
17:30
Jedinstvo (MZ)
Mladi Borac
1
2
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 2 | |||||||
19.05
15:00
Jedinstvo (Å T)
Jevremovac
3
0
|
19.05.2019 15:00 | 3 : 0 | |||||||
19.05
17:30
KaraÄorÄe
Jedinstvo 1945 (VL)
3
0
|
19.05.2019 17:30 | 3 : 0 | |||||||
19.05
17:30
Hajduk Stanko
DuŔko
1
2
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 2 | |||||||
19.05
17:30
Cer
DuŔan Silni
3
0
|
19.05.2019 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
17:30
Sloga (LÅ )
Podrinje
4
3
|
19.05.2019 17:30 | 4 : 3 |
|
19.05
17:00
Jedinstvo (V)
Jugoslavija
2
3
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Borac (St)
Dunav
6
0
|
19.05.2019 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Partizan (G)
RadniÄki (B)
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Potporanj
Strela
1
0
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Sloga (BNS)
Vulturul
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Polet
Dolina
0
0
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Crvena zvezda
Vojvodina (S)
6
0
|
19.05.2019 17:00 | 6 : 0 |
|
19.05
17:00
Borac (K)
ObiliÄ
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Borac (Ž)
Jedinstvo (Lj)
5
1
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Omladinac (Å )
Äerdap
5
0
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Pomoravlje
ŽelezniÄar
3
4
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
Rudar (K)
Makce
13
1
|
19.05.2019 17:00 | 13 : 1 |
|
19.05
17:00
Moravac
Sloga
2
3
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Elid
Padina
5
1
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Zemljoradnik
RadniÄki 1947
8
0
|
19.05.2019 17:00 | 8 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Crvena zvezda
RadniÄki 1924
0
5
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 5 |
|
||||||
19.05
17:00
Palilula
RasovaÄa
2
6
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 6 |
|
||||||
19.05
17:00
Naisus 1977
Moravac
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
19.05
Osipaonica
Sloga (M)
3
1
|
19.05.2019 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
SASK
Pobeda
1
2
|
19.05.2019 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
Cerovac
ŽelezniÄar Kusadak
1
2
|
19.05.2019 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
Sloboda
Sloga (L)
3
0
|
19.05.2019 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
Crvena zvezda
Proleter 1947
0
0
|
19.05.2019 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
Bresje Superior
Plana
5
4
|
19.05.2019 | 5 : 4 |
|
19.05
17:00
RadniÄki (K)
Branik
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
11:00
KljuÄ
Sloga
2
0
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Blizna
Polom
1
0
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
|
19.05
17:00
Sovljak
ZSK
5
4
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 4 | |||||||
19.05
17:00
Tvrdojevac
OFK JabuÄje
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Tulari
Radnik
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
TeŔnjar
Mladost
1
3
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Kolubara 2
Banjani
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
19.05
17:00
Srbija
Mladost (P)
3
3
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
BuduÄnost
OFK Bagremar
0
0
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Slavija
Å umadija 1934
1
4
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
Sloboda
21. oktobar
4
0
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Borac (D)
Kutlovo
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Jadran
Jedinstvo
1
9
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 9 |
|
||||||
19.05
17:00
KoriÄani
Sloga (D)
4
0
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Pobeda 1926
Å umadinac (KG)
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
19.05
17:00
Lazarica
LauÅ”
3
3
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
19.05
11:00
Ariljska rampa
Prvi partizan
2
0
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Polet
Ježevica
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 | |||||||
19.05
17:00
Jasen
SeÄica
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 | |||||||
19.05
17:00
ViŔesava
Crnokosa
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 | |||||||
19.05
17:00
PeruÄac
Jedinstvo
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
19.05
Jedinstvo (G)
Umac
4
0
|
19.05.2019 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
Kumarevo 65
BobiŔte
1
6
|
19.05.2019 | 1 : 6 |
|
||||||
19.05
OFK Morava
Äekmin
2
1
|
19.05.2019 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
Polet
Progres
0
1
|
19.05.2019 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
VuÄje
OFK Brza
0
0
|
19.05.2019 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
Å umadija
Mladost 1959
4
3
|
19.05.2019 | 4 : 3 |
|
||||||
19.05
ŽelezniÄar
ZloÄudovo
3
0
|
19.05.2019 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
Sloga
Mladi borac
1
4
|
19.05.2019 | 1 : 4 |
|
19.05
17:00
OFK Rtanj
TrebiÄ
5
4
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
RadniÄki 1946
OsniÄ
6
2
|
19.05.2019 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
BuÄje Podvis
GraniÄar
4
2
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Omladinac
OFK 019
3
4
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
Malinik
OFK Knjaz
5
1
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Sloga (M)
Ozren
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
19.05
16:30
Mladost
Rajko MitiÄ
0
2
|
19.05.2019 16:30 | 0 : 2 | |||||||
19.05
16:30
Borac
DragoÅ”
0
2
|
19.05.2019 16:30 | 0 : 2 |
19.05
17:00
Vulkan 1963
Jedinstvo (GM)
2
3
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Proleter
Stevan NeŔticki
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
11:00
Rudar
