08.10
15:00
VrŔac
Omladinac
2
1
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
RadniÄki (NP)
RadniÄki (Å )
0
1
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Crvena zvezda (NS)
Bratstvo 1946
0
0
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
RadniÄki (Zr)
ŽelezniÄar
1
1
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
TSC
RadniÄki (SM)
2
0
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
08.10
14:30
RadniÄki 1923
Polet (LJ)
1
0
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
Å apine
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
1
|
08.10.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
14:30
Mokra Gora
Loznica
0
1
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
FAP
Jedinstvo Putevi
2
1
|
08.10.2016 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
14:30
Sloga (P)
KaraÄorÄe (T)
3
2
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
14:30
Å umadija 1903
JoŔanica
0
1
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
08.10
15:00
Sloga (D)
TemniÄ 1924
0
1
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Timok
Dunav
1
1
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Trstenik PPT
Jedinstvo (B)
1
1
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
08.10
11:00
GSP Polet
BSK Batajnica
0
3
|
08.10.2016 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
14:30
Rakovica
Teleoptik
0
2
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
14:30
RadniÄki (NB)
IMT
0
3
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 3 |
|
08.10
15:00
BeÄej 1918
Polet (K)
4
0
|
08.10.2016 15:00 | 4 : 0 | |||||||
08.10
15:00
OFK Vrbas
Srbobran
2
3
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
RadniÄki (S)
Sloga (Ä)
1
1
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
08.10
15:00
Dinamo 1945
BuduÄnost (SC)
0
0
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloga
Kozara
3
1
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Jedinstvo (BK)
ŽAK
0
1
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloboda
Slavia
3
2
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
RadniÄki (S)
RadniÄki (K)
0
0
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
08.10
15:00
ŽSK
Kabel
0
2
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Sremac Vojka
LSK LaÄarak
1
0
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladost (BJ)
Jedinstvo (SP)
4
1
|
08.10.2016 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Slavija
Borac
0
0
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
08.10
14:30
OvÄar
Sloboda (Ä)
0
2
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
14:30
RadniÄki (K)
Bane
2
1
|
08.10.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
14:30
TrepÄa
Takovo
3
1
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
14:30
Slavija
DragaÄevo
0
0
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 0 |
|
08.10
14:30
Morava
VGSK
6
0
|
08.10.2016 14:30 | 6 : 0 |
|
08.10
14:30
Spartak 1924
Jedinstvo 1945
2
0
|
08.10.2016 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
Sevojno
Ribnica
3
3
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.10
14:30
RadniÄki Gorenje
Jedinstvo (Ub)
0
0
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 0 |
|
08.10
15:00
Napredak
Å arbanovac
1
0
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Svrljig
BSK
6
2
|
08.10.2016 15:00 | 6 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Brodoremont
Zaplanjac
2
0
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Rtanj
Bukovik
1
0
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK Bor
TimoÄanin
0
1
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 1 |
|
08.10
15:00
OFK TopliÄanin
Morava 1918
3
0
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Kopaonik
OFK Kosanica
1
1
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Jedinstvo
Juhor
3
2
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 2 |
|
08.10
15:00
PÄinja
Morava (VH)
1
1
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Balkanski
Sloga (L)
5
0
|
08.10.2016 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Pusta reka
Lužnica
5
2
|
08.10.2016 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
GFK DuboÄica
Jedinstvo (P)
4
1
|
08.10.2016 15:00 | 4 : 1 |
|
08.10
14:30
Avala
Hajduk
1
2
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
14:30
Lokomotiva
PKB Padinska Skela
6
0
|
08.10.2016 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
Balkan Mirijevo
Torlak
3
0
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
Milutinac
SremÄica
0
1
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
08.10
15:00
Proleter (RS)
Vinogradar
3
1
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
15:00
NjegoÅ”
Panonija IM Topola
1
1
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 1 |
08.10
15:00
Mladost (K)
Hajduk Junior
3
0
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
15:00
ŽAK
BuduÄnost
3
1
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
08.10
15:30
Partizan (U)
Vojvodina (C)
4
0
|
08.10.2016 15:30 | 4 : 0 |
|
08.10
15:00
Naftagas (E)
Naftagas (B)
1
0
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
BileÄanin
C. Zvezda (RS)
1
1
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Krajina
Proleter 2006
3
1
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Begej
Mladost (L)
5
1
|
08.10.2016 15:00 | 5 : 1 |
08.10
15:30
Mitros
Jadran
1
0
|
08.10.2016 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Podrinje