Omladinac (GK)
3
2
|
19.05.2019 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Morava
Sloboda
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Äegar 2013
Mladost (DK)
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
VrtiŔte
Crvena zastava
3
4
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
Mladost (L)
Palilulac
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 1 |
|
19.05
Levosoje
Lugina
0
0
|
19.05.2019 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
Vihor
TreŔnjevka
3
0
|
19.05.2019 | 3 : 0 |
|
19.05
16:00
Ropotovo
Mineralac
12
2
|
19.05.2019 16:00 | 12 : 2 | |||||||
19.05
16:00
Moravac
Oskar
4
2
|
19.05.2019 16:00 | 4 : 2 | |||||||
19.05
14:00
Rudar
Glama
1
13
|
19.05.2019 14:00 | 1 : 13 |
19.05
17:00
ÄuÄuge
JoŔeva
1
0
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 0 | |||||||
19.05
11:00
Polet (DL)
Å arbane
3
4
|
19.05.2019 11:00 | 3 : 4 | |||||||
19.05
17:00
Vrelo
Polet (T)
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Gunjevac
OFK Paljuvi
0
3
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 3 | |||||||
19.05
17:00
Pambukovica
Crvena Jabuka
4
0
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Dimitrije TucoviÄ
Mladost
6
0
|
19.05.2019 17:00 | 6 : 0 |
19.05
17:30
Jedinstvo
Sloga
5
1
|
19.05.2019 17:30 | 5 : 1 | |||||||
19.05
17:30
Skela
Krtinska
1
1
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 1 | |||||||
19.05
17:30
Pobednik
Rvati
1
3
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 3 |
19.05
17:00
Äenej
Borac
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
ObiliÄ
Titel
1
3
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
BaÄka
Vinogradar
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Dinamo
ŽelezniÄar
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
19.05
17:00
JanoŔik
Borac (VG)
1
5
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
19.05
17:00
Vinogradar
Borac (VS)
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Ratar
Dobrica
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
BuduÄnost (A)
Partizan (K)
6
2
|
19.05.2019 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
HajduÄica
Vojvodina (CC)
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
KaraÅ” (K)
KaraÅ” (J)
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Sloga (M)
Å evac
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
19.05
17:00
Rubin
Kamenorezac 76
1
0
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Beli Orlovi
Sloga (L)
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Polet 57
Sloga (D)
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Omladinac
Gradina
6
5
|
19.05.2019 17:00 | 6 : 5 |
|
||||||
19.05
17:00
Mladost
14. Oktobar
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
19.05
17:00
Blagotin
VinoraÄa
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Osaonica
Sloga
1
3
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Vinogradar
Partizan
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Å antarovac
Ursule
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Mladost (T)
Jedinstvo (D)
1
0
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
|
19.05
17:00
Moravac 2015
Napredak
11
0
|
19.05.2019 17:00 | 11 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
RadniÄki
15. Avgust 1950
6
0
|
19.05.2019 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Pomoravlje
Borac 1805
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
BuduÄnost
Omladinski
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
19.05
17:00
Polet
Žabari
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Mladost (VK)
Stari drugari
1
6
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 6 |
|
||||||
19.05
11:00
Jadar 2013
PopadiÄ
3
2
|
19.05.2019 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Milenko PavloviÄ
Mladost (L)
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Komanice
Borac
4
1
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Rakac Stave
Lukavac
3
3
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Rajac
Junior Novo Naselje
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 |
|
19.05
16:00
Å eÄeranac Ada
13. Maj
3
5
|
19.05.2019 16:00 | 3 : 5 |
|
||||||
19.05
16:30
Novi Beograd
Posavac TiŔma
1
1
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
11:00
Mladi Proleter
011
0
2
|
19.05.2019 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
16:30
Busije
Dedinje
3
0
|
19.05.2019 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
18:00
Rekreativo 011
Umka
0
3
|
19.05.2019 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.05
18:00
Sparta Železnik
Penjarol
7
0
|
19.05.2019 18:00 | 7 : 0 |
|
19.05
16:30
Siti Sport Klub
LepuŔnica
5
1
|
19.05.2019 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
19.05
10:00
PKB Padinska Skela
PoŔtar
1
1
|
19.05.2019 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
Minel
Sveti Stefan
2
0
|
19.05.2019 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
16:30
Zuce
Pionir
1
0
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 0 |
|
19.05
17:00
ObiliÄ 1993
Mladost
4
1
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Å umar
Mitros
1
4
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
19.05
10:00
FruŔka Gora
FruŔkogorac
3
1
|
19.05.2019 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
OFK BikiÄ
OFK Zeka BuljubaŔa
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
KruŔedol
GraniÄar
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Hajduk
Sloga (V)
1
0
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Napredak
Donji Srem 2015
2
3
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
BSK
Sloga (Ä)
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
19.05
13:30
Stojnik
Rudar 2012
3
0
|
19.05.2019 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
12:30
Mladost (MI)
NemenikuÄe
7
3
|
19.05.2019 12:30 | 7 : 3 |
|
||||||
19.05
16:30
Djurinci
PopoviÄ
6
0
|
19.05.2019 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
19.05
13:00
Vojvoda
Mladost (G)
3
0
|
19.05.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
11:00
OFK RogaÄa
Vis
2
2
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
16:30
OFK Slatina
Sibnica
3
2
|
19.05.2019 16:30 | 3 : 2 |
|
19.05
17:30
Partizan
Jedinstvo (D)
2
5
|
19.05.2019 17:30 | 2 : 5 |
|
||||||
19.05
17:30
Borac (A)
Mlada krila
1
4
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 4 |
|
||||||
19.05
17:30
Lazac
Jovo Kursula
1
2
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:30
Tavnik
Borac (V)
4
0
|
19.05.2019 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
17:30
Mineral 2015
Mladost
0
1
|
19.05.2019 17:30 | 0 : 1 |
|
19.05
17:00
Mladi radnik
Omladinac-Å umadinac
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Udarnik Trska 1947
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
4
3
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Badnjevac
Partizan
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
19.05
16:30
Guncate
Veliki Borak
4
3
|
19.05.2019 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
19.05
16:30
Barajevo
Velika Mostanica
1
3
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 3 |
|
19.05
17:00
Terekves
Roham
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Napredak (BT)
Napredak (Ä)
7
4
|
19.05.2019 17:00 | 7 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
1.Oktobar
Vojvodina
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Proleter
Jedinstvo
1
3
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Bega
Omladinac
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
19.05
17:30
Mladost
Velika Reka
1
3
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
19.05
17:30
Prva Iskra
Borac
2
0
|
19.05.2019 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:30
7. Juli
Jadar 1961 (GD)
1
2
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:30
Milan OrliÄ
Azbukovica
4
0
|
19.05.2019 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
17:30
Jadar (ST)
Jedinstvo
0
3
|
19.05.2019 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
19.05
17:30
Antimon
Rudar
1
1
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:30
Sloga
Vidojevica
4
2
|
19.05.2019 17:30 | 4 : 2 |
|
19.05
17:00
Kopljari
Å amot
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Borac
RaniloviÄ
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Vrbica
Kralj Petar I
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
11:00
Brezovac
Radoje DomanoviÄ
3
4
|
19.05.2019 11:00 | 3 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
TreŔnjevica
Mladost (J)
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Jasenica
Sloga
1
3
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 3 |
|
19.05
17:30
Radnik SuŔica
Moravac
2
2
|
19.05.2019 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:30
Milanovo
Todorovce
2
1
|
19.05.2019 17:30 | 2 : 1 | |||||||
19.05
17:30
Plantaža
Bratstvo
2
4
|
19.05.2019 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
19.05
Gradac
BSK
1
2
|
19.05.2019 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
11:00
Lemind 1953
Marjan MB
5
1
|
19.05.2019 11:00 | 5 : 1 |
|
19.05
17:30
Majur
OFK Å abac
4
0
|
19.05.2019 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
17:30
Napredak
Milicionar
1
0
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
17:30
Drina
Premijer
5
0
|
19.05.2019 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
19.05
17:30
BuduÄnost 1929 (ZM)
Zadrugar
4
2
|
19.05.2019 17:30 | 4 : 2 |
|
19.05
17:30
TreŔnjevka
Mladost
1
2
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:30
Rankovac
Å ipurske livade
3
0
|
19.05.2019 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
17:30
Dobrava
Provo 2015
2
1
|
19.05.2019 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
17:30
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Sava
8
2
|
19.05.2019 17:30 | 8 : 2 |
|
||||||
19.05
17:30
PriÄinoviÄ
RadniÄki
1
3
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
19.05
17:30
Sloga (KR)
Sloga (MA)
3
0
|
19.05.2019 17:30 | 3 : 0 |
19.05
17:00
GraniÄar
Jadran
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Å ampion
Tromedja
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Hajduk
Jedinstvo (M)
5
0
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Jedinstvo (SK)
Slavija
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Potisje
Tisa
5
0
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 0 |
|
19.05
18:00
BaÄka (D)
Slavija
6
0
|
19.05.2019 18:00 | 6 : 0 |
|
||||||
19.05
18:00
MagliÄ
NeŔtin
5
2
|
19.05.2019 18:00 | 5 : 2 | |||||||
19.05
18:00
Sloga
Krivanj
0
4
|
19.05.2019 18:00 | 0 : 4 |
|
||||||
19.05
18:00
BuduÄnost
NaŔa Zvezda
2
1
|
19.05.2019 18:00 | 2 : 1 |
|
19.05
17:00
Polet (V)
Vihor
2
5
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
19.05
17:00
Stig 1955
Mladost (B)
1
4
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
Polet (B)
Sirakovo
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Sloga (M)
Žitkovica 2017
1
0
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Žika MarkoviÄ UÄa
Napredak (P)
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Desine
Napredak 1934
1
0
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Sloga (L)
Dizel
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
19.05
17:00
Omladinac (B)
Sloga 1952
4
3
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Integral
Jasenovac
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Jedinstvo (K)
Napredak 1936
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Bata BuliÄ
RadniÄki (K)
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Zadrugar (T)
BSK
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 |