Sloven
0
0
|
08.10.2016 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Rudar
Borac
1
0
|
08.10.2016 15:30 | 1 : 0 |
|
08.10
15:00
OFK Futog
OFK Sirig
2
1
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
JugoviÄ
Titel
6
1
|
08.10.2016 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Å ajkaÅ” 1908
Omladinac
2
3
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 3 |
|
08.10
16:00
Polet
Real
3
2
|
08.10.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
16:00
Rudar
OFK Ras
2
1
|
08.10.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
16:00
GoÄ
Ribnica
1
1
|
08.10.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
08.10
16:00
Partizan
Äava
2
2
|
08.10.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
16:00
Å umadija 1934
Å umadinac
4
0
|
08.10.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
16:00
Vodojaža
BuduÄnost
4
3
|
08.10.2016 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
08.10
16:00
Vinogradi DB
Sloboda
1
0
|
08.10.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
16:00
Kutlovo
Sloga D
1
3
|
08.10.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
16:00
Srbija
Jedinstvo
2
1
|
08.10.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
16:00
Borac
Kolonija
2
1
|
08.10.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
16:00
Mladost
Jadran
1
0
|
08.10.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
08.10
14:30
Parmenac
Spartak
3
0
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
Lunjevica
Slatina
1
3
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 3 |
|
08.10
15:00
Kopaonik
Radnik
11
0
|
08.10.2016 15:00 | 11 : 0 |
|
08.10
14:30
Bresje Superior
Udarnik
3
0
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 0 |
08.10
14:30
Rudar 2001
Rudar (Kr)
2
1
|
08.10.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
14:30
Sloga 33
Äerdap
1
0
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
08.10
15:00
MaÄva 2005
Antimon
3
0
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Majur
SindjeliÄ
3
1
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
08.10
14:30
Radnik
TeŔnjar
1
1
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
14:30
OFK JabuÄje
KaÄer
1
1
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 1 | |||||||
08.10
14:30
Pepeljevac
Mladost
1
0
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
Banjani
Brezovica
1
3
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 3 |
08.10
14:30
Crnokosa
ViŔesava
9
0
|
08.10.2016 14:30 | 9 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
Äajetina
PeruÄac
3
1
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
14:30
BuduÄnost
Zlatar
4
0
|
08.10.2016 14:30 | 4 : 0 |
|
08.10
15:30
Rudna Glava
Brestovac
1
6
|
08.10.2016 15:30 | 1 : 6 |
|
||||||
08.10
15:30
Polom
RadniÄki
2
1
|
08.10.2016 15:30 | 2 : 1 |
|
08.10
15:30
Midžor
OFK Knjaz
1
1
|
08.10.2016 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Rudar (G)
GraniÄar
0
3
|
08.10.2016 15:30 | 0 : 3 | |||||||
08.10
15:30
Rgotina
OFK GrliŔte
3
0
|
08.10.2016 15:30 | 3 : 0 |
08.10
14:30
OFK Tekstilac
BuduÄnost
3
1
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
08.10
15:30
FUD
Naupare
1
1
|
08.10.2016 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Blagotin
13. April
3
1
|
08.10.2016 15:30 | 3 : 1 |
08.10
15:00
DobriÄ
Spartak
5
0
|
08.10.2016 15:00 | 5 : 0 |
|
08.10
15:00
Vulkan
Morava
4
1
|
08.10.2016 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Palilulac
OFK NiÅ”
1
3
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 3 |
|
08.10
15:30
Spartak
Zvezda
2
0
|
08.10.2016 15:30 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:30
Tanasko RajiÄ
Zadrugar
4
1
|
08.10.2016 15:30 | 4 : 1 |
|
08.10
14:30
Burovo
Napredak
1
3
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
14:30
Mladost (C)
RuŔanj
7
0
|
08.10.2016 14:30 | 7 : 0 |
|
08.10
14:30
Mladenovac
KovaÄevac
1
1
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 1 |
|
08.10
14:30
Moravac
Supska
1
1
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
14:30
RadniÄki (T)
Å umadija
5
0
|
08.10.2016 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
Mladost (S)
Napredak (S)
3
1
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 1 | |||||||
08.10
14:30
Moravac 2015
Istok 63
2
2
|
08.10.2016 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
14:30
Zemljoradnik
15. Avgust 1950
10
2
|
08.10.2016 14:30 | 10 : 2 |
|
||||||
08.10
14:30
Omladinac
Rudar
2
1
|
08.10.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
14:30
Borac 1805
Omladinski
1
0
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
Javor
Rudar Stenjevac
3
3
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 3 |
|
08.10
14:30
Zenit
Crni Vrh
5
2
|
08.10.2016 14:30 | 5 : 2 |
|
08.10
15:00
OFK Rutevac 1908
Sloga (K)
2
2
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Jastrebac
Polet (V)
0
2
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Jedinstvo
OFK Sloga (D)
6
1
|
08.10.2016 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Ratar
Mladi Radnik
1
1
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
08.10
15:30
Slemen
Napredak 1976
1
3
|
08.10.2016 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
15:30
Jedinstvo 1952
Pobeda
2
4
|
08.10.2016 15:30 | 2 : 4 |
|
08.10
15:00
Bratstvo
Milanovo
3
3
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Gradac
Napredak
4
1
|