|
19.05
16:30
Tomislavci
Jedinstvo
3
1
|
19.05.2019 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
BuduÄnost
EÄÅ”eg
1
3
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 3 | |||||||
19.05
16:30
Mladost Radost
ObiliÄ
1
1
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 1 |
|
19.05
17:30
Bistrica
Sloga
0
3
|
19.05.2019 17:30 | 0 : 3 |
|
19.05
17:00
Napredak
Omladinac
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Pontes
KoÄa AndjelkoviÄ
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
KladuŔnica
Egeta
5
3
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Rtkovo
Lokomotiva
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
19.05
16:30
Sloga
Markovac
2
6
|
19.05.2019 16:30 | 2 : 6 |
|
||||||
19.05
16:30
Omladinac
OFK Student
3
3
|
19.05.2019 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
19.05
16:30
Borac
VlaŔka
1
4
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
19.05
16:30
ŠepŔin
Napredak
4
2
|
19.05.2019 16:30 | 4 : 2 |
|
19.05
ÄaÄak 94
MrŔinci
3
3
|
19.05.2019 | 3 : 3 |
|
||||||
19.05
BuduÄnost
Malba
4
5
|
19.05.2019 | 4 : 5 |
|
||||||
19.05
Kej
Prijatelji
1
0
|
19.05.2019 | 1 : 0 | |||||||
19.05
Morava (K)
BIP
4
5
|
19.05.2019 | 4 : 5 |
|
19.05
16:30
VuÄak
Landol
6
1
|
19.05.2019 16:30 | 6 : 1 | |||||||
19.05
16:30
Skobalj
Omladinac
1
3
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 3 |
19.05
17:00
Jezava
BuduÄnost
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Vrbovac
Stari Hrast 2018
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 |
|
19.05
17:00
7. Juli
Lunjevac
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Petrijevac
Drugovac
2
3
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 3 |
|
19.05
16:30
Jerma
Veliki Suvodol
3
0
|
19.05.2019 16:30 | 3 : 0 | |||||||
19.05
16:30
Pobeda
Zvezda
1
7
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 7 |
|
||||||
19.05
16:30
Lokomotiva
Sloboda
3
1
|
19.05.2019 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
Rongo Siti
ŽeljuŔa
0
7
|
19.05.2019 16:30 | 0 : 7 |
|
19.05
17:00
Mladost
Kordun
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Zadrugar
Aleksa Å antiÄ
3
5
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 5 |
|
||||||
19.05
17:00
Omladinac (B)
Dunav
4
0
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Omladinac (D)
Jedinstvo
4
0
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 0 |
|
19.05
11:00
Gredetin
Polet (R)
0
3
|
19.05.2019 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.05
17:30
OFK Sloga
Borac
5
0
|
19.05.2019 17:30 | 5 : 0 | |||||||
19.05
11:00
Ratar
OFK Rutevac 1908
0
8
|
19.05.2019 11:00 | 0 : 8 | |||||||
19.05
11:00
Jastrebac
Polet (V)
2
5
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 5 |
|
19.05
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Hajduk
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Lokomotiva
Bikovo
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Udarnik ViŔnjevac
Žednik
4
1
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Äantavir
Solid
1
0
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Elektrovojvodina
PaliÄ
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 1 |
|
19.05
16:30
Takovski Ustanak
Jablanica
5
1
|
19.05.2019 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
Ozremica
FC Stella Rossa
0
4
|
19.05.2019 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
19.05
16:30
Å ilopaj
Omladinac
1
4
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
Donja Vrbava
Brezak
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
15:30
VelereÄ 94
Å umadija
1
1
|
19.05.2019 15:30 | 1 : 1 |
|
19.05
17:00
Jasenica
ObiliÄ
2
4
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
Omladinac
AF ÄokiÄ
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Mladost 1948
Mladost (NS)
2
4
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 4 |
|
19.05
17:00
GlavaÅ”
Beli Orlovi
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
19.05
11:00
Prilike
VoÄar
2
7
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 7 |
|
||||||
19.05
17:00
Sloga
Dedinje Junajted
0
8
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 8 |
|
||||||
19.05
17:00
GoruŔica
Vrelo
7
1
|
19.05.2019 17:00 | 7 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Jelica
Gradina
4
0
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
RadniÄki
Brezova
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
19.05
Konjuh
Gornji StepoÅ”
2
3
|
19.05.2019 | 2 : 3 |
|
||||||
19.05
SebeÄevac
Zdravinje
3
0
|
19.05.2019 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
Mudrakovac
Bukovica
2
0
|
19.05.2019 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
Žabare
Kapidžija
6
3
|
19.05.2019 | 6 : 3 |
|
||||||
19.05
Parunovac
Naupare
4
1
|
19.05.2019 | 4 : 1 |
|
||||||
19.05
Borac
Mladost VPD
2
1
|
19.05.2019 | 2 : 1 |
|
19.05
10:00
Arbanasce
Sloga
6
0
|
19.05.2019 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
BaliÄevac
Koprijan
4
1
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 1 |
|
19.05
17:00
Sokograd
Hajduk
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Palilulac
Slemen
6
1
|
19.05.2019 17:00 | 6 : 1 |
|
19.05
17:00
Sloga Lužnice 2016
Vinogradi DB
0
4
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
Seljak
Äava
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Zastava
Kolonija
1
5
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
19.05
17:00
Divostin
KoŔutnjak
4
1
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 1 |
|
19.05
17:30
Plavi Tok
Dobrinjac
1
1
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 1 | |||||||
19.05
17:30
AvijatiÄar
GlumaÄ
2
2
|
19.05.2019 17:30 | 2 : 2 | |||||||
19.05
17:30
Blagaja
Gorobilje
3
0
|
19.05.2019 17:30 | 3 : 0 | |||||||
19.05
14:30
Borac
TreŔnjica
2
2
|