08.10.2016 15:00 | 4 : 1 |
|
08.10
15:30
Jedinstvo
Vojvodina
0
0
|
08.10.2016 15:30 | 0 : 0 |
08.10
15:00
Sloga
Å ampion
0
1
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 1 |
|
08.10
15:00
Vojvodina
Krivanj
4
0
|
08.10.2016 15:00 | 4 : 0 |
|
08.10
15:00
Napredak (BT)
Vojvodina (NM)
0
5
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
08.10
15:00
Delija
2. Oktobar
2
2
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
08.10
16:30
Partizan
Mlada krila
2
0
|
08.10.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Metalac
BuduÄnost (K)
2
1
|
08.10.2016 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
16:30
PopoviÄi
Jedinstvo (D)
2
1
|
08.10.2016 16:30 | 2 : 1 | |||||||
08.10
16:30
Zvezda
Kraljevo Hajduk
2
3
|
08.10.2016 16:30 | 2 : 3 |
08.10
16:00
Erdoglija
Hajduk
1
0
|
08.10.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
16:00
OFK Žeželj
Azbest
6
2
|
08.10.2016 16:00 | 6 : 2 |
|
||||||
08.10
16:00
OFK Bagremar
KoriÄani
2
2
|
08.10.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
16:00
MarÅ”iÄ
Kremenac
4
0
|
08.10.2016 16:00 | 4 : 0 | |||||||
08.10
16:00
Zastava
Seljak
3
1
|
08.10.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
16:00
KoŔutnjak
Divostin
0
0
|
08.10.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
08.10
14:30
Ozremica
Sparta
2
3
|
08.10.2016 14:30 | 2 : 3 |
|
08.10
14:30
Mladost (R)
Sloga 1952
2
4
|
08.10.2016 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
08.10
14:30
Rade MiloÅ”eviÄ
RadniÄki (K)
1
0
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
08.10
14:30
Polet (V)
Desine
1
5
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 5 |
|
||||||
08.10
14:30
Jedinstvo (LJ)
Dizel
2
1
|
08.10.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
08.10
15:00
DuŔan Silni
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
1
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
08.10
15:00
Vidojevica
Mladost (DD)
1
2
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 2 |
08.10
14:30
Crvena Jabuka
Polet (DL)
3
4
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 4 |
|
08.10
15:00
ViŔesava
Tara
|
08.10.2016 15:00 |
|
|||||||
08.10
15:00
Policajac 92
GP Zlatibor
2
5
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 5 |
|
08.10
16:00
OFK Sikole
GraniÄar
0
6
|
08.10.2016 16:00 | 0 : 6 |
|
08.10
15:30
Borac
Dedina
3
0
|
08.10.2016 15:30 | 3 : 0 |
|
08.10
15:30
JugoviÄi
14. Oktobar
2
2
|
08.10.2016 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
Varvarin
Rubin (Z)
8
0
|
08.10.2016 15:30 | 8 : 0 |
|
08.10
16:00
Stojnik
Mladost (MI)
0
0
|
08.10.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
08.10
15:30
Sloboda
Temac
2
0
|
08.10.2016 15:30 | 2 : 0 |
|
08.10
15:00
Marina Kutina
Grkinja
2
1
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Klisura
Elid
1
2
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Knežica
10. februar
5
2
|
08.10.2016 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
MekiÅ”
Moravac
1
2
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
08.10
15:30
Velika Jasikova
Kastrum
6
0
|
08.10.2016 15:30 | 6 : 0 |
|
08.10
15:00
DobriÄ 1974
Borac
6
0
|
08.10.2016 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
BanaÄanin
JugoviÄi 1976
2
2
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 2 |
08.10
GoŔa
Polet
0
6
|
08.10.2016 | 0 : 6 |
|
||||||
08.10
Mladost
Blagotin
3
1
|
08.10.2016 | 3 : 1 |
|
08.10
15:30
Rastina 1918
TeleÄka
8
0
|
08.10.2016 15:30 | 8 : 0 |
|
08.10
15:30
KruŔevica
Konjuh
1
1
|
08.10.2016 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Pasjak 2013
Padež
0
8
|
08.10.2016 15:30 | 0 : 8 |
|
08.10
15:00
Veternica
Nomanica
2
1
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Gornje Krajince
Mladost
3
1
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Å FU Derbi 2016
Gornje Sinkovce
2
0
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
08.10
14:30
Dobrnje
Omladinac (B)
0
2
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
14:30
Radnik
Veliko Laole
4
0
|
08.10.2016 14:30 | 4 : 0 |
|
08.10
15:00
Mladost (Ä)
OFK RadniÄki
0
3
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Borac (A)
BuduÄnost (D)
0
7
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 7 |
|
||||||
08.10
15:00
Å umadija (MC)
Bistrica
1
2
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
08.10
15:30
Crvena Zvezda
GraniÄar
1
4
|
08.10.2016 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
08.10
15:30
Gaj
Solunac
4
4
|
08.10.2016 15:30 | 4 : 4 |
|
||||||
08.10
15:30
Sloga
NaŔa Krajina
2
3
|
08.10.2016 15:30 | 2 : 3 |
|
08.10
15:30
Velika Drenova
Omladinac
2
1
|
08.10.2016 15:30 | 2 : 1 |
|
08.10
15:30
Sloga
Pambukovica
1
3
|
08.10.2016 15:30 | 1 : 3 |
|
08.10
15:00
ISK Izvor
Sloboda
3
1
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK Borac
Razvitak
8
0
|
08.10.2016 15:00 | 8 : 0 |
|
08.10
15:00
TE GuÄevo
Rudar
0
1
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladost (G)
Luk
0
7
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 7 |
|
08.10
16:00
Bane 1931
Omladinac
4
3
|
08.10.2016 16:00 | 4 : 3 |
|
08.10
14:30
BuduÄnost MI
KrÄevac 04
5
0
|
08.10.2016 14:30 | 5 : 0 |
|
08.10
15:30
Kotlenik
BeÄevica
0
7
|
08.10.2016 15:30 | 0 : 7 | |||||||
08.10
15:30
Sloga
Mladost(P)
0
3
|
08.10.2016 15:30 | 0 : 3 |
08.10
15:00
Bair
Omladinac
1
3
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
11:00
Stojan Lazarac
Sloboda
2
3
|
08.10.2016 11:00 | 2 : 3 |
|
08.10
15:30
MetliÄ
Mladost (S)
6
3
|
08.10.2016 15:30 | 6 : 3 | |||||||
08.10
15:30
Pocerina
BojiÄ
2
1
|
08.10.2016 15:30 | 2 : 1 |
08.10
15:30
Napredak
OFK Letnjikovac 1983
3
5
|
08.10.2016 15:30 | 3 : 5 |
|
||||||
08.10
15:30
Metaloplastika
CuljkoviÄ
4
2
|
08.10.2016 15:30 | 4 : 2 | |||||||
08.10
15:30
POFK Letnjikovac
OFK Å abac
1
5
|
08.10.2016 15:30 | 1 : 5 |
|
08.10
14:30
BSK 2015
Zviždic
3
3
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.10
14:30
Neresnica
Pobeda
0
3
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
14:30
Sloga
Radenka
1
1
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 1 |
|
08.10
15:30
Kostrež
Velika Morava
2
2
|
08.10.2016 15:30 | 2 : 2 | |||||||
08.10
15:30
OFK Marenovo
OFK OraŔje
4
1
|
08.10.2016 15:30 | 4 : 1 |
|
08.10
14:30
OFK Homolje
Vrelo 1971
1
3
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
14:30
Jasenovac
Pobeda 1953
3
0
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
Borac
BuduÄnost
3
0
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
08.10
15:00
Vrhpolje
ÄobanÄe
0
5
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
08.10
15:00
CrnÄa
Sloga DB
1
5
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
08.10
15:00
Grabovica
Selanac
0
5
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 5 |
|
08.10
14:30
Žitkovica
MrÄkovac
3
0
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 0 |
08.10
16:00
Bratstvo 1975
Sloga 2016
3
1
|
08.10.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
08.10
15:00
TreŔnjevica
MisaÄa
2
1
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Vrbica
VenÄani
2
2
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
08.10
14:30
Å umadija
Mladost
7
0
|
08.10.2016 14:30 | 7 : 0 |
|
08.10
Ratkovac
Strmovo 1968
1
1
|
08.10.2016 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
Lajkovac
NepriÄava
1
11
|
08.10.2016 | 1 : 11 |
|
08.10
15:00
Oniks
Dražmirovac
0
2
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Dobra Voda
Sloboda
1
0
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
DomaÄin
Lipar
3
0
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
08.10
14:30
Roma
Zadrugar
2
0
|
08.10.2016 14:30 | 2 : 0 | |||||||
08.10
14:30
Rojkovac
Tornado
3
1
|
08.10.2016 14:30 | 3 : 1 |
08.10
15:00
Mladi Radnik
20. Oktobar
1
1
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
08.10
14:00
Fair Play
Polimlje
1
4
|
08.10.2016 14:00 | 1 : 4 |
|
08.10
15:00
OFK Mladost 1970
Drezga
4
2
|
08.10.2016 15:00 | 4 : 2 |
|
08.10
15:00
Jagodina
InÄija
0
2
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 2 | |||||||
08.10
14:00
MaÄva
SindjeliÄ
3
0
|
08.10.2016 14:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Sloboda
ÄSK Pivara
4
2
|
08.10.2016 15:00 | 4 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Zemun
BSK BorÄa
0
0
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Proleter
OFK Odžaci
1
0
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 0 |
08.10
15:00
ObiliÄ
Crvena zvezda
0
1
|
08.10.2016 15:00 | 0 : 1 |
|
08.10
15:00
Å umadija 1903
Kolibri
11
1
|
08.10.2016 15:00 | 11 : 1 |
08.10
LevaÄ
Krstarica
4
3
|
08.10.2016 | 4 : 3 |
|
||||||
08.10
Knjaževac 2015
RadniÄki 2012
0
6
|
08.10.2016 | 0 : 6 |
|
08.10
RadniÄki 1919
Sremice
5
0
|
08.10.2016 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Metalmania
BaÄka Žabalj
2
1
|
08.10.2016 15:30 | 2 : 1 |
08.10
15:30
BukoviÄka Banja
Požega
0
22
|
08.10.2016 15:30 | 0 : 22 |
|
||||||
08.10
15:30
Sloga 036
KaraÄorÄe
0
2
|
08.10.2016 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
Å abac
Unafortuna
3
0
|
08.10.2016 15:30 | 3 : 0 | |||||||
08.10
15:30
Slatke male
Kolubara
0
3
|
08.10.2016 15:30 | 0 : 3 |
|
08.10
13:00
RadniÄki (P)
MaÄva
0
0
|
08.10.2016 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
OFK Beograd
Rad
3
4
|
08.10.2016 11:00 | 3 : 4 |
|
||||||
08.10
18:00
ÄukariÄki
Napredak
3
0
|
08.10.2016 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
13:00
RadniÄki (N)
Brodarac
0
1
|
08.10.2016 13:00 | 0 : 1 |
|
08.10
13:00
JoŔanica
BuduÄnost (K)
4
1
|
08.10.2016 13:00 | 4 : 1 |
|
08.10
10:00
RadniÄki Stobex
Savacijum
2
7
|
08.10.2016 10:00 | 2 : 7 |
|
08.10
14:30
Mladi borac
Sloga 33
2
2
|
08.10.2016 14:30 | 2 : 2 | |||||||
08.10
14:30
Å umadija
Morava
2
3
|
08.10.2016 14:30 | 2 : 3 | |||||||
08.10
14:30
VGSK
Smederevo 1924
0
2
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
14:30
Å apine
RadniÄki 1926
4
0
|
08.10.2016 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
Mihajlovac
Karadjordje
1
3
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 3 |
|
08.10
15:00
IMT
Studentski Grad
3
3
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.10
09:00
Internacional
Sindjelic
1
1
|
08.10.2016 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Zemun
BSK BorÄa
5
1
|
08.10.2016 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
Siti Sport Klub
Kolubara
2
1
|
08.10.2016 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
RadniÄki (O)
Bežanija
0
1
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 1 |
|
08.10
10:00
Omladinac
VrŔac
2
6
|
08.10.2016 10:00 | 2 : 6 |
08.10
10:00
OFK Hajduk
Indeks
2
1
|
08.10.2016 10:00 | 2 : 1 |
|
08.10
11:00
Krila Krajine
TSC
0
0
|
08.10.2016 11:00 | 0 : 0 |
|
08.10
13:00
BSK
BAK
3
1
|
08.10.2016 13:00 | 3 : 1 |
|
08.10
11:00
Borac (Sa)
Omladinac 1927
0
3
|
08.10.2016 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Strela