19.05.2019 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:30
Napredak
DuŔkovci
6
0
|
19.05.2019 17:30 | 6 : 0 |
|
19.05
17:00
Rujnik
Durlan Siti
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Spartak
Sloga 1948
0
3
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Supovac
Delijski Vis
1
8
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 8 |
|
||||||
19.05
17:00
Äegar 1946
RadniÄki 1936
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
19.05
17:00
OFK Sikole
Polet
4
3
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 3 | |||||||
19.05
17:00
Slatina
MiloŔevo
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Urovica
Mladost
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
ReÄka
OFK TamniÄ
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 |
19.05
17:00
Marina Kutina
MekiÅ”
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Grkinja
10. februar
2
3
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 3 |
|
19.05
16:30
Podunavac
ZaklopaÄa
1
1
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
16:30
Hajduk
Mladost
0
2
|
19.05.2019 16:30 | 0 : 2 |
|
19.05
17:30
Mrovska
Mladost (Z)
5
1
|
19.05.2019 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
19.05
11:00
Polet
Hajduk
4
1
|
19.05.2019 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
19.05
11:00
Dragojevac
Petrovac 74
2
8
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 8 |
|
||||||
19.05
11:00
Verko
Jedinstvo 2014
3
2
|
19.05.2019 11:00 | 3 : 2 |
|
19.05
17:00
BSK Buljane
Heroj
4
0
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
ISK Izvor
BuduÄnost
5
2
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Donja Mutnica
Razvitak
4
2
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Sloga
OFK Juhor 2016
3
4
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
Popovac
Å umadija
0
3
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 3 |
|
19.05
11:00
MiloÄajac
Mladost 1925
3
1
|
19.05.2019 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
17:30
ZgodaÄica
Morava
8
3
|
19.05.2019 17:30 | 8 : 3 |
|
||||||
19.05
17:30
BraÄa VukoviÄ
Å umadija
1
0
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 0 |
|
19.05
10:00
JaŔunja
Rudar 1973
7
1
|
19.05.2019 10:00 | 7 : 1 |
|
||||||
19.05
11:00
Turekovac
Veternica
3
0
|
19.05.2019 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
11:00
Badince
SU Donja Lomnica
3
1
|
19.05.2019 11:00 | 3 : 1 |
|
19.05
11:00
OFK Jelen
ZablaÄe
2
0
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
11:00
Borac BTG
Volujac
2
0
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
11:00
Korman
Žabar
4
3
|
19.05.2019 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
19.05
11:00
CeriÄ
BojiÄ
5
0
|
19.05.2019 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
19.05
11:00
Jedinstvo
Galeb
1
5
|
19.05.2019 11:00 | 1 : 5 |
|
19.05
11:00
Mladost (MM)
Bair
6
2
|
19.05.2019 11:00 | 6 : 2 | |||||||
19.05
11:00
Stojan Lazarac
Radnik
1
0
|
19.05.2019 11:00 | 1 : 0 |
19.05
17:30
Å umadinac
OFK Burovo
9
0
|
19.05.2019 17:30 | 9 : 0 |
|
||||||
19.05
17:30
OFK RadniÄki
Dimitrije TucoviÄ
0
3
|
19.05.2019 17:30 | 0 : 3 |
|
19.05
18:00
Napredak
Omladinac
2
0
|
19.05.2019 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
18:00
Dražmirovac
Crni Vrh
3
2
|
19.05.2019 18:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
18:00
DomaÄin
Dobra Voda
0
3
|
19.05.2019 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.05
18:00
GFK Tabane
Sloboda
2
5
|
19.05.2019 18:00 | 2 : 5 |
|
19.05
17:00
Proleter 1932
Dunav
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
BSK 1931
LjubiÄevo
0
7
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 7 |
|
||||||
19.05
17:00
Morava 1932
Sloga (Ä)
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Mip Majdan
Moravac 1933
4
1
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Batovac
Sopot
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 |
|
19.05
17:00
Beli Orao
Mlava (B)
0
4
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
Vojvoda Milenko
Napredak (B)
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Metalac
Zemljoradnik
3
6
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 6 |
|
||||||
19.05
17:00
Pobeda (SK)
Sloga (D)
0
3
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 3 |
|
19.05
11:00
POFK Letnjikovac
Borac
2
8
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 8 |
|
||||||
19.05
11:00
Partizan
Sloga
2
2
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
11:00
Lipolist
OFK Letnjikovac 1983
3
0
|
19.05.2019 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
11:00
Napredak
Pocerina
7
2
|
19.05.2019 11:00 | 7 : 2 |
|
||||||
19.05
11:00
Omladinac
Metaloplastika
7
2
|
19.05.2019 11:00 | 7 : 2 |
|
||||||
19.05
11:00
CuljkoviÄ
PetlovaÄa
1
4
|
19.05.2019 11:00 | 1 : 4 |
|
19.05
11:00
OFK Takovo
Omladinac
0
2
|
19.05.2019 11:00 | 0 : 2 | |||||||
19.05
11:00
Sloga
Brgule
2
1
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 1 | |||||||
19.05
11:00
Jedinstvo
Kolubara
1
1
|
19.05.2019 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
11:00
Dokmir
MurgaÅ”
1
1
|
19.05.2019 11:00 | 1 : 1 | |||||||
19.05
11:00
BuduÄnost 1995
OFK Stublenica
2
2
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 2 |
19.05
17:00
Panonija
Dinamo 1923
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 | |||||||
19.05
17:00
GraniÄar (R)
Dinamo (S)
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
19.05
16:30
Udarnik 2015
Borac
1
2
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 2 |
|
19.05
11:00
Melnica
Napredak
1
1
|
19.05.2019 11:00 | 1 : 1 |
|
19.05
10:00
BeÄevica
Kotlenik (L)
1
1
|
19.05.2019 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
10:00
Jedinstvo
Polet
6
3
|
19.05.2019 10:00 | 6 : 3 |
|
19.05
12:00
Proleter
Crvena Zastava
0
3
|
19.05.2019 12:00 | 0 : 3 | |||||||