Dolina
4
0
|
08.10.2016 15:00 | 4 : 0 |
|
08.10
15:30
Udarnik
Osipaonica
0
3
|
08.10.2016 15:30 | 0 : 3 |
|
08.10
15:00
BSK 1925
Zmaj 1953
3
1
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
10:30
Omladinac
PKB
2
2
|
08.10.2016 10:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
13:00
GrafiÄar
BuduÄnost
5
1
|
08.10.2016 13:00 | 5 : 1 |
|
08.10
10:00
Sremcica
Minel
6
1
|
08.10.2016 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
DIF
Seceranac Ada
5
2
|
08.10.2016 10:00 | 5 : 2 |
|
08.10
14:00
Voždovac MK
RadniÄki MK
6
2
|
08.10.2016 14:00 | 6 : 2 |
|
||||||
08.10
14:00
011 MK
Studenski Grad MK
2
0
|
08.10.2016 14:00 | 2 : 0 |
|
08.10
11:00
Zemun B MK
Crvena zvezda MML MK
3
3
|
08.10.2016 11:00 | 3 : 3 |
|
08.10
11:00
Partizan
Studentski Grad
5
0
|
08.10.2016 11:00 | 5 : 0 | |||||||
08.10
11:30
ÄukariÄki
Teleoptik
2
0
|
08.10.2016 11:30 | 2 : 0 | |||||||
08.10
13:00
Moravac Orion
Brodarac
3
2
|
08.10.2016 13:00 | 3 : 2 |
08.10
JoŔanica
Apolon 4
0
2
|
08.10.2016 | 0 : 2 | |||||||
08.10
09:00
Sloga (K)
Apolon
3
1
|
08.10.2016 09:00 | 3 : 1 |
08.10
12:00
DonjoŔorac Sunrise
Senjak
1
2
|
08.10.2016 12:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
12:00
Jedinstvo
OFK Å abac
0
2
|
08.10.2016 12:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
12:00
Savacium
MaÄva (Å )
4
2
|
08.10.2016 12:00 | 4 : 2 |
|
08.10
14:30
Petar Dobrnjac
RadniÄki 1926
6
1
|
08.10.2016 14:30 | 6 : 1 |
|
||||||
08.10
14:30
Å umadija
GFK Jasenice 1911
4
6
|
08.10.2016 14:30 | 4 : 6 |
|
||||||
08.10
14:30
Smederevo 1924
PetliÄ 2006
5
3
|
08.10.2016 14:30 | 5 : 3 |
|
||||||
08.10
14:30
Mihajlovac 1934
Karadjordje
4
5
|
08.10.2016 14:30 | 4 : 5 |
|
08.10
10:00
011
Teleoptik
3
4
|
08.10.2016 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
08.10
10:00
Mladenovac
PKB
3
4
|
08.10.2016 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
08.10
10:00
Internacional
Voždovac
1
4
|
08.10.2016 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.10
10:00
BSK 1925
BASK
2
0
|
08.10.2016 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Kolubara
BSK
0
2
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
10:00
Sindjelic
RadniÄki (O)
1
3
|
08.10.2016 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
10:00
Lokomotiva
Radnicki (NB)
0
2
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 2 |
|
08.10
12:00
InÄija
RadniÄki (NP)
3
4
|
08.10.2016 12:00 | 3 : 4 | |||||||
08.10
12:00
Indeks
Vojvodina
1
1
|
08.10.2016 12:00 | 1 : 1 |
08.10
12:00
Spartak
ŽAK junior
0
0
|
08.10.2016 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
12:00
TSC
Hajduk junior
1
0
|
08.10.2016 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
12:00
RadniÄki (S)
BaÄka (BP)
1
2
|
08.10.2016 12:00 | 1 : 2 |
|
08.10
15:30
Å umadija
Omladinac
3
0
|
08.10.2016 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Polet
Mladi borac
3
0
|
08.10.2016 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Pobeda
Podunavac
3
0
|
08.10.2016 15:30 | 3 : 0 |
|
08.10
15:30
Mladost
Partizan
0
9
|
08.10.2016 15:30 | 0 : 9 |
|
||||||
08.10
15:30
Jedinstvo
Donji Petrovci
7
1
|
08.10.2016 15:30 | 7 : 1 | |||||||
08.10
15:30
PSK Putinci
Borac
8
2
|
08.10.2016 15:30 | 8 : 2 |
|
08.10
11:00
RadniÄki 1927
Å evac
1
1
|
08.10.2016 11:00 | 1 : 1 |
|
08.10
Dinamo 1945
Mladost (V)
4
1
|
08.10.2016 | 4 : 1 |
|
08.10
13:00
Buducnost
Prva Iskra
5
5
|
08.10.2016 13:00 | 5 : 5 | |||||||
08.10
10:00
Strelac
Posavina
5
1
|
08.10.2016 10:00 | 5 : 1 | |||||||
08.10
13:00
Rvati
Jedinstvo
2
4
|
08.10.2016 13:00 | 2 : 4 |
08.10
15:00
Jedinstvo
Cer
5
0
|
08.10.2016 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladost
Borac
1
5
|
08.10.2016 15:00 | 1 : 5 | |||||||
08.10
10:00
Loznica
Podrinje
3
1
|
08.10.2016 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
Jadar
Jadar 1961
7
2
|
08.10.2016 10:00 | 7 : 2 |
|
08.10
12:00
Palilulac
Postar 1930
1
1
|
08.10.2016 12:00 | 1 : 1 |
|
08.10
09:00
Rad MK
ÄukariÄki MK
1
2
|
08.10.2016 09:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
10:00
BSK BorÄa MK
RadniÄki NB MK
0
2
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
16:00
OFK Beograd MK
Brodarac MK
0
0
|
08.10.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
17:00
Voždovac MK
SinÄeliÄ MK
2
0
|
08.10.2016 17:00 | 2 : 0 |
08.10
Rad MK
LeŔtane MK
4
0
|
08.10.2016 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
Lokomotiva MK
FSFV MK
|
08.10.2016 | : | |||||||
08.10
Å umadija 1962 MK
Voždovac MK
0
0
|
08.10.2016 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
OFK Beograd MK
IMT MK
2
1
|
08.10.2016 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
Internacional MK
011 MK
|
08.10.2016 | : | |||||||
08.10
Brodarac MK
Crvena Zvezda MML MK
0
2
|
08.10.2016 | 0 : 2 |
|
08.10
08:30
Zemun MK-V
DIF MK
1
0
|
08.10.2016 08:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
13:30
OFK Beograd V MK
OFK Zabrežje MK
3
2
|
08.10.2016 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
10:00
Srem MK
Zmaj 1953 MK
11
0
|
08.10.2016 10:00 | 11 : 0 |
|
08.10
Kosmet
Pazar Juniors
0
2
|
08.10.2016 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
AS
Sport Klub 99
3
0
|
08.10.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
13:00
Kiker
Tutin
4
1
|
08.10.2016 13:00 | 4 : 1 | |||||||
08.10
11:00
RadniÄki 1923
Bane
2
0
|
08.10.2016 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
JoŔanica