19.05
17:30
Partizan
Zadrugar
3
0
|
19.05.2019 17:30 | 3 : 0 |
19.05
11:00
DraÄiÄ 2018
Zadrugar
6
2
|
19.05.2019 11:00 | 6 : 2 |
|
||||||
19.05
16:30
Mali korak
OFK Povlen
4
0
|
19.05.2019 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
16:30
OFK Senjak
BeloŔevac
6
1
|
19.05.2019 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
19.05
11:00
Sloga GoriÄ
BujaÄiÄ
2
0
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 0 |
|
19.05
17:00
Vladimirovac
Banat
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 |
|
19.05
17:00
Vitorul
VrŔac
1
3
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
OFK Banat
Pobeda
1
5
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 5 | |||||||
19.05
17:00
Hajduk
Omladinac
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
19.05
17:00
Toplica
ToliÄ
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
14:00
BabajiÄ
Joks Junajted
2
3
|
19.05.2019 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Gornji Lajkovac
Proleter
7
3
|
19.05.2019 17:00 | 7 : 3 |
|
19.05
17:00
Resavac
Mladi Radnik
0
3
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 3 | |||||||
19.05
17:00
SinÄeliÄ
Rudar
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 | |||||||
19.05
14:00
Mladi Borac
Resava
8
3
|
19.05.2019 14:00 | 8 : 3 |
19.05
11:00
Sloga
Proleter
3
0
|
19.05.2019 11:00 | 3 : 0 | |||||||
19.05
13:00
NepriÄava
Strmovo 1968
1
1
|
19.05.2019 13:00 | 1 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Kolubara
Ratkovac
4
2
|
19.05.2019 17:00 | 4 : 2 |
19.05
17:00
SinÄeliÄ
Napredak
1
4
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
OFK BaÄinci
OFK Bingula
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Borac
GraniÄar
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Omladinac
Sremac
1
4
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
Erdevik 2017
Jedinstvo (LJ)
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Jednota
Jedinstvo (M)
9
0
|
19.05.2019 17:00 | 9 : 0 |
|
19.05
17:00
Dunav
RadniÄki
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
FruŔkogorac
Borac
9
2
|
19.05.2019 17:00 | 9 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Planinac
ÄSK 1939
0
7
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 7 |
|
||||||
19.05
17:00
Sloga (M)
Sloga (K)
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
19.05
17:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (R)
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
GraniÄar
FruŔkogorac
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
27. Oktobar
Hrtkovci
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Borac
Vojvodina
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Jedinstvo
Sremac
0
3
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 3 |
19.05
11:00
KrÄevac 04
Maskar
3
2
|
19.05.2019 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
11:00
BuduÄnost MI
BuduÄnost (B)
1
1
|
19.05.2019 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
11:00
Jarmenovci
Mladost (R)
1
0
|
19.05.2019 11:00 | 1 : 0 |
|
19.05
13:00
Topoljak
Borjak 2013
3
1
|
19.05.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
13:00
Stara ÄarÅ”ija
Vinogradar
1
3
|
19.05.2019 13:00 | 1 : 3 |
19.05
17:00
Jelav
Luk
5
1
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Hajduk
GuÄevo 1929
3
2
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 2 |
|
19.05
17:00
Dunavac
Mladi Borac
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Ram
Srednjevo
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
BaŔtovan 2015
Sloga
5
0
|
19.05.2019 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Pek
StiŔki Kurjak
2
5
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 5 |
|
19.05
16:30
Mladost
Polet
1
2
|
19.05.2019 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
16:30
BuduÄnost
BSK
2
2
|
19.05.2019 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
16:30
Proleter
Jedinstvo
7
2
|
19.05.2019 16:30 | 7 : 2 |
|
19.05
11:00
Napredak 1927
Jedinstvo (S)
3
3
|
19.05.2019 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
19.05
11:00
Stig (C)
Sloga 1945
3
1
|
19.05.2019 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
11:00
Stig (MC)
BSK 1924
2
3
|
19.05.2019 11:00 | 2 : 3 |
|
19.05
17:00
Kremenac
Hajduk
3
3
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Bukorovac
DobraÄa
0
3
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 3 |
19.05
17:00
Tulež
MisaÄa
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Gorski Car
OFK VenÄani
0
1
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 1 |
19.05
17:00
ElektriÄar
Mladost 1970
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 | |||||||
19.05
17:00
MrÄkovac
BariÄ
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
19.05
16:00
Jezero
CrnÄa
2
0
|
19.05.2019 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
16:00
ÄobanÄe
Selanac
3
5
|
19.05.2019 16:00 | 3 : 5 |
|
19.05
16:00
Jezero
BaŔtovan
|
19.05.2019 16:00 |
|
|||||||
19.05
16:00
Mladost
Kopaonik
0
4
|
19.05.2019 16:00 | 0 : 4 |
|
19.05
18:00
OFK DragoŔevac
Bresje
6
0
|
19.05.2019 18:00 | 6 : 0 | |||||||
19.05
18:00
GFK StreliŔte
Lipar
4
0
|
19.05.2019 18:00 | 4 : 0 | |||||||
19.05
18:00
PSS-192
Jagodina
4
1
|
19.05.2019 18:00 | 4 : 1 |
|
19.05
17:00
LovÄen
OFK Titograd
1
3
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Mornar
Zeta
0
3
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
OFK Petrovac
Iskra
0
4
|
19.05.2019 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
19.05
17:00
Rudar
BuduÄnost
2
2
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Sutjeska
Grbalj
2
0
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
19.05
17:30
Arsenal
Bokelj
2
2
|
19.05.2019 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:30
DeÄiÄ
Jedinstvo
4
1
|
19.05.2019 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