Apolon 4
0
1
|
08.10.2016 | 0 : 1 |
08.10
11:00
OFK OseÄina
RadniÄki (V)
1
2
|
08.10.2016 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
10:00
DonjoŔorac Sunrise
Ribnica
5
0
|
08.10.2016 10:00 | 5 : 0 | |||||||
08.10
12:00
Loznica
Omladinac 2014
0
0
|
08.10.2016 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Jedinstvo
OFK Å abac
1
1
|
08.10.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
Savacijum
MaÄva (Å )
3
3
|
08.10.2016 10:00 | 3 : 3 |
|
08.10
14:30
Plana
Kolonija 11421
7
0
|
08.10.2016 14:30 | 7 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
Sloga 33
GFK Jasenica 1911
1
0
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
BaÄinac
Smederevo 1924
2
0
|
08.10.2016 14:30 | 2 : 0 | |||||||
08.10
14:30
AF Duljaj
Å umadija
0
0
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
AF DjokiÄ
Cepelin 026
0
12
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 12 |
|
||||||
08.10
14:30
Morava
Pinkum
0
3
|
08.10.2016 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
14:30
PetliÄ 2006
Presing
1
5
|
08.10.2016 14:30 | 1 : 5 |
|
08.10
10:00
Zemun
Vozdovac
2
1
|
08.10.2016 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
Brodarac
ÄukariÄki
0
4
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
10:00
011
Crvena zvezda
1
1
|
08.10.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
Partizan
OFK Beograd
3
0
|
08.10.2016 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
FSFV
BSK
1
0
|
08.10.2016 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Teleoptik
Rad
1
5
|
08.10.2016 10:00 | 1 : 5 |
|
08.10
10:00
InÄija
RadniÄki (NP)
7
2
|
08.10.2016 10:00 | 7 : 2 |
|
||||||
08.10
10:00
Srem
Petar PuaÄa
3
1
|
08.10.2016 10:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
10:00
Indeks
Vojvodina
0
4
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 4 |
|
08.10
10:00
Spartak
BaÄka 1901
5
0
|
08.10.2016 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
TSC
Hajduk junior
1
0
|
08.10.2016 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
RadniÄki (S)
CFK
2
1
|
08.10.2016 10:00 | 2 : 1 |
|
08.10
16:00
Udarnik
Osipaonica
3
0
|
08.10.2016 16:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
16:00
Sloboda
SASK
1
14
|
08.10.2016 16:00 | 1 : 14 |
|
||||||
08.10
13:30
Sloga
Borac 1932
8
1
|
08.10.2016 13:30 | 8 : 1 |
08.10
10:00
Vidojevica
Sloga
1
10
|
08.10.2016 10:00 | 1 : 10 |
|
08.10
11:00
BuduÄnost
Kolonija
1
5
|
08.10.2016 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
08.10
12:00
Sloga
Omladinac
22
3
|
08.10.2016 12:00 | 22 : 3 |
|
08.10
11:00
Vojvodina (S)
Vladimirovac
1
12
|
08.10.2016 11:00 | 1 : 12 |
|
||||||
08.10
16:00
Spartak 1911
Borac
11
0
|
08.10.2016 16:00 | 11 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
Proleter
Dolina
4
4
|
08.10.2016 11:00 | 4 : 4 |
|
08.10
10:00
BAK
VrŔac united
2
1
|
08.10.2016 10:00 | 2 : 1 |
|
08.10
09:00
Belo Polje
Buducnost
0
8
|
08.10.2016 09:00 | 0 : 8 |
08.10
15:00
Granit
OFK National AG
2
5
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 5 |
|
08.10
11:00
Rudar (S)
Rudar 2001
2
8
|
08.10.2016 11:00 | 2 : 8 |
|
||||||
08.10
11:00
RadniÄki 1926
Sloga (L)
11
0
|
08.10.2016 11:00 | 11 : 0 |
|
08.10
10:00
Jedinstvo 1945
Borac
2
8
|
08.10.2016 10:00 | 2 : 8 |
08.10
13:30
Borac
GSP Polet
6
0
|
08.10.2016 13:30 | 6 : 0 |
|
08.10
10:00
Banja
Obilic
3
0
|
08.10.2016 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Beograd 1929
Balkan
6
1
|
08.10.2016 10:00 | 6 : 1 |
|
08.10
12:30
RadniÄki
Bežanija
6
0
|
08.10.2016 12:30 | 6 : 0 |
|
||||||
08.10
09:00
BASK
Studentski Grad
2
5
|
08.10.2016 09:00 | 2 : 5 |
|
08.10
09:00
Trijumf
Sopot
1
2
|
08.10.2016 09:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Vinca
Žarkovo
2
1
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
08.10
10:30
011 MK
Studenski grad MK
3
2
|
08.10.2016 10:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
13:00
Rad MK
Voždovac MK
2
0
|
08.10.2016 13:00 | 2 : 0 |
|
08.10
10:00
Dunavac MK
BoleÄ MK
3
0
|
08.10.2016 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
Kosmaj MK
SinÄeliÄ MK
7
0
|
08.10.2016 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
08.10
13:00
Ole MK
VrÄin MK
5
0
|
08.10.2016 13:00 | 5 : 0 |
|
08.10
08:30
OFK Beograd B MK
DIF MK
2
3
|
08.10.2016 08:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Kolubara MK
Voždovac B MK
5
0
|
08.10.2016 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
13:00
Lokomotiva MK
Prva Iskra MK
4
2
|
08.10.2016 13:00 | 4 : 2 |
|
08.10
ŽFK Crvena zvezda MK
SinÄeliÄ MK
0
2
|
08.10.2016 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
Borac MK
DuŔanovac MK
1
8
|
08.10.2016 | 1 : 8 |
|
||||||
08.10
Fer Plej 06 MK
Olimpik MK
0
5
|
08.10.2016 | 0 : 5 |
|
||||||
08.10
Tempo MK
RadniÄki NB
0
1
|
08.10.2016 | 0 : 1 |
|
08.10
Jagodina
Napredak
4
1
|
08.10.2016 | 4 : 1 |
08.10
10:00
ÄukariÄki
Rad
1
0
|
08.10.2016 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Kolubara
BSK BorÄa
5
0
|
08.10.2016 10:00 | 5 : 0 |
|
08.10
10:00
Loznica I
Jedinstvo
7
0
|
08.10.2016 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Podrinje
Jadar 07
6
4
|
08.10.2016 10:00 | 6 : 4 |
|
08.10
11:30
TSC
BaÄka 1901
13
0
|
08.10.2016 11:30 | 13 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
BajŔa
Subotica
0
0
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 0 |
|
08.10
10:00
Urovci
Rvati
11
1
|
08.10.2016 10:00 | 11 : 1 | |||||||