19.05
17:30
Jezero
Berane
3
1
|
19.05.2019 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
17:30
Kom
Igalo
2
0
|
19.05.2019 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:30
Otrant
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
1
5
|
19.05.2019 17:30 | 1 : 5 |
|
19.05
17:00
Hajduk
Sloga (SB)
1
3
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Cetinje
Sloga (R)
3
0
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
19.05
16:15
Eibar
Barcelona
2
2
|
19.05.2019 16:15 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
12:00
Real Madrid
Real Betis
0
2
|
19.05.2019 12:00 | 0 : 2 |
|
19.05
20:30
Juventus
Atalanta
1
1
|
19.05.2019 20:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
15:00
Parma
Fiorentina
1
0
|
19.05.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
18:00
Milan
Frosinone
2
0
|
19.05.2019 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
12:30
Chievo
Sampdoria
0
0
|
19.05.2019 12:30 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
15:00
Empoli
Torino
4
1
|
19.05.2019 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
19.05
20:30
Napoli
Internazionale
4
1
|
19.05.2019 20:30 | 4 : 1 |
|
19.05
17:00
KSK Konak 1926
Proleter
2
1
|
19.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Zlatica
Tisa 1933
1
2
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 2 |
|
19.05
17:00
Borac
Sloga
1
0
|
19.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
|
19.05
19:00
Crvena zvezda
Napredak
3
0
|
19.05.2019 19:00 | 3 : 0 | |||||||
19.05
19:00
RadniÄki (N)
Mladost
2
2
|
19.05.2019 19:00 | 2 : 2 | |||||||
19.05
19:00
Partizan
Proleter
2
0
|
19.05.2019 19:00 | 2 : 0 | |||||||
19.05
19:00
ÄukariÄki
Vojvodina
1
1
|
19.05.2019 19:00 | 1 : 1 |
19.05
19:00
Spartak ŽK
Voždovac
2
1
|
19.05.2019 19:00 | 2 : 1 | |||||||
19.05
19:00
OFK BaÄka
Dinamo
0
1
|
19.05.2019 19:00 | 0 : 1 | |||||||
19.05
19:00
Radnik
MaÄva
3
0
|
19.05.2019 19:00 | 3 : 0 | |||||||
19.05
19:00
Rad
Zemun
1
1
|
19.05.2019 19:00 | 1 : 1 |
19.05
16:00
InÄija
RadniÄki 1923
1
1
|
19.05.2019 16:00 | 1 : 1 |
19.05
16:00
Požega
Jedinstvo
7
2
|
19.05.2019 16:00 | 7 : 2 |
|
||||||
19.05
16:30
Slatke male
ŽFK Una Fortuna
3
0
|
19.05.2019 16:30 | 3 : 0 | |||||||
19.05
13:00
Heroj Polet
Å abac
5
1
|
19.05.2019 13:00 | 5 : 1 |
19.05
13:00
MaŔinac Trejs PZP
Crvena zvezda
4
0
|
19.05.2019 13:00 | 4 : 0 |
19.05
16:30
Požarevac
RadniÄki 1923
6
1
|
19.05.2019 16:30 | 6 : 1 |
19.05
13:30
Kolibri
Zemun
1
9
|
19.05.2019 13:30 | 1 : 9 |
19.05
10:00
OFK BaÄka (BP)
Omladinac
2
2
|
19.05.2019 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
10:00
RFK N.S. 1921
Petar PuaÄa
0
2
|
19.05.2019 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
10:00
OFK VrŔac
Dinamo 1945
1
0
|
19.05.2019 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
10:00
Vojvodina
RadniÄki (Z)
1
0
|
19.05.2019 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
10:00
Hajduk 1912
ŽelezniÄar
3
4
|
19.05.2019 10:00 | 3 : 4 |
|
19.05
10:00
Kabel
Crvena zvezda
0
0
|
19.05.2019 10:00 | 0 : 0 |
|
19.05
10:00
Jedinstvo (SP)
Borac (Sa)
5
5
|
19.05.2019 10:00 | 5 : 5 |
|
19.05
11:00
Prva Iskra
Posavina
6
2
|
19.05.2019 11:00 | 6 : 2 |
19.05
10:00
Brodarac
OFK Beograd
3
0
|
19.05.2019 10:00 | 3 : 0 | |||||||
19.05
13:00
Spartak ŽK
Rad
0
0
|
19.05.2019 13:00 | 0 : 0 |
19.05
12:00
OFK BaÄka (BP)
InÄija
0
0
|
19.05.2019 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
12:00
RFK N.S. 1921
Petar PuaÄa
5
0
|
19.05.2019 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
19.05
12:00
OFK VrŔac
Dinamo 1945
1
0
|
19.05.2019 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
10:00
Vojvodina
Proleter 2006
8
1
|
19.05.2019 10:00 | 8 : 1 |
|
||||||
19.05
12:00
BaÄka 1901
BeÄkerek 023
3
0
|
19.05.2019 12:00 | 3 : 0 | |||||||
19.05
12:00
Hajduk 1912
ŽelezniÄar
1
4
|
19.05.2019 12:00 | 1 : 4 |
|
19.05
17:00
RadniÄki
Omladinac 2014
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 3 : 1 |
|
19.05
16:00
JoŔanica
Tutin
0
1
|
19.05.2019 16:00 | 0 : 1 |
|
19.05
10:00
Index
Cement
5
0
|
19.05.2019 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
19.05
10:00
Petrika
Proleter (NS)
1
3
|
19.05.2019 10:00 | 1 : 3 |
|
19.05
12:00
Dunav
GFK Sloven
0
7
|
19.05.2019 12:00 | 0 : 7 |
|
||||||
19.05
12:00
RadniÄki (NP)
Srem
7
2
|
19.05.2019 12:00 | 7 : 2 |
|
19.05
10:00
Duboko
Zadrugar
9
0
|
19.05.2019 10:00 | 9 : 0 | |||||||
19.05
11:00
Urovci
Rvati
5
1
|
19.05.2019 11:00 | 5 : 1 |
19.05
13:00
RadniÄki (Z)
Kiker
2
6
|
19.05.2019 13:00 | 2 : 6 | |||||||
19.05
15:00
Partizan
Zemun
4
0
|
19.05.2019 15:00 | 4 : 0 | |||||||
19.05
11:00
Spartak ŽK
Rad
4
1
|
19.05.2019 11:00 | 4 : 1 |
19.05
09:00
Voždovac MK
SinÄeliÄ MK
5
1
|
19.05.2019 09:00 | 5 : 1 |
|
||||||
19.05
14:00
BSK BorÄa MK
Studentski Grad MK
|
19.05.2019 14:00 |
|
19.05
10:00
Proleter 2006
Dinamo 1945
1
4
|
19.05.2019 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
19.05
10:00
RadniÄki (Z)
Borac (S)
13
1
|
19.05.2019 10:00 | 13 : 1 |
|
||||||
19.05
10:00
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
3
2
|
19.05.2019 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
10:00
RadniÄki (K)
BeÄkerek 023
3
4
|
19.05.2019 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
19.05
20:00
Mladost (L)
Coerver junior FA
1
3
|
19.05.2019 20:00 | 1 : 3 |
|
19.05
10:00
RadniÄki (NP)
Petar PuaÄa
0
9
|
19.05.2019 10:00 | 0 : 9 |
|
||||||
19.05
10:00
RadniÄki (SM)
GFK Sloven
2
1
|
19.05.2019 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
10:00
Prof. Bolesnikov
Srem
3
0
|
19.05.2019 10:00 | 3 : 0 |
|
19.05
10:00
TSC
Mladost APA
9
0
|
19.05.2019 10:00 | 9 : 0 |
|
||||||
19.05
10:00
Arena Su
BeÄej 1918
3
0
|
19.05.2019 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
10:00
Crvenka
RadniÄki (S)
0
2
|
19.05.2019 10:00 | 0 : 2 | |||||||