08.10
12:00
Obrenovac 1905
Belo Polje
0
3
|
08.10.2016 12:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
10:00
Zabrezje
Duboko
5
2
|
08.10.2016 10:00 | 5 : 2 |
08.10
10:00
Sloga
Jedinstvo
1
5
|
08.10.2016 10:00 | 1 : 5 | |||||||
08.10
10:00
Pobeda
Skela
0
4
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 4 | |||||||
08.10
10:00
Posavina
Buducnost
0
11
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 11 |
08.10
12:00
Kosmet
Pazar Juniors
4
0
|
08.10.2016 12:00 | 4 : 0 |
|
08.10
10:00
MaÄva 2005
RadniÄki (K)
|
08.10.2016 10:00 |
|
|||||||
08.10
10:00
RaÄevac
POFK Savacium
4
1
|
08.10.2016 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
DonjoŔorac
Jedinstvo 1945
4
1
|
08.10.2016 10:00 | 4 : 1 | |||||||
08.10
10:00
Tamnava 2016
POFK Äivija
0
3
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 3 |
|
08.10
10:00
Potisje
AFK
0
4
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
10:00
NjerŔ IŔtvan
BaÄka
3
0
|
08.10.2016 10:00 | 3 : 0 |
08.10
FK Napredak
FK Strai Grad
1
1
|
08.10.2016 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
FK Sloga 33
FK TrgovaÄki
2
1
|
08.10.2016 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
FK Plana
FK PetliÄ
|
08.10.2016 | : | |||||||
08.10
FK Presing
FK AF ÄokiÄ
1
8
|
08.10.2016 | 1 : 8 |
|
08.10
09:00
Ada
Lola
2
3
|
08.10.2016 09:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
10:00
Sinjdjelic
Olimpik
0
1
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Srem
Jedinstvo
4
1
|
08.10.2016 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
14:00
Dominus
Buducnost
13
0
|
08.10.2016 14:00 | 13 : 0 |
|
08.10
11:00
Hajduk
Postar
5
0
|
08.10.2016 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Sindjelic
IMT B
3
0
|
08.10.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Atakante
OLE
3
5
|
08.10.2016 10:00 | 3 : 5 |
|
||||||
08.10
15:30
Banja
Balkan
1
6
|
08.10.2016 15:30 | 1 : 6 |
|
||||||
08.10
15:00
Zvezdara
Lepusnica
2
2
|
08.10.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
08.10
10:00
Rusanj
Lokomotiva
0
11
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 11 |
|
||||||
08.10
09:00
Borac
Komgrap
1
1
|
08.10.2016 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
13:00
DIF
Rakovica
8
1
|
08.10.2016 13:00 | 8 : 1 |
|
08.10
12:30
Vinca
OFK Beograd B
0
8
|
08.10.2016 12:30 | 0 : 8 |
|
08.10
10:00
Radnicki NB
Milutinac
0
2
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
12:00
Zmaj 1953
IMT
0
9
|
08.10.2016 12:00 | 0 : 9 |
|
||||||
08.10
10:00
BSK 1925 B
Zemun B
0
2
|
08.10.2016 10:00 | 0 : 2 |
|
08.10
Sloga
Loznica 06
0
5
|
08.10.2016 | 0 : 5 |
|
||||||
08.10
Å F Lipnica - BradiÄ
GuÄevo 2016
0
1
|
08.10.2016 | 0 : 1 |
|
08.10
Borac
RadniÄki Stobeks 06
2
2
|
08.10.2016 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
PÄelinjo
Podrinje
1
1
|
08.10.2016 | 1 : 1 |
|
08.10
10:00
Skela
Posavina
4
2
|
08.10.2016 10:00 | 4 : 2 | |||||||
08.10
11:00
Pobeda
Duboko
0
4
|
08.10.2016 11:00 | 0 : 4 | |||||||
08.10
12:00
Feniks
Radnicki
0
0
|
08.10.2016 12:00 | 0 : 0 |
08.10
FK Napredak
FK Stari Grad
1
2
|
08.10.2016 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
FK Sloga 33
FK TrgovaÄki
10
0
|
08.10.2016 | 10 : 0 |
|
||||||
08.10
FK Plana
FK PetliÄ
|
08.10.2016 | : | |||||||
08.10
FK Presing
FK AF ÄokiÄ
1
3
|
08.10.2016 | 1 : 3 |
|
08.10
20:00
Sveti ÄorÄe
Stara Pazova
94
74
|
08.10.2016 20:00 | 94 : 74 | |||||||
08.10
18:00
Sloven
Jedinstvo
83
66
|
08.10.2016 18:00 | 83 : 66 | |||||||
08.10
16:30
Vrbas
RadniÄki
69
74
|
08.10.2016 16:30 | 69 : 74 | |||||||
08.10
20:00
Dunav 2014
Crvenka
111
70
|
08.10.2016 20:00 | 111 : 70 | |||||||
08.10
19:00
Akademik
Nova Pazova
93
83
|
08.10.2016 19:00 | 93 : 83 |
08.10
19:30
KKK RadniÄki
Ub
124
77
|
08.10.2016 19:30 | 124 : 77 | |||||||
08.10
19:00
Zlatar
Crnokosa
85
70
|
08.10.2016 19:00 | 85 : 70 | |||||||
08.10
18:30
Klik
Å abac
104
74
|
08.10.2016 18:30 | 104 : 74 | |||||||
08.10
18:00
Zekas 75
ŽelezniÄar
54
84
|
08.10.2016 18:00 | 54 : 84 |
08.10
18:00
Radnik
Morava
76
50
|
08.10.2016 18:00 | 76 : 50 | |||||||
08.10
19:00
Vlasotince
Sokobanja
70
69
|
08.10.2016 19:00 | 70 : 69 | |||||||
08.10
16:30
KurŔumlija
OKK Junior
85
79
|
08.10.2016 16:30 | 85 : 79 | |||||||
08.10
20:00
Dimitrovgrad
Jablanica
83
55
|
08.10.2016 20:00 | 83 : 55 |
08.10
14:30
Slodes
Astra
111
61
|
08.10.2016 14:30 | 111 : 61 | |||||||
08.10
19:20
Vitez
Ras
75
66
|
08.10.2016 19:20 | 75 : 66 |
08.10
20:00
Velika Kikinda
Sivac
108
82
|
08.10.2016 20:00 | 108 : 82 | |||||||
08.10
17:00
KaraÄorÄevo
Star
67
104
|
08.10.2016 17:00 | 67 : 104 | |||||||
08.10
16:30
Mladost Veternik
BuduÄnost
81
52
|
08.10.2016 16:30 | 81 : 52 |
08.10
19:00
Jadran
Lokomotiva 2016
99
67
|
08.10.2016 19:00 | 99 : 67 | |||||||
08.10
17:00
Opovo 99
Jedinstvo
69
87
|
08.10.2016 17:00 | 69 : 87 | |||||||
08.10
20:30
Å imanovci
Pink
74
64
|
08.10.2016 20:30 | 74 : 64 | |||||||
08.10
17:00
BNS
Vojka
67
78
|
08.10.2016 17:00 | 67 : 78 | |||||||
08.10
20:00
Partizan
Omladinac
70
95
|
08.10.2016 20:00 | 70 : 95 |
08.10
19:00
Cedevita
Zadar
120
62
|
08.10.2016 19:00 | 120 : 62 |
08.10
21:00
TamiÅ”
Mladost Admiral
68
67
|
08.10.2016 21:00 | 68 : 67 | |||||||
08.10
20:00
Dunav
VrŔac
89
73
|
08.10.2016 20:00 | 89 : 73 | |||||||
08.10
16:00
Dynamic BG
Metalac
104
83
|
08.10.2016 16:00 | 104 : 83 | |||||||
08.10
19:30
Konstantin
Beovuk 72
83
89
|
08.10.2016 19:30 | 83 : 89 | |||||||
08.10
19:00
Borac
Smederevo 1953
75
71
|
08.10.2016 19:00 | 75 : 71 | |||||||
08.10
19:00
Spartak
Sloga
87
62
|
08.10.2016 19:00 | 87 : 62 |
08.10
19:00
Jagodina
Kolubara LA 2003
97
83
|
08.10.2016 19:00 | 97 : 83 | |||||||
08.10
19:00
Mladost
Rtanj
72
57
|
08.10.2016 19:00 | 72 : 57 | |||||||
08.10
18:30
Futog Tupanjac MD
Zlatibor
81
86
|
08.10.2016 18:30 | 81 : 86 | |||||||
08.10
20:00
Vojvodina
Srem
92
66
|
08.10.2016 20:00 | 92 : 66 | |||||||
08.10
19:00
Napredak Bosphorus
Plana
79
69
|
08.10.2016 19:00 | 79 : 69 | |||||||
08.10
19:00
Sloboda
RadniÄki 1950
77
80
|
08.10.2016 19:00 | 77 : 80 | |||||||
08.10
19:30
Pirot
Proleter Naftagas
75
69
|
08.10.2016 19:30 | 75 : 69 |
08.10
11:30
Užice
ŽelezniÄar
33
56
|
08.10.2016 11:30 | 33 : 56 | |||||||
08.10
16:00
Play Off
ŽelezniÄar
68
64
|
08.10.2016 16:00 | 68 : 64 | |||||||
08.10
16:00
Prijepolje
Loznica
73
71
|
08.10.2016 16:00 | 73 : 71 | |||||||
08.10
18:00
Lim
Duga
50
109
|
08.10.2016 18:00 | 50 : 109 |
08.10
17:30
Kikinda
Karaburma
44
114
|
08.10.2016 17:30 | 44 : 114 |
08.10
16:30
Stara Pazova
Hajduk
93
52
|
08.10.2016 16:30 | 93 : 52 | |||||||
08.10
19:00
TopolÄanka
Proleter
75
58
|
08.10.2016 19:00 | 75 : 58 |
08.10
17:00
Å abac
Kraljevo
62
56
|
08.10.2016 17:00 | 62 : 56 | |||||||
08.10
16:30
Spartak
VrŔac
59
52
|
08.10.2016 16:30 | 59 : 52 | |||||||
08.10
17:30
Student
Vrbas Medela
83
65
|
08.10.2016 17:30 | 83 : 65 | |||||||
08.10
17:00
Å umadija
Crvena zvezda
43
67
|
08.10.2016 17:00 | 43 : 67 |
08.10
19:30
Jedinstvo
ŽSK
31
28
|
08.10.2016 19:30 | 31 : 28 |
|
||||||
08.10
19:00
Vrbas
Crvena Zvezda
26
24
|
08.10.2016 19:00 | 26 : 24 |
|
||||||
08.10
18:00
Crvenka
Srem Sm
33
25
|
08.10.2016 18:00 | 33 : 25 |
|
08.10
19:00
Metalac
Novi Beograd
23
31
|
08.10.2016 19:00 | 23 : 31 | |||||||
08.10
18:00
PKB
Sportski Centar Voždovac 2012
28
26
|
08.10.2016 18:00 | 28 : 26 | |||||||
08.10
19:00
Sloga
Loznica
27
23
|
08.10.2016 19:00 | 27 : 23 | |||||||
08.10
19:00
RadniÄki
Partizan 2
32
29
|
08.10.2016 19:00 | 32 : 29 | |||||||
08.10
19:30
MaÄva
Studentski grad
26
25
|
08.10.2016 19:30 | 26 : 25 |
08.10
19:00
Hajduk Veljko
Hisar
35
24
|
08.10.2016 19:00 | 35 : 24 |
|
||||||
08.10
16:30
Vlasotince
Jastrebac
29
33
|
08.10.2016 16:30 | 29 : 33 |
|
||||||
08.10
19:00
Planinka
RadniÄki
38
23
|
08.10.2016 19:00 | 38 : 23 |
|
08.10
16:00
Arilje
Beli andjeo
29
24
|
08.10.2016 16:00 | 29 : 24 |
08.10
19:00
Putinci
Dalmatinac
39
26
|
08.10.2016 19:00 | 39 : 26 |
|
||||||
08.10
19:00
Mladost
Slavija
31
27
|
08.10.2016 19:00 | 31 : 27 |
|
||||||
08.10
18:00
Apatin
BuduÄnost
41
29
|
08.10.2016 18:00 | 41 : 29 |
|
08.10
19:30
Lazarevac
DorÄol
24
30
|
08.10.2016 19:30 | 24 : 30 | |||||||
08.10
18:00
Smederevo
Prva Iskra BariÄ
31
26
|
08.10.2016 18:00 | 31 : 26 |
08.10
18:00
KljajiÄevo
Sombor
26
18
|
08.10.2016 18:00 | 26 : 18 |
08.10
16:00
Jedinstvo
Naftagas
24
21
|
08.10.2016 16:00 | 24 : 21 |
|
||||||
08.10
16:00
Zrenjanin
Senta
27
19
|
08.10.2016 16:00 | 27 : 19 |
|
08.10
19:00
Gaj
ORK PanÄevo
15
35
|
08.10.2016 19:00 | 15 : 35 |
|
||||||
08.10
19:00
Omladinac (I)
Crepaja
23
20
|
08.10.2016 19:00 | 23 : 20 |
|
08.10
18:00
Vojvodina
Morava
39
28
|
08.10.2016 18:00 | 39 : 28 | |||||||
08.10
18:30
Metaloplastika
Sloga
30
32
|
08.10.2016 18:30 | 30 : 32 | |||||||
08.10
19:00
Å amot 65
Požarevac
31
23
|
08.10.2016 19:00 | 31 : 23 | |||||||
08.10
19:00
JugoviÄ
Dinamo
22
31
|
08.10.2016 19:00 | 22 : 31 |
08.10
19:00
Vranje 1957
TopliÄanin
34
30
|
08.10.2016 19:00 | 34 : 30 | |||||||
08.10
20:30
ObiliÄ
Kolubara
34
28
|
08.10.2016 20:30 | 34 : 28 | |||||||
08.10
18:00
Proleter
Zlatar
25
17
|
08.10.2016 18:00 | 25 : 17 |
08.10
19:00
Rudar
KuÄevo
21
31
|
08.10.2016 19:00 | 21 : 31 | |||||||
08.10
17:30
Grand Zvezda
Loznica grad
28
27
|
08.10.2016 17:30 | 28 : 27 |
08.10
19:00
RadniÄki
Jastrebac
22
27
|
08.10.2016 19:00 | 22 : 27 |
|
||||||
08.10
17:00
Pirot
Rtanj
33
17
|
08.10.2016 17:00 | 33 : 17 |
|
||||||
08.10
15:30
Naisa 2
Mladost
34
26
|
08.10.2016 15:30 | 34 : 26 |
|
08.10
17:00
Metalac AD
Bekament BukoviÄka Banja 2
26
33
|
08.10.2016 17:00 | 26 : 33 |
|
||||||
08.10
18:00
KoŔutnjak
Napredak 12
18
40
|
08.10.2016 18:00 | 18 : 40 |
08.10
16:00
Sloven
Laki
25
15
|
08.10.2016 16:00 | 25 : 15 |
|
||||||
08.10
18:00
Jadran Lider
Spartak
22
29
|
08.10.2016 18:00 | 22 : 29 |
|
||||||
08.10
18:00
Petrovaradin
Ravangrad
22
31
|
08.10.2016 18:00 | 22 : 31 |
|
08.10
14:00
Vlasotince
Morava Han
29
16
|
08.10.2016 14:00 | 29 : 16 |
|
08.10
18:00
Mladost (NP)
Vrbas
19
23
|
08.10.2016 18:00 | 19 : 23 | |||||||
08.10
17:30
Požarevac
Župa
36
20
|
08.10.2016 17:30 | 36 : 20 |
08.10
19:00
Primorje EB
Jadran Split
10
5
|
08.10.2016 19:00 | 10 : 5 | |||||||
08.10
19:00
Jadran Carine
Vojvodina
9
5
|
08.10.2016 19:00 | 9 : 5 |
08.10
20:00
Viking
Forum
2
2
|
08.10.2016 20:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
19:00
Hajduk
TFK
2
3
|
08.10.2016 19:00 | 2 : 3 |
08.10
17:00
Novi Pazar
FON
3
4
|
08.10.2016 17:00 | 3 : 4 | |||||||
08.10
19:00
Deus Rol. MoÅ”iÄ
Euro Motus
0
2
|
08.10.2016 19:00 | 0 : 2 |
08.10
18:00
ECE Celje
Triglav
2
3
|
08.10.2016 18:00 | 2 : 3 |
|
08.10
17:30
FehƩrvƔri TitƔnok
ASC Corona Brasov
3
6
|
08.10.2016 17:30 | 3 : 6 |
|
||||||
08.10
18:00
Hokej klub Beograd
Sport Club CsĆkszereda
6
3
|
08.10.2016 18:00 | 6 : 3 |
|
||||||
08.10
18:30
DVTK JegesmedvƩk
Debreceni HK
4
2
|
08.10.2016 18:30 | 4 : 2 |
|