19.05
10:00
OFK BaÄka
NjerŔ IŔtvan
5
2
|
19.05.2019 10:00 | 5 : 2 |
|
19.05
10:00
Posavina
RadniÄki
0
11
|
19.05.2019 10:00 | 0 : 11 | |||||||
19.05
10:00
Jedinstvo
Zvezda
3
0
|
19.05.2019 10:00 | 3 : 0 |
19.05
10:00
OFK Ras
Jedinstvo 2017
3
0
|
19.05.2019 10:00 | 3 : 0 |
|
19.05
14:00
RadniÄki
DIF
3
0
|
19.05.2019 14:00 | 3 : 0 | |||||||
19.05
15:00
Studentski Grad
IMT
3
1
|
19.05.2019 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
10:00
BSK 1925
Lokomotiva
1
1
|
19.05.2019 10:00 | 1 : 1 |
|
19.05
11:00
Homoljac
ObiliÄ
6
0
|
19.05.2019 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
19.05
11:00
VGSK
ŽelezniÄar
6
0
|
19.05.2019 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
19.05
11:00
Rudar 2001
Napredak (P)
7
2
|
19.05.2019 11:00 | 7 : 2 |
|
19.05
13:00
Ad Drinum
Požega
13
0
|
19.05.2019 13:00 | 13 : 0 |
|
||||||
19.05
15:00
MaÄva
Å ampion
1
4
|
19.05.2019 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
19.05
12:00
Savac
Sloga 036
6
2
|
19.05.2019 12:00 | 6 : 2 |
|
||||||
19.05
16:00
Jedinstvo
Å abac
2
0
|
19.05.2019 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
11:00
Radnicki 1923
Plana
8
0
|
19.05.2019 11:00 | 8 : 0 |
|
19.05
16:00
AFK
Arena SU
0
4
|
19.05.2019 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
19.05
09:30
Spartak '07
Subotica
0
1
|
19.05.2019 09:30 | 0 : 1 |
|
19.05
12:00
Srem
Zemun B
1
7
|
19.05.2019 12:00 | 1 : 7 |
|
||||||
19.05
12:00
BuduÄnost
Bežanija
0
13
|
19.05.2019 12:00 | 0 : 13 |
|
19.05
OFK OseÄina
Senjak 1
1
4
|
19.05.2019 | 1 : 4 |
19.05
09:15
Kolubara 1
ŽelezniÄar
1
0
|
19.05.2019 09:15 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
10:00
Kolubara 1
Sloboda 2
3
1
|
19.05.2019 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
12:15
Mladost (C)
Mladost (B)
1
7
|
19.05.2019 12:15 | 1 : 7 |
|
||||||
19.05
11:30
Sloboda 1
Kalimero
1
1
|
19.05.2019 11:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
09:15
Borac
Akademija fudbala
0
3
|
19.05.2019 09:15 | 0 : 3 |
|
||||||
19.05
10:45
ŽelezniÄar
Kolubara 2
2
2
|
19.05.2019 10:45 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
08:30
Napredak
Omladinac
0
1
|
19.05.2019 08:30 | 0 : 1 |
|
19.05
11:30
Akademija fudbala 1
Kolubara 1
0
2
|
19.05.2019 11:30 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
10:45
Akademija fudbala 2
Real 2
0
0
|
19.05.2019 10:45 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
10:00
ŽFK Borac
Omladinac
0
5
|
19.05.2019 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
19.05
08:30
Kolubara 2
Real 1
6
1
|
19.05.2019 08:30 | 6 : 1 |
|
||||||
19.05
12:15
Sloboda
Kalimero
3
1
|
19.05.2019 12:15 | 3 : 1 |
|
19.05
18:00
Plavi 2000
Policajac
5
3
|
19.05.2019 18:00 | 5 : 3 |
|
19.05
17:00
Sloboda
Dynamic VIP PAY
81
82
|
19.05.2019 17:00 | 81 : 82 | |||||||
19.05
17:00
OKK Novi Pazar
Mega Bemax
88
71
|
19.05.2019 17:00 | 88 : 71 |
19.05
17:00
Crvena Zvezda
Mladost
33
17
|
19.05.2019 17:00 | 33 : 17 |
|
||||||
19.05
18:00
Hercegovina
Sivac 69
26
27
|
19.05.2019 18:00 | 26 : 27 |
|
19.05
19:00
Sloga
Partizan 2
32
26
|
19.05.2019 19:00 | 32 : 26 |
|
19.05
15:30
Å amot 65 2
Prva Petoletka
33
40
|
19.05.2019 15:30 | 33 : 40 |
|
||||||
19.05
14:00
Sloga
Mladost
27
24
|
19.05.2019 14:00 | 27 : 24 |
|
||||||
19.05
16:00
Metalac
Omladinac
30
25
|
19.05.2019 16:00 | 30 : 25 |
|
19.05
19:00
Rtanj
ORK Bor
33
32
|
19.05.2019 19:00 | 33 : 32 |
|
||||||
19.05
19:00
Vlasotince
Jastrebac
53
20
|
19.05.2019 19:00 | 53 : 20 |
|
||||||
19.05
17:00
Jagodina
Pirot
39
27
|
19.05.2019 17:00 | 39 : 27 |
|
||||||
19.05
16:00
Aleksinac
ParaÄin
42
22
|
19.05.2019 16:00 | 42 : 22 |
|
19.05
20:30
Slavija
Crepaja
33
26
|
19.05.2019 20:30 | 33 : 26 |
|
||||||
19.05
18:30
RadniÄki
PIK Prigrevica
33
28
|
19.05.2019 18:30 | 33 : 28 |
|
||||||
19.05
17:30
Metalac
PanÄevo
30
27
|
19.05.2019 17:30 | 30 : 27 |
|
||||||
19.05
14:00
BuduÄnost
Vojvoda Stepa
34
33
|
19.05.2019 14:00 | 34 : 33 |
|
19.05
13:30
Novi Pazar 2
Radnicki 1964 2
30
34
|
19.05.2019 13:30 | 30 : 34 |
|
||||||
19.05
19:00
Krusevac
Arilje
44
27
|
19.05.2019 19:00 | 44 : 27 |
|
||||||
19.05
18:00
Sloga KV 2
Mokra Gora 2
35
39
|
19.05.2019 18:00 | 35 : 39 |
|
||||||
19.05
19:00
Beli andjeo
Užice
25
22
|
19.05.2019 19:00 | 25 : 22 |
|
19.05
17:30
Sombor
GraniÄar
23
20
|
19.05.2019 17:30 | 23 : 20 |
|
19.05
11:00
Unirea
Radnicki (K)
28
28
|
19.05.2019 11:00 | 28 : 28 |
|
19.05
17:00
ŽSK 1955
Srem SM
37
27
|
19.05.2019 17:00 | 37 : 27 |
|
19.05
18:00
Dinamo
Partizan
32
28
|
19.05.2019 18:00 | 32 : 28 |
19.05
15:00
Dolovo (Ž)
Jadran
32
29
|
19.05.2019 15:00 | 32 : 29 |
|
||||||
19.05
12:00
Mladost
Proleter (Ž)
25
28
|
19.05.2019 12:00 | 25 : 28 |
|
||||||
19.05
19:30
Mokrin
Temerin
20
23
|
19.05.2019 19:30 | 20 : 23 |
|
||||||
19.05
19:30
Ravangrad
RadniÄki
38
35
|
19.05.2019 19:30 | 38 : 35 |
|
||||||
19.05
20:00
Kikinda
Halas Jožef
29
24
|
19.05.2019 20:00 | 29 : 24 |
|
19.05
18:00
Rudar
Loznica grad
25
33
|
19.05.2019 18:00 | 25 : 33 |
|
||||||
19.05
16:30
Crvena zvezda
ORK Loznica
36
27
|
19.05.2019 16:30 | 36 : 27 |
|
19.05
18:30
Naisa 2
Rtanj
24
23
|
19.05.2019 18:30 | 24 : 23 | |||||||
19.05
19:00
Bor - RTB 2
DuboÄica
38
9
|
19.05.2019 19:00 | 38 : 9 |
19.05
16:00
ObiliÄ
Naftagas
22
17
|
19.05.2019 16:00 | 22 : 17 |
|
19.05
19:00
Jagodina
Mladost
36
22
|
19.05.2019 19:00 | 36 : 22 |
19.05
16:00
KuÄevo
ŽelezniÄar
27
31
|
19.05.2019 16:00 | 27 : 31 | |||||||
19.05
19:00
Vrbas
Požarevac
32
27
|
19.05.2019 19:00 | 32 : 27 | |||||||
19.05
19:00
Sloven
ORK Beograd
25
24
|
19.05.2019 19:00 | 25 : 24 |
19.05
Crvena zvezda
Senta
30
6
|
19.05.2019 | 30 : 6 |
|
||||||
19.05
TaÅ” 2000
Vojvodina
5
5
|
19.05.2019 | 5 : 5 |
|
||||||
19.05
Palilula
VraÄar
50
0
|
19.05.2019 | 50 : 0 |
|
19.05
19:30
Metalac Kolorado
SK Ekonomist
5
1
|
19.05.2019 19:30 | 5 : 1 